![]() |
Cytat:
|
no wlasnei dopiero jak napisalem to przeczytalem to na stronie. juz dzisiaj wszystkie bilety pojda jak tak bedzie
:D:) |
Spokojnie. To drugi dzień sprzedaży. Sprzedaliby może wszystkie gdyby takich punktów było 10 a nie 1. Jak tak ma wyglądać sprzedaż przy następnym meczu i kolejnych to tylko pogratulować .... Profesjonalizm pełną gębą.
|
skoro ludzie czekaja po 3 godz w kolecje.to jak ktos pracuje od rana to chyba nie ma szansy kupic sobie biletu.Czy nie mozna by zrobic sprzedazy przez internet ?? to jest troche smieszne zeby 3 kasy tylko byly otwarte tym bardziej ze jak juz widzieli jakie sa kolejki to mogliby otworzyc wiecej.
|
Od 11 stałem dokładnie 3,5 godziny. Jak tego nie zmienią, to nastepny mecz oglądnę sobie w foteliku, z nóżkami na ławie i pifkiem w ręce. przynajmniej będę miał powtórki na bieżąco i zdrowe gardło na następny dzień. WIELKI ---- DLA ORGANIZATORÓW.
|
|
Cytat:
|
M.in. przez korone nie zdobylismy mistrzostwa. Mam nadzieje ze pilkarze beda o tym pamietac.
Nie wyobrazam sobie innego wyniku niz zwyc. Wisly. Otwarcie stadionu, frajerska druzyna, nic tylko wyjsc, lac i patrzec czy rowno puchna. |
Wie ktos moze ile narazie biletow poszlo?a ja nie musialem stac w kolejce bo w sobote bylem:D
Na G to chyba zaraz biletow nie bedzie o ile jeszcze sa |
Na G3 wyprzedane.
|
Korona miala możliwość zamówienia 1500 biletów na ten mecz, jednak z tego nie skorzystała. Czyżby stchórzyli?:D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Ja mam na G3 ale i tak nie patrzy i nie siada na to miejsce co ma na bilecie wiec:rotfl:
Mam nadzieje ze zrobimy takie powitanie stadionu ze kazdy o tym bd pamietal! |
Bilecik na G3 jest :p
Planowana jest jakaś oprawa ?? |
Ma ktoś info na temat tego ile biletów jeszcze zostało ? bo w Krk najwczesniej moge byc w czwartek i boje sie że zabraknie.
|
Cytat:
Ja tez mam na G3 :) ale nie przyzwyczajajcie sie do sektorow ktore macie na biletach bo kazdy i tak bedzie siadal gdzie chce... chociaz sadzac po tym ze niektore osoby kupowaly bilety na G bez swiadomosci ze jest tam młyn to wcale sie nie zdziwie jak ktos bedzie chcial siasc na "swoim miejscu" :) Cytat:
|
Cytat:
Podobno zeszło 5tys biletów więc zostało ok 12tys |
Cytat:
|
Cytat:
Nie wiem napisałem tak bo tak przeczytałem , a ja tam byłem po bilet w sobotę rano i stałem w kolejce max 3 min :D ;p teraz się ciesze ^^ |
Cytat:
Ktoś tu o 12.30 pisał, że połowa zeszła. W kolejce była spina, że już pewnie biletów na G nie ma, a jak wszedłem do Wiślackiego to gość cały karton biletów przyniósł. Poczekajcie na info na oficjalnej, a nie siejcie paniki. |
Cytat:
|
Mam takie pytanie trochę odbiegające od tematu. Mecz obejrzę niestety w telewizji i z tego co widzę może być to pamiętny mecz z świetnym dopingiem. Chciałbym sobie więc ten mecz w przyszłość ściągnąć na kompa i proszę was o podanie ewentualnego adresu strony internetowej.
|
Cytat:
to miałem pecha ;p bo koleś przedemną brał ok 10 biletów Ale co ta za różnica 3 min czy od razu dziś by mnie ch*j strzelił stać w tej kolejce |
Cytat:
Cuż, zdarzają się i tacy! ;d "będzie 3 razy większe .......nięcie, a wynik będzie 3 razy wyższy!" |
Cytat:
|
Cytat:
|
A ja mam nadzieję, że nie chwilowo. W cywilizowanym świecie siadasz tam gdzie masz napisane. Mam nadzieję, że ruszy w końcu sprzedaż internetowa i nie wyobrażam sobie, żeby przydział miejsc odbywał się tak jak teraz, czyli na partyzanta.
Wiara Lecha potrafiła tego przypilnować to w Krakowie też się da. Bez tych "niedzielnych" kibiców nie zapełni się całego stadiony:) Można ewentualnie debatować nad sensem pilnowania miejsc na G, ale na inne trybuny powinno być tak jak masz na bilecie. |
Cytat:
Cytat:
W młynie nie ma żadnych przydziałów miejsc . Na innych sektorach niech sobie będzie . Żeby nie było oftopu. Z Koroną wygramy 5-3 . |
Na G powinno być jak dawniej a C a potem na D czyli siadasz tam gdzie chcesz a raczej stoisz tam gdzie chcesz reszta stadionu siadasz tam gdzie masz bilet i dowidzenia.
|
Wie ktoś czy zostały jeszcze bilety na G? Jutro koło południa mam zamiar jechać kupić i nie wiem czy będą..
|
Nie będzie - idź na narożnik
|
A jadzisiaj stałem 3,5 h po bilety ;-) I na G zasiądę. I powiem tyle - biorę rodzinę. Nie będziemy siedzieć i nie zrobimy pikniku. Będziemy witać R22 i na dobre i złe wspierać Wisełkę !
|
Cytat:
zostalo 12 tys ale pamietajcie ze sa tez bilety dla Fan Clubów a ze ich jest duzo co bardzo cieszy to napewno trzeba odjac i to sporo od tych 12 tys jakie sa do sprzedazy w kasach. A z Koroną wygramy.Nie ma innej opcjii jak nasi poniesieni dopingiem poprostu musza ten mecz wygrac.:) |
Cytat:
mówił też,że jeszcze nigdy do godziny 15 nie rozeszło się tyle biletów co w poniedziałek :-) Mam nadzieję,że będzie komplet ! |
Forza, nie będę się czepiał, ale na G będziemy wszyscy stali ^^
2 bilety kupione na G! Moja Gdańska druga połowa po raz pierwszy będzie na R22, mam nadzieję, że będzie dobry doping :rotfl: |
Zarówno ja jak i moja rodzina o tym dobrze wiemy ;-):rotfl:
Aczkolwiek wezmiemy tez kocyk, kanapki i ciepla herbate... na wszelki wypadek :D |
mój skład na Koronę...
Jovanic Cikos-Chavez(dajmy mu wreszcie szansę!)Bunoza-Paljic Rios-Sobolewski-Wilk-Kirm (wg mnie wciąż nie pokazał swoich prawdziwych umiejętności) Małecki-Brożek co myślicie? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl