Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tłusty czwartek, ile zjadłeś(aś) pączków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=764)

JAR0 03.03.2011 11:49

Ja narazie skromne trzy sztuki, ale się rozkręcam :-D

Gwiaździsty 03.03.2011 11:53

Narazie 2 (jeden po drugim). Kolejne zabezpieczone (5 szt.) leżą spokojnie w torebce. Pączki polane lukrem, z różą i skórka pomarańczową.
Jędząc pączki pamietajmy o niedawnym legijnym królu Pączku (Iwański), który opuścił naszą ekstraklasę by swoją słodkością czarować Turków. :)

gigant 03.03.2011 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1059091)
Narazie 2 (jeden po drugim). Kolejne zabezpieczone (5 szt.) leżą spokojnie w torebce. Pączki polane lukrem, z różą i skórka pomarańczową.
Jędząc pączki pamietajmy o niedawnym legijnym królu Pączku (Iwański), który opuścił naszą ekstraklasę by swoją słodkością czarować Turków. :)

Chodzisz z torebką??

JAR0 03.03.2011 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1059099)
Chodzisz z torebką??

Na tęczową trybune :shock:

;)

Gwiaździsty 03.03.2011 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1059099)
Chodzisz z torebką??

W papierzanej torebce leżą pączki. W cukierniach w takie cos czasami pakują.

!!IRIVER!! 03.03.2011 12:52

Ja dzisiaj zamiast śniadania zjadłem dwa pączki. Później pewnie jeszcze z jednego. Jakoś nie podchodzą mi w tym roku...

crazykaro 03.03.2011 13:04

Nie wiem czy tylko mi sie wydaje ale w tłusty czwartek pączki są inne, gorsze niż w pozostałe dni roku.
Przed chwilą 3 chapnąłem

DominoForza 03.03.2011 13:22

kalori nie widac czyli ich nie ma , (nie jestem ateista)
to tradycja trzeba wsunac jakiegos paczka ,na ten czas 2
smuci zaniechanie tradycjii co roku mniej tego ,juz nie chodzi mi o tlusty czwartek ale np. lany poniedzialek ,za dzieciaka gonilem z wiadrami caly mokry nawet przy zerowej temp. a teraz to ledwo wyjdzie sie a zaraz miejska albo police

Coglin 03.03.2011 14:03

kurde, chyba zawyzam forumowa srednia - narazie 9 w pracy.
w domu jeszcze kilka bedzie.

WISŁAZWE 03.03.2011 14:06

Do tej pory 4 sztuki, po południu może dojdą kolejne, się spali jutro na meczu :)

Syn Kangura z 1984 03.03.2011 15:35

Na razie 4 sztuki :D

Nie polecam pączków z Lidla, niby 66 groszy, ale są naprawdę nie dobre:-/

AS82 03.03.2011 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 1059208)
Na razie 4 sztuki :D

Nie polecam pączków z Lidla, niby 66 groszy, ale są naprawdę nie dobre:-/

W Biedronce po 47 groszy co jest chyba rekordem, calkiem smaczne

emj10 03.03.2011 17:16

Ja skromne 7 jak na razie. Chyba wczoraj niepotrzebnie zjadłem dwa po pracy, bo jakoś dzisiaj nie mam weny do "pączkowania".

Dosyć tanie macie te pączki bo ja po 2,5 zyla płaciłem u "Wróbla". Poniżej 2 zł ciężko znaleźć w Warszawie.

Maxior 03.03.2011 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1059081)
Z tymi kaloriami to jakaś masakra. Wczoraj późnym wieczorem zjadłem 4 pączki,świeżutkie. Dzisiaj 2. Wstaje rano i słyszę oraz czytam, kalorie!!Wszędzie dookoła kalorie.Tradycja rzecz święta bym powiedział, każdy wie ile może zjeść i na ile ma ochotę. Jeść i nie słuchać plebsowego,kalorie. W zasadzie aby spokojnie zjeść pączka to trzeba zamknąć się w jakiejś szopie na odludziu,wyłączyć radio,Tv,wywalić gazety. Bo zaraz"mędrcy" przypomną ci,kalorie.

Przypomina mi to amerykańskie debilizmy. Na śniadanie lody albo pizza,odgrzewana rzecz jasna, na obiad frytki, ale wszystko z colą diet lub light,bo wiecie, kalorie.

U nas podobnie. Kultury żywieniowej nie ma już prawie wcale, nikt w zasadzie już nie kontroluje tego co je,o której je i jak je. No ale w tłusty czwartek zawsze słyszy się kalorie. Jak młody człowiek zaczyna się zastanawiać co jest związanego z tłustym czwartkiem,to wie że kalorie. A dlaczego jest ten tłusty czwartek,po co on jest to nie istotne. Na pierwszym miejscu zewsząd kalorie.

dobrze mowisz, gdzie nie pojde to slysze o kaloriach:P Raz w roku nikomu nie zaszkodza kalorie:d Ja dzisiaj skromnie tylko 3 pączki:D

DominoForza 03.03.2011 18:02

ja mialem juz nie jesc a 5 wpadlo i jeszcze mnie ciagnie , jutro na silowni ttrzeba bedzie napierdalac kilogramy

Cinek1906 03.03.2011 18:26

2 pączusie elegancko, więcej nie trzeba;)

DoniooTSW14 03.03.2011 18:34

9 i na dziś wystarczy ;))

TSW Fanatyk 03.03.2011 18:37

ja marne 3, pączki u Buczka całkiem dobre 1,50 za sztukę

...:::Tomo:::... jak przeglądam forum i widzę Twoje posty to zawsze zatrzymuje się na Twoim podpisie w nadziei ze animacja troszkę inaczej się zakończy ale niestety :D

blanco 03.03.2011 18:56

W Awiteksie po 1,20 zl , b. dobre ;)

narazie 2 ;)

WiślakMyślenice 03.03.2011 18:59

7

10 znaków.

Uran235 03.03.2011 19:00

Mam pod nosem dyskont Carrefoura, po 70 groszy sztuka i kurcze smaczne. Na tyle smaczne, że jak nie lubię pączków z lukrem i marmoladą, to dzisiaj 8 zjadłem. A miałem zrzucać kilogramy :(

masterlag 03.03.2011 19:00

3 marzec 2011r. Tłusty Czwartek u mnie "na zero". :D

EDIT: *Kocur*- jak najbardziej jestem za pasami- bezpieczeństwa :)

szczepanwislak 03.03.2011 19:09

He he :) fajnie się czyta wasze posty :P
Co do moich osiągnięć nie pamiętam ile tych pączków było, na pewno znacznie ponad 10, lecz.... No właśnie - to nie są normalne pączki ze sklepu tylko takie domowe wypieki, które są mniejsze od tych ze sklepowych półek :)
Dlatego nie liczę na poważnie, bo nie są one współmierne do prawdziwych ;)
A co do kalorii to nigdy się z nimi nie liczę:) Jem ile wlezie, a możliwości mam naprawdę spore :)
I, że w tłuszcz nie idzie to można się przekonać na zdjęciu profilowym :D

Dla tych co jeszcze zamierzają "wcinać" tłusto czwartkowe przysmaki, życzę smacznego :)

crazykaro 03.03.2011 19:24

Póki co 7 pączków, może jeszcze coś się uda wyhaczyć :D

Kobieta_Wislak 03.03.2011 19:27

2 - co jest moim życiowym rekordem :D

Zbychu 03.03.2011 19:47

Ja też 2 plus 1 wczoraj.

Kocur 03.03.2011 19:51

Kto nie je pączków jest za pasami ;)


4 sztuki ale dzień jeszcze trwa :) Od jutra intensywne spalanie ;)

Grzegorz z Sanoka 03.03.2011 20:32

11, wystarczy już :D

Coglin 03.03.2011 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1059158)
kurde, chyba zawyzam forumowa srednia - narazie 9 w pracy.
w domu jeszcze kilka bedzie.


no i dobilo do 17.
raczej starczy na dzis.

WiślakMyślenice 03.03.2011 20:44

Ciekawe czy są koszerne pączki? ^^

jurukuru 03.03.2011 20:48

5 pączków rekreacyjnie :)

WISŁAZWE 03.03.2011 20:50

Licznik zatrzymany na liczbie 13, więcej już nie dam rady. Oby była szczęśliwa liczba tzn. 13 MP Wisły.

Tiramisu 03.03.2011 20:59

Kończę 9ego :-). I dlatego, że uwielbiaaaaaaaaaam i na przekór bezsensownemu chrzanieniu o kaloriach, strasznie mnie to wkurza. Jakby było więcej czasu to pewno bym zjadła więcej, ale po prostu nie było kiedy w pracy :-), a na noc już za ciężko na brzuchu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1059426)
no i dobilo do 17.
raczej starczy na dzis.

Proponuję jakieś wyróżnienie dla kolegi na koniec roku za udział w podtrzymywaniu tradycji. Jak można nie zjeść pączka w tłusty czwartek? Chociaż jednego,,, Albo faworka choć,,, :O

christof20 03.03.2011 21:04

Ja skromnie - tylko 2. Nie jest to mój rekord ;)

Sylwek1906 03.03.2011 21:09

U mnie to można powiedzieć że mam tłusty tydzień ;D od tygodnia śmigam po pączki do Auchana :)
Dzisiaj skromne 7-8 no i troche faworków z racji szkoły gastronomicznej gdzie dziś robiliśmy tone chrustu ;)

WiślakMyślenice 03.03.2011 21:33

Koniec na 15.

Btw (cytat z demotów) - jedyny dzień, w którym liczy się ile ktoś zjadł a nie wypił :)

Proud 03.03.2011 21:44

Ja tylko dwa.

Ale piękną polską tradycję podtrzymałem, co chyba najważniejsze. :)

Ogólnie to lubię pączki, dlatego dziwnie się złożyło, że tylko 2 zjadłem. Za rok muszę się poprawić, zdecydowanie.

tomo 03.03.2011 22:43

Zjadłem 12. Czuję pewien niedosyt, ale po południu już nie było czasu na jedzenie pączków ;)

Mateuusz 04.03.2011 00:24

jeden o polnocy wczorajszego dnia, drugi popoludniu. wystarczy:)

Junior_Battle 04.03.2011 00:37

15 ponczkuff %-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl