![]() |
Cytat:
Nie wie ktoś czy Ujek zagra w tym meczu ?? |
Bilety
Witam kibiców. Mam do odsprzedania 2 bilety na mecz z polonią bytom na sektor 1. Biley 2 w cenie 1 czyli 30zł za 2 (normalnie po 30zł jeden jest). Musze isc na 14 do pracy bo nikt sie nie zamienil ze mna i dupa. piszcie na maila [email protected].
|
jak pogoda sie utrzyma taka jaka jest, to wg mnie spore szanse na przelozenie. Leje totalnie od kilku godzin, a w Gdansku zaczelo dopiero w przerwie...
|
Fuks, chyba kpisz, nie ?
|
Nie wymyslajcie bylo juz wile meczow na "wodzie" i mogli grac. Nie zazdroszcze tym 300 kibicom z Bytomia
|
Podobno od godziny 13-14 opady maja byc duzo mniejsze. Tak czy siak widzimy sie na SS :)
|
Cytat:
|
Bez przesady, nie leje jakoś strasznie, normalny deszcz ..
|
Dzisiaj będzie ciekawy sprawdzian dla naszych zawodników. Przy takich warunkach raczej ciężko będzie wygrać wykorzystując tylko i wyłącznie umiejętności danych zawodników. Zadecyduje też ambicja i waleczność, dlatego jestem ciekaw jak się gwiazdki zaprezentują.
|
Była podana gdzieś 18 meczowa bo nigdzie nie mogłem znaleźć ?
|
Tylko Zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo!
|
Wg Maaskanta kontuzjowany jest tylko Burliga. Czyli Sobol i Singlar już mogą grać ?
|
naprawde marzy mi sie to 4-3-3 by ofensywny pomocnik miał tylko zadania ofensywne (by atakowac wieksza iloscia zawodnikow) - Garguła, Jirsak, może Rios... a może i Żuraw. niecierpliwie czekam na skład:D
|
Z FB:
A oto skład, w jakim rozpocznie mecz Wisła Kraków: Pawełek - Cikos, Cleber, Bunoza, Diaz - Małecki, Jirsak, Sobolewski, Paljić - Rios, Żurawski. |
Pawełek - Cikos, Cleber, Bunoza, Diaz - Małecki, Jirsak, Sobolewski, Paljić - Rios, Żurawski.
ja nie wiem co ten Pawełek robi na treningach, ze dalej w ogole wystepuje w naszej druzynie... |
Spokojnie, Pawełek zagra dziś dobre spotkanie, dopiero w następnej kolejce puści kilka baboli ;)
Nasz nowy treneiro nie poznał się jeszcze na umiejętnościach Mariuszka. |
Nie wierze, Pawełek to jest człowiek-katstrofa! Co z tego, że będzie bornił dobrze jak puści jednego babola i mamy po meczu? Oni nigdy się chyba nie nauczą ze to nie jest bramkarz..
|
Podejrzewam, że ten skład to bardziej robota polskiego sztabu, niż samego Maaskanta. Kołcz zobaczy kilku "cyrkowców" dzisiaj typu Cikosz,Diaz, Pawełek i w następnym .meczu ich usadzi na ławie. Sobol bez formy i po kontuzji w składzie, a Wilk, który lata jak pies i odbiera na ławie...heh
|
znów Pawełek... wida,że Maskaant narazie wystawia to co mu Moskal powie, bo Sobol z taką formą jest w 11.....
|
Cytat:
|
widocznie za szybko spodziewaliśmy się (spodziewałem) większych zmian.
|
Dobrze, ze wracamy do 4-4-2, ale Pawełek...:|
|
Posadzenie Wilka na ławie dosyć niezrozumiałe. No chyba, że Sobol widząc konkurencje wziął się ambitnie do roboty. Ciekawe jak prezentuje się Chavez skoro Gordan na razie ma wyższe notowania.
|
Cytat:
|
i juz sie zaczyna lament...
|
Cytat:
Zadnej niespodzianki ja w tym skladzie nie widze |
Cytat:
|
Nie o to chodzi jaką formę ma Pawełek - ma dobrą i może wyjąc kilka trudnych piłek.
Tyle, ze to jest tak zwany bramkarz 'elektryczny' i moze zrobic cos niespodziewanego. No i faktycznie dlaczego nie gra Wilk, ktory ostatnio duzo lepiej prezentowal sei od Sobola? |
Ja wam mowie on nie chciał nic zmieniać, bo nawet jednego sparingu nie miał do sprawdzenia składu.A za wszelką cenę chce zacząć od 3p. Dlatego woli wystawić pewniaka, żeby zobaczyć, co nie gra i ew. w następnych meczach to poprawić.
|
jak dla mnie Pawełek->Jovanic Sobol->wilk
i skad na dzien dzisiejszy byłby optymalny |
Cytat:
|
Polscy współpracownicy mu pomogli w doborze jedenastki. Stąd Pawełek i Żurawski - żeby polaków było kilku.
Dobrze, że przerwa będzie na kadrę, będzie miał treneiro więcej czasu na poznanie drużyny, przynajmniej tych którzy zostaną w klubie. #3 punkciki możemy już dopisać. |
Cytat:
Cikos- Singlar Diaz- Brożek Jirsak- Garguła ( ktoś wie co się z nim dzieje? Niby nie jest kontuzjowany a nie ma nawet na ławce :| w meczach z Szawlami wg mnie najlepszy zawodnik) Żurawski- Brożek |
Cytat:
Musi martwić, że Chavez wyraźnie nie jest na tyle dobry, by na treningach prezentować się lepiej od Clebera czy Bunozy. Zastanawia mnie też, czym Żurawski zasłużył sobie na pierwszy skład po dotychczasowych meczach w obecnym sezonie. Z Polonią będziemy musieli zapewne atakować i grać w ataku pozycyjnym - Jirsak też nic tu wartościowego nie pokazał. To znów pokazuje, jak bardzo musi martwić forma świetnie opłacanego Garguły. |
Boze znowu ten Pawełek ja juz mam go dość. Fajny chłop ale bramkarz słaby.
Naprawde uwazacie że Pawełek jest lepszy. Przecież Jovanić miał jedną sytuacje z Widzewem na przedpolu. A pozatym w tamtym przypadku nie musiał wychodzić, było tam za duzo ludzi , tylko Zuraw znawca tematu musiał sie wyżyć. Taka prawda. |
może z Gargułą i Łobodzińskim próbują rozwiązać kontrakty stąd ich brak na ławie
|
Cytat:
Zwłaszcza z tym pierwszym, chyba najbogatszym kibicem Białej Gwiazdy. |
Pierwszy minus Maaskanta za to, że na własnej skórze musi się przekonać jakim cyrkowcem jest Pawełek...
|
Nie oszukujmy sie : Pawełek to jest pupilek sztabu.Ja osobiście byłem pewien ,że dzisiaj zacznie......On musiałby w każdym meczu sobie wpierdalać samobója żeby go ktoś w końcu odsunał od tej drużyny.
|
Czy posiada ktoś działający link do meczu?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl