![]() |
Cytat:
ale jak jutro wygramy to Kuchenki nie beda nam siedziec na plecach tylko beda te 4 pkt. mamy wygrac i mam nadzieje ze nasi widzac sytuacje i wygrana Amiki spreza sie na Slask podwojnie. na trybunach przyjazna le na boisku walka i jeszce raz walka. |
Zaczynają mnie niepokoić pomysły naszego trenera na zestawianie zespołu.
Już zmiany które zrobił Kasperczak w meczu z Polonią wzbudziły we mnie wiele wątpliwości. Zostawił ledwo człapiącego Ba zdjął Piotrka. Teraz również nie podoba mi się zapowiedź zestawienia naszego środka Ba z Jirsakiem – kto tu będzie ofensywnym a kto defensywnym pomocnikiem ? Obaj to nie są wojownicy mogący zdominować środek. Czy nie można cofnąć Piotrka na obronę, Diaza dać na środek do pary z Ba a na lewej flance wpuścić Kirma, który chyba jednak lepiej czuje się na lewej niż prawej. Ale chyba boss przywiązał się do pomysłu że po prawej Piotrek z tył Diaz i nic tego nie zmienia a szkoda. |
W takim ustawieniu środka pomocy widzę ogromne zagrożenie sprokurowania kartek dla Marcelo i Głowackiego.Kto powstrzyma kontry Śląska w postaci prostopadlych podań,skoro wolny Ba i nie mający o tym zielonego pojęcia Jirsak to defensywne atrapy Sobola?W roli dramatycznych strażaków będą musieli występować nasi stoperzy,a wtedy przynajmniej o 50% wzrośnie szansa dla sędziego,by ich czymś obdarował.
|
http://krak.tv/kategoria-9,film-1251.html trenejro raczej optymistą przed meczem. Na konfie wydaje się być spokojny o wynik :)
|
myślę, że Głowa z Marcelo muszą zagrać dziś. Nie ma innej opcji. A jeżeli wynik będzie spokojny to jednego z nich można zmienić. Nie ma co kalkulować. Teraz każdy mecz jest o mistrzostwo. I co z tego jeśli wyjdziemy pełnym składem na lecha i wygramy jak, przegramy ze Śląskiem w innym składzie. Henry jest doswiadczony wie co robi. ELO
|
Brozek by nam sie przydal w formie na Lecha. Mam nadzieje ze wyjdzie po przerwie i huknie 3 bramki:)
|
jaki skład obstawiacie dzis na Śląsk ?? ??
|
Chyba nie będzie dziś meczu....
|
bardzo możliwe.... ciekawe jak z LM mężczyzn w Łodzi... i innym rozgrywkami....
|
Jest duże prawdopodobieństwo że nie będzie, chyba że przezyją.
|
Nie wprowadzą żałoby odrazu...ponoć wszyscy zginęli. masakra.
|
Mecz napewno odbędzie się w innym terminie. Nie ma innej opcji po takiej tragedii.
Obyśmy się z tego szybko podnieśli, choć nie będzie łatwo. |
co do tego co się wydarzyło to masakra! 85 osób!
|
rzeczywiście żałoba narodowa ogłoszona jeszcze nie została, więc jakieś prawdopodobieństwo jest że mecz się odbędzie.
|
Dajcie spokój jak nie dziś to za tydzień czy za dwa, jakie to ma znaczenie kiedy ten mecz będzie... Bilety macie więc tak czy siak będą ważne... Taka tragedia(*)
|
Kolejka odwołana
http://www.90minut.pl/news/120/news1...Ekstraklasy-od |
Zamknąć.
Płakać mi się chce... Masakra [*]. |
Bardzo proszę moderatorów o zamknięcie forum na jakiś czas aby głowy niektórych dzieci internetu ochłonęły nieco bo tych żałosnych komentarzy w obliczu największej polskiej tragedii ostatnich lat nie da się po prostu czytać!
|
Abstrahujac od tej tragedii, jesli nie zagramy ze Slaskiem w srode (w co watpie) to z Amica gramy bez Sobola
|
Problem bądź i nie jest taki że będziemy grali z Lechem tylko z 1 pkt przewagi, a co do kolejki to skoro jest przełożona to Sobol powinien pauzować w meczu ze Śląskiem. Z drugiej strony nie można tak zrobić mogli by pauzować inni zawodnicy którzy w meczy ze Śąskiem dostaliby ew. zólte kartki. A mecz nie odbędzie się w środę bo żałoba bedzie trwała kilka dni
|
Cytat:
|
o 17 30 msza na Wawelu
|
Ustalono nową datę meczu. Więc niech któryś z moderatorów zmieni nazwę wątku, bo ja nie mogę. Albo niech da mi prawa moderatora, to sam to zrobię :-p ;)
|
Więc jednak Śląsk. W takim układzie są na pewno zalety ale też i wady.
Niewątpliwą zaletą jest to że Sobol zagra z Lechem to my będziemy w rytmie meczowy a nie Lech mecz z Lechem w sobotę a więc pewnie pełen stadion i dobry doping mecz po żałobie z zaprzyjaźnionym klubem jak dla mnie to też plus Minusy Możliwość kartek dla obrońców krótka przerwa między Śląskiem a Lechem |
minus to jak dla mnie to że mecz jest we wtorek, i na pewno przez nie wszyscy którzy by chcieli nie będą na meczu. dlatego też pełnego stadionu raczej nie będzie.
|
Mimo wszystko mając do wyboru mecz z Lechem bez największego "walczaka" - Sobola, dla Wisły jest to dobra wiadomość. Oby tylko Arek z Marcelo uniknęli kartek to będzie gitez. Choć przy dobrym wietrze może Cleber się do soboty wykuruje.. Pożyjemy, zobaczymy.
Garguła ma być już w 18-tce meczowej na Śląska? Czy coś źle kojarzę? |
Cytat:
czyli jednak plusow wiecej :) ja tam wole najpierw Slask a potem na drugie danie Amike :) Mozna by sie licytowac co jest korzystniejsze grac bez Sobola czy z nim ale bez Glowy badz Marcelo. Sam nie wiem ,co ma byc to poprostu bedzie. |
Cytat:
|
Dokładnie. Nie ma co zakładać, że wszyscy się wykartkują przed meczem. Może uda się przejść to pole minowe bez strat
|
ciekawe czy Heniu do kadry meczowej weźmie Gargułe ? Jego otwierające droge do bramki podania bardzo by sie przydały
|
Cytat:
Niech bierze tych co dadza z siebie 100%, czyli z 8 zbierze. Reszta na sztuke, na szczscie gramy ze Śląskiem, najbardziej topornym zespołem w lidze |
Chętnie wymienię bilet na Śląska sektor 4 na sektor 2/3. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
Dziekuję |
Zyskalismy na czasie. Kasper mial choc odrobine czasu zeby wyrznac nawyk wybijania pilki na pale i przyzwyczaic zawodnikow do brania gry i odpowiedzialnosci na wlasne barki.
Ze Slaskiem moze byc ciezko, nie zakladam, zeby chcieli sie otworzyc, raczej bedzie duzo zageszczania w tylach i niewiele miejsca na gre w pilke. Trzeba uwazac na Mile, bedzie sie czail na przypadkowe rz.wolne |
Cytat:
Sprobuj dzis wymienic w Wislackim Swiecie... |
Dziś w Wiślackim Świecie go kupowałem. :(
|
no to jeszcze mozesz chyba wymienic do 18 jesli sie nie myle :)
|
Ciekawe jak po przerwie zaprezentują się zespoły. Wiśle może ta przerwa wyjść na plus - im dalej od startu tym powinno byc lepiej. Poza tym Kasper miał trochę czasu by ustawić drużynę po swojemu. Lech był "na gazie" i oby sie okazało że ten gaz z niego ujdzie.
|
I znowu terminarz może się ulec zmianie bo pogrzeb ma być podobno przełożony.Tym razem przez pył wulkaniczny :(
|
Wierze w Kaspra
|
rodzina nie chce przełożenia terminu pogrzebu, więc na bank się odbędzie...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl