![]() |
Cytat:
|
A wg mnie ustawienie 4-5-1 o ktorym tutaj wszyscy pisza nie ma sensu.
Powinnismy grac tylko iw wylacznie naszym najlepszym ustwienie czyli ofensywnym 4-4-2. |
Cytat:
|
Ale nikt nie mowi, ze musi byc dwoch typowych napadziorow. Brozek jako egzekutor i do niego Małecki/Rios. Tak gralismy w zeszlym sezonie i w jeszcze poprzednim i wygladalo to na pewno lepiej niz teraz.
|
Cytat:
Malecki wszedzie sie wypowiada ze z checia by zagral w ataku. |
----------------------Pawełek---------------------------
----------Cikosz? ----------Branco-Chavez-Bunoza-Pi.Brozek------ ---------------------Sobolewski------------------------- -----------Kirm-------Garguła------Paljic------------- ------------------Rios---------Brozek------------------ Albo Rios na prawa strone a Małecki za Kirma do ataku. Trzeba zmienic ustawienie na 2 napastników wg mnie oczywiscie. |
------------------Pawełek--------------------
--Branco---Cleber-----Bunoza---Palić---- -----------------wilk------------------------ ----łobodziński----Garguła---Małecki-----\ -------------------Brożek----------------------- |
A co Wy tak o taktyce.Trzeba braci ugościć i tym lepiej zajmujcie się teraz.Niech każdy napisze jakiś ppomysł na gościnę.Ja proponuje wziąśc kolegów z Gdańska do Auschwitz lub Wieliczki przed meczem.Statku wypływającego na morze u siebie nie możemy załatwić
|
Powiem krótko:
Wygramy ten mecz. Piłkarze w końcu zaskoczą. Bardziej się postarają. Wierzę w to. |
Wygramy hehehehehe, cudów Panie oczekujesz cudów! A ja proponuję jedną zmianę w obronie. Niech Maaskant wystawi Kazia Moskala za Bunozę. I z całym szacunkiem dla Paljiców, Boukharich, Łobodzińskich, Jirsaków ale wypadałoby się też nad Tomkiem Kulawikiem zastanowić hehehe.
|
Wydaje mi się, że zagramy 4-4-2. Rios i Brożek w ataku, skrzydła Kirm i Łobo, a w środku Garguła z Sobolewskim.
Tak wnioskuję z tych zapowiedzi zmian. |
Smiać mi się chce trochę. Wczoraj rozmawiałem z ojcem, i on mi mówi że nic z tego nie będzie jak nie wrócą do składu Kirm i Rios, a nawet Łobo...:lol: kosztem Boukhariego i Palijca.
Tak jak tofik, uważam, że ustawienie 442 będzie optymalne. Tylko co do tego Łobo się zastanawiam. Ja osobiście na prawej obronie widziałbym Cikosa, zamiast Branco. Pomimo jego chaotyczności. |
Cytat:
|
Tak z ciekawości spytam - jest dla was jakaś różnica między tym czy zremisujemy, czy przegramy? Bo tak widze niektóre posty typu "remis będzie sukcesem" i się trochę dziwię. Biorąc pod uwagę naszą żenującą passę jak dla mnie brak zwycięstwa będzie kolejną klęską, niezależnie od tego czy zremisujemy, czy przegramy 0-4.
|
Mam dwa wolne karnety na sektor E cena 30 zł za jedną osobę kontakt na PW
Już nie aktualne |
Cytat:
P.S. Z Legią i derby gramy w piątki |
-------------Pawełk--------------------
--Branco--Cleber-Bunoza--Palić--- -----------wilk----------------------- Łobodziński-------Garguła---------Kirm --------------Brożek--Małecki---------- trzeb zagrać tak jak za skorzy bo znowu beda becki |
Cytat:
Obecnie na mistrza szanse mamy matematyczne, za to już niebezpiecznie zbliżyliśmy się do strefy spadkowej. |
Cytat:
Łobo w pierwszym? W tym szaleństwie może być metoda. Cytat:
|
Łobo ma patent na Lechię
Bajić wypadł Cytat:
|
Wejdę do głowy trenera :
------------Pawełek-------------------- --Branco--Cleber-Bunoza--Brożek--- ------------------Sobol----------------------- Łobodziński-------Garguła---------Kirm --------------Brożek--Rios---------- Chyba taki skład będzie. Przynajmniej wynika to ze słów Maaskanta. Możliwa jest chyba tylko zmiana w obronie, bądź na środku, bądź na lewej obronie. Ale w ofensywie raczej tak wyjdziemy. I bardzo dobrze, jak nie idzie to niech trener zmienia i daje szanse innym. Przykład Garguły z ostatniego meczu pokazał, że jak piłkarz jest głodny gry to może dać więcej. Zauważcie ilu jest nowych piłkarzy. Tylko Rios tak naprawdę nie będzie grać z musu. A Bunoza i Branco nie mają raczej konkurencji, chyba że też nowych Chaveza i Cikosa. |
Ja bym sie zastanawial jeszcze nad Wilkiem i Zurawskim w I-szej jedenastce. Jesli wyjda Lobodzinski i Kirm, to wydaje mi sie, ze w koncu beda celne dosrodkowania(Lobo to jedyny zawodnik w naszej kadrze, ktory potrafi to robic). Zobaczymy co wykombinuje Maaskant, ale czas na tych, ktorzy malo albo wcale nie grali. Trzeba dac kazdemu szanse, bo gorzej grac od dotychczasowych, podstawowych pilkarzy, napewno nie beda ;).
|
A Ja tak do konca nie jestem pewien czy wrocimy do 4-4-2. Moze byc tak ze Rios wejdzie za Brozka na szpice (glupie ale mozliwe), a Lobo i Kirm wejda na skrzydla. A moze jak juz tu ktos pisal Rios wejdzie za Boukhariego??
|
moze łobo sie przebudzi jak garguła
|
Cytat:
|
a czemu nie Łobo przeciez w Zagłebi grał niezle. Nie jest to słaby gracz w Wiśle dopiero zaczoło mu nie wychodzić
|
Liczę na przebudzenia naszych!
Liczę tak już piąty mecz z rzędu... |
Jedyny jakikolwiek pozytyw przed tym meczem to fakt ze Gargula cos gra i wytrzymuje 90 minut.
To nam daje jakies 3-4 piliki zagrane do przodu ,ale niestety ze nie ma kto ich wykorzystac ,zapowiada sie kolejnym ciezkii mecz Wisla ostatni mecz wygrala z Polonia Bytom (ostatni mecz na Hutniku) ......az sie nieche w to wierzyc. |
Cytat:
|
Wie ktoś o której jest dzisiaj konferencja przed meczem z Lechią i czy jest gdzieś transmisja?
|
Nie ważne jak ale jak Maaskant nie wygra to będzie jedną nogą na wylocie !!!!... Nie ma zmiłuj się !!!... bo w net obudzimy się w strefie spadkowej
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
O boże Czesio Czy Bodzio czy inny wali mnie to wziąść nawet Kulawika przynajmniej kasy nie będzie brał tyle !!!
a wcale tragicznie nie było oparł by taktykę na 4-4-2 lub 4-5-1 i napewno więcej pktów by było.. Maaskant ma jakieś sukcesy w trenerce zasłużony jest tym że ładnie gadał w tv Holenderskiej i tym że jest Holendrem co na was działa jak Magia !!!... Oczywiście będziemy przegrywać mecz za meczem i śpiewać Robert nic się nie stało!. Czas spojrzeć prawdzie w oczy Maaskant+Basałaj = wielka wtopa i brak perspektyw na przyszłość !! |
Cytat:
"Maaskant+Basałaj = dobra perspektywa na przyszłość" ? |
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html
Kafarski myśli podobnie. Mam nadzieję że ta pewność siebie ich zgubi. Jeśli jutro nie wygramy to kiedy? |
jeśli pójdą na grę w otwartą piłkę i faktycznie będą chcieli wygrać a nie zremisować to myślę że może być fajny mecz i może wreszcie zwycięstwo.
I oby doping był lepiej prowadzony niż na Śląsku |
Cytat:
Nie zauważyłeś, że nawet zwyciestwo w lidze nie oznacza, że mamy dobrą drużynę ? W gablocie pełno, a Cupiała wymarzonej LM jak nie było, tak nie ma. Chyba po tylu latach by wypadało zmienić troche strategię klubu i spróbowac innej drogi ? Czy nie ? Dalej sie bedziemy wygłupiać ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl