Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Barwy, rzecz święta (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7007)

crazykaro 16.02.2010 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 855341)
No i o ten początek(jeśli badamy historie barw) w dużej mierze chodzi.
Ja tu też nie zamierzam spierać się o wyższość 'świąt bożego narodzenia nad wielkanocnymi' , szczególnie że moja wiedza jest znikoma, szczególnie w porównaniu do niektórych osób.

Ale tak tak logikę ,to jednak nasz klub nazywa się Wisła więc kolor niebieski jest chyba najbardziej naturalnym.
Dziwi mnie kocie - Twoje takie ostre i bezkompromisowe zdanie, jakby Ci którzy dziś używają takiego ułożenia barw byli kimś gorszym od Ciebie tak lubującego się w historii i tradycji i Twój nakaz odejścia od ułożenia barw które są z nami w zasadzie od samego początku powstania zorganizowanego ruchu kibicowskiego na Wiśle.

Tak na prawdę problem jest w tym że ci którzy używają ustawienia N B C uważają go za oficjalny i to oni rozpoczęli ten wątek gdy sprzeciwiali się ustawieniu krzesełek na stadionie w kolejności C B N twierdząc ze barwy Wisły są odwrotne

Rosomak 16.02.2010 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 855346)
Jak widzisz nie wszystkie, ale jest trudno przekonac ludzi że nie ma dowodów na to.Po prostu czytają stronę oficjalną i dodając do tego kolor naszych koszulek i wychodzi im drogą dedukcji że jest ok.
Wg.mnie własnie nie jest i jeśli już jest jakaś tradycja to o odwrotnej kolejności i dobrze byłoby ja kontunuowac.

Na wszystko znajdą się dowody, jeśli się chce oczywiście
I ja też mam na "to" argumenty mój przyjacielu, ale żeby o nich wspomnieć chce wcześniej poznać kntrargumeny "czerwono-biało-niebieskich".

Jak na razie lipa...

Rosomak 16.02.2010 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 855352)
Tak na prawdę problem jest w tym że ci którzy używają ustawienia N B C uważają go za oficjalny i to oni rozpoczęli ten wątek gdy sprzeciwiali się ustawieniu krzesełek na stadionie w kolejności C B N twierdząc ze barwy Wisły są odwrotne

A co? Ktoś chce ustawiać krzesełka na stadionie? My (kibioce) mamy na to wpływ?

Tego nie wiedziałem.

crazykaro 16.02.2010 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rosomak (Post 855353)
Na wszystko znajdą się dowody, jeśli się chce oczywiście
I ja też mam na "to" argumenty mój przyjacielu, ale żeby o nich wspomnieć chce wcześniej poznać kntrargumeny "czerwono-biało-niebieskich".

Jak na razie lipa...

Czyli twierdzisz że oficjalne barwy Wysły to N B C?

Rosomak 16.02.2010 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 855356)
Czyli twierdzisz że oficjalne barwy Wysły to N B C?

Nie (dlaczego pojawia mi sie komunikat, że mam zwiększyć wiadomośc do 10 znaków?)

Ps. Weż sie za historie Wisły :)

crazykaro 16.02.2010 16:03

To o jakie argumenty ci chodzi bo nie rozumiem?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rosomak (Post 855355)
A co? Ktoś chce ustawiać krzesełka na stadionie? My (kibioce) mamy na to wpływ?

Tego nie wiedziałem.

Nie chodzi mi o to kto je będzie ustawiał tylko komu co się nie podoba

P.S. Jak bede miał książke to się wezmę :P

bartek89TS 16.02.2010 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rosomak (Post 855357)
Nie (dlaczego pojawia mi sie komunikat, że mam zwiększyć wiadomośc do 10 znaków?)

Ps. Weż sie za historie Wisły :)

Jestes od 6 lat na forum i nie wiesz czemu Ci się pojawia komunikat że masz zwiekzyc wiadomość do 10 znaków...?:rotfl: Po to że wiadomość musi miec minimu 10 znaków...
a co do barw to moim zdaniem zawsze kibicowskie barwy były N B C, a klub zawsze podawał C B N, klub podaje swoja wersje kibice swoja i tak juz jest od kad pamietam, co zrobić...

Rosomak 16.02.2010 16:09

No cóż... tak tojuż jest... ktoś może być dobry w historii Wisły... a ktoś dobry w sprawach tecnicznych

1q2 16.02.2010 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 855352)
Tak na prawdę problem jest w tym że ci którzy używają ustawienia N B C uważają go za oficjalny i to oni rozpoczęli ten wątek gdy sprzeciwiali się ustawieniu krzesełek na stadionie w kolejności C B N twierdząc ze barwy Wisły są odwrotne

Ja w sumie zacząłem ten wątek, popełniając błąd, ale nie w złej woli.Zdawałem sobie dobrze sprawę że oficjalne barwy klubu są Cz-B-N ,tyle że jako kibic, od najmniejszych lat identyfikowałem się tak jak wszyscy, czy zdecydowana większość(żeby mnie nie łapać za słowo) z barwami kibicowskimi - stąd też na forum stricte kibicowskim uznałem za śmieszne słowa że N-B-CZ są błędne.Stąd też wydawało mi się że jeśli jakiś układ na stadionie miałby powstać to jednak w takich barwach jak zdecydowanie większość szalików,flag, grafitti itp, bo jednak stadion jest robiony z myślą o kibicach.

Zresztą chyba dobrze że taki temat, dosyć przypadkowo ale jednak powstał, bo można się dowiedzieć nowych rzeczy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rosomak (Post 855355)
A co? Ktoś chce ustawiać krzesełka na stadionie? My (kibioce) mamy na to wpływ?

Tego nie wiedziałem.

Na Białą Gwiazdę chyba jakiś wpływ jednak był, co oczywiście nie oznacza że i teraz będzie a raczej pewnie krzesełka będą w jednym kolorze- -czerwonym albo niebieskim.

Rosomak 16.02.2010 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 855366)
Ja w sumie zacząłem ten wątek, popełniając błąd, ale nie w złej woli.Zdawałem sobie dobrze sprawę że oficjalne barwy klubu są Cz-B-N ,tyle że jako kibic, od najmniejszych lat identyfikowałem się tak jak wszyscy, czy zdecydowana większość(żeby mnie nie łapać za słowo) z barwami kibicowskimi - stąd też na forum stricte kibicowskim uznałem za śmieszne słowa że N-B-CZ są błędne.Stąd też wydawało mi się że jeśli jakiś układ na stadionie miałby powstać to jednak w takich barwach jak zdecydowanie większość szalików,flag, grafitti itp, bo jednak stadion jest robiony z myślą o kibicach.

Zresztą chyba dobrze że taki temat, dosyć przypadkowo ale jednak powstał, bo można się dowiedzieć nowych rzeczy.

Kto Ci powiedział, że oficjalne barwy klubu to..,.. czerwono-biało-niebieskie"?

South 16.02.2010 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 855362)
Jestes od 6 lat na forum i nie wiesz czemu Ci się pojawia komunikat że masz zwiekzyc wiadomość do 10 znaków...?:rotfl: Po to że wiadomość musi miec minimu 10 znaków...


trochę pokory i szacunku kolego

1q2 16.02.2010 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rosomak (Post 855368)
Kto Ci powiedział, że oficjalne barwy klubu to..,.. czerwono-biało-niebieskie"?

Tak choćby jest napisane na oficjalnej stronie

Dagobert 16.02.2010 16:30

Arapaho Ty napisałeś ze nie ma dowodów na to ze czerwono biało niebieskie były przed wojna twierdząc ze to wymysł milicji otóż sa dowody na to ze takie barwy były używane, natomiast Ty nie masz dowodu (albo pokaż rozkaz komendy głównej mo) ze tak nadano po wojnie przez milicje
Rosomak klub oficjalnie podaje ze jego barwy są czerwono biało niebieskie chyba ze wiesz lepiej od klub TS Wisła jakie są jego barwy oficjalne. a podaje to np w odpowiedziach na pisma z takimi pytaniami z gazet lub wydawnictw piłkarskich. nikomu nic nie próbowałem udowodnić tylko tyle że przed wojna też używano zestawu kolorów takich.

1q2 16.02.2010 16:38

Dagobert - ja tylko się tak wtrącę że granie w czerwonych koszulkach nie musi oznaczać od razu dominacji a co za tymi idzie barwy czerwonej na górze.

Gdyby za 50 lat ktoś oglądał zdjęcia naszego sektora(na czerwono) też by mógł wysnuć tezę że kibice na początku XXI wieku uznawali ten kolor za dominujący a więc barwy kibicowskie były CZ-B-N;)

Gordian - czy ja dobrze zrozumiałem że wedle informacji które napisałeś , barwy takie jak mamy dziś, czyli 3 kolory ułożone poziomo, pojawiły się dopiero po wojnie?

Gordian 16.02.2010 16:41

Rosomak chciałem Ci priva wysłać ale się nie da. Masz skrzynkę przepełnioną?

T-driver 16.02.2010 16:51

Po jaką cholerę ciagnie się ten idiotyczny temat aż na cztery strony?

Niedługo roczniki '89 w zwyż zaczną tu debatować na 10 stron który herb jest własciwy :/
Nie róbcie siary na własnym forum, bo czytają to również i inni kibice. Mają powody do polewki z takiej młodej 'Armii Białej Gwiazdy' :/

Arapaho 16.02.2010 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dagobert (Post 855371)
Arapaho Ty napisałeś ze nie ma dowodów na to ze czerwono biało niebieskie były przed wojna twierdząc ze to wymysł milicji otóż sa dowody na to ze takie barwy były używane

,

Pokaż mi te dowody na przedwojenny układ barw:>.
Nie twierdzę że to wymysł milicji (MSW jak juz cos) tylko że "dziwnym" trafem układ barw Cz-B-Nb ma większość klubów gwardyjskich - np.Gwardia Koszalin,Olimpia Poznań,Gwardia Warszawa.Może to przypadek , może nie.Napewno był o tym swego czasu artykuł w prasie ale że go nie mam obecnie przed sobą to sie na niego nie powołuje.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dagobert (Post 855371)
natomiast Ty nie masz dowodu (albo pokaż rozkaz komendy głównej mo) ze tak nadano po wojnie przez milicje
Rosomak klub oficjalnie podaje ze jego barwy są czerwono biało niebieskie chyba ze wiesz lepiej od klub TS Wisła jakie są jego barwy oficjalne. a podaje to np w odpowiedziach na pisma z takimi pytaniami z gazet lub wydawnictw piłkarskich. nikomu nic nie próbowałem udowodnić tylko tyle że przed wojna też używano zestawu kolorów takich.

A ty swoje.Kolejny raz- gdzie tak pisze że przedwojenne barwy były takie jak mowisz.
O statucie wiemy wszyscy tyle że statut jest ( ten o którym wiem) z 1950r.Jakoś nie bardzo przedwojenny.

crazykaro 16.02.2010 16:55

Skoro barwy C B N są ofcjalne to tak powinny być ułożone na trybunie. A to że barwy kibicowskie są N B C to niech kibice takie stosują jeśli chcą. Ja komuny nie pamiętam i osobiście uznaję układ historyczny C B N a to że ktoś z powodu walki z komuną stosuje N B C rozumiem. I ti by było na tyle z mojej strony:)

Arapaho 16.02.2010 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-driver (Post 855379)
Po jaką cholerę ciagnie się ten idiotyczny temat aż na cztery strony?

Niedługo roczniki '89 w zwyż zaczną tu debatować na 10 stron który herb jest własciwy :/
Nie róbcie siary na własnym forum, bo czytają to również i inni kibice. Mają powody do polewki z takiej młodej 'Armii Białej Gwiazdy' :/

Bo mamy taka ochote.Niepodoba sie to nikt cię nie zmuszą tu zagladać.Jak dla ciebie siarą jest próba wyjaśnienia naszej tradycji to polecam ci zobaczyc na głównej jak tam kontuzja Clebera i wątek o transferach- to temat dla ciebie.Jak się tam, wpiszesz to wtedy nikt "polewki" nie bedzie miał
A inni (w wiekszości)kibice to sie moga sobie chociaż troche o historii i tradycji poczytać .Niewiele klubow (z istniejących) ma porownywalną

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 855382)
Skoro barwy C B N są ofcjalne to tak powinny być ułożone na trybunie. A to że barwy kibicowskie są N B C to niech kibice takie stosują jeśli chcą. Ja komuny nie pamiętam i osobiście uznaję układ historyczny C B N a to że ktoś z względów walki z komuną stosuje N B C rozumiem. I ti by było na tyle z mojej strony:)

I to wszystko wyjasnia.
Zresztą w tym temacie wypowiadają się ci dla ktorych Wisła to nie tylko mecz a całe życie i ci którzy maja problem ze kiełbaska na stadionie jest zimna a pepsi nie chłodna (vide temat o budowie o stadionu) więc i dogadać się trudno.Mam tylko nadzieję że ci którzy mają głos na trybunach nie mają wątpliwości co do powyższego tematu

Dagobert 16.02.2010 17:31

Arapaho pewne rzeczy sie w czasie dzieją. nie koniecznie musi byc papierkowy dowód na to ze przed wojna było tak a nie inaczej (poszukam jak znajdę to sie nie omieszkam pochwalić możesz być pewien heh).

chodzi mi o taką rzecz, że np hymn do statutu wpisano w roku xxxx a kibice go znali wcześniej to kibic może powiedzieć że hymn był 30 lat wcześniej niż xxxx:)

Klub twierdzi, że jego barwy sa cz b n, według klubu to jest tradycja z przedwojnia. nie mam powodu twierdzić że jest inaczej chyba że ktoś pokaże dowód że tak nie jest:)

Dagobert 16.02.2010 17:36

i zgadzam się, że właśnie forum jest od dyskusji chyba że uznajemy że jest jedyna słuszna linia, prawda absolutna i jak ktoś na Wiśle ma inne zdanie to zrujnuje to opinie o nas hehe:)

Arapaho 16.02.2010 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dagobert (Post 855392)
Arapaho pewne rzeczy sie w czasie dzieją. nie koniecznie musi byc papierkowy dowód na to ze przed wojna było tak a nie inaczej (poszukam jak znajdę to sie nie omieszkam pochwalić możesz być pewien heh).


Jestem w stanie się z tym zgodzić.Od początku moich wypowiedzi w tym temacie cel był jeden.JEŚLI - powtarzam jeśli - nie ma oficjalnych - w sensie właśnie papierkowych dowodów- na takie a nie inne kolejności barw.To możnaby pomyśleć o przeforsowaniu - kibicowskiej- nikt nie zapczeczy chlubnej- wersji barw.Albo przynajmniej zatwierdzenie ich do stosowania na stadionie w sensie szaliki,flagi, tak aby nie było niedomówień i wątpliwości.

T-driver 16.02.2010 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 855385)
Jak dla ciebie siarą jest próba wyjaśnienia naszej tradycji (...)

No wybacz kolego, ale wszystko zostało już wyjaśnione chyba w trzech/czterech pierwszych postach. Kolejne trzy strony to zwykłe pie*dolenie, a nie próba wyjaśnienia tradycji.

KOMINEK 16.02.2010 22:47

W tym temacie cieszy mnie jedno, że chyba wszyscy są zgodni co do tego, że w środku naszej flagi jest kolor biały i myślę że na tym można zakończyć te ciągnące się bez końca dywagacje bo i tak nikt nikogo nie jest już w stanie przekonać czy jest tak czy inaczej i czyja tradycja jest ważniejsza.
Jeśli ktoś coś jeszcze musi bardzo ważnego napisać to się streszczajcie bo temat idzie do zamknięcia a reszta na privach.

Rosomak 16.02.2010 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 855541)
W tym temacie cieszy mnie jedno, że chyba wszyscy są zgodni co do tego, że w środku naszej flagi jest kolor biały i myślę że na tym można zakończyć te ciągnące się bez końca dywagacje bo i tak nikt nikogo nie jest już w stanie przekonać czy jest tak czy inaczej i czyja tradycja jest ważniejsza.
Jeśli ktoś coś jeszcze musi bardzo ważnego napisać to się streszczajcie bo temat idzie do zamknięcia a reszta na privach.

Ja nie jestem zgodny!
A co Ty chcesz zamykać przyjacielu? Temat do dyskusji? Z jakiego powodu?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dagobert (Post 855392)
Arapaho

Klub twierdzi, że jego barwy sa cz b n, według klubu to jest tradycja z przedwojnia. nie mam powodu twierdzić że jest inaczej chyba że ktoś pokaże dowód że tak nie jest:) (...)

Masz źródło? Pokażesz w końcu dowód , że tak jest?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dagobert (Post 855371)
Arapaho
Rosomak klub oficjalnie podaje ze jego barwy są czerwono biało niebieskie chyba ze wiesz lepiej od klub TS Wisła jakie są jego barwy oficjalne. a podaje to np w odpowiedziach na pisma z takimi pytaniami z gazet lub wydawnictw piłkarskich. nikomu nic nie próbowałem udowodnić tylko tyle że przed wojna też używano zestawu kolorów takich.

Wiem lepiej (to już nie moja wina, że klub zatrudnia ludzi niedoinformowanych, zresztą co się dziwić, co na ten temat może wiedzieć jakieś tam S.S,A.)!
Podaj źródło.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 855374)
Rosomak chciałem Ci priva wysłać ale się nie da. Masz skrzynkę przepełnioną?

No, miałem ale już nie mam :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 855382)
Skoro barwy C B N są ofcjalne to tak powinny być ułożone na trybunie. A to że barwy kibicowskie są N B C to niech kibice takie stosują jeśli chcą. Ja komuny nie pamiętam i osobiście uznaję układ historyczny C B N a to że ktoś z powodu walki z komuną stosuje N B C rozumiem. I ti by było na tyle z mojej strony:)

Po raz kolejny zwróce Ci uwagę: sięgnij do historii klubu T S Wisła!

rospun 17.02.2010 00:06

Wiecie, zgodnie z heraldyką, to powinno być N-B-Cz ;)

Gordian 17.02.2010 00:19

Rosomak masz priva ;)

Dagobert 17.02.2010 10:03

Rosomak skoro oficjele Wisły w oficjalnych pismach tak a nie inaczej definiują barwy to jednak pozwól że będę wierzył im a nie Tobie z całym szacunkiem, szczególnie że też nie masz dowodu w postaci wyciągu ze statutu. Więc Twoja wiedza kontra oficjalne stanowisko Wisły w kwestii swoich barw no cóż wybór prosty:) hehe.

Dagobert 17.02.2010 10:03

sięgam do historii i jakoś nie widzę dowodu na tezę, że klub się myli a Rosomak ma rację, w sądzie klub by wygrał heh;);)

crazykaro 17.02.2010 10:08

Rosomak nie powtarzaj się i sam pokaż jakieś dowody bo cały czas pytasz o kontrargumenty a sam nie podałeż żadnego logicznego argumentu. W życiu mnie nie przekonasz że barwy Wisły są N B C

http://www.pilka2rp.muzhp.pl/loga/T_S_Wisla.png

spy11 17.02.2010 10:19

Ten temat powinien zostać zamknięty, chyba wszystko zostało juz powiedziane, od jakiegoś czasu nic nowego do dyskusji nie zostało wniesione. Niektórym i tak nie można nic wytłumaczyć bo wiedzą swoje a kto miał zrozumieć to zrozumiał.

Dagobert 17.02.2010 10:45

ja poszukuje:) zresztą temat jest dość luźny może ciekawe ktoś wyszpera z archiwów coś ciekawego:)

Arapaho 17.02.2010 10:48

co chwila jakiś junior member się pojawia - nie uczestniczący w dyskusji i nalega na zamkniecie tematu.
Jeszcze raz komu sie niepodoba .Nie zagladać tutaj

JEDREK76 17.02.2010 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 855622)
Rosomak zamknij się i sam pokaż jakieś dowody bo cały czas pytasz o kontrargumenty a sam nie podałeż żadnego logicznego argumentu. W życiu mnie nie przekonasz że barwy Wisły są N B C

http://www.pilka2rp.muzhp.pl/loga/T_S_Wisla.png

Crazykaro
uważaj szczeniaku do kogo się zwracasz w ten sposób:evil:
kolejna sprawa, to tak ciężko Ci jest uświadomić sobie fakt, iż włącznie ze statutem z 1946 r. kolejność barw nie została ustalona i najprawdopodobniej ustalenie kolejności tzw. "oficjalnej" (Cz-B-N) nastąpiło w okresie pobytu w pionie gwardyjskim??
Ktoś użył wcześniej argumentu, o "logicznym" ustaleniu kolejności pod względem "ważności" tych barw, czy też ich procentowej ilości w herbie... otóż nic bardziej mylnego, idąc tym tokiem myślenia nasze barwy narodowe winny być nie biało-czerwone, a czerwono-białe, jako że tłem godła jest kolor czerwony i w jego otoczeniu występuje Orzeł Biały. Jak już wspomniał Rospun nie jest to zgodne z zasadami heraldyki.

Crazykaro na co dowodem ma być ten wstawiony przez Ciebie herb, czy na to, iż przez dość długi czas w okresie międzywojennym kolor niebieski nie był obecny w naszym herbie, to tak. Masz rację.
Jeśli jednak obydwaj zgadzamy się co do faktu, iż od 1936 r. powrócił ten kolor do herbu to kolejność barw (której w okresie międzywojnia i bezpośrednio po wojnie nie ustalano) winna być N-B-Cz, czyli taka jaką Kibice obrali wbrew barwom oficjalnie prezentowanym przez działaczy gwardyjskich.

Jeszcze apel dla osób którym temat się nie podoba, nikt Wam tutaj wchodzić nie każe.

Arapaho 17.02.2010 11:01

Po przeanalizowaniu : statutu Wisły Kraków oraz strony Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków (pomijam stronę Wisła Kraków SSA nie będącej kontynuatorka tradycji więc informacje tam nie są adekwatne ) wnioski są następujace:
- godło - czerwona tarcza z biala gwiazdą przedzielona niebieskim pasem
- flaga - czerwona z niebieskim ukosnym pasem i biała gwiazdą po środku.
Tyle
Nigdzie slowa nie ma o fladze z poziomymi pasami i układzie kolorystycznym
Wynika z tego że uklad kibicowski jest jak najbardziej prawidłowy.
Nikt tu już nic innego nie poda chyba że Rosomak podzieli się swoimi źródłami

orzeu 17.02.2010 11:04

crazykaro jeszcze jeden taki numer i wylatujesz. nie dosc ze jestes upierdliwy jak wsza, nic nie wiesz na podstawowe tematy to jeszcze pyskujesz do starszych i to juz nie pierwszy raz. przez takich jak ty na forum nie mozna pociagnac zadnej ciekawej dyskusji.

Rosomak 17.02.2010 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dagobert (Post 855619)
Rosomak skoro oficjele Wisły w oficjalnych pismach tak a nie inaczej definiują barwy to jednak pozwól że będę wierzył im a nie Tobie z całym szacunkiem, szczególnie że też nie masz dowodu w postaci wyciągu ze statutu. Więc Twoja wiedza kontra oficjalne stanowisko Wisły w kwestii swoich barw no cóż wybór prosty:) hehe.

Mam mieć dowód na co?
W co Ty mi chcesz wierzyć lub niewierzyć?
Wyrażaj się jasno!

Podasz w końcu jakieś źródło informacji na którym się opierasz?

I tak się świetnie składa, że na historii Wisły się troszkę znam a szczególnie moją pasją jest wątek dot. kolejności barw :) . Mogę na ten temat pogadać nie tylko z forumowiczami ale też z każdym przedstawicielem Wisła S.S.A.

Rosomak 17.02.2010 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 855622)
Rosomak zamknij się i sam pokaż jakieś dowody bo cały czas pytasz o kontrargumenty a sam nie podałeż żadnego logicznego argumentu. W życiu mnie nie przekonasz że barwy Wisły są N B C

http://www.pilka2rp.muzhp.pl/loga/T_S_Wisla.png

Dowody na co ?

Na razie nikt z was (twierdzących, że barwy Wisły to czerwono-biało-niebieskie) nie podał tu żadnych argumentów!
Dlatego pytam o nie!
Ktoś poda jakieś źródło ew. udowodni w oparciu o racjonalne argumenty?

A może Ty coś sprubujesz udowodnić? Choć widząc poziom Twojej wiedzy nie liczę na to. Jest on na takim samym poziomie jak kultura wypowiedzi.

lizzy 17.02.2010 11:35

Jakoś temat cały czas kręci się wokół kwestii oficjalnych barw klubowych z wyeksponowanym założeniem, że kibice murem stoją od lat za opcją N-B-C a tymczasem nikt nie odniósł się w zaden sposób do postu, który jest moim zdaniem mocno ciekawy w kontekście powyższych wywodów:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 853184)
Czy to nie jest/była Nasza przyśpiewka: Barwy Królewskie Czerwono Biało Niebieskie ??

Tak się składa że sam doskonale pamiętam tą przyśpiewkę i wcale nie wydobywała się ona z gardeł pracowników klubu. Ktoś mógłby napisać coś bliżej na ten temat?

Dagobert 17.02.2010 11:37

moim dowodem jest stanowisko klubu Wisla Krakow jak również przed powstaniem SSA. to Ty Rosomak nie masz żadnych dowodów na to że jest inaczej. Skoro klub oficjalnie informuje że jego barwy to cz b n a Ty nie masz żadnych dowodów na to że jest inaczej to ja wierze klubowi.

Dowód pisma klubu TS Wisła (SSA i wcześniej) do informatorów, gazet wydawnictw.

a jaki jest Twój dowód na to że jest n b cz??? pokaż mi ten dowód bo na razie tylko mówisz swoje zdanie i zarzucając innym brak dowodów sam ich nie masz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl