Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Parada gejów w październiku? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6495)

Hamas_kr 31.10.2009 19:38

hehe... propaganda niech trwa:

http://ww6.tvp.pl/8979,939857,1.view

Brawo dla "obiektywnych" mer(d)iów.

Kuba 31.10.2009 19:45

heh swiadczy to dobitnie o tym, ze wieksza czesc homoseksualistów po prostu nie akceptuje metod i polityki stosowanej przez tzn organizacje gejowskie i zgadza sie z zasada, ze lepiej zyc sobie normalnie w swoim srodowisku tj knajp gejowskich lub w domu niz domagac sie diabli wiedza jakich praw

dawidTS 31.10.2009 19:47

"co Was tak mało pedały co was tak mało?! " Hamas nie masz więcej zdjęć? bo na każdym jest ktos znajomy a mnie jakoś obiektyw nie złapał :D a chce sie dziewczynie pochwalić :D

kamikaze 31.10.2009 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hamas_kr (Post 810663)
hehe... propaganda niech trwa:

http://ww6.tvp.pl/8979,939857,1.view

Brawo dla "obiektywnych" mer(d)iów.

Na to wygląda, że większość tych pedałów co przyjeżdża na te parady to nie są tutejsi tylko z jakichś dziur przyjeżdżają, żeby pokazać się w wielkim mieście jacy są fajni, może nawet poznać dzięki temu nowych kolegów, pewnie za takie coś dostają +10 do respectu w stadzie :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl