Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków - Odra Wodzisław, 15.V.2010,godzina 17.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7278)

skeba 14.05.2010 10:49

Cytat:

Co racja to racj. Byłoby dwóch napastników a nie półtora z Boguskim który ostatnio o piłki się potykał
Kto strzelil bramkę przeciwko Cracovii ?
Może potykal sie o pilki, za co nalezu mu się opieprz, ale to on w ostatnich spotkaniach strzelal i asystowal

palladynTS 14.05.2010 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shinobi23 (Post 898474)
Stawiam dolary przeciw orzechom że Lech nie straci punktów. A na mecz idę dla Wisły nie złudnych nadziei


OK.To ja w ten zakład wchodzę!To ile stawiasz tych dolarów przeciwko ilu moim orzechom?
Bo ja uważam że jeśli faktycznie kuchenki wygrają mecz to po zajebiście ciężkim meczu.
A mówiąc szczerze przeciwko Twoim dolarom stawiam na remis...1-1!

Simao1 14.05.2010 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 898503)
A mówiąc szczerze przeciwko Twoim dolarom stawiam na remis...1-1!

Taki wynik meczu w Poznaniu brałbym w ciemno. Śniło mi się dzisiaj, że Zagłębie po pierwszej połowie prowadziło 1:0. Wiedziałem też, że Wisła wygrała z Odrą. Może to prorocza wizja? :> :D

shinobi23 14.05.2010 12:54

Cytat:

To ile stawiasz tych dolarów przeciwko ilu moim orzechom?
10$
W porządku 1-1.
To mają być pyszne orzechy, soczyste i duże...
Jak przegram to stawiam Ci piwo na fecie...

palladynTS 14.05.2010 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shinobi23 (Post 898539)
10$
W porządku 1-1.
To mają być pyszne orzechy, soczyste i duże...
Jak przegram to stawiam Ci piwo na fecie...


Wiesz co?Jak ten wynik się sprawdzi,to za te wygrane dulary i moją kasiorę kupię Ci 1kg orzecha nerkowca i jeszcze dorzucę 0,7 zgłoś sie...:-)

WISŁAZWE 14.05.2010 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Simao1 (Post 898536)
Taki wynik meczu w Poznaniu brałbym w ciemno. Śniło mi się dzisiaj, że Zagłębie po pierwszej połowie prowadziło 1:0. Wiedziałem też, że Wisła wygrała z Odrą. Może to prorocza wizja? :> :D

Zaprawdę powiadam wam a imię jego 22, on oto zejdzie na znienawidzoną przez siebie ziemię i ukaże złych ludzi którzy nie docenili jego talentu, strzelając bramkę i pozbawiając ich szans na dotknięcie świetej rzeczy należącej od lat do prawowitego władcy z Krakowa.

Wierny lud krakowskiej ziemi, załamany po ostatniej klęsce nagrodzony zostanie w najmniej spodziewanym momencie.
:lol::lol: ach te scenariusze, nawet prorocy się pojawili, sami optymiści widać nie jest jeszcze tak źle z ludem właściwej strony Krakowa.

Wszystko jutro się wyjaśni, oczywiście że będę się cieszył po zdobyciu Mistrza Polski, ale wolę do tego podejść na zasadzie miłej niespodzianki niż wielkich nadziei.
Serce każe wierzyć ale rozum swoje wie... Zobaczymy.

Simao1 14.05.2010 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 898544)
Zaprawdę powiadam wam a imię jego 22, on oto zejdzie na znienawidzoną przez siebie ziemię i ukaże złych ludzi którzy nie docenili jego talentu, strzelając bramkę i pozbawiając ich szans na dotknięcie świetej rzeczy należącej od lat do prawowitego władcy z Krakowa.

Wierny lud krakowskiej ziemi, załamany po ostatniej klęsce nagrodzony zostanie w najmniej spodziewanym momencie.

Oby numer 22 spowodował radość na R22 :p

palladynTS 14.05.2010 13:24

Ojojojoj....coś bardzo zdenerwowany trener Zielinski na konferencji prasowej!!!
transmisja na orange sport info

Polecam każdemu bo o 15 jest konferencja Kaspera na tym samym kanale...

CdoKdoI 14.05.2010 13:38

Wisła i na dobre i na złe !
 
MUSIMY UMIEC PRZEGRYWAC.. ale i Wierzyc do konca jutro doping i jezdziemy ostro NA DOBRE I NA ZŁE

PEZET 14.05.2010 14:14

Elo ,;)moglby ktos z szanownych Barci Wislakow pokazac na mapce stadionu gdzie jest mniejwiecej na sektorze 1 rząd 2 miejsce 77 . Z gory dziekuje;)

Pajo1906 14.05.2010 14:19

Trzeba się skupic na tym, by pokonac koniecznie Odrę! Nie wiem jak Nasze grajki zareagują po meczu z Cracovią:-/
Co do meczu Lecha: Myślę, że jednak jakieś szanse na stratę punktów są!
1. Micański pragnie się mocno zemścic na Lechu.
2. Presja Piłkarzy Lecha, pododno już wszyscy mocno się przykładają do swętowania ( Taki C*uj :p )
3. Walczą o bodajże 800 tys ( 6 miejsce + jakies premie(?)
4. To co najbardziej jest Moją nadzieje: Nie ma zgody na linii Lech-Zagłebie, tym samym Ci drudzy się nie powinni podłozyc i na pewno kibice Zagłębia pragną lekkiej zemsty za zerwanie zgody.

palladynTS 14.05.2010 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PEZET (Post 898590)
Elo ,;)moglby ktos z szanownych Barci Wislakow pokazac na mapce stadionu gdzie jest mniejwiecej na sektorze 1 rząd 2 miejsce 77 . Z gory dziekuje;)

a co ty z Wodzisławia ???? :)

Heniek mi się coraz bardziej podoba...
cyt.z konferencji prasowej.
-Panie trenerze,z jakim nastawieniem zagra jutro Wisła?
HK.My jutro bronimy Mistrzostwa Polski!!!

Brawo Henry!!Tak jest!
Ale się pojawi edycji na konkursie u Wislazwe...nie zagra jutro Alvarez...i nie wiadomo czy nie zagra Jop :shock:

PANDEM0NIUM 14.05.2010 14:23

Ludzie. Jak czytam że co poniektórzy tutaj łudzą się jeszcze w mistrzostwo to mnie krew zalewa. Zrozumcie ze ten sezon już jest przegrany. Wszyscy dobrze wiemy dlaczego. Niestety taka prawda. Ta drużyna z obecnym składem nie jest godna być mistrzem Polski. Tak czy tak czeka nas kompromitacja w pucharach. Taka jest prawda.

pOOZDRO DLA KUMATYCH

SpoXsteR 14.05.2010 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 898595)

Heniek mi się coraz bardziej podoba...
cyt.z konferencji prasowej.
-Panie trenerze,z jakim nastawieniem zagra jutro Wisła?
HK.My jutro bronimy Mistrzostwa Polski!!!

Brawo Henry!!Tak jest!

a co mial powiedziec? "nie wychodzimy na mecz bo to i tak nic nie zmieni.." kazdy trener by tak samo powiedzial.. skoro matematycznie sa szanse.. co innego jakby nasza wygrana a ich nawet przegrana nic nie zmienila

POZDRO DLA KUMATEGO PANDEM0NIUM Z POZNANIA :D nie wiem co trzeba miec we lbie zeby wariatke z siebie robic.. ledwo sie zarejestrowal.. pieprzy jakies *******y i udaje ze z Wisly jest :rotfl:


PEZET , jaja sobie robisz?
kazdy siedzi (tfu! , stoi i dopinguje) gdzie chce..


JESZCZE SA BILETY!! WSZYSCY NA SS! , DRUGA SARAGOSSA SIE SZYKUJE!

Pajo1906 14.05.2010 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 898596)
Ludzie. Jak czytam że co poniektórzy tutaj łudzą się jeszcze w mistrzostwo to mnie krew zalewa. Zrozumcie ze ten sezon już jest przegrany. Wszyscy dobrze wiemy dlaczego. Niestety taka prawda. Ta drużyna z obecnym składem nie jest godna być mistrzem Polski. Tak czy tak czeka nas kompromitacja w pucharach. Taka jest prawda.

pOOZDRO DLA KUMATYCH

Już by mnie kompromitacja tak nie interesowała, Co mistrzostwo Polski !

palladynTS 14.05.2010 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 898596)
Ludzie. Jak czytam że co poniektórzy tutaj łudzą się jeszcze w mistrzostwo to mnie krew zalewa. Zrozumcie ze ten sezon już jest przegrany. Wszyscy dobrze wiemy dlaczego. Niestety taka prawda. Ta drużyna z obecnym składem nie jest godna być mistrzem Polski. Tak czy tak czeka nas kompromitacja w pucharach. Taka jest prawda.

pOOZDRO DLA KUMATYCH


Chłopczyku z taką wiarą to pewnie jesteś z Wary lecha....spad stąd bo sie kompromitujesz matołku!!!
Zresztą data twojej rejestracji na Naszym forum chyba nie jest przypadkowa...

Ty kumaty ty.....hehehehe

Maxior 14.05.2010 14:30

Najgorsze, ze Heniu może się z posada pożegnać, jak nie zdobędziemy tytułu:(

wislakrakow124 14.05.2010 14:31

po tym zremisowanym derbowym meczu czulem ze mistrzostwa nie bedzie!! Wisla ma szanse zostac mistrzem! Zaglebie czuje ze sie spina na amice! Kibice nadzieja umiera ostatnia! Do boju Wiselko

CdoKdoI 14.05.2010 14:34

..
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez PEZET (Post 898590)
Elo ,;)moglby ktos z szanownych Barci Wislakow pokazac na mapce stadionu gdzie jest mniejwiecej na sektorze 1 rząd 2 miejsce 77 . Z gory dziekuje;)

Majster a do czego Ci to potrzebne:)

palladynTS 14.05.2010 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 898596)
Ta drużyna z obecnym składem nie jest godna być mistrzem Polski. Tak czy tak czeka nas kompromitacja w pucharach. Taka jest prawda. pOOZDRO DLA KUMATYCH


I tutaj się z tobą w 100 % zgadzam poznaniaku!

ps.KUMATYYY...:rotfl:

PEZET 14.05.2010 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 898595)
a co ty z Wodzisławia ???? :)

Heniek mi się coraz bardziej podoba...
cyt.z konferencji prasowej.
-Panie trenerze,z jakim nastawieniem zagra jutro Wisła?
HK.My jutro bronimy Mistrzostwa Polski!!!

Brawo Henry!!Tak jest!
Ale się pojawi edycji na konkursie u Wislazwe...nie zagra jutro Alvarez...i nie wiadomo czy nie zagra Jop :shock:

Pytam sie z ciekawosci:Dmzoe tam troche sektor rozruszam koncu widok dopingujacego 12(nie smiac sie:P)latka (ktory uczeszcza na mlyn na koszu i przy R22 na D3)naprawde nalezy do rzadkosci(jednakze prosze o odpowiedz co do miejsca bo jest to dla mnie bardzo wazne):)

satori 14.05.2010 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pajo1906 (Post 898594)
Trzeba się skupic na tym, by pokonac koniecznie Odrę! Nie wiem jak Nasze grajki zareagują po meczu z Cracovią:-/
Co do meczu Lecha: Myślę, że jednak jakieś szanse na stratę punktów są!
1. Micański pragnie się mocno zemścic na Lechu.
2. Presja Piłkarzy Lecha, pododno już wszyscy mocno się przykładają do swętowania ( Taki C*uj :p )
3. Walczą o bodajże 800 tys ( 6 miejsce + jakies premie(?)
4. To co najbardziej jest Moją nadzieje: Nie ma zgody na linii Lech-Zagłebie, tym samym Ci drudzy się nie powinni podłozyc i na pewno kibice Zagłębia pragną lekkiej zemsty za zerwanie zgody.

Warto dodac do tych punktow rowniez to ze Smuda jak i Bajor maja tez cos do udowodnienia. Nie wierze ze Smuda nie ma juz nic do powiedzenia w tym klubie zwlaszcza teraz..
Oczywiscie wciaz mam nadzieje.. szczerze mowiac zupelnie jestem zaskoczony postawą Lecha teraz.. To nie do wiary jak oni są pewni siebie... reklamowanie fety... mowienie o 99% szans na mistrzostwo... przymierzanie garniturów..dla mnie to wielka zenada.. to nie jesrt profesjonalne podejscie do futbolu i mogą się na tym mocno przejechac bo Zagłebie nie jest złym zespołem nie jedna druzyne zaskoczyl ten zespol.. a nie zapominajmy o tym ze Lech musi wygrac remis nic im nie daje.

PEZET 14.05.2010 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CdoKdoI (Post 898608)
Majster a do czego Ci to potrzebne:)

Jest to potrzebne poniewaz chce WIDZIEC MECZ!!!(nie smiac sie:-D):pale dopingowac bede na claeee gardlo

PEZET 14.05.2010 14:42

wiec jak???odpowie ktos ???czy ze wzgledu na moj wiek przekreslacie moje umiejetnosci niemalze wodzirejskie;)

wislakrakow124 14.05.2010 14:44

czytalem forum Zaglebia! Kibice sa pelni mobilizacij wierza ze ich zespol stac na pokrzyzowanie planow amiki!! Dopingujemy naszych mimo wszystko!!

kosaTS 14.05.2010 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PEZET (Post 898617)
wiec jak???odpowie ktos ???czy ze wzgledu na moj wiek przekreslacie moje umiejetnosci niemalze wodzirejskie;)

Znajdziesz se sam miejsce, zresztą nie mąć już.

PEZET 14.05.2010 14:46

Oj dobrze;Psorka liczylem na pomoc trudno......

wislakrakow124 14.05.2010 14:48

PEZET jak cos poprosisz na stadionie o pomoc napewno ktos ci pomoze!!

PEZET 14.05.2010 14:49

na stadionie znajde;Ptylko teraz chce juz wiedziec na co sie nastawiac

CdoKdoI 14.05.2010 14:54

hehe
 
nastaw sie na gróby doping i wicemistrza a moze bedziesz miło zaskoczony i bedzie feta:)

thechris 14.05.2010 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 898503)
OK.To ja w ten zakład wchodzę!To ile stawiasz tych dolarów przeciwko ilu moim orzechom?
Bo ja uważam że jeśli faktycznie kuchenki wygrają mecz to po zajebiście ciężkim meczu.
A mówiąc szczerze przeciwko Twoim dolarom stawiam na remis...1-1!

Ja daję Zagłębiu 15 minut do śmierci klinicznej (2:0 dla AGD Poznań). Poza tym jak nie będzie szło kuchenkom to Małek pomoże...

PANDEM0NIUM 14.05.2010 14:59

Od kiedy to data rejestracji wpływa na to kto jest prawdziwym Wislakiem a kto nie? Sory za OT

palladynTS 14.05.2010 15:01

Ja mam nadzieje że Małek jutro będzie widział takie faule kuchenkorza...:D

http://www.youtube.com/watch?v=9s3GGk5WbUg


Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 898635)
Od kiedy to data rejestracji wpływa na to kto jest prawdziwym Wislakiem a kto nie? Sory za OT

Odkąd od początku tygodnia zauważono i stwierdzono niesamowitą migrację na tą stronę amatorów sprzętu AGD

gris 14.05.2010 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 898635)
Od kiedy to data rejestracji wpływa na to kto jest prawdziwym Wislakiem a kto nie? Sory za OT

W większości przypadków od soboty.

Wehrmacht 14.05.2010 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 898633)
Ja daję Zagłębiu 15 minut do śmierci klinicznej (2:0 dla AGD Poznań). Poza tym jak nie będzie szło kuchenkom to Małek pomoże...

Jawohl, uważam dokładnie tak samo.

PEZET 14.05.2010 15:06

JUTRO MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!kto sie zaklada???
;)

CdoKdoI 14.05.2010 15:07

CIezko o tych prawdziwych wislaków bo wielu ,,WIELKICH WISLAKÓW,, po meczu z cracovia stwierdzili ze pie**olą nie jada bo sie nie chca wkurzac bardziej po meczu... ale Ci co jada to jada na mecz nie po mistrza bo wisła i tak jest najlebsza a przy najmniej ma kibiców Najlebszych(tych prawdziwych)... A nadzieja umiera ostatnia i jeszcze w brode beda sobie pluc jak zwyciestwo bedziemy mieli a na mecz nie pojechali ja to czuje ze bedzie mistrz;D (Nie jestem z KRK ale zawsze jak mam kase to jade na mecz)

palladynTS 14.05.2010 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PEZET (Post 898640)
JUTRO MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!kto sie zaklada???
;)


Za młody jesteś na zakłady :-)

Co do pracy sędziów to polecam mój artykuł.Poczytajcie,polecam...Jeden z nielicznych którzy ośmielili się mówić,za co zresztą miał kolosalne problemy.

http://www.futbolnews.pl/informacje/...-dzialaja.html

krakfilm 14.05.2010 18:07

Oczywiście zakładam zwycięstwo Wisły jako pewnik, w przeciwnym razie powinno się piłkarzy zlinczować.

Wszystkie scenariusze są możliwe. Albo, że Lech szybko rozprawi się się z Lubinem, tak jak z Bytomiem i skończy się na 3:0 albo 3:1. Albo, Lech prowadzi 2:0 a drugiej połowie kończy się 2:2. Możliwe też, że do przerwy remis 0:0, w drugiej połowie Lech strzela na 1:0 a później szybka odpowiedź Lubina i jest 1:1. Lub na odwrót - do przerwy 0:1, Lech wyrównuje a później w ostaniej akcji sekundzie meczu ktoś nie trafia setki.

Mój wymarzony: Jest 1:0 dla Lecha. I 90 minuta meczu. Rzut karny dla Lecha. Podchodzi Lewandowski, pewny siebie, ale spala się i bramkarz odbija piłkę. Natychmiastowa kontra, piłka do Micańskiego, ten mija Kotorowskiego i gol gol 1:1! Coś takiego jak kiedyś Cracovia-Legia, Surma nie trafił, a Bojarski skontrował.

Jeszcze jedno: nie wiem czy wiecie, ale KGHM to jeden z głównych partnerów Telefoniki.

kosaTS 14.05.2010 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakfilm (Post 898754)
Oczywiście zakładam zwycięstwo Wisły jako pewnik, w przeciwnym razie powinno się piłkarzy zlinczować.

Wszystkie scenariusze są możliwe. Albo, że Lech szybko rozprawi się się z Lubinem, tak jak z Bytomiem i skończy się na 3:0 albo 3:1. Albo, Lech prowadzi 2:0 a drugiej połowie kończy się 2:2. Możliwe też, że do przerwy remis 0:0, w drugiej połowie Lech strzela na 1:0 a później szybka odpowiedź Lubina i jest 1:1. Lub na odwrót - do przerwy 0:1, Lech wyrównuje a później w ostaniej akcji sekundzie meczu ktoś nie trafia setki.

Mój wymarzony: Jest 1:0 dla Lecha. I 90 minuta meczu. Rzut karny dla Lecha. Podchodzi Lewandowski, pewny siebie, ale spala się i bramkarz odbija piłkę. Natychmiastowa kontra, piłka do Micańskiego, ten mija Kotorowskiego i gol gol 1:1! Coś takiego jak kiedyś Cracovia-Legia, Surma nie trafił, a Bojarski skontrował.

Popieram ten wymarzony scenariusz:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl