Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7. Kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 26 września niedziela godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7618)

KptAnt 26.09.2010 15:02

Na Canal + Sport.

Wiślak709 26.09.2010 15:04

kur.. jak mialem C+ to było malo meczy Wisły, a teraz jak mam Orange Sport to tam jest duzo...

damians 26.09.2010 15:31

Chavez debiutuje w naszej buraczanej. O dziwo, zastapił co raz lepiej grającego Bunozę, a nie popełniajacego błędy Clebera. Zobaczymy, jak to wyjdzie. Forza Wisła!

Proud 26.09.2010 15:31

Pawełek
Cikos
Chavez
Cleber
Paljić
Rios
Wilk
Sobolewski
Żurawski
Boukhari
Paweł Brożek

Dziwi zastapienie Bunozy przez Chaveza.

Acapelo 26.09.2010 15:33

no widocznie trener chce sprawdzic Chaveza z Cleberem u boku... powoli dojdziemy do pary Chavez Bunoza:)

PotiWisla 26.09.2010 15:36

Szkoda ze nie zagra Jovanić ;/

sayek89 26.09.2010 15:37

Sklad, nic po prostu wygrac z GKS'em. Ofensywa totalna widze z Paljiciem na lewej. FORZA Wisla ;)

Bartosz 26.09.2010 15:37

Co jest grane, Wróbel i Żewłakow na ławce? Dziwne...

Baala 26.09.2010 15:39

Mnie bardziej dziwi że nie ma żadnej zmiany na bokach obrony.

rabi86 26.09.2010 15:42

I znowu Palijc na lewej obronie . Mam nadzieję, że Maaskant nie pomylił się co do niego, bo jeśli nie miał wyjścia ostatnio to teraz był Brożek i ten nowy, a Palijć ostatnio zawalił bramkę. Zobaczymy. Widze, że naszemu trenerowi bardzo podoba się nasza gra, skoro żadnych zmian. I dziwne jest wpuszczanie Chaveza, gdy Bunoza grał coraz lepiej. Już oczami wyobraźni widzę sunące ataki skrzydłami GKSu 1 na 1 z naszymi obrońcami bez żadnego wsparcia Riosa i Boukhariego.

tofik 26.09.2010 15:47

Dopuszczenie do dośrodkowania z bocznego sektora to nie jest zawalenie bramki. Zdarza się i nominalnym obrońcom. Zawalili środkowi, którzy stali jak kołki i nie patrzyli, gdzie jest Niedzielan.

Kryniu 26.09.2010 15:56

Ciekawe czemu Wróbel i Żewłakow nie wychodzą w pierwszym składzie. Dziwna taktyka

rabi86 26.09.2010 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 986665)
Dopuszczenie do dośrodkowania z bocznego sektora to nie jest zawalenie bramki. Zdarza się i nominalnym obrońcom. Zawalili środkowi, którzy stali jak kołki i nie patrzyli, gdzie jest Niedzielan.

No to oby dzisiaj za wiele razy nie dopuszczał do dośrodkowania z bocznego sektora boiska, bo po to między innymi tam jest, żeby te dośrodkowania blokować.

Rob_Zombie 26.09.2010 15:59

Trener BOTu powiedział że Żewłakow tylko na ławie z powodu 'infekcji'.

losiu2001 26.09.2010 16:00

Żewłakow ma jakas infekcje:p

PotiWisla 26.09.2010 16:06

Wie ktos ilu naszych kibiców pojechało do Bełchatowa ?

Maciuś 26.09.2010 16:06

Boguski pa pa
Malecki pa pa
nareszcie ktos oczyscil staw z martwych żab i papierkow.

calieri 26.09.2010 16:08

Jakże poetycko:) a Bechłatów ciśnie...

tommiyacht 26.09.2010 16:17

jak na razie to nie mamy piłki a co dopiero jakaś akcja.

kornd 26.09.2010 16:22

Niezły doping kibiców Wisły

seta 26.09.2010 16:28

i jak na razie to jedyny pozytyw

Kołek 26.09.2010 16:29

slabiutki mecz, nic sie nie dzieje, mozna zasnac... boje sie troche o forme Clebera, strasznie duzo bledow robi i w obronie i przy wyprowadzaniu akcji

Grisza1 26.09.2010 16:32

Jak na razie mizernie, mizernie ....

Elendil 26.09.2010 16:34

nie da się tego oglądać

brylant17 26.09.2010 16:34

Żuraw i Wilk niewidoczni jak widać gramy by wykopać piłkę jak najdalej....

elomike 26.09.2010 16:35

K***a co to ma być? Pomijając już wszystkie sprawy piłkarskie to jeszcze ten doping. GKS spiewa "Wisle pokonamy" a w odpowiedzi "k***y pokonamy". Śmierdzi wiocha i kompleksami. Po cholerę taka napinka?

kpn 26.09.2010 16:36

Chavez tak grac nie powinien!

Zwitter 26.09.2010 16:37

Chavez teraz się zachował jak kompletny idiota. Powinien zostać wyrzucony z boiska.
Gra kompletnie bez pomysłu, mam nadzieje, że coś po przerwie się poprawi.

Jeremi 26.09.2010 16:37

Żurawski zaraz powinien zaliczyć pierwszy kontakt z piłką :)

7 kotów 26.09.2010 16:37

Co za kutas z Chaveza.
Mam nadzieje ze to ostatni mecz tego bandyty w Wisle.

Acapelo 26.09.2010 16:37

Wilk gra dzisiaj padake straszną

For_FuN_ 26.09.2010 16:38

Kawal bandyty z Chaveza...a Cleber to juz emeryt i nie wiem, czemu od niego tyle wymagacie? Przeciez Brazylijczyk jest po 2 ciezkich kontuzjach.

medyk 26.09.2010 16:38

Nie rozumie decyzji trenera wystawiającego Żurawskiego przecież on jest całkowicie bezproduktywny, z przodu nie dzieje się absolutnie nic !!

Nie przesadzajcie z tym Chavezem to co zrobil to skruwysynstwo ale dostanie pewnie pauze moze sie nauczy, pozatym nie dziwcie sie tam z kad przyjechal kamer jeszcze pewnie nie maja to skad mial wiedziec ze tv to wylapie ;)

kk23 26.09.2010 16:38

Ależ (nie)gramy nędze. Chavez w każdym aspekcie gry do d.......

Eustachy 26.09.2010 16:41

Pilki zagrywane przez Cikosa to jakas masakra :/
Az zal patrzyc jak oddaje je rywalowi albo wywala w czwarty rzad trybun.

AgresywnyChomik 26.09.2010 16:41

Bezmyslna i brutalna kopanina.

blank_screen 26.09.2010 16:41

ku... niech oni wszyscy sie wreszcie naucza tego jezyka polskiego, bo przeciez chyba nie takie byly zalozenia taktyczne... trzy podania i strata..

xanti1906 26.09.2010 16:44

Kompletna padaka, nie da się w ogóle oglądać, mecz Legii z Amiką to cud świata przy tym

medyk 26.09.2010 16:45

A nasi angielskiego!! Mentalność polskich kopaczy podsumowuje wypowiedz trenera ze on po miesiacu mowi lepiej po polsku niz Malecki po angielsku..

kpn 26.09.2010 16:46

No to w nastepnym meczu para stoperów Chavez-Bunoza


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl