![]() |
0 :(
Jutro nadrobię, choć to chyba nie to samo. |
10.
wszystkie z lidla z nadzieniem wieloowocowym - chyba najlepsze sklepowe pączki - polecam :) |
Cytat:
pączki to tylko własnej roboty a jak już brak czasu chęci to ze sprawdzonej cukierni. |
Cytat:
|
Odświeżam, żeby nie zakładać nowego tematu.
Jeszcze zero, ale własnie się szykuję:p |
Jeszcze czwartku nie ma a już żrecie? ;)
|
ja już jednego :/ jutro już nie tykam...ewentualnie jednego faworka :P
|
Cytat:
Jutro musi być przynajmniej jeden pączek :) |
juto z rana szybki kurs do lidla i minimum 3 ;)
|
Zero kanapek do pracy na jutro. Będę jechał na pączkach. Zastanawiam się jeszcze nad obiadem...
|
Cytat:
|
Od początku roku trenujemy nad sobą, więc postanowienie jest żeby jutro nie zjeść żadnego!
|
Dokładnie. Zapowiada się dobry trening i poprzeczka wyżej - minimum 6 trzeba zjeść.
|
Jak na razie dwa, ale to nie koniec dnia
|
Jakie pączki ?? Forma i krata na brzuchu ma być, a nie jakieś pączki :)
Pozdrowienia znad owsianki :) |
a ja .......nąłem 4 o 00:15, tuż przed snem :)
pobiłem rekord o 4 z poprzedniego roku |
Obecnie 6 sztuk, a do końca dnia daleko :)
|
Narazie 3 zjedzone o 3 za duzo. 2 kg w ciagu 1,5 tyg zrzuciłem cos czuje ze dzisiaj wrocą te kilogramy :D
|
jak dotąd 5 i już mi niedobrze.
chyba trafiłem na jakieś shitowe pączki:/ |
jednego z Biedronki, 2 jeszcze czekają. I wiecej jesc nie zamierzam. :-)
|
"LIDLE", "BIEDRONKI",i inne wielkie "masy" mnie nie interesują...
mam pączusie swojego wypieku i tylko takie spożywam... pyszota...i "h..j" z cholesterolem...taki dzień zdarza się tylko raz...mniam, mniam |
2 kolejne w planie ;)
|
Na razie tylko 2, ale do końca dnia jeszcze daleko :)
|
Jak dotąd 6 sztuk wciągnięte :-p
|
a ja ani jednego bo siedzę w domu w wieku 20 lat z .......oną ospą i nie ma mi kto przynieść ani jednego .......onego pączka :/
|
4
Jutro pewnie jeszcze jednego. |
2 prawdziwe.
|
8 już jest moja, dobrze że dzisiaj po pracy troche ruchu prze odśnieżaniu było :)
|
3 , może jeszcze czwartego zjem :)
|
Jednego, bo się wczoraj popiłem i mam kaca mordercę wpieranego przez megazgagę.
|
Cztery, ale małe:pala:
|
A ja nie wiedziałem, że to już w tym tygodniu i w poniedziałek zacząłem cudowną dietę "mniej żreć" :(
I tak 3 pączki dzisiaj wpadły, ale zamiast śniadania. |
W tym roku słabiutko, zaledwie 3,5.
|
piąteczka, kiepska forma w tym roku ;/
|
Cytat:
Jak można zjeść / zostawić pół pączka ... To tak jakby zostawić pół kufla czy kieliszka, profanacja :foch: ps. cztery sztuki ;) |
5 pączków :) Ale wyjątkowo bez faworków :(
|
5 pączków i jednego donuta :)
|
2 pączki ALE jeden Austryjacki a drugi POlski i szczerze nasze pączki sa najlepsze...
|
panowie, co jest, nikt powyżej 10tki nie wyszedł?
gdzie te wyniki z poprzednich lat? ja standardowo powyżej 10, w tym roku 12 :) |
Cytat:
też kiedyś wsuwałem po kilkanaście, najwięcej chyba 14, ale tym razem jakoś nie było klimatu na tego typu wynik. marne 7 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl