Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2010-11-28 niedziela godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7750)

Kryniu 27.11.2010 00:47

Mam pytanie. Wiecie może jak wygląda stan murawy na Konwiktorskiej. Jest tak jak ostatnio czy wymienili na lepszą. PS. Ostatnio wygraliśmy tak wielkim fuksem więc należy podejść na spokojnie do meczu.

1q2 27.11.2010 00:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1017934)
Bardzo prosze zaorac Konwiktorska

Tam to chyba pługi jeżdżą 24/h;) ale niech będzie, tyle że nie za darmo - My w niedziele a Wy w następny weekend.Stoi:>?

kreseq 27.11.2010 00:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1017972)
Tam to chyba pługi jeżdżą 24/h;) ale niech będzie, tyle że nie za darmo - My w niedziele a Wy w następny weekend.Stoi:>?

Stoi :D My tym za ich przekrety i swinskie ryje na boisku, Wy tamtym za chodzenie po kanalach i sprzedajnosc :D Jaka zgoda taka kara ;)

Sorry ale musialem odpowiedziec :)

Koniec mojej osoby w tym temacie.

Dokopcie czarnym koszulom nocnym :D

szczebrzeszcz 27.11.2010 12:50

śniło mi się
6:5 dla Polonii :(


na pocieszenie dodam, że Maaskant dwie strzelił :-)

Filippo 27.11.2010 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzybek69 (Post 1017010)

Ciekawe dlaczego "PS" zawziecie twierdzi, ze w Poloni nikt nie pauzuje...Za czerwoną kartkę to już sie banana nie dostaje? (Jodłowiec?)

Elefant 27.11.2010 16:19

Nie mamy niestety takiej siły, aby samodzielnie rozdawać karty w meczu. Musimy liczyć na błędy i słabości przeciwników. Można przeczytać, że przeciwnik zagra jednak w ustawieniu bardziej defensywnym niż ofensywnym. To niestety nie jest dobra wiadomość dla nas. Jeżeli nie strzelimy szybko, może wyglądać to jak w meczu z Zagłębiem. I niekoniecznie z happy endem.

W meczu z innym warszawskim zespołem liczyłem na błędy trenera (i nie zawiodłem się). Teraz liczę na błędy ...właściciela:-D
Może każe Janasowi atakować...

WiślakMyślenice 27.11.2010 16:32

Cytat:

śniło mi się
6:5 dla Polonii :(


na pocieszenie dodam, że Maaskant dwie strzelił :-)
Dobry towar masz ^^

fialo 27.11.2010 20:56

Jutro gramy zajebiście ważny mecz, a w temacie cisza i spokój. Tacy jesteście pewni zwycięstwa :> ?

WiślakMyślenice 27.11.2010 20:58

Cytat:

Jutro gramy zajebiście ważny mecz, a w temacie cisza i spokój. Tacy jesteście pewni zwycięstwa :> ?
Nie. Po prostu się modlimy :)

pawulon-82 27.11.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1018350)
Jutro gramy zajebiście ważny mecz, a w temacie cisza i spokój. Tacy jesteście pewni zwycięstwa :> ?

a wygrałeś kiedyś mecz pisząc w temacie?

Semper Fidelis 1985 28.11.2010 11:08

Andy za Małego, Czarek za Jirsaka reszta bez zmian i powinno być dobrze. Myślę że będzie dużo bramek, stawiam 4-2 dla nas :) pozdro

fialo 28.11.2010 13:05

Oglądając CF zwróciłem uwagę, że w Warszawie leży strasznie dużo śniegu, ciekawe co z boiskiem, czy przygotują i odśnieżą, czy będziemy mieli powtórkę z wczoraj z meczu Korona - Amica...

aNouc 28.11.2010 13:17

W ostatnich 14? meczach z Polonią Wisła wygrała aż 13 i jeden zremisowała więc trudno byłoby wytłumaczyć porażkę.
Ale trzeba ją wkalkukować ze względu na bagno na murawie, Korona chyba ma lepsze wyposażenie (do tego mają jako taki dach) a mimo to trudno było cokolwiek rozegrać we wczorajszym meczu. Może być dużo przypadku, zalecam strzałów z dystansu, szkoda że mamy jeszcze mecz z Arką, podobobne pastwisko do tego w Warszawie na KSP

snyrting 28.11.2010 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1018626)
[...]szkoda że mamy jeszcze mecz z Arką, podobobne pastwisko do tego w Warszawie na KSP

Pastwisko w Arce jest z plastiku więc nie wiem gdzie ty widzisz to podobieństwo.

jasnyGwint 28.11.2010 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1018626)
W ostatnich 14? meczach z Polonią Wisła wygrała aż 13 i jeden zremisowała więc trudno byłoby wytłumaczyć porażkę.

A jakie niby znaczenie maja mecze rozgrywane więcej niż rok temu (czyli pewnie jakieś 12 z nich), że trudno by było wytłumaczyć porażkę ?

No chyba, że ktoś wierzy w zabobony typu "zespół A nie leży zespołowi B" (choć nie ma żadnego logicznego uzasadnienia, bo przecież piłkarze się zmieniają, trenerzy się zmieniają, budżety się zmieniają, itd)

brylant17 28.11.2010 14:05

Pawełek
Czikosz
Chavez
Bunoza
Paljić
Małecki
Garguła
Sobolewski
Jirsak
Kirm
Brożek Paweł


jazda z discopolo :D

rafalek 28.11.2010 14:08

To jest skład oficjalny czy typ?

Marszałek 28.11.2010 14:10

Jak strzelimy coś na początku to będzie nam się lepiej grało. No ale do tego potrzeba aby Brożek się nie machnął w jakiejś sytuacji oraz aby trafił z 5 metrów. Nie wyobrażam sobie aby Małecki miał ropocząc mecz w pierwszej 11 stce.

matkur 28.11.2010 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1018664)
Jak strzelimy coś na początku to będzie nam się lepiej grało. No ale do tego potrzeba aby Brożek się nie machnął w jakiejś sytuacji oraz aby trafił z 5 metrów. Nie wyobrażam sobie aby Małecki miał ropocząc mecz w pierwszej 11 stce.

no to jednak musisz sobie to wyobrazić. Mały zaczyna w pierwszym składzie.
zwycięskiego składu się nie zmienia.

brylant17 28.11.2010 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1018659)
To jest skład oficjalny czy typ?

z relacji live na twsd

JrQ- 28.11.2010 14:18

Fajnie, że Maaskant nie żongluje składem bez sensu.
Polonia zamurowana w trzy dupy.
Będzie 0-0.

rabi86 28.11.2010 14:24

Faktycznie Polonia z trzema defensywnymi pomocnikami. No to chyba sie będą bronić u siebie i grać z kontry. Cóż obyśmy ich ukarali :).

Ciekawe ile śniegu tam w Warszawie mają.

Eternit 28.11.2010 14:34

Z perspektywy TV boisko w dosyć dobrym stanie.

HEDu 28.11.2010 14:38

a wezcie pewnie znowu bedzie kopanina bo Polonia defensywnie, jeden napastnik ...

Tobi1906 28.11.2010 14:39

Ma ktoś jakąś relacje w internecie zeby oglądnąc....

IncognitoTSW 28.11.2010 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1018687)
a wezcie pewnie znowu bedzie kopanina bo Polonia defensywnie, jeden napastnik ...

No, nie to co my.

WiślakMyślenice 28.11.2010 14:45

0-3 musi być. Adin, dva, tri (oglądałem przed chwilą reklamę Netii) :)

Teqcontroller 28.11.2010 14:48

Mam nadzieję że mecz będzie ciekawy i zakończy się naszym zwycięstwem :D Nic lepiej nie zapeszać... co ma być to zobaczymy na boisku

PANDEM0NIUM 28.11.2010 14:48

Kto siedzi u nas na ławce?

brylant17 28.11.2010 14:48

To jest hymn discopolo? :D Tylko ZWYCIĘSTWO WISEŁKO tylko Zwycięstwo

zdzichu411 28.11.2010 14:49

moda na Polonie cos nie bardzo, bo glowna jest w polowie pełna ;)

Eternit 28.11.2010 14:52

No to mamy po Bunozie w Gdynii...

sportnh 28.11.2010 15:00

wie ktos co to byla za piosenka ma stadionie przed rozpoczeciem meczu?

felipe 28.11.2010 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1018703)
No to mamy po Bunozie w Gdynii...

Pal licho w Gdyni, boję się, że dziś nie dotrwa do końca... W takim meczu żółtko dla środkowego obrońcy w 2 minucie to kaplica.

Elendil 28.11.2010 15:02

ładnie gra Polonia póki co. Brak mi tu Nordina na środku, żeby coś mógł przepchnąć do przodu.

aNouc 28.11.2010 15:03

Za co Bunoza dostał kartkę? teraz nie wiadomo czy się odwoływać bo dadzą Chavezowi.

For_FuN_ 28.11.2010 15:04

Narazie Polonia gra z nami w dziadka ;)...

Teqcontroller 28.11.2010 15:04

ja pier.... masakra jakaś ;/

Kluvi 28.11.2010 15:05

juz 14 min a my oddaliśmy w ogóle jakiś strzał?? ;/

Tylko_Wisła! 28.11.2010 15:05

Jest 15 minuta a my ani razu nie wyszyliśmy z połowy , dramat.


E : Pierwsza fajna akcja i gol :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl