![]() |
szkoda Krzyska, młody człowiek.........
|
Wielki smutek...wielki ból w sercu... ŻEGNAJ KRZYSIU...
|
http://www.90minut.pl/pix/players/pi..._krzysztof.jpg
Pochodził ze Skawiny. Były gracz Wisły Kraków, Cracovii czy Proszowianki. Pamiętam go jak grał właśnie w Proszowicach za najlepszych lat tego klubu. [*] |
Zmarł 24-letni wychowanek Pogoni Szczecin
W niedzielę ze Szczecina dotarła tragiczna wiadomość. 4 września 2009 roku zmarł wychowanek Pogoni - Rafał Rogowski. Urodzony 18 kwietnia 1985 roku bramkarz karierę zaczynał w Pogoni. W wieku 18 lat jedyny raz zagrał w Ekstraklasie. 25 kwietnia 2003 roku zaliczył 45 minut w przegranym 1:7 meczu z Odrą Wodzisław Śląski. Puścił wówczas cztery gole. Rogowski po Pogoni reprezentował jeszcze barwy czterech klubów. Najpierw grał w Victorii 95 Przecław, potem w niemieckim TGS Neustrelitz i Flocie Świnoujście, a także w Odrze Chojna. Ostatnio Rogowski trenował z Pogoniąཀ. W futsalowym zespole zdążył zaprezentować się podczas letniego turnieju Futsal Baltic Cup. |
http://edition.cnn.com/2009/SHOWBIZ/...yze/index.html
Cytat:
|
|
Zmarł Maciej Rybiński
http://www.rp.pl/artykul/2,381285_Zm..._Rybinski.html jeden z najlepszych felietonistów w Polsce Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie ['] |
Nie żyje Robert Enke, bramkarz niemiecki. Miał 32 lata. :/
http://sport.onet.pl/74327.2,1248703...wiadomosc.html |
Kilka Dni Temu pod szkola zostal Zabity kibic Wisly wbito mu noz w gardlo [*] UFO [*]
http://ww6.tvp.pl/372,20091113942436.strona |
Cytat:
|
To w końcu miało to podtekst kibicowski czy nie? Wiem, że to nie miejsce i nie czas na tego typu dywagacje, ale czytałem już o tym w paru źródłach... Szkoda, bez względu na to, komu kibicował, bo to jeszcze dzieciak. :/
|
Cytat:
|
Zmarł profesor Krzysztof Michałek, znany amerykanista związany z Uniwersytetem Warszawskim i Akademią Humanistyczną w Pułtusku.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._Michalek.html |
Zmarł dziennikarz Janusz Atlas
Cytat:
|
Cytat:
|
szkoda chłopa
http://wiadomosci.onet.pl/2128362,11...isia,item.html |
Na zawsze pozostanie w pamięci jako Jarząbek z Misia,i takiego go pamiętajmy,świetny aktor..
|
szkoda, najlepsi maja swoj teatr tam u gory.
jego kultowa scena chyba kazdy ja zna na pamiec http://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40 |
Franciszek Brożek
Podpułkownik WP, urodzony 23 sierpnia 1890 r. w Krakowie. Walczył w wojnie polsko-bolszewickiej, dwukrotnie ranny. Był zawsze na pierwszej linii - dostał się do niewoli. Po powrocie służył w wojsku - w 1939 r. w Korpusie Ochrony Pogranicza w Iwieńcu (województwo nowogrodzkie). W 1907 r. grał w piłkę w barwach Wisły jako bramkarz. W tomie Andrzeja Gowarzewskiego "Kolekcja klubów - Wisła" jest na zdjęciu - między innymi z Janem Weyssenhoffem. Inną jego pasją było strzelectwo. Był członkiem drużyny, która reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w 1924 r. w Paryżu. Zamordowany w gmachu NKWD w Charkowie. http://www.youtube.com/watch?v=ExZaXw5vzG8 |
Kolejnny aktor zmarł - Maciej Kozłowski
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...i_filmowy.html |
wielka szkoda, świetny aktor z niego był.Bardzo podobała mi sie jego gra w filmie "Miasto prywatne"
|
No i w 'Odwróconych' zagrał fajnie Szybkiego. Szkoda.
|
bardzo wyrazisty aktor nie do zastapienia!!!!!
|
Cytat:
Niestety nowotwór wygrał. Warto wspomnieć , że Ronnie James Dio , to nie tylko BS i Rainbow , ale również bardzo udana solowa kariera. Niewątpliwie był to jeden z lepszych wokalistów rockowych. |
Tadeusz Rozwora (lat 47) były koszykarz TS Wisła zmarł 21.05.2010 w Gdańsku, pogrzeb odbył się 28.05. tamże
w dzisiejszym Dzienniku Polskim nekrolog od Zarządu TS Wisła |
Cholera, smutna wiadomość. Tadzio Rozwora - pamiętam doskonale jego występy w Wawelskich Smokach. Zbiegło się to niestety w czasie ze schyłkiem wielkości męskiej koszykówki w Wiśle. Przydszedł do nas, o ile pamiętam z Wybrzeża Gdańsk. Spoczywaj w pokoju, Tadeuszu!
|
Zmarł Jerzy Wielkoszyński
Fizjolog Jerzy Wielkoszyński, znany m.in. ze współpracy z klubami piłkarskiej ekstraklasy zmarł w środę w wieku 80 lat - poinformował Ruch Chorzów, z którym związany był z przerwami od 25 lat. http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ki,1490335,812 |
Jeden z najbardziej znanych kibiców Unii Oświęcim nie żyje.
Wczoraj odszedł od nas kolejny z naszych Braci-Kibiców Mirosław Miczulski , dla wszystkich bliżej znany jako "JULEK" ze Starej Gwardii. Miał 35 lat . Bywał na każdym meczu hokejowym u siebie , jak i często na wyjazdach. Zawsze wesoły i uśmiechnięty , takim będziemy go pamiętać. To kolejna tragedia w Oświęcimiu. Zaledwie kilka dni temu odszedł Adam Urbańczyk. Adam Urbańczyk, wieloletni działacz Unii Oświęcim i jej poprzedni prezes nie żyje. Miał 54 lata. To między innymi dzięki Adamowi Urbańczykowi hokej w Oświęcimiu nie upadł. Po wycofaniu się najważniejszych sponsorów Unii, gdy wydawało się, że drużyna seniorska może przestać istnieć to właśnie on został prezesem klubu i wraz z innymi osobami pomógł jej przetrwać ciężki okres i awansować z powrotem do Ekstraligi. Kilka miesięcy temu po trzech latach pełnienia funkcji prezesa podał się do dymisji. Łączymy się w smutku z rodziną i wszystkimi przyjaciółmi osoby, która dla oświęcimskiego hokeja uczyniła wiele. http://unia-oswiecim.pl/index2.html |
Zmarł prałat Henryk Jankowski
http://fakty.interia.pl/polska/news/...kowski,1505381 |
Mimo zaawansowanej choroby księdza prałata, wiadomość ta spadła jak grom z jasnego nieba... Strasznie smutna wiadomość, wielki człowiek, ksiądz, patriota. Legenda Solidarności.
|
Miejmy Tych w pamięci, którzy jechali na mecz na Litwę...
Niestety nie dojechali...jeden z nich został na wieczną wartę... Nie ważne jak mieli na imię... ONI BYLI WIŚLAKAMI!!! Niech nasze gwiazdy o tym pamiętają w dzisiejszym meczu... |
|
Niby jakoś tak nas to nie dotyczy i niby to nikt nam przecież znany ale...
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32298,t...wiadomosc.html Znowu wychodzi ta kruchość życia.. |
|
Cytat:
|
http://beta.wiadomosci.onet.pl/kraj/...wiadomosc.html
Nie żyje Jarosław Kukulski, ojciec piosenkarki Natalii i mąż nieżyjącej już Anny Jantar. |
Ja chciałem napisac ten post ku pamięci mojego Ojca, który odszedł bardzo szybko mając chłonniaka limfatycznego i nie zdążyłem go nawet zabrać na mecz Wisełki, pokazać nowego stadionu.
Od jego śmierci minął już prawie rok a ja ciągle o tym myśle, nie mogę sie z tym pogodzić... Niby tak nie wiele,jeden mecz... SPieszmy się kochać ludzi... |
Dzisiaj przypada 5 rocznica śmierci wielkiego Lechisty Tadeusza Duffeka. Wieczne odpoczywanie Dufo.
|
kto pamięta stare "Przekroje",to i tego pana musi pamiętać.dla mnie wielka szkoda.
http://fakty.interia.pl/raport/odesz...y-kern,1551652 |
Zmarł Stanisław Bobak - legenda polskich skoków
Stanisław Bobak - dwukrotny olimpijczyk, uczestnik mistrzostw świata i zawodów o Puchar Świata w skokach narciarskich - zmarł w piątek po długiej i ciężkiej chorobie w zakopiańskim szpitalu. Miał 54 lata. Żegnaj Wielki Staszku!!! Żegnaj wielki sportowcu i Polaku!!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl