Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [3. Kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków 21 sierpnia sobota godz. 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7545)

arbuz 17.08.2010 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 963447)
Nie wiem, nie oglądam/czytam wypowiedzi z konferencji prasowych. Mało mnie one obchodzą.

Ale jeśli skrytykowanie Cikosa uważasz za brak profesjonalizmu to co powiesz o tym? http://www.youtube.com/watch?v=Bqp64q7kHmw

No wlasnie ale on mowi o zawodniku ktory jest w klubie 2 lata a zagral 10 spotkan a ja mowie o tym ze skrytykowal zawodnika ledwie po kilku spotkaniach znajdujacego sie od paru miesiecy w klubie.

Na dodatek skrytykowal go za obie bramki rowno a prawda jest taka ze Pawelek zajebal puszczajac pierwsza bramke, widac pamieta jak to sie robi. Przy drugiej byl bez szans.

Ciskos dal w dupe kilka razy rowniez ale chlopak stara sie to widac niewychodzi poki co a beda z niego ludzie i nawet na nasza lige wystarczy.

Elendil 17.08.2010 21:11

Niestety, przesłanek na poprawę gry brak, treningów mają tyle co ja gdy chodziłem do podstawówki, brak trenera, do tego solidny Widzew - słowem: będzie wpie**ol. 3:0.

BiałaGwiazda 17.08.2010 23:22

Jak dla mnie skład następujący:
Jovanić
Cikos Bunoza Chavez(Cleber) Piotr Brożek
Małecki Wilk Garguła Paljic
Rios Paweł Brożek

Na zmiane Diaz,Kirm i może Żurawski.Pawełek,Kowalski,Rado,Boguski i Łobodziński powinni sobie "odpocząć" na jakiś czas..

żogaiła 18.08.2010 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 963447)
Nie wiem, nie oglądam/czytam wypowiedzi z konferencji prasowych. Mało mnie one obchodzą.

Ale jeśli skrytykowanie Cikosa uważasz za brak profesjonalizmu to co powiesz o tym? http://www.youtube.com/watch?v=Bqp64q7kHmw

O Skorży mówiło się 'złotousty' (w pejoratywnym znaczeniu) bo zamiast mówić prosto z mostu i skrytykować kilku grajków to ten zawsze okrągłymi, ładnymi słowy tłumaczył, brał winę na siebie, przepraszał. Teraz mamy odwrotną sytuację i też jest źle. Wszystkim nie dogodzisz...

ten filmik bez sensu- co z tego ze inny trener bardziej zrugal pilkarzy? my tu mowimy o Kulawiku- bezsensownie zwala wine na Cikosa, ktory dopiero wprowadza sie do druzyny, majac jednoczesnie klapki na oczach i nie widzac padaki ze strony innych pilkarzy.

Kulawik popelnia blad na bledzie, pilkarzem byl dobrym, ale trenerem jest makabrycznym.
jak sie jeszcze dowiedzialem, ze w przyszlym tygodniu doiero poznamy nowego szkoleniowca... ehh. zawsze wierze w Wisle, ale moze byc naprawde ciezko

PS. Czy forumowicz Lysy jest jakos spokrewniony z Rado? Serio pytam

AS82 18.08.2010 08:20

Najegroźniejszy w Widzewie jest chyba ten Litwin , Sernas

Jot 18.08.2010 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 963638)
Najegroźniejszy w Widzewie jest chyba ten Litwin , Sernas

parę "objęć" w kleszcze, wejść w nogi i już groźny nie będzie :-)

Jagul 18.08.2010 09:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 963651)
parę "objęć" w kleszcze, wejść w nogi i już groźny nie będzie :-)

Ciekawe kto nas uraczy takimi zagraniami, bo na pewno nie Kowalski.

PhantomRanger 18.08.2010 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 963575)
Jak dla mnie skład następujący:
Jovanić
Cikos Bunoza Chavez(Cleber) Piotr Brożek
Małecki Wilk Garguła Paljic
Rios Paweł Brożek

Na zmiane Diaz,Kirm i może Żurawski.Pawełek,Kowalski,Rado,Boguski i Łobodziński powinni sobie "odpocząć" na jakiś czas..

Ty w to wierzysz? Pawełek na 99% będzie w bramce na mecz z Widzewem, bo przecież ta pierwsza bramka z Ruchem to ewidentna wina Cikosa. Rado pewnie znowu zagra 45 minut, a tak robiąc robi mu krzywdę. Jeśli już to niech go w 2 połowie, ale wprowadzi lub da cały mecz rozegrać. Popisy Kowalskiego niestety pewnie też przyjdzie nam oglądać [ już wolałbym kogoś z ME ]. Boguski i Łobodziński pewnie znowu nas zaszczycą swoją obecnością na boisku. Tak więc wiedząc, że Kulawik poprowadzi mecz z Widzewem można zmienić skład, który będzie praktycznie taki jaki wybiegł z Ruchem. Może jednak dwie korekty za Diaza - Piotr Brożek i ewentualnie za Kirma - Pajlić. Nie spodziewam się, że zamiast Sobolewskiego wybiegnie Wilk. Niestety, ale kolesiostwo robi swoje, bo Wilk z pewnością gorszy od Sobolewskiego w obecnej formie na pewno nie jest, co więcej powiem, że jest lepszy

Jot 18.08.2010 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 963654)
Ciekawe kto nas uraczy takimi zagraniami, bo na pewno nie Kowalski.

jest ich 10 w polu, więc ktoś się znajdzie o ile wpadnie na taki pomysł :p

grzesiek632 18.08.2010 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 963575)
Jak dla mnie skład następujący:
Jovanić
Cikos Bunoza Chavez(Cleber) Piotr Brożek
Małecki Wilk Garguła Paljic
Rios Paweł Brożek

Na zmiane Diaz,Kirm i może Żurawski.Pawełek,Kowalski,Rado,Boguski i Łobodziński powinni sobie "odpocząć" na jakiś czas..


Coś mi się wydaje że Kulawik nie wystawi Chaveza...
coś ostatnio mówił że ten zawodnik nie jest przygotowany doi sezonu.

wojteqs80 18.08.2010 10:29

mój skład na Widzew:
Jovanić
Cikos Cleber Chavez Diaz
Kirm Garguła Sobolewski Piotr Brożek
Małecki Paweł Brożek
na zmienników typuje : RIOS,Paljic i ewentualnie Żuraw

pikey 18.08.2010 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 963677)
Coś mi się wydaje że Kulawik nie wystawi Chaveza...
coś ostatnio mówił że ten zawodnik nie jest przygotowany doi sezonu.

Pawełek w bramce i Kowalski na obronie - co oznacza, że na 0 z tyłu nie zagramy na pewno.Widzew pewnie przyciśnie tak jak z Lechem pokazali że na ich terenie trudno jest coś ugrać. Pytanie czy da się coś ustrzelić? Chętnie zobaczyłbym w pomocy Gułę, czy nawet Jirsaka, żeby wreszcie napastnicy dostawali jakieś piłki i żeby miał kto wykonywać stałe fragmenty gry. Bo u nas na razie nawet nie ma kto rogu wybić przyzwoicie.

mc-money 18.08.2010 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 962207)
to nie trucht, tylko jego sprint...

Rozjebałeś mnie chłopie, chodź to wcale śmieszne nie jest :)

Widzew w pierwszym mecze pokazał bardzo ładną piłkę, nawet ze słabą amicą.
A pierwszy skład widzę tak:

Jovanić
Cikos, Chavez, Cleber, Diaz (ew Piotrek Brożek, bo Diaz woli pomoc)
Kirm, Sobolewski, Rios (jako cofniety napastnik), Małecki
Żurawski, Brożek

anthony09 18.08.2010 11:20

Chavez dostał pozwolenie na pracę ? Wydaje mi się, że jeszcze grać nie może, więc czemu piszecie, że Chavez w I składzie? Brożek w ogóle może już grać ? Garguła ? Jest wiele niewiadomych ;/ A ja po prostu nie chcę systemu z 4 skrzydłowymi i zeroma pomocnikami środkowymi!! Teraz jest piłka nowoczesna polegająca na szybkiej wymianie piłki a nasi niekreatywni piłkorze jak mają prowadzić akcje ? Jest za duży chaos ;]

WISŁAZWE 18.08.2010 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 963705)
Chavez dostał pozwolenie na pracę ? Wydaje mi się, że jeszcze grać nie może, więc czemu piszecie, że Chavez w I składzie? Brożek w ogóle może już grać ? Garguła ? Jest wiele niewiadomych ;/ A ja po prostu nie chcę systemu z 4 skrzydłowymi i zeroma pomocnikami środkowymi!! Teraz jest piłka nowoczesna polegająca na szybkiej wymianie piłki a nasi niekreatywni piłkorze jak mają prowadzić akcje ? Jest za duży chaos ;]

Tutaj pojawia się następny punkt profesjonalnie przekazywanej informacji kibicom, tzn. kompletny brak informacji o tym czy Chavez ma już pozwolenie na pracę, czy Brożek nie jest kontuzjowany, za pewne dowiem się o tym w piątek na wieczór albo w sobotę oglądając skład Wisły.


Ja uważam, że nawet jak dostanie pozwolenie na pracę to i tak w sobotę zobaczymy duet Kowalski- Cleber, mam tylko nadzieję że w bramce zagra Jovanić.

Musimy zagęścić środek boiska, więc raczej dla Kamila Rado nie będzie miejsca, choć znając ''zaskoczenia'' Kulawika znowu go zobaczę na boisku a wolę oglądać - Wilka, ciekawe kto teraz wyląduje na ławce ostatnio padło na Brożek Piotrka, nie wiem czemu.

W tym meczu musimy nastawić się na kontrataki, bo w aktualnej formie, granie z Widzewem na wymianę ciosów może się dla nas bardzo źle skończyć.
Co za czasy nastały, abyśmy się musieli martwić czy przywieziemy z Łodzi, choć punkt. Przedtem to licytacja na forum ile to raz bramkarz Polonii, ŁKS-u czy innego zespołu będzie wyjmował piłkę z bramki, a teraz modlitwy o to aby nasza obrona zagrała na zero z tyłu a ktoś jakimś cudem wepchnął piłkę do bramki Widzewa.

Markus 18.08.2010 12:56

Myśl, że w kolejnym tak ważnym meczu znów zobaczymy w rolach głównych Kulawika i Rado, napawa mnie przerażeniem. Oby chociaż Kowalskiego zastąpił Chavez.

Za Kulawika Wisła jest nie tylko źle personalnie ustawiana, panują chore kryteria doboru piłkarzy do podstawowej jedenastki, ale też nie ma też żadnego planu taktycznego w ofensywie. Jest tylko chaos.

Ciekawe, czy chcąc robić na siłę miejsce swojemu pupilkowi, znów posadzi na ławce Gargułę i odda walkowerem środek pola?

Lysy 18.08.2010 15:39

Myślę , że zobaczymy "starą" ekipę znaną z meczów z Szewle i Karabachem. W środku powracający po urazie Garguła,
który to jak zwykle całe spotkanie będzie niewidoczny, może pośle jedną dwie niecelne piłki do napastnika co zostanie skrzętnie odnotowane i docenione przez Markusa (za same nazwisko +2 do oceny) . W bramce Milan Jovanić który niczego trudnego nie wybroni, ale też nie puści "Pawełka" więc zostanie entuzjastycznie przyjęty przez forumnowych "ekspertów" (za samo nie bycie Pawełkiem +1 do końcowej oceny) .
Obstawiam łatwe 3:0 - oczywiście dla Widzewa, który to ma piłkarzy może mniej znanych, ale ambitniejszych.

Markus 18.08.2010 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 963861)
który to jak zwykle całe spotkanie będzie niewidoczny, może pośle jedną dwie niecelne piłki do napastnika co zostanie skrzętnie odnotowane i docenione przez Markusa (za same nazwisko +2 do oceny) . W bramce Milan Jovanić który niczego trudnego nie wybroni, ale też nie puści "Pawełka" więc zostanie entuzjastycznie przyjęty przez forumnowych "ekspertów" (za samo nie bycie Pawełkiem +1 do końcowej oceny)

Jedyną osobą, która tu przyznaje punkty za nazwiska, a nie za jakość postawy na boisku, jesteś Ty w pisaniu o osobie Rado. Obojętnie, co by nie zrobił i tak go ocenisz pozytywnie. Wobec tego zamiast tracić czas na robienie mu niezrozumiałej reklamy na forum, może lepiej stwórz jego fanklub i oflaguj się podobiznami? Będzie przynajmniej śmiesznie.Szkoda, że nie zaczniesz jeszcze bronić Kowalskiego... :rotfl:

PhantomRanger 18.08.2010 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 963861)
Myślę , że zobaczymy "starą" ekipę znaną z meczów z Szewle i Karabachem. W środku powracający po urazie Garguła,
który to jak zwykle całe spotkanie będzie niewidoczny, może pośle jedną dwie niecelne piłki do napastnika co zostanie skrzętnie odnotowane i docenione przez Markusa (za same nazwisko +2 do oceny) . W bramce Milan Jovanić który niczego trudnego nie wybroni, ale też nie puści "Pawełka" więc zostanie entuzjastycznie przyjęty przez forumnowych "ekspertów" (za samo nie bycie Pawełkiem +1 do końcowej oceny) .
Obstawiam łatwe 3:0 - oczywiście dla Widzewa, który to ma piłkarzy może mniej znanych, ale ambitniejszych.

Mówimy o wyniku końcowym czy do przerwy?? Może się okazać, że wrzucą nam 5 i dopiero będzie wstyd:-/

żogaiła 18.08.2010 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 963861)
Myślę , że zobaczymy "starą" ekipę znaną z meczów z Szewle i Karabachem. W środku powracający po urazie Garguła,
który to jak zwykle całe spotkanie będzie niewidoczny, może pośle jedną dwie niecelne piłki do napastnika co zostanie skrzętnie odnotowane i docenione przez Markusa (za same nazwisko +2 do oceny) . W bramce Milan Jovanić który niczego trudnego nie wybroni, ale też nie puści "Pawełka" więc zostanie entuzjastycznie przyjęty przez forumnowych "ekspertów" (za samo nie bycie Pawełkiem +1 do końcowej oceny) .
Obstawiam łatwe 3:0 - oczywiście dla Widzewa, który to ma piłkarzy może mniej znanych, ale ambitniejszych.

Nie dosc ze Lysy, to jeszcze slepy (to taki zarck :P)
stawianie na nieznanych pilkarzy, ktorzy wiadomo ze nie zagraja dobrze- potwierdzil to tylko Rado w pierwszych meczach to samobojstwo. Gargula czy Jirsak to raczej gwarancja kilku ciekawych i przemyslanych pilek w trakcie meczu. Jesli dodatkowo za plecami mieliby jakiegos porzadnego czolga (Sobola w formie), to juz w ogole gra wygladalaby inaczej. Tymczasem Rado gry nie kreauje nijak, bega zupelnie chaotycznie bez celu i sensu. I co ciekawe po 45 minutach schodzi z placu...

palikot 18.08.2010 15:58

Mam nadzieję, że Kula przestanie się bawić w eksperymenty i przestanie wystawiać Rado Kowalczyka bo nie mamy czasu na kolejną stratę punktów. Sobola tez by pasiło usadzić na ławie, bo gość jest kompletnie niewidoczny, bez formy fizycznej, cien zawodnika, zupełnie nie podłącza się do gry, a my mamy grac atakiem pozycyjnym... :O Super że w odbiorze jest niezawodny, ale niech sobie odpocznie. Ja nie rozumiem, jak srodkowy pomocnik unika gry, nie wychodzi do piłek, chowa sie za pomocnikami przeciwnej druzyny, dla mnie to jest dramat. W środku niech zagrają Jirsak z Gułą, albo Wilk. Licze na przełomowe 0:1 w 85 minucie...

Adam 18.08.2010 17:44

Jak Chavez dostanie wize to Widzew moze sie modlić tylko o 0:0 :D

Ludzie o kim my tu w ogole rozmawiamy... to jest Widzew, beniaminek z 1 ligi fakt majacy barwna historie ale BENIAMINEK piszecie tutaj ze fajnie by bylo remis z Widzewem.... loooool jak wy prognozujecie remis z Widzewem to rozumiem ze do Poznania pojedziemy po 0:10? :D Troszke wiary... fakt przegralismy mecz z Chorzowem ale sytuacji mielismy sporo... kwestia tylko ich wykorzystania Wystarczy ze Wisła zagra na 40% swoich mozliwosci i na luzie wygramy ten mecz... tak btw czy ktos slyszal o jakis "wielkich" transferach widzewa? sprzedali kogos kto sie liczy? kupili kogos znaczacego? NIE oni maja bardzo przecietny zespol jedynym ich plusem jest ten sarnas ale daleko mu do Brozka czy Zurawskiego naszym minusem jest Pawelek... ale odpowiednio ustawiona obrona(oby z Chavezem) i luzio wielu sytuacji mieć nie będa :)

WIECEJ WIARY WISŁA PANY!:-D

Donki 18.08.2010 17:46

Adam a teraz powiedz ogladałes mecze Widzewa i Nasze w tym sezonie ?
Chyba nie :)

*Michael* 18.08.2010 17:51

powiem tak jeśli kulawik znowy wystawi rado to nie licze na dobry wynik... co prawda był jednym z najaktywniejszych obok Małego w 1 połówce z Ruchem ale nie umie rozgrywać...

moj skład na Widzew:

Jovanic
-
Cikos-Cleber-Chavez/Bunoza-Diaz
-
Kirm-Sobolewski-Garguła/Jirsak-Piotr Brożek
-
Małecki-Rios/Żurawski

Zmiany: jesli żuraw nie zagra to on, Brożek i któryś z dwójki Garguła/ Jirsak

Adam 18.08.2010 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 963921)
Adam a teraz powiedz ogladałes mecze Widzewa i Nasze w tym sezonie ?
Chyba nie :)

Nasze mecze widziałem...na meczu z Arka byłem mecz z Ruchem ogladalem od 2 polowy... Fakt pierwszy mecz zagralismy slabo w 2 mielismy problemy z wykorzystywaniem sytuacji ale sa to problemy spokojnie do naprawienia do soboty... przeciez Brozek nie zapomnial jak sie strzela gole z dnia na dzien...
To my jestesmy faworytem i to NAS sie powinien widzew bać a nie my ich... troche to zenujace co niektorzy pisza brak wiary jest powalajacy ja nie wiem jak jestescie tak pewni przegranej Wisly to moze idzcie obstawiać do Buków kasiorke? Skoro to pewne ze przegramy z tymi uczniakami

W ostatnim sezonie grali w 1 lidze wymagajacych przeciwnikow nie mieli wielkich zakupow nie zrobili... o kim mu tu rozmawiamy to jest Widzew a nie jakas Barcelona

Joshua TS 18.08.2010 18:00

Nie wierzę, że zagra Jovanić. Przecież wg Kulawika Pawełek jest świetnym bramkarzem i to nie była jego wina, że puścił kolejnego babola tylko...Cikosa:shock:

1q2 18.08.2010 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adam (Post 963930)
To my jestesmy faworytem i to NAS sie powinien widzew bać a nie my ich... troche to zenujace co niektorzy pisza brak wiary jest powalajacy ja nie wiem jak jestescie tak pewni przegranej Wisly to moze idzcie obstawiać do Buków kasiorke? Skoro to pewne ze przegramy z tymi uczniakami

W ostatnim sezonie grali w 1 lidze wymagajacych przeciwnikow nie mieli wielkich zakupow nie zrobili... o kim mu tu rozmawiamy to jest Widzew a nie jakas Barcelona

Marnujesz się tu , powinieneś to grajkom powiedzieć bo to oni grają permanentną kiche i to oni powodują że faworytem tego meczu będzie Widzew.
Przykro mi ale nie da się tekstem 'to my jesteśmy faworytem i to nas się bać powinni'- zakląć rzeczywistości.

Adam 18.08.2010 18:10

No tak lepiej jedzmy na kazdy mecz z przekonaniem... na 100% przegramy chociaz fajnie jak sie moze uda ugrac remis na zwyciestwo nie mamy co liczyc to jest poza naszym zasiegiem... to jest kuzwa Wiara? Dobija mnie takie myslenie... w kazdym meczu gramy o zwyciestwo! Kazdy zespol jest do ogrania... niektorzy sa jeszcze chyba myslami na meczu z Karabachem a co bardziej sędziwi z Dynamem tibilisi... bylo minelo mamy nowy zespol ale SILNY ZESPOL! Wierze ze pilkarze sie juz otrzasneli i uwierza za grac potrafia BO POTRAFIA! Do Łodzi jedzie 800 osob zgotujemy im taki doping ze poczuja sie jak na R22

WIECEJ WIARY WISŁA PANY

Filippo123321 18.08.2010 18:11

Niecaly tydzien temu ktos napisal:

'Czego wy sie boicie, szybkie 2:0 i wracamy do domu, sracie jakbysmy na Łazienkowską albo Konwiktorską jechali'

Jak sie skonczylo wszyscy wiemy :)

Widzew jest lepszy od Ruchu, a w dodatku publicznosc wieksza ;> i to raczej nie w skutecznosci lezy problem, oj chyba nie.

Bnn 18.08.2010 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 963871)
Mam nadzieję, że Kula przestanie się bawić w eksperymenty i przestanie wystawiać Rado Kowalczyka bo nie mamy czasu na kolejną stratę punktów. Sobola tez by pasiło usadzić na ławie, bo gość jest kompletnie niewidoczny, bez formy fizycznej, cien zawodnika, zupełnie nie podłącza się do gry, a my mamy grac atakiem pozycyjnym... :O Super że w odbiorze jest niezawodny, ale niech sobie odpocznie. Ja nie rozumiem, jak srodkowy pomocnik unika gry, nie wychodzi do piłek, chowa sie za pomocnikami przeciwnej druzyny, dla mnie to jest dramat. W środku niech zagrają Jirsak z Gułą, albo Wilk. Licze na przełomowe 0:1 w 85 minucie...

sorry ale ja czegoś nie rozumiem. cały 2007/2008/2009/2010 był lament, że ani Skorża, ani Kasperczak nie wystawiają młodych, że "niech zagra jakiś z ME, nie zagra gorzej od ...(i tu wstawić nazwisko piłkarza który w ost. meczu zagrał słabiej, czyli Jirsak, Sobol, Diaz, Łobo)". teraz Kula próbuje młodego, który moim zdaniem właśnie nie gra gorzej od np. Jirsaka nie mówiąc o Łobo, to też źle. Owszem, Rado nie gra rewelacyjnie, ale właśnie nie gra gorzej, czyli - jest na plus, bo się ogra i jest szansa na lepiej, a w przypadku ww. - już nie.

poza tym - zobaczcie jak u nas traktuje się młodych, na przykładzie Cikosa. Koleś nie gra ani lepiej ani gorzej od reszty, kumple z drużyny opierdalają go jak burą sukę - patrz Małecki na Litwie, koleś gra debiut a Patryczek jedzie po nim że nie podał tam gdzie akurat pobiegł, aż Cikos przepraszał, albo Sobol w Chorzowie, kilka razy go tak zjebał że aż żal. Jak oni mają się wkomponować???

nie wspomnę tu o Kulawiku który obarczył go winą za to że w Pawełek wygrał konkurs "mam marzenie" i gra w Wiśle zupełnie się do tego nie nadając. I ma taki trener pretensje że zamiast po polsku wyp... piłkę chciał ją wyprowadzić tak jak cywilizowany świat robi. Tyle że tam jest komu podać, u nas nie ma i są straty. Tam na takie ewentualności są stoperzy i bramkarz, a u nas jest Kowalski i Pawełek. Ale winę najlepiej na młodego Cikosa.

wolfy 18.08.2010 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adam (Post 963934)
Do Łodzi jedzie 800 osob zgotujemy im taki doping ze poczuja sie jak na R22

Przestań - za przeproszeniem - .......ić, bo jedziecie na Widzew, a nie Odrę Wodzisław.

To co tutaj uprawiasz, to myślenie życzeniowe. Wydarzyć się może wszystko, ale nie ma co się czarować, że Widzew powinien się nas bać. Niby kogo?

Obecnie - po wyprzedaży - nie ma już komu ciągnąć ten wózek.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bnn (Post 963937)
nie wspomnę tu o Kulawiku który obarczył go winą za to że w Pawełek wygrał konkurs "mam marzenie" i gra w Wiśle zupełnie się do tego nie nadając. I ma taki trener pretensje że zamiast po polsku wyp... piłkę chciał ją wyprowadzić tak jak cywilizowany świat robi. Tyle że tam jest komu podać, u nas nie ma i są straty. Tam na takie ewentualności są stoperzy i bramkarz, a u nas jest Kowalski i Pawełek. Ale winę najlepiej na młodego Cikosa.

Przestańcie się nad nim użalać, bo to beznadziejny obrońca. Kulawik miał co do niego rację, a zjebki od Sobola też nie dostał za ładne oczy. Jak nie umie wziać na siebie odpowiedzilności, to niech schrzania do ME. To nie przedszkole.
Mówią mu, żeby grał ostrożnie bo obrona to ser szwajcarski, to jego psim obowiązkiem jest słuchać trenera i kolegów z zespołu. Musimy grać konsekwentnie w obronie, bo inaczej nie mamy szans niczego ugrać. Cleber wszystkiego nie zaasekuruje i to jest fakt.

Wy jesteście nienormalni - szukacie wiecznie usprawiedliwień dla poszczególnych piłkarzy zamiast przyjąć do wiadomości, że to po prostu frajerzy. Może komuś nie wyjść jeden, dwa mecze, ale jak ktoś rozgrywa jeden dobry na dziesięć chujowych, to o czym tu pisać? Kirma prześladuje Małecki, Cikosa Sobol, jeszcze trochę i okaże się, że Bunozę Kapka molestował. Ludzie - przejrzyjcie wreszcie na oczy!

Bnn 18.08.2010 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez żogaiła (Post 963867)
(...)Jirsak to raczej gwarancja kilku ciekawych i przemyslanych pilek w trakcie meczu.(...)

:)
te kilka ciekawych piłek Jirsaka to masz na myśli statystyki za cały pobyt w Wiśle? bo mi sobie ciężko przypomnieć choć 1 prostopadłe zagranie-asystę w stylu Szymka

SlawekS 18.08.2010 18:39

Mam nadzieję, że nasi grajkowie wk...wia sie po porażce i zagrają ambitniej niż do tej pory.
Po ostatniej krytyce nie dziwiłbym sie gdyby Kula Cikosa posadził na ławie. Z Rado raczej nie zaryzykuje po raz kolejny ale Pawełek jest pewny. Kowalskiego tez chyba zobaczymy.
Na lewej obronie Diaza nie chciałbym więcej widzieć. W meczu z Ruchem wozili go aż miło. Mam nadzieję, że Pietia go zastąpi

63.5 Kg 18.08.2010 18:57

Ja nie moge tego skumac co daje gra Rado po 45 minut...to czysty idiotzym...
Tak mozna bylo sobie pogrywac w Pucharze Ligi...

arbuz 18.08.2010 19:09

Jezeli sa az takie problemy z obrona to piwinnismy zagrac brzydko ale skutecznie czyli zagrac dwoma defensywnymi pomocnikami Sobol Wilk

Zarko42 18.08.2010 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 963961)
Ja nie moge tego skumac co daje gra Rado po 45 minut...to czysty idiotzym...
Tak mozna bylo sobie pogrywac w Pucharze Ligi...

a co daje gra jego fantastycznych zmienników przez następne 45 minut?

MMTS 18.08.2010 19:23

dalibyście sobie już spokój z tym, czy ma grać taki czy śmaki, przecież ktokolwiek nie wyjdzie jest w takiej samej formie jak cała banda
Maciek Żurawski może mówić piękne słowa o kolegach, ale tak naprawdę jedyne co ich zmotywuje to blokada kont do momentu aż zaczną zap...lać i wgrywać
a co do meczu z widzewem to wygramy bo innego wyjścia nie ma i tyle

palikot 18.08.2010 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bnn (Post 963937)
sorry ale ja czegoś nie rozumiem. cały 2007/2008/2009/2010 był lament, że ani Skorża, ani Kasperczak nie wystawiają młodych, że "niech zagra jakiś z ME, nie zagra gorzej od ...(i tu wstawić nazwisko piłkarza który w ost. meczu zagrał słabiej, czyli Jirsak, Sobol, Diaz, Łobo)". teraz Kula próbuje młodego, który moim zdaniem właśnie nie gra gorzej od np. Jirsaka nie mówiąc o Łobo, to też źle. Owszem, Rado nie gra rewelacyjnie, ale właśnie nie gra gorzej, czyli - jest na plus, bo się ogra i jest szansa na lepiej, a w przypadku ww. - już nie.

poza tym - zobaczcie jak u nas traktuje się młodych, na przykładzie Cikosa. Koleś nie gra ani lepiej ani gorzej od reszty, kumple z drużyny opierdalają go jak burą sukę - patrz Małecki na Litwie, koleś gra debiut a Patryczek jedzie po nim że nie podał tam gdzie akurat pobiegł, aż Cikos przepraszał, albo Sobol w Chorzowie, kilka razy go tak zjebał że aż żal. Jak oni mają się wkomponować???

nie wspomnę tu o Kulawiku który obarczył go winą za to że w Pawełek wygrał konkurs "mam marzenie" i gra w Wiśle zupełnie się do tego nie nadając. I ma taki trener pretensje że zamiast po polsku wyp... piłkę chciał ją wyprowadzić tak jak cywilizowany świat robi. Tyle że tam jest komu podać, u nas nie ma i są straty. Tam na takie ewentualności są stoperzy i bramkarz, a u nas jest Kowalski i Pawełek. Ale winę najlepiej na młodego Cikosa.

To grajmy moze Młodą ekstraklasą co? Ja mysle ze to kapitalny pomysł!!
Jak czytasz bukietów piszących bzdury na forum to co sie dziwisz? Kto pisze, że nasi trenerzy nie wystawiają młodych, jak u nas wiekszosć składu to młodzi?? :shock: Co pokazuje Rado? Ani to jakis super talent ze warto na niego stawiać, jest to zwykly moze troche wyrózniający sie piłkarz z ME i tyle, Nie moze byc tak, ze on wychodzi od pierwszej minuty na tak ważne mecze jak z Ruchem a dwóch ofensywnych pomocników nie zabiera na mecz!! Z Arką jeszcze rozumiem, chciał pokazac reszcie, ze nie mają pewnego miejsca itd. ale z Ruchem to mnie szczerze powiem w....iło, bo jak mamy grać o mistrza, to mamy grac najsilniejszym składem, a nie sobie eksperymenty po koleżeńsku robić. Caly srodek pola przez to, że nie mamy stoperów, zenującą formę Sobola i grającego Rado doprowadziło do tego, że Ruch na nas siedział i skończyło się jak się skończyło. W srodku to musi być gosć co kuma sprawę, a on ma strach w oczach jak piłka do niego jest zagrywana.
Co do Cikosa, Kulawik zwalajac na niego winę, zachował się jak kretyn, ale poza tym to, że Sobol się wydarł wtedy to akurat miało podstawy, bo zagrał piłke jak trampkarz, co wiadomo może się zdarzyć każdemu, ale o....... się mu należał.

moskit 18.08.2010 21:10

10 minutowy wywiad z Kulawikiem po środowym treningu http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...-z-kulawikiem/

mc-money 18.08.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo123321 (Post 963935)

Widzew jest lepszy od Ruchu, a w dodatku publicznosc wieksza ;> i to raczej nie w skutecznosci lezy problem, oj chyba nie.

Teraz te kluby to loteria, Widzew zagrał bardzo dobrze w meczu z amica. Ruch zagrał w pierwszym meczu beznadziejjnie, a nagle drugi mecz bardzo dobrze. Nie bawmy się we wróżki- obstawiać to można w lidze angielskiej, gdzie wszystkie kluby prezentuja rowny da siebie poziom, a ta nasza polska piłka to jakas taka nie przewidywalna ;D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl