![]() |
co z tymi kibicami dlaczego ich nie wpuszczaja?
|
Cytat:
Z relacji: "Na sektorze widać kilka znajomych twarzy. Ale są to kibice Wisły nie zameldowani w Małopolsce. Pozostali nadal za płotem..." P.S. Zmiana w Wisełce, po przerwie za Brozia wchodzi Andy P.S.2 W przerwie kibice Wisły zaczęli wchodzić na sektor gości. Wisi flaga Wisły oraz płótno Wisły i Śląska |
strzelić jeszcze jedna bramkę i kontrolować przebieg gry, takie mecze są tylko po to zeby wygrać
rios za brożka, skoro maaskant sciąga brożka po 45 minutach, oznacza to że Pa. Brożek jest pewniakiem do pierwszej 11 |
"W przerwie kibice Wisły zaczęli wchodzić na sektor gości. Wisi flaga Wisły oraz płótno Wisły i Śląska"
Ja sie pytam dlaczego dopiero w przerwie? czy to sie kiedyś zmieni? |
Cytat:
|
Gazeta.pl
47. min.Stało się. Ostatnia drużyna w tabeli pierwszej ligi wyrównała stan meczu. Do siatki Pawełka w sytuacji sam na sam trafił Stańczyk. I podają wynik 1-1... Ciekawe... Żeby nie być gołoslownym bo już zmienili http://img704.imageshack.us/img704/6...adolcan.th.jpg |
"...a tu nagle zdecydowanie wyszedł Mariusz Pawełek i zaskoczył wszystkich pewnym przejęciem piłki"
:) |
Niespodzianka Wisła remisuje w ZąbkachPP - tak apropo gazety :D
|
jakim cudem jak na oficjalnej wciąż 0-1
|
na oficjalnej , na com i livescorach jest 65min i 0-1
|
wyborcza rowery !
chcą chyba sobie wejścia nabić ku*** !! wg. Gazety Woborczej w 47 minucie strzelił nam bramkę Stańczyk E: oficjalna : 46` Dolcan zaczyna od mocnego uderzenia. Stańczyk dostaje podanie na sam na sam, ale Pawełek szybszy od niego. Wybija piłkę nogą TWSD : Pierwsza sytuacja drugiej połowy. Marcin Stańczyk sam na sam z Mariuszem Pawełkiem, nasz bramkarz wybija piłkę nogą w głąb pola |
Czytajac relacje to widac ze w drugiej polowie wrecz szalejemy...
|
"65'Kolejna wiślacka flaga wywieszona na płocie"
to jest jakaś kpina!! to po to kibice jeżdżą do jakiś zapyziałych Ząbek by oglądnąć 15 min |
http://img525.imageshack.us/f/wislav.jpg/ http://img684.imageshack.us/f/wisla3.jpg/http://img684.imageshack.us/f/wisla3.jpg/http://img525.imageshack.us/f/wislav.jpg/ ot ciekawostka jak 47 min widzą inni :D
|
Wisła powinna dowieźć zwycięstwo ale Craxa pewnie dostanie od Gorzowa w czoko hehe :)
|
'dowiezc' piszesz jak bysmy grali z niewiadomo kim 3:0 powinno byc i tyle
|
medyk, coż zrobisz...takie mamy czasy
|
Cytat:
tak jak pisałem dzień przed meczem, takie mecze rządzą się własnymi prawami, nie takie kozaki odpadały i nie tyczy się to tylko Polskiej ligi |
Cytat:
|
Pawełek kapitanem!
Ciężki mecz z Dolcanem Ząbki wygrany szczęśliwie 1 - 0. Dobrze, że Stańczyk nam nie strzelił, bo powinien. TRAGEDIA I ŻENADA Brawo piłkarze! Brawo trener! Brawo Zarząd! Brawo transfery! Mamy sukces WIWAT BASAŁAJ! |
0:1 ... następna runda już czeka
|
Cytat:
|
Ważny awans, nic więcej (styl) nie jest ważne więc nie ma co płakać tylko trzeba się cieszyć ze obyło się bez kontuzji i dogrywki:)
|
Liczę, że obecni na meczu napiszą wieczorem dokładnie jak tam nasze orły grały :-/
|
Jak myślicie z kim będziemy grać w następnej rundzie? Tzn z kim chcielibyście aby Wisła zagrała
|
Widzę że wszyscy ekstraklasowicze równą padakę grają, a Amika to nawet bramki wtoczyć nie potrafi.
Ważne że mamy awans :P Zapewne wszyscy zapomną o tym meczu po paru godzinach. |
Cytat:
Ten sklad jedynie poza Kowalem, moze byc skladem na ekstraklase? Wisla nie ma duzo zawodnikow swietnych (badz w formie) ale ma dluga i wyrywnana lawke i Ci zawodnicy ktorzy dzis grali moga byc Bog wie dobrze podstawowymi na lige.. Przynajmniej obrona na zero, o Brozio zrobil swoje.. Z drugiej strony jak ktos wspominal, tu zawsze roznie bywalo, pewnie na jakims kartflisku grali, a pewnie iles tam mieli rzeczy do przecwiczenia, tragedi bym z tego nie robil, o ile faktycznie dominowali i mieli duzo sytuacji (nie sledzilem transmisji live) |
Cytat:
|
Ważne ,że w pucharach dajemy sobie rade:)
|
Zauważmy, że 3 mecz z kolei i Brozio punktuje. Oby tak dalej.
|
Ja już zapomniałem o tym meczu. Mecz bez historii :) Nie wolno tego pucharu odpuścić, po takiej rewolucji kadrowej, która przez nas przeszła (przejdzie w zimie?) może to być najprostsza droga do pucharów europejskich...
|
Cytat:
|
Cytat:
A tak na serio to wiadomo było, że podejście do meczu będzie takie aby wygrać na stojąco - przy jak najmniejszym nakładzie sił. Czego innego się spodziewać ? |
Cytat:
Mecze 1/8, w jakim terminie zostaną rozegrane? |
Cytat:
Bo ja wiem? Ambicji, chęci pokazania się? :lol: Dobra, dobra, zdaję sobie sprawę, że większość z nich ma zawsze wysoką samoocenę. |
Cytat:
Podsumujmy to co bylo lub jest: Pawelek obijal sie o kadre. Kowalski jest zawodnikiem na poziomie zawodnikow Dolcaniu. Bunoza gra coraz lepiej oraz gra w mlodziezowce BiH ktora jest duzo lepsza od Polskiej. Chavez reprezentant kraju oraz uczesnik MS. Pajlic zawodnik grajacy bardzo dlugo w 2 lidze niemieckiej ktora jest zdecydowanie lepsza od naszej 1 ligi. Kirm reprezentant kraju uczestnik MS. Jirsak zawodnik napewno nie slabszy od zwodnikow Dolcanu. Sobolewski wieloktorny reprezentant kraju. Wilk reprezentant Polskich mlodziezowek. Gargula reprezentant Polski. Boguski reprezentant Polski. Malecki reprezentant Polski. Pawel Brozek reprezentant Polski ,dwukrotny krol srrzelcow naszej ligi. Rios wychowanek River Plate. Faktycznie bardzo slabym skladem zagralismy... |
Cytat:
Ale prawda, że graliśmy dobrym składem i wynik nie jest zadowalający. Ps. Ponawiam pytanie z poprzedniego postu |
Cytat:
Ja tylko i wylacznie to napisalem jako suchy fakt. Wiadomo jak potoczyly sie losy lub tocza wielu z tych zawodnikow ale my nie mzoemy napisac ze gralismy rezerwa czy slabym skladem... |
Taka jest piłka. Puchary krajowe rządzą się swoimi prawami. Real Madryt też niby nigdy przegrać w pucharze nie chce, a zazwyczaj odpada z pierwszym przeciwnikiem. Awans jest i o to chodziło.
Gry nie ma jak ocenić, w każdym razie trener po raz kolejny nie zadowolony. W zimie trzeba będzie jednak się solidnie wzmocnić, żeby piłkarze byli w stanie spełnić założenia trenera. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl