![]() |
w pierwszej kolejności liczy się bilans bramek, czy bilans bezpośredni z Amica? Tzn w przypadku naszej wygranej w 29 kolejce, np 3-0, ich remisie 0-0 z Ruchem, a następnie w 30 kolejce naszej, nie daj Boże, przegranej z Odrą 1-0 i ich wygranej 1-0 w ostatnim meczu, mamy równą liczbę punktów, ale bramki 1+ dla nas, kto jest Mistrzem?
|
bezpośrednie mecze ponoć
|
Cytat:
|
Wydaje mi się, że przy równej liczbie punktów liczy się bezpośredni bilans spotkań, który nie jest dla nas korzystny.
|
Na 100 % pierwsze liczy sie bilans bezposrednich spotkan . :)
|
SCENARIUSZ MARZENIE
Jutro jedziemy pejsów,Ruch wygrywa z Lechem,Arka remisuje z Piastem,Odra remis ze Sląskiem.. Ostatnia kolejka:My wystawiamy zespół Młodej Ekstraklasy,Odra nas pokonuje,Piast ogrywa parchatych.. My mamy mistrza,szmaty leca do 1 ligi na wiele wiele lat :) |
Cytat:
|
Jesli chodzi o scenariusze dotyczace Mistrzostwa to dla mnie pozostał juz tylko jeden scenariusz.
Rozkuriwamy Cracovie za porazke w tamtej rundzie. Czeka nas ostatni mecz ktory moze byc zmuszeni wygrac albo jak bedzie korzystny wynik meczu Ruch-Lech to mozemy nawet przegrac. Tak czy siak jak teraz bysmy stacili to MP to by było jakies zajebiste nieporozumienie |
Dla mnie nie ma innego scenariusza jak zwycięstwo z Cracovią i minimum remis Ruchu z Lechem, a w sobotę na rynku uczcić mistrzostwo :D Już jutro możemy świętować. Oby się tylko udało... :)
|
Arka jak nie wygra z Piastem(a tak jest w moim diabelskim scenariuszu:) ) leci "automatycznie"..Sląsk remisując z Odra moze przegrac na koniec nawet z Arka,której i taj juz to nic nie da...Wtedy na koniec zydy i Odra maja po 30 pkt,ale pejsy maja gorszy stosunek bramek(bezposrednio bylo 1:0 i 0:1,a stosunek bramek po takich wynikach meczow beda mieli gorszy)Ale poczekajmy do jutra!!!!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To jest jeszcze jedno wyjście :)
29. kolejka My wygrywamy jutro z parchami,Amika przegrywa z Ruchem, Odra wygrywa ze Śląskiem, Piast natomiast wygrywa z Arką. 30. kolejka Piast wygrywa z parchami, Śląsk z Arką, a my puszczamy mecz w podobny sposób jak Lazio Interowi :) 1. Wisła 63 pkt 2. Lech 62 ... 14. Piast 33pkt 15.Cracovia 30 pkt 16. Arka 25 pkt Ale jak to mówią "marzenia dobry sport" :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Co was opętało z tym spuszczaniem Pasów z ligi? Co wolicie - krótką satysfakcję że Pasy lecą w dół a potem przez cały rok będziemy słyszeli jak wygrywają większość meczy w I lidze czy może jednak dwa kolejne mecze derbowe w przyszłym roku, satysfakcję z lania Pasów oraz patrzenie jak przegrywają (jak zwykle) większość meczy w ekstraklasie?
|
Oni są tak słabi że nawet za rok nie awansują, będą się tułąć po tej pierwszej lidze, do czasu aż znów zaczną przychylnym okiem patrzeć na nich sędziowie.
Niech lecą jak najniżej się da, bo na to zasługują za poprzedni sezon, a spadając niech pamiętają kto im to załatwił. Narazie mają 3 punkty z meczu z nami, i niestety są tu gdzie są a powinni być jeszcze niżej. |
Temat do zamknięcia.
|
Zostaje jedyny dla nas szcześliwy scenariusz:
Zagłebie nie nadstawia dupy Amice..A i tak to może byc za mało...Licze na szybkie kontry Traore,Micanskiego..a może bedzie dobrze...Ale by ten mistrz smakowal :) |
A ja sądzę, że ten temat można spokojnie zamknąć.
|
Cytat:
|
Ten temat od początku to była głupota. Trzeba wygrywać i ma się mistrza - tyle. A jakieś dywagowanie, co by było jeśli, co będzie jeśli, a czego nie było jeśli to głupota.
|
Cytat:
Dla mnie istnieje tylko jeden scenariusz: Wisła 2-0 Odra Wodzisław amica 1-1 Zagłębie Lubin |
Ja wierzę,w Zagłębie. Dlaczego ? bo jeżeli nie powalczą i przegrają to mogą spaść w tabeli z 6. miejsca na 11-12... Spora różnica kasy dla klubu za pozycję w lidze i pewnie większe premie dla zawodników. Jeżeli podejdą na 100% zmobilizowani, to mają szansę urwać punkty Lechowi... Bajor bardzo fajnie poukładał tą drużynę.
|
Cytat:
Mam nadzieję że piłkarze również nie odpuszczą i będą grali o zwycięstwo, i pozostanie na 6 miejscu. A Lech jak to Lech, poczuje się już mistrzem i może dojść do dużej niespodzianki, tak jak w doliczonym czasie meczu z Cracovią. Taki wariant byłby marzeniem. Ten się śmieje, co się śmieje ostatni. Wierność! :-) |
Zaglebie ma zgode z Lechem?
Bo jezeli nie to daje nam te 3 procent szans na mistrza... |
Jesli Amika straci punkty z Lubinem, oznaczac to będzie że są jeszcze większymi frajerami niż nasi gracze. I tyle w tym temacie.
|
Cytat:
|
Skończcie już bredzić, pogodzcie się wreszcie z przegraną ! Podziękujcie tym nieudacznikom z wczorajszego dnia.
OD LEVADII PO JOPA ! CZYLI KATASTROFA Taki był ten sezon. |
Chłopie nie siej zamętu.
Stało się, czasu nie zawrócisz, trzeba wygrać z Odrą, a reszta niech nas nie interesuje... |
Zamęt to Ty siejesz, wygrana z Odrą nam h.. daje !
Napisz scenariusz na sobotę: A na końcu wyląduje kosmiczny spodek, z którego wyjdą ufo ludki i wręczą Mariuszowi Jopowi złotą paterę. |
No tak bo maloprawdopodobne jest zeby Lech nie wygral z Zagłebiem a moze rownie malopradobodobne wydawalo Ci sie to ze wczoraj Lech wygra w ostatnich sekundach z Ruchem w kuriozalnych okolicznosciach a my w kuriozalnych okolicznosciach zremisujemy z Cracovia? Wiec wez sie chlopie w garsc i nie placz zanadto na forum tylko troche opanuj psyche. Poki jest wiara to sie wierzy a Ty mozesz sie obrazac na pilkarzy i caly swiat jesli chcesz
|
Jak już napisałem w innym temacie sami sobie balon pompujemy, będąc pewni zwycięstwa jak przed derbami balon pękł i jest płacz i lament, że przegrali że nie strzelili bramki jak tak mogli i w ogóle.
Zluzujcie trochę, bo wczorajszy mecz chyba nauczył nas (wszystkich) odrobiny pokory i trzeźwego spojrzenia na rzeczywistość, która często jest brutalna i nie taka jakbyś my sobie wymarzyli. Jaroo1 wiara, która polega na tym, że piszemy scenariusz meczu Lecha z Zagłębiem a nie zastanawiamy się nad tym że Odra walczy o utrzymanie i się przed nami nie położy, to samo było przed Arką - wygramy bo Arka na końcu, Korona - wygramy bo nawet słaba Legia ich ogrywa, Cracovia wygramy bo musimy i co z tego wyszło gówno i tyle. Trochę trzeźwego myślenia i realnej oceny aktualnej sytuacji. Wiadomo to jest Polska, wszystko się może zdarzyć co już widzieliśmy wczoraj ale czy drugi raz w przeciągu tygodnia jest to możliwe?? |
dobrze rozumiem że Wisła jak wygra z Odrą(która popłynie z nurtem rzeki do I ligi) A Amica zostanie uciszona przez zwycięstwo albo nawet remis Zagłębia To Wisła ma Fete na Rynku w Krakowie?????
|
Cytat:
|
a co jeśli Wisła i Amica wygrają swoje mecze??
|
W razie czego feta bez kibiców sukcesu !
Wierność i wiara :) |
Cytat:
Matko... |
gdyby to była jakaś inna liga a nie nasza to bym jeszcze wierzył w szczęśliwy koniec...
|
Wszystko się może zdażyć i to "WSZYSTKO" już się zdażyło, w poprzednich kolejkach, a szczególnie w 29-tej.
Teraz to: Lech łatwo, lekko i przyjemnie pokona Zagłębie, które nawet nie będzie próbowało mu w tym przeszkodzić. (Jak ktoś ma wątpliwości, to niech poczyta między wierszami w wypowiedzi Peszki o 99%) Ruch wygra w Kielcach, nie zdziwię się również jeżeli Arka pokona we Wrocławiu Śląska. Ot, po prostu polska liga, jak ktoś MUSI wygrać z zespolem który nie musi, to raczej wygrywa. Zdażają się oczywiście nieliczne wyjątki, ale nie sądzę akurat, żeby Zagłębie wypluwało płuca, żeby zrewanżować się Wiśle za taki właśnie wyjątek z 2007 roku. Odra raczej się nie będzie starać w Krakowie, bo po co, skoro Arka i tak wygra swój mecz. Tak więc my też łatwo wygramy ten mecz... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl