![]() |
Bramkarz: Dolha
Obrońcy: Baszczyński, Marcelo, Cleberi, Mijailovic Pomocnicy: Uche, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski Napastnicy: Żurawski, Frankowski |
moja 11 to:
A. Sarnat- swego czasu dobrze bronił nie wiem dlaczego zapomina się także o Piekutowskim a np wspomina Dolhe M. Baszczyński- solidny i waleczny Marcelo- skuteczny w defensywie i pod bramką przeciwnika A. Głowacki- przytrafiały się i jemu błędy lecz zdecydowana większość pewnych przekonujących interwencji M. Stolarczyk- solidny bardzo skuteczny w odbiorze piłki K. Uche- może i syn marnotrawny ale wybił się bardzo wysoko, nie da się ukryć, że świetnie grał i gra w piłkę R. Sobolewski- zawsze waleczny, strzelający piękne gole...dobry kapitan M. Szymkowiak- jest pewien niedosyt bo możliwości miał ogromne, zasługuje jednak na miejsce w 11 K. Błaszczykowski- jest jednym z tych piłkarzy którzy wyjeżdżając odnieśli sukces, zasłużone miejsce M. Żurawski- chyba jedyne niepodważalne miejsce w 11 T. Frankowski- pozostaje pytanie czy on czy Paweł Brożek?..Brożek ma szansę więcej osiągnąć a wtedy zajmie miejsce Franka trener Skorża |
Majdan (Dolha)
Baszczyński (M.Zając) - Marcelo (B.Zając) - Głowacki - Stolarczyk Błaszczykowski (Uche) - Szymkowiak - Sobolewski (Moskal) - Kosowski (Zieńczuk) Żurawski - Frankowski (Brożek) W nawiasie ławka. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dolha - Baszczyński Marcelo Głowacki Pi.Brożek - Błaszczykowski Szymkowiak Sobolewski Kosowski - Frankowski Żurawski
Ławka: Sarnat, Cleber, K.Uche, P.Brożek, Cantoro, Zieńczuk, Paulista |
Z cala sympatia dla Kuby Blaszczykowskiego ale nie reprezentuje on tego poziomu umiejetnosci pilkarskich co Uche. Nigeryjczyk - abstrahujc od jego zachowania - byl prawdopodobnie najlepszym obcokrajowcem w historii jaki biegal po polskich boiskach. Mial wszystko: pilkarska inteligencje (nie mylic z ogolnie rozumianym IQ), technike, szybkosc, przeglad pola. Wszystko. Mogl naprawde zrobic duza kariere. Dobrze, Kuba gra w BvB ale badzmy szczerzy ze umiejetnosciami pilkarskimi to Uche go hmmm gasil.
Moja jedenastka Wisly 4-3-3 Dolha - Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijajlovic - Uche, Sobolewski, Szymkowiack-Blaszczykowski, Kuzba, Kosowski. -------------------Dolha------------------- Baszczynski Glowacki Marcelo Mijalovic ------Uche Sobolewski Szymkowiak----- ----Blaszczykowski Kuzba Kosowski----- No i druzyna na faze grupowa LM gotowa. Trener: Kasperczak / Maaskant |
Błaszczu bardzo promowany jest i to, ze ma szybkosc i BARDZO PROSTY drybling nie znaczy ze jest lepszy od Uche czy Kosy, oni jakby mieli wieksze umiejetnosci piłkarskie oceniając co kto robi. Im wiecej jakas osoba zawodzi tym mniej bym wystawiał do takich składów, a Kuzba rok zagrał ok, Brożek zawodzi (mimo 2 krolow strzelcow, to chyba za duzo wymagamy). A taki Franek czy Zuraw zawsze byli powyzej oczekiwan. Teraz z Zurawiem ciezko. Teraz.
Kuba to zwinny jest, Uche był jeszcze zwinniejszy. |
Bardzo podobnie jak RAF to widzę. Jedynie wymianiem pozycjami Uche i Błaszczykowskiego, bo to ten drugi bardziej angażuje się w defensywę. No i u mnie na środku napadu Żuraw, chociaż drugim wyborem byłby właśnie Kuźba.
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak - Uche, Żurawski, Kosowski Do tego trzech fantastycznych napastników, których niestety nie sposób było upchnąć w jedenastce: Paweł Brożek, Tomasz Frankowski i Marcin Kuźba. Ponadto Mauro Cantoro i Cleber, który minimalnie przegrał z klubowym stażem Głowackiego i talentem Marcelo. |
Cytat:
Z Wislackim Pozdrowieniem |
Mój skład mocno ofensywny:
Pawełek - Cleber, Marcelo, Głowacki - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Boguski, Żurawski, Frankowski Ławka: Majdan, Uche, Baszczyński,Stolarczyk, Paweł Brożek, Moskal, Paulista Bramkarza nigdy dobrego nie mieliśmy, Dolha z wiadomych przyczyn odpada, Majdan miał dobry okres, ale wg mnie Pawełek zrobił więcej, Sarnata też oceniam gorzej. W obronie trójka środkowych obrońców Pomoc - brakuje miejsca dla Uche, Atak - przed Żurawskim i Frankowskim lekko z tyłu Boguski, może trochę na wyrost, ale wg mnie nie mieliśmy lepszego cofniętego napastnika. Niestety kontuzja sprawiła, że ostatnią rundę miał fatalną. |
Franek nie nadaje sie na srodkowego ? To czemu strzela tyle goli w Jadze... a gra sam w napadzie w 99% meczow.
|
Cytat:
|
Majdan (Dolha) - Baszczyński (Kuzera), Głowacki (B. Zając), Marcelo (Węgrzyn), Mijailović (Kaliciak)- Uche (Błaszczykowski), Sobolewski (Cantoro), Szymkowiak (Czerwiec), Kosowski (Zieńczuk) - Frankowski (Brożek), Żurawski (Kuźba)
Trener: Kasperczak (Skorża) Ja podałem dla każdego alternatywę, choć niektórym daleko do tych z pierwszego miejsca (praktycznie cała obrona). W niektórych przypadkach te różnice są minimalne (np. Uche-Błaszczu, Szymek-Czerwiec), a jest jeszcze kilku piłkarzy, którzy z powodu silnej konkurencji nie łapią się do tej dwudziestki dwójki, choć też bardzo nieznacznie: np. Moskal, Kula, B. Zając |
Bramkarz: Sarnat
Obrońcy: Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Pomocnicy: Uche, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski Napastnicy: Żurawski , Frankowski Ławka rezerwowych: Błaszczykowski, Cleber, Paweł Brożek, Cantoro , Pater, Zieńczuk, |
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Nikola - Uche, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Błaszczykowski - Żurawski
Ławka: Sarnat, Cleber, Zieńczuk, Frankowski, Paweł Brożek |
Majdan
Baszczyński - Głowacki - Marcelo - Piotr Brożek Błaszczykowski - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski Frankowski - Żurawski Rezerwa: Sarnat Cleber Nikola Zieńczuk Uche Kuźna Paweł Brożek |
Sarnat (Dolha za umiejetnosci, ale nic wiecej - szczur) - Baszczynski, Glowacki (Zajac), Marcelo (Cleber), Stolarczyk (Mijailovic) - Uche (Błaszczu), Sobol (Czerwiec), Szymkowiak (Cantoro), Kosowski (Zienczuk)- Zurawski (Kuzba), Frankowski (Brozek)
Trener: Kasperczak / Petrescu I śmiem twierdzić, że gdyby każdy z tych piłkarzy prezentował możliwie najwyższą formę to bylibyśmy corocznie w grupie LM, a pewnie i więcej. |
Bramka:
Majdan Obrona: Baszczyński Głowacki Marcelo Cleber Pomoc: Błaszczykowski Sobolewski Szymkowiak Kosowski Atak: Żurawski Frankowski |
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski Żurawski , Frankowski Sarnat, Pawełek - Cleber, Zieńczuk, Uche - Paweł Brożek, Kuzba |
Majdan
Błaszczykowski - Głowacki - Marcelo - Mijajlović Uche - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski Brożek - Żurawski Ławka: Pawełek/Dolha - Brożek Piotr, Cleber, Baszczyński, Frankowski, Kuźba, Cantoro |
Jako, że ma być to 11 ostatniej dekady to pomijam takich zawodników jak: Czerwiec, Kulawik, Moskal, Pater, Olo Moskalewicz. Każdy z Nich zahaczył wprawdzie o ostatnią dekadę, ale nie grali w niej długo. Dlatego zdecydowałem się na taką 11tkę:
Biorę pod uwagę tylko i wyłącznie umiejętnosci piłkarskie! Dolha Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijajlović Uche, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski Frankowski, Żurawski rezerwowi: Pawełek, Sobolewski, Stolarczyk, Cleber, Błaszczykowski, Brożek Paweł, Zieńczuk Trener: Petrescu |
Pawełek
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski Żurawski , Frankowski Ławka: Majdan, Cleber, Cantoro, Zieńczuk, Uche, Paweł Brożek, Kuzba Trener: Kasperczak / Petrescu |
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Stolarczyk Kosowski, Szymkowiak, Moskal , Pater Żurawski , Frankowski Rezerwa: Sarnat, Nikola, Czerwiec, Uche, Błaszczykowski Trener: Heniek |
Dolha - świetny bramkarz. Jedyny świetny, który nam się trafił w ostatnich latach. Wspaniały refleks i umiejętności. Niestety, sprzedawczyk :(.
Baszczynski Głowacki Marcelo Piotr Brożek - świetny napastnik, ktroego w głupi sposob przesunieto na obrone. Niemniej jednak na nienaturalnej dla siebie pozycji prezentuje sie bardzo dobrze. Błaszczykowski Kałużny Szymkowiak Kosowski - prawdziwą WIELKOŚĆ tego piłkarza pokazuje sezon 2007/2008. Gdy grał, Wisła grała ofensywnie, pięknie i wygrywała po 5 - 0. Jak odszedł, wygrywała, ale ledwo ledwo po 2-1, 1-0, prezentujac mizerny defensywny futbol. Wielki piłkarz. Franek - można go nie lubić za pewne sprawy, ale to piłkarski geniusz. Napastnik przez wielkie N. Żuraw |
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailovic - Błaszczykowski, Szymkowiak, Moskal, Kosowski - Frankowski, Żurawski
rezerwa: Majdan - Cleber, Zając - Uche, Sobolewski - Brożek Paweł |
Iniemamocni:
Majdan Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijailovic Uche, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski Frankowski, Zurawski Swobodnie mozna wymienic Cantoro za Sobola i Uche za Blaszczykowskiego |
Bramkarz: Dolha
Obrońcy: Baszczyński , Marcelo, Głowacki , Mijailović Pomocnicy: Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski Napastnicy: Żurawski , Frankowski |
Dolha- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Żurawski, Frankowski
R: Pawełek, Cleber, Uche, Paweł Brożek, Zieńczuk, Małecki, Cantoro |
Dolha
Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Mijailovic Uche,Sobolewski,Szymkowiak,Kosowski Żurawski,Frankowski Rezerwa:Majdan,Cantoro,Błaszczykowski,Cleber,Paweł Brożek,Stolarczyk,Zieńczuk Trener:Kasperczak |
Koniec typowania .!
Wyniki postaram się podać jak najszybciej... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl