![]() |
Cytat:
Może potykal sie o pilki, za co nalezu mu się opieprz, ale to on w ostatnich spotkaniach strzelal i asystowal |
Cytat:
OK.To ja w ten zakład wchodzę!To ile stawiasz tych dolarów przeciwko ilu moim orzechom? Bo ja uważam że jeśli faktycznie kuchenki wygrają mecz to po zajebiście ciężkim meczu. A mówiąc szczerze przeciwko Twoim dolarom stawiam na remis...1-1! |
Cytat:
|
Cytat:
W porządku 1-1. To mają być pyszne orzechy, soczyste i duże... Jak przegram to stawiam Ci piwo na fecie... |
Cytat:
Wiesz co?Jak ten wynik się sprawdzi,to za te wygrane dulary i moją kasiorę kupię Ci 1kg orzecha nerkowca i jeszcze dorzucę 0,7 zgłoś sie...:-) |
Cytat:
Wierny lud krakowskiej ziemi, załamany po ostatniej klęsce nagrodzony zostanie w najmniej spodziewanym momencie. :lol::lol: ach te scenariusze, nawet prorocy się pojawili, sami optymiści widać nie jest jeszcze tak źle z ludem właściwej strony Krakowa. Wszystko jutro się wyjaśni, oczywiście że będę się cieszył po zdobyciu Mistrza Polski, ale wolę do tego podejść na zasadzie miłej niespodzianki niż wielkich nadziei. Serce każe wierzyć ale rozum swoje wie... Zobaczymy. |
Cytat:
|
Ojojojoj....coś bardzo zdenerwowany trener Zielinski na konferencji prasowej!!!
transmisja na orange sport info Polecam każdemu bo o 15 jest konferencja Kaspera na tym samym kanale... |
Wisła i na dobre i na złe !
MUSIMY UMIEC PRZEGRYWAC.. ale i Wierzyc do konca jutro doping i jezdziemy ostro NA DOBRE I NA ZŁE
|
Elo ,;)moglby ktos z szanownych Barci Wislakow pokazac na mapce stadionu gdzie jest mniejwiecej na sektorze 1 rząd 2 miejsce 77 . Z gory dziekuje;)
|
Trzeba się skupic na tym, by pokonac koniecznie Odrę! Nie wiem jak Nasze grajki zareagują po meczu z Cracovią:-/
Co do meczu Lecha: Myślę, że jednak jakieś szanse na stratę punktów są! 1. Micański pragnie się mocno zemścic na Lechu. 2. Presja Piłkarzy Lecha, pododno już wszyscy mocno się przykładają do swętowania ( Taki C*uj :p ) 3. Walczą o bodajże 800 tys ( 6 miejsce + jakies premie(?) 4. To co najbardziej jest Moją nadzieje: Nie ma zgody na linii Lech-Zagłebie, tym samym Ci drudzy się nie powinni podłozyc i na pewno kibice Zagłębia pragną lekkiej zemsty za zerwanie zgody. |
Cytat:
Heniek mi się coraz bardziej podoba... cyt.z konferencji prasowej. -Panie trenerze,z jakim nastawieniem zagra jutro Wisła? HK.My jutro bronimy Mistrzostwa Polski!!! Brawo Henry!!Tak jest! Ale się pojawi edycji na konkursie u Wislazwe...nie zagra jutro Alvarez...i nie wiadomo czy nie zagra Jop :shock: |
Ludzie. Jak czytam że co poniektórzy tutaj łudzą się jeszcze w mistrzostwo to mnie krew zalewa. Zrozumcie ze ten sezon już jest przegrany. Wszyscy dobrze wiemy dlaczego. Niestety taka prawda. Ta drużyna z obecnym składem nie jest godna być mistrzem Polski. Tak czy tak czeka nas kompromitacja w pucharach. Taka jest prawda.
pOOZDRO DLA KUMATYCH |
Cytat:
POZDRO DLA KUMATEGO PANDEM0NIUM Z POZNANIA :D nie wiem co trzeba miec we lbie zeby wariatke z siebie robic.. ledwo sie zarejestrowal.. pieprzy jakies *******y i udaje ze z Wisly jest :rotfl: PEZET , jaja sobie robisz? kazdy siedzi (tfu! , stoi i dopinguje) gdzie chce.. JESZCZE SA BILETY!! WSZYSCY NA SS! , DRUGA SARAGOSSA SIE SZYKUJE! |
Cytat:
|
Cytat:
Chłopczyku z taką wiarą to pewnie jesteś z Wary lecha....spad stąd bo sie kompromitujesz matołku!!! Zresztą data twojej rejestracji na Naszym forum chyba nie jest przypadkowa... Ty kumaty ty.....hehehehe |
Najgorsze, ze Heniu może się z posada pożegnać, jak nie zdobędziemy tytułu:(
|
po tym zremisowanym derbowym meczu czulem ze mistrzostwa nie bedzie!! Wisla ma szanse zostac mistrzem! Zaglebie czuje ze sie spina na amice! Kibice nadzieja umiera ostatnia! Do boju Wiselko
|
..
Cytat:
|
Cytat:
I tutaj się z tobą w 100 % zgadzam poznaniaku! ps.KUMATYYY...:rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiscie wciaz mam nadzieje.. szczerze mowiac zupelnie jestem zaskoczony postawą Lecha teraz.. To nie do wiary jak oni są pewni siebie... reklamowanie fety... mowienie o 99% szans na mistrzostwo... przymierzanie garniturów..dla mnie to wielka zenada.. to nie jesrt profesjonalne podejscie do futbolu i mogą się na tym mocno przejechac bo Zagłebie nie jest złym zespołem nie jedna druzyne zaskoczyl ten zespol.. a nie zapominajmy o tym ze Lech musi wygrac remis nic im nie daje. |
Cytat:
|
wiec jak???odpowie ktos ???czy ze wzgledu na moj wiek przekreslacie moje umiejetnosci niemalze wodzirejskie;)
|
czytalem forum Zaglebia! Kibice sa pelni mobilizacij wierza ze ich zespol stac na pokrzyzowanie planow amiki!! Dopingujemy naszych mimo wszystko!!
|
Cytat:
|
Oj dobrze;Psorka liczylem na pomoc trudno......
|
PEZET jak cos poprosisz na stadionie o pomoc napewno ktos ci pomoze!!
|
na stadionie znajde;Ptylko teraz chce juz wiedziec na co sie nastawiac
|
hehe
nastaw sie na gróby doping i wicemistrza a moze bedziesz miło zaskoczony i bedzie feta:)
|
Cytat:
|
Od kiedy to data rejestracji wpływa na to kto jest prawdziwym Wislakiem a kto nie? Sory za OT
|
Ja mam nadzieje że Małek jutro będzie widział takie faule kuchenkorza...:D
http://www.youtube.com/watch?v=9s3GGk5WbUg Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
JUTRO MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!kto sie zaklada???
;) |
CIezko o tych prawdziwych wislaków bo wielu ,,WIELKICH WISLAKÓW,, po meczu z cracovia stwierdzili ze pie**olą nie jada bo sie nie chca wkurzac bardziej po meczu... ale Ci co jada to jada na mecz nie po mistrza bo wisła i tak jest najlebsza a przy najmniej ma kibiców Najlebszych(tych prawdziwych)... A nadzieja umiera ostatnia i jeszcze w brode beda sobie pluc jak zwyciestwo bedziemy mieli a na mecz nie pojechali ja to czuje ze bedzie mistrz;D (Nie jestem z KRK ale zawsze jak mam kase to jade na mecz)
|
Cytat:
Za młody jesteś na zakłady :-) Co do pracy sędziów to polecam mój artykuł.Poczytajcie,polecam...Jeden z nielicznych którzy ośmielili się mówić,za co zresztą miał kolosalne problemy. http://www.futbolnews.pl/informacje/...-dzialaja.html |
Oczywiście zakładam zwycięstwo Wisły jako pewnik, w przeciwnym razie powinno się piłkarzy zlinczować.
Wszystkie scenariusze są możliwe. Albo, że Lech szybko rozprawi się się z Lubinem, tak jak z Bytomiem i skończy się na 3:0 albo 3:1. Albo, Lech prowadzi 2:0 a drugiej połowie kończy się 2:2. Możliwe też, że do przerwy remis 0:0, w drugiej połowie Lech strzela na 1:0 a później szybka odpowiedź Lubina i jest 1:1. Lub na odwrót - do przerwy 0:1, Lech wyrównuje a później w ostaniej akcji sekundzie meczu ktoś nie trafia setki. Mój wymarzony: Jest 1:0 dla Lecha. I 90 minuta meczu. Rzut karny dla Lecha. Podchodzi Lewandowski, pewny siebie, ale spala się i bramkarz odbija piłkę. Natychmiastowa kontra, piłka do Micańskiego, ten mija Kotorowskiego i gol gol 1:1! Coś takiego jak kiedyś Cracovia-Legia, Surma nie trafił, a Bojarski skontrował. Jeszcze jedno: nie wiem czy wiecie, ale KGHM to jeden z głównych partnerów Telefoniki. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl