![]() |
walę, walę i nic nie wyskakuje:lol:
|
rtfgv 6trtfg5 (trzy konkretne uderzenia)
Tak się bawi, tak się bawi - WISEŁKA !!! :D |
duhjkuijkgytfrdfrdty6u7898i -----> Po 5 razach :D
|
ruy7jttytg
5 uderzen :D Co za temat :P |
uyhj
Dopiero za trzecim razem się udało :-/ |
uyjhn
Opornie, ale w końcu coś wyszło :D Rozjeb (klawiature) temat :D |
ncngh 10 znaków
|
gft
P.S. to wciąga ;> |
g bvv b
Jak wszyscy to wszyscy - presja grupy. :-) Trzykrotnie! |
bvgftr
z poślizgiem :P |
df gvgfb
10 znakow |
gnfdfd
qrfa xd |
rozjebali klawiatury a tu ruscy atakują:P
|
Cytat:
|
nhmy6gvtb
10 znaków. ;] |
fvgtujh
Wisełka !! |
69696969696969696969696896969
69 znaków |
ghbvn
hehe :) |
7uyjhrtfguyjh
|
jm,m mrtfgvbgtfvr
|
gvtybh
10 znaków |
Cytat:
uty :-) |
ynwh ybgf tbv
3 próby :D |
784rt78o89o
pojebane heh |
hjnj
10 znaków :D |
uijk
patologia :) |
67yuh7,aq
... Piwo dla pomysłodawcy! Takiego absurdu dawno nie widziałem :rotfl: |
gfhhgv
moja klawiatura już jest stara i trzeba mocno w nią jebnąć aby coś wyskoczyło :) już nie mam sił :) |
Cytat:
jak Ty to kur*a zrobiles ze trafiles baśka od "A" do "," ?????????????????? |
Cytat:
|
Dramat jakiś: Blue screen i reset kompa :/
|
tamrufjdamn;klwvn
|
Cytat:
O cholerka! Moja klawiatura jest rozklekotana i jak mocniej się uderzy to się samo naciska:-p |
i
no nie wiem czemu mi się zawsze jedna literka wciska:( |
tfgfgbv
haha :DDtt |
7uy
:D:D:D |
hgujfgvj
heheh |
A teraz test w pracy !
6yhujnn Teraz już lepiej :) |
kjikkjio
10znaków |
r4t5gfvbbbbbbujhn huyhgtrfg5rg
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl