Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

ania410 21.09.2010 15:03

co z tymi kibicami dlaczego ich nie wpuszczaja?

Semper Fidelis 1985 21.09.2010 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ania410 (Post 984178)
co z tymi kibicami dlaczego ich nie wpuszczaja?


Z relacji:

"Na sektorze widać kilka znajomych twarzy. Ale są to kibice Wisły nie zameldowani w Małopolsce. Pozostali nadal za płotem..."

P.S. Zmiana w Wisełce, po przerwie za Brozia wchodzi Andy

P.S.2 W przerwie kibice Wisły zaczęli wchodzić na sektor gości. Wisi flaga Wisły oraz płótno Wisły i Śląska

mic1992 21.09.2010 15:06

strzelić jeszcze jedna bramkę i kontrolować przebieg gry, takie mecze są tylko po to zeby wygrać

rios za brożka, skoro maaskant sciąga brożka po 45 minutach, oznacza to że Pa. Brożek jest pewniakiem do pierwszej 11

ania410 21.09.2010 15:13

"W przerwie kibice Wisły zaczęli wchodzić na sektor gości. Wisi flaga Wisły oraz płótno Wisły i Śląska"
Ja sie pytam dlaczego dopiero w przerwie? czy to sie kiedyś zmieni?

MłodePokolenie 21.09.2010 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ania410 (Post 984188)
"W przerwie kibice Wisły zaczęli wchodzić na sektor gości. Wisi flaga Wisły oraz płótno Wisły i Śląska"
Ja sie pytam dlaczego dopiero w przerwie? czy to sie kiedyś zmieni?

Płacą normalnie za bilet by oglądnąć i po dopingować tylko połówkę - bezsens.

St@chu 21.09.2010 15:16

Gazeta.pl

47. min.Stało się. Ostatnia drużyna w tabeli pierwszej ligi wyrównała stan meczu. Do siatki Pawełka w sytuacji sam na sam trafił Stańczyk.

I podają wynik 1-1...

Ciekawe...

Żeby nie być gołoslownym bo już zmienili

http://img704.imageshack.us/img704/6...adolcan.th.jpg

ania410 21.09.2010 15:18

"...a tu nagle zdecydowanie wyszedł Mariusz Pawełek i zaskoczył wszystkich pewnym przejęciem piłki"

:)

Dekiel 21.09.2010 15:20

Niespodzianka Wisła remisuje w ZąbkachPP - tak apropo gazety :D

iiYama 21.09.2010 15:21

jakim cudem jak na oficjalnej wciąż 0-1

Semper Fidelis 1985 21.09.2010 15:23

na oficjalnej , na com i livescorach jest 65min i 0-1

szprotson 21.09.2010 15:24

wyborcza rowery !

chcą chyba sobie wejścia nabić ku*** !!

wg. Gazety Woborczej w 47 minucie strzelił nam bramkę Stańczyk

E: oficjalna : 46` Dolcan zaczyna od mocnego uderzenia. Stańczyk dostaje podanie na sam na sam, ale Pawełek szybszy od niego. Wybija piłkę nogą

TWSD : Pierwsza sytuacja drugiej połowy. Marcin Stańczyk sam na sam z Mariuszem Pawełkiem, nasz bramkarz wybija piłkę nogą w głąb pola

63.5 Kg 21.09.2010 15:25

Czytajac relacje to widac ze w drugiej polowie wrecz szalejemy...

ania410 21.09.2010 15:27

"65'Kolejna wiślacka flaga wywieszona na płocie"
to jest jakaś kpina!! to po to kibice jeżdżą do jakiś zapyziałych Ząbek by oglądnąć 15 min

Madius123 21.09.2010 15:28

http://img525.imageshack.us/f/wislav.jpg/ http://img684.imageshack.us/f/wisla3.jpg/http://img684.imageshack.us/f/wisla3.jpg/http://img525.imageshack.us/f/wislav.jpg/ ot ciekawostka jak 47 min widzą inni :D

blanco 21.09.2010 15:36

Wisła powinna dowieźć zwycięstwo ale Craxa pewnie dostanie od Gorzowa w czoko hehe :)

medyk 21.09.2010 15:38

'dowiezc' piszesz jak bysmy grali z niewiadomo kim 3:0 powinno byc i tyle

blanco 21.09.2010 15:41

medyk, coż zrobisz...takie mamy czasy

aNouc 21.09.2010 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 983235)
Ja bym się z tymi rezerwami nie zapędzał, nazwa Wisła dla każdego brzmi mobilizujący, oni Wisłę to widzieli w telewizji czy na plakatach,teraz przyjdzie im zagrać z nimi face to face, poza tym dla wielu zawodników z Ząbek może to być skok do przodu (choćby transfer), niejeden menedżer będzie na stadionie chcąc się przyjrzeć zawodnikom z niższej ligi na tle Wisły, będą gryźć trawę, ja bym wystawił możliwie najmocniejszy i jak się uda zdobyć z 3 bramki nie tracąc nic w tyłach to wtedy można wystawić rezerwę, nie ma co ryzykować bo jeszcze będzie psikuś, oby tylko nasi ich nie zlekceważyli bo życie nauczyło że różne rzeczy mogą się wydarzyć w PP


tak jak pisałem dzień przed meczem, takie mecze rządzą się własnymi prawami, nie takie kozaki odpadały i nie tyczy się to tylko Polskiej ligi

medyk 21.09.2010 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 984213)
medyk, coż zrobisz...takie mamy czasy

raczej taki mamy klub.. nie wiem co to sie porobiło kiedy coś pękło ze musimy drżeć o wynik z Ząbkami..

FooFighter 21.09.2010 15:54

Pawełek kapitanem!

Ciężki mecz z Dolcanem Ząbki wygrany szczęśliwie 1 - 0.
Dobrze, że Stańczyk nam nie strzelił, bo powinien.

TRAGEDIA I ŻENADA

Brawo piłkarze! Brawo trener! Brawo Zarząd! Brawo transfery!
Mamy sukces
WIWAT BASAŁAJ!

Edłardo Da Sylwia 21.09.2010 15:54

0:1 ... następna runda już czeka

brylant17 21.09.2010 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FooFighter (Post 984223)
Pawełek kapitanem!

Ciężki mecz z Dolcanem Ząbki wygrany szczęśliwie 1 - 0.
Dobrze, że Stańczyk nam nie strzelił, bo powinien.

TRAGEDIA I ŻENADA

Brawo piłkarze! Brawo trener! Brawo Zarząd! Brawo transfery!
Mamy sukces
WIWAT BASAŁAJ!

zamknij buzie zobacz jakim składem Wisła grała...

Ogryzek 21.09.2010 15:55

Ważny awans, nic więcej (styl) nie jest ważne więc nie ma co płakać tylko trzeba się cieszyć ze obyło się bez kontuzji i dogrywki:)

buczo1985 21.09.2010 15:56

Liczę, że obecni na meczu napiszą wieczorem dokładnie jak tam nasze orły grały :-/

Kryniu 21.09.2010 15:57

Jak myślicie z kim będziemy grać w następnej rundzie? Tzn z kim chcielibyście aby Wisła zagrała

Syn Kangura z 1984 21.09.2010 15:59

Widzę że wszyscy ekstraklasowicze równą padakę grają, a Amika to nawet bramki wtoczyć nie potrafi.
Ważne że mamy awans :P Zapewne wszyscy zapomną o tym meczu po paru godzinach.

WislaFan123 21.09.2010 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 984225)
zamknij buzie zobacz jakim składem Wisła grała...

No jak to jakim ?

Ten sklad jedynie poza Kowalem, moze byc skladem na ekstraklase? Wisla nie ma duzo zawodnikow swietnych (badz w formie) ale ma dluga i wyrywnana lawke i Ci zawodnicy ktorzy dzis grali moga byc Bog wie dobrze podstawowymi na lige..
Przynajmniej obrona na zero, o Brozio zrobil swoje.. Z drugiej strony jak ktos wspominal, tu zawsze roznie bywalo, pewnie na jakims kartflisku grali, a pewnie iles tam mieli rzeczy do przecwiczenia, tragedi bym z tego nie robil, o ile faktycznie dominowali i mieli duzo sytuacji (nie sledzilem transmisji live)

arrosmay 21.09.2010 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 984233)
Widzę że wszyscy ekstraklasowicze równą padakę grają, a Amika to nawet bramki wtoczyć nie potrafi.
Ważne że mamy awans :P Zapewne wszyscy zapomną o tym meczu po paru godzinach.

Nie dość, że nie potrafią bramki wcisnąć to są jeszcze bardziej ciśnięci niż my w doliczonym czasie i tylko nieumiejętność trafienia do pustej bramki przez gościa z Tych ratuje Lecha jak na razie

Marszałek 21.09.2010 16:17

Ważne ,że w pucharach dajemy sobie rade:)

Smok 21.09.2010 16:17

Zauważmy, że 3 mecz z kolei i Brozio punktuje. Oby tak dalej.

WiślakMyślenice 21.09.2010 16:19

Ja już zapomniałem o tym meczu. Mecz bez historii :) Nie wolno tego pucharu odpuścić, po takiej rewolucji kadrowej, która przez nas przeszła (przejdzie w zimie?) może to być najprostsza droga do pucharów europejskich...

Griszka30KR 21.09.2010 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 984225)
zamknij buzie zobacz jakim składem Wisła grała...

brylant lepiej zobacz z kim grała....

Ela 21.09.2010 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 984249)
Ważne ,że w pucharach dajemy sobie rade:)

I wygrywamy 1-0, na ciężkim terenie z zawsze groźnym Dolcanem Ząbki ! :)



A tak na serio to wiadomo było, że podejście do meczu będzie takie aby wygrać na stojąco - przy jak najmniejszym nakładzie sił.

Czego innego się spodziewać ?

TS Girl 21.09.2010 17:08

Sport.pl to nawet ściągać nie umie :-P

Mecze 1/8, w jakim terminie zostaną rozegrane?

wolfy 21.09.2010 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 984263)
I wygrywamy 1-0, na ciężkim terenie z zawsze groźnym Dolcanem Ząbki ! :)



A tak na serio to wiadomo było, że podejście do meczu będzie takie aby wygrać na stojąco - przy jak najmniejszym nakładzie sił.

Czego innego się spodziewać ?

Biorąc pod uwagę, że grali rezerwowi?
Bo ja wiem? Ambicji, chęci pokazania się?

:lol:

Dobra, dobra, zdaję sobie sprawę, że większość z nich ma zawsze wysoką samoocenę.

63.5 Kg 21.09.2010 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 984225)
zamknij buzie zobacz jakim składem Wisła grała...

No jakim graka skladem??

Podsumujmy to co bylo lub jest:
Pawelek obijal sie o kadre.
Kowalski jest zawodnikiem na poziomie zawodnikow Dolcaniu.
Bunoza gra coraz lepiej oraz gra w mlodziezowce BiH ktora jest duzo lepsza od Polskiej.
Chavez reprezentant kraju oraz uczesnik MS.
Pajlic zawodnik grajacy bardzo dlugo w 2 lidze niemieckiej ktora jest zdecydowanie lepsza od naszej 1 ligi.
Kirm reprezentant kraju uczestnik MS.
Jirsak zawodnik napewno nie slabszy od zwodnikow Dolcanu.
Sobolewski wieloktorny reprezentant kraju.
Wilk reprezentant Polskich mlodziezowek.
Gargula reprezentant Polski.
Boguski reprezentant Polski.
Malecki reprezentant Polski.
Pawel Brozek reprezentant Polski ,dwukrotny krol srrzelcow naszej ligi.
Rios wychowanek River Plate.

Faktycznie bardzo slabym skladem zagralismy...

TS Girl 21.09.2010 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 984285)
No jakim graka skladem??

Podsumujmy to co bylo lub jest:
Pawelek obijal sie o kadre.
Kowalski jest zawodnikiem na poziomie zawodnikow Dolcaniu.
Bunoza gra coraz lepiej oraz gra w mlodziezowce BiH ktora jest duzo lepsza od Polskiej.
Chavez reprezentant kraju oraz uczesnik MS.
Pajlic zawodnik grajacy bardzo dlugo w 2 lidze niemieckiej ktora jest zdecydowanie lepsza od naszej 1 ligi.
Kirm reprezentant kraju uczestnik MS.
Jirsak zawodnik napewno nie slabszy od zwodnikow Dolcanu.
Sobolewski wieloktorny reprezentant kraju.
Wilk reprezentant Polskich mlodziezowek.
Gargula reprezentant Polski.
Boguski reprezentant Polski.
Malecki reprezentant Polski.
Pawel Brozek reprezentant Polski ,dwukrotny krol srrzelcow naszej ligi.
Rios wychowanek River Plate.

Faktycznie bardzo slabym skladem zagralismy...

Tak zwane suche staw... fakty :>

Ale prawda, że graliśmy dobrym składem i wynik nie jest zadowalający.

Ps. Ponawiam pytanie z poprzedniego postu

63.5 Kg 21.09.2010 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS Girl (Post 984290)
Tak zwane suche staw... fakty :>

Ale prawda, że graliśmy dobrym składem i wynik nie jest zadowalający.

Ps. Ponawiam pytanie z poprzedniego postu

Tak tak.

Ja tylko i wylacznie to napisalem jako suchy fakt.
Wiadomo jak potoczyly sie losy lub tocza wielu z tych zawodnikow ale my nie mzoemy napisac ze gralismy rezerwa czy slabym skladem...

tofik 21.09.2010 17:27

Taka jest piłka. Puchary krajowe rządzą się swoimi prawami. Real Madryt też niby nigdy przegrać w pucharze nie chce, a zazwyczaj odpada z pierwszym przeciwnikiem. Awans jest i o to chodziło.

Gry nie ma jak ocenić, w każdym razie trener po raz kolejny nie zadowolony. W zimie trzeba będzie jednak się solidnie wzmocnić, żeby piłkarze byli w stanie spełnić założenia trenera.

PhantomRanger 21.09.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 984263)
I wygrywamy 1-0, na ciężkim terenie z zawsze groźnym Dolcanem Ząbki ! :)



A tak na serio to wiadomo było, że podejście do meczu będzie takie aby wygrać na stojąco - przy jak najmniejszym nakładzie sił.

Czego innego się spodziewać ?

1:0 czy 6:0 co za różnica. Więcej strzelonych bramek nie zagwarantuje nam miejsca w 1/4 PP. Zrobili co do nich należało.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl