![]() |
Cytat:
ale pier^!@# !!!! Rok temu z Zagłębiem strzelił gola z przewrotki (niesłusznie nie uznany) |
Kontrakt ma do 2015, więc może jeszcze kiedyś się pokusi.
Brożek ustrzelił hattricka, strzelił również Boukhari. Może Paweł po takim strzelaniu się wreszcie odblokuje... |
Będzie co oglądać w skrócie z meczu.
|
Ojojoj...szkoda mi Koszarawy - tym razem premierowy gol Boukhariego...
|
jeszcze 2 %-)
|
To się Mały z dobrej strony pokazał trenerowi ;) Przy wyniku 2-8 dostać kartkę za niesportowe zachowanie jest nie lada wyczynem.
|
"Czerwona kartka dla Małeckiego za niesportowe zachowanie! Najpierw Małecki dostał żółtą kartkę, ale chwilę potem sędzia pokazał mu już czerwony kartonik"
Ten to tylko by pyskował, zesłać go do robót publicznych, jak więźniów, to może by pokory nabrał" :) |
Cytat:
|
niestety mały jest typowym burakiem, mam nadzieje ze ktoś mu wreszcie klawiature przemebluje to moze coś zrozumie bo słowo mówione do tego inteligenta nie trafia.
|
Tylko się zbytnio nie podniecajcie tym wynikiem, tak samo jak nie załamujcie się wynikiem wczorajszym :P
|
brylant17 jak mam w d..ie co Pawełek robi na sparingach. Ważne jest to że nie mal co 2 lub 3 mecz robi poważnego babola grając w pierwszym składzie. To jest najważniejsze dlatego jestem za nieprzedłużaniem z nim kontraktu.
pzdr |
I Pawłowski gol!
|
Mały jak zwykle musial cos wywinac, bo nie bylby soba, ehhh...
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
dla mnie nie jest, wszyscy mu tłuką do głowy od lat zeby tą złość przekłądał na ambicje i rozwój, kolejni trenerzy a on dalej swoje nawet w sparingu, meczu jubieluszowym przy 2:8 nie potrafi sie pohamować? dostaje żółtą i dalej swoje? Z mojej strony brawa dla sędziego ze mu pokazał gdzie jego miejsce.
|
Cytat:
jak zwykle? a kiedy on ostatnio dostal czerwien...? juz sie tak nie podniecajcie ,rownie dobrze mogl dostac ktos inny i nie byloby tematu, jaki jest to jest, ale nie robcie z tego szopki jakby co mecz dostawal kartki.. sytuacji nie widzieliscie, co powiedzial nie slyszeliscie, sedzia dla zasady zapewne go wyj.. no bo ma na nazwisko Malecki , tez mi wielkie halo, jakby co najmniej kogos zabil, cos powiedzial, sedzia na kozaka odpowiedzial, on dodal od siebie no i czerwien, takich sytuacji jest multum i nie tyczy sie to tylko Maleckiego, to tylko sparing, male swieto, i pilkarz nie moze pogadac po kontrowersyjnej sytuacji z sedzia? za bardzo przezywa.. jest wlasnie smieszne.. pilkarze kilkadziesiat razy na mecz cos mowia sedziemu i nic.. a ze Malecki to musial utemperowac, dyskryminacja :D |
Cytat:
Jakoś w oficjalnych meczach nie pozwala sobie, bo mógłby osłabić zespół ale tutaj? Zluzuj. Cieszy wynik. Ciekawe czy Paweł Brożek zrozumiał że tylko ambitną grą może wrócić do pierwszej 11? Oby:) |
Wreszcie sie Brożek przełamał :lol:
|
Cytat:
Jak ma charakter to niech się weźmie za treningi żeby dośrodkowania szły chociaż mniej więcej w sensowną stronę ( już nawet nie miejsce). Jak na razie ja u niego nie widzę objawów charakteru w pozytywnym znaczeniu a tylko charakter osiedlowo- zawodówkowy. |
No ja rozumiem, że można mieć "nawyk" gadania z sędziami, taki miał choćby Szymek swego czasu. Tylko proszę nie brońcie takiego buractwa jak teraz... Jeśli zdarza mu się to w meczu o stawkę pół biedy, ale w takim spotkaniu? Towarzyski mecz z amatorami, w dodatku są to obchody stulecia Koszarawy...
|
no to Mały pokazał...ciekawe jak teraz to bidok wytłumaczy trenerowi, jak tu angielski na poziomie łosia
tego gościa powinni izolować, czerwień w jakimś gównianym sparingu, dla takich sytuacji przebaczenia już nie ma mam nadzieję, że Maskaant go naprostuje |
Cytat:
|
W lidze Małecki się hamuje z odzywkami do sędziów(mam nadzieję)
Ale takiej okazji jak dzisiaj nie mógł przepuścić i pewnie poleciała wiązanka w stronę arbitra. |
Cerber
Mały zaburaczył, ale nie lubię sędziów, co pokazują, iż to oni są najważniejsi. Ten od Koszarawy chyba tak poczuł, a przecież mógł po prostu iść dalej.
I proszę nie mówić mi o "charakterze". Charakter to się ma, jak się wytrzymuje morderczy trening lub pracę non stop, kiedy człowiek z największego bagna potrafi się wyciągnąć, a nie kiedy w dresiarski sposób skacze z pyskiem tu i tam. I to się nie łączy i spokojnie Małecki może przeznaczyć "energię" swojego "charakteru" na coś innego. |
Kibice klubu najeżdżają na Małego puszczając w świat opinię, że pyskaty, że niewychowany i każdy powinien go ustawiać o do pionu. Nie dziwmy się potem, że każdy sędzia za "k...a przecież nie faulowałem" będzie dawał Małeckiemu żółte kartki albo zinterpretuje machnięcie ręką jako niestosowny gest wobec siebie, a nie złości zawodnika na samego siebie. pzpn jebać pzn to pewnie będziecie ochoczo śpiewać gdy będą Małego karać żółtą bądź czerwoną.
Szkoda, że Mały nie pojechał do Rzeszowa tam była gra w piłkę i walka mimo, że towarzysko a ostrych wejść nie brakowało. Jak choćby w Dragana i na odwrót. Może to sędzia się nie dostosował do towarzyskiego spotkania i posędziował zbyt poważnie? |
onet: "popisał się najwyraźniej wracający do wysokiej formy Paweł Brożek" tak samo tutaj ktoś pisał o odblokowaniu się kogoś tam.
Brożek strzela gole z jakimiś Żywcami czy innymi Szawlami ale w naszej lidze coś mu to nie idzie...mecz sparingowy o nic, bardzo bardzo się różni od meczu o punkty a w tych "Brozio" zawodzi...cos tu jest nie tak. A Mały... Jak to Mały ;):) |
Kartki czerwone w towarzyskich spotkaniach też się zdarzają. Niemniej Wisła przyjechała uświetnić obchody 100 lecia żywieckiego klubu, więc nasi piłkarze występowali z założenia w roli atrakcji i gwiazd. Tak więc show Małego uważam za jak najbardziej na miejscu. Wpisywał się w konwencję festynu.
|
|
Właśnie wróciłem z meczu. Nasi zaprezentowali się dosyć śrdenio, szczególnie jeśli chodzi o skuteczność. Sam Boguski powinien strzelic 4-5bramek, podobnie jak Paweł Brożek, ale niemiłosiernie ładowali w bramkarza. Z naszej młodzieży dosyć dobrze prezentował się Kamil Jeleń i myślę, że może zostać na dłużej w pierszej drużynie. Niezły występ zaliczył nasz nowy Marokański nabytek ,trzeba podkreślić, że świetnie gra głową. Pawełek, dosyć dobrze, chociaż przy pierwzzej bramce mógł zachować się lepiej, drugiej nie widziałem ;) No i jeszcze Małecki... już schodząc na przerwe coś miał do powiedzenia sędziemu, a pod koniec czerwona kartka.. sędzia chyba jednak trochę sie zagotował, bo chcial zeby zwrocil ktoś na niego uwagę.. Nasz stab powinien chyba zwrócić też uwagę na bramkarza Koszarawy, mimo, ze puścił 8 bramek był najjaśniejszą postacią tego meczu.
|
Cytat:
|
Cytat:
nie można powiedzieć, żę grał słabo.. według mnie nie popełnił chyba ani jednego błędu, ale cały czas mi sie wydawało, że jest jakoś pod grą, nieobecny.. nie wiem co się z nim stało. |
A moze by tak zarzad zapisal Maleckiego na jakas terapie?
|
Dajcie już spokój z Małeckim.
Ja się cieszę, że Wisła jest zapraszana na rocznice różnych klubów. Za rok jest 5-cio lecie powstania Amici Poznań. Mam nadzieję, że również nas poproszą, abyśmy uświetnili ich wielkie święto :D |
a wpisy takie jak o słowach Patryka są po to, że mamy wolność wypowiedzi, więc uszanuj co kto ma do powiedzenia
jak Ci się podobają te słowa Małeckiego to mu to powiedz i poklep po ramieniu fajnie dowiedzieć się jaki nasza "gwiazda' prezentuje poziom w meczu bez emocji... |
Taaaaaaaaaak, a Patryk na treningu powie, że powiedział do sędziego: "ty taki i owaki" ;) Po to jest forum, żeby wymieniać poglądy.
|
Cytat:
To żeby była wymiana poglądów. Kolega do mnie dzwonił, że stał blisko boiska i nie słyszał "spierdalaj chuju jebany" teraz wymieniajmy poglądy:rotfl: Najpier mi udowodnij jeden z drugim, że Patryk tak powiedział, że komentarza nie dodał pasiasty lub inny prowokator. Historia tego forum i innych serwisów zna takie przypadki. A niektórzy z Biała Gwiazdą przyklaskiwali takiemu czy innemu spryciarzowi. |
Cytat:
|
Cytat:
no popatrz co za fart jeden sędziował a drugi był kibicem-sędzią. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl