Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wiślacki skauting - Czyli Kapka i jego cuda z YouTuba (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7807)

wolfy 26.06.2013 16:11

W świetle ostatnich wydarzeń proponuję zamknąć temat.

Spokolokoełrokoko 26.06.2013 16:17

Wiślacki skauting? Jaki wiślacki skauting?!

Przychylam się do propozycji wolfyego.

Ajax 26.06.2013 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1319759)
W świetle ostatnich wydarzeń proponuję zamknąć temat.

Przesadzasz...

Wystarczy zmienić nazwę tematu na : Wiślacki skauting - problemy, kompromitacje, mankamenty.

wolfy 26.06.2013 16:24

Jeszcze tu wrzucę - "odpowiedź" klubu.

Spokolokoełrokoko 26.06.2013 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1319767)

Mogliby się powstrzymać od takiego komentarza i mieszania w to Sarkiego. Sarki znajdował się chociaż w bazie transfermarkt, FM'e :D i można było znaleźć o nim artykuły o zupełnie innym niż " skąd anonim u szejków " przesłaniu!
Bankowo kazał im to napisać Kapka, Bednarz albo Franiu!

Sialalalala 26.06.2013 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Spokolokoełrokoko (Post 1319769)
Mogliby się powstrzymać od takiego komentarza i mieszania w to Sarkiego. Sarki znajdował się chociaż w bazie transfermarkt, FM'e :D i można było znaleźć o nim artykuły o zupełnie innym niż " skąd anonim u szejków " przesłaniu!
Bankowo kazał im to napisać Kapka, Bednarz albo Franiu!

Kapka, Bednarz, Smuda obawiam się poważnie, że kazdy ciągnie wózek w swoją stronę i z tego wychodzą takie cyrki

Rustin 26.06.2013 21:30

Haha jeszcze się przyznali, że zaprosili go dzięki filmikom z YT i od managera...

Mario Nh 26.06.2013 22:30

Ladne jaja. To juz sie nie dziwie czemu Kosowski stwierdzil ze stac go na cos ambitniejszego niz byc skautem Wisly, nie ublizajac przy tym nikomu.

bonawentura 26.06.2013 22:51

Obudziliście się teraz ze Zdzisiem Kapką? Już dawno pisałem, że ten gość mimo tego że kręci się wokół klubu przez 15 lat, nic pozytywnego nie zrobił dla Wisły. Nic. Zadłużył ją tylko i obciążył niepotrzebnymi piłkarzami. Już serbska torpeda nadciąga - pytanie - ile będzie kosztować? Znów pensja na poziomie Bunozy... tak to jest, jak się sprowadza studentów zamiast piłkarzy.

Btw. jak już mamy spaść z ligi, możesz mnie Zdzisiu zatrudnić - wezmę 2 tysiące za miesiąc do kieszeni i będziemy kwita.

Spokolokoełrokoko 26.06.2013 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1319868)
Obudziliście się teraz ze Zdzisiem Kapką? Już dawno pisałem, że ten gość mimo tego że kręci się wokół klubu przez 15 lat, nic pozytywnego nie zrobił dla Wisły.

Kiedyś Iwan napisał na weszło, że Bunoza czy tam Paljić musi być dobry bo przecież polecał go Zdzisiek Kapka. Bo jak więc powszechnie wiadomo jak Zdzisiek kogoś poleca to z góry można założyć, że ten ktoś jest co najmniej dobry.
Teraz Iwan pisze na weszło, że z Wisłą gorzej być nie może... Aż strach się bać.

Wojtas 26.06.2013 23:06

Ludzie zamknijcie ten temat bo smieja sie z nas juz nawet pingwiny na Antarktydzie.

Mario Nh 26.06.2013 23:14

Betonu nie ruszysz.

Chociaz tak mi sie wydaje, ze powinnismy juz dawno dac na meczu wyraz swojemu niezadowoleniu z pracy pewnych hmm... osob. Takiemu Kapce juz dawno powinno sie dostac + jakis transparenty osmieszajace go tak jak on osmiesza nasz klub.

W ogole powinnismy wyjsc pod budynek klubowy i dac glosny przejaw naszego niezadowolonienia z dzialan jakie maja miejsca w naszym klubie w ostatnich miesiacach. Juz czas.

Dariook 27.06.2013 05:19

Jak jesteś niezadowolony to wyłóż kasę na stół i działaj. Ty, podobnie jak większość użytkowników zapominacie o jednym, mianowicie obecna Wisła nie walczy o mistrza!
Ja wiem że trudno się z tym pogodzić, podobnie trudno było kiedyś kibicom z Zabrza czy Chorzowa jednak stało się. Era złotej Wisły odeszła do lamusa więc czym prędzej to zrozumiecie tym rzadziej będziecie wypisywać tego typu brednie.

W Polsce są tysiące klubów, jednak zadowolonych kibiców posiadają 2, góra 3 zespoły. Jak by tak każdy chciał pikietować swoje niezadowolenie tym bardziej nieuzasadnione to cały kraj zalała by fala kibicowskich wieców i demonstracji.

Pamiętajmy że Wisła Kraków to klub z piękną historią. Pełną wzlotów i upadków, sukcesów i porażek. Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz klub kibiców nie rozpieszcza, nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom czy pokładanej w nim kibicowskiej nadziei .
Być może słowa "Słuchaj Jezu jak cię błaga lud..." zagoszczą u nas na kolejne naście lat, być może jeszcze przyjdzie nam walczyć na drugim froncie ...jednak nie zapominajmy o najważniejszym, czyli o " WIERNOŚCI".
Zaraz ktoś odpowie : Co mam bezczynnie się przyglądać? siedzieć cicho jak się źle dzieje?...owszem racja, jednak pamiętajmy o j naszej głównej roli, czyli bezgranicznym oddaniu barwom.
Jako kibice mamy prawo nazwać - Bednarza warszawską ....ą, Cupiała kasiastym imbecylem czy Smude niemieckim pachołem i analfabetą jednak broń boże aby ktokolwiek czy cokolwiek miało wpływ na nasze oddanie ukochanej drużynie. Żaden Kapka, bednarz Żurawski czy Kosowski nie miał i nie będzie miał wpływu na naszą obecność przy R22 . To tylko trybiki ogromnej machiny, nic nie znaczące elementy kibicowskiej układanki....

Biała Gwiazda ponad wszystko, na dobre i na złe, teraz i zawsze...

Mario Nh 27.06.2013 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1319877)
Jak jesteś niezadowolony to wyłóż kasę na stół i działaj. Ty, podobnie jak większość użytkowników zapominacie o jednym, mianowicie obecna Wisła nie walczy o mistrza!
Ja wiem że trudno się z tym pogodzić, podobnie trudno było kiedyś kibicom z Zabrza czy Chorzowa jednak stało się. Era złotej Wisły odeszła do lamusa więc czym prędzej to zrozumiecie tym rzadziej będziecie wypisywać tego typu brednie.

W Polsce są tysiące klubów, jednak zadowolonych kibiców posiadają 2, góra 3 zespoły. Jak by tak każdy chciał pikietować swoje niezadowolenie tym bardziej nieuzasadnione to cały kraj zalała by fala kibicowskich wieców i demonstracji.

Pamiętajmy że Wisła Kraków to klub z piękną historią. Pełną wzlotów i upadków, sukcesów i porażek. Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz klub kibiców nie rozpieszcza, nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom czy pokładanej w nim kibicowskiej nadziei .
Być może słowa "Słuchaj Jezu jak cię błaga lud..." zagoszczą u nas na kolejne naście lat, być może jeszcze przyjdzie nam walczyć na drugim froncie ...jednak nie zapominajmy o najważniejszym, czyli o " WIERNOŚCI".
Zaraz ktoś odpowie : Co mam bezczynnie się przyglądać? siedzieć cicho jak się źle dzieje?...owszem racja, jednak pamiętajmy o j naszej głównej roli, czyli bezgranicznym oddaniu barwom.
Jako kibice mamy prawo nazwać - Bednarza warszawską ....ą, Cupiała kasiastym imbecylem czy Smude niemieckim pachołem i analfabetą jednak broń boże aby ktokolwiek czy cokolwiek miało wpływ na nasze oddanie ukochanej drużynie. Żaden Kapka, bednarz Żurawski czy Kosowski nie miał i nie będzie miał wpływu na naszą obecność przy R22 . To tylko trybiki ogromnej machiny, nic nie znaczące elementy kibicowskiej układanki....

Biała Gwiazda ponad wszystko, na dobre i na złe, teraz i zawsze...

Super, postawa godna naśladowania.
Tyle tylko, że trochę mimo wszystko nie na temat.

Piszesz o pieniądzach

I o to nam właśnie chodzi. Ile lat juz pracuje tutaj Kapka?
Za wypłatę jaką pobiera można zatrudnić tutaj kogoś z większymi umiejętnościami do wyszukiwania zawodników.
Zdzisek to beton który nic nie wnosi dobrego do tego klubu i moja obecność od wielu lat na każdym meczu czy twoja nie ma tutaj znaczenia.

funkykoval 27.06.2013 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1319894)
Super, postawa godna naśladowania.
Tyle tylko, że trochę mimo wszystko nie na temat.

Piszesz o pieniądzach

I o to nam właśnie chodzi. Ile lat juz pracuje tutaj Kapka?
Za wypłatę jaką pobiera można zatrudnić tutaj kogoś z większymi umiejętnościami do wyszukiwania zawodników.
Zdzisek to beton który nic nie wnosi dobrego do tego klubu i moja obecność od wielu lat na każdym meczu czy twoja nie ma tutaj znaczenia.

Chłopie doszedłeś do wniosku ??? Przecież wszystkie kłopoty finansowe WIsły oraz dług wobec TF to wina Holendrów, którzy próbowali wprowadzić chociaż trochę profesjonalizmu, ale niestety szybko ich sprowadzono na ziemię. Zdzisław przez kilkanaście lat na różnych stanowiskach doi klub, popisał się nielojalnością w stosunku do Cupiała, to dzięki m.in. kochanemu Zdzisiowi zablokowana została kasa z LE za poprzedni sezon, to on sprowadził czołowy szrot do tego zeposłu - ostatni zaciąg to Bunoza i Jovanić - każdy z pensją jak mówią circa 200 tys euro rocznie. Za taką kasę w Polsce znalazłbyś na ich pozycję kilku grajków o niebo lepszych.
A przypomnę inne wynalazki Zdzisia jak Brasilia i Deci - zwłaszcza ten drugi był wyjątkowym przykładem profeki Zdzicha. Czy za jego miesięczny pobyt w Brazylii i sukcesy skautingowe płaciła Wisła czy Cupiał ???
No a w międzyczasie regularne działania mające na celu władanie z pozycji szarej eminencji w klubie...

Dariook 27.06.2013 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1319894)
Super, postawa godna naśladowania.
Tyle tylko, że trochę mimo wszystko nie na temat.

Piszesz o pieniądzach

I o to nam właśnie chodzi. Ile lat juz pracuje tutaj Kapka?
Za wypłatę jaką pobiera można zatrudnić tutaj kogoś z większymi umiejętnościami do wyszukiwania zawodników.
Zdzisek to beton który nic nie wnosi dobrego do tego klubu i moja obecność od wielu lat na każdym meczu czy twoja nie ma tutaj znaczenia.

A przepraszam. Jaki to ma wpływ na sytuację finansową klubu? Myślisz że jak wymienisz Kapkę na czarodzieja co wyciąga króliki z kapelusza to coś da?
Sorki ale w obecnych warunkach, bez kasy i profesjonalnego sztabu nawet Renata Mauer jebała by po kątach ślepakami.

Grzebiąc na wysypisku na nic ci umiejętności wyszukiwania. Tutaj potrzebne jest szczęście, tak kolego właśnie szczęście jest potrzebne do tego by znaleźć coś interesującego na śmietniku darmowych graczy.
Z reguły coś co ma wartość nie ląduje na hasioku. Owszem zdarzają się i perełki, zazwyczaj trafiają tam przypadkowo lub z nieuwagi właścicieli, jednak szybciutko znajdują nowych nabywców.

Meritum.

Wisłą jest uzależniona od Cupiała, jak Levy od denaturatu. Bez jego chęci nie liczył bym na wiele.

Obecność twoja czy moja na meczu ma ogromne znaczenie. Patrz "wybory"... czy głos jednostki ma znaczenie? Ogromne!

Galonek 27.06.2013 16:54

Testy w Wiśle oczami Sorina, czyli Monty Python po rumuńsku.

Jakby ktoś miał ochotę, to poniżej wywiad z przyszłości z Sorinem ;)

Gazeta ....(tutaj dowolna nazwa)

G: Sorin, dlaczego ostatecznie nie trafiłeś do Krakowa?
S.O.: Do Krakowa ściągnięto mnie prosto z Londynu, gdzie regenerowałem się po trudach minionego sezonu, który spędziłem w saudyjskiej drużynie Al Dzieqanatt. Klub popadł w tarapaty finansowe i nie było go stać, żeby przedłużyć ze mną kontrakt. Wcześniej występowałem w drużynie Six Flags Londyn, który słynie z niesamowitej bazy treningowej. Można ją zobaczyć w internecie. Przepraszam, odbiegłem trochę od tematu (śmiech). W mieście Wielkiego Bena bacznie przyglądały mi się miejscowe kluby. Swoje zainteresowanie trzymały w tajemnicy, w obawie przed windowaniem stawki za moją kartę. W pewnym momencie zgłosiła się po mnie drużyna New York Red Bulls, ale ostatecznie nie spełnili moich żądań finansowych i transfer upadł. Niestety, kiedy wróciłem do Anglii, zainteresowanie zespołów z Premiership ucichło i pechowo zostałem na lodzie. Propozycja Wisły bardzo mnie więc ucieszyła. Pomyślałem, że wielokrotny Mistrz Polski to znakomity klub, żeby przeczekać rundę jesienną i w zimie podpisać kontrakt z jakimś klubem z Premiership.

G: Jak wyglądało twoje pierwsze spotkanie z trenerem Smudą?

S.O.: Podczas pierwszego dnia, jak tylko trener zobaczył jak schodzę po schodach, wykrzyknął: „wunderbar, tssssoo to za weltkllasse piłkarz!”. Wspomniał też, że z moimi umiejętnościami mógłbym oprócz grania w piłkę dorabiać jako piekarz albo murarz. Bardzo mi to schlebiło.

G: Czy na twoją pozycję Wisła testowała innych kandydatów?

S.O.: Trener Smuda powiedział, że to czy będą jeszcze kogoś sprawdzać zależało będzie od tego, kogo zarekomenduje mu jego mama albo dziennikarze. Ponadto, właściciel klubu, który bardzo dba o klub, zadbał o szerokie schody, żeby można było testować większą ilość zawodników jednocześnie, dlatego nie wykluczam, że Biała Gwiazda miała kogoś w zanadrzu.

G: Zagrał pan w jednym sparingu.

S.O.: Tak, z Zawiszą Bydgoszcz. W pierwszym terminie się nie odbył. Trener w trosce o moje zdrowie przełożył sparing na następny dzień. Padał deszcz i bał się o moje nogi.

G: Następnego dnia jednak wreszcie udało się rozegrać spotkanie. Jak pan wypadł?

S.O.: Na szczęście. Na boisku pojawiłem się dopiero w 60 minucie. Późno, ponieważ sztab szkoleniowy bał się o moje zdrowie, trawa była jeszcze dość wilgotna, a rywal nie przebierał w środkach. W czasie meczu mało byłem przy piłce, ponieważ z trenerem postanowiliśmy, że przećwiczymy grę bez piłki i tyłem do bramki. Poza tym drużyna miała zalecone grać bokami, stąd akcje nie przechodziły środkiem. Kolegom z zespołu i obserwatorom bardzo spodobał się mój sposób poruszania się. Wykształcony na zachodzie pod okiem specjalistów, m.in. znanego trenera przygotowania fizycznego Barrego Solana.
G: Twoje pojawienie się w Krakowie wzbudziło duże emocje.

S.O.: Tak, dość powiedzieć, że przez cały mój pobyt wszystkie media rozpisywały się na mój temat. Nagrania wideo z moimi występami z poprzednich klubów obiegły wszyskie polskie media, a od ilości wyświetleń padały serwery, więc trzeba było je usunąć z internetu. Ot, taka cena popularności (w tym momencie Oproiescu „puszcza oko”).

G: Kibiców w Polsce zadziwiło, jak wielkie zmiany zachodziły w Pana wyglądzie podczas całej kariery.
S.O.: Myślę, że za kilka lat nie będzie to nikogo dziwić. Przygotowanie fizyczne na zachodzie stoi na bardzo wysokim poziomie, a zmiany w wadze czy we wzroście to coś normalnego. Czasami zdarza się nawet tak, że piłkarze zmieniają kolor skóry. Ja akurat zawsze byłem biały i starałem się mieścić w granicach 160-190 cm wzrostu i dostosowanej do tego wagi.

G: Dlaczego właściwie nie podpisał pan kontraktu z Wisłą?
S.O.: Niestety, dochodzimy do najsmutniejszego momentu mojej przygody w Krakowie. Smutnej dla mnie, kibiców, a przede wszystkim dyrektora sportowego (Sorin w tym momencie wykrzykuje: pozdrawiam Zdzisław!). Wisła nie była w stanie spełnić moich wymagań odnośnie transferu. Kością niezgody nie okazała się jednak pensja. Problemem okazał się pełny pakiet programu komputerowego do kompilacji filmów oraz osobisty kronikarz na potrzeby Wikipedii. Dyrektor Sportowy stwierdził, że komputery to dziwny wymysł i nie będzie się w to mieszał. Co do kronikarza zaś, to żaden z redaktorów prezentowanych przez klub nie był na tyle kreatywny, aby spełnić moje oczekiwania. Stąd, ku wielkiemu rozczarowaniu kibiców, nie doszło do podpisania umowy. Tuż po spotkaniu z Zawiszą, dyrektor sportowy osobiście odwiózł mnie na lotnisko, po drodze odwiedzając jeszcze dom właściciela klubu w nadziei, że temu uda się mnie przekonać do pozostania przy Reymonta na warunkach klubu. Jak wiecie, bezskutecznie.

G: Do jakiego klubu teraz panu najbliżej?

S.O.: Karierę postanowiłem kontynuować w krajach, w których nie ma dostępu do internetu. Popularność bywa dla mnie zbyt uciążliwa. Więcej szczegółów powinno pojawić się niedługo, na dziś dzień ciągle siedzi we mnie fiasko rozmów z Białą Gwiazdą. I’m Sorin Wisła!!

martin_6 27.06.2013 17:01

Cytat:

S.O.: Myślę, że za kilka lat nie będzie to nikogo dziwić. Przygotowanie fizyczne na zachodzie stoi na bardzo wysokim poziomie, a zmiany w wadze czy we wzroście to coś normalnego. Czasami zdarza się nawet tak, że piłkarze zmieniają kolor skóry. Ja akurat zawsze byłem biały i starałem się mieścić w granicach 160-190 cm wzrostu i dostosowanej do tego wagi.
To Ci wyszło :D

Gucio25 27.06.2013 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Galonek (Post 1319963)
Testy w Wiśle oczami Sorina, czyli Monty Python po rumuńsku.

Jakby ktoś miał ochotę, to poniżej wywiad z przyszłości z Sorinem ;)

Ty Monty Python'a nie obrażaj..

fox mulder 27.06.2013 17:33

http://c3201142.cdn.imgwykop.pl/comm...oBvTn5YtXW.jpg

Mam tylko nadzieje, że Sorin uzyskał zaliczenie z wuefu i wpis do indeksu od Kapki.

Wiślak709 27.06.2013 17:52

Sytuacje z tym grajkiem z YT mozna podsumowac jednym slowem - cyrk
To juz lepiej wejsc na 90minut.pl i tam pogrzebac w statach, na pewno duzo lepszych graczy by sie tam znalazlo z nizszych lig.

buczo1985 27.06.2013 17:54

Tak się zastanawiam czy to taka ciężka praca takiego skauta. Czy tak trudne jest opanowanie powiedzmy III ligi nawet na obszarze całego kraju? Nawet siedząc w łóżku przy laptopie posprawdzać statystyki zawodników, podzwonić, podjechać, obejrzeć na żywo i w razie czego wkroczyć do akcji. Potrzebujemy napastników, takich chyba najlepiej namierzyć bo wszędzie są klasyfikacje strzelców.
Jeśli w tym klubie są takie lenie, to ja zgłaszam swoją aplikację. Nie chce dużo pieniędzy, satysfakcją będzie dla mnie sama praca dla Wisły!

Jak się tak człowiek zastanowi to od lat żaden utalentowany młodzieniec do Krakowa nie trafił. Max co wychodzi z tych grajków ME to ligowa szarzyzna, którą z powrotem można zawrócić do III ligi...po kilku latach trenowania w takim klubie jak Wisła to wstyd!

spartan 27.06.2013 18:48

Jak Zdzichu była takim samym funkcjonariuszem jak jest dyrektorem/skautem to komuna musiała runąć.
Od czasu do czasu PRL był też najweselszym barakiem w obozie tak jak Wisła klubem w ekstraklasie.
Ku chwale Ojczyzny Towarzyszu Kapka !

marcin_częstochowa 27.06.2013 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1319746)
Od Haiti po Wodzisław królem skautów tylko Zdzisław!

Świetne! :D

i mała modyfikacja
"Od Haiti po Wodzisław królem skautów jest K. Zdzisław!"

Lukasz 27.06.2013 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin_częstochowa (Post 1319990)
Świetne! :D

i mała modyfikacja
"Od Haiti po Wodzisław królem skautów jest K. Zdzisław!"

Bez 'jest' ;) Jeszcze jeden dobry slogan (chyba Fialo napisał):

Subskrybuje, szuka, czuwa - Zdzislaw Kapka, król YouTuba !

KrzychooR 27.06.2013 21:31

Ja mam odpowiedniego gracza do Wisły.
Duże umiejętności ukazane na filmiku.
http://www.youtube.com/watch?v=YjWJo...yVC_sAmf4FslOg

zybert77 27.06.2013 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1320000)
Bez 'jest' ;) Jeszcze jeden dobry slogan (chyba Fialo napisał):

Subskrybuje, szuka, czuwa - Zdzislaw Kapka, król YouTuba !

co będzie po turyście-przebierańcu... może ktoś z RedTube?

Kobold 27.06.2013 22:10

Łysy z Brazzers

Wiślak709 27.06.2013 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1320000)
Subskrybuje, szuka, czuwa - Zdzislaw Kapka, król YouTuba !


hahaha, mistrz :D

Ajax 28.06.2013 14:54

30 letni talent z III ligi z przeszłością na zmywaku w UK!! Król podkarpacia, myślałem, że po Sorinie zmądrzeli a tu taki zonk:)

AWR 28.06.2013 18:28

Zamiast srać tu na tym forum to od poniedziałku rusza sprzedaż karnetów, właśnie w tym momencie okaże się kto jest prawdziwym kibicem, a kto kibicem sukcesu, klub właśnie w tym okresie potrzebuje najbardziej wsparcia kibiców!

szprotson 28.06.2013 18:31

jaki znowu zonk ?
to ze nikt nie chce tutaj przyjechac na testy to przeciez wina Smudy który nie daje hajsu na transfery. Potem winny jest Bednarz który wie jaką kadrą dysponujemy i godzi się na te testy. Przeciez widać czarno na białym ze nasza Młoda Ekstraklasa miażdzy, a piłkarze z tej druzyny są rozchwytywani przez inne zespoły ekstraklasy.
Zawsze mnie uczono ze boisko weryfikuje, no ale jednak z tego co widze weryfikuje co innego. Sarkiego 99% wyjebało przed przyjściem i śmiano się z niego.
Ja mam tylko prośbę do tych którzy piszą ze na testy moze sie dostac kazdy itp itd. Skoro tak mówicie/piszecie to udowodnijcie to....
liczę ze w ciagu kilku dni kilkunastu uzytkownikow pokaze zdjęcia z testów w Wiśle.

dobrze ze rok temu nie chcielismy kupic Bereszyńskiego...

bonawentura 28.06.2013 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AWR (Post 1320181)
Zamiast srać tu na tym forum to od poniedziałku rusza sprzedaż karnetów, właśnie w tym momencie okaże się kto jest prawdziwym kibicem, a kto kibicem sukcesu, klub właśnie w tym okresie potrzebuje najbardziej wsparcia kibiców!

.......ę - jak mają być te pieniądze wydawane przez Kapkę, Smudę czy Bednarza, to ja chyba podziękuję :rotfl:

dizzy 28.06.2013 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1319971)
Jak się tak człowiek zastanowi to od lat żaden utalentowany młodzieniec do Krakowa nie trafił. Max co wychodzi z tych grajków ME to ligowa szarzyzna, którą z powrotem można zawrócić do III ligi...po kilku latach trenowania w takim klubie jak Wisła to wstyd!

Trafił, trafił. Na przykład niejaki Dariusz Trela. Z Wisły mającej kłopot od paru lat z sensownymi bramkarzami się go pozbyto. W Gliwicach dostał szansę i jest jednym z najlepszych golkiperów w lidze. Wystarczyło dac mu pograć...

Spokolokoełrokoko 28.06.2013 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1320182)
Sarkiego 99% wyjebało przed przyjściem i śmiano się z niego.

Sarki może i jest jednym z najjaśniejszych punktów w Wiśle, ale tak szczerze to na tle większości ligowców niczym się nie wyróżnia. Zresztą na tle obecnej kadry nie jest sztuką się wyróżniać. Nawet Mały po powrocie nie błyszczał. Jaką Sarki miał rywalizację w ofensywie? A dwa dobre mecze w rundzie może mieć w tej lidze każdy. Nawet Rafał i Gumożuj.
Poza tym przed przyjściem Sarki był w szkółce Chelsea i grał parę sezonów w lidze belgijskiej i izraelskiej a nie w 4ligowcu albo FC Youtube.
Przytaczanie przez niektórych tutaj oraz przez główną Sarkiego w kontekście testowania każdego szrotu szóstego sortu jest absurdalne, nie na miejscu i uwłaczające Sarkiemu.

Dariook 29.06.2013 02:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1320134)
pojazd Weszło po naszej "polityce transferowej" trafny i prawdziwy, więc nie ma się co wkurzać.
wkurzać się można na Kapkę i wszystkich innych decydujących o tym co się obecnie w Wiśle dzieję, bo zasługuje to tylko na śmiech.

co do tej akcji Weszło widzę tylko jedno dobre rozwiązanie, w którym nasi działacze pokazali by jaja i trochę naprawili tą całą sytuację (ale że jaj nie mają, to tak się nie stanie) - na miejscu Wisły bym teraz dowalił czyms w stylu "Caplica na testach w Wiśle", albo napisał ze go zapraszają. ;)

Pojazd trafny i prawdziwy? A dlaczego tak uwazasz? gdyz weszlo tak to ci to pokazało?
Rozdmuchali coś co zauważył nasz forumowicz a resztę historii zinterpretowali tak żeby skompromitować nasz klub i zrobic sensację większą niż tak naprawdę była. Jeśli choć zechcieli by się zbliżyć do prawdy, którą człowiek myślący zauważy bez problemu, to okazało by się że w całej te zabiewieposzkodowana jest Wisła.

Pofatuguję się i wyjaśnie.

1) Postawiono tezę że Kapka widział Sorina na YT z polecenia managera. Nie mogli zrozumieć jak można było przeoczyć fakty jak: różnice wzrostów, trykotów klubowych czy serbskich stadionów...
Cytat:

To nieprawdopodobne, że klub, który chce od tego sezonu wyglądać na poważny, karmi ludzi takim bełtem. Czy ktoś tam w ogóle ma oczy? Jak można analizować materiały video i nie zauważyć, że gość jest raz niski, raz wysoki, a w co drugiej akcji gra w innych barwach
A ja nie potrafię zrozumieć jak można być takim idotą i myśleć, że zawodnik jak i manager który z sprzedazy zyje, oferowali Kapce linki do YT!!! Tak na zdrowy rozsądek to nawet Kapka nie jest takim debilem żeby się na taką tandetę nabrać.
Portfolio zawodnika to nie żadna składanka zagrań piętką! To w miarę profesonalnie nagrane kilku spotkan z zawodnikiem w roli głównej. To co widziało weszło a co Widział Kapka to zupełnie inne materiały. Jeśli Kapka chciał to sprawdził tez jego na YT, lecz tego nigdy się nie dowiemy.

2) Wyśmiano i oszkalowano Wisłę za brak reakcji i nie wy.......ono zawodnika zaraz po ujawnieniu sprawy na weszło!!!tak tak u nich!
Cytat:

Po tym, jak kilka godzin temu napisaliśmy o rumuńskim przebierańcu, Sorinie Oproiescu, zakładaliśmy, że Wisła Kraków zachowa resztki profesjonalizmu i podejmie w tym kierunku konkretne kroki. Mogłoby to być jakieś długie wytłumaczenie, przyznanie się do błędu albo po prostu krótka informacja o odesłaniu oszusta na drzewo
A ....a pan Stanowski to kim do huja jest żeby czegoś wymagać? Przecenia się frajer i doskonale zrobiono że wstrzymano się z pochopnymi decyzjami. Bo Wisła to nie jest klub amatorski żeby ustosukowywać się do każdej szmiry czy żenady jaką pan cwelowski napisze.
Kazdy szanujący się klub postąpił by tak samo. Poproszono o wyjaśnienia zawodnika w zaistniałej sprawie i zdecydowano się wypróbować jego umiejętności w sparingu jak pierwotnie założono.
To potwierdza że Kapka posiadaj inne materiały wideo niz te weszło z YT.

Nie zapominajmy że to tylko testy. Własnie w śród darmowych graczy istnieje największe ryzyko trafienia na minę, dlatego testy są koniecznością.
I to nie Wisła jest winowajcą całego zamieszania tylko ofiarą przebiegłości w dzisiejszych czasach, Zachowaliśmy się jak profesonalny klub. Czyli powstrzymano się od pochopnych decyzii i komentowania oskarżeń potralu strikte plotkarskiego i wypełnionio umowę z zawodnikiem. Rumun opuścił zgrupowanie po decyzji sztabu szkoleniowego.

I co tu tłumaczyć? Jesli jeden debil z drugim nie potrafią myśleć to ich sprawa.
Jeśli jeden debil z drugim nie widzi różnicy miedzy testowaniem a zakontraktowaniem to o czym tu dyskutowować...

Jeszcze się okienko transferowe nie otworzyło...banda debili z weszlo pewnie tego nawet nie wie.

Nikostratos 29.06.2013 08:25

Dariook z większością Twojego postu należy się zgodzić (zwłaszcza z częścią o weszło), ale jednak są dwie sprawy, które trochę podważają Twój wywód.

1. Jakie CV miał Rumun? W jakich klubach grał, tzn. rozegrał mecze w normalnych rozgrywkach? Sezony, liczba spotkań, bramki itp. Najwyższa klasa rumuńska to była ściema, a poza tym nawet jeżeli ktoś przedstawił jakieś dane, a osoba od kontaktu w Wiśle nigdy zawodnika nie widziała, to zanim sprawa w ogóle zostanie rozpatrzona takie coś MUSI zostać zweryfikowane. Jak się okazało oszustwo zostało bardzo łatwo wykryte przez osobę/osoby, które w ogóle nie miały obowiązku tego sprawdzać. Tymczasem w klubie nikt się nie wysilił, żeby zadać sobie taki trud.

Wiadomym jest, że każdy swojego zawodnika zachwala i że szambo nazwie perfumerią. Podstawowym obowiązkiem skauta jest to zweryfikować. I nawet jeśli nie może obejrzeć zawodnika na żywo, to internet daje ku temu naprawdę duże pole do popisu. I nie chodzi tutaj o filmiki promocyjne z youtuba, ale baz zawodników jest cała masa i prześledzenie drogi kariery praktycznie każdego zawodnika, który w ogóle ma prawo aspirować do gry w takiej drużynie jak Wisła nie stanowi żadnego problemu.

Właśnie tego zabrakło i przez to klub jest obiektem kpin plotkarskich portalików.

2. I wreszcie mityczna sprawa owego managera. Być może coś przegapiłem i ktoś wyprowadzi mnie z błędu, ale czy gdziekolwiek padło nazwisko tego słynnego kłamczuszka, który polecał takiego zawodnika i tak mu podkręcił CV, przecież człowiek powinien być spalony w zawodzie w promieniu 1000km od Krakowa? Czy taki zawodnik jak Sorin Oproiescu w ogóle ma managera? Nie chcę tutaj wyprowadzać zbyt daleko idących teorii, ale chyba pewne wnioski same się nasuwają. "Dzwoni do pana ktoś kogo nazwisko nic panu nie mówi i chciałby przysłać na testy zawodnika, którego nazwisko nic panu nie mówi".

Testy same w sobie nie są niczym złym i Wiśle żadnego wstydu nie przynoszą. Można testować zawodników z lig zagranicznych, bo nie da się ogarnąć nawet pół Europy i mieć własną bazę każdego zawodnika, a czasami perełka faktycznie może się trafić. I wtedy każdy będzie chwalił umiejętności wyszukiwania zawodnika.
Testowanie Polaków z niższych lig - tu już trzeba ostrożniej. Jeśli klub chce danego zawodnika, może go sprawdzać na miejscu. Takiego Hajduka nawet ja miałem okazję w tym roku w III lidze oglądać. Jeśli do klubu, przyjeżdża ktoś z Polski kogo nikt ze sztabu nie widział, to w sposób oczywisty pochodzi on z polecenia znajomego managera i przypomina cyrk obwoźny i pokazywanie małpy. A nuż się komuś spodoba i go weźmie. Owszem czasami i oglądanego podczas meczów warto zobaczyć na treningu, ale jakoś wątpię, żeby tutaj o taką finalną sprawę chodziło.

Niestety gdy takie działania się powtarzają i na siebie nakładają nie można się dziwić reakcji.

bonawentura 29.06.2013 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1320243)
Pojazd trafny i prawdziwy? A dlaczego tak uwazasz? gdyz weszlo tak to ci to pokazało?
Rozdmuchali coś co zauważył nasz forumowicz a resztę historii zinterpretowali tak żeby skompromitować nasz klub i zrobic sensację większą niż tak naprawdę była. Jeśli choć zechcieli by się zbliżyć do prawdy, którą człowiek myślący zauważy bez problemu, to okazało by się że w całej te zabiewieposzkodowana jest Wisła.

Pofatuguję się i wyjaśnie.

1) Postawiono tezę że Kapka widział Sorina na YT z polecenia managera. Nie mogli zrozumieć jak można było przeoczyć fakty jak: różnice wzrostów, trykotów klubowych czy serbskich stadionów...

A ja nie potrafię zrozumieć jak można być takim idotą i myśleć, że zawodnik jak i manager który z sprzedazy zyje, oferowali Kapce linki do YT!!! Tak na zdrowy rozsądek to nawet Kapka nie jest takim debilem żeby się na taką tandetę nabrać.
Portfolio zawodnika to nie żadna składanka zagrań piętką! To w miarę profesonalnie nagrane kilku spotkan z zawodnikiem w roli głównej. To co widziało weszło a co Widział Kapka to zupełnie inne materiały. Jeśli Kapka chciał to sprawdził tez jego na YT, lecz tego nigdy się nie dowiemy.

2) Wyśmiano i oszkalowano Wisłę za brak reakcji i nie wy.......ono zawodnika zaraz po ujawnieniu sprawy na weszło!!!tak tak u nich!


A ....a pan Stanowski to kim do huja jest żeby czegoś wymagać? Przecenia się frajer i doskonale zrobiono że wstrzymano się z pochopnymi decyzjami. Bo Wisła to nie jest klub amatorski żeby ustosukowywać się do każdej szmiry czy żenady jaką pan cwelowski napisze.
Kazdy szanujący się klub postąpił by tak samo. Poproszono o wyjaśnienia zawodnika w zaistniałej sprawie i zdecydowano się wypróbować jego umiejętności w sparingu jak pierwotnie założono.
To potwierdza że Kapka posiadaj inne materiały wideo niz te weszło z YT.

Nie zapominajmy że to tylko testy. Własnie w śród darmowych graczy istnieje największe ryzyko trafienia na minę, dlatego testy są koniecznością.
I to nie Wisła jest winowajcą całego zamieszania tylko ofiarą przebiegłości w dzisiejszych czasach, Zachowaliśmy się jak profesonalny klub. Czyli powstrzymano się od pochopnych decyzii i komentowania oskarżeń potralu strikte plotkarskiego i wypełnionio umowę z zawodnikiem. Rumun opuścił zgrupowanie po decyzji sztabu szkoleniowego.

I co tu tłumaczyć? Jesli jeden debil z drugim nie potrafią myśleć to ich sprawa.
Jeśli jeden debil z drugim nie widzi różnicy miedzy testowaniem a zakontraktowaniem to o czym tu dyskutowować...

Jeszcze się okienko transferowe nie otworzyło...banda debili z weszlo pewnie tego nawet nie wie.

Chłopie... chyba Ci się w dupie poprzewracało od tych swoich teorii. Im bardziej usprawiedliwiasz Kapkę, tym bardziej jesteś śmieszny. Dość tych bredni - w chwili obecnej mamy skrajnie niekompetentnych ludzi na swoich stanowiskach. Co gorsza, oni będą dokonywać transferów - niestety - transferów, które spowodują spadek Wisły z ligi. Czasy, kiedy można było kogokolwiek sobie sprowadzić i mieć zespół Ekstraklasy na miejscach 7-12 (a la Odra Wodzisław) już dawno minęły. Kapka to człowiek poprzedniego systemu, cechującego się dyplomatycznie rzecz ujmując kombinatorstwem. Tak się nie da funkcjonować w systemie wolnego rynku.

Jeśli uważasz, że testować sobie można wszystkich, powtarzając ślepo myśli Smudy, to proszę bardzo - Nielba Wągrowiec stoi przed Tobą otworem, ale nie Wisła!!!! Do licha - stadion na 30 tysięcy miejsc, a my testujemy ogórków - może w takim razie przetestujemy codziennie po 30 piłkarzy z lig okręgowych - myślisz, że w ten sposób kogoś znajdziemy?

A poza tym - jak ma ta nasza młodzież się rozwijać przy takich ogórkach? Albo sprowadzą piłkarzy sensownie grających w piłkę, od których młodzież będzie mogła się uczyć, albo niestety - spadamy z ligi i Cupiał razem z Bednarzem stracą podwójnie.

Kolejna sprawa - i będę to powtarzał jak mantrę - kontrakty motywacyjne to samobójstwo w Ekstraklasie. Bednarz nie może ich wprowadzać, bo niszczy ten klub i stacza go coraz niżej.

Reasumując - najprawdopodobniej najbardziej niekompetentni ludzie odpowiadający za transfery w Ekstraklasie i w pierwszej lidze w chwili obecnej pracują w Wiśle. Jeśli Cupiał chce wydawać pieniądze na ludzi, którzy działają tak, jakby byli pozbawieni pasji, to gratuluję poczucia humoru...

Nie wierzę, że nie mamy pieniędzy na zatrudnienie trzech solidnych graczy z Ekstraklasy, typu Piątek, Wacławczyk czy Demjan. Po prostu nie wierzę. Nawet jeśli nie ma pieniędzy, to w perspektywie roku te pieniądze by się znalazły, ale pod warunkiem właśnie że tych trzech solidnych piłkarzy zostałoby sprowadzonych. Inaczej będziemy spadać z ligi za rok i spotkamy się w tym miejscu na forum - ciekaw jestem czy wtedy będziesz miał takie samo zdanie o Kapkach, Smudach czy Bednarzch.

Ludzie, przejrzyjcie na oczy - oni na naszych oczach rozwalają nam klub! I my mamy na to patrzeć, wierzyć bezgranicznie ich poczynaniom?

Grantar 29.06.2013 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1320275)

Kolejna sprawa - i będę to powtarzał jak mantrę - kontrakty motywacyjne to samobójstwo w Ekstraklasie. Bednarz nie może ich wprowadzać, bo niszczy ten klub i stacza go coraz niżej.

Możesz rozwinąć tą myśl ???....
Jakie kontrakty ??? czy się stoi czy się leży 100 tysięcy się należy .... ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1320275)
Nie wierzę, że nie mamy pieniędzy na zatrudnienie trzech solidnych graczy z Ekstraklasy,

Myślę że to ..... najważniejsze na tym forum.
Po prostu polowa forum NIE WIERZY ZE NIE MA KASY ...
i już.
Takim gościom ciężko zrozumieć ze testujemy ogórków. ....

bonawentura 29.06.2013 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1320311)
Możesz rozwinąć tą myśl ???....
Jakie kontrakty ??? czy się stoi czy się leży 100 tysięcy się należy .... ?

Jako jedyni stosujemy kontrakty mocno motywacyjne w Ekstraklasie. Nikt inny takich kontraktów nie stosuje. Co nie oznacza, że się z tym nie zgadzam, piłkarze są mocno przepłaceni, ale trzeba zmienić cały system. Sam Bednarz tego nie zmieni.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1320311)
Myślę że to ..... najważniejsze na tym forum.
Po prostu polowa forum NIE WIERZY ZE NIE MA KASY ...
i już.
Takim gościom ciężko zrozumieć ze testujemy ogórków. ....

Pieniądze się znajdą, jak kibice się znajdą. Nie ma kibiców = nie ma kasy = koło zamknięte.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl