Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Cleber - dziękujemy! Wszyscy razem i każdy z osobna (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7707)

wislak68 05.11.2010 15:15

I tym sposobem mamy nowego piłkarza-legendę w Wiśle. Myślę że chyba spokojnie można go postawić w jednym rzędzie z takimi piłkarzami jak: Reyman, Kmiecik czy Lipka.

Miałbym sugestię do władz naszego klubu aby zastrzec numer Clebera. Myślę że nawet za parę lat będzie mnóstwo kibiców którzy z największą ochotą założą koszulkę z jego numerem i nazwiskiem.

I żeby skończyć optymistycznie: najwyższa pora żeby pałeczkę w Wiśle przejął Cleber-junior (można przytrzymać numer Clebiego do momentu aż do kadry pierwszej drużyny przebije się junior, tak żeby grał z numerem ojca).

Dean 05.11.2010 15:18

Clebi z nami z kibicami! Specjalne podziękowanie na najbliższych meczach na pewno się szykuje!

TS Girl 05.11.2010 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1004694)
Miałbym sugestię do władz naszego klubu aby zastrzec numer Clebera.

Przykro mi że poza tematem, ale muszę powiedzieć: nie popadajmy z skrajności w skrajność...
Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako brak szacunku dla Clebera!

On jest WIELKI...!

martinius028 05.11.2010 15:31

Wielki szacunek za wszystko!!!
Cleber mój idol !!!

wislak68 05.11.2010 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS Girl (Post 1004700)
Przykro mi że poza tematem, ale muszę powiedzieć: nie popadajmy z skrajności w skrajność...
Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako brak szacunku dla Clebera!

On jest WIELKI...!

Nie jestem pewien jakie skrajności masz na myśli. Zdaje sobie sprawę że ocena kto jest a kto nie jest legendą klubu jest subiektywna. Moim zdaniem Clebi w pełni zasłużył sobie na takie wyróżnienie. Rozumiem jednak że ktoś może mieć zdanie odmienne.
Prawidłowo postawione pytanie brzmi: jakie jest zdanie większości kibiców?

dj_ibutti 05.11.2010 15:36

"Skrajności?". Cleber swoją postawę na boisku, walkę przy stanie 3:1 do samego końca, nie odstawienie nogi, przypłacił: końcem kariery sportowej i być może (oby nie!) kłopotami zdrowotnymi do końca życia. Tak, to czyni go żywą legendą.

Cleber, byłeś, będziesz i jesteś wielki!

Cannavaro 05.11.2010 15:43

Dzięki za wszystko i powodzenia w dalszym życiu !!!

Feniks1983 05.11.2010 15:48

Dzieki Cleber za to ze grales u Nas, za to ze jak wychodziles na boisko to zawsze dawales z siebie maks na jaki Cie w danym momencie bylo stac, dzieki ze nigdy nie slodziles, nie ubarwiales w wywiadach tylko mowiles jak jest, dzieki za te kilka bramek w Naszych barwach, dzieki ze na kazdym kroku jak sie wypowiadales to czuc bylo i widac ze byles dumny z tego ze jestes Wislakiem!

W nablizszej przyszlosci zycze Ci duzo zdrowia, szczescia w rodzinie i oby udalo Ci sie zrealizowac plany zwiazane z Naszym klubem (czytaj, abys zostaj skautem Naszym). W dalszej perspektywie abys wniosl cegielke do zbudowania nowej Wielkiej Wiselki i aby Twoj syn u Nas gral i tak sam jak Ty zapisal sie w naszej pamieci.

Parabéns mais uma vez e boa sorte na nova realidade Cleber!

R33 05.11.2010 15:59

Cleber dzięki za reprezentowanie naszych barw w meczach na arenie ligowej i międzynarodowej, za wspaniałe bramki (m.in. derbowe, z Barceloną, z Legią), za profesjonalizm i za wolę walki.

MCX 05.11.2010 16:02

http://www.youtube.com/watch?v=RRnjQ4_alk8

Jeden z najsolidniejszych obrońców jakich mieliśmy w ostatniej dekadzie.

Szkoda, że ta feralna kontuzja przytrafiła się praktycznie tuż po ogłoszeniu przez niego, że chce pograć jeszcze rok.

Dziękuję za wszystkie mecze i zdrowie zostawione na boisku, trzymaj się chłopie!

JOSE 841 05.11.2010 16:06

Cleber do sztabu szkoleniowego Holendra -Mam nadzieje że na Reymonta zarząd podziękuje Cleberowi za oddanie i reprezentowanie barw Białej Gwiazdy oraz wkład do gry( poświęcenie na boisku i osiągnięcia (w końcu to on zawsze rządził obroną jak i drużyną dzięki jego grze obronnej Wisła traciła mało bramek) mam nadzieje że Holendrzy docenią tego zawodnika- ikone Białej Gwiazdy( tak jak Cafu albo Maldini dla Milanu tak Clebr był zawodnikiem i ikoną Białej Gwiazdy) i zaproponują mu stanowisko w sztabie szkoleniowym na koniec życzę Cleberowi zdrowia iżeby spełniło sie jego marzenie o pracy w klubie na Reymonta jeszcze raz dzięki za wszystko Cleber

westersyl 05.11.2010 16:08

Nie tylko dobry piłkarz. Przede wszystkim postrzegam go jako dobrego człowieka.

majson 05.11.2010 16:22

Szacunek za nieustępliwą walkę i zaangażowanie w każdy mecz !!! A poza tym spoko gośc.


Kowalski 05.11.2010 16:38

Dziękuję Clebi!

Marcinklon 05.11.2010 16:51

Dzięki Cleber za wszystkie lata a szczególnie za tą bramkę

http://www.youtube.com/watch?v=HiZ1GlesPoE

wislakrakow124 05.11.2010 16:54

Dzieki Clebi! Wisla pamieta! Mam ogromny szacunek do ciebie wedlug mnie jeden z najlepszych oboroncow Wisly! Wislak z krwi i kosci! Zostan z nami WISLAKAMI!!!

grzybek69 05.11.2010 17:05

w radiu słyszałem że jednak to przedwcześnie ktoś ogłosił zakończenie kariery, Ochalik mówił podobno że Cleber chce zagrać jeszcze sezon jeśli mu zdrowie pozwoli!!
Ktoś to potwierdzi??

mlody_ale_wierny 05.11.2010 17:07

gdyby to była pewna informacja to by na oficjalnej o tym pisali... ;)
e/ mowie o tym ze Cleber kończy karierę przez ostatnią kontuzje. Oby jeszcze pograł...

MCX 05.11.2010 17:13

@ dj_ibutti - mój błąd, racja.

Post do usunięcia.

bouli76 05.11.2010 17:38

Mam nadzieje ze klub nie potraktuje go tak jak Mauro i ze zostanie w Wisle i bedzie pomagal np. w szkoleniu obroncow.

Dziekujemy ze z nami byles przez te wszystkie lata a bramka strzelona Barcelonie bedzie pamietana zawsze :D

dj_ibutti 05.11.2010 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 1004793)
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,86...y_kariere.html

Czuję się dobrze. Teraz trenuję dla siebie, nadal chcę być jak najlepszy, ale wiem, że w grudniu skończę z grą w piłkę. Jestem tego prawie pewien. Szansa na to, że będę grał dalej jest niewielka, może z 5 procent.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale to jest wypowiedź SPRZED wypadku...

adikos1906 05.11.2010 17:54

Cleber dziękujemy ! Wzór profesjonalizmu !! Jeszcze raz dzięki !

TS Girl 05.11.2010 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1004720)
Tak, to czyni go żywą legendą.

Na pewno jest legendą, z tym się przecież zgadzam. Ale mi chodziło o zastrzeżenie numeru :>

booboomen 05.11.2010 18:32

oprawa na legię musi być.

fanka Wisly 05.11.2010 18:35

Cleber - wielki szacunek i zdrowiej szybko, Dziękuję za grę z pełnym zaangażowaniem dla Naszego klubu.

gooro33 05.11.2010 18:42

Szkoda ze po tak ewidentnym faulu Tshibamba nie zostal ukarany. Widac na powtorkach jak ewidentnie wskoczyl na Clebera.

Dzieki za wszystko, czekamy na wiecej jak wrocisz do zdrowia bo takich ludzi jak Ty musimy miec w klubie jak najwiecej!!!

orm 05.11.2010 18:43

Cleber - wielkie dzięki!
Mam nadzieję, że zostanie w Wiśle jhako skaut, może w sztabie szkoleniowym

ciesla1991 05.11.2010 18:48

Wielkie Dzięki Cleber!!!!

s1mone 05.11.2010 18:49

Szacunek za ogromne serducho w grze z Białą Gwiazdą na piersi!

Byłeś jednym z niewielu, którzy czuli z czym się to wiązało! Wielkie dzięki za wspaniałe chwile!!

Sensej 05.11.2010 18:52

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,86...st_badany.html

JEST NADZIEJA !

TSW Fanatyk 05.11.2010 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 1004851)

uff trzymam kciuki, oby jeszcze wystąpił w koszulce z Białą Gwiazdą.

Kandzior 05.11.2010 19:06

Thank You Cleber for all good things which you've done for Wisła club... I hope that you'll stay in Cracow and you'll teach young boys how to good to stop forwards, or You'll look for some good footballers to our club!

We'll never forget when you won match against Barcelona and you've shot a wonderful goal.
Remember - you're a professional and it will never change! ! !

63.5 Kg 05.11.2010 19:08

Wszyscy juz zdarzyli podziekowac ...
Fajnie ze ktos juz byl tak pewny ze puscil farmazon ze Cleber juz nie zagra.
Jak sie czegos nie wie na 100% to sie nie pisze...

pcpc 05.11.2010 22:30

Cléber przechodzi kolejne badania
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...89276&nr_str=1

Ktoś puscił o tym ze Cleber nie zagra a tu odpowiedni news

buczo1985 05.11.2010 22:32

Oby to była prawda i Cleber szybko wrócił do zdrowia.

skeba 06.11.2010 00:59

Myślę, że zasługuje na miano jednego z najlepszych obrońców ostatnich lat, zaraz obok Głowackiego, Marcelo.

Jego wola walki, determinacja - coś wspaniałego. Oby więcej takich piłkarzy jak on. Na meczu z Legią niech kibice krzykną: Cleber, niech wie, ze jesteśmy z nimi

AYALA 06.11.2010 01:00

przydałby sie taki nowy o 5 lat młodszy Cleber.Na kilka lat mielibyśmy solidnego stopera

Wojtas 06.11.2010 01:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1005725)
przydałby sie taki nowy o 5 lat młodszy Cleber.Na kilka lat mielibyśmy solidnego stopera



ale tu nie ma co wzdychac i marzyc

tu trzeba szukac ,bo Bunoza i Chavez rokuja jakies nadzieje ze bedzie z nich pozytek

ale tylko rokują,dlatego dobry stoper pownien byc naszym celem na zime

<Crasch> 11.11.2010 23:38

Dziękuję ci Cleber za pełny profesjonalizm i za grę zsercem gdy zakładaleś koszulkę z białą gwiazdą na piersi.
Bramki z Barceloną nie zapomnę do ońca życia ; )

yarow 19.11.2010 01:51

Clebi = profesjonalista w każdym calu.
Wielki Wiślak.
Wracaj do zdrowia!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl