![]() |
Wieczni malkontenci :)
Jimeneza albo Larssona sie spodziewali :D W Naszym klubie nie ma kto wylozyc kasy na srednich obroncow nei mowie o bramkarzu a wy chceta takiego trenera. Walnijcie sie w te puste łby :D Bardzo dobrze ze przyszedl holender ! WITAMY NA POKLADZIE PANIE TRENERZE |
Cytat:
Cytat:
|
La Gazetta dello Sport....Ricardo Bonetto z Lazio Roma wypożyczony do Wisły Kraków!
Sory za OT.Informacja za OSI. |
Cytat:
PS. jeżeli Bakero daje radę z polską myślą szkoleniową, to Maaskant gorszy też na pewno nie będzie... tylko zawodników brak |
Gdyby forum wybierało trenera pewnie byłby nim Mourinho. Ale mamy trenera który zajmował z Bredą 8 i 10 miejsce. Awansował wcześniej RBC Roosendaal dwukrotnie do eredivise. Dajcie mu czas a mysle że będą sukcesy
p.s. a wzieli go bo potrafi ograć Polonię, która teraz jest liderem w naszej lidze:D |
Cytat:
|
Niech tylko Cupiał da mu popracować trochę z klubem. Początki mogą być trudne. To będzie rewolucja taktyczna w drużynie, nie polegająca na zmianie taktyki, ale na wprowadzeniu i nauczeniu taktyki.
Dodatkowy plus, to fakt, że Bob pewnie ma na oku jakichś młodych piłkarzy z Eredivisie, którzy się nie mieszczą do składu w NAC czy innych klubach to będzie ich ściągał. Łatwiej grać takiemu, niż uczyć naszych od początku. Na pewno też kilku młodych Polaków oszlifuje. |
Cytat:
Lepiej rzuccie okiem na jego dokonania,na tych,ktorzy oceniaja go jako no-name - zapraszam do walniecia sie glowa o sciane - koles prowadzil druzyne w Eredivisie jako 31-latek... Pokazcie mi CV Petrescu z czasow,kiedy do nas przychodzil... |
Chcialbym tylko zeby Valcks i Robert kontynuowali politykę z PSV a wiec sprowadzali mlodych na ktorych mozna potem zarobic!
|
Luis van Gaal, Frank Rijkaard, Dick Advocat, Guus Hiddink, Leo Beenhakker (patrząc co się teraz dzieje z naszą reprezentacją to jednak cudów dokonywał), Bert van Marwijk, Martin Jol, Fred Rutten, Mario Been - rozumiem, że dla was holenderski trener to mięczak, frajer i słabiak. To ja wam nawracam głowy na prawidłową stronę, że holenderskiej szkoły to i Hiszpania, Anglia, Niemcy, Francja (nie Włochy!), Rosja, Ukraina, Brazylia, Argentyna, Szwecja (praktycznie cała światowa czołówka) stosują jedną taktykę, taktykę futbolu totalnego wpajanego każdej drużynie holenderskiej! Usłyszeliście nazwisko, płaczecie bo go nie znacie, zapewne spodziewaliście się Mourinho, Fergusona lub Ramosa, ale wiedzcie, że polska liga to naprawdę słaba liga i daleko nam do przeciętnego futbolu. Gdybyście byli kibicami siatkówki, piłki ręcznej to moglibyśmy się spodziewać jakiegoś znanego nazwiska, a nie ....a w piłce nożnej! Nawet do cholery nie wiecie jaka nasza liga jest polska, a jak przyjdzie pare zawodników to chcecie nimi Ligę Mistrzów zdobywać, a wszystko to ze względu na forumowe płaczki, malkontentów, marudów i innych debilnych dzieci!
|
w tym sezonie zdązyli juz nawet zremisowac z Alkmaar mysle ze dobry wybor ale w tym sezonie bedzie ciezko przynajmniej do zimy dotrwac pozniej bedzie mial wiececej czasu :)
|
Mi się podoba, jest młody i na pewno ma jakieś ambicje. Znając życie będziemy grali systemem 4-3-3, bo tj. "narodowy" system Holendrów :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli chodzi o trenera - cieszą opinie Iwanowa czy innych ludzi, którzy interesują się holenderską ligą. Zaraz sam poszperam trochę w internecie, choć szczerze mówiąc - wszystko zweryfikują mecze. Mam nadzieję na jakieś holenderskie transfery last minute. Aha, Robert w ub. sezonie wygrał z Ajaxem i PSV. |
Cytat:
Wypada zyczyć nowemu trenerowi realizmu w ocenie potencjału piłkarzy Wisły, który zaowocuje wyjebaniem na pysk z klubu amatorów pornosów, niemoty emocjonalne i patentowanych leni. To będzie najważniejsze zadanie na początek - potem liczę na kontakty nowego treneiro i sprowadzenie kilku grajków na poziomie nowego pejsowatego niejadka. A tak wogóle to wybór świetny na nasze możliwości, młody trener, z dużym doświadczeniem, z kontaktami w silniejszej lidze, z klubu który ma problemy finansowe - może uda się kogoś obiecującego wyjąć za grosze - a gawiedź forumowa pisze ze skandal. Nie wiem, czy lepszy byłby staruszek odcinający kupony od niegdysiejszej sławy i tkwiący w latach 90-tych, niedoświadczony były piłkarz czy Stefek Majewski z Czesiem Michniewiczem? Ogarnijcie się. |
Czy ktoś z Was może podpytac na forum NAC BREDA o tego trenera?
|
Cytat:
|
Za co go wywalili z Bredy?
|
Przeżyłem małe rozczarowanie, ale może będzie dobrze. Gdyby jeszcze ściągnęli tego drugiego Holendra na stanowisko dyrektora sportowego to może i dość, że wprowadzą sporo dobrych rzeczy rodem z Holandii.
A jak nie to za kilka miesięcy się pożegnamy i od nowa będziemy świadkami trenerskiej karuzeli w Wiśle.... Jeśli miałbym obstawiać współczynnik ryzyka przy wyborze trenera to u naszego coucha byłby on bardzo wysoki. |
Właśnie czegoś takiego sie spodziewałem....
Jakie transfery, taki trener... Może nie spadniemy... |
|
Cytat:
|
Musi miec czas przynajmniej z 2-3 lata zeby cokolwiek osiagnac ... Znajac zycie w Zimie juz go nie bedzie :( smutne ale prawdziwe ...
|
DAVE
gratuluje moze jeszcze stwierdzisz ze z tym skladem na 2 lige sie nie nadajemy hahaha |
Cytat:
|
Mialbyc podobno on Labbadia albo ten Wloch wiec powiem wam szczerze ze chyba dobry wybor
|
Jak dla mnie na początek gość jest ok.
Popracuje sezon i wtedy można oceniać. Młody ambitny już z jakimś obyciem na zachodzie, nie debiutant. Dobry piłkarz nie zawsze jest dobrym trenerem to apropo Larsona, więc może ten się sprawdzi. |
Cytat:
(nowy stadion, nowy scouting, baza treningowa itp) |
Myśle że to dobry wybór. W Wiśle skusiły go pewnie europejskie puchary, co jak co ale z Wisła ma bardziej realne szansę zakfalifikować się do LM niż z Bredą. Mam nadzieję że będzie dobrze..ale bez holenderskiego sztabu ani rusz..
|
Macius -- sadze ze nie Basalaj a Valckx w tym palce maczal. Zreszta w newsie na stronie NEC jest cos o Valckx napisane, ale ja holenderskiego nie znam ;>
edit: . |
Trenerze powodzenia!!!
Wybór z najlepszej szkoły trenerskiej świata, żadne tam no name trenerskie, a człowiek z doświadczeniem i zapałem do pracy. Bardzo się cieszę, szkoda, że część forumowiczów miała w głowie przytłaczające nazwiska, które zasłoniły im rzeczywistość. Jestem przekonany, że gdyby nigdy nie padło słowo o Jimenesie to dziś było by święto na forum z powodu przyjścia nowego trenera... |
O kasie się w zasadzie nie rozmawia, ale cały czas pojawia się odpowiedź na tyle nas stać. To w takim razie ile może zarabiać ten Holender? Taki Probierz na pewno byłby tańszy...
|
Myślę, że Robert Maaskant to dobry wybór naszych działaczy na stanowisko pierwszego trenera. Młody gość, z doświadczeniem z ligi holenderskiej. I tak jak ktoś już to powiedział, na tyle nas stać, bo za trenera z najwyższej europejskiej półki to trzeba dobrze zapłacić. Wiele nazwisk przewijało się w spekulacjach, w większości trenerów bezrobotnych od jakiegoś czasu, więc tym bardziej sukcesem jest wyciągnięcie go ze średniaka eredivisie. ja życzę powodzenia naszemu nowemu trenerowi:)
|
przeciez ostatnio w Holandi kryzys panuje, z tych slabszych klubow mozna wyciagnac zawodnikow itp
gdzies czytalem ze tam lekki kryzys finansowy jest w lidzie w holenderskiej |
Cytat:
|
Cytat:
Wbrew pozorom facet przychodząc do nas na pewno nie stracił finansowo, a na pewno zyskał sportowo. Bronić się przed spadkiem w niezłej lidze, albo walczyć o czołowe lokaty w słabszej - najwyraźniej to drugie brzmi atrakcyjniej. |
Jakos nie mam eutuzjazmu. Trenowal zespoly w lidze holenderskiej i to jego cale osiagniecie. Osiagniecia w pucharach ma takie jak Wisla. Odapda ciut pozniej.
Zobaczymy jak bedzie ale cos wiele lepiej nie sadze. teraz cala Wisla jest juz autorskim pomyslem Basalaja. Zobaczymy jak sobie poradza wszyscy |
ja bardzo chcialbym sie dowiedziec jakich konkurentow mial R.Maaskant mam nadzieje ze wyjdzie taka informacja a co do wyboru jak dla mnie jest to jedna wielka niewiadoma trzeba poczekac na jakies szersze info
|
Robert bierz za mordę te nasze pseudo gwiazdy!!!!
wierze w Ciebie! |
Na www.eredivisie.pl dużo materiałów do poczytania o Bredzie i naszym nowym trenerze.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl