Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków - Polonia Bytom 28 sierpnia sobota godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7561)

szlaQ 28.08.2010 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 969806)
nie widziałem bo niestety w kraju mnie nie było ale myślę że jak by się opady tak utrzymywały jak lało wcześniej to nie było by wyjścia chyba że grali by w piłkę wodną !!

Lechia -Jaga właśnie grały w piłkę wodną :-)

Nie wie ktoś czy Ujek zagra w tym meczu ??

Laqi7 28.08.2010 10:31

Bilety
 
Witam kibiców. Mam do odsprzedania 2 bilety na mecz z polonią bytom na sektor 1. Biley 2 w cenie 1 czyli 30zł za 2 (normalnie po 30zł jeden jest). Musze isc na 14 do pracy bo nikt sie nie zamienil ze mna i dupa. piszcie na maila [email protected].

Fuks 28.08.2010 10:32

jak pogoda sie utrzyma taka jaka jest, to wg mnie spore szanse na przelozenie. Leje totalnie od kilku godzin, a w Gdansku zaczelo dopiero w przerwie...

johny96 28.08.2010 10:36

Fuks, chyba kpisz, nie ?

wislacki mati 28.08.2010 10:37

Nie wymyslajcie bylo juz wile meczow na "wodzie" i mogli grac. Nie zazdroszcze tym 300 kibicom z Bytomia

vabanq 28.08.2010 10:37

Podobno od godziny 13-14 opady maja byc duzo mniejsze. Tak czy siak widzimy sie na SS :)

Fuks 28.08.2010 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 969819)
Fuks, chyba kpisz, nie ?

jak w ciągu 15 minut w Gdansku zalało tak boisko, ze sie zastanawiali nad przelozeniem, a u nas leje od samego rana, to sie chwile zastanow, moze dojdziesz do tego czy kpie czy nie.

fialo 28.08.2010 10:47

Bez przesady, nie leje jakoś strasznie, normalny deszcz ..

Jagul 28.08.2010 10:50

Dzisiaj będzie ciekawy sprawdzian dla naszych zawodników. Przy takich warunkach raczej ciężko będzie wygrać wykorzystując tylko i wyłącznie umiejętności danych zawodników. Zadecyduje też ambicja i waleczność, dlatego jestem ciekaw jak się gwiazdki zaprezentują.

rabi86 28.08.2010 11:40

Była podana gdzieś 18 meczowa bo nigdzie nie mogłem znaleźć ?

szprotson 28.08.2010 11:45

Tylko Zwycięstwo, Wisełko tylko zwycięstwo!

tofik 28.08.2010 12:40

Wg Maaskanta kontuzjowany jest tylko Burliga. Czyli Sobol i Singlar już mogą grać ?

HEDu 28.08.2010 12:40

naprawde marzy mi sie to 4-3-3 by ofensywny pomocnik miał tylko zadania ofensywne (by atakowac wieksza iloscia zawodnikow) - Garguła, Jirsak, może Rios... a może i Żuraw. niecierpliwie czekam na skład:D

GJ1906 28.08.2010 12:45

Z FB:

A oto skład, w jakim rozpocznie mecz Wisła Kraków: Pawełek - Cikos, Cleber, Bunoza, Diaz - Małecki, Jirsak, Sobolewski, Paljić - Rios, Żurawski.

Fuks 28.08.2010 12:45

Pawełek - Cikos, Cleber, Bunoza, Diaz - Małecki, Jirsak, Sobolewski, Paljić - Rios, Żurawski.

ja nie wiem co ten Pawełek robi na treningach, ze dalej w ogole wystepuje w naszej druzynie...

Witoldon 28.08.2010 12:50

Spokojnie, Pawełek zagra dziś dobre spotkanie, dopiero w następnej kolejce puści kilka baboli ;)
Nasz nowy treneiro nie poznał się jeszcze na umiejętnościach Mariuszka.

cinekw 28.08.2010 12:50

Nie wierze, Pawełek to jest człowiek-katstrofa! Co z tego, że będzie bornił dobrze jak puści jednego babola i mamy po meczu? Oni nigdy się chyba nie nauczą ze to nie jest bramkarz..

tofik 28.08.2010 12:51

Podejrzewam, że ten skład to bardziej robota polskiego sztabu, niż samego Maaskanta. Kołcz zobaczy kilku "cyrkowców" dzisiaj typu Cikosz,Diaz, Pawełek i w następnym .meczu ich usadzi na ławie. Sobol bez formy i po kontuzji w składzie, a Wilk, który lata jak pies i odbiera na ławie...heh

mateusz212 28.08.2010 12:52

znów Pawełek... wida,że Maskaant narazie wystawia to co mu Moskal powie, bo Sobol z taką formą jest w 11.....

cinekw 28.08.2010 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateusz212 (Post 969894)
znów Pawełek... wida,że Maskaant narazie wystawia to co mu Moskal powie, bo Sobol z taką formą jest w 11.....

Z jaką formą? Przecież z Arką był jednym z najlepszych na boisku

HEDu 28.08.2010 12:54

widocznie za szybko spodziewaliśmy się (spodziewałem) większych zmian.

Filippo123321 28.08.2010 12:54

Dobrze, ze wracamy do 4-4-2, ale Pawełek...:|

tormenthor 28.08.2010 12:57

Posadzenie Wilka na ławie dosyć niezrozumiałe. No chyba, że Sobol widząc konkurencje wziął się ambitnie do roboty. Ciekawe jak prezentuje się Chavez skoro Gordan na razie ma wyższe notowania.

mateusz212 28.08.2010 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 969896)
Z jaką formą? Przecież z Arką był jednym z najlepszych na boisku

a w 4 innych meczach jednym z najsłabszych i trzeba to obiektywnie przyznac, na dodatek ostatnio miał uraz i nie treneowal caly czas...

kpn 28.08.2010 12:57

i juz sie zaczyna lament...

kpn 28.08.2010 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 969900)
Posadzenie Wilka na ławie dosyć niezrozumiałe. No chyba, że Sobol widząc konkurencje wziął się ambitnie do roboty. Ciekawe jak prezentuje się Chavez skoro Gordan an razie ma wyższe notowania.

przeciez trener powiedział, ze nie zrobi radykalnych zmian i sklad bedzie podobny jak w Łodzi.
Zadnej niespodzianki ja w tym skladzie nie widze

mic 28.08.2010 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateusz212 (Post 969901)
a w 4 innych meczach jednym z najsłabszych i trzeba to obiektywnie przyznac, na dodatek ostatnio miał uraz i nie treneowal caly czas...

Jak chcesz byc juz obiektywny, to nie mow tylko A, ale powiedz i B.

Filippo123321 28.08.2010 12:59

Nie o to chodzi jaką formę ma Pawełek - ma dobrą i może wyjąc kilka trudnych piłek.

Tyle, ze to jest tak zwany bramkarz 'elektryczny' i moze zrobic cos niespodziewanego.

No i faktycznie dlaczego nie gra Wilk, ktory ostatnio duzo lepiej prezentowal sei od Sobola?

tofik 28.08.2010 13:00

Ja wam mowie on nie chciał nic zmieniać, bo nawet jednego sparingu nie miał do sprawdzenia składu.A za wszelką cenę chce zacząć od 3p. Dlatego woli wystawić pewniaka, żeby zobaczyć, co nie gra i ew. w następnych meczach to poprawić.

sevenheaven 28.08.2010 13:02

jak dla mnie Pawełek->Jovanic Sobol->wilk
i skad na dzien dzisiejszy byłby optymalny

MCX 28.08.2010 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo123321 (Post 969906)

Tyle, ze to jest tak zwany bramkarz 'elektryczny' i moze zrobic cos niespodziewanego.

Dla mnie jest to po prostu tak zwany słaby bramkarz. Nie na miarę Wisły Kraków.

wonski_eNHa 28.08.2010 13:05

Polscy współpracownicy mu pomogli w doborze jedenastki. Stąd Pawełek i Żurawski - żeby polaków było kilku.
Dobrze, że przerwa będzie na kadrę, będzie miał treneiro więcej czasu na poznanie drużyny, przynajmniej tych którzy zostaną w klubie.

#3 punkciki możemy już dopisać.

Mishau 28.08.2010 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 969908)
jak dla mnie Pawełek->Jovanic Sobol->wilk
i skad na dzien dzisiejszy byłby optymalny

Dodałbym:
Cikos- Singlar
Diaz- Brożek
Jirsak- Garguła ( ktoś wie co się z nim dzieje? Niby nie jest kontuzjowany a nie ma nawet na ławce :| w meczach z Szawlami wg mnie najlepszy zawodnik)
Żurawski- Brożek

Markus 28.08.2010 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 969886)
ja nie wiem co ten Pawełek robi na treningach, ze dalej w ogole wystepuje w naszej druzynie...

Widac po prostu Jovanić jest jeszcze słabszy. Trudno się dziwić po popisach na przedpolu, które pokazał w Łodzi.

Musi martwić, że Chavez wyraźnie nie jest na tyle dobry, by na treningach prezentować się lepiej od Clebera czy Bunozy.

Zastanawia mnie też, czym Żurawski zasłużył sobie na pierwszy skład po dotychczasowych meczach w obecnym sezonie.

Z Polonią będziemy musieli zapewne atakować i grać w ataku pozycyjnym - Jirsak też nic tu wartościowego nie pokazał. To znów pokazuje, jak bardzo musi martwić forma świetnie opłacanego Garguły.

BRTS39 28.08.2010 13:16

Boze znowu ten Pawełek ja juz mam go dość. Fajny chłop ale bramkarz słaby.

Naprawde uwazacie że Pawełek jest lepszy. Przecież Jovanić miał jedną sytuacje z Widzewem na przedpolu. A pozatym w tamtym przypadku nie musiał wychodzić, było tam za duzo ludzi , tylko Zuraw znawca tematu musiał sie wyżyć. Taka prawda.

krzywy 28.08.2010 13:22

może z Gargułą i Łobodzińskim próbują rozwiązać kontrakty stąd ich brak na ławie

felipe 28.08.2010 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzywy (Post 969917)
może z Gargułą i Łobodzińskim próbują rozwiązać kontrakty stąd ich brak na ławie

Daj Panie Boże...
Zwłaszcza z tym pierwszym, chyba najbogatszym kibicem Białej Gwiazdy.

Chesteroski 28.08.2010 13:26

Pierwszy minus Maaskanta za to, że na własnej skórze musi się przekonać jakim cyrkowcem jest Pawełek...

matizaq 28.08.2010 13:28

Nie oszukujmy sie : Pawełek to jest pupilek sztabu.Ja osobiście byłem pewien ,że dzisiaj zacznie......On musiałby w każdym meczu sobie wpierdalać samobója żeby go ktoś w końcu odsunał od tej drużyny.

michal 28.08.2010 13:29

Czy posiada ktoś działający link do meczu?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl