![]() |
2 seta ;//////
|
Kirm i Małecki 2 seta ja pi.... panowie weźcie poćwiczcie strzały celne....
|
Małecki ukarany żółtą kartką i w następnym meczu nie zagra...
|
Cytat:
|
Łobo po 10 min wygląda na zbliżeniach jak po 90 mni biegania:lol:
|
Malecki powinien przestac pajacowac, bo to bylo bezczelne...nie bylo zadnego kontaktu. Burliga natomiast potwierdza poraz kolejny, ze to pilkarz moze na I-sza lige, a nie na ekstraklase, a tym bardziej nie na Mistrza Polski. A Boguski to mozg druzyny...bardzo, bardzo brakoiwalo mi tego pilkarza...na wiosne Pawel Brozek i Boguski z przodu i kolejne Mistrzostwo pewne :).
Sedzia do odsuniecia...prawidlowo zdobyta kapitalna bramka. |
zaraz kur... dostane 3 seta i Brozio.....
Malek ty $#%$#%$%$# |
K...Y nie uznały nam bramki prawidłowo zdobytej !!!!!!
|
kur........... pajacu w żółtej koszulce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bramka jak nic!!!!!!!!!
|
SĘDZIA ***** taki gol o.O
Nie było spalonego Boguski co najmniej 1 metr przed obrońcą. |
No znowu nas sędziowie ojebali ...
|
znowu liniowy kwa mac!!! co sie w tej lidze dzieje ;/;/
|
Zlodzieje z PZPNu pie8dolone
|
Jak na razie wszystkie nasze groźne akcje i sytuacje podbramkowe były inicjowane przez Boguskiego. Oby tak dalej.
|
Przeciez NIE MOŻNA było zobaczyć tam spalonego...
|
Dlatego nie lubię jak sędziuje Malek, nie wiem, czemu, ale wtedy nas okradają
|
Chyba sedziowie muszą oddać to co nam dali w Lublinie tam gola ze spalonego strzelił Marcelo
|
łahahaha Jop jaka interwencja :)
|
Cytat:
BTW Pamiętacie gola Diaza z woleja? Także nie słusznie nieuznany, czyżby ten sam sędzia? |
Cytat:
|
Jop się rozkręca, tak samo Łobodziński- o nim dziś złego słowa nie można powiedzieć...
|
Widziałem to w Chorzowie widzę i teraz: Boguś to skarb!
|
Ale ten Małek jest beznadziejny. Setki błędów.
|
MArcelooooooooooooooooooooooooooooooo :)
|
Marcelo Golaso!
|
Marcelo na króla strzelców!!! 6 bramka w sezonie ; D
|
MAAARCELO!!!! turbosuperobrońca :D
|
Marcelooooo !!
|
Marcelooooooo zostań chłopie :D
|
Cytat:
|
Dobrze że Piotrek wykonuje rzuty wolne a nie Mały.
|
Piotrek i Marceloooo znówwwwwwwwww :D
|
Marcelo - superstar, wiedzialem, ze z tego wolnego będzie bramka !!!
Kocham Cie murzynku haha |
Ehhhh papapapa Marcelo. To nie jest piłkarz na naszą ligę. Teraz ich dobić!!!!
|
Marcelo zawstydził Turbodynomena :lol:
|
Marcelo jest zajebisty :) Ale powiem ze imponuje mi dzis Wisła... w porównaniu z większością sezonu widać ze im się chce. Duzo daje Boguski... ale nie wpadam w hura optymizm bo przeciwnik jest jaki jest, chociaz my tez mocno oslabieni :)
|
Kolejne świetne dośrodkowanie Piotra Brożka on powinien wykonywać wszystkie stałe fragmęty bije piłki mocno i skutecznie w porównaniu do Małeckiego
|
Jedyny minus tego gola to taki ze go zdobył Marcelo :)
|
Marcelo jest mistrzem 6 bramka w sezonie coś pięknego:)
WISŁA KRAKÓW!! |
Musimy z nim podpisać kontrakt nowy. Koleś jest nieziemski - Marcelo
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl