![]() |
Ktoś wie czy mecz będzie jednak na Public Sporcie (a jak nie czy przez przypadek, czy z premedytacją, za karę, whatever?)? Wydaje mi się, że w tygodniu przewijały się informacje, że ma być, a tu w rozpisce lipa
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota |
Cytat:
Na Public Sporcie będzie transmisja Odra-Korona ;-/ |
Czemu oni nie biegaja w przodzie tylko sie snuj po boisku ?
|
Mały i centry, to istna maskara :/... nie może kto inny wykonywać?
|
no to powrot z dalekiej podrozy
|
po Bełchatowie - myślalem - silny przeciwnik, na wyjezdzie, bedzie ok
po Arce - hmm, niefart, przelamia sie pozniej po Jadze - hm cos sie dzieje niedobrego dzis - z tego juz nic nie bedzie, rozgonic to towarzystwo i zbudowac ta druzyne od nowa |
Dramatycznie to wygląda.. ZERO gry bez piłki..
|
Powiedzcie mi, kto wmurowal nogi naszym w ziemie ze gdy jeden z naszych ma pilke ci sie stoja i patrza jak szpoki w ****e?
|
Katastrofalnie gramy.
|
Szkoda nerwów, straconego czasu, Cupiała, Kasperczaka i tych którzy dla Wisły chcą jak najlepiej. Osiągnąłem już apogeum mojego w****ienia. Nie mam ochoty patrzec na tą żenade, a o jakichkolwiek pucharach (nawet krajowych) możemy zapomniec. Skończył się dzień dziecka ;-(
|
Moze by im trzeba bylo zrobic wjazd na trening i powiedziec pare slow...jak grali dno tak graja dno...tragedia. Przeciez to jest niemozliwe zeby nagle zapomnieli jak sie gra w pilke...;/
|
Cytat:
|
widze, ze ciezko bedzie oduczyc stoperow waleniapilki na swiece chyba dlugo musieli u skorzy to trenowac bo maja to juz we krwi :/
|
Do h**a pana, nie można im obciąć wypłaty o 50%? Zaczniecie grać jak Mistrz Polski to będziecie zarabiać 100%, ale do tego czasu trzeba coś zrobić bo to jest kompromitacja na cały kraj żeby Mistrz Polski w tylu meczach nie strzelił nawet jednej bramki, nie wspominając o zwycięstwie.
Grają padake, kopanina jak zwykle. |
ładnie pogra;i krotla tylko co ztego jak Mały znowu s.......ił
|
Dosrodkowania Kirma na wysokosci kolan...niemal jak Iwanski z Legii;)
|
Ba sie wku*wia bo nie ma z kim grac ,Sobolewski z Kirmem miazdza glowe
|
W środę Dawidowski, dziś Zabłocki. Co z tą Wisłą ****a!!!! Że małysz troche lepiej to zaraz Wisła musi cieniować?
|
Zero ruchu z przodu... Issa nie ma z kim grać. Mam nadzieję, że wejdzie Mączyński za Sobola.
|
Ale mam przeczucie, że coś wpadnie do bramki Lechii. Będzie pierwsze zwycięstwo :)
|
Szymek dobrze mówi, NIKT nie rusza się z przodu. Nasz zawodnik ma piłkę i nikt nie wysuwa się...
|
o.O akcje zrobiliśmy...
|
wreszcie jakaś akcja. Ale cóż, jedna jaskółka wiosny nie czyni..
|
jak napastnicy dalej będą strzelac tylko z kazika to nigdy bramki nie strzelą...
|
Małecki.
I wszystko jasne. Przecież ładował z 12 metrów.. |
Widac pikarzyki nie zareagowali pozytywnie albo ciezko im do głowy wchodzie i powoli im to idzie
|
Mam nadzieję, że trener powie w szatni co myśli na temat naszej gry i chociaż tyle zaczną zrobić, że zaczną biegać z przodu bez piłki.
|
Słyszałem , że ponoć CIA interesuje się nowymi torturami wymyślonymi w Polsce, zwane "oglądaj mecze Wisły"- podobno bardzo skuteczne. Nie pozostawiają żadnych śladów na ciele, ale pustoszą psychikę oglądającego doszczętnie.
|
Dopisujemy kolejne 45 minut...ile to już będzie bedzie strzelenia bramki?
|
EEEEEEEEmco ty pewnie są przemeczeni sezonem
|
Chcieliście zmiany trenera? Macie. Chcieliście troszkę zmieniony skład? Macie. To po co teraz ten płacz? Przecież to Skorża był wg większości wszystkiego winny.
A co do meczu to pierwsza połowa to tragedia. Małecki po wywalczeniu nowego kontraktu i zaklepaniu sobie statusu "prawdziwego" Wiślaka nie potrafi kopnąć piłki niędzy słupki. Jeszcze zatęsknimy za Skorżą. (obym się mylił). |
Fizycznie wygladaja calkiem dobrze, ale kilku pilkarzy jest zupelnie bez formy...tzn. przede wszystkim Sobolewski i Kirm. Radek wogole nie powinien narazie na boisko wychodzic, podobnie jak Boguski. Widac, ze nie doszli jeszcze do siebie po kontuzjach.
|
Ba tez zamiast ladowac z 20 metrów to podaje ech
|
Cytat:
Już niedługo księża będą dawali do obejrzenia po kilkakrotnie DOWOLNY mecz polskiej ekstraklasy za pokutę... |
Nasi piłkarze wyglądają jak delikwenci,których Al Capone i jego kumple wkładali w tzw.betonowe nogi.Panie Maciusiu,nie wstyd panu?
|
Cytat:
To, że grają jak grają to wina trenera Skorży! Wszyscy piszą, że Kasperczak potrzebuje co najmniej 2-3 tygodnie, a Ty się wyrywasz z takim pierdołami, znawca od siedmiu boleści... |
Teraz widać że zwolnienie Skorży było potrzebne bo nic się nie zmienia w grze naszych piłkarzyków
|
W ogóle nie ma ruchu do piłki ! Powie mi ktoś dlaczego tak jest ? Nie mają siły czy im się nie chce?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl