![]() |
Jeden, za to duży, kamień z serca :)))
Ciekawe czy obok Marcelo Skorża wystawi Jopa czy postawi jednak na Diaza? |
O kuuuu...rcze pieczone.... Własnym oczom i uszom nie wierzę... Chyba św. Mikołaj rozpatrywał to odwolanie:):):)
|
Cytat:
|
Komisja Ligi anulowała kartkę Marcelo
Komisja Ligi Ekstraklasy żółtą kartkę, jaką obrońca Wisły Kraków Marcelo dostał w spotkaniu z Odrą Wodzisław Śląski - poinformowała oficjalna strona mistrzów Polski Wisla.Krakow.pl. Dzięki temu Brazylijczyk zagra przeciwko Ruchowi Chorzów. Marcelo został ukarany czwartym żółtym kartonikiem w tym sezonie przez sędziego Tomasza Mikulskiego w meczu Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków. Klub między innymi po analizie zapisu telewizyjnego całego zdarzenia zdecydował się wystosować wniosek do Komisji Ligi o anulowanie kartki. Obradująca dzisiaj Komisja rozpatrzyła pozytywnie wniosek klubu, co oznacza, że Brazylijczyk zagra w niedzielę w Chorzowie przeciwko Ruchowi. |
hehe i przynajmniej jedna teoria spiskowa poszła się j:>
|
Cytat:
Dziwi to jednak o tyle, że do tej pory "merytoryczne" sprawy im nie przeszkadzały we wdrażaniu swojej własnej "sprawiedliwości". PS. Anulowanie kartki dla Marcelo nie sprawia, że zmieniam zdanie na temat Małka, Borskiego, Szulca i paru innych "gagatków", którzy sędziowali dokładnie tak samo jak Ci, co już trafili do Wrocławia. |
Dokładnie. Wcześniej Komisja Ligi walneła sobie samobója anulując kartki Iwańskiemu i Choto. Musiała więc anulować kartke Marcelo. Gdyby tego nie zrobiła, ktoś z prasy napewno by to podchwycił i byłby skandal. W innej sytuacji, w niedziele musielibyśmy oglądać Jopa z Diazem na środku obrony.
A tak wogóle, to jakieś konsekwencjie poniesie Mikulski? Odsunięcie od kilku spotkań, czy coś w tym stylu?... A nie, zaraz.. co ja mówie. Kto miałby go karać... |
Cytat:
|
ja bym sie nie podniecał... liżą dupsko, zeby sie nie mówiło, ze chcą strasznie Wisłe udupić... Fakt faktem, ze argumenty kielecko-derbowe są zenujace...
|
Jakieś szanse z Marcelo są. Co nie zmienia faktu,że Mikulski powinien odpocząć na bardzo długo.
|
Cytat:
poza tym lepszy mecz będzie z nimi dwoma niż bez |
Bardzo dziwna sytuacja z tą komisja ligi , kto by sie spodziewał. ale nic nasze szczęście , tyły będą bezpieczniejsze i zawsze jeden zawodnik wzmocni nasze szyki . bo z Diazem w obronie czy czasem z niedoświadczonym Czekajem mogło by się różnie dla nas skończyć. Ale nie watpliwe nasz minus to w dalszym ciągu Jop... no ale cóż.. Stawiam jednobramkowe zwycięstwo naszych ale jak to już nasi kopacze zdążyli nas przyzwyczaić żaden wynik mnie nie zdziwi
|
Panowie trochę wiary :)
|
Mam tylko nadzieję , że znów nie stracimy głupiej bramki
|
Cytat:
Dokladnie. Z Marcelo w tylach jakos tak spokojniej sie czuje,bo przynajmniej bedzie ktos kto wezmie sie za powstrzymywanie Niedzielana.Widok Jopa w tej samej sytuacjii powoduje u mnie gesia skorke. Tak czy inaczej mecz jak najbardziej do wygrania tylko trzeba na nich siasc i grac swoje.Jak Amika we Wronkach z nimi zagrała. |
byle by tylko środek pola opanować a na prawdę powinno być dobrze,będzie z górki wtedy bo myślę , że to własnie będzie klucz do zwyciestwa w niedziele . bo ostatno skutecznośc mamy lepszą . ale czy Jirsak i Cantoro sobie poradzą ?? Jeszcze Diaz w obwodzie jest . ale ta 2 raczej wystapi w niedziele . Powinniśmy dać rade z tymi piłkarzami . Fajnie by było jakby Kirm podtrzymał ów formę z Odry . Jedną bramka powinnismy przynajmniej tam wygrać
|
Stało się, chwalony prze zemnie Siejewicz pogwizda z Ruchem.
Straszni z was mimo wszystko pesymiści. Jako że nasi wiele razy wypowiadali się że lepiej im się gra przy przy większej publice czy chociażby dopingu... 2:1 dla Wisły, niebieska eRka wylatuje poza pierwszą piątkę.;) |
Oki, kartka Marcelo anulowana, prawidłowo uważam. Potem obejrzałem faul Sadloka ... Tam powinna być czerwień na miejscu!!!! Kto tamten mecz Ruchu sędziował?
A co do niedzielnego spotkania. Jako że zagra Marcelo a nie zagra Paweł Brożek jestem lekkim optymistą. Jeśli tylko nasi wyjdą z zębem od pierwszej minuty będą 3 punkty. |
Jak zagra ta miernota Lobodzinski - to przegramy.
|
Bo w 9 zawsze to trudniej się gra.
|
Z tym chwaleniem Siejewicza to ja bym nie przesadzał.
|
No nie poniżajmy tak już Łobodzińskiego , zresztą i tak nie zagra od poczatku z Ruchem wydajemi sie na pewno, ale fakt-jest słaby, mam wrażenie że po przyjściu do Wisły stracił całkiem formę...
|
Ruch gra ciekawsza pilke od nas, z wiekszym polotem, luzem, mimo, ze teoretycznie pilkarzy maja slabszych i zarabiajacych 10x skromniej. Ale co ciekawe punktow maja niewiele mniej. W zasadzie po derbach o obecnej druzynie wiem wszystko, wiec w Chorzowie niczym mnie nie beda w stanie zaskoczyc. Byc moze dzieki Ruchowi to widowisko bedziecos warte, bo Wisla Skorzy gra topornie
|
Cytat:
Na boiskach szkolnych też widziałem nastolatków grajacych ciekawą piłke, z polotem i luzem. Co nie znaczy, że można ich lekceważyć: tak jak my wygrali z większością słabiaków i zawalili z silniejszymi |
Ale z czego to własnie wynika , że mamy niby lepszczych piłkarzy a można powiedzieć , że Ruch gra fajniejszą piłkę mimo , że sa gorzej wyszkoleni technicznie i umiejetności no po prostu stoją po naszej stronie.Zresztą niebiescy to najbiedniejszy klub ekstraklasy!! A jakos graja. Pechowo tylko niewiele tracą do nas. To może być prawdziwa weryfikacja naszej drużyny
|
Cytat:
|
Ten mecz to najpewniej będzie droga przez mękę , oby z dobrym zakończeniem - na dobrą grę nie ma co liczyć, futbol jest przypadkowy ale bez przesady, jak się grało kichę przez pół roku to nagła odmiana jest mało prawdopodobna.
Wymęczyć te 2 mecze i zapomnieć o tej rundzie - wiosna powinna być o wiele bardziej udana. |
Cytat:
|
Cytat:
Sugerujesz, że powinniśmy cofnąć czas i kilka rzeczy zrobić jednak inaczej, żeby ta jesień była bardziej udana? |
To będzie prawdziwa weryfikacja umiejętności drużyny bez Pawła Brożka...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Mam jednak nadzieję, że bez Brożka ekipa Wisły zda "ten egzamin" na 3 pkt. :) z tym przeciętniakiem... |
Cytat:
A grał cos ten wspanialy zespol wg ciebie z Legią, Amika czy z nami?? bo jak dla mnie to nie istnieli a zwyciestwa z reszta ligi nie traktuj jako zaden wykaldnik ich sily. Nawet taka Korona cos grala i w sumie byla w meczu z Ruchem lepsza. My mamy grac tak jak zawsze ,i poprwaic skutecznosc.Wtedy powinno byc dobrze,zakladajac ze w obronie Jop nie bedzie robił jaj. |
Moze to niepopularne, ale mam nadzieje, ze Skorza wystawi defensywne 4-5-1, zagramy slaby mecz i wygramy 1:0 po slabym meczu i jednej kontrze. Tak jak Legia. Dosc mam meczow w ktorych jestesmy lepsi od przeciwnika, ale przez sutecznosc to przeciwnik zdobywa 3 pkt....
P.S. sorry za brak polskich znakow (pisze z komorki) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak napiszecie że z Odrą, albo Zagłębiem to zabiję śmiechem... |
Cytat:
Największym zagrożeniem ze strony Ruchu w niedzielę będą prostopadłe piłki, dlatego już w środku pola należy kasować ich akcje, niedopuszczając do takich zagrań. Tutaj bardzo ważne zadanie dla Mauro - musi być agresywny odbiór i walka w środku, dzięki temu możemy uniknąć prostopadłych piłek i widoku Jopinho oglądającego gdzieś w oddali 18 mieniącą się na niebiskiej koszulce Andrzeja. Dodatkowe zagrożenie stanowić bedą nieudane pułapki ofsajdowe. Jak Jop się spóźni, to zostaniemy sam na sam i pewnie (odpukać) stracimy bramkę. Dlatego ograniczyłbym do minmum ustawianie pułapek ofsajdowych i proponowałbym, żeby Marcelo rozsądnie trzymał głębię i asekurował tego futbolowego impotenta. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl