Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10. Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 23 października sobota godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7667)

brylant17 20.10.2010 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 996338)

Jakby nie było piłkarz z Młodej Ekstraklasy :lol: Wilk do pierwszego składu,i niech gra z Gułą a Sobol niech odpocznie jeden mecz :) Co do wyniku chciałbym ,aby obie drużyny zdobyły 3 pkt :D,ale się nie da niech wygra lepszy :P

63.5 Kg 20.10.2010 17:01

A wg mnie ustawienie 4-5-1 o ktorym tutaj wszyscy pisza nie ma sensu.

Powinnismy grac tylko iw wylacznie naszym najlepszym ustwienie czyli ofensywnym 4-4-2.

JrQ- 20.10.2010 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 996449)
A wg mnie ustawienie 4-5-1 o ktorym tutaj wszyscy pisza nie ma sensu.

Powinnismy grac tylko iw wylacznie naszym najlepszym ustwienie czyli ofensywnym 4-4-2.

nie mamy 2 napastnikow

Filippo123321 20.10.2010 17:17

Ale nikt nie mowi, ze musi byc dwoch typowych napadziorow. Brozek jako egzekutor i do niego Małecki/Rios. Tak gralismy w zeszlym sezonie i w jeszcze poprzednim i wygladalo to na pewno lepiej niz teraz.

63.5 Kg 20.10.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 996454)
nie mamy 2 napastnikow

A dlaczego nie mamy?
Malecki wszedzie sie wypowiada ze z checia by zagral w ataku.

KaRaSTSW 20.10.2010 18:17

----------------------Pawełek---------------------------

----------Cikosz?
----------Branco-Chavez-Bunoza-Pi.Brozek------

---------------------Sobolewski-------------------------

-----------Kirm-------Garguła------Paljic-------------

------------------Rios---------Brozek------------------

Albo Rios na prawa strone a Małecki za Kirma do ataku.
Trzeba zmienic ustawienie na 2 napastników wg mnie oczywiscie.

pcpc 20.10.2010 18:59

------------------Pawełek--------------------
--Branco---Cleber-----Bunoza---Palić----
-----------------wilk------------------------
----łobodziński----Garguła---Małecki-----\
-------------------Brożek-----------------------

donecki 20.10.2010 19:57

A co Wy tak o taktyce.Trzeba braci ugościć i tym lepiej zajmujcie się teraz.Niech każdy napisze jakiś ppomysł na gościnę.Ja proponuje wziąśc kolegów z Gdańska do Auschwitz lub Wieliczki przed meczem.Statku wypływającego na morze u siebie nie możemy załatwić

Jazon 20.10.2010 22:54

Powiem krótko:
Wygramy ten mecz. Piłkarze w końcu zaskoczą. Bardziej się postarają. Wierzę w to.

FooFighter 20.10.2010 23:23

Wygramy hehehehehe, cudów Panie oczekujesz cudów! A ja proponuję jedną zmianę w obronie. Niech Maaskant wystawi Kazia Moskala za Bunozę. I z całym szacunkiem dla Paljiców, Boukharich, Łobodzińskich, Jirsaków ale wypadałoby się też nad Tomkiem Kulawikiem zastanowić hehehe.

tofik 21.10.2010 10:02

Wydaje mi się, że zagramy 4-4-2. Rios i Brożek w ataku, skrzydła Kirm i Łobo, a w środku Garguła z Sobolewskim.
Tak wnioskuję z tych zapowiedzi zmian.

Proud 21.10.2010 10:12

Smiać mi się chce trochę. Wczoraj rozmawiałem z ojcem, i on mi mówi że nic z tego nie będzie jak nie wrócą do składu Kirm i Rios, a nawet Łobo...:lol: kosztem Boukhariego i Palijca.

Tak jak tofik, uważam, że ustawienie 442 będzie optymalne. Tylko co do tego Łobo się zastanawiam.

Ja osobiście na prawej obronie widziałbym Cikosa, zamiast Branco. Pomimo jego chaotyczności.

KamAr 21.10.2010 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Osiu (Post 996425)
Nie mogę patrzeć na te wasze posty tupu będzie remis to będzie dobrze albo że przegramy 0:1 to i tak będzie dobrze. Na każdy mecz idę z myślą że to będzie ten w którym nasza WISŁA wreszcie ruszy, że wygramy i że ten mecz zostanie w pamięci bo będzie się coś działo!

I tu się zgodzę. W końcu wcale nie mamy kadrowo słabego składu. Wiem, może przyzwyczaiłem się,że w naszym kraju kibicowanie (szczególnie to piłkarskie) polega na nadziei, ale jakoś wierzę w Wisłę :)

Charlie 21.10.2010 10:53

Tak z ciekawości spytam - jest dla was jakaś różnica między tym czy zremisujemy, czy przegramy? Bo tak widze niektóre posty typu "remis będzie sukcesem" i się trochę dziwię. Biorąc pod uwagę naszą żenującą passę jak dla mnie brak zwycięstwa będzie kolejną klęską, niezależnie od tego czy zremisujemy, czy przegramy 0-4.

buli116 21.10.2010 10:59

Mam dwa wolne karnety na sektor E cena 30 zł za jedną osobę kontakt na PW
Już nie aktualne

Semper Fidelis 1985 21.10.2010 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 996713)
Tak z ciekawości spytam - jest dla was jakaś różnica między tym czy zremisujemy, czy przegramy?

Jak zremisujemy to zdobędziemy 1pkt (stracimy 2) a jak przegramy to zdobędziemy 0pkt (stracimy 3) :rotfl:

P.S. Z Legią i derby gramy w piątki

pcpc 21.10.2010 13:12

-------------Pawełk--------------------
--Branco--Cleber-Bunoza--Palić---
-----------wilk-----------------------
Łobodziński-------Garguła---------Kirm
--------------Brożek--Małecki----------

trzeb zagrać tak jak za skorzy bo znowu beda becki

wolfy 21.10.2010 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 996713)
Tak z ciekawości spytam - jest dla was jakaś różnica między tym czy zremisujemy, czy przegramy? Bo tak widze niektóre posty typu "remis będzie sukcesem" i się trochę dziwię. Biorąc pod uwagę naszą żenującą passę jak dla mnie brak zwycięstwa będzie kolejną klęską, niezależnie od tego czy zremisujemy, czy przegramy 0-4.

Jak się nie ma co się lubi...
Obecnie na mistrza szanse mamy matematyczne, za to już niebezpiecznie zbliżyliśmy się do strefy spadkowej.

Arturo Qr2nów 21.10.2010 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 996713)
Tak z ciekawości spytam - jest dla was jakaś różnica między tym czy zremisujemy, czy przegramy?

... Jak przegramy, to się schlamy - jak zremisujemy, to się najebiemy :D

Łobo w pierwszym? W tym szaleństwie może być metoda.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 996758)
Łobo ma patent na Lechię

I na dobre wejścia raz na rundę.

szprotson 21.10.2010 13:22

Łobo ma patent na Lechię

Bajić wypadł

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 996757)


I na dobre wejścia raz na rundę.

Czego chcieć więcej, akurat na ten mecz przychodzi kulminacja Łobocopa

rabi86 21.10.2010 13:25

Wejdę do głowy trenera :

------------Pawełek--------------------
--Branco--Cleber-Bunoza--Brożek---
------------------Sobol-----------------------
Łobodziński-------Garguła---------Kirm
--------------Brożek--Rios----------

Chyba taki skład będzie. Przynajmniej wynika to ze słów Maaskanta. Możliwa jest chyba tylko zmiana w obronie, bądź na środku, bądź na lewej obronie. Ale w ofensywie raczej tak wyjdziemy. I bardzo dobrze, jak nie idzie to niech trener zmienia i daje szanse innym. Przykład Garguły z ostatniego meczu pokazał, że jak piłkarz jest głodny gry to może dać więcej.

Zauważcie ilu jest nowych piłkarzy. Tylko Rios tak naprawdę nie będzie grać z musu. A Bunoza i Branco nie mają raczej konkurencji, chyba że też nowych Chaveza i Cikosa.

For_FuN_ 21.10.2010 14:30

Ja bym sie zastanawial jeszcze nad Wilkiem i Zurawskim w I-szej jedenastce. Jesli wyjda Lobodzinski i Kirm, to wydaje mi sie, ze w koncu beda celne dosrodkowania(Lobo to jedyny zawodnik w naszej kadrze, ktory potrafi to robic). Zobaczymy co wykombinuje Maaskant, ale czas na tych, ktorzy malo albo wcale nie grali. Trzeba dac kazdemu szanse, bo gorzej grac od dotychczasowych, podstawowych pilkarzy, napewno nie beda ;).

Feniks1983 21.10.2010 14:55

A Ja tak do konca nie jestem pewien czy wrocimy do 4-4-2. Moze byc tak ze Rios wejdzie za Brozka na szpice (glupie ale mozliwe), a Lobo i Kirm wejda na skrzydla. A moze jak juz tu ktos pisal Rios wejdzie za Boukhariego??

pcpc 21.10.2010 15:33

moze łobo sie przebudzi jak garguła

brylant17 21.10.2010 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pcpc (Post 996808)
moze łobo sie przebudzi jak garguła

:lol: :rotfl: dobry żart

pcpc 21.10.2010 15:40

a czemu nie Łobo przeciez w Zagłebi grał niezle. Nie jest to słaby gracz w Wiśle dopiero zaczoło mu nie wychodzić

Elendil 21.10.2010 18:58

Liczę na przebudzenia naszych!




Liczę tak już piąty mecz z rzędu...

Wojtas 21.10.2010 22:07

Jedyny jakikolwiek pozytyw przed tym meczem to fakt ze Gargula cos gra i wytrzymuje 90 minut.
To nam daje jakies 3-4 piliki zagrane do przodu ,ale niestety ze nie ma kto ich wykorzystac ,zapowiada sie kolejnym ciezkii mecz

Wisla ostatni mecz wygrala z Polonia Bytom (ostatni mecz na Hutniku) ......az sie nieche w to wierzyc.

_ukoL 22.10.2010 08:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pcpc (Post 996812)
a czemu nie Łobo przeciez w Zagłebi grał niezle. Nie jest to słaby gracz w Wiśle dopiero zaczoło mu nie wychodzić

Jest to słaby gracz i nie ma co wmawiać sobie bajek. Raz na ruski rok to i pierwszy lepszy chłopak z ligi zakładowej zagrałby niezłą piłkę na poziomie Ekstraklasy.

kolarz90 22.10.2010 09:08

Wie ktoś o której jest dzisiaj konferencja przed meczem z Lechią i czy jest gdzieś transmisja?

lexm 22.10.2010 09:26

Nie ważne jak ale jak Maaskant nie wygra to będzie jedną nogą na wylocie !!!!... Nie ma zmiłuj się !!!... bo w net obudzimy się w strefie spadkowej

Wizard 22.10.2010 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lexm (Post 997052)
Nie ważne jak ale jak Maaskant nie wygra to będzie jedną nogą na wylocie !!!!... Nie ma zmiłuj się !!!... bo w net obudzimy się w strefie spadkowej

Zwolnienie Maaskanta to rzeczywiście rozsądny krok :rotfl:. Przypomnę, że wolny jest Czesio M. i Bobo K. Opanuj się, problem nie leży w Maaskancie.

Semper Fidelis 1985 22.10.2010 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lexm (Post 997052)
Nie ważne jak ale jak Maaskant nie wygra to będzie jedną nogą na wylocie !!!!

lexm = Cupiał ??

Feniks1983 22.10.2010 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lexm (Post 997052)
Nie ważne jak ale jak Maaskant nie wygra to będzie jedną nogą na wylocie !!!!... Nie ma zmiłuj się !!!... bo w net obudzimy się w strefie spadkowej

Tak tak i pewnie Ty go zwolnisz.....ehh czlowieku zastanow sie co by teraz zmiana trenera dala. Maaskant ma kredyt i czas przynajmniej do lata wedlug mnie. Wiadomo ze nie jest za wesolo ale nie mozna dzialac impulsywnie.

lexm 22.10.2010 09:39

O boże Czesio Czy Bodzio czy inny wali mnie to wziąść nawet Kulawika przynajmniej kasy nie będzie brał tyle !!!
a wcale tragicznie nie było oparł by taktykę na 4-4-2 lub 4-5-1 i napewno więcej pktów by było..
Maaskant ma jakieś sukcesy w trenerce zasłużony jest tym że ładnie gadał w tv Holenderskiej i tym że jest Holendrem co na was działa jak Magia !!!... Oczywiście będziemy przegrywać mecz za meczem i śpiewać Robert nic się nie stało!. Czas spojrzeć prawdzie w oczy Maaskant+Basałaj = wielka wtopa i brak perspektyw na przyszłość !!

Semper Fidelis 1985 22.10.2010 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lexm (Post 997061)
Oczywiście będziemy przegrywać mecz za meczem i śpiewać Robert nic się nie stało!. Czas spojrzeć prawdzie w oczy Maaskant+Basałaj = wielka wtopa i brak perspektyw na przyszłość !!

A jak wygramy z BKSem , Legią, zremisujemy w Poznaniu i wygramy derby to napiszesz:
"Maaskant+Basałaj = dobra perspektywa na przyszłość" ?

farben 22.10.2010 10:08

Piłkarze Lechii pewni wygranej z Wisłą

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...isla,id,t.html

Kryniu 22.10.2010 11:41

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html
Kafarski myśli podobnie. Mam nadzieję że ta pewność siebie ich zgubi. Jeśli jutro nie wygramy to kiedy?

KOMINEK 22.10.2010 12:11

jeśli pójdą na grę w otwartą piłkę i faktycznie będą chcieli wygrać a nie zremisować to myślę że może być fajny mecz i może wreszcie zwycięstwo.

I oby doping był lepiej prowadzony niż na Śląsku

tofik 22.10.2010 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lexm (Post 997052)
Nie ważne jak ale jak Maaskant nie wygra to będzie jedną nogą na wylocie !!!!... Nie ma zmiłuj się !!!... bo w net obudzimy się w strefie spadkowej

Powinniśmy myśleć w tym momencie krok na przód, a ty prezentujesz myślenie o krok do tyłu :D
Nie zauważyłeś, że nawet zwyciestwo w lidze nie oznacza, że mamy dobrą drużynę ? W gablocie pełno, a Cupiała wymarzonej LM jak nie było, tak nie ma. Chyba po tylu latach by wypadało zmienić troche strategię klubu i spróbowac innej drogi ? Czy nie ? Dalej sie bedziemy wygłupiać ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl