Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7789)

Zienczuk8 09.12.2010 22:26

Bramkarz: Dolha

Obrońcy: Baszczyński, Marcelo, Cleberi, Mijailovic

Pomocnicy: Uche, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski

Napastnicy: Żurawski, Frankowski

Pyniu85 10.12.2010 12:09

moja 11 to:

A. Sarnat- swego czasu dobrze bronił nie wiem dlaczego zapomina się także o Piekutowskim a np wspomina Dolhe
M. Baszczyński- solidny i waleczny
Marcelo- skuteczny w defensywie i pod bramką przeciwnika
A. Głowacki- przytrafiały się i jemu błędy lecz zdecydowana większość pewnych przekonujących interwencji
M. Stolarczyk- solidny bardzo skuteczny w odbiorze piłki
K. Uche- może i syn marnotrawny ale wybił się bardzo wysoko, nie da się ukryć, że świetnie grał i gra w piłkę
R. Sobolewski- zawsze waleczny, strzelający piękne gole...dobry kapitan
M. Szymkowiak- jest pewien niedosyt bo możliwości miał ogromne, zasługuje jednak na miejsce w 11
K. Błaszczykowski- jest jednym z tych piłkarzy którzy wyjeżdżając odnieśli sukces, zasłużone miejsce
M. Żurawski- chyba jedyne niepodważalne miejsce w 11
T. Frankowski- pozostaje pytanie czy on czy Paweł Brożek?..Brożek ma szansę więcej osiągnąć a wtedy zajmie miejsce Franka

trener Skorża

Konrad. 10.12.2010 21:31

Majdan (Dolha)

Baszczyński (M.Zając) - Marcelo (B.Zając) - Głowacki - Stolarczyk
Błaszczykowski (Uche) - Szymkowiak - Sobolewski (Moskal) - Kosowski (Zieńczuk)
Żurawski - Frankowski (Brożek)

W nawiasie ławka.

Pyniu85 10.12.2010 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1024118)
Majdan (Dolha)

Baszczyński (M.Zając) - Marcelo (B.Zając) - Głowacki - Stolarczyk
Błaszczykowski (Uche) - Szymkowiak - Sobolewski (Moskal) - Kosowski (Zieńczuk)
Żurawski - Frankowski (Brożek)

W nawiasie ławka.

kolejny, który wychwala Dolhe... zagrał kilka meczów później zwiał do Lecha i tyle Wielki mi bohater ...

tarantulaw2 11.12.2010 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pyniu85 (Post 1024160)
kolejny, który wychwala Dolhe... zagrał kilka meczów później zwiał do Lecha i tyle Wielki mi bohater ...

Czy na kazdej stronie muszę pisać, że nie komentujemy wyborów innych? Jak chce to może tam sobie nawet Juszczyka wstawić...

W.Star 11.12.2010 19:04

Dolha - Baszczyński Marcelo Głowacki Pi.Brożek - Błaszczykowski Szymkowiak Sobolewski Kosowski - Frankowski Żurawski

Ławka: Sarnat, Cleber, K.Uche, P.Brożek, Cantoro, Zieńczuk, Paulista

RAF 11.12.2010 19:28

Z cala sympatia dla Kuby Blaszczykowskiego ale nie reprezentuje on tego poziomu umiejetnosci pilkarskich co Uche. Nigeryjczyk - abstrahujc od jego zachowania - byl prawdopodobnie najlepszym obcokrajowcem w historii jaki biegal po polskich boiskach. Mial wszystko: pilkarska inteligencje (nie mylic z ogolnie rozumianym IQ), technike, szybkosc, przeglad pola. Wszystko. Mogl naprawde zrobic duza kariere. Dobrze, Kuba gra w BvB ale badzmy szczerzy ze umiejetnosciami pilkarskimi to Uche go hmmm gasil.

Moja jedenastka Wisly

4-3-3

Dolha - Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijajlovic - Uche, Sobolewski, Szymkowiack-Blaszczykowski, Kuzba, Kosowski.

-------------------Dolha-------------------
Baszczynski Glowacki Marcelo Mijalovic
------Uche Sobolewski Szymkowiak-----
----Blaszczykowski Kuzba Kosowski-----

No i druzyna na faze grupowa LM gotowa. Trener: Kasperczak / Maaskant

HEDu 11.12.2010 20:45

Błaszczu bardzo promowany jest i to, ze ma szybkosc i BARDZO PROSTY drybling nie znaczy ze jest lepszy od Uche czy Kosy, oni jakby mieli wieksze umiejetnosci piłkarskie oceniając co kto robi. Im wiecej jakas osoba zawodzi tym mniej bym wystawiał do takich składów, a Kuzba rok zagrał ok, Brożek zawodzi (mimo 2 krolow strzelcow, to chyba za duzo wymagamy). A taki Franek czy Zuraw zawsze byli powyzej oczekiwan. Teraz z Zurawiem ciezko. Teraz.

Kuba to zwinny jest, Uche był jeszcze zwinniejszy.

Uran235 11.12.2010 21:08

Bardzo podobnie jak RAF to widzę. Jedynie wymianiem pozycjami Uche i Błaszczykowskiego, bo to ten drugi bardziej angażuje się w defensywę. No i u mnie na środku napadu Żuraw, chociaż drugim wyborem byłby właśnie Kuźba.

Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak - Uche, Żurawski, Kosowski

Do tego trzech fantastycznych napastników, których niestety nie sposób było upchnąć w jedenastce: Paweł Brożek, Tomasz Frankowski i Marcin Kuźba. Ponadto Mauro Cantoro i Cleber, który minimalnie przegrał z klubowym stażem Głowackiego i talentem Marcelo.

RAF 11.12.2010 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1024373)
Bardzo podobnie jak RAF to widzę. Jedynie wymianiem pozycjami Uche i Błaszczykowskiego, bo to ten drugi bardziej angażuje się w defensywę. No i u mnie na środku napadu Żuraw, chociaż drugim wyborem byłby właśnie Kuźba.

Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak - Uche, Żurawski, Kosowski

Do tego trzech fantastycznych napastników, których niestety nie sposób było upchnąć w jedenastce: Paweł Brożek, Tomasz Frankowski i Marcin Kuźba. Ponadto Mauro Cantoro i Cleber, który minimalnie przegrał z klubowym stażem Głowackiego i talentem Marcelo.

W mojej ocenie jedynym napastnikiem jaki gral w Wisle i pasowalby do systemy 4-3-3 jest wlasnie Kuzba. Myslalem o Zurawskim ale on nie jest typem egzekutora, wolal atakowac z drugiej linii i bazowac na swojej szybkosci i przebojowosci (podobnie jak Brozek), Frankowski z racji postury rowniez nie nadaje sie do roli egzekutora w tymze systemie. Jedynie - w mojej ocenie - zostaje Kuzba. Ale miales racje w Blaszczem i Uche; Nigeryjczyk do ataku, a Kuba do pomocy.
Z Wislackim Pozdrowieniem

qwertyuiop3 11.12.2010 21:21

Mój skład mocno ofensywny:

Pawełek - Cleber, Marcelo, Głowacki - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Boguski, Żurawski, Frankowski

Ławka: Majdan, Uche, Baszczyński,Stolarczyk, Paweł Brożek, Moskal, Paulista


Bramkarza nigdy dobrego nie mieliśmy, Dolha z wiadomych przyczyn odpada, Majdan miał dobry okres, ale wg mnie Pawełek zrobił więcej, Sarnata też oceniam gorzej.

W obronie trójka środkowych obrońców

Pomoc - brakuje miejsca dla Uche,

Atak - przed Żurawskim i Frankowskim lekko z tyłu Boguski, może trochę na wyrost, ale wg mnie nie mieliśmy lepszego cofniętego napastnika. Niestety kontuzja sprawiła, że ostatnią rundę miał fatalną.

HEDu 11.12.2010 21:24

Franek nie nadaje sie na srodkowego ? To czemu strzela tyle goli w Jadze... a gra sam w napadzie w 99% meczow.

RAF 11.12.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1024381)
Franek nie nadaje sie na srodkowego ? To czemu strzela tyle goli w Jadze... a gra sam w napadzie w 99% meczow.

W mojej ocenie nie nadaje sie do systemu 4-3-3. W tym systemie srodkowy napastnik musi mocno stac na nogach, dobrze sie zastawic umiec odeprzec fizyczny atak rywala i dograc pilke do partnera z ataku - ktory w systemie 4-3-3 - gra jako skrzydlowy. Musi miec dobre uderzenie z glowy i umiec sie przepchac z obroncami w polu karnym. Frankowski jest bardzo dobrym napastnikiem ale w systemie 4-4-2 kiedy to ma obok siebie partera ktory poda mu pilke w "uliczke" czy tez ma mozliwosc dobic strzal kolegi z ataku.

it 11.12.2010 21:55

Majdan (Dolha) - Baszczyński (Kuzera), Głowacki (B. Zając), Marcelo (Węgrzyn), Mijailović (Kaliciak)- Uche (Błaszczykowski), Sobolewski (Cantoro), Szymkowiak (Czerwiec), Kosowski (Zieńczuk) - Frankowski (Brożek), Żurawski (Kuźba)

Trener: Kasperczak (Skorża)

Ja podałem dla każdego alternatywę, choć niektórym daleko do tych z pierwszego miejsca (praktycznie cała obrona). W niektórych przypadkach te różnice są minimalne (np. Uche-Błaszczu, Szymek-Czerwiec), a jest jeszcze kilku piłkarzy, którzy z powodu silnej konkurencji nie łapią się do tej dwudziestki dwójki, choć też bardzo nieznacznie: np. Moskal, Kula, B. Zając

misiekpb 14.12.2010 23:00

Bramkarz: Sarnat
Obrońcy: Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović
Pomocnicy: Uche, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski
Napastnicy: Żurawski , Frankowski

Ławka rezerwowych: Błaszczykowski, Cleber, Paweł Brożek, Cantoro , Pater, Zieńczuk,

matt1906 14.12.2010 23:08

Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Nikola - Uche, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Błaszczykowski - Żurawski
Ławka: Sarnat, Cleber, Zieńczuk, Frankowski, Paweł Brożek

kamanwislak 15.12.2010 17:29

Majdan
Baszczyński - Głowacki - Marcelo - Piotr Brożek
Błaszczykowski - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski
Frankowski - Żurawski

Rezerwa:
Sarnat
Cleber
Nikola
Zieńczuk
Uche
Kuźna
Paweł Brożek

Wizard 15.12.2010 17:55

Sarnat (Dolha za umiejetnosci, ale nic wiecej - szczur) - Baszczynski, Glowacki (Zajac), Marcelo (Cleber), Stolarczyk (Mijailovic) - Uche (Błaszczu), Sobol (Czerwiec), Szymkowiak (Cantoro), Kosowski (Zienczuk)- Zurawski (Kuzba), Frankowski (Brozek)

Trener: Kasperczak / Petrescu

I śmiem twierdzić, że gdyby każdy z tych piłkarzy prezentował możliwie najwyższą formę to bylibyśmy corocznie w grupie LM, a pewnie i więcej.

Above 17.12.2010 19:47

Bramka:
Majdan

Obrona:
Baszczyński
Głowacki
Marcelo
Cleber

Pomoc:
Błaszczykowski
Sobolewski
Szymkowiak
Kosowski

Atak:
Żurawski
Frankowski

KaRaSTSW 17.12.2010 21:32

Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović
Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski
Żurawski , Frankowski


Sarnat, Pawełek - Cleber, Zieńczuk, Uche - Paweł Brożek, Kuzba

grogoriogreg 17.12.2010 21:57

Majdan
Błaszczykowski - Głowacki - Marcelo - Mijajlović
Uche - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski
Brożek - Żurawski
Ławka: Pawełek/Dolha - Brożek Piotr, Cleber, Baszczyński, Frankowski, Kuźba, Cantoro

Proud 17.12.2010 22:10

Jako, że ma być to 11 ostatniej dekady to pomijam takich zawodników jak: Czerwiec, Kulawik, Moskal, Pater, Olo Moskalewicz. Każdy z Nich zahaczył wprawdzie o ostatnią dekadę, ale nie grali w niej długo. Dlatego zdecydowałem się na taką 11tkę:

Biorę pod uwagę tylko i wyłącznie umiejętnosci piłkarskie!

Dolha

Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijajlović

Uche, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski

Frankowski, Żurawski

rezerwowi:
Pawełek, Sobolewski, Stolarczyk, Cleber, Błaszczykowski, Brożek Paweł, Zieńczuk

Trener: Petrescu

zidanemarcin 17.12.2010 22:10

Pawełek
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović
Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski
Żurawski , Frankowski

Ławka: Majdan, Cleber, Cantoro, Zieńczuk, Uche, Paweł Brożek, Kuzba

Trener: Kasperczak / Petrescu

polska.mysl.szkoleniowa 18.12.2010 01:27

Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Stolarczyk
Kosowski, Szymkowiak, Moskal , Pater
Żurawski , Frankowski

Rezerwa: Sarnat, Nikola, Czerwiec, Uche, Błaszczykowski

Trener: Heniek

mb_1906 18.12.2010 01:38

Dolha - świetny bramkarz. Jedyny świetny, który nam się trafił w ostatnich latach. Wspaniały refleks i umiejętności. Niestety, sprzedawczyk :(.
Baszczynski
Głowacki
Marcelo
Piotr Brożek - świetny napastnik, ktroego w głupi sposob przesunieto na obrone. Niemniej jednak na nienaturalnej dla siebie pozycji prezentuje sie bardzo dobrze.
Błaszczykowski
Kałużny
Szymkowiak
Kosowski - prawdziwą WIELKOŚĆ tego piłkarza pokazuje sezon 2007/2008. Gdy grał, Wisła grała ofensywnie, pięknie i wygrywała po 5 - 0. Jak odszedł, wygrywała, ale ledwo ledwo po 2-1, 1-0, prezentujac mizerny defensywny futbol. Wielki piłkarz.
Franek - można go nie lubić za pewne sprawy, ale to piłkarski geniusz. Napastnik przez wielkie N.
Żuraw

Neo1221 18.12.2010 11:16

Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailovic - Błaszczykowski, Szymkowiak, Moskal, Kosowski - Frankowski, Żurawski

rezerwa:
Majdan - Cleber, Zając - Uche, Sobolewski - Brożek Paweł

WIELKI_CZŁOWIEK 18.12.2010 11:59

Iniemamocni:
Majdan
Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijailovic
Uche, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski
Frankowski, Zurawski

Swobodnie mozna wymienic Cantoro za Sobola i Uche za Blaszczykowskiego

FooFighter 22.12.2010 22:49

Bramkarz: Dolha
Obrońcy: Baszczyński , Marcelo, Głowacki , Mijailović
Pomocnicy: Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski
Napastnicy: Żurawski , Frankowski

gm34a 31.12.2010 11:01

Dolha- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Żurawski, Frankowski

R: Pawełek, Cleber, Uche, Paweł Brożek, Zieńczuk, Małecki, Cantoro

piter116 31.12.2010 12:29

Dolha
Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Mijailovic
Uche,Sobolewski,Szymkowiak,Kosowski
Żurawski,Frankowski
Rezerwa:Majdan,Cantoro,Błaszczykowski,Cleber,Paweł Brożek,Stolarczyk,Zieńczuk
Trener:Kasperczak

tarantulaw2 01.01.2011 00:53

Koniec typowania .!

Wyniki postaram się podać jak najszybciej...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl