Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   [TYPER MS2010] Runda 1/2 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7455)

thomasson 06.07.2010 08:55

Urugwaj - Holandia 2:3
Niemcy - Hiszpania 3:1

Kamson 06.07.2010 09:10

Urugwaj - Holandia 0:2
Niemcy - Hiszpania 2:3

Piotrekk1906 06.07.2010 09:27

Urugwaj - Holandia 2:1
Niemcy - Hiszpania 0:2

Ikki 06.07.2010 09:55

Urugwaj - Holandia 1:3
Niemcy - Hiszpania 4:2

darmar55 06.07.2010 10:08

Urugwaj - Holandia 0:2
Niemcy - Hiszpania 1:2

kling klang 06.07.2010 11:15

Urugwaj - Holandia 1-1
Niemcy - Hiszpania 2-2

pikuś 06.07.2010 11:20

Urugwaj - Holandia 0-2
Niemcy - Hiszpania 1-1

ja_ka_ 06.07.2010 14:08

Urugwaj - Holandia 0:1
Niemcy - Hiszpania 1:2

AniaD303 06.07.2010 14:38

Urugwaj - Holandia 1-1
Niemcy - Hiszpania 0-1

Gucio25 06.07.2010 15:31

Urugwaj - Holandia 1-1
Niemcy - Hiszpania 1-2

Diabolos 06.07.2010 16:51

Urugwaj - Holandia 0-1
Niemcy - Hiszpania 1-2

cuba libre 06.07.2010 17:02

Urugwaj - Holandia 1-1
Niemcy - Hiszpania 1-2

kreseq 06.07.2010 18:54

Urugwaj - Holandia 0-2
Niemcy - Hiszpania 1-1

wislakrakow124 06.07.2010 18:57

Urugwaj - Holandia 1-2
Niemcy - Hiszpania 0-0

sergio 06.07.2010 21:19

Urugwaj - Holandia
Niemcy - Hiszpania 1-1

gris 07.07.2010 09:05

Niemcy - Hiszpania 1:1


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl