Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków, 29 listopada niedziela, godz.14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6658)

FraMat 26.11.2009 18:02

oczywiście, że głupie.
Powórzę to, co już niedawno raz napisałem.
Jesli kopacze grają przeciwko trenerowi to dowiadując się o ultimatum dostają do reki broń, ktora zwolni Skorżę. Wystarczy więc, że znowu nie wygrają, a zimą w składzie nic się nie zmieni. Wszyscy (poza Skorżą) będa pewni comiesięcznych przelewów.
Czy o to chodzi Cupiałowi?

Chyba, że Cupiał w ten sposób mowi: sprawdzam.
I jesli okaże sie, że grają faktycznie przeciw trenerowi, Cupiał będzie wiedział, że Skorża miał rację twierdząc, że niektorzy piłkarze nie mogą grac w Wiśle
No, ale to moje pobożne nadzieje

Wojtas 26.11.2009 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 822091)
To całe ultimatum byłoby w sumie głupie. Przecież jak ma stracić jakieś punkty to straci. I choćby się zesrał i był Hiddinkiem to nic tego nie zmieni.
Bardziej bym sie zainteresował na miejscu Cupiała co zrobił, żeby poprawić złą sytuację. Jaki miał pomysł, żeby wyjśc z kryzysu itp.
No, ale właściciel ogranicza się do dwóch rzeczy. Wykładania kasy i zwalniania trenera. Właściwie, to już do jednej...







Ale zwroc uwage ze SKorża tak na dobrą sprawe juz mogł a raczej powinien poleciec po Levadii a jednak został.


Cupial dal mu kredyt zaufania .
Teraz jednak jesli jest ultimatum to wyjdzie czy

-SKorza juz nie ma zadnego pomyslu na ten zespol

-Pilkarze grali przeciw Skorzy ,co jesli by wyszlo na jaw musi automatycznie wiazac sie z wyj**niem na zbity pysk calej 11 ktora w tym uczestniczyla.

nawet ciekawy pomysl Cupial wymyslił

tofik 26.11.2009 19:45

Czyli wg was jak trener ma ultimatum, to piłkarze zagrają przeciwko niemu ?
A co on im takiego zrobił ? Przecież dobrze mają. Wg mnie oni są po prostu marnie przygotowani. Fizycznie przede wszystkim.

Marcinnno 26.11.2009 19:49

Każdy wynik jest możliwy. Może to dziwnie zabrzmi co napiszę , ale w niedzielę spotkają się moim zdaniem dwie najgorsze drużyny jeśli o jakość gry. Odra to Odra od wielu lat murowany kandydat do spadku , a jednak jakoś przez te parę ostatnich lat udało zostać w ekstraklasie. W Wodzisławiu zawsze Wiśle grało się ciężko i bardzo często z Wodzisławia, Wisła nawet za ery Żurawskiego,Szymkowiaka wracała z jednym, a czasem bez punktu. Jeśli Wisła chce wygrać musi zmienić nastawienie do tego wszystkiego, mam takie wrażenie, że pokrzykiwania Brożka czy Małeckiego trochę deprymują Kirma w swoich działaniach. Czytam posty innych niech Skorża da pograć młodym, niech zobaczą nasi gwiazdorzy ( Brożek, Małecki) że mogę usiąść na ławce. Skorża ma też w tym swoje trzy grosze jak by Brożek,Małecki nie zagrali zawsze,ale to zawsze grali w pierwszym składzie i później nie ma co się dziwić,że im się nie chce biegać bo po co jak w kolejnym meczu znowu będą w pierwszym składzie.

Gwiaździsty 26.11.2009 19:57

W niedzielę, poprostu zobaczymy, gdzie piłkarzyki mają Skorżę. Potem jeszcze 2 kolejki, które dadzą nam ostateczną odpowiedź. A potem, niech się dzieje wola Nieba.

FraMat 26.11.2009 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 822186)
Czyli wg was jak trener ma ultimatum, to piłkarze zagrają przeciwko niemu ?
A co on im takiego zrobił ?

Zadeklarował, że będą zmiany w kadrze w okienku zimowym?
Powiedział publicznie, że część z obecnych pilkarzy nie nadaje się do Wisły?

tofik 26.11.2009 20:35

No, może i racja. Jeśli to na tyle wyrachowane bestie. Ale nie ma co gdybać. Poczekamy do końca rundy i się wszystko samo wyjaśni.

Z jednej strony nie ma stylu i przydałyby się zmiany. Z drugiej nigdy nie wiadomo jaką drogę wybrał Cupiał i czy będzie konsekwentny w swoich działaniach. Wyobrażam sobie jak trudną decyzję ma w tym momencie właściciel.

1q2 26.11.2009 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 822213)
Zadeklarował, że będą zmiany w kadrze w okienku zimowym?
Powiedział publicznie, że część z obecnych pilkarzy nie nadaje się do Wisły?

Tyle że zmiany wydają się nieuniknione niezależnie kto będzie trenerem, szczególnie jak dadzą ciała w tych 3 ostatnich meczach.

Powiedzmy sobie wprost - nie ma sensu się przed tym meczem nad czymkolwiek rozwodzić - to co było dla nas kibiców ważne, pięknie s.......ili , tu nawet 10-0 nie pomoże.Zaufanie będą odbudowywać na wiosnę, teraz niech się choć trochę ogarną, zdobędą te 7 czy 9 punktów, by przynajmniej tabela dobrze wyglądała.

Kao 26.11.2009 22:11

Mają zdobyć 9, bo inaczej Skorża wyleci.

Jako specjalnie mnie to nie emocjonuje. Emocjonować będzie mnie to, jak zagramy w Wodzisławiu, gdzie zawsze mamy drogę przez piekło (czasami na piekle się kończyło), z niezniszczalnym u siebie Ruchem Chorzów i będącym na fali wznoszącej Zagłębiu, trenowanego przez Smudę, który powinien swój sposób na Skorże już opatentować

qchar90 26.11.2009 22:12

http://www.sport.pl/pilka/1,70998,73...n_w_Wisle.html

wolfy 26.11.2009 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 822273)

Dobrze, że Maciuś zaczął słuchać mądrzejszych ( 7kotów ):D Może jeszcze uratuje cztery litery przed degradacją.

ciacho 26.11.2009 23:43

O jaaaa.. jestem normalnie wstrząśnięty ogromem zmian w składzie.. taka rewolucja? Czy to nie za duże szaleństwo?

Jimi222 27.11.2009 00:37

ja bym w tym meczu szanse zagrania od poczatku dal Leszczakowi i Czekajowi zamiast
Jopa (nie wiem co on robi w Wisle?!) i Brozka (nic nie gra, mam nadzieje, ze to przez ta kontuzje)
trenerze daj szanse mlodym!!! gorzej juz nie bedzie!!! (mam nadzieje :))

polska.mysl.szkoleniowa 27.11.2009 02:53

Takie zmiany to by było mało- ale po meczu z Lechem. Po meczu z Legią ze składu powinna wylecieć połowa zawodników- a po spotkaniu z Cracovią praktycznie cały skład. Tym bardziej, że gramy z Odrą, na litość boską, Wodzisław..

Rozumiem, że nie mamy zmienników na każdą pozycję, ale..

http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/pierwsza_druzyna/ proszę:
Czekaj, Sebastian Leszczak, Sebastian Janik, Krzysztof Mączyński, Łukasz Burliga, Chrapek, do tego Ćwielong i Boguski, bramkarz obojętny i tak wszyscy trzej nie potrafią bronić. To jest dziewięciu zawodników. Marcelo dziesiąty. Kirm jedenasty. Jeśli, któreś pozycje się będą pokrywać można uzupełniać o ten fortunny skład z ostatnich meczów, ale bezwzględnie Łobo, Mały, Paweł Brożek na trybuny :)

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/beda_zmiany/ tutaj czytamy, że Skorża ma kilka wariantów taktycznych na Odrę. Kilka wariantów to on mógł mieć na Legię po słabym meczu z Lechem. Na Odrę w Wiśle ma się jeden wariant, ofensywny :)

Czesław 27.11.2009 10:04

A kopacze oczywiście obiecują rehabilitację po derbach.... remis murowany...

7 kotów 27.11.2009 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 822374)

http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/pierwsza_druzyna/ proszę:
Czekaj, Sebastian Leszczak, Sebastian Janik, Krzysztof Mączyński, Łukasz Burliga, Chrapek, do tego Ćwielong i Boguski, bramkarz obojętny i tak wszyscy trzej nie potrafią bronić. To jest dziewięciu zawodników. Marcelo dziesiąty. Kirm jedenasty. Jeśli, któreś pozycje się będą pokrywać można uzupełniać o ten fortunny skład z ostatnich meczów, ale bezwzględnie Łobo, Mały, Paweł Brożek na trybuny :)

Maczynski wali bramy dla LKS-u.

Marszałek 27.11.2009 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 822374)

(...) tutaj czytamy, że Skorża ma kilka wariantów taktycznych na Odrę.:)

Brzmi to jak drwina z kibiców. Pozwolę sobie na pewno zdanie,który jest skutkiem wnikliwej obserwacji poczynań kopaczy i trenera przez kilka ostatnich miesięcy. Jak się o taktyce nie ma pojęcia to o jakich wariantach on mówi?. Choć może rzeczywiście jest to zespół w zasięgu jego zdolności motywacyjno taktycznych. Choć tak prawdę powiedziawszy jednych i drugich nie zauważyłem. Zobaczymy co wymyśli znajomy Janasa,ale remisu nie wykluczam.

7 kotów 27.11.2009 10:24

Pojecia o taktyce to nie ma Smuda.
Skorza pojecie ma, ale za bardzo "pilkarze" sie tym pojeciem nie przejmuja, tylko graja wedlug ich wlasnego pomyslu - zwlaszcza z teoretycznie slabszym przeciwnikiem - co do emczu z amika oznaczalo CALA LIGE. natomiast teraz nie graja juz nic, bo sie rozlezli jak baba po ciazy.

Podobnie rzecz ma sie w Legii.
Urban tez pojecie o taktyce ma, nawet wieksze niz Skorza, tylko wciaz mu ktos wypada ze skladu. No i tleniony rozgrywajacy jest raczej zabawny.

Kao 27.11.2009 12:17

Ta, pan trener znalazł kozłów ofiarnych, niestety medialnych i kibicowskich - na ławę pójdą Jop i Łobodziński (chociaż temu drugiemu zdarza się dograć i strzelić). Tymczasem na boisku zostanie grający z kontuzją Brożek, nie nadający się do niczego Alvarez (taki zawodnik może bazować tylko na ustawieniu i szybkości, a tego drugiego aktualnie nie ma), sodziarz Małecki pewnie trzy dni pochodzi ze spuszczoną głową, strzeli kilka bramek podczas gierek i winy zostaną wybaczone. Po "dobrym" meczu Pawełek znowu da ciała na przykład, a na skrzydle będzie się wlókł rozbity psychicznie Kirm, który zauważyłem, ma identyczny problem co Tomasz Jirsak z tym tylko, że musi grać, bo alternatywą dla niego jest Ćwielong, a mógł być Zieniu.

Nie zmieni się nic. Zamiast składu Cebanu - Pietia (Janik), Diaz, Marcelo, Burliga - Ćwielong, Cantoro, Jirsak, Boguski - Leszczak, Rado (Małecki)

zagra pewnie: Pawełek - Pietia, Diaz, Marcelo, Alvarez - Kirm, Cantoro, Jirsak, Małecki/Ćwielong - Brożek, Boguski

Czyli "duże zmiany", polegające na wysadzeniu Łoba i Jopa, ku uciesze gawiedzi, ze składu na jeden mecz. Trener robi nas w medialne bambuko i jak zwykle odciąga uwagę od siebie.

Taktyka na Odrę? No na litość... ostatnia drużyna w kraju. Wgnieść i wkręcić w murawę. A ponieważ Odra lubi kopać po kostkach, to mamy ich n****** po piszczelach, żeby jak najszybciej odechciało im się skakać! Bo to był nasz błąd w meczach z Odrą dotychczas - zawsze wjeżdżali w naszych jak sanki w śnieg i naszym się grać odechciewało.

Baala 27.11.2009 12:51

Te składy wasze są zaje***te :D Skorża ma ratować tyłek młokosami z ME którzy sa tak słabi że nawet jak jest w Wiśle miejsce na ławce to i tak tego miejsca nie zapełniamy bo nie ma sensu.

Jak dla mnie skład
Pawełek - Alvarez, Diaz, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Cantoro, Jirsak, Kirm - Paweł Brożek, Boguski.
Jest jak na ta chwilę optymalny. Ja wiem że dwa ostatniemecze były skandaliczne, ale wystawienie 5 siusiumajtków w pierwszej jedenastce i liczenie na trzy punktu to jakieś nieporozumienie.

wolfy 27.11.2009 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kao (Post 822422)
Ta, pan trener znalazł kozłów ofiarnych, niestety medialnych i kibicowskich - na ławę pójdą Jop i Łobodziński (chociaż temu drugiemu zdarza się dograć i strzelić).

Przypomnij mi, kiedy ostatni raz mu się to "zdarzyło"?

WILU TS 27.11.2009 13:29

Chociażby w meczu z Lechią Gdańsk w tamtym sezonie :D

Eustachy 27.11.2009 13:42

Jakby moj 50-letni sasiad-pijak z wielkim brzuchem dostal tyle samo szans i wzorem Lobo ladowal co rusz jakies dosrodkowanie na pale byle w kierunku bramki, to pewnie tez zdarzyloby mu sie cos dograc przez ten czas (nie zdziwilbym sie nawet, gdyby sie okazalo, ze jest szybszy od Wojtka :D )
W koncu zawodnicy, ktorym absolutnie nigdy nic nie wychodzi chyba nie istnieja. Nawet Cabajowi zdarzy sie czasem mega-interwencja, co nie znaczy ze jest dobrym bramkarzem i nadaje sie na gre w E-klasie :)

7 kotów 27.11.2009 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 822442)
Chociażby w meczu z Lechią Gdańsk w tamtym sezonie :D

Natomiast dwa lata temu z lubiacymi dzieci. 2 asysty klasy Beckhama !

Generalnie Cha-Wu (Chujowy Wojtek) gra 1 niezly mecz w sezonie. To jest faktycznie solidna podstawa do "dawania mu szansy".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 822446)
W koncu zawodnicy, ktorym absolutnie nigdy nic nie wychodzi chyba nie istnieja.

Alvarez wyrasta na taka ciekawostke.

WILU TS 27.11.2009 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 822449)


Alvarez wyrasta na taka ciekawostke.

Tak patrząc to powinniśmy już grać co najwyżej w 3 lidze , bo umiejetności u naszych grajków na prawdę brak.

joshi 27.11.2009 14:06

nie mogę się z Wami zgodzić, wg mnie Alvarez wyróżnia się zdecydowanie na plus, gra na jeden kontakt, częst podłącza sie do akcji ofensywnych, nie wywala piłek na oślep, na jego pozytywną ocenę wpływa też fakt że gra sam na tej prawej stronie...

7 kotów 27.11.2009 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 822453)
Tak patrząc to powinniśmy już grać co najwyżej w 3 lidze , bo umiejetności u naszych grajków na prawdę brak.

: )
Nie przesadzajmy...

Jak na polskie warunki:
Bardzo dobrych pilkarzy mamy 5: Sobolewski, Glowacki, Marcelo, Pawel Brozek, mocno na wyrost: Gargula
Dobrych : Kirm, Diaz, Jirsak, Malecki, Boguski, Piotr Brozek, Cantoro, Singlar
Przecietnych: Jop, Alvarez, Pawelek,
Slabych: Cwielong, Golos
oraz mamy jeszcze Lobodzinskiego.

To oczywiscie moja subiektywna ocena.

joshi 27.11.2009 14:15

problem w tym, że tylko dwóch ma charakter, co przy beznadziejnej lidze, w której wystarczy trochę więcej ambicji żeby być w czubie, stawia nas w takiej sytuacji, że przed meczami z ekipami zagrożonymi spadkiem zastanawiamy się czy nasi podołają...

grogoriogreg 27.11.2009 14:21

Jeden fatalny mecz Alvareza i wszyscy uważają go za piłkarza beznadziejnego.
A prawda jest tak, że on do spółki z Marcelo przez cały sezon trzymał poziom. Nie zdziwię się jeśli w meczu z Odrą zaliczy asystę po dośrodkowaniu...


do Dudi:
Ja widzę jednego pewniaka do strzelenia bramki, gdy będzie miał okazję - jest nim Marcelo.

pan Dudi 27.11.2009 14:24

Żeby zaliczyć asystę ktoś musi jeszcze strzelić bramkę, a potrafiącego dokonać czegoś takiego w naszej drużynie nie widać.

7 kotów 27.11.2009 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joshi (Post 822459)
problem w tym, że tylko dwóch ma charakter,

Nie zagadzam sie.
Pilkarzy z "charakterem" mamy o wiele wiecej.

Totalnie bezplciowi sa moze Boguski, Alvarez, Diaz, Jirsak ale reszta ?
Taki Golos w pilke gra tragicznie, ale pluca na boisku wypluje, Malecki podobnie, z tym ze lepiej gra. A Singlar ? Kirm ?

HEDu 27.11.2009 14:33

hmm nie pasi mi gra Kirma i Małeckiego RAZEM, moze nalezy ich rozdzielic i zobaczyc rezultaty ?

oglądaliscie mecz Milan 1-1 Marsylia ? ile tam było wrzutek który do niczego nie prowadziły ? u nas 54, u nich może 30 i żadna nie przyniosła skutki, a grali naprawde pięknie, więc nie widze problemu w Alvarezie, wystarczy tylko ze zacznie dosrodkowywac w biegu lub bardziej pod skos, a nie lobiki.

7 kotów 27.11.2009 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 822460)
. Nie zdziwię się jeśli w meczu z Odrą zaliczy asystę po dośrodkowaniu...

tez sie nie zdziwie, bo obrona Pana Zdislawa to takie tuzy jak: Kowalczyk, Pielorz, Mojta czy Klos.

Eustachy 27.11.2009 14:35

Ja Alvareza za beznadziejnego pilkarza nie uwazam, ale faktem jest, ze spodziewalem sie po nim czegos wiecej. Uwazam ze idealnie porownal do Baszcza i scharakteryzowal go Westersyl w polityce transferowej.
Na pierwszy rzut oka to Alvarez robi lepsze wrazenie - mobilny, sprawny i z nieskrywana ochota do podlaczania sie do akcji ofensywnych. Z drugiej strony Baszczu zawsze sprawial wrazenie lekko drewnianego, a do tego czesto wkurzalo mnie u niego wyprowadzanie pilki z wlasnej polowy, czyli najczesciej dluga dzida do przodu, z czego polowa takich zagran ladowala pod nogami przeciwnika. Jednak jakby sie przyjrzec, to wiekszosc zawodnikow Wisly od dawna wali dluga dzide do przodu, wiec coz to za zarzut. Za to w defensywie Baszczu byl wg mnie duzo konkretniejszy i po prostu trudniejszy do przejscia niz Alvarez.
Wielu teraz wysuwa na pierwszy plan kiepskie wrzutki jako glowny zarzut w stosunku do Pablo, a ja mimo wszystko zaluje ze gosc nie jest lepszy w defensywie i nie stoi na tym samym poziomie co Glowa, Cleber czy chocby Baszczu.

FraMat 27.11.2009 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 822460)
Jeden fatalny mecz Alvareza i wszyscy uważają go za piłkarza beznadziejnego.
A prawda jest tak, że on do spółki z Marcelo przez cały sezon trzymał poziom. Nie zdziwię się jeśli w meczu z Odrą zaliczy asystę po dośrodkowaniu...


do Dudi:
Ja widzę jednego pewniaka do strzelenia bramki, gdy będzie miał okazję - jest nim Marcelo.


w pelni się zgadzam
Alavarez ma bardzo dobrą całą rundę. Ostatni mecz był slabszy tylko w jednym elemencie: dośrodkowania.
Podkreslali to komentatorzy na Canal+ i już mamy cała masę fachowców na forum od wytykania Alvarezowi, że jest kiepskim graczem.
Jedyny joshi mysli samodzielnie pisząc
Cytat:

Alvarez wyróżnia się zdecydowanie na plus, gra na jeden kontakt, częst podłącza sie do akcji ofensywnych, nie wywala piłek na oślep, na jego pozytywną ocenę wpływa też fakt że gra sam na tej prawej stronie...
Ale zrobiła się moda po meczu z Cracovią, żeby opieprzać jednego z najbardziej pracowitych i solidnych piłkarzy, bo zagrywał piłkę do środka jak balonika.
Pytanie: dlaczego inaczej zagrywał w poprzednich meczach? Co prawda nie były to nigdy super-kąśliwe wrzutki, ale tez nie były to baloniki. Co się zmieniło? Sam to wymyślił?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 822463)
Totalnie bezplciowi sa moze Boguski, Alvarez, Diaz, Jirsak ale reszta ?

Boguski? Ten który dostał karę dwóch meczów za skopanie rywala?
Alvarez? Bo nie wrzeszczy na boisku "k..a mać"?
Diaz? Bo uważany jest za jenego z najbardziej ostro grających piłkarzy Wisły, za brutala i chama przez kibicow rywali?
Jirsak? który ostatnio popełnia coraz więcej fauli? Czasami bezmyślnych?

To świadczy o bezpłciowości?
Może co innego przez to slowo rozumiemy?

Kao 27.11.2009 14:39

Kiedy Alvarez zagrał coś porządnego? Ja pamiętam tylko, że kręcą nim jak turbiną. Pamiętam mecz z Polonią Bytom, Alvarez ze sraczką zmieniony przez Singlara z kontuzją. Jeden kiepski mecz to wtedy mógł mieć, z przyczyn obiektywnych.

Przypomnijcie mi, kiedy Alvarez zagrał dobrze? Póki co nabił jakiegoś siuśka z Zagłębia Lubin (bo mu znowu dośrodkowanie nie wyszło!!!). Z poważniejszym rywalem Alvarez nie to, że nie istniał - istniał - odbijał się jak piłeczka tenisowa od ścianki.

T-michal-S 27.11.2009 14:40

Czytając wasze posty można wywnioskować że Łobodziński jest zawodnikiem przekroju 4 ligi i nie ma prawa bytu.
A ciekawi mnie jak bardzo się cieszyliście gdy strzelał dwie bramki w Gdańsku na wagę mistrzostwa.. Jest w tym sezonie słaby ale mamy mocniejszego pomocnika ? Ćwielong ? Własnie..

joshi 27.11.2009 14:41

7 kotów, może źle się wyraźiłem, nie chodziło mi o ambicję, ale charyzmę.
Po wypadnięciu Sobola ( Głowy trochę mniej) nie ma w tej drużynie osoby która zmobilizowałaby resztę, która w trudnej sytuacji pociągnęłaby zespół. Przez to mamy obecnie taką sytuację że na boisku nie ma drużyny a jedynie 11 biegających bez ładu i składu kopaczy.

7 kotów 27.11.2009 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-michal-S (Post 822471)
A ciekawi mnie jak bardzo się cieszyliście gdy strzelał dwie bramki w Gdańsku na wagę mistrzostwa.

A Chiacu strzelil gola Sevilli. tez sie cieszylem.

Kao 27.11.2009 14:46

Tak samo uważanie kogoś za dobrego gracza, bo robi dużo szumu to nieporozumienie. Po efektach się ocenia. Co do innych meczy: Tak, Alvarez ZAWSZE walił baloniki. Najśmieszniej wyszło w meczu z Zagłębiem Lubin, jak wspomniałem...

Czemu Jirsak popełnia faule - no cóż, bo Skorża zawsze grał dwoma defensywnymi pomocnikami, wobec tego jak przychodzi grać z jednym defensywnym pomocnikiem, to czegoś brakuje. To podłe, ale jakby kazać Szymkowiakowi nacierać jak Sobol na piłkę?

Diaz jest niestety rozpoznawalny, głównie z grania do nikogo, z sanek, stawiania się i ze zbijania piłek i tylko to ostatnie zaliczam na plus, choć paradoksalnie, to jest problem taktyki Skorży.

Gołoś to melodia przeszłości i przyszłości, chociaż nigdy jeszcze nie było z niego pożytku, jest chłopcem Wujka Engela, który jakoś ostał się do dzisiaj w kadrze Wisły (na wiosnę pogra w ME i papa). Małecki... jak mówiłem po meczu ze Śląskiem, że odbije mu sodówa, to nikt nie wierzył, jak podpisywał kontrakt - też. Po powołaniu do seniorskiej reprezentacji zgłupiał całkowicie ("Miałem grać dłużej" SIC!) i oczywiście też nikt nic nie mówił - bo Małecki podlizał się kibicom swego czasu i widać, że to mu procentuje.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl