Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Je***ij głową w klawiature. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6572)

ToTylkoJa 11.11.2009 23:45

walę, walę i nic nie wyskakuje:lol:

Arturo Qr2nów 11.11.2009 23:56

rtfgv 6trtfg5 (trzy konkretne uderzenia)

Tak się bawi, tak się bawi - WISEŁKA !!! :D

ziooom 12.11.2009 00:01

duhjkuijkgytfrdfrdty6u7898i -----> Po 5 razach :D

zidanemarcin 12.11.2009 00:03

ruy7jttytg

5 uderzen :D Co za temat :P

Ar222 12.11.2009 00:04

uyhj


Dopiero za trzecim razem się udało :-/

simone 12.11.2009 00:07

uyjhn

Opornie, ale w końcu coś wyszło :D Rozjeb (klawiature) temat :D

>>OLSZA I<< 12.11.2009 00:22

ncngh 10 znaków

KamAr 12.11.2009 00:29

gft

P.S. to wciąga ;>

leyzer87 12.11.2009 00:34

g bvv b

Jak wszyscy to wszyscy - presja grupy. :-) Trzykrotnie!

MarecqiTSW 12.11.2009 00:57

bvgftr

z poślizgiem :P

parumbuła 12.11.2009 01:10

df gvgfb
10 znakow

LAB 12.11.2009 01:18

gnfdfd



qrfa xd

1q2 12.11.2009 01:26

rozjebali klawiatury a tu ruscy atakują:P

JEDREK76 12.11.2009 01:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 815554)
jhnmihv

10znakow

ale Ci bije:P... i jak widzę to cholernie zaraźliwe jest:lol:

Zbyychu 12.11.2009 03:25

nhmy6gvtb
10 znaków. ;]

Schabek 12.11.2009 06:40

fvgtujh

Wisełka !!

Basketteur #9 12.11.2009 09:24

69696969696969696969696896969

69 znaków

Młyniu_Miechów 12.11.2009 09:29

ghbvn

hehe :)

szlaQ 12.11.2009 10:15

7uyjhrtfguyjh

Kandzior 12.11.2009 10:25

jm,m mrtfgvbgtfvr

Bobus17 12.11.2009 10:46

gvtybh

10 znaków

Mario Nh 12.11.2009 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 815598)
Ci powyżej 5 znaków mają kwadratowe łby albo wodogłowie.

:lol:


uty


:-)

jaitylkoja 12.11.2009 10:55

ynwh ybgf tbv

3 próby :D

arth_ur 12.11.2009 10:56

784rt78o89o


pojebane heh

JoeyLG 12.11.2009 11:01

hjnj

10 znaków :D

tembeltsw 12.11.2009 11:17

uijk
patologia :)

DrewniaQ 12.11.2009 11:28

67yuh7,aq


...

Piwo dla pomysłodawcy! Takiego absurdu dawno nie widziałem :rotfl:

TSW Fanatyk 12.11.2009 11:31

gfhhgv

moja klawiatura już jest stara i trzeba mocno w nią jebnąć aby coś wyskoczyło :) już nie mam sił :)

kms 12.11.2009 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 815776)
67yuh7,aq


...

Piwo dla pomysłodawcy! Takiego absurdu dawno nie widziałem :rotfl:


jak Ty to kur*a zrobiles ze trafiles baśka od "A" do "," ??????????????????

StelmiOriginal 12.11.2009 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 815816)
jak Ty to kur*a zrobiles ze trafiles baśka od "A" do "," ??????????????????

wodogłowie? :)

TSWalos 12.11.2009 13:31

Dramat jakiś: Blue screen i reset kompa :/

Donki 12.11.2009 13:35

tamrufjdamn;klwvn

DrewniaQ 12.11.2009 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 815816)
jak Ty to kur*a zrobiles ze trafiles baśka od "A" do "," ??????????????????


O cholerka!


Moja klawiatura jest rozklekotana i jak mocniej się uderzy to się samo naciska:-p

Proximus 12.11.2009 13:43

i

no nie wiem czemu mi się zawsze jedna literka wciska:(

Wonsy_BW 12.11.2009 13:44

tfgfgbv

haha :DDtt

JohnyTS 12.11.2009 13:45

7uy

:D:D:D

Jez 12.11.2009 13:49

hgujfgvj

heheh

tomo 12.11.2009 13:49

A teraz test w pracy !

6yhujnn

Teraz już lepiej :)

StelmiOriginal 12.11.2009 14:07

kjikkjio

10znaków

tomala11 12.11.2009 14:23

r4t5gfvbbbbbbujhn huyhgtrfg5rg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl