Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [29. kolejka] CRACOVIA Kraków - WISŁA Kraków, wtorek 11.05.2010 19.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7270)

SpoXsteR 10.05.2010 15:22

Cytat:

uwaga byłem właśnie na przeszpiegach na Wielickiej

prawdopodobnie zagramy jutro :

Merda- Sasin, Wasiluk, Polczak, Baliga !!- Plastik, Seliga, Klich, Łuczak !!, Owsiany- Ślusarski

tak przynajmniej wynika z gierki dzisiejszej .
z forum ickow

ten Owsiany to chyba Georgij Owsjannikow

szprotson 10.05.2010 15:54

a gdzie ten cały Suruwkow?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 895881)
- Wystarczy odpukać 1-0, zapomniec i szykowac sie na Odre.

a właśnie że nie. Mnie to 0-1 bolało i wyceniam je na conajmniej 3 bramkową różnicę ktora chciałbym zobaczyc na naszą korzyść

skeba 10.05.2010 15:55

Cytat:

Cracovia 0-5 Wisła Kraków tak typuje
- Wystarczy odpukać 1-0, zapomniec i szykowac sie na Odre.

Salamanca 10.05.2010 16:07

Zapis mp3 z całej konferencji przedmeczowej ! ! -> http://www.terazpasy.pl/index.php/cr...sla-Krakow-mp3

palikot 10.05.2010 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 895879)
a gdzie ten cały Suruwkow?



a właśnie że nie. Mnie to 0-1 bolało i wyceniam je na conajmniej 3 bramkową różnicę ktora chciałbym zobaczyc na naszą korzyść

To wyceniaj dalej, my mamy zdobyć 3 pkt i mistrzostwo, choćby mieli bramke dupą strzelić...

MA BYC WOJNA NA NOŻE!!! NIE WYBACZYMY JAK NIE WYGRACIE!!!

szprotson 10.05.2010 16:29

Popatrzcie na drużynę Cracovii, nie myslac ze to "derby".
Co widać? Bardzo średnią druzyne, w ktorej sam trener mowi, ze wiekszosc nie nadaje sie do biegania.
Takich sie leje po 4-0 i jedzie dalej na przedzie stawki.

crazykaro 10.05.2010 16:30

Cracovia strzela bramki jak dostanie karnego czyli wystarczy pilnowć się z faulami w polu karnym i nie będzie żadnych problemów

kolumb 10.05.2010 16:41

http://krak.tv/kategoria-9,film-1284.html
Orest uczy dziennikarzy i przy okazji Kasperczaka jak powinno się pisać o ich klubie. Nie mam słów, co za gość ;) to chyba było na dzisiejszej konfie

Donki 10.05.2010 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 895899)
Popatrzcie na drużynę Cracovii, nie myslac ze to "derby".
Co widać? Bardzo średnią druzyne, w ktorej sam trener mowi, ze wiekszosc nie nadaje sie do biegania.
Takich sie leje po 4-0 i jedzie dalej na przedzie stawki.

Bardoz srednia to w tej chwili jest Polonia Warszawa, Cracovia Jest słaba, nawet b. słaba:p

pan Dudi 10.05.2010 16:45

Cytat:

Cracovia strzela bramki jak dostanie karnego czyli wystarczy pilnowć się z faulami w polu karnym i nie będzie żadnych problemów
Nam w poprzednich derbach strzelili z akcji, więc ostrożnie z tym lekceważeniem. Wiadomo, że jakby na to nie spojrzeć jesteśmy faworytem tego meczu, ale nie wolno dzielić skóry na niedźwiedziu.

Już raz po efektownym (na papierze) zwycięstwie nad Piastem nasi pokazali jak potrafią utrzymać formę i nie lekceważą przeciwników. Przyjechała Korona i było w tył.

Muszą wyjść skupieni i z planem, który wierzę, że Henry opracował. Gadanie piłkarzy, że nie trzeba ich motywować i znają stawkę meczu od kilku miesięcy puszczam mimo uszu, bo za często widziałem na co ich stać i modlę się, abym w końcu mógł zacząć wierzyć im na słowo.

Cytat:

Takich sie leje po 4-0 i jedzie dalej na przedzie stawki.
Genialne podejście. Arkę też się leje po 4-0? Powinieneś być trenerem Barcelony i spuścić ich do drugiej ligi. Każdy mecz, zwłaszcza w naszej bananowej lidze (o której poziomie świadczą umiejętności nie tylko pierdół z Cracovii, ale i naszych mega- gwiazdorów), musi być traktowany maksymalnie serio. Szczególnie, kiedy o mistrzostwie może zadecydować 1 punkt.

Jeden mecz z Legią, a Wy już zamiast tonować emocje, sami rozkręcacie karuzelę. Obyście nie musieli po derbach płakać.

Cytat:

tak. Arkę też powinniśmy zlać 4-0.
A zlaliśmy?

Po prostu- trzeba tonować nastroje, bo tak jak pewien mój kolega zauważył- "A pamiętasz w****ienie, jak jednak nie jechaliśmy na wyjazd na Debrecen?". Trzeba trzymać kciuki i wierzyć w zwycięstwo, ale na pewno nie można mówić, że wychodzimy, lejemy ich 4-0 i spokój, bo jak gracze wyjdą z takim nastawieniem, to będzie ciężko.

szprotson 10.05.2010 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 895912)

Genialne podejście. Arkę też się leje po 4-0? Powinieneś być trenerem Barcelony i spuścić ich do drugiej ligi. Każdy mecz, zwłaszcza w naszej bananowej lidze (o której poziomie świadczą umiejętności nie tylko pierdół z Cracovii), ale i naszych mega- gwiazdorów, musi być traktowany maksymalnie serio. Szczególnie, kiedy o mistrzostwie może zadecydować 1 punkt.

Jeden mecz z Legią, a Wy już zamiast tonować emocje, sami rozkręcacie karuzelę. Obyście nie musieli po derbach płakać.

tak. Arkę też powinniśmy zlać 4-0.

Co mam teraz tu pisac że chce 1-0 ? jasne ze chce ale...!Jesteśmy lepsza druzyna, mamy lepszych piłkarzy ( choć dla Ciebie to łajzy), i w takich meczach to trzeba udowadniac.
W meczu z Lechem, nasi pospinani tamci pospinani i kopanie sie po czole było. W meczu z Legią, Nasi byli świadomi tego co graja, a przede wszystkim swiadomi swoich umiejetnosci, zagrali całkowicie inny mecz.
Ja tego chce. Żeby byli świadomi swoich umiejetnosci, i grali swoje. Wtedy czy to Cracovia czy Bełchatów, strzelamy 3 bramki i mamy 3 punkty.

bridgeburner 10.05.2010 17:47

Ilekoroć uda się rozegrać przywoity mecz zakończony przekonywującym zwyciestwem
mozna tutaj przeczytać ile to nie powinniśmy "pojechać" następnego przeciwnika
i jakiż to on słaby jest
A potem przychodzi mecz i jest płacz
Naprawde ostrożnie z taki progonozami
równie dobrze(tfu, tfu, tfu..) można w 5 minucie dostać bramkę z niczego
/przypominam "broni" Juszczyk/
i cały mecz walic głową w mur( patrz mecze z Arka, Koroną, poprzednie Derby, Bełchatów itd)

fialo 10.05.2010 18:18

Jutro to chcę zobaczyć taką ku*wę w oczach naszych piłkarzy, żeby było jasne, że chcą się zrehabilitować za Sosnowiec. Musi być taka piana od samego początku żeby żydkom się odechciało grać po 5 min. Nasi muszą sobie zdać sprawę jak wielką wagę ma ten mecz. Nie chodzi tu tylko o Mistrzostwo, chociaż wiadmomo że też. Tutaj idzie o zmazanie tej plamy na honorze z Sosnowca. Coś takiego powtórzyć sie już długie lata nie może. Mają idealną okazję. Wygrają z sąsiadką, co za tym idzie pewnie zdobęda Mistrza - odpuszczam im wszystkie grzechy tego sezonu. Zapominam o Levadii, Koronie, beznadziejnej grze czasami etc., etc. My jutro musimu ich zniszczyć psychicznie, roz***ać w piksele. Walka, walka jeszcze raz walka. Nie ma odpuszczania. Niech trzeszczą kości, niech leci krew. Ma być jak w drugiej lidze angielskiej. Musi być ogień. Ale jest korba na jutro. Już nie mogę się doczekać.

STARY WIŚLAK 10.05.2010 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 895488)
Cracovia ma jeszcze jeden cel, znając ich to nawet ważniejszy, niż utrzymanie; Ten cel to umożliwienie zdobycia mistrzostwa Lechowi naszym kosztem. O tym nie zapominajmy.
Jestem przekonany, że Pejsy w tym meczu dadzą z siebie nie 100%, a 1000% swoich możliwości. I ten mecz zadecyduje tak na prawdę o tym, kto zdobędzie mistrzostwo.
Dlatego szalenie ważną sprawą dla naszego sztabu szkoleniowego będzie uświadomienie naszym piłkarzom, że czeka ich prawdopodobnie najcięższy mecz w rundzie, jeśli nie w całym sezonie, a na koronacje jeszcze za wcześnie.
Ponieważ piłkarsko jesteśmy od Pasów lepsi, nasza wygrana w tym meczu zależeć będzie tylko i wyłącznie od podejścia mentalnego naszych zawodników, zwłaszcza w I połowie meczu. Jeśli zaczniemy na pełnej ku...ie i strzelimy ze dwie brameczki, będzie dobrze.
Zastanawiam się, kto powędruje na lewą pomoc, bo Piotrek zagra chyba na obronie. Mamy do dyspozycji albo Kirma, albo Małego. Trudna sprawa, bo Mały według mnie sprawdził się na prawej pomocy.

Na bazie mojego postu bardzo fajnie to Gościu napisałeś!!!

Dobrze też napisałeś, że "pasiaste damy" muszą wykrzesać co najmniej 1000% swojej normy by pomóc "Leszkom"

Nam wystarczy 100% tego co zaprezentowaliśmy w Warszawie a kolejne derby przejdą do historii jako Nasza Dominacja w Krakowie!!!

Marszałek 10.05.2010 18:54

Niby ciężki mecz,bo walczą o utrzymanie,ale oni są tak słabi,że większych problemów być nie powinno. Ładować ile fabryka dała,5 czy 6 do 0 by mnie ucieszyło,ale jeśli ma być to kosztem kartek i kontuzji to wolę skromne 1-0. Przeciwnik niegodny aby wspominać o nim z nazwy. Przerażające jest to,że z trybun będzie leciał stos wulgaryzmów wobec nas,od hymnu tych ludzi poczynając. Jak można mieć takie kompleksy wobec kogokolwiek. Wstyd i żenada aż szczęka opada.

SpoXsteR 10.05.2010 19:10

Ochalik na TVNie mowil o jakiejs niespodziance w razie wywalczenia MP juz jutro :>

strasznie sie boje tego meczu... jestem spokojny o paru graczy u nas, ale czy to wystarczy... z kazda mijajaca godzina mam coraz to gorsze przeczucia, ale niech bedzie, na przekor by nie zapeszyc;)
niech ten sen trwa.. zdobycie MP byloby pieknym snem.. pomimo tylu wpadek, gry po wioskach, plag z kontuzjami, zmianami na trenerce, faworyzowaniu Lokomotiva przez media.. to byloby cos!

donecki 10.05.2010 19:18

Panowie proszę o cierpliwość do 21 11 maja
 
Wydaje mi się że słabsza Legła niż żydy obecnie przeszła obok meczu z nami.Zydy także w meczu przyjażni podłożyły się.Czeka nas cięzki mecz bo amica jeszcze na pewno podjechała z ekstra premią a my jesteśmy w słabej formie.Mi wystarczy 1-0.Jeszcze przypomniecie sobie moje słowa w 80 min jutrzejszego meczu.Ja kupię jutro szampana ale może się mrozić do soboty.Oby tylko do soboty

TomAlwernia 10.05.2010 19:24

Nie ma co jeszcze mrozić tylko jutro mocno dopingować... w domach i knajpach :) a szampany w razie czego zawsze się znajdą :):):)

ociec Ciemka 10.05.2010 19:53

dziwny sezon, dziwna gra Wisły. Nikt tak naprawdę nie wie czy to Wisła zagrała tak dobrze czy Legia tak źle? Czy Korona tak dobrze czy Wisła tak źle? Dlatego żadnego meczu lekceważyć nie można. Nawet jeśli Cracovia kopie bezładnie piłę, a Wisła nawet kilka podań potrafi wymienić. W każdym razie nie chciałbym oglądać snujących się zawodników. Mają grać! W piłkę nożną :)

sovinho_02 10.05.2010 20:10

Skład raczej będzie taki :

Juszczyk - Singlar ( Alvarez podbno coś z kolanem ma ), Głowacki,Marcelo, Piotr Brożek ( też coś było że nie trenował w niedzielę, a więc ewentualnie Cleber) - Małecki,Ba,Sobolewski,Kirm - Boguski, Paweł Brożek

Moim zdaniem dobrze będzie jak zagra Singlar bo i tak cały sezon ma zmarnowany to chociaż jeden mecz zagra :)

anthony09 10.05.2010 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sovinho_02 (Post 896032)
Skład raczej będzie taki :

Juszczyk - Singlar ( Alvarez podbno coś z kolanem ma ), Głowacki,Marcelo, Piotr Brożek ( też coś było że nie trenował w niedzielę, a więc ewentualnie Cleber) - Małecki,Ba,Sobolewski,Kirm - Boguski, Paweł Brożek

Moim zdaniem dobrze będzie jak zagra Singlar bo i tak cały sezon ma zmarnowany to chociaż jeden mecz zagra :)

Co wy kurna z tym Kirmem macie ! Odkąd pamiętam to wszystkie mecze z Kirmem co gramy to tracimy w nich pierwsi bramę i później takie piłki do tyłu gramy, walimy w ściane ... Ma grać ŁOBO na prawej i chu...j! Mały na lewej i jedziemy skrzydłami z nimi! Łobo chyba specjalnie nie zagrał z Ległą żeby był zdrowy na Pasy,Łobo przeważnie w końcówkach sezonu zapewniał nam Mistrza i żeby było tak i w tym roku !
W środku Ba z Sobolem, w Ataku Brozinho z Bogusiem, który mam nadzieje teraz strzeli jakąś bramę ;D ;)

WISŁAZWE 10.05.2010 20:32

Derby poprowadzi Dawid Piasecki. W tym sezonie sędziował na dwa zwycięskie mecze Zagłębie Lubin 4-1 i Polonię Warszawa szczęśliwe 1-0.
Więc to szczęśliwy dla Nas sędzia, oby można to o nim powiedzieć jutro po meczu.


anthony09 mam takie przeczucie że to właśnie Wojtek jutro załatwi sprawę i będzie mistrz , w końcu raz na sezon gra mecz powyżej swojej średniej.

Agresja, waleczność i wygrywamy z Cracovią, wejdźmy w mecz jak w drugą połowę z Legię, mam nadzieję że nie powtórzy się sytuacja z meczu z Koroną.
Niech piłkarze zmażą plamę z poprzedniej rundy.

sovinho_02 10.05.2010 20:39

No ale Kirm na lewej pierwszą połowę, na drugą Łobo na prawą, Mały na lewą. Gdyby mógł grać Diaz to u mnie on by za Kirma grał. Łobo z reguły lepiej gra jak wchodzi z ławki ( tak jak z Lechią w tamtym sezonie,) a to przed ostatnia kolejka i trzeba pamiętać że w tamtym sezonie w przedostatniej kolejce wszedł po przerwie i sami widzieliśmy co zrobił xD

farben 10.05.2010 20:43

Derby Krakowa: zdenerwowany Lenczyk i spokojny Kasperczak

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...czak,id,t.html

Zienczuk8 10.05.2010 20:47

Kirm powinien na lawie usiasc, zagra wtedy Łobo, ktory rok temu zapewnil nam mistrzostwo i moze to jest dobry omen, bo Lech ma jutro naprawde ciezki mecz... wydaje mi sie, wiec ze jutro albo bedziemy swietowac mistrzostwo, albo bedziemy do niego potrzebowac jednego punktu z Odra. Wystarczy zagrac tak jak z Legia... czyli prostopadle pilki do Brozka i Boguskiego, a na pewno cos wpadnie...

WISŁAZWE 10.05.2010 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sovinho_02 (Post 896054)
No ale Kirm na lewej pierwszą połowę, na drugą Łobo na prawą, Mały na lewą. Gdyby mógł grać Diaz to u mnie on by za Kirma grał. Łobo z reguły lepiej gra jak wchodzi z ławki ( tak jak z Lechią w tamtym sezonie,) a to przed ostatnia kolejka i trzeba pamiętać że w tamtym sezonie w przedostatniej kolejce wszedł po przerwie i sami widzieliśmy co zrobił xD

Widzimy także co w tyj rundzie robi Kirm ( Piast, Legia, Polonia, Korona) w moim odczuciu jest on słabszy niż Łobodziński, dlatego to on powinien wyjść w pierwszej 11,mówi się że Łobodziński nie jest przygotowany(!) na granie co 3 dni dlatego za pewne nie wyszedł na Legię nawet w drugiej połowie, bo przygotowywany jest na jutrzejszy mecz.
Zobaczymy jak będzie, Kasperczak zdecyduje.

Kandzior 10.05.2010 20:55

Oby na środeczku zagrał Sobolewski z Ba. Według mnie lepiej się sprawdzają, niż ten pierwszy z Jirsakiem.

sovinho_02 10.05.2010 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 896064)
Widzimy także co w tyj rundzie robi Kirm ( Piast, Legia, Polonia, Korona) w moim odczuciu jest on słabszy niż Łobodziński, dlatego to on powinien wyjść w pierwszej 11,mówi się że Łobodziński nie jest przygotowany(!) na granie co 3 dni dlatego za pewne nie wyszedł na Legię nawet w drugiej połowie, bo przygotowywany jest na jutrzejszy mecz.
Zobaczymy jak będzie, Kasperczak zdecyduje.

I tu się zgodzę...Kasperczak napewno to dobrze poukłada. A co sądzicie o tym żeby na prawej obronie zagrał Singlar ?

Tenzen 10.05.2010 21:18

Po tym co Leńczyk powiedział o kibicach Cracovii to mogą im zrobić gorszy doping niż miała Legia ostatnio.

gromaders 10.05.2010 21:20

Pomysł z Singlarem na prawej nie jest zbyt dobry, nie w takim meczu, gość nie grał kupę czasu, mam nadzieje że Alvarez jednak wyjdzie i zagra

sovinho_02 10.05.2010 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 896080)
Pomysł z Singlarem na prawej nie jest zbyt dobry, nie w takim meczu, gość nie grał kupę czasu, mam nadzieje że Alvarez jednak wyjdzie i zagra

Ale Cracovia chyba jakiegoś dobrego lewoskrzydłowego nie ma. A jak ma grać Alvarez z kontuzją to lepiej niech zagra Singlar :) Moim zdaniem jak zagra przynajmniej jeden mecz w tym sezonie będzie mu łatwiej w następnym...

WISŁAZWE 10.05.2010 21:29

To już wolę żeby zagrał Burliga bo być może to on od nowego sezonu będzie etatowym prawym obrońcą w Wiśle.

Zotek 10.05.2010 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 896060)
Kirm powinien na lawie usiasc, zagra wtedy Łobo, ktory rok temu zapewnil nam mistrzostwo i moze to jest dobry omen, bo Lech ma jutro naprawde ciezki mecz... wydaje mi sie, wiec ze jutro albo bedziemy swietowac mistrzostwo, albo bedziemy do niego potrzebowac jednego punktu z Odra. Wystarczy zagrac tak jak z Legia... czyli prostopadle pilki do Brozka i Boguskiego, a na pewno cos wpadnie...

Latwo sie mowi... Prostopadle pilki mozna grac na wysunieta obrone, natomiast jak sie ustawia na 16 metrze to raczej ciezko z tym bedzie.

kolumb 10.05.2010 21:52

http://krak.tv/kategoria-9,film-1286.html

Głowacki i Polczak przed meczykiem

SpoXsteR 10.05.2010 22:05

Cytat:

Jak podała Polska Agencja Prasowa - za zdobycie mistrzostwa Polski walczące o ten tytuł Wisła i Lech mogą liczyć na spory zastrzyk gotówki. Najlepsze drużyny sezonu 2009/2010 zainkasują bowiem kwoty powyżej 10 mln złotych. Więcej za mistrzostwo przypadłoby Wiśle, która w przypadku obrony tytułu otrzyma 3,2 mln zł, plus 3,4 mln tzw. kwoty gwarantowanej. Do tego dochodzą dodatkowe wpływy za transmisje telewizyjne. Za 28 meczów pokazanych w Canal+ Wisła otrzyma 4,2 mln zł. Łącznie więc na konto bankowe "Białej Gwiazdy" wpłynąć może aż 10,8 mln zł.

Dodajmy, że każda niższa pozycja w tabeli oznacza zmniejszenie wpływu o 200 tys. złotych. Dla porównania dodajmy, że Canal+ transmitował 25 spotkań Lecha. Poznaniacy mogą więc liczyć maksymalnie na 10 mln i 350 tys. zł.




WislaPortal..........

lucekj 10.05.2010 22:23

napiszę to samo co przed meczem w Warszawie, bardzo liczę na Patryka, mam nadzieję, że weźmie na siebie ciężar gry i będzie podobnie aktywny i zadziorny jak z legionistami.

Jego charakter najbardziej gwarantuje nieustępliwą walkę

peterwislak 10.05.2010 22:26

wie ktoś gdzie można znaleźć w necie filmik z wypowiedzią Lenczyka płaczącego że dzienikarze nie widziali faulu Skrzyńskiego?

KoPer 10.05.2010 22:40

krak.tv - tam powinno byc

Griszka30KR 10.05.2010 22:44

O to chodzi ?
http://krak.tv/kategoria-9,film-1284.html

peterwislak 10.05.2010 23:03

to chodziło mi
ale mi sie wyłącza po 1:02 i dalej nie mogę oglądać wam tez tak sie dzieje?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl