Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7526)

Wiślak709 08.08.2010 13:52

Bedzie transmisja meczu na sopcascie? Jesli tak to prosiłbym o podanie kanału :)

Cinek1906 08.08.2010 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 955814)
Bedzie transmisja meczu na sopcascie? Jesli tak to prosiłbym o podanie kanału :)


a na mecz ciężko się zebrać?

żeby nie było offtopu to www.soccer-live.pl tu znajdziesz na pewno..

Wiślak709 08.08.2010 13:56

no mieszkam 500km od Krakowa. wierz mi ze jakbym mieszkal choc 50 km od Krakowa bym jezdził chocby PKSem :)

junior1906tsw 08.08.2010 13:59

nieważne, Ci co mogą na mecz !

wislak.kw 08.08.2010 14:06

mam pytanie czy kupie bilet na mlyn godzine przed meczem?

SpoXsteR 08.08.2010 14:07

bilety sa na wszystkie sektory.... wystarczy dla kazdego

Bartoch3tsw 08.08.2010 14:11

Czy na meczu będą sprzedawane szaliki TKWM?

Wiślak709 08.08.2010 14:11

Jovanic - Cikos, Kowalski,Bunoza, Diaz - Małecki, Sobolewski, Garguła, Piotrek Brożek - Paweł Brożek, Żurawski

takbym to widział

kpn 08.08.2010 14:16

Garguła nie jest nawet w 18-stce meczowej

serek.c2 08.08.2010 14:22

A cóż Wy te składy takie zachowawcze podajecie? Jovanic - Cikos, Bunoza, Diaz, Brożek - Kirm, Wilk, Rios, Małecki - Żurawski, Brożek.

Na zmiany Sobol, Paljic i ktoś z młodych (Rado?)

:)

I w żadnym wypadku nie wpuszczać na boisko Boguskich, Kowalskich i innych Łobodzińskich. Pipek albo cienkich bolków już oglądać nie mam ochoty a tak przynajmniej zobaczę co nowi są warci na tle naszych ekstraklasowych asów.

TRNKRN 08.08.2010 14:25

Moim skromnym zdaniem: Jovanic - Cikos Kowalski (niestety) Bunoza Pi.Brozek - Maly Sobolewski Zurawski Kirm (lub Paljic) - Pa.Brozek Rios

I niech zapieprzaja jak glupi, ilez sie przez nich musialem wstydu najesc przed bulgarskim wspolokatorem kiedy razem ogladalismy mecz z Karabachem. U nich 3 druzyny jeszcze graja w europejskich pucharach. Dlaczego u nas tak nie moze byc... :/ No ale wracajac do tematu chce widziec walke, niech gryza trawe bo Arka po transferach tylka nie wystawi na baty.


PS. Sorry za brak polskich znakow ale pisze z bulgarskiej klawiatury... Z Wegier... :D

ChG 08.08.2010 14:28

Tak moim zdaniem będzie:

Jovanić-Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz-Małecki, Sobolewski, Jirsak, Piotrek Brożek-Żurawski, Paweł Brożek.

A chciałbym, żeby było tak:

Jovanić-Cikos, Kowalski, Bunoza(no powiedzmy, że "chciałbym" ich widywać w I składzie...), Diaz-Małecki-Wilk-Żurawski-Piotr Brożek-Rios-Paweł Brożek.

Zobaczymy, moim zdaniem wygramy dzisiaj z 2:0. Łatwo nie będzie, ale wymęczymy.

*Michael* 08.08.2010 14:30

Jovanic - Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz - Małecki, Wilk, Jirsak, Kirm - Paweł Brożek, Piotr Brożek

zmiennicy - Rios, Żurawski i Paljic

LooNatyk 08.08.2010 14:31

jak mozna sobie potypowac to ja bym chcial:

Jovanic -- Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz -- Rios, Wilk, Sobolewski, Pi.Brozek -- Brozek, Zurawski

AYALA 08.08.2010 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LooNatyk (Post 955855)
jak mozna sobie potypowac to ja bym chcial:

Jovanic -- Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz -- Rios, Wilk, Sobolewski, Pi.Brozek -- Brozek, Zurawski

całkiem nieźle to wygląda na papaierze ale ten środek obrony....niepewny.

Też jestem zdania że już cięzko patrzec na popisy Łobo,Boguskiego i Małego.Widac że chłopaki są kompletnie pod formą.

junior1906tsw 08.08.2010 14:39

Jovanic - Cikos, Bunoza, Kowalski, Diaz - Malecki,Wilk, Jirsak, Piotr Brożek - Rios, Paweł Brożek
MÓJ TYP

ostach1906aka 08.08.2010 14:47

Jovanic - Cikos, Bunoza, Kowalski, Diaz - Malecki ,Sobolewski, Jirsak, Piotr Brożek - Żurawski, Paweł Brożek

bouli76 08.08.2010 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cinek1906 (Post 955819)
a na mecz ciężko się zebrać?

Niektorzy maja troche daleko, ja mam 2000 km do Krakowa hehe

Niewazne kto zagra , wazne zeby pokazali ze maja jaja i nie przeszli obok meczu jak to czasem robia.

*Michael* 08.08.2010 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bouli76 (Post 955865)
Niewazne kto zagra , wazne zeby pokazali ze maja jaja i nie przeszli obok meczu jak to czasem robia.

O i to jest najlepsze typowanie na tą kolejkę :D

TRNKRN 08.08.2010 14:52

Ja mam 800, w tym 2 granice, i nie posiadam samochodu, takze zostaje sopcast. Podejrzewam, ze dopiero za 2-3 tygodnie bede w stanie byc na meczu... (Przy dojezdzie z Tarnowa).. takze mam nadzieje, ze sie nie zawiode... Dzis tez z wspolokatorem ogladam mecz, ufam, ze bedzie dobrze... Nie chce znow sie wstydzic, ze graja piach...

Szyman423 08.08.2010 15:22

http://www.youtube.com/watch?v=jYWrWoWbOVA
Powinniśy rozjechac śledzi ... nawet w takiej sytuacji jakiej sie znajdujemy .
Typuje 2 0
a skład taki :
Jovanic -- Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz -- Malecki, Wilk, Sobolewski, Pi.Brozek -- Brozek, Rios

Marcinnno 08.08.2010 15:33

Jovanic - Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz - Łobodziński , Wilk, Sobolewski, Pi.Brozek -- Brozek, Żurawski

tofik 08.08.2010 17:16

2 DP to jest to, o czym pisałem przed rewanżem z Karabachem. W obecnej chwili nie mamy innego wyjścia. A granie jednym stricte defensywnym i drugim stricte ofensywnym zawodnikiem w systemie 4-4-2 to archaiczne kopanie nie mające prawa bytu w nowoczesnej piłce.

zapalony 08.08.2010 17:20

PAWELEK na bramce... co za zenada...

PALJIC na trybunach

lol Kulawik

tarantulaw2 08.08.2010 17:20

Nie wiem, czy ktoś z was czyta relacje na live.wisla.krakow.pl , ale w pierwszym składzie zagra... Pawełek!

kondzio7 08.08.2010 17:21

To jest koniec;/ Pawelek;/

tarantulaw2 08.08.2010 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zapalony (Post 955943)
PAWELEK na bramce... co za zenada...

PALJIC na trybunach

lol Kulawik

Lol Kulawik?

Z Pawełkiem się nie zgodze z Kulawikiem, ale... Paljić mimo wszystko niezbyt grał, a na pomoc (mam nadzieje) powędruje Piotrek Brożek.

Sami 08.08.2010 17:22

Spotkaliśmy trenera Kulawika, który powiedział nam: "Gramy odważnie. Chcemy wygrać ten mecz".
Taa, znowu będę drżał z każdym strzałem w światło bramki...

serek.c2 08.08.2010 17:22

Brawo Kulawik, nie ma to jak zaczynać ustalanie składu od największej łajzy bramkarskiej świata...

sayek89 08.08.2010 17:23

No ciekawie sie robi, Kulawik mowi ze gramy odwaznie... zobaczymy do jakiego czasu ;)

zapalony 08.08.2010 17:23

tarantulaw no jasne chodzi mi o Pawelka generalnie

to jest zenada,

Sami dokladnie

kazdy kontakt z pilka Pawelka i palpitacje serca

konkursowicz 08.08.2010 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kondzio7 (Post 955945)
To jest koniec;/ Pawelek;/

Może nie koniec, ale przyznam, że boje się że ta zmiana Jovanicia na Pawełka będzie jak w amice zmiana Kotorowskiego na Buricia...

kondzio7 08.08.2010 17:24

no przeciez gramy odwaznie:P z Pawelkiem w skladzie:P

o k**** Rado?:O

tarantulaw2 08.08.2010 17:24

Skład:

Pawełek - Cikos Bunoza Kowalski Diaz - Kirm Sobolewski Piotr Brożek Rado - Małecki - Paweł Brożek

ChG 08.08.2010 17:25

Pawełek
Cikos
Bunoza
Kowalski
Diaz
Kirm
Sobolewski
Piotr Brożek
Rado
Małecki
Paweł Brożek

:O RADO :O

zapalony 08.08.2010 17:25

RADO w 1 skladzie... Pawelek na bramce... Rios i Zuraw na lawce... ZENADA KULAWIK, ZENADA

serek.c2 08.08.2010 17:25

Super skład :D

Nie gra Jovanic, który w najmniejszym stopniu odpowiada za pucharową kompromitację, w składzie wszyscy najgorsi w meczach z Karabachem...

konkursowicz 08.08.2010 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kondzio7 (Post 955953)
no przeciez gramy odwaznie:P z Pawelkiem w skladzie:P

Zaliczył w swojej karierze chyba 2 asysty, Kulawik ma nadzieję, że dziś będzie trzecia. :D

Zastanawiam się czy to nie jest ostatni mecz Pawełka w Wiśle, kontrakt ma zdaje się tylko do końca roku...

tofik 08.08.2010 17:26

Kulawik to kolejny nawiedzony trener, który chce wydobywac potencjał z naszych zawodników. Owszem jest miejsce do poprawy, szczególnie na płaszczyźnie taktycznej.
Ale opowiadanie tych samych bajek, że są dobrzy, że trzeba im dać czas, że muszą wydobyć potencjał. Tak, są dobrzy, bo wygrali mistrzostwo Polski. Krew człowieka zalewa.
PS. I nie piszę tego pod wpływem składu jaki wystawił. To akurat mi absolutnie lata i jest bez znaczenia.

Sami 08.08.2010 17:26

ALe ****a, jakim ustawieniem my w końcu gramy??
Rado w 1. skladzie, a Rios na ławce.. PARODIA.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl