Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Turniej halowy Remes Cup z Poznaniu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6853)

Kolumbus 15.01.2010 19:31

niezły rozrzut chłopcy mają

DJ Hazel 15.01.2010 19:32

Górnik to traktuje jak by to mecz o mistrzostwo Polski...

dynek.pl 15.01.2010 19:33

Lobo najwiekszy technik w druzynie w pierwszym skladzie ...

ale poyebany kanal ten TVP Sport daja transmieje na zywo, a wpierdzielaja zapowiedzi jakis innych programow typu biathlon - szkoda, ze na srodku ekranu tego nie walneli ale bylo blisko - zenada

piotrek chicago 15.01.2010 19:33

i po oszalamiajacym meczu

mlody_ale_wierny 15.01.2010 19:34

ale sie spinacie to tylko zabawa jest. nic poważnego ;)

SpoXsteR 15.01.2010 19:35

to niby interesujące jest?
kopia się po nogach 12 minut i po meczu..

po kiego Wisła tam pojechała..

AS82 15.01.2010 19:35

**** z takim turniejem ,dobrze ze nie gramy pierwszym skladem bo pewnie jakies kontuzje by tylko z tego byly

Cetnik 15.01.2010 19:35

No to teraz czekamy na kolejny ekscytujący mecz z Arką..a potem o 5 miejsce za pewne i koniec tej zabawy na hali.

legol 15.01.2010 19:36

Szczerze to nie rozumiem sensu wyjazdu na taki turniej przy naszych 'zasobach ludzkich'. Robimy reklamę turniejowi na którym jesteśmy obrażani, a nie przynosi on żadnych korzyści ani dla drużyny ani dla zawodników.

Swoją drogą to widać wspaniałe wyszkolenie techniczne naszych graczy ;p

donecki 15.01.2010 19:36

Na razie to tylko kibice Górnika zaimponowali mi koszulkami okazyjnymi

wislak11 15.01.2010 19:36

Zabawa zabawą, ale jedną sprawą jest przyjąć zaproszenie jakby nie patrząc na prestiżowy turniej (Polska), a zupełnie inną wystawić taki skład, dla mnie brak logiki.

DJ Hazel 15.01.2010 19:38

Ale kibice innych drużyn bardzo prestiżowo traktują te rozgrywki:)Mają swoje "5" minut chociaż w czymś.Bo na wiosnę to już im tak wesoło nie będzie

AS82 15.01.2010 19:38

Kiedys ogladalem taki turniej w Niemczech ,to poziom byl niezly a tu kopanina

tofik 15.01.2010 19:38

No cóż. Zero kiwki, zero jakiegokolwiek zmysłu do gry kombinacyjnej. Powoli przestaje mnie dziwić, że gramy tak chujowo i jeśli podstawowi zawodnicy nie są w formie to nie ma kogo wpuścić.

Watts 15.01.2010 19:38

Spinacie się o byle co. Ten turniej nie ma żadnego znaczenia skoro tytułu broni zespół pokroju Arki, jedyna radocha dotyczy ziemniaczanej gawiedzi śpiewającej WTSK.

Wrzućcie na luz.

PS: Inna sprawa, że nie widzi mi się nap... na siłę z dystansu i akcja złożona z jednego podania i nieudolnego holowania piłki po "skrzydle".

_barszczu 15.01.2010 19:40

w zespole Wisły: techniki brak...


przecież tam nawet nie było prób dryblingu, a potem się dziwić, że w lidze skrzydła leżą i kwiczą...

piotrek chicago 15.01.2010 19:42

haha i Amica tak jak my pewnie popłynie

qchar90 15.01.2010 19:43

ja tam po paru minutach przestalem ogladac, w niemczech sa lepsze takie turnieje.
widze ze tu juz wieszaja psy na naszych pilkarzy, ****a mac tego sie nie da czytac, zaraz Skorza bedzie do zwolnienia, bo nie umial ich przygotowac na arcy wazny turniej Remes Cup :(:( tragedia ;|
to jest tylko turniej futsalowy a co nie ktorzy tu placza ze tylko zle i zle
nie da sie dogodzic

AS82 15.01.2010 19:44

Pilkarze Kupczyka ,by tych ligowych gwiazdorow zapewne rozbili w pyl

_barszczu 15.01.2010 19:44

tak patrzę na tą Jagę i gdyby Wiślacy potrafili choć połowę tego co Jaga w sytuacjach 1vs1...

DJ Hazel 15.01.2010 19:45

Ale trzeba pamiętać że piłkarze dopiero rozpoczęli przygotowania więc trzeba to potraktować jako trening zwykły

tofik 15.01.2010 19:47

Nagle po 2 tygodniach obozu niby będą lepszymi piłkarzami ? Albo coś potrafią, albo nie. Co najwyżej kondycyjnie mogą nie wytrzymać i wtedy prezentowac się słabiej.

WiślakMyślenice 15.01.2010 19:48

Popieram przedmówców. Na hali liczy się technika i szybkość, a u nas tego zupełnie brak.

1q2 15.01.2010 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _barszczu (Post 841711)
w zespole Wisły: techniki brak...


przecież tam nawet nie było prób dryblingu, a potem się dziwić, że w lidze skrzydła leżą i kwiczą...

Jasne że ten cały turniej to zabawa ale jak tak patrze sobie na ten nasz skład, to mam cichą nadzieje że nie jest on przypadkowy.Jak dla mnie to jest idealna mieszanka nieudolnej tzw. młodzieży i zdecydowanie najsłabszych zawodników pierwszego składu - pozbycie się ich wszystkich hurtem to byłby dobry krok:>

SpoXsteR 15.01.2010 19:49

Ale o czym Wy piszecie.. połowa naszego składu nawet nie zagrzała ławki rezerwowej w 1 drużynie.. więcej powagi .. a niektórzy już jakieś porównania z jakimi Krupczykami robią i piszą o jakiejś sile i technice.. tu nie ma czasu nawet na technikę, chyba że podanie do partnera piłki nazywa ktoś techniką, latają jak mrówki, piłka odbija się od band reklamowych i tyle z widowiska . jakiś strzał z dystansu przykuje oko ii nic więcej.. mamy najsłabszy skład... strona Lecha nawet napisała że to więcej niż śmieszne w jakim składzie przyjechaliśmy.. tak jakby nas nie było na tym turnieju

Proud 15.01.2010 19:54

ładnie tępi Ci polscy kopacze :)

podobny poziom jest na otwartych turniejach halowych :D

ale nie rozumiem o jakim dryblingu piszecie? na hali tylko klepa :)

ten Cionek z Jagi dobry technicznie jest.

na hali z Wisły to powinien grać Alvarez, Małecki, Kirm...albo Mauro, jakny jeszcze był.

WiślakMyślenice:ja grałem, ale słabo gram na hali. Za długo piłkę prowadzę i za wolno myślę(jakkolowiek dziwnie to zabrzmiało) Właśnie piszę że technika jest potrzebna. I tak jak piszesz najważniejsze są celne, sprytne zagrania. Klepą miniesz każdego obrońcę. A dryblingiem niekoniecznie. Chyba że jesteś bogiem dryblingu.

WiślakMyślenice 15.01.2010 19:55

A grałeś kiedyś na hali jakieś zawody? Ja grałem i grać mam jeszcze zamiar. Gdybyś grał, wiedziałbyś jak ważna jest technika i dobry drybling. Czasami ole założyć, dobrze kiwnąć (wtedy robi się przewaga zawodnika w ataku), lub sprytne dogranie do partnera by ten wyszedł sam na sam albo miał chociaż dogodną pozycję do strzału.

felipe 15.01.2010 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 841718)
Ale trzeba pamiętać że piłkarze dopiero rozpoczęli przygotowania więc trzeba to potraktować jako trening zwykły

I to jest parodia właśnie.
U nas ledwo zaczną się ogarniać, a kilkaset kilometrów na zachód, za Odrą, tymczasem inaugurują dzis runde jesienną :shock: Z czym do ludzi.

A tego typu turniejów potrzeba więcej. Zamiast biegać gdzieś po Turcji w słoneczku pocwiczyliby świetnie technikę. Pamietam jak pare(naście) lat temu oglądało się na DSF cykl tego typu turniejów i wszyscy podchodzili do nich powaznie - składy były wszak mocne.
Przydałoby sie wszystkim w Polsce takie ogranie "techniczne", naszym kopaczom równiez... Bo skład składem, ale u nas zwyczajnie nie potrafi nikt na 3 metrach minąc choć jeden raz rywala w walce 1:1 i to jest dramat.

tofik 15.01.2010 19:57

Najwazniejszy wg mnie zmysł do gry kombinacyjnej odpowiedne ustawienie i wychodzenie na pozycje to klucz. No ale zawsze miło właśnie jakieś OLÉ założyć :D

Mrsnh 15.01.2010 19:59

kiedy ma byc drugi mecz Wisły?

edit; swoja droga ten komentator jakis jebniety. chyba juz 10 raz powtorzyl 'kapitalnie Witkowski'. kapitalnie, kapitalnie, kapitalnie.

edit2: dzieki za odpowiedz:)

AS82 15.01.2010 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mrsnh (Post 841734)
kiedy ma byc drugi mecz Wisły?

około 20.30

WiślakMyślenice 15.01.2010 20:02

20:15 z tego, co mi wiadomo....

1q2 15.01.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 841731)
I to jest parodia właśnie.
U nas ledwo zaczną się ogarniać, a kilkaset kilometrów na zachód, za Odrą, tymczasem inaugurują dzis runde jesienną :shock: Z czym do ludzi.

A tego typu turniejów potrzeba więcej. Zamiast biegać gdzieś po Turcji w słoneczku pocwiczyliby świetnie technikę. Pamietam jak pare(naście) lat temu oglądało się na DSF cykl tego typu turniejów i wszyscy podchodzili do nich powaznie - składy były wszak mocne.
Przydałoby sie wszystkim w Polsce takie ogranie "techniczne", naszym kopaczom równiez... Bo skład składem, ale u nas zwyczajnie nie potrafi nikt na 3 metrach minąc choć jeden raz rywala w walce 1:1 i to jest dramat.

Dokładnie - gra na małej przestrzeni , 1 kontakt, drybling, wyjście na pozycje - U nas to nie istnieje - Zauważcie ile naszych akcji w tym i poprzednim sezonie, kończyło się chaosem w polu karnym przeciwnika - ogromna większość

Proud 15.01.2010 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 841733)
Najwazniejszy wg mnie zmysł do gry kombinacyjnej odpowiedne ustawienie i wychodzenie na pozycje to klucz. No ale zawsze miło właśnie jakieś OLÉ założyć :D

Tak samo uważam.

Jak pojedziemy Arkę, to mamy szansę wyjść z pierwszego :)

massoud 15.01.2010 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 841735)
około 20.30

http://www.wielkopolskisport.pl/rela...rakow,236.html

20.15


Arka - Górnik 2-0

a co bedzie jak my pokonamy Śledzi 2-0?

tofik 15.01.2010 20:07

Ekhm..nie żebym był pesymista, ale nie wierze w to :)

AS82 15.01.2010 20:07

No to trzeba wygrać 3-0 z Arka i mamy pierwsze miejsce w tabeli :D

Żmijka 15.01.2010 20:11

Żenujący poziom kopaniny ... :shock:

massoud 15.01.2010 20:12

Już Jaga prowadzi GROSIK

bearex 15.01.2010 20:14

On zawsze cos warszawiaczkom strzeli ;D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl