Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6. Kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce 17 września, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7601)

wroobel88 13.09.2010 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Damian1241 (Post 978970)
a jak dzisiaj? duże kolejki po bilety?:D

tak - http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23930 :)

Damian1241 13.09.2010 12:33

no wlasnei dopiero jak napisalem to przeczytalem to na stronie. juz dzisiaj wszystkie bilety pojda jak tak bedzie
:D:)

krakus76 13.09.2010 13:18

Spokojnie. To drugi dzień sprzedaży. Sprzedaliby może wszystkie gdyby takich punktów było 10 a nie 1. Jak tak ma wyglądać sprzedaż przy następnym meczu i kolejnych to tylko pogratulować .... Profesjonalizm pełną gębą.

Damian1241 13.09.2010 14:59

skoro ludzie czekaja po 3 godz w kolecje.to jak ktos pracuje od rana to chyba nie ma szansy kupic sobie biletu.Czy nie mozna by zrobic sprzedazy przez internet ?? to jest troche smieszne zeby 3 kasy tylko byly otwarte tym bardziej ze jak juz widzieli jakie sa kolejki to mogliby otworzyc wiecej.

Smok 13.09.2010 15:12

Od 11 stałem dokładnie 3,5 godziny. Jak tego nie zmienią, to nastepny mecz oglądnę sobie w foteliku, z nóżkami na ławie i pifkiem w ręce. przynajmniej będę miał powtórki na bieżąco i zdrowe gardło na następny dzień. WIELKI ---- DLA ORGANIZATORÓW.

Damian1241 13.09.2010 15:14

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...icznym_tempie/

La Furia Dell' Est 13.09.2010 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Damian1241 (Post 979090)
skoro ludzie czekaja po 3 godz w kolecje.to jak ktos pracuje od rana to chyba nie ma szansy kupic sobie biletu.Czy nie mozna by zrobic sprzedazy przez internet ?? to jest troche smieszne zeby 3 kasy tylko byly otwarte tym bardziej ze jak juz widzieli jakie sa kolejki to mogliby otworzyc wiecej.

Trochę śmieszne? Cholera jasna-od kiedy wprowadzono karnety, kupowałem co runde......a teraz na pierwszy mecz ligowy na Nowym Stadionie...jakiś MARIAN kupuje bilet w tej samej cenie i w tym samym czasie co MY karnetowcy.......A gdzie sie podziała przedsprzedaz dla KARNETOWCÓW???? 'FFANCULO:evil:

7 kotów 13.09.2010 16:30

M.in. przez korone nie zdobylismy mistrzostwa. Mam nadzieje ze pilkarze beda o tym pamietac.
Nie wyobrazam sobie innego wyniku niz zwyc. Wisly.
Otwarcie stadionu, frajerska druzyna, nic tylko wyjsc, lac i patrzec czy rowno puchna.

Daif1906 13.09.2010 16:46

Wie ktos moze ile narazie biletow poszlo?a ja nie musialem stac w kolejce bo w sobote bylem:D
Na G to chyba zaraz biletow nie bedzie o ile jeszcze sa

Carrot 13.09.2010 16:54

Na G3 wyprzedane.

licoo 13.09.2010 16:59

Korona miala możliwość zamówienia 1500 biletów na ten mecz, jednak z tego nie skorzystała. Czyżby stchórzyli?:D

Dean 13.09.2010 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 979199)
Korona miala możliwość zamówienia 1500 biletów na ten mecz, jednak z tego nie skorzystała. Czyżby stchórzyli?:D

Po raz kolejny. :)

DominoForza 13.09.2010 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 979199)
Korona miala możliwość zamówienia 1500 biletów na ten mecz, jednak z tego nie skorzystała. Czyżby stchórzyli?:D

a gdzie mialby znajdowac sie wtedy sektor gosci ? normalnie miedzi C/G ?

sayek89 13.09.2010 18:16

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...ager/plak2.jpg

Z oficjalnej.

Daif1906 13.09.2010 18:58

Ja mam na G3 ale i tak nie patrzy i nie siada na to miejsce co ma na bilecie wiec:rotfl:
Mam nadzieje ze zrobimy takie powitanie stadionu ze kazdy o tym bd pamietal!

didzej132 13.09.2010 19:00

Bilecik na G3 jest :p
Planowana jest jakaś oprawa ??

PotiWisla 13.09.2010 19:04

Ma ktoś info na temat tego ile biletów jeszcze zostało ? bo w Krk najwczesniej moge byc w czwartek i boje sie że zabraknie.

Mila 13.09.2010 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 979323)
Bilecik na G3 jest :p
Planowana jest jakaś oprawa ??

na 100% Oprawa będzie :) Poto byla kasa zbierana przez tyle czasu zeby zwłaszcza na powrot zrobić coś wielkiego :)
Ja tez mam na G3 :) ale nie przyzwyczajajcie sie do sektorow ktore macie na biletach bo kazdy i tak bedzie siadal gdzie chce... chociaz sadzac po tym ze niektore osoby kupowaly bilety na G bez swiadomosci ze jest tam młyn to wcale sie nie zdziwie jak ktos bedzie chcial siasc na "swoim miejscu" :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 979327)
Ma ktoś info na temat tego ile biletów jeszcze zostało ? bo w Krk najwczesniej moge byc w czwartek i boje sie że zabraknie.

O młynie mozesz zapomniec... sam kupowalm bilety w Sobote i nie bylo kolejki ale sadzac po tym ze niektore osoby pisza ze staly dzisiaj w kolejce po 3-4h to powinienes byc zadowolony jak ci sie w ogole uda kupic jakies bilety... jak nie to przed stadionem pewnie będa staly jakies koniki, nie polecam ale jak ktos "musi" to prosze :)

didzej132 13.09.2010 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 979327)
Ma ktoś info na temat tego ile biletów jeszcze zostało ? bo w Krk najwczesniej moge byc w czwartek i boje sie że zabraknie.


Podobno zeszło 5tys biletów więc zostało ok 12tys

Donki 13.09.2010 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 979331)
Podobno zeszło 5tys biletów więc zostało ok 12tys

Zeszło na pewno wiecej, okolo 8 tys, sama trybuna G ma chyba 5,6 tys a na nia zostało mało biletów :)

didzej132 13.09.2010 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 979342)
Zeszło na pewno wiecej, okolo 8 tys, sama trybuna G ma chyba 5,6 tys a na nia zostało mało biletów :)


Nie wiem napisałem tak bo tak przeczytałem , a ja tam byłem po bilet w sobotę rano i stałem w kolejce max 3 min :D ;p teraz się ciesze ^^

rabi86 13.09.2010 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 979342)
Zeszło na pewno wiecej, okolo 8 tys, sama trybuna G ma chyba 5,6 tys a na nia zostało mało biletów :)

Mało to znaczy ile? Piszesz tak na oko, czy masz konkretną informację czymś popartą?
Ktoś tu o 12.30 pisał, że połowa zeszła. W kolejce była spina, że już pewnie biletów na G nie ma, a jak wszedłem do Wiślackiego to gość cały karton biletów przyniósł. Poczekajcie na info na oficjalnej, a nie siejcie paniki.

Mila 13.09.2010 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 979347)
Nie wiem napisałem tak bo tak przeczytałem , a ja tam byłem po bilet w sobotę rano i stałem w kolejce max 3 min :D ;p teraz się ciesze ^^

To i tak długo stałes :P w Sobote nie bylo zadnych kolejek poprostu podchodzilo sie odrazu do okienka i sie kupowalo bilety :) To taka rada na przyszlosc zeby nie zwlekać

Kryniu 13.09.2010 19:17

Mam takie pytanie trochę odbiegające od tematu. Mecz obejrzę niestety w telewizji i z tego co widzę może być to pamiętny mecz z świetnym dopingiem. Chciałbym sobie więc ten mecz w przyszłość ściągnąć na kompa i proszę was o podanie ewentualnego adresu strony internetowej.

didzej132 13.09.2010 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mila (Post 979353)
To i tak długo stałes :P w Sobote nie bylo zadnych kolejek poprostu podchodzilo sie odrazu do okienka i sie kupowalo bilety :) To taka rada na przyszlosc zeby nie zwlekać


to miałem pecha ;p bo koleś przedemną brał ok 10 biletów
Ale co ta za różnica 3 min czy od razu dziś by mnie ch*j strzelił stać w tej kolejce

mc-money 13.09.2010 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daif1906 (Post 979317)
Ja mam na G3 ale i tak nie patrzy i nie siada na to miejsce co ma na bilecie wiec:rotfl:
Mam nadzieje ze zrobimy takie powitanie stadionu ze kazdy o tym bd pamietal!

Wezz, Ja kiedyś jestem na D, może 5-10 min przed meczem, podchodzi do mnie jakiś koleś zapatrzony w swój bilecik i mi mówi że w bilecie ma zapisane tutaj miejsce i żebym mu ustapił^^
Cuż, zdarzają się i tacy! ;d

"będzie 3 razy większe .......nięcie, a wynik będzie 3 razy wyższy!"

dj_ibutti 13.09.2010 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mila (Post 979353)
To i tak długo stałes :P w Sobote nie bylo zadnych kolejek poprostu podchodzilo sie odrazu do okienka i sie kupowalo bilety :) To taka rada na przyszlosc zeby nie zwlekać

Koło 13/14 w sobotę kolejka była na ok. 40 osób.

willow 13.09.2010 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mc-money (Post 979366)
Wezz, Ja kiedyś jestem na D, może 5-10 min przed meczem, podchodzi do mnie jakiś koleś zapatrzony w swój bilecik i mi mówi że w bilecie ma zapisane tutaj miejsce i żebym mu ustapił^^
Cuż, zdarzają się i tacy! ;d

I niestety będzie takich coraz więcej w związku z otwarciem stadionu. Ale myślę, że o chwilowe :)

tokra 13.09.2010 21:31

A ja mam nadzieję, że nie chwilowo. W cywilizowanym świecie siadasz tam gdzie masz napisane. Mam nadzieję, że ruszy w końcu sprzedaż internetowa i nie wyobrażam sobie, żeby przydział miejsc odbywał się tak jak teraz, czyli na partyzanta.
Wiara Lecha potrafiła tego przypilnować to w Krakowie też się da. Bez tych "niedzielnych" kibiców nie zapełni się całego stadiony:)

Można ewentualnie debatować nad sensem pilnowania miejsc na G, ale na inne trybuny powinno być tak jak masz na bilecie.

Mareq 13.09.2010 21:37

Cytat:

W cywilizowanym świecie siadasz tam gdzie masz napisane.
I zjadasz to co Ci władza każe.

Cytat:

nie wyobrażam sobie, żeby przydział miejsc odbywał się tak jak teraz, czyli na partyzanta
Kiepska wyobraźnia,
W młynie nie ma żadnych przydziałów miejsc .
Na innych sektorach niech sobie będzie .

Żeby nie było oftopu.
Z Koroną wygramy 5-3 .

KOMINEK 13.09.2010 21:38

Na G powinno być jak dawniej a C a potem na D czyli siadasz tam gdzie chcesz a raczej stoisz tam gdzie chcesz reszta stadionu siadasz tam gdzie masz bilet i dowidzenia.

rafalek 13.09.2010 22:00

Wie ktoś czy zostały jeszcze bilety na G? Jutro koło południa mam zamiar jechać kupić i nie wiem czy będą..

banasik 13.09.2010 22:02

Nie będzie - idź na narożnik

Forza 13.09.2010 22:21

A jadzisiaj stałem 3,5 h po bilety ;-) I na G zasiądę. I powiem tyle - biorę rodzinę. Nie będziemy siedzieć i nie zrobimy pikniku. Będziemy witać R22 i na dobre i złe wspierać Wisełkę !

Wojtas 13.09.2010 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 979331)
Podobno zeszło 5tys biletów więc zostało ok 12tys





zostalo 12 tys ale pamietajcie ze sa tez bilety dla Fan Clubów
a ze ich jest duzo co bardzo cieszy to napewno trzeba odjac i to sporo od tych 12 tys jakie sa do sprzedazy w kasach.


A z Koroną wygramy.Nie ma innej opcjii jak nasi poniesieni dopingiem poprostu musza ten mecz wygrac.:)

Krakus! 13.09.2010 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 979535)
zostalo 12 tys ale pamietajcie ze sa tez bilety dla Fan Clubów
a ze ich jest duzo co bardzo cieszy to napewno trzeba odjac i to sporo od tych 12 tys jakie sa do sprzedazy w kasach.

Fan Cluby dostały 2000 biletów na G - to info od pana z kasy biletowej
mówił też,że jeszcze nigdy do godziny 15 nie rozeszło się tyle biletów co w poniedziałek :-)
Mam nadzieję,że będzie komplet !

festereknh 14.09.2010 06:52

Forza, nie będę się czepiał, ale na G będziemy wszyscy stali ^^

2 bilety kupione na G! Moja Gdańska druga połowa po raz pierwszy będzie na R22, mam nadzieję, że będzie dobry doping :rotfl:

Forza 14.09.2010 08:46

Zarówno ja jak i moja rodzina o tym dobrze wiemy ;-):rotfl:

Aczkolwiek wezmiemy tez kocyk, kanapki i ciepla herbate... na wszelki wypadek :D

tomasz_19 14.09.2010 08:58

mój skład na Koronę...

Jovanic
Cikos-Chavez(dajmy mu wreszcie szansę!)Bunoza-Paljic
Rios-Sobolewski-Wilk-Kirm (wg mnie wciąż nie pokazał swoich prawdziwych umiejętności)
Małecki-Brożek

co myślicie?

avangarda 14.09.2010 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 979594)
mój skład na Koronę...

Jovanic
Cikos-Chavez(dajmy mu wreszcie szansę!)Bunoza-Paljic
Rios-Sobolewski-Wilk-Kirm (wg mnie wciąż nie pokazał swoich prawdziwych umiejętności)
Małecki-Brożek

co myślicie?

ja myślę, że Małecki nawet boiska nie powącha w piątek, ani w pierwszym składzie nie wybiegnie, ani na zmianę nie wejdzie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl