![]() |
Cytat:
Na dodatek skrytykowal go za obie bramki rowno a prawda jest taka ze Pawelek zajebal puszczajac pierwsza bramke, widac pamieta jak to sie robi. Przy drugiej byl bez szans. Ciskos dal w dupe kilka razy rowniez ale chlopak stara sie to widac niewychodzi poki co a beda z niego ludzie i nawet na nasza lige wystarczy. |
Niestety, przesłanek na poprawę gry brak, treningów mają tyle co ja gdy chodziłem do podstawówki, brak trenera, do tego solidny Widzew - słowem: będzie wpie**ol. 3:0.
|
Jak dla mnie skład następujący:
Jovanić Cikos Bunoza Chavez(Cleber) Piotr Brożek Małecki Wilk Garguła Paljic Rios Paweł Brożek Na zmiane Diaz,Kirm i może Żurawski.Pawełek,Kowalski,Rado,Boguski i Łobodziński powinni sobie "odpocząć" na jakiś czas.. |
Cytat:
Kulawik popelnia blad na bledzie, pilkarzem byl dobrym, ale trenerem jest makabrycznym. jak sie jeszcze dowiedzialem, ze w przyszlym tygodniu doiero poznamy nowego szkoleniowca... ehh. zawsze wierze w Wisle, ale moze byc naprawde ciezko PS. Czy forumowicz Lysy jest jakos spokrewniony z Rado? Serio pytam |
Najegroźniejszy w Widzewie jest chyba ten Litwin , Sernas
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Coś mi się wydaje że Kulawik nie wystawi Chaveza... coś ostatnio mówił że ten zawodnik nie jest przygotowany doi sezonu. |
mój skład na Widzew:
Jovanić Cikos Cleber Chavez Diaz Kirm Garguła Sobolewski Piotr Brożek Małecki Paweł Brożek na zmienników typuje : RIOS,Paljic i ewentualnie Żuraw |
Cytat:
|
Cytat:
Widzew w pierwszym mecze pokazał bardzo ładną piłkę, nawet ze słabą amicą. A pierwszy skład widzę tak: Jovanić Cikos, Chavez, Cleber, Diaz (ew Piotrek Brożek, bo Diaz woli pomoc) Kirm, Sobolewski, Rios (jako cofniety napastnik), Małecki Żurawski, Brożek |
Chavez dostał pozwolenie na pracę ? Wydaje mi się, że jeszcze grać nie może, więc czemu piszecie, że Chavez w I składzie? Brożek w ogóle może już grać ? Garguła ? Jest wiele niewiadomych ;/ A ja po prostu nie chcę systemu z 4 skrzydłowymi i zeroma pomocnikami środkowymi!! Teraz jest piłka nowoczesna polegająca na szybkiej wymianie piłki a nasi niekreatywni piłkorze jak mają prowadzić akcje ? Jest za duży chaos ;]
|
Cytat:
Ja uważam, że nawet jak dostanie pozwolenie na pracę to i tak w sobotę zobaczymy duet Kowalski- Cleber, mam tylko nadzieję że w bramce zagra Jovanić. Musimy zagęścić środek boiska, więc raczej dla Kamila Rado nie będzie miejsca, choć znając ''zaskoczenia'' Kulawika znowu go zobaczę na boisku a wolę oglądać - Wilka, ciekawe kto teraz wyląduje na ławce ostatnio padło na Brożek Piotrka, nie wiem czemu. W tym meczu musimy nastawić się na kontrataki, bo w aktualnej formie, granie z Widzewem na wymianę ciosów może się dla nas bardzo źle skończyć. Co za czasy nastały, abyśmy się musieli martwić czy przywieziemy z Łodzi, choć punkt. Przedtem to licytacja na forum ile to raz bramkarz Polonii, ŁKS-u czy innego zespołu będzie wyjmował piłkę z bramki, a teraz modlitwy o to aby nasza obrona zagrała na zero z tyłu a ktoś jakimś cudem wepchnął piłkę do bramki Widzewa. |
Myśl, że w kolejnym tak ważnym meczu znów zobaczymy w rolach głównych Kulawika i Rado, napawa mnie przerażeniem. Oby chociaż Kowalskiego zastąpił Chavez.
Za Kulawika Wisła jest nie tylko źle personalnie ustawiana, panują chore kryteria doboru piłkarzy do podstawowej jedenastki, ale też nie ma też żadnego planu taktycznego w ofensywie. Jest tylko chaos. Ciekawe, czy chcąc robić na siłę miejsce swojemu pupilkowi, znów posadzi na ławce Gargułę i odda walkowerem środek pola? |
Myślę , że zobaczymy "starą" ekipę znaną z meczów z Szewle i Karabachem. W środku powracający po urazie Garguła,
który to jak zwykle całe spotkanie będzie niewidoczny, może pośle jedną dwie niecelne piłki do napastnika co zostanie skrzętnie odnotowane i docenione przez Markusa (za same nazwisko +2 do oceny) . W bramce Milan Jovanić który niczego trudnego nie wybroni, ale też nie puści "Pawełka" więc zostanie entuzjastycznie przyjęty przez forumnowych "ekspertów" (za samo nie bycie Pawełkiem +1 do końcowej oceny) . Obstawiam łatwe 3:0 - oczywiście dla Widzewa, który to ma piłkarzy może mniej znanych, ale ambitniejszych. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
stawianie na nieznanych pilkarzy, ktorzy wiadomo ze nie zagraja dobrze- potwierdzil to tylko Rado w pierwszych meczach to samobojstwo. Gargula czy Jirsak to raczej gwarancja kilku ciekawych i przemyslanych pilek w trakcie meczu. Jesli dodatkowo za plecami mieliby jakiegos porzadnego czolga (Sobola w formie), to juz w ogole gra wygladalaby inaczej. Tymczasem Rado gry nie kreauje nijak, bega zupelnie chaotycznie bez celu i sensu. I co ciekawe po 45 minutach schodzi z placu... |
Mam nadzieję, że Kula przestanie się bawić w eksperymenty i przestanie wystawiać Rado Kowalczyka bo nie mamy czasu na kolejną stratę punktów. Sobola tez by pasiło usadzić na ławie, bo gość jest kompletnie niewidoczny, bez formy fizycznej, cien zawodnika, zupełnie nie podłącza się do gry, a my mamy grac atakiem pozycyjnym... :O Super że w odbiorze jest niezawodny, ale niech sobie odpocznie. Ja nie rozumiem, jak srodkowy pomocnik unika gry, nie wychodzi do piłek, chowa sie za pomocnikami przeciwnej druzyny, dla mnie to jest dramat. W środku niech zagrają Jirsak z Gułą, albo Wilk. Licze na przełomowe 0:1 w 85 minucie...
|
Jak Chavez dostanie wize to Widzew moze sie modlić tylko o 0:0 :D
Ludzie o kim my tu w ogole rozmawiamy... to jest Widzew, beniaminek z 1 ligi fakt majacy barwna historie ale BENIAMINEK piszecie tutaj ze fajnie by bylo remis z Widzewem.... loooool jak wy prognozujecie remis z Widzewem to rozumiem ze do Poznania pojedziemy po 0:10? :D Troszke wiary... fakt przegralismy mecz z Chorzowem ale sytuacji mielismy sporo... kwestia tylko ich wykorzystania Wystarczy ze Wisła zagra na 40% swoich mozliwosci i na luzie wygramy ten mecz... tak btw czy ktos slyszal o jakis "wielkich" transferach widzewa? sprzedali kogos kto sie liczy? kupili kogos znaczacego? NIE oni maja bardzo przecietny zespol jedynym ich plusem jest ten sarnas ale daleko mu do Brozka czy Zurawskiego naszym minusem jest Pawelek... ale odpowiednio ustawiona obrona(oby z Chavezem) i luzio wielu sytuacji mieć nie będa :) WIECEJ WIARY WISŁA PANY!:-D |
Adam a teraz powiedz ogladałes mecze Widzewa i Nasze w tym sezonie ?
Chyba nie :) |
powiem tak jeśli kulawik znowy wystawi rado to nie licze na dobry wynik... co prawda był jednym z najaktywniejszych obok Małego w 1 połówce z Ruchem ale nie umie rozgrywać...
moj skład na Widzew: Jovanic - Cikos-Cleber-Chavez/Bunoza-Diaz - Kirm-Sobolewski-Garguła/Jirsak-Piotr Brożek - Małecki-Rios/Żurawski Zmiany: jesli żuraw nie zagra to on, Brożek i któryś z dwójki Garguła/ Jirsak |
Cytat:
To my jestesmy faworytem i to NAS sie powinien widzew bać a nie my ich... troche to zenujace co niektorzy pisza brak wiary jest powalajacy ja nie wiem jak jestescie tak pewni przegranej Wisly to moze idzcie obstawiać do Buków kasiorke? Skoro to pewne ze przegramy z tymi uczniakami W ostatnim sezonie grali w 1 lidze wymagajacych przeciwnikow nie mieli wielkich zakupow nie zrobili... o kim mu tu rozmawiamy to jest Widzew a nie jakas Barcelona |
Nie wierzę, że zagra Jovanić. Przecież wg Kulawika Pawełek jest świetnym bramkarzem i to nie była jego wina, że puścił kolejnego babola tylko...Cikosa:shock:
|
Cytat:
Przykro mi ale nie da się tekstem 'to my jesteśmy faworytem i to nas się bać powinni'- zakląć rzeczywistości. |
No tak lepiej jedzmy na kazdy mecz z przekonaniem... na 100% przegramy chociaz fajnie jak sie moze uda ugrac remis na zwyciestwo nie mamy co liczyc to jest poza naszym zasiegiem... to jest kuzwa Wiara? Dobija mnie takie myslenie... w kazdym meczu gramy o zwyciestwo! Kazdy zespol jest do ogrania... niektorzy sa jeszcze chyba myslami na meczu z Karabachem a co bardziej sędziwi z Dynamem tibilisi... bylo minelo mamy nowy zespol ale SILNY ZESPOL! Wierze ze pilkarze sie juz otrzasneli i uwierza za grac potrafia BO POTRAFIA! Do Łodzi jedzie 800 osob zgotujemy im taki doping ze poczuja sie jak na R22
WIECEJ WIARY WISŁA PANY |
Niecaly tydzien temu ktos napisal:
'Czego wy sie boicie, szybkie 2:0 i wracamy do domu, sracie jakbysmy na Łazienkowską albo Konwiktorską jechali' Jak sie skonczylo wszyscy wiemy :) Widzew jest lepszy od Ruchu, a w dodatku publicznosc wieksza ;> i to raczej nie w skutecznosci lezy problem, oj chyba nie. |
Cytat:
poza tym - zobaczcie jak u nas traktuje się młodych, na przykładzie Cikosa. Koleś nie gra ani lepiej ani gorzej od reszty, kumple z drużyny opierdalają go jak burą sukę - patrz Małecki na Litwie, koleś gra debiut a Patryczek jedzie po nim że nie podał tam gdzie akurat pobiegł, aż Cikos przepraszał, albo Sobol w Chorzowie, kilka razy go tak zjebał że aż żal. Jak oni mają się wkomponować??? nie wspomnę tu o Kulawiku który obarczył go winą za to że w Pawełek wygrał konkurs "mam marzenie" i gra w Wiśle zupełnie się do tego nie nadając. I ma taki trener pretensje że zamiast po polsku wyp... piłkę chciał ją wyprowadzić tak jak cywilizowany świat robi. Tyle że tam jest komu podać, u nas nie ma i są straty. Tam na takie ewentualności są stoperzy i bramkarz, a u nas jest Kowalski i Pawełek. Ale winę najlepiej na młodego Cikosa. |
Cytat:
To co tutaj uprawiasz, to myślenie życzeniowe. Wydarzyć się może wszystko, ale nie ma co się czarować, że Widzew powinien się nas bać. Niby kogo? Obecnie - po wyprzedaży - nie ma już komu ciągnąć ten wózek. Cytat:
Mówią mu, żeby grał ostrożnie bo obrona to ser szwajcarski, to jego psim obowiązkiem jest słuchać trenera i kolegów z zespołu. Musimy grać konsekwentnie w obronie, bo inaczej nie mamy szans niczego ugrać. Cleber wszystkiego nie zaasekuruje i to jest fakt. Wy jesteście nienormalni - szukacie wiecznie usprawiedliwień dla poszczególnych piłkarzy zamiast przyjąć do wiadomości, że to po prostu frajerzy. Może komuś nie wyjść jeden, dwa mecze, ale jak ktoś rozgrywa jeden dobry na dziesięć chujowych, to o czym tu pisać? Kirma prześladuje Małecki, Cikosa Sobol, jeszcze trochę i okaże się, że Bunozę Kapka molestował. Ludzie - przejrzyjcie wreszcie na oczy! |
Cytat:
te kilka ciekawych piłek Jirsaka to masz na myśli statystyki za cały pobyt w Wiśle? bo mi sobie ciężko przypomnieć choć 1 prostopadłe zagranie-asystę w stylu Szymka |
Mam nadzieję, że nasi grajkowie wk...wia sie po porażce i zagrają ambitniej niż do tej pory.
Po ostatniej krytyce nie dziwiłbym sie gdyby Kula Cikosa posadził na ławie. Z Rado raczej nie zaryzykuje po raz kolejny ale Pawełek jest pewny. Kowalskiego tez chyba zobaczymy. Na lewej obronie Diaza nie chciałbym więcej widzieć. W meczu z Ruchem wozili go aż miło. Mam nadzieję, że Pietia go zastąpi |
Ja nie moge tego skumac co daje gra Rado po 45 minut...to czysty idiotzym...
Tak mozna bylo sobie pogrywac w Pucharze Ligi... |
Jezeli sa az takie problemy z obrona to piwinnismy zagrac brzydko ale skutecznie czyli zagrac dwoma defensywnymi pomocnikami Sobol Wilk
|
Cytat:
|
dalibyście sobie już spokój z tym, czy ma grać taki czy śmaki, przecież ktokolwiek nie wyjdzie jest w takiej samej formie jak cała banda
Maciek Żurawski może mówić piękne słowa o kolegach, ale tak naprawdę jedyne co ich zmotywuje to blokada kont do momentu aż zaczną zap...lać i wgrywać a co do meczu z widzewem to wygramy bo innego wyjścia nie ma i tyle |
Cytat:
Jak czytasz bukietów piszących bzdury na forum to co sie dziwisz? Kto pisze, że nasi trenerzy nie wystawiają młodych, jak u nas wiekszosć składu to młodzi?? :shock: Co pokazuje Rado? Ani to jakis super talent ze warto na niego stawiać, jest to zwykly moze troche wyrózniający sie piłkarz z ME i tyle, Nie moze byc tak, ze on wychodzi od pierwszej minuty na tak ważne mecze jak z Ruchem a dwóch ofensywnych pomocników nie zabiera na mecz!! Z Arką jeszcze rozumiem, chciał pokazac reszcie, ze nie mają pewnego miejsca itd. ale z Ruchem to mnie szczerze powiem w....iło, bo jak mamy grać o mistrza, to mamy grac najsilniejszym składem, a nie sobie eksperymenty po koleżeńsku robić. Caly srodek pola przez to, że nie mamy stoperów, zenującą formę Sobola i grającego Rado doprowadziło do tego, że Ruch na nas siedział i skończyło się jak się skończyło. W srodku to musi być gosć co kuma sprawę, a on ma strach w oczach jak piłka do niego jest zagrywana. Co do Cikosa, Kulawik zwalajac na niego winę, zachował się jak kretyn, ale poza tym to, że Sobol się wydarł wtedy to akurat miało podstawy, bo zagrał piłke jak trampkarz, co wiadomo może się zdarzyć każdemu, ale o....... się mu należał. |
10 minutowy wywiad z Kulawikiem po środowym treningu http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...-z-kulawikiem/
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl