Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Koszarawa Żywiec - Wisła Kraków na 100-lecie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7550)

Junior_Battle 05.09.2010 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 974770)
Pamietam jak dziś debiut Boguskiego, jak z przewrotki walnął :P od tego wydarzenia, ani razu nie próbował powtórzyć swego wyczynu :D


ale pier^!@# !!!!

Rok temu z Zagłębiem strzelił gola z przewrotki (niesłusznie nie uznany)

PiotrG 05.09.2010 14:37

Kontrakt ma do 2015, więc może jeszcze kiedyś się pokusi.

Brożek ustrzelił hattricka, strzelił również Boukhari. Może Paweł po takim strzelaniu się wreszcie odblokuje...

Mareq 05.09.2010 14:37

Będzie co oglądać w skrócie z meczu.

rafalek 05.09.2010 14:38

Ojojoj...szkoda mi Koszarawy - tym razem premierowy gol Boukhariego...

Junior_Battle 05.09.2010 14:40

jeszcze 2 %-)

snyrting 05.09.2010 14:42

To się Mały z dobrej strony pokazał trenerowi ;) Przy wyniku 2-8 dostać kartkę za niesportowe zachowanie jest nie lada wyczynem.

bravelukas 05.09.2010 14:44

"Czerwona kartka dla Małeckiego za niesportowe zachowanie! Najpierw Małecki dostał żółtą kartkę, ale chwilę potem sędzia pokazał mu już czerwony kartonik"

Ten to tylko by pyskował, zesłać go do robót publicznych, jak więźniów, to może by pokory nabrał" :)

IncognitoTSW 05.09.2010 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 974779)
To się Mały z dobrej strony pokazał trenerowi ;) Przy wyniku 2-8 dostać kartkę za niesportowe zachowanie jest nie lada wyczynem.

I to w sparingu...

medyk 05.09.2010 14:45

niestety mały jest typowym burakiem, mam nadzieje ze ktoś mu wreszcie klawiature przemebluje to moze coś zrozumie bo słowo mówione do tego inteligenta nie trafia.

Syn Kangura z 1984 05.09.2010 14:46

Tylko się zbytnio nie podniecajcie tym wynikiem, tak samo jak nie załamujcie się wynikiem wczorajszym :P

Kluvi 05.09.2010 14:46

brylant17 jak mam w d..ie co Pawełek robi na sparingach. Ważne jest to że nie mal co 2 lub 3 mecz robi poważnego babola grając w pierwszym składzie. To jest najważniejsze dlatego jestem za nieprzedłużaniem z nim kontraktu.
pzdr

matkur 05.09.2010 14:46

I Pawłowski gol!

Eleusis 05.09.2010 14:47

Mały jak zwykle musial cos wywinac, bo nie bylby soba, ehhh...

Watts 05.09.2010 14:47

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=10865

To ten?

kondzio7 05.09.2010 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 974783)
niestety mały jest typowym burakiem, mam nadzieje ze ktoś mu wreszcie klawiature przemebluje to moze coś zrozumie bo słowo mówione do tego inteligenta nie trafia.

czemu od razu burak? taki chlopak ma charakter i dobrze wie ze musi nad tym popracowac. Ale nazywanie go burakiem to jest przesada.

Eleusis 05.09.2010 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 974789)

Tak, to ten, nikt inny.

medyk 05.09.2010 14:50

dla mnie nie jest, wszyscy mu tłuką do głowy od lat zeby tą złość przekłądał na ambicje i rozwój, kolejni trenerzy a on dalej swoje nawet w sparingu, meczu jubieluszowym przy 2:8 nie potrafi sie pohamować? dostaje żółtą i dalej swoje? Z mojej strony brawa dla sędziego ze mu pokazał gdzie jego miejsce.

SpoXsteR 05.09.2010 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eleusis (Post 974788)
Mały jak zwykle musial cos wywinac, bo nie bylby soba, ehhh...


jak zwykle?
a kiedy on ostatnio dostal czerwien...?
juz sie tak nie podniecajcie ,rownie dobrze mogl dostac ktos inny i nie byloby tematu, jaki jest to jest, ale nie robcie z tego szopki jakby co mecz dostawal kartki.. sytuacji nie widzieliscie, co powiedzial nie slyszeliscie, sedzia dla zasady zapewne go wyj.. no bo ma na nazwisko Malecki , tez mi wielkie halo, jakby co najmniej kogos zabil, cos powiedzial, sedzia na kozaka odpowiedzial, on dodal od siebie no i czerwien, takich sytuacji jest multum i nie tyczy sie to tylko Maleckiego, to tylko sparing, male swieto, i pilkarz nie moze pogadac po kontrowersyjnej sytuacji z sedzia? za bardzo przezywa.. jest wlasnie smieszne.. pilkarze kilkadziesiat razy na mecz cos mowia sedziemu i nic.. a ze Malecki to musial utemperowac, dyskryminacja :D

Ogryzek 05.09.2010 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 974793)
dla mnie nie jest, wszyscy mu tłuką do głowy od lat zeby tą złość przekłądał na ambicje i rozwój, kolejni trenerzy a on dalej swoje nawet w sparingu, meczu jubieluszowym przy 2:8 nie potrafi sie pohamować? dostaje żółtą i dalej swoje? Z mojej strony brawa dla sędziego ze mu pokazał gdzie jego miejsce.

Ale o co chodzi? Że do sędziego coś powiedział? Gul ci skacze jakby nie wiem co. Pyskował, dostał drugą żółtą i tyle w temacie. Jakbyś zauważył to od czasu słynnej kary wymierzonej przez Basałaja Mały jeśli pyskuje to tylko do sędziów (sporadycznie). Ani do trenera, kolegów itd nie pyskuje. Niestety ma nawyk gadania do sędziów (zresztą nie on jeden) więc co cię boli?

Jakoś w oficjalnych meczach nie pozwala sobie, bo mógłby osłabić zespół ale tutaj? Zluzuj.


Cieszy wynik. Ciekawe czy Paweł Brożek zrozumiał że tylko ambitną grą może wrócić do pierwszej 11? Oby:)

Adam 05.09.2010 15:00

Wreszcie sie Brożek przełamał :lol:

rafkur 05.09.2010 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kondzio7 (Post 974790)
czemu od razu burak? taki chlopak ma charakter i dobrze wie ze musi nad tym popracowac. Ale nazywanie go burakiem to jest przesada.


Jak ma charakter to niech się weźmie za treningi żeby dośrodkowania szły chociaż mniej więcej w sensowną stronę ( już nawet nie miejsce). Jak na razie ja u niego nie widzę objawów charakteru w pozytywnym znaczeniu a tylko charakter osiedlowo- zawodówkowy.

serek.c2 05.09.2010 15:07

No ja rozumiem, że można mieć "nawyk" gadania z sędziami, taki miał choćby Szymek swego czasu. Tylko proszę nie brońcie takiego buractwa jak teraz... Jeśli zdarza mu się to w meczu o stawkę pół biedy, ale w takim spotkaniu? Towarzyski mecz z amatorami, w dodatku są to obchody stulecia Koszarawy...

MMTS 05.09.2010 15:08

no to Mały pokazał...ciekawe jak teraz to bidok wytłumaczy trenerowi, jak tu angielski na poziomie łosia
tego gościa powinni izolować, czerwień w jakimś gównianym sparingu, dla takich sytuacji przebaczenia już nie ma
mam nadzieję, że Maskaant go naprostuje

Ogryzek 05.09.2010 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 974814)
No ja rozumiem, że można mieć "nawyk" gadania z sędziami, taki miał choćby Szymek swego czasu. Tylko proszę nie brońcie takiego buractwa jak teraz... Jeśli zdarza mu się to w meczu o stawkę pół biedy, ale w takim spotkaniu? Towarzyski mecz z amatorami, w dodatku są to obchody stulecia Koszarawy...

Chyba odwrotnie? Lepiej ze dostaje w takim meczu czerwień niż np w Białymstoku?

tofik 05.09.2010 15:13

W lidze Małecki się hamuje z odzywkami do sędziów(mam nadzieję)
Ale takiej okazji jak dzisiaj nie mógł przepuścić i pewnie poleciała wiązanka w stronę arbitra.

Cerber 05.09.2010 15:14

Cerber
 
Mały zaburaczył, ale nie lubię sędziów, co pokazują, iż to oni są najważniejsi. Ten od Koszarawy chyba tak poczuł, a przecież mógł po prostu iść dalej.

I proszę nie mówić mi o "charakterze". Charakter to się ma, jak się wytrzymuje morderczy trening lub pracę non stop, kiedy człowiek z największego bagna potrafi się wyciągnąć, a nie kiedy w dresiarski sposób skacze z pyskiem tu i tam. I to się nie łączy i spokojnie Małecki może przeznaczyć "energię" swojego "charakteru" na coś innego.

PvD 05.09.2010 15:15

Kibice klubu najeżdżają na Małego puszczając w świat opinię, że pyskaty, że niewychowany i każdy powinien go ustawiać o do pionu. Nie dziwmy się potem, że każdy sędzia za "k...a przecież nie faulowałem" będzie dawał Małeckiemu żółte kartki albo zinterpretuje machnięcie ręką jako niestosowny gest wobec siebie, a nie złości zawodnika na samego siebie. pzpn jebać pzn to pewnie będziecie ochoczo śpiewać gdy będą Małego karać żółtą bądź czerwoną.

Szkoda, że Mały nie pojechał do Rzeszowa tam była gra w piłkę i walka mimo, że towarzysko a ostrych wejść nie brakowało. Jak choćby w Dragana i na odwrót.

Może to sędzia się nie dostosował do towarzyskiego spotkania i posędziował zbyt poważnie?

mlody_ale_wierny 05.09.2010 15:27

onet: "popisał się najwyraźniej wracający do wysokiej formy Paweł Brożek" tak samo tutaj ktoś pisał o odblokowaniu się kogoś tam.
Brożek strzela gole z jakimiś Żywcami czy innymi Szawlami ale w naszej lidze coś mu to nie idzie...mecz sparingowy o nic, bardzo bardzo się różni od meczu o punkty a w tych "Brozio" zawodzi...cos tu jest nie tak.

A Mały... Jak to Mały ;):)

pikey 05.09.2010 15:43

Kartki czerwone w towarzyskich spotkaniach też się zdarzają. Niemniej Wisła przyjechała uświetnić obchody 100 lecia żywieckiego klubu, więc nasi piłkarze występowali z założenia w roli atrakcji i gwiazd. Tak więc show Małego uważam za jak najbardziej na miejscu. Wpisywał się w konwencję festynu.

SpoXsteR 05.09.2010 15:50

Maaskaant: Będę wiedział, na co ich stać

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_co_ich_stac/

Zienczuk8 05.09.2010 16:29

Właśnie wróciłem z meczu. Nasi zaprezentowali się dosyć śrdenio, szczególnie jeśli chodzi o skuteczność. Sam Boguski powinien strzelic 4-5bramek, podobnie jak Paweł Brożek, ale niemiłosiernie ładowali w bramkarza. Z naszej młodzieży dosyć dobrze prezentował się Kamil Jeleń i myślę, że może zostać na dłużej w pierszej drużynie. Niezły występ zaliczył nasz nowy Marokański nabytek ,trzeba podkreślić, że świetnie gra głową. Pawełek, dosyć dobrze, chociaż przy pierwzzej bramce mógł zachować się lepiej, drugiej nie widziałem ;) No i jeszcze Małecki... już schodząc na przerwe coś miał do powiedzenia sędziemu, a pod koniec czerwona kartka.. sędzia chyba jednak trochę sie zagotował, bo chcial zeby zwrocil ktoś na niego uwagę.. Nasz stab powinien chyba zwrócić też uwagę na bramkarza Koszarawy, mimo, ze puścił 8 bramek był najjaśniejszą postacią tego meczu.

Acapelo 05.09.2010 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 974851)
Właśnie wróciłem z meczu. Nasi zaprezentowali się dosyć śrdenio, szczególnie jeśli chodzi o skuteczność. Sam Boguski powinien strzelic 4-5bramek, podobnie jak Paweł Brożek, ale niemiłosiernie ładowali w bramkarza. Z naszej młodzierzy dosyć dobrze prezentował się Kamil Jeleń i myślę, że może zostać na dłużej w pierszej drużynie. Niezły występ zaliczył nasz nowy Marokański nabytek ,trzeba podkreślić, że świetnie gra głową. Pawełek, dosyć dobrze, chociaż przy pierwzzej bramce mógł zachować się lepiej, drugiej nie widziałem ;) No i jeszcze Małecki... już schodząc na przerwe coś miał do powiedzenia sędziemu, a pod koniec czerwona kartka.. sędzia chyba jednak trochę sie zagotował, bo chcial zeby zwrocil ktoś na niego uwagę.. Nasz stab powinien chyba zwrócić też uwagę na bramkarza Koszarawy, mimo, ze puścił 8 bramek był najjaśniejszą postacią tego meczu.

A Gargula gra cos? Ma szanse na pierwszy sklad?

Zienczuk8 05.09.2010 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acapelo (Post 974856)
A Gargula gra cos? Ma szanse na pierwszy sklad?


nie można powiedzieć, żę grał słabo.. według mnie nie popełnił chyba ani jednego błędu, ale cały czas mi sie wydawało, że jest jakoś pod grą, nieobecny.. nie wiem co się z nim stało.

Maciuś 05.09.2010 16:56

A moze by tak zarzad zapisal Maleckiego na jakas terapie?

willow 05.09.2010 17:10

Dajcie już spokój z Małeckim.
Ja się cieszę, że Wisła jest zapraszana na rocznice różnych klubów.
Za rok jest 5-cio lecie powstania Amici Poznań. Mam nadzieję, że również nas poproszą, abyśmy uświetnili ich wielkie święto :D

MMTS 05.09.2010 17:11

a wpisy takie jak o słowach Patryka są po to, że mamy wolność wypowiedzi, więc uszanuj co kto ma do powiedzenia
jak Ci się podobają te słowa Małeckiego to mu to powiedz i poklep po ramieniu
fajnie dowiedzieć się jaki nasza "gwiazda' prezentuje poziom w meczu bez emocji...

Grisza1 05.09.2010 17:12

Taaaaaaaaaak, a Patryk na treningu powie, że powiedział do sędziego: "ty taki i owaki" ;) Po to jest forum, żeby wymieniać poglądy.

PvD 05.09.2010 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 974884)
Taaaaaaaaaak, a Patryk na treningu powie, że powiedział do sędziego: "ty taki i owaki" ;) Po to jest forum, żeby wymieniać poglądy.

Oosoba napisała w internecie i ty cytując to za prezentowałeś prawdę czy wywołujesz kolejne nagonki na Małeckiego?

To żeby była wymiana poglądów.

Kolega do mnie dzwonił, że stał blisko boiska i nie słyszał "spierdalaj chuju jebany"

teraz wymieniajmy poglądy:rotfl:

Najpier mi udowodnij jeden z drugim, że Patryk tak powiedział, że komentarza nie dodał pasiasty lub inny prowokator. Historia tego forum i innych serwisów zna takie przypadki. A niektórzy z Biała Gwiazdą przyklaskiwali takiemu czy innemu spryciarzowi.

gigant 05.09.2010 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 974887)
Kolega do mnie dzwonił, że stał blisko boiska i nie słyszał "spierdalaj chuju jebany"

Pewnie dlatego, że nie jest sędzią.

PvD 05.09.2010 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 974890)
Pewnie dlatego, że nie jest sędzią.

a ten co stał blisko boiska i wpisał w serwisie internetowym był sędzią i słyszał :rotfl::lol:

no popatrz co za fart jeden sędziował a drugi był kibicem-sędzią.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl