Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tradycyjnie. Ile zjadł(aś)eś pączków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7006)

blanco 17.02.2012 02:59

0 :(
Jutro nadrobię, choć to chyba nie to samo.

Gucio25 17.02.2012 13:03

10.
wszystkie z lidla z nadzieniem wieloowocowym - chyba najlepsze sklepowe pączki - polecam :)

fan1906 17.02.2012 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1218965)
10.
wszystkie z lidla z nadzieniem wieloowocowym - chyba najlepsze sklepowe pączki - polecam :)

daj spokój w życiu nie wezmę do ust takiego świństwa.produkt mrożony o średnicy ok. 2 cm
pączki to tylko własnej roboty a jak już brak czasu chęci to ze sprawdzonej cukierni.

Gucio25 18.02.2012 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan1906 (Post 1219216)
daj spokój w życiu nie wezmę do ust takiego świństwa.produkt mrożony o średnicy ok. 2 cm
pączki to tylko własnej roboty a jak już brak czasu chęci to ze sprawdzonej cukierni.

widziales w ogole te pączki na oczy? ;)

gigant 06.02.2013 20:59

Odświeżam, żeby nie zakładać nowego tematu.
Jeszcze zero, ale własnie się szykuję:p

Kocur 06.02.2013 21:54

Jeszcze czwartku nie ma a już żrecie? ;)

Kibicka 06.02.2013 21:59

ja już jednego :/ jutro już nie tykam...ewentualnie jednego faworka :P

WISŁAZWE 06.02.2013 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1297677)
ja już jednego :/ jutro już nie tykam...ewentualnie jednego faworka :P

Nie liczy się!

Jutro musi być przynajmniej jeden pączek :)

alterego 06.02.2013 22:08

juto z rana szybki kurs do lidla i minimum 3 ;)

Kaan 06.02.2013 23:09

Zero kanapek do pracy na jutro. Będę jechał na pączkach. Zastanawiam się jeszcze nad obiadem...

concedi 06.02.2013 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alterego (Post 1297681)
juto z rana szybki kurs do lidla i minimum 3 ;)

czuję, że jutro bedzie wojna o lidlowskie pączki, wiadomo, że są gównianie ale za to jak smakują! te z marmoladą - WYBORNE :D

LanceTS 06.02.2013 23:42

Od początku roku trenujemy nad sobą, więc postanowienie jest żeby jutro nie zjeść żadnego!

El'kabat 06.02.2013 23:54

Dokładnie. Zapowiada się dobry trening i poprzeczka wyżej - minimum 6 trzeba zjeść.

lopez71 07.02.2013 08:15

Jak na razie dwa, ale to nie koniec dnia

fialo 07.02.2013 10:53

Jakie pączki ?? Forma i krata na brzuchu ma być, a nie jakieś pączki :)

Pozdrowienia znad owsianki :)

szprotson 07.02.2013 11:05

a ja .......nąłem 4 o 00:15, tuż przed snem :)
pobiłem rekord o 4 z poprzedniego roku

Arkas 07.02.2013 12:17

Obecnie 6 sztuk, a do końca dnia daleko :)

OpEnTaNy 07.02.2013 12:29

Narazie 3 zjedzone o 3 za duzo. 2 kg w ciagu 1,5 tyg zrzuciłem cos czuje ze dzisiaj wrocą te kilogramy :D

arti 07.02.2013 12:29

jak dotąd 5 i już mi niedobrze.
chyba trafiłem na jakieś shitowe pączki:/

przemek1902 07.02.2013 13:14

jednego z Biedronki, 2 jeszcze czekają. I wiecej jesc nie zamierzam. :-)

STARY WIŚLAK 07.02.2013 14:08

"LIDLE", "BIEDRONKI",i inne wielkie "masy" mnie nie interesują...
mam pączusie swojego wypieku i tylko takie spożywam...
pyszota...i "h..j" z cholesterolem...taki dzień zdarza się tylko raz...mniam, mniam

radek2323 07.02.2013 14:12

2 kolejne w planie ;)

christof20 07.02.2013 14:25

Na razie tylko 2, ale do końca dnia jeszcze daleko :)

focusik09 07.02.2013 17:20

Jak dotąd 6 sztuk wciągnięte :-p

neq. 07.02.2013 19:14

a ja ani jednego bo siedzę w domu w wieku 20 lat z .......oną ospą i nie ma mi kto przynieść ani jednego .......onego pączka :/

rafkur 07.02.2013 20:01

4
Jutro pewnie jeszcze jednego.

medyk 07.02.2013 20:02

2 prawdziwe.

gooro33 07.02.2013 20:52

8 już jest moja, dobrze że dzisiaj po pracy troche ruchu prze odśnieżaniu było :)

blanco 07.02.2013 20:57

3 , może jeszcze czwartego zjem :)

leyzer87 07.02.2013 20:58

Jednego, bo się wczoraj popiłem i mam kaca mordercę wpieranego przez megazgagę.

Eternit 07.02.2013 21:03

Cztery, ale małe:pala:

Uran235 07.02.2013 21:52

A ja nie wiedziałem, że to już w tym tygodniu i w poniedziałek zacząłem cudowną dietę "mniej żreć" :(
I tak 3 pączki dzisiaj wpadły, ale zamiast śniadania.

piter116 07.02.2013 22:16

W tym roku słabiutko, zaledwie 3,5.

bercik860 07.02.2013 23:18

piąteczka, kiepska forma w tym roku ;/

Kocur 08.02.2013 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1297903)
W tym roku słabiutko, zaledwie 3,5.


Jak można zjeść / zostawić pół pączka ...

To tak jakby zostawić pół kufla czy kieliszka, profanacja :foch:


ps. cztery sztuki ;)

Darek olsztyn 08.02.2013 10:01

5 pączków :) Ale wyjątkowo bez faworków :(

MatMario 08.02.2013 11:49

5 pączków i jednego donuta :)

Glazik 08.02.2013 12:04

2 pączki ALE jeden Austryjacki a drugi POlski i szczerze nasze pączki sa najlepsze...

Gucio25 08.02.2013 12:33

panowie, co jest, nikt powyżej 10tki nie wyszedł?
gdzie te wyniki z poprzednich lat?

ja standardowo powyżej 10, w tym roku 12 :)

arti 08.02.2013 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1297957)
panowie, co jest, nikt powyżej 10tki nie wyszedł?
gdzie te wyniki z poprzednich lat?

ja standardowo powyżej 10, w tym roku 12 :)

godny wynik:-)
też kiedyś wsuwałem po kilkanaście, najwięcej chyba 14, ale tym razem jakoś nie było klimatu na tego typu wynik. marne 7


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl