![]() |
niezły rozrzut chłopcy mają
|
Górnik to traktuje jak by to mecz o mistrzostwo Polski...
|
Lobo najwiekszy technik w druzynie w pierwszym skladzie ...
ale poyebany kanal ten TVP Sport daja transmieje na zywo, a wpierdzielaja zapowiedzi jakis innych programow typu biathlon - szkoda, ze na srodku ekranu tego nie walneli ale bylo blisko - zenada |
i po oszalamiajacym meczu
|
ale sie spinacie to tylko zabawa jest. nic poważnego ;)
|
to niby interesujące jest?
kopia się po nogach 12 minut i po meczu.. po kiego Wisła tam pojechała.. |
**** z takim turniejem ,dobrze ze nie gramy pierwszym skladem bo pewnie jakies kontuzje by tylko z tego byly
|
No to teraz czekamy na kolejny ekscytujący mecz z Arką..a potem o 5 miejsce za pewne i koniec tej zabawy na hali.
|
Szczerze to nie rozumiem sensu wyjazdu na taki turniej przy naszych 'zasobach ludzkich'. Robimy reklamę turniejowi na którym jesteśmy obrażani, a nie przynosi on żadnych korzyści ani dla drużyny ani dla zawodników.
Swoją drogą to widać wspaniałe wyszkolenie techniczne naszych graczy ;p |
Na razie to tylko kibice Górnika zaimponowali mi koszulkami okazyjnymi
|
Zabawa zabawą, ale jedną sprawą jest przyjąć zaproszenie jakby nie patrząc na prestiżowy turniej (Polska), a zupełnie inną wystawić taki skład, dla mnie brak logiki.
|
Ale kibice innych drużyn bardzo prestiżowo traktują te rozgrywki:)Mają swoje "5" minut chociaż w czymś.Bo na wiosnę to już im tak wesoło nie będzie
|
Kiedys ogladalem taki turniej w Niemczech ,to poziom byl niezly a tu kopanina
|
No cóż. Zero kiwki, zero jakiegokolwiek zmysłu do gry kombinacyjnej. Powoli przestaje mnie dziwić, że gramy tak chujowo i jeśli podstawowi zawodnicy nie są w formie to nie ma kogo wpuścić.
|
Spinacie się o byle co. Ten turniej nie ma żadnego znaczenia skoro tytułu broni zespół pokroju Arki, jedyna radocha dotyczy ziemniaczanej gawiedzi śpiewającej WTSK.
Wrzućcie na luz. PS: Inna sprawa, że nie widzi mi się nap... na siłę z dystansu i akcja złożona z jednego podania i nieudolnego holowania piłki po "skrzydle". |
w zespole Wisły: techniki brak...
przecież tam nawet nie było prób dryblingu, a potem się dziwić, że w lidze skrzydła leżą i kwiczą... |
haha i Amica tak jak my pewnie popłynie
|
ja tam po paru minutach przestalem ogladac, w niemczech sa lepsze takie turnieje.
widze ze tu juz wieszaja psy na naszych pilkarzy, ****a mac tego sie nie da czytac, zaraz Skorza bedzie do zwolnienia, bo nie umial ich przygotowac na arcy wazny turniej Remes Cup :(:( tragedia ;| to jest tylko turniej futsalowy a co nie ktorzy tu placza ze tylko zle i zle nie da sie dogodzic |
Pilkarze Kupczyka ,by tych ligowych gwiazdorow zapewne rozbili w pyl
|
tak patrzę na tą Jagę i gdyby Wiślacy potrafili choć połowę tego co Jaga w sytuacjach 1vs1...
|
Ale trzeba pamiętać że piłkarze dopiero rozpoczęli przygotowania więc trzeba to potraktować jako trening zwykły
|
Nagle po 2 tygodniach obozu niby będą lepszymi piłkarzami ? Albo coś potrafią, albo nie. Co najwyżej kondycyjnie mogą nie wytrzymać i wtedy prezentowac się słabiej.
|
Popieram przedmówców. Na hali liczy się technika i szybkość, a u nas tego zupełnie brak.
|
Cytat:
|
Ale o czym Wy piszecie.. połowa naszego składu nawet nie zagrzała ławki rezerwowej w 1 drużynie.. więcej powagi .. a niektórzy już jakieś porównania z jakimi Krupczykami robią i piszą o jakiejś sile i technice.. tu nie ma czasu nawet na technikę, chyba że podanie do partnera piłki nazywa ktoś techniką, latają jak mrówki, piłka odbija się od band reklamowych i tyle z widowiska . jakiś strzał z dystansu przykuje oko ii nic więcej.. mamy najsłabszy skład... strona Lecha nawet napisała że to więcej niż śmieszne w jakim składzie przyjechaliśmy.. tak jakby nas nie było na tym turnieju
|
ładnie tępi Ci polscy kopacze :)
podobny poziom jest na otwartych turniejach halowych :D ale nie rozumiem o jakim dryblingu piszecie? na hali tylko klepa :) ten Cionek z Jagi dobry technicznie jest. na hali z Wisły to powinien grać Alvarez, Małecki, Kirm...albo Mauro, jakny jeszcze był. WiślakMyślenice:ja grałem, ale słabo gram na hali. Za długo piłkę prowadzę i za wolno myślę(jakkolowiek dziwnie to zabrzmiało) Właśnie piszę że technika jest potrzebna. I tak jak piszesz najważniejsze są celne, sprytne zagrania. Klepą miniesz każdego obrońcę. A dryblingiem niekoniecznie. Chyba że jesteś bogiem dryblingu. |
A grałeś kiedyś na hali jakieś zawody? Ja grałem i grać mam jeszcze zamiar. Gdybyś grał, wiedziałbyś jak ważna jest technika i dobry drybling. Czasami ole założyć, dobrze kiwnąć (wtedy robi się przewaga zawodnika w ataku), lub sprytne dogranie do partnera by ten wyszedł sam na sam albo miał chociaż dogodną pozycję do strzału.
|
Cytat:
U nas ledwo zaczną się ogarniać, a kilkaset kilometrów na zachód, za Odrą, tymczasem inaugurują dzis runde jesienną :shock: Z czym do ludzi. A tego typu turniejów potrzeba więcej. Zamiast biegać gdzieś po Turcji w słoneczku pocwiczyliby świetnie technikę. Pamietam jak pare(naście) lat temu oglądało się na DSF cykl tego typu turniejów i wszyscy podchodzili do nich powaznie - składy były wszak mocne. Przydałoby sie wszystkim w Polsce takie ogranie "techniczne", naszym kopaczom równiez... Bo skład składem, ale u nas zwyczajnie nie potrafi nikt na 3 metrach minąc choć jeden raz rywala w walce 1:1 i to jest dramat. |
Najwazniejszy wg mnie zmysł do gry kombinacyjnej odpowiedne ustawienie i wychodzenie na pozycje to klucz. No ale zawsze miło właśnie jakieś OLÉ założyć :D
|
kiedy ma byc drugi mecz Wisły?
edit; swoja droga ten komentator jakis jebniety. chyba juz 10 raz powtorzyl 'kapitalnie Witkowski'. kapitalnie, kapitalnie, kapitalnie. edit2: dzieki za odpowiedz:) |
Cytat:
|
20:15 z tego, co mi wiadomo....
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak pojedziemy Arkę, to mamy szansę wyjść z pierwszego :) |
Cytat:
20.15 Arka - Górnik 2-0 a co bedzie jak my pokonamy Śledzi 2-0? |
Ekhm..nie żebym był pesymista, ale nie wierze w to :)
|
No to trzeba wygrać 3-0 z Arka i mamy pierwsze miejsce w tabeli :D
|
Żenujący poziom kopaniny ... :shock:
|
Już Jaga prowadzi GROSIK
|
On zawsze cos warszawiaczkom strzeli ;D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl