Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Możliwe scenariusze w walce o mistrzostwo (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7206)

EricDraven 10.05.2010 09:14

w pierwszej kolejności liczy się bilans bramek, czy bilans bezpośredni z Amica? Tzn w przypadku naszej wygranej w 29 kolejce, np 3-0, ich remisie 0-0 z Ruchem, a następnie w 30 kolejce naszej, nie daj Boże, przegranej z Odrą 1-0 i ich wygranej 1-0 w ostatnim meczu, mamy równą liczbę punktów, ale bramki 1+ dla nas, kto jest Mistrzem?

Zarko42 10.05.2010 09:20

bezpośrednie mecze ponoć

wroobel88 10.05.2010 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EricDraven (Post 895713)
w pierwszej kolejności liczy się bilans bramek, czy bilans bezpośredni z Amica? Tzn w przypadku naszej wygranej w 29 kolejce, np 3-0, ich remisie 0-0 z Ruchem, a następnie w 30 kolejce naszej, nie daj Boże, przegranej z Odrą 1-0 i ich wygranej 1-0 w ostatnim meczu, mamy równą liczbę punktów, ale bramki 1+ dla nas, kto jest Mistrzem?

Wtedy mistrzem są kuchenki, bo w pierwszej kolejności liczy się bilans bezpośrednich spotkań.

WISŁAZWE 10.05.2010 09:22

Wydaje mi się, że przy równej liczbie punktów liczy się bezpośredni bilans spotkań, który nie jest dla nas korzystny.

Donki 10.05.2010 09:41

Na 100 % pierwsze liczy sie bilans bezposrednich spotkan . :)

Belzebub 10.05.2010 13:06

SCENARIUSZ MARZENIE
Jutro jedziemy pejsów,Ruch wygrywa z Lechem,Arka remisuje z Piastem,Odra remis ze Sląskiem..
Ostatnia kolejka:My wystawiamy zespół Młodej Ekstraklasy,Odra nas pokonuje,Piast ogrywa parchatych..
My mamy mistrza,szmaty leca do 1 ligi na wiele wiele lat :)

Kamson 10.05.2010 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 895797)
SCENARIUSZ MARZENIE
Jutro jedziemy pejsów,Ruch wygrywa z Lechem,Arka remisuje z Piastem,Odra remis ze Sląskiem..
Ostatnia kolejka:My wystawiamy zespół Młodej Ekstraklasy,Odra nas pokonuje,Piast ogrywa parchatych..
My mamy mistrza,szmaty leca do 1 ligi na wiele wiele lat :)

Wszystko pasuje, tylko żeby jeszcze Śląsk się utrzymał. A z parchami do drugiej ligi Areczka :)

Jaroo1 10.05.2010 13:56

Jesli chodzi o scenariusze dotyczace Mistrzostwa to dla mnie pozostał juz tylko jeden scenariusz.
Rozkuriwamy Cracovie za porazke w tamtej rundzie. Czeka nas ostatni mecz ktory moze byc zmuszeni wygrac albo jak bedzie korzystny wynik meczu Ruch-Lech to mozemy nawet przegrac. Tak czy siak jak teraz bysmy stacili to MP to by było jakies zajebiste nieporozumienie

Simao1 10.05.2010 15:55

Dla mnie nie ma innego scenariusza jak zwycięstwo z Cracovią i minimum remis Ruchu z Lechem, a w sobotę na rynku uczcić mistrzostwo :D Już jutro możemy świętować. Oby się tylko udało... :)

Belzebub 10.05.2010 15:58

Arka jak nie wygra z Piastem(a tak jest w moim diabelskim scenariuszu:) ) leci "automatycznie"..Sląsk remisując z Odra moze przegrac na koniec nawet z Arka,której i taj juz to nic nie da...Wtedy na koniec zydy i Odra maja po 30 pkt,ale pejsy maja gorszy stosunek bramek(bezposrednio bylo 1:0 i 0:1,a stosunek bramek po takich wynikach meczow beda mieli gorszy)Ale poczekajmy do jutra!!!!

MatMario 10.05.2010 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 895797)
SCENARIUSZ MARZENIE
Jutro jedziemy pejsów,Ruch wygrywa z Lechem,Arka remisuje z Piastem,Odra remis ze Sląskiem..
Ostatnia kolejka:My wystawiamy zespół Młodej Ekstraklasy,Odra nas pokonuje,Piast ogrywa parchatych..
My mamy mistrza,szmaty leca do 1 ligi na wiele wiele lat :)

Jeszcze dopisz do marzenia że bramkę na 1:0 dla Odry z nami strzela np Małecki z szyderczym uśmiechem na twarzy. :)

Wrona 10.05.2010 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Simao1 (Post 895880)
Dla mnie nie ma innego scenariusza jak zwycięstwo z Cracovią i minimum remis Ruchu z Lechem, a w sobotę na rynku uczcić mistrzostwo :D Już jutro możemy świętować. Oby się tylko udało... :)

Przy naszej wygranej w Derbach i remisie Ruchu z Lechem musimy z Odrą zdobyć jeden punkt...

Musiek1906 10.05.2010 18:08

To jest jeszcze jedno wyjście :)
29. kolejka
My wygrywamy jutro z parchami,Amika przegrywa z Ruchem, Odra wygrywa ze Śląskiem, Piast natomiast wygrywa z Arką.
30. kolejka
Piast wygrywa z parchami, Śląsk z Arką, a my puszczamy mecz w podobny sposób jak Lazio Interowi :)
1. Wisła 63 pkt
2. Lech 62
...
14. Piast 33pkt
15.Cracovia 30 pkt
16. Arka 25 pkt
Ale jak to mówią "marzenia dobry sport" :)

Simao1 10.05.2010 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wrona (Post 895911)
Przy naszej wygranej w Derbach i remisie Ruchu z Lechem musimy z Odrą zdobyć jeden punkt...

Racja, mój błąd. Liczę zatem na porażkę Lecha przy równoczesnym zwycięstwie Wisły. Ruch teoretycznie wciąż walczy o v-ce mistrzostwo. Ale jak będzie - zobaczymy.

anthony09 10.05.2010 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 895961)
To jest jeszcze jedno wyjście :)
29. kolejka
My wygrywamy jutro z parchami,Amika przegrywa z Ruchem, Odra wygrywa ze Śląskiem, Piast natomiast wygrywa z Arką.
30. kolejka
Piast wygrywa z parchami, Śląsk z Arką, a my puszczamy mecz w podobny sposób jak Lazio Interowi :)
1. Wisła 63 pkt
2. Lech 62
...
14. Piast 33pkt
15.Cracovia 30 pkt
16. Arka 25 pkt
Ale jak to mówią "marzenia dobry sport" :)

Ciekawe ;d czy gdyby w ostatniej kolejce przy zapewnionym Mistrzostwie Wisła oddałaby mecz ? W ostatnim czasie coś dyskutowano na temat tego, że w ostatniej/nich kolejkach trzeba wystawiać najsilniejszy skład ale nie wiem czy to obowiązuje i na jakich zasadach, chyba raczej nie ale trochę to nie Fair Play ...

SlawekS 10.05.2010 22:46

Co was opętało z tym spuszczaniem Pasów z ligi? Co wolicie - krótką satysfakcję że Pasy lecą w dół a potem przez cały rok będziemy słyszeli jak wygrywają większość meczy w I lidze czy może jednak dwa kolejne mecze derbowe w przyszłym roku, satysfakcję z lania Pasów oraz patrzenie jak przegrywają (jak zwykle) większość meczy w ekstraklasie?

MatMario 10.05.2010 23:31

Oni są tak słabi że nawet za rok nie awansują, będą się tułąć po tej pierwszej lidze, do czasu aż znów zaczną przychylnym okiem patrzeć na nich sędziowie.

Niech lecą jak najniżej się da, bo na to zasługują za poprzedni sezon, a spadając niech pamiętają kto im to załatwił. Narazie mają 3 punkty z meczu z nami, i niestety są tu gdzie są a powinni być jeszcze niżej.

Above 12.05.2010 11:24

Temat do zamknięcia.

Belzebub 12.05.2010 11:30

Zostaje jedyny dla nas szcześliwy scenariusz:
Zagłebie nie nadstawia dupy Amice..A i tak to może byc za mało...Licze na szybkie kontry Traore,Micanskiego..a może bedzie dobrze...Ale by ten mistrz smakowal :)

willow 12.05.2010 11:36

A ja sądzę, że ten temat można spokojnie zamknąć.

Belzebub 12.05.2010 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 897122)
Trochę poszperałem i coś takiego mi się nasunęło :
Jest 22 Maja 2007 roku do Bełchatowa Jedzie Wisła która ma fatalny sezon (w końcowym rozrachunku 8 miejsce) i nie walczy praktycznie o nic za to Bełchatów ma 2 pkt przewagi nad Zagłebiem i Wisła wygrywa 2-1 w dużej mierze pozbawiając Bełchatów mistrza (którego trenerem był wtedy Orest Lenczyk - Niektórzy pisali ze własnie się nam zrewanżował za tamten mecz wczoraj).
Teraz mamy podobną sytułacje Zagłebie jedzie do Lech i też o nic nie gra (no może o kase za zajęcie tego 6 miejsca)
zobaczymy jak będzie jak to mówią Wiara Czyni Cuda.
ZObaczymy...

Pozwolilem sobie wkleic tekst kolegi z innego tematu..Mam nadzieje ze w Lubinie pamietaja kto im ułatwil zdobycie mistrzostwa..

Kandzior 12.05.2010 13:30

Ten temat od początku to była głupota. Trzeba wygrywać i ma się mistrza - tyle. A jakieś dywagowanie, co by było jeśli, co będzie jeśli, a czego nie było jeśli to głupota.

Simao1 12.05.2010 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 897149)
Pozwolilem sobie wkleic tekst kolegi z innego tematu..Mam nadzieje ze w Lubinie pamietaja kto im ułatwil zdobycie mistrzostwa..

O taaak.. Szansa na zrewanżowanie się (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) Wiśle będzie już w sobotę. Dodatkowo w magazynie Liga+, była mowa o premii 300tys. dla Zagłębia, za ewentualne zwycięstwo w meczu z Amicą.

Dla mnie istnieje tylko jeden scenariusz:

Wisła 2-0 Odra Wodzisław
amica 1-1 Zagłębie Lubin

Krystian168 12.05.2010 14:50

Ja wierzę,w Zagłębie. Dlaczego ? bo jeżeli nie powalczą i przegrają to mogą spaść w tabeli z 6. miejsca na 11-12... Spora różnica kasy dla klubu za pozycję w lidze i pewnie większe premie dla zawodników. Jeżeli podejdą na 100% zmobilizowani, to mają szansę urwać punkty Lechowi... Bajor bardzo fajnie poukładał tą drużynę.

KuLwIk 12.05.2010 15:08

Cytat:

Czas na ostatni mecz w sezonie, tak naprawdę nie gramy już o nic jak o pozostanie na 6 miejscu na koniec sezonu.
Przeglądałem tak z czystej ciekawości forum Lecha Poznań, bardzo są pewni zwycięstwa i nawet już sobie mobilizują fete na starym rynku z okazji uzyskania od 17 lat mistrzostwa polski.
Trzeba by ich troszeczkę sprowadzić na ziemie i utrzeć nosa 0:1 zabieramy 3 pkt z Bułgarskiej i kończymy sezon na 6 miejscu a Lech, jak to Lech liczy na następny sezon
Z forum Zagłębia.

Mam nadzieję że piłkarze również nie odpuszczą i będą grali o zwycięstwo, i pozostanie na 6 miejscu. A Lech jak to Lech, poczuje się już mistrzem i może dojść do dużej niespodzianki, tak jak w doliczonym czasie meczu z Cracovią. Taki wariant byłby marzeniem.

Ten się śmieje, co się śmieje ostatni. Wierność! :-)

LAB 12.05.2010 15:10

Zaglebie ma zgode z Lechem?
Bo jezeli nie to daje nam te 3 procent szans na mistrza...

Wujor 12.05.2010 15:11

Jesli Amika straci punkty z Lubinem, oznaczac to będzie że są jeszcze większymi frajerami niż nasi gracze. I tyle w tym temacie.

Donki 12.05.2010 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 897215)
Zaglebie ma zgode z Lechem?
Bo jezeli nie to daje nam te 3 procent szans na mistrza...

Nie nie ma zgody ;)

Gwiaździsty 12.05.2010 15:24

Skończcie już bredzić, pogodzcie się wreszcie z przegraną ! Podziękujcie tym nieudacznikom z wczorajszego dnia.
OD LEVADII PO JOPA ! CZYLI KATASTROFA
Taki był ten sezon.

JrQ- 12.05.2010 16:39

Chłopie nie siej zamętu.
Stało się, czasu nie zawrócisz, trzeba wygrać z Odrą, a reszta niech nas nie interesuje...

Gwiaździsty 12.05.2010 16:46

Zamęt to Ty siejesz, wygrana z Odrą nam h.. daje !
Napisz scenariusz na sobotę:
A na końcu wyląduje kosmiczny spodek, z którego wyjdą ufo ludki i wręczą Mariuszowi Jopowi złotą paterę.

Jaroo1 12.05.2010 16:49

No tak bo maloprawdopodobne jest zeby Lech nie wygral z Zagłebiem a moze rownie malopradobodobne wydawalo Ci sie to ze wczoraj Lech wygra w ostatnich sekundach z Ruchem w kuriozalnych okolicznosciach a my w kuriozalnych okolicznosciach zremisujemy z Cracovia? Wiec wez sie chlopie w garsc i nie placz zanadto na forum tylko troche opanuj psyche. Poki jest wiara to sie wierzy a Ty mozesz sie obrazac na pilkarzy i caly swiat jesli chcesz

WISŁAZWE 12.05.2010 16:53

Jak już napisałem w innym temacie sami sobie balon pompujemy, będąc pewni zwycięstwa jak przed derbami balon pękł i jest płacz i lament, że przegrali że nie strzelili bramki jak tak mogli i w ogóle.

Zluzujcie trochę, bo wczorajszy mecz chyba nauczył nas (wszystkich) odrobiny pokory i trzeźwego spojrzenia na rzeczywistość, która często jest brutalna i nie taka jakbyś my sobie wymarzyli.


Jaroo1
wiara, która polega na tym, że piszemy scenariusz meczu Lecha z Zagłębiem a nie zastanawiamy się nad tym że Odra walczy o utrzymanie i się przed nami nie położy, to samo było przed Arką - wygramy bo Arka na końcu, Korona - wygramy bo nawet słaba Legia ich ogrywa, Cracovia wygramy bo musimy i co z tego wyszło gówno i tyle.

Trochę trzeźwego myślenia i realnej oceny aktualnej sytuacji.
Wiadomo to jest Polska, wszystko się może zdarzyć co już widzieliśmy wczoraj ale czy drugi raz w przeciągu tygodnia jest to możliwe??

JOSE 841 12.05.2010 17:13

dobrze rozumiem że Wisła jak wygra z Odrą(która popłynie z nurtem rzeki do I ligi) A Amica zostanie uciszona przez zwycięstwo albo nawet remis Zagłębia To Wisła ma Fete na Rynku w Krakowie?????

Donki 12.05.2010 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 897320)
dobrze rozumiem że Wisła jak wygra z Odrą(która popłynie z nurtem rzeki do I ligi) A Amica zostanie uciszona przez zwycięstwo albo nawet remis Zagłębia To Wisła ma Fete na Rynku w Krakowie?????

Tak dobrze rozumiesz :-p

JOSE 841 12.05.2010 17:18

a co jeśli Wisła i Amica wygrają swoje mecze??

MaG* 12.05.2010 17:19

W razie czego feta bez kibiców sukcesu !
Wierność i wiara :)

fond 12.05.2010 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 897331)
a co jeśli Wisła i Amica wygrają swoje mecze??

To od razu dają nam awans do Ligi Mistrzów :lol:

Matko...

AYALA 12.05.2010 17:21

gdyby to była jakaś inna liga a nie nasza to bym jeszcze wierzył w szczęśliwy koniec...

Plastman 12.05.2010 17:28

Wszystko się może zdażyć i to "WSZYSTKO" już się zdażyło, w poprzednich kolejkach, a szczególnie w 29-tej.

Teraz to:
Lech łatwo, lekko i przyjemnie pokona Zagłębie, które nawet nie będzie próbowało mu w tym przeszkodzić.
(Jak ktoś ma wątpliwości, to niech poczyta między wierszami w wypowiedzi Peszki o 99%)
Ruch wygra w Kielcach, nie zdziwię się również jeżeli Arka pokona we Wrocławiu Śląska. Ot, po prostu polska liga, jak ktoś MUSI wygrać z zespolem który nie musi, to raczej wygrywa. Zdażają się oczywiście nieliczne wyjątki, ale nie sądzę akurat, żeby Zagłębie wypluwało płuca, żeby zrewanżować się Wiśle za taki właśnie wyjątek z 2007 roku.
Odra raczej się nie będzie starać w Krakowie, bo po co, skoro Arka i tak wygra swój mecz.
Tak więc my też łatwo wygramy ten mecz...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl