Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, piątek 11 grudnia godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6755)

Sensej 11.12.2009 20:12

2 seta ;//////

brylant17 11.12.2009 20:13

Kirm i Małecki 2 seta ja pi.... panowie weźcie poćwiczcie strzały celne....

eMTe 11.12.2009 20:19

Małecki ukarany żółtą kartką i w następnym meczu nie zagra...

AS82 11.12.2009 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eMTe (Post 828699)
Małecki ukarany żółtą kartką : /

kur*a nie wiem za co ?? przeciez on nie symulowal karnego , Małek to p*dalek

kucharz_77 11.12.2009 20:22

Łobo po 10 min wygląda na zbliżeniach jak po 90 mni biegania:lol:

For_FuN_ 11.12.2009 20:23

Malecki powinien przestac pajacowac, bo to bylo bezczelne...nie bylo zadnego kontaktu. Burliga natomiast potwierdza poraz kolejny, ze to pilkarz moze na I-sza lige, a nie na ekstraklase, a tym bardziej nie na Mistrza Polski. A Boguski to mozg druzyny...bardzo, bardzo brakoiwalo mi tego pilkarza...na wiosne Pawel Brozek i Boguski z przodu i kolejne Mistrzostwo pewne :).

Sedzia do odsuniecia...prawidlowo zdobyta kapitalna bramka.

brylant17 11.12.2009 20:23

zaraz kur... dostane 3 seta i Brozio.....


Malek ty $#%$#%$%$#

KRIS22 11.12.2009 20:24

K...Y nie uznały nam bramki prawidłowo zdobytej !!!!!!

gromaders 11.12.2009 20:24

kur........... pajacu w żółtej koszulce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bramka jak nic!!!!!!!!!

vaazon 11.12.2009 20:24

SĘDZIA ***** taki gol o.O
Nie było spalonego Boguski co najmniej 1 metr przed obrońcą.

Nehiar 11.12.2009 20:24

No znowu nas sędziowie ojebali ...

Kluvi 11.12.2009 20:24

znowu liniowy kwa mac!!! co sie w tej lidze dzieje ;/;/

AS82 11.12.2009 20:25

Zlodzieje z PZPNu pie8dolone

Eternit 11.12.2009 20:25

Jak na razie wszystkie nasze groźne akcje i sytuacje podbramkowe były inicjowane przez Boguskiego. Oby tak dalej.

Syn Kangura z 1984 11.12.2009 20:26

Przeciez NIE MOŻNA było zobaczyć tam spalonego...

skeba 11.12.2009 20:26

Dlatego nie lubię jak sędziuje Malek, nie wiem, czemu, ale wtedy nas okradają

KRIS22 11.12.2009 20:27

Chyba sedziowie muszą oddać to co nam dali w Lublinie tam gola ze spalonego strzelił Marcelo

brylant17 11.12.2009 20:28

łahahaha Jop jaka interwencja :)

vaazon 11.12.2009 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 828704)
Malecki powinien przestac pajacowac, bo to bylo bezczelne...nie bylo zadnego kontaktu. Burliga natomiast potwierdza poraz kolejny, ze to pilkarz moze na I-sza lige, a nie na ekstraklase, a tym bardziej nie na Mistrza Polski. A Boguski to mozg druzyny...bardzo, bardzo brakoiwalo mi tego pilkarza...na wiosne Pawel Brozek i Boguski z przodu i kolejne Mistrzostwo pewne :).

Sedzia do odsuniecia...prawidlowo zdobyta kapitalna bramka.

Burliga na razie bezbłędnie, poza tym młody zawodnik nie jest w stanie zagrać jak stary wyjadacz w swoim pierwszy poważnym występie.

BTW Pamiętacie gola Diaza z woleja? Także nie słusznie nieuznany, czyżby ten sam sędzia?

Cetnik 11.12.2009 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 828721)
Niektóre kluby zażyczyły sobie odsunięcia danych sędziów od swoich meczów. Zdało to egzamin.
Wisła też powinna WY.......IĆ kilku pajaców.

Chyba narazie tylko Zagłębie takie coś uskuteczniło i to podobno po osobistej aluzji w tej sprawie Franza Smudy. :) Nam to raczej do każdego meczu Małka by przydzielali jakbyśmy zaczeli narzekac na sędziów i dołożyli jeszcze do tego jakąś kare finansową. :)

Marcinkrakwoj 11.12.2009 20:31

Jop się rozkręca, tak samo Łobodziński- o nim dziś złego słowa nie można powiedzieć...

wislacki 11.12.2009 20:32

Widziałem to w Chorzowie widzę i teraz: Boguś to skarb!

skeba 11.12.2009 20:32

Ale ten Małek jest beznadziejny. Setki błędów.

KRIS22 11.12.2009 20:37

MArcelooooooooooooooooooooooooooooooo :)

vaazon 11.12.2009 20:37

Marcelo Golaso!

eMTe 11.12.2009 20:37

Marcelo na króla strzelców!!! 6 bramka w sezonie ; D

Marcinkrakwoj 11.12.2009 20:38

MAAARCELO!!!! turbosuperobrońca :D

AS82 11.12.2009 20:38

Marcelooooo !!

brylant17 11.12.2009 20:38

Marcelooooooo zostań chłopie :D

South 11.12.2009 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 828704)
Burliga natomiast potwierdza poraz kolejny, ze to pilkarz moze na I-sza lige, a nie na ekstraklase, a tym bardziej nie na Mistrza Polski.

kiedy były te inne razy ?

vaazon 11.12.2009 20:38

Dobrze że Piotrek wykonuje rzuty wolne a nie Mały.

gromaders 11.12.2009 20:38

Piotrek i Marceloooo znówwwwwwwwww :D

skeba 11.12.2009 20:38

Marcelo - superstar, wiedzialem, ze z tego wolnego będzie bramka !!!
Kocham Cie murzynku haha

DevilMayCry 11.12.2009 20:39

Ehhhh papapapa Marcelo. To nie jest piłkarz na naszą ligę. Teraz ich dobić!!!!

brylant17 11.12.2009 20:39

Marcelo zawstydził Turbodynomena :lol:

Syn Kangura z 1984 11.12.2009 20:39

Marcelo jest zajebisty :) Ale powiem ze imponuje mi dzis Wisła... w porównaniu z większością sezonu widać ze im się chce. Duzo daje Boguski... ale nie wpadam w hura optymizm bo przeciwnik jest jaki jest, chociaz my tez mocno oslabieni :)

KRIS22 11.12.2009 20:39

Kolejne świetne dośrodkowanie Piotra Brożka on powinien wykonywać wszystkie stałe fragmęty bije piłki mocno i skutecznie w porównaniu do Małeckiego

tommiyacht 11.12.2009 20:40

Jedyny minus tego gola to taki ze go zdobył Marcelo :)

LuKiTS89 11.12.2009 20:40

Marcelo jest mistrzem 6 bramka w sezonie coś pięknego:)
WISŁA KRAKÓW!!

skeba 11.12.2009 20:43

Musimy z nim podpisać kontrakt nowy. Koleś jest nieziemski - Marcelo


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl