Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 10.04.2010 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7180)

Wojtas 09.04.2010 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 882740)
Śmiem zaryzykować, że dokładnie na odwrót - jeżeli jutro stracimy punkty to dopiero wtedy gramy z Lechem o mistrza ;)



ale jak jutro wygramy to Kuchenki nie beda nam siedziec na plecach tylko beda te 4 pkt.

mamy wygrac i mam nadzieje ze nasi widzac sytuacje i wygrana Amiki spreza sie na Slask podwojnie.

na trybunach przyjazna le na boisku walka i jeszce raz walka.

KOMINEK 09.04.2010 23:36

Zaczynają mnie niepokoić pomysły naszego trenera na zestawianie zespołu.
Już zmiany które zrobił Kasperczak w meczu z Polonią wzbudziły we mnie wiele wątpliwości. Zostawił ledwo człapiącego Ba zdjął Piotrka.

Teraz również nie podoba mi się zapowiedź zestawienia naszego środka Ba z Jirsakiem – kto tu będzie ofensywnym a kto defensywnym pomocnikiem ? Obaj to nie są wojownicy mogący zdominować środek.
Czy nie można cofnąć Piotrka na obronę, Diaza dać na środek do pary z Ba a na lewej flance wpuścić Kirma, który chyba jednak lepiej czuje się na lewej niż prawej.

Ale chyba boss przywiązał się do pomysłu że po prawej Piotrek z tył Diaz i nic tego nie zmienia a szkoda.

rozarian 10.04.2010 01:00

W takim ustawieniu środka pomocy widzę ogromne zagrożenie sprokurowania kartek dla Marcelo i Głowackiego.Kto powstrzyma kontry Śląska w postaci prostopadlych podań,skoro wolny Ba i nie mający o tym zielonego pojęcia Jirsak to defensywne atrapy Sobola?W roli dramatycznych strażaków będą musieli występować nasi stoperzy,a wtedy przynajmniej o 50% wzrośnie szansa dla sędziego,by ich czymś obdarował.

kolumb 10.04.2010 06:01

http://krak.tv/kategoria-9,film-1251.html trenejro raczej optymistą przed meczem. Na konfie wydaje się być spokojny o wynik :)

artek1906 10.04.2010 07:25

myślę, że Głowa z Marcelo muszą zagrać dziś. Nie ma innej opcji. A jeżeli wynik będzie spokojny to jednego z nich można zmienić. Nie ma co kalkulować. Teraz każdy mecz jest o mistrzostwo. I co z tego jeśli wyjdziemy pełnym składem na lecha i wygramy jak, przegramy ze Śląskiem w innym składzie. Henry jest doswiadczony wie co robi. ELO

Daniel Alves 10.04.2010 07:56

Brozek by nam sie przydal w formie na Lecha. Mam nadzieje ze wyjdzie po przerwie i huknie 3 bramki:)

Marcin_fan 10.04.2010 08:57

jaki skład obstawiacie dzis na Śląsk ?? ??

Devonisch 10.04.2010 09:03

Chyba nie będzie dziś meczu....

Marcin_fan 10.04.2010 09:09

bardzo możliwe.... ciekawe jak z LM mężczyzn w Łodzi... i innym rozgrywkami....

BRTS39 10.04.2010 09:12

Jest duże prawdopodobieństwo że nie będzie, chyba że przezyją.

mlody_ale_wierny 10.04.2010 09:16

Nie wprowadzą żałoby odrazu...ponoć wszyscy zginęli. masakra.

Arkas 10.04.2010 09:25

Mecz napewno odbędzie się w innym terminie. Nie ma innej opcji po takiej tragedii.

Obyśmy się z tego szybko podnieśli, choć nie będzie łatwo.

crazykaro 10.04.2010 09:27

co do tego co się wydarzyło to masakra! 85 osób!

Jaro1991 10.04.2010 09:29

rzeczywiście żałoba narodowa ogłoszona jeszcze nie została, więc jakieś prawdopodobieństwo jest że mecz się odbędzie.

Eternit 10.04.2010 09:32

Dajcie spokój jak nie dziś to za tydzień czy za dwa, jakie to ma znaczenie kiedy ten mecz będzie... Bilety macie więc tak czy siak będą ważne... Taka tragedia(*)

John1906 10.04.2010 09:41

Kolejka odwołana
http://www.90minut.pl/news/120/news1...Ekstraklasy-od

Grzadq 10.04.2010 09:46

Zamknąć.

Płakać mi się chce... Masakra [*].

armani199 10.04.2010 09:46

Bardzo proszę moderatorów o zamknięcie forum na jakiś czas aby głowy niektórych dzieci internetu ochłonęły nieco bo tych żałosnych komentarzy w obliczu największej polskiej tragedii ostatnich lat nie da się po prostu czytać!

Alov 10.04.2010 09:46

Abstrahujac od tej tragedii, jesli nie zagramy ze Slaskiem w srode (w co watpie) to z Amica gramy bez Sobola

crazykaro 10.04.2010 09:48

Problem bądź i nie jest taki że będziemy grali z Lechem tylko z 1 pkt przewagi, a co do kolejki to skoro jest przełożona to Sobol powinien pauzować w meczu ze Śląskiem. Z drugiej strony nie można tak zrobić mogli by pauzować inni zawodnicy którzy w meczy ze Śąskiem dostaliby ew. zólte kartki. A mecz nie odbędzie się w środę bo żałoba bedzie trwała kilka dni

Proximus 10.04.2010 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez armani199 (Post 882816)
Bardzo proszę moderatorów o zamknięcie forum na jakiś czas aby głowy niektórych dzieci internetu ochłonęły nieco bo tych żałosnych komentarzy w obliczu największej polskiej tragedii ostatnich lat nie da się po prostu czytać!

Pod tą prośbą się podpisuje. Idźcie ludzie się pomodlić za ofiary tej katastrofy zamiast wypisywać te kretyńskie (*) w dodatku na forum klubu piłkarskiego.

pan_premier 10.04.2010 09:57

o 17 30 msza na Wawelu

prober 14.04.2010 21:07

Ustalono nową datę meczu. Więc niech któryś z moderatorów zmieni nazwę wątku, bo ja nie mogę. Albo niech da mi prawa moderatora, to sam to zrobię :-p ;)

KOMINEK 14.04.2010 21:40

Więc jednak Śląsk. W takim układzie są na pewno zalety ale też i wady.
Niewątpliwą zaletą jest to że Sobol zagra z Lechem
to my będziemy w rytmie meczowy a nie Lech
mecz z Lechem w sobotę a więc pewnie pełen stadion i dobry doping
mecz po żałobie z zaprzyjaźnionym klubem jak dla mnie to też plus

Minusy
Możliwość kartek dla obrońców
krótka przerwa między Śląskiem a Lechem

rafil 14.04.2010 21:45

minus to jak dla mnie to że mecz jest we wtorek, i na pewno przez nie wszyscy którzy by chcieli nie będą na meczu. dlatego też pełnego stadionu raczej nie będzie.

QBAS 15.04.2010 00:21

Mimo wszystko mając do wyboru mecz z Lechem bez największego "walczaka" - Sobola, dla Wisły jest to dobra wiadomość. Oby tylko Arek z Marcelo uniknęli kartek to będzie gitez. Choć przy dobrym wietrze może Cleber się do soboty wykuruje.. Pożyjemy, zobaczymy.

Garguła ma być już w 18-tce meczowej na Śląska? Czy coś źle kojarzę?

Wojtas 15.04.2010 01:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 884868)
Więc jednak Śląsk. W takim układzie są na pewno zalety ale też i wady.
Niewątpliwą zaletą jest to że Sobol zagra z Lechem
to my będziemy w rytmie meczowy a nie Lech
mecz z Lechem w sobotę a więc pewnie pełen stadion i dobry doping
mecz po żałobie z zaprzyjaźnionym klubem jak dla mnie to też plus

Minusy
Możliwość kartek dla obrońców
krótka przerwa między Śląskiem a Lechem






czyli jednak plusow wiecej :)

ja tam wole najpierw Slask a potem na drugie danie Amike :)

Mozna by sie licytowac co jest korzystniejsze grac bez Sobola czy z nim ale bez Glowy badz Marcelo.

Sam nie wiem ,co ma byc to poprostu bedzie.

1q2 15.04.2010 01:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 884937)

Mozna by sie licytowac co jest korzystniejsze grac bez Sobola czy z nim ale bez Glowy badz Marcelo.

.

Jak im w czaszkach nie zagotuje a i ich partnerzy w końcu zabiorą się do roboty, to jest szansa że zagramy i z Sobolem i z Głowa i z Marcelo.

QBAS 15.04.2010 10:30

Dokładnie. Nie ma co zakładać, że wszyscy się wykartkują przed meczem. Może uda się przejść to pole minowe bez strat

AYALA 15.04.2010 10:36

ciekawe czy Heniu do kadry meczowej weźmie Gargułe ? Jego otwierające droge do bramki podania bardzo by sie przydały

szprotson 15.04.2010 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 884993)
ciekawe czy Heniu do kadry meczowej weźmie Gargułe ? Jego otwierające droge do bramki podania bardzo by sie przydały

i co bedzie z autu do naszych podawał czy jak?
Niech bierze tych co dadza z siebie 100%, czyli z 8 zbierze. Reszta na sztuke, na szczscie gramy ze Śląskiem, najbardziej topornym zespołem w lidze

ryzyk 15.04.2010 13:53

Chętnie wymienię bilet na Śląska sektor 4 na sektor 2/3. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
Dziekuję

3rider 15.04.2010 14:39

Zyskalismy na czasie. Kasper mial choc odrobine czasu zeby wyrznac nawyk wybijania pilki na pale i przyzwyczaic zawodnikow do brania gry i odpowiedzialnosci na wlasne barki.

Ze Slaskiem moze byc ciezko, nie zakladam, zeby chcieli sie otworzyc, raczej bedzie duzo zageszczania w tylach i niewiele miejsca na gre w pilke. Trzeba uwazac na Mile, bedzie sie czail na przypadkowe rz.wolne

kaco1985 15.04.2010 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ryzyk (Post 885043)
Chętnie wymienię bilet na Śląska sektor 4 na sektor 2/3. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
Dziekuję

ryzyk
Sprobuj dzis wymienic w Wislackim Swiecie...

ryzyk 15.04.2010 15:38

Dziś w Wiślackim Świecie go kupowałem. :(

kaco1985 15.04.2010 15:55

no to jeszcze mozesz chyba wymienic do 18 jesli sie nie myle :)

SlawekS 16.04.2010 07:37

Ciekawe jak po przerwie zaprezentują się zespoły. Wiśle może ta przerwa wyjść na plus - im dalej od startu tym powinno byc lepiej. Poza tym Kasper miał trochę czasu by ustawić drużynę po swojemu. Lech był "na gazie" i oby sie okazało że ten gaz z niego ujdzie.

jotbe1 16.04.2010 09:41

I znowu terminarz może się ulec zmianie bo pogrzeb ma być podobno przełożony.Tym razem przez pył wulkaniczny :(

3rider 16.04.2010 11:20

Wierze w Kaspra

DrunkenBear 16.04.2010 15:10

rodzina nie chce przełożenia terminu pogrzebu, więc na bank się odbędzie...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl