Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk , Sobota 20 marca godz. 16 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7071)

dostuffca 20.03.2010 15:16

Ktoś wie czy mecz będzie jednak na Public Sporcie (a jak nie czy przez przypadek, czy z premedytacją, za karę, whatever?)? Wydaje mi się, że w tygodniu przewijały się informacje, że ma być, a tu w rozpisce lipa

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota

Bartuk1906 20.03.2010 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 873247)
Ktoś wie czy mecz będzie jednak na Public Sporcie (a jak nie czy przez przypadek, czy z premedytacją, za karę, whatever?)? Wydaje mi się, że w tygodniu przewijały się informacje, że ma być, a tu w rozpisce lipa

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota


Na Public Sporcie będzie transmisja Odra-Korona ;-/

AS82 20.03.2010 16:23

Czemu oni nie biegaja w przodzie tylko sie snuj po boisku ?

DrunkenBear 20.03.2010 16:25

Mały i centry, to istna maskara :/... nie może kto inny wykonywać?

Robek 20.03.2010 16:27

no to powrot z dalekiej podrozy

legol 20.03.2010 16:29

po Bełchatowie - myślalem - silny przeciwnik, na wyjezdzie, bedzie ok
po Arce - hmm, niefart, przelamia sie pozniej
po Jadze - hm cos sie dzieje niedobrego
dzis - z tego juz nic nie bedzie, rozgonic to towarzystwo i zbudowac ta druzyne od nowa

Sami 20.03.2010 16:33

Dramatycznie to wygląda.. ZERO gry bez piłki..

koyoot 20.03.2010 16:33

Powiedzcie mi, kto wmurowal nogi naszym w ziemie ze gdy jeden z naszych ma pilke ci sie stoja i patrza jak szpoki w ****e?

7 kotów 20.03.2010 16:36

Katastrofalnie gramy.

WiślakMyślenice 20.03.2010 16:36

Szkoda nerwów, straconego czasu, Cupiała, Kasperczaka i tych którzy dla Wisły chcą jak najlepiej. Osiągnąłem już apogeum mojego w****ienia. Nie mam ochoty patrzec na tą żenade, a o jakichkolwiek pucharach (nawet krajowych) możemy zapomniec. Skończył się dzień dziecka ;-(

Ivory1906 20.03.2010 16:38

Moze by im trzeba bylo zrobic wjazd na trening i powiedziec pare slow...jak grali dno tak graja dno...tragedia. Przeciez to jest niemozliwe zeby nagle zapomnieli jak sie gra w pilke...;/

Maciuś 20.03.2010 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 873288)
Katastrofalnie gramy.

Czyli wszystko w normie:p

lorddavy 20.03.2010 16:40

widze, ze ciezko bedzie oduczyc stoperow waleniapilki na swiece chyba dlugo musieli u skorzy to trenowac bo maja to juz we krwi :/

Zwitter 20.03.2010 16:41

Do h**a pana, nie można im obciąć wypłaty o 50%? Zaczniecie grać jak Mistrz Polski to będziecie zarabiać 100%, ale do tego czasu trzeba coś zrobić bo to jest kompromitacja na cały kraj żeby Mistrz Polski w tylu meczach nie strzelił nawet jednej bramki, nie wspominając o zwycięstwie.

Grają padake, kopanina jak zwykle.

Robek 20.03.2010 16:41

ładnie pogra;i krotla tylko co ztego jak Mały znowu s.......ił

martiness 20.03.2010 16:43

Dosrodkowania Kirma na wysokosci kolan...niemal jak Iwanski z Legii;)

AS82 20.03.2010 16:44

Ba sie wku*wia bo nie ma z kim grac ,Sobolewski z Kirmem miazdza glowe

dawidex44 20.03.2010 16:45

W środę Dawidowski, dziś Zabłocki. Co z tą Wisłą ****a!!!! Że małysz troche lepiej to zaraz Wisła musi cieniować?

Sami 20.03.2010 16:46

Zero ruchu z przodu... Issa nie ma z kim grać. Mam nadzieję, że wejdzie Mączyński za Sobola.

dawidex44 20.03.2010 16:47

Ale mam przeczucie, że coś wpadnie do bramki Lechii. Będzie pierwsze zwycięstwo :)

vaazon 20.03.2010 16:47

Szymek dobrze mówi, NIKT nie rusza się z przodu. Nasz zawodnik ma piłkę i nikt nie wysuwa się...

*KoTeK* 20.03.2010 16:49

o.O akcje zrobiliśmy...

Zbyychu 20.03.2010 16:49

wreszcie jakaś akcja. Ale cóż, jedna jaskółka wiosny nie czyni..

WiślakMyślenice 20.03.2010 16:50

jak napastnicy dalej będą strzelac tylko z kazika to nigdy bramki nie strzelą...

martiness 20.03.2010 16:50

Małecki.
I wszystko jasne.

Przecież ładował z 12 metrów..

Robek 20.03.2010 16:50

Widac pikarzyki nie zareagowali pozytywnie albo ciezko im do głowy wchodzie i powoli im to idzie

Zbyychu 20.03.2010 16:52

Mam nadzieję, że trener powie w szatni co myśli na temat naszej gry i chociaż tyle zaczną zrobić, że zaczną biegać z przodu bez piłki.

DevilMayCry 20.03.2010 16:53

Słyszałem , że ponoć CIA interesuje się nowymi torturami wymyślonymi w Polsce, zwane "oglądaj mecze Wisły"- podobno bardzo skuteczne. Nie pozostawiają żadnych śladów na ciele, ale pustoszą psychikę oglądającego doszczętnie.

martiness 20.03.2010 16:53

Dopisujemy kolejne 45 minut...ile to już będzie bedzie strzelenia bramki?

Robek 20.03.2010 16:54

EEEEEEEEmco ty pewnie są przemeczeni sezonem

yoda79 20.03.2010 16:54

Chcieliście zmiany trenera? Macie. Chcieliście troszkę zmieniony skład? Macie. To po co teraz ten płacz? Przecież to Skorża był wg większości wszystkiego winny.
A co do meczu to pierwsza połowa to tragedia. Małecki po wywalczeniu nowego kontraktu i zaklepaniu sobie statusu "prawdziwego" Wiślaka nie potrafi kopnąć piłki niędzy słupki.
Jeszcze zatęsknimy za Skorżą. (obym się mylił).

For_FuN_ 20.03.2010 16:54

Fizycznie wygladaja calkiem dobrze, ale kilku pilkarzy jest zupelnie bez formy...tzn. przede wszystkim Sobolewski i Kirm. Radek wogole nie powinien narazie na boisko wychodzic, podobnie jak Boguski. Widac, ze nie doszli jeszcze do siebie po kontuzjach.

AS82 20.03.2010 16:54

Ba tez zamiast ladowac z 20 metrów to podaje ech

WiślakMyślenice 20.03.2010 16:55

Cytat:

Słyszałem , że ponoć CIA interesuje się nowymi torturami wymyślonymi w Polsce, zwane "oglądaj mecze Wisły"- ponoć bardzo skuteczne. Nie pozostawiają żadnych śladów na ciele, ale pustoszą psychikę oglądającego doszczętnie.

Już niedługo księża będą dawali do obejrzenia po kilkakrotnie DOWOLNY mecz polskiej ekstraklasy za pokutę...

rozarian 20.03.2010 16:57

Nasi piłkarze wyglądają jak delikwenci,których Al Capone i jego kumple wkładali w tzw.betonowe nogi.Panie Maciusiu,nie wstyd panu?

willow 20.03.2010 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 873320)
Chcieliście zmiany trenera? Macie. Chcieliście troszkę zmieniony skład? Macie. To po co teraz ten płacz? Przecież to Skorża był wg większości wszystkiego winny.
A co do meczu to pierwsza połowa to tragedia. Małecki po wywalczeniu nowego kontraktu i zaklepaniu sobie statusu "prawdziwego" Wiślaka nie potrafi kopnąć piłki niędzy słupki.
Jeszcze zatęsknimy za Skorżą. (obym się mylił).

Co Ty chłopie pitolisz?!
To, że grają jak grają to wina trenera Skorży! Wszyscy piszą, że Kasperczak potrzebuje co najmniej 2-3 tygodnie, a Ty się wyrywasz z takim pierdołami, znawca od siedmiu boleści...

crazykaro 20.03.2010 16:59

Teraz widać że zwolnienie Skorży było potrzebne bo nic się nie zmienia w grze naszych piłkarzyków

MaG* 20.03.2010 17:00

W ogóle nie ma ruchu do piłki ! Powie mi ktoś dlaczego tak jest ? Nie mają siły czy im się nie chce?

Boleck 20.03.2010 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 873326)
Teraz widać że zwolnienie Skorży było potrzebne bo nic się nie zmienia w grze naszych piłkarzyków

eeeee, ciekawa logika

yoda79 20.03.2010 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 873325)
Co Ty chłopie pitolisz?!
To, że grają jak grają to wina trenera Skorży! Wszyscy piszą, że Kasperczak potrzebuje co najmniej 2-3 tygodnie, a Ty się wyrywasz z takim pierdołami, znawca od siedmiu boleści...

Jeszcze zobaczymy. Mam nadzieję,że będzie dobrze póki co największym problemem są grajkowie od siedmiu boleści a nie trener.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl