Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Pany ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7694)

węgorz2 01.11.2010 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 1002717)
Bez przesady nic wielkiego się znowu nie działo.

oczywiscie ,nawet nie wyszlismy ze swojego sektora ,chyba ze piszemy o tej garstce LECHA rozbijającej się o nasze szyby

węgorz2 01.11.2010 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thebo4 (Post 1002691)
Witam. Mam pytanie. jak będzie z biletami na cracovie? Będzie jakieś pierwszeństwo czy kto pierwszy ten lepszy? i ile będzie biletów?

z mojej wiedzy juz rozdysponowane chyba sa ale ...nie mi tu wyrokować

zet 01.11.2010 19:42

nie jestem trenerem, nie jestem prorokiem, judki kiedys sie odbija od dna, i boje sie tylko, aby nie byla to Wiselka.........

czera84 01.11.2010 19:53

Co wy ciągle z tym Riosem?W ostatnich meczach nic nie pokazuje.Próbuje być obiektywny.Zamiast Riosa do ustawienia 442 wpuściłbym Papieża z ME.Naprawdę

Marszałek 01.11.2010 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ooona (Post 1002708)
: Cracovia - 1 pkt., Legia - 0 pkt., Lubin - 3 pkt., Polonia - 0 pkt., Arka - 1 pkt. W ??

Z Cracovią to sądzę,że punkt uda się uciułać,choć jak patrzę na naszą obronę to i tego pewny nie jestem. Ale zakładam przed meczem 1 pkt. Na korzyść Parchatych przemawia to,że mają nowego trenera i "nowa miotła" może tutaj zadziłać. Poza tym zepną się aby pokazać,że nie są aż takim dziadostwem jak ogólnie się o nich sądzi. Chodź bez względu na wszystko i tak będą dziadostwem czystej wody. Co do Legii to się zgodzę. Manu,który poza szybkością nic nie posiada i nabuzowany Kucharczyk raczej nie pozostawią nam żadnych wątpliwości. Pierwszy będzie objeżdżał pomocnika sic! Paljica a Kucharczyk będzie uciekał niezdarnym i niezorganizowanym obrońcom. Nie ma szans coś napewno wpadnie do naszej siatki. Z Lubinem to 3 też uważam,że ugramy, ale podania. Bunoza do Pawełka, Pawełek do Clebera i dzida do przodu. Goście grają poukładany futbol, wiedzą co i jak zagrać. Wykonawców mają miernych ale czasami jak im zaskoczy to wygląda to ciekawie i skutecznie. Nie mam koncepcji na Polonię i Arkę bo nie widziełm ich w tym sezonie za dużo, w każdym razie nie na tyle aby coś wywnioskować.

Ogólnie w dalszym ciągu bronię tezy,że w ostatnich kolejkach uda nam się uciułać te 5 punktów. Myślę,że dadzą nam je Polonia i Arka. 20 punktów jest do zrobienia. 9-11 pozycja na koniec rundy.

iiYama 01.11.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czera84 (Post 1002733)
Co wy ciągle z tym Riosem?W ostatnich meczach nic nie pokazuje.Próbuje być obiektywny.Zamiast Riosa do ustawienia 442 wpuściłbym Papieża z ME.Naprawdę

Rios nic nie zagrał z Widzewem gdzie go Maaskant ustawił jako wysuniętego napastnika. To był eksperyment treneiro który nie zdał egzaminu.Jako cofnięty jest o wiele bardziej pożyteczny.

Na bramce pewnie zagra Pawełek.

W obronie wiadomo że na stoperze Chavez z Bunozą bo innej opcji nie ma. Na lewą obronę Pietia - przynajmniej wie jakie ciśnienie jest na ten mecz.

Na skrzydłach Małecki - też będzie gryzł trawę i Kirm który wykazuje ostatnio dużo ochoty do gry i niezłą szybkość.

W środku Sobol z Gargułą. To nie jest mecz na granie dwóch defensywych pomocników.

Za Boukhariego Rios operujący za Brożkiem.

masterlag 01.11.2010 21:34

Małecki może i będzie gryzł trawę, ale wszyscy wiemy, że nasz Patryk niestety się chyba za bardzo spina na Lecha, Legię i Cracovię. Kocha Wisłę ten facet i być może właśnie te zbyt wielkie chęci plątają mu poniekąd nogi.
Oczywiście jestem chyba ostatnią osobą, która by go zdejmowała, ale mam nadzieję, że po 1. będzie w pełni sprawny, a po 2. przemyśli sobie to wszystko trochę, wyluzuje i da z siebie wszystko i wyjdzie to na plus.
Poza tym, to Boukhari OUT! Za niego za Brożka niech idzie Garguła, a Rios na skrzydełko za Kirma np. Pietie bym widziała w składzie, za Palijcia lub może i za Kirma. Paweł w ataku musi być, bo któż by miał grać zamiast niego? No chyba nie Żuraw... Sobol i Wilk na środku to dobry pomysł choć w sumie na Craxe wystarczy jeden ;). Niestety na środek obrony nie mamy wyjścia...

Może generalnie niech oni podejdą do tego meczu, jak do spotkania z ostatnią drużyną w tabeli, bardzo słabą, a nie jak do derby? Może im kurde będzie lepiej szło?

Nic mnie nie obchodzi, oprócz zwycięstwa w tym meczu. Niech robią co chcą, grają jak chcą ale 3 punkty mają być!

Jeszcze jedno- jak się ma sprawa z Szatałowem? Bo Weszło wyciągnęło pewien fragment, że Jurij nie może ich trenować teraz więc... Jeśli zasiądzie na ławce, to może być ew. walkower czy jak?
Niech jeszcze pociągną Pasy tą swoją piękną serię ;)

kro91 01.11.2010 21:41

nie wiem panowie jak wy ale ja mysle ze jesli padnie wysoki wynik to kazdy z nas bd w ch** zadowolony. Wiadomo ze to najslabsza druzyna lecz przed derbami kazdy motywuje sie podwójnie :) Wg mnie ostatni wystep chaveza nie byl taki zly w porownaniu do kowalskiego to niebo i ziemia wiec jemu dalbym szanse wraz z Bunoza;) Pawelek-Czikos-Chavez-Bunoza-Piotrek Brozek - Kirm - Sobol -Gargula-Palijc-Rios-Brozek ja widze to tak ;)

Chrisman 01.11.2010 21:43

tyle tylko ze po zmianie boukhariego stracilismy 3 bramki

Baala 01.11.2010 21:58

Pawełek
Branco-Nalepa-Chavez-P.Brożek
Małecki-Guła-Sobol-Kirm
Brożek-Rios

Na ławce Chrapek i Papież.

tofik 01.11.2010 22:04

Dajcież spokój...Cracovia ? Naprawdę ?
Jeśli tego nie wygramy, to kopacze powinni się zapaść pod ziemię, a następnie zmienić klub/zawód.
Dosyć pobłażania. W temacie o trenerze cała masa wymagań, a przecież to nie on biega po boisku. Dlatego zacząć trzeba od naszych gwiazdorów.

medyk 01.11.2010 22:07

daj spokoj zaraz zostaniesz nazwany kibicem sukcesu..

1q2 01.11.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1002824)
Dajcież spokój...Cracovia ? Naprawdę ?
Jeśli tego nie wygramy, to kopacze powinni się zapaść pod ziemię, a następnie zmienić klub/zawód.
Dosyć pobłażania. W temacie o trenerze cała masa wymagań, a przecież to nie on biega po boisku. Dlatego zacząć trzeba od naszych gwiazdorów.

Przepraszam ale spóźniłeś się już z rok czasu.Grając jako lider, z równie słabą cracovią przegraliśmy w pełni zasłużenie,pół roku temu też nie potrafiliśmy wygrać ,nie wiem czemu w piątek ma być inaczej

Gdzie żeby nie było - ja liczę na to że przynajmniej nie przegramy ale trzeba też otwarcie stwierdzić, spokojnie możemy to przerąbać i to w zasadzie nie ma różnicy czy będą grali 'nasi' czy obcokrajowcy.W ostatnich derbach grało 9 'naszych' i nic to nie dało

Gdy to przegramy to pierwsi powinni się pod ziemię zapaść prezes i nadprezes

ps. mam też nadzieje że w tym meczu nikomu nie zagotuje się pod czaszką.Będą nas lżyć przez 90 minut i trza sobie z tym dać radę, szczególnie Ci co są mocniej związani z klubem.

tofik 01.11.2010 22:51

Zauważ, że oni przegrywają mecz za meczem i właśnie zwolnili trenera, który pozostawił po sobie zgliszcza :)Nikt tu cudów nie wymaga. Zrobić to, co reszta ligi. Kopacze muszą zachować odrobinę przyzwoitości i wygrać. To się kibicom należy.
Co się tyczy odwołania do poprzedniego sezonu, to w ataku nie potrafilismy nic. Zaryzykuje niepopularne stwierdzenie, ze gramy w ofensywie lepiej. Natomiast w defensywie starszy mnie trochę Bunoza i Cikos. Zobaczymy czy obydwaj wystąpia.
Jednak podtrzymuje to co napisałem wyżej. Straty punktów nie zrozumiem,

Titto 01.11.2010 22:56

Dlatego też chciałbym aby trener dał szansę od pierwszych minut Nalepie, Burldze czy też Chrapkowi i Papieżowi.

1q2 01.11.2010 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1002855)
Jednak podtrzymuje to co napisałem wyżej. Straty punktów nie zrozumiem,

Ja zrozumiem ale też Ciebie rozumiem.Jak PP jest najkrótszą i chyba jedyną naszą szansą na puchary, to wygrana w piątek jest zdecydowanie najkrótszą drogą do wybaczenia tych wtop co były i pewnie będą;)

Marszałek 01.11.2010 23:09

Zasadniczo to wystarczy wygrana w derbach razy dwa plus wygrana z Legią razy dwa i reszta remisy z makabrycznymi wtopami. Byleby się utrzymać a LE poprzez PP. Jest to do zrobienia:)i jak najbardziej do zakceptowania.

arti 02.11.2010 09:26

Wszystko się może zdarzyć... niestety... takie ch.jowe czasy, taka drużyna.

Gwiaździsty 02.11.2010 09:34

Ale niby dlaczego kopacze mają sie spiąć na ten mecz skoro dla nich obecnie jest on taki sam jak każdy inny ? Skąd ta naiwna wiara, że bedzie inaczej niż dotychczas ? Dlatego , że my tak chcemy ?
Przecież skórokopy dobrze wiedzą, że po kolejnym blamażu i tak na końcu usłyszą: "Nic się nie stało, Wisełko nic się nie stało" , chętnym przybiją piąteczki, może nawet rzucą koszulki o które przy siatce niejeden kibic stoczy walkę.

leszekpw 02.11.2010 09:38

kuxwa zebrać się w 20 chłopa iść na trening i sobie porozmawiać z naszymi pseudopiłkarzykami że takiej gry więcej nie zdzierżymy i nie ma możliwości innego wyniku z cracovią jak wygrana..... ale to trzeba do tego kibiców z jajami a u nas smiem twierdzić coraz mniej takich

Semper Fidelis 1985 02.11.2010 09:48

Kac po poznaniu niesamowity, nie patrzę już na wyniki w tej rundzie, każde pkt będą sukcesem, byle by żydów zlać i to konkretnie 4-5 jajko. JJJBG!

Damian1241 02.11.2010 12:12

no z taka obrona jaka ma cracovia to 3 bramki to najmarniej juz nasza obrona jest do dupy ale to co oni prezentuja to jest poziom 3 ligi. nawet nie dopuszczam do siebie ze bedzie inny wynik niz nasza wygrana tylko nie jakas wymeczona

salek 02.11.2010 12:18

no i kurde po derbach.

zgodnie z przewidywaniami mamy zakaz wyjazdowy:-(

vabanq 02.11.2010 12:19

ciekawe jaka kare dostana te ....y z poznania

fan1906 02.11.2010 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 1002983)
no i kurde po derbach.

zgodnie z przewidywaniami mamy zakaz wyjazdowy:-(

Dziwi Cię to.... mnie wcale..
po części sami sobie jesteśmy winni,,,

co do meczu nie ważne jak ,, nawet po trupach ale należy to wygrać...

Zieniu17 02.11.2010 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan1906 (Post 1002990)
Dziwi Cię to mnie wcale..
po części sami sobie jesteśmy winni,,,

Tak to jest jak na wyjazdy jeździ wiele przypadkowych osób...

partyzant1983 02.11.2010 12:32

salek - jeśli mogę zapytać gdzie się pojawiła informacja na temat zakazu?

PAC 02.11.2010 12:33

Wiadomo było że dostaniemy zakaz, jest to na rękę działaczom i kibicom cracovii, policji, ekstraklasie. Czekali tylko na pretekst i go dostali.

salek 02.11.2010 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez partyzant1983 (Post 1002999)
salek - jeśli mogę zapytać gdzie się pojawiła informacja na temat zakazu?

na SKWK już jest info.

Feniks1983 02.11.2010 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojti11795 (Post 1002218)
Co z tego że bądą zapier..... jak nawet nie umieją stworzyć dogodnej sytuacji bramkowej, przytrzymać piłke, poklepać tz, "krakowską piłkę" (nzwa ta nie wzieła sie od cracovi). Niewązne czy będzie to Jaga czy craxsa to tego już się nie nauczą.

Tyle ze przy Naszej wspanialej obronie obawiam sie ze beda mieli te sytuacje bramkowe. Ostatnio regula w lidze tez jest to ze tracimy przynajmniej jedna bramke wiec moze byc nie za ciekawie. Wiem ze parchy sa slabiutkie w tym sezonie ale nowy trener plus fakt ze to sa derby moga spowodowac ze i ten mecz dla Nas sie zle skonczy. Mam nadzieje ze sie myle i ze 3 punkty beda ale prawda jest taka ze przy obecnej Wiselce niczego nie mozna byc pewnym.

grzybek69 02.11.2010 12:36

http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.o...ch_Poznan.html

salek 02.11.2010 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 1002995)
Tak to jest jak na wyjazdy jeździ wiele przypadkowych osób...

Jeśli prawdą jest że doszło do rozwalenia kibla i stoiska cateringowego (ja tego nie widziałem) to faktycznie, zajebiście o nas świadczy... walka z umywalkami:-(

_gilardino_ 02.11.2010 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 1002995)
Tak to jest jak na wyjazdy jeździ wiele przypadkowych osób...

Chcesz powiedzieć że przypadkowe osoby brały w tym udział ?:lol:

fan1906 02.11.2010 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 1002995)
Tak to jest jak na wyjazdy jeździ wiele przypadkowych osób...

gdzie tam przypadkowe, w większości dymią jedni i ci sami...
wiem że kiełbaski zimne , hot-dogi drogie,,, ale...
reszta cierpi,
Ciekawe dlaczego przed derbami zawsze mamy mecz tzw podwyższonego ryzyka gdzie istnieje duże prawdopodobieństwo załapania zakazu.....

glob 02.11.2010 12:39

zakaz pewny :
http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.o...mpaign=5792171

!!IRIVER!! 02.11.2010 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan1906 (Post 1003010)
Ciekawe dlaczego przed derbami zawsze mamy mecz tzw podwyższonego ryzyka gdzie istnieje duże prawdopodobieństwo załapania zakazu.....

Skoro są takie mecze, to trzeba się opamiętać, a nie ....a walczyć z hot-dogami. Mając świadomość, jaki mecz jest następny, należy zachować się godnie i trzymać nerwy na wodzy.

szczepanwislak 02.11.2010 12:52

koniecznie z pasami trzeba wygrać. Przez tamten sezon nie udało nam ich się pokonać , co więcej upokorzyliśmy się dwa razy przy nich... teraz pasowało by ich zlać , ale czy w obecnej dyspozycji jesteśmy w stanie dokonać tego ??
Oby , lecz pewności nie mam. No i jak już naprawdę dostaniemy zakaz na ten mecz to " Święta Wojna " znów starci na wartości..
Pożyjemy zobaczymy , grunt to wywieźć stamtąd 3 punkty

pcpc 02.11.2010 12:59

Na Cracovie bez Wiślaków
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...88918&nr_str=1

krowczax 02.11.2010 13:04

ciekawe jak zaprezentują sie nasze piłkarzyny kiedy na trybunach adnego wislackiego kibica

Kryniu 02.11.2010 13:08

Kebab dostał miano cieniasa kolejki. http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...aklasy,1552221


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl