Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Imię dla psa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7713)

miba 08.11.2010 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NowaHutaWNH (Post 1007113)
Goniżyd.
10 znaków.

:rotfl::rotfl::rotfl:

pablo92TSW 08.11.2010 18:34

Jestem za Goniżydem ;)

Marcinnno 08.11.2010 19:23

Nero.

10 znaków.

DrewniaQ 08.11.2010 19:38

Korfanty, Pułtusk, Bronek, Jarek.

Edit: Wycofuję, Goniżyd wygrywa w pierwszej turze :)

Grodo 08.11.2010 19:50

Goniżyd ahahahahahhahahahahahha

siara 08.11.2010 19:55

Nourdin !, na cześć i chwałę

TSWalos 08.11.2010 20:04

Chciałem dać psu na imię "Buda" ale nikt w domu nie chciał się zgodzić i mam "Dragona" ;]

pirat.z.karaibow 08.11.2010 20:04

Akbar, ku cześć i chwale :P

tarantulaw2 08.11.2010 20:10

Goniżyd najlepsze :rotfl:

leyzer87 08.11.2010 20:17

Moja propozycja to Glut.

BiałaGwiazda 08.11.2010 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 1007148)
Jak dla mnie dla psa dobrze brzmia imiona Bogów(greckich lub rzymskich). Masz tu cały panteon :
http://www.bragus.republika.pl/
Z fajniejszych:
Amon, Ares, Bachus, Buto, Kastor, Fago, ...

Zgadzam się,starożytne imiona bardzo fajnie pasują do zwierzaków :-)

A z innych to Figo,Czarek,Bodzio,Skipi :)

orzeu 08.11.2010 20:26

Jacek mu daj. W holdzie pewnemu panu..

julo 08.11.2010 22:20

Dobra, ciach bajera :)
Zostało przy Rico (czyt. Riko) bo dziecko tak zaczeło już na niego wołać i się przyjeło.
Dzięki wszystkim za pomoc.

Myśle że szybko złapie, choć poprzedni właścicel co miał go 3 tyg. wołał na niego Dekster.
Rico jest dwusylabowe i ma mocne litery jak R i K. Ktoś mówił że to ważne... Zobaczymy.
Teraz jestem na etapie kupowania dobrej karmy, wiecie że 15kg-owa dobra karma kosztuje 200zł ? no ja doznałem lekkiego szoku.

Gucio25 08.11.2010 22:27

no to teraz podajemy nazwy karm, które polecamy :D
a poważnie, Rico dobry wybór.

DrewniaQ 08.11.2010 22:44

Dlaczego będąc w Polsce piszesz przez c, czytając k?

Syn Kangura z 1984 08.11.2010 22:46

Liczyłem jednak na Goniżyda :(

Watts 08.11.2010 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 1007783)
Dlaczego będąc w Polsce piszesz przez c, czytając k?

Nie masz większych problemów w życiu? Dlaczego będąc w Polsce masz nick przez "q" a nie "k"?

Mahazel888 08.11.2010 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 1006890)
Witam

Witam, zastanawiam sie na imieniem dla psa. Nie myślałem że będe miał z tym tyle kłopotu
Jest to wyżeł i jest psem.
Może pomożecie ?
Foto : http://images47.fotosik.pl/363/c25c341f2e02e91bmed.jpg
Ps. te mokasyny to poprzedniego właściciela :D

Hektor ewentualnie Ares

pirat.z.karaibow 08.11.2010 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1007792)
Nie masz większych problemów w życiu? Dlaczego będąc w Polsce masz nick przez "q" a nie "k"?

Ahahahhahhahahaha, dobre.

dynek.pl 08.11.2010 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 1006954)
No nie róbcie sobie jaj z Wackami czy Ciapkami kur...

A coś wiślackiego by nie było :D

kiedys jak wymyslalem kolezance dla kota zeby bylo cos Wislackiego to wymyslilem: Pepe
ale wtedy Cwielong jeszcze gral w Wisle

tarantulaw2 08.11.2010 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 1007785)
Liczyłem jednak na Goniżyda :(

Nie tylko Ty :lol:

RuczajIII 08.11.2010 23:36

Na razie Ramsiu, a jak będzie większy to Ramsztajn :D

eryk_cartman 09.11.2010 09:31

Tuptuś :) albo Cartman, tez nienawidzi żydów;)

TSman 09.11.2010 09:57

Nieżydowskie a Wiślackie REKIN
do tego są sylaby R i K

pozdro

DrewniaQ 09.11.2010 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1007792)
Nie masz większych problemów w życiu? Dlaczego będąc w Polsce masz nick przez "q" a nie "k"?


Drewniak było już zajęte.
Bzdurne gadanie, że nie mam większych problemów, bo usprawiedliwia błędy w sprawach mniejszej wagi.
Następnym razem jak pójdę do łazienki i nasikam na podłogę to nie wytrę, bo pomyślę, że jutro jest kolokwium, a to większy problem.

AYALA 09.11.2010 10:57

koleżanka ma kundelka i nazywa sie "Ugryź", zawsze jak go woła to wywołuje konsternacje wśród ludzi

Kaan 09.11.2010 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 1007771)
Teraz jestem na etapie kupowania dobrej karmy, wiecie że 15kg-owa dobra karma kosztuje 200zł ? no ja doznałem lekkiego szoku.


Ja od kilku lat kupuję dla swojego brudasa w Krakvecie karme Bosch. Ceny nizsze niz piszesz a karma naprawdę dobrej jakości, nie reklamowana masówka.
http://www.krakvet.pl/advanced_searc...tion=1&x=2&y=7

Worcester 09.11.2010 11:13

nazwij go: Ramzes

julo 09.11.2010 11:17

Dzieki Kaan, zerkne na to. Byłem w zoologicznym i pani mi poleciła karmę PURINA. Tańsza o połowę od Royal a ponoć też z wyższej póki.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 1007898)
Nieżydowskie a Wiślackie REKIN
do tego są sylaby R i K
pozdro

Jeszcze sie zastanowie. Póki jeszcze pies nie reaguje na imię.
Ale raczej zostanie już Riko.

Ramzes zacne imię, kolega miał Ramzesa, pies żył 12 lat. Każdy go znał na osiedlu. Więc głupio tak samo wziąść.
Tragedia była w rodzinie jak zdechł :D

7 kotów 09.11.2010 11:26

Cujo.

10znakow

chudy_TSW 09.11.2010 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1007914)
koleżanka ma kundelka i nazywa sie "Ugryź", zawsze jak go woła to wywołuje konsternacje wśród ludzi


Co do tego "ugrysia" to u Mnie sąsiedzi mieli 2 psy który jeden zwał się właśnie "ugryź" a 2 "radar" i to dopiero był śmiech jak wołali "radar" "ugryź" :D:D:D sory za offtopa

julo 12.11.2010 19:00

Mój wujek miał psa Lejek, wiadomo czemu :D

O Herze i Koce już pisałem wcześniej :D

Riko niby mało groźnie ale zawsze można powiedzieć że tak samo miał ten psychopatyczny pingwin z madagaskaru. :)

A Rekin u nas już był - dziadek takiego miał psa, to chyba był Wiślakiem :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl