![]() |
hehe... propaganda niech trwa:
http://ww6.tvp.pl/8979,939857,1.view Brawo dla "obiektywnych" mer(d)iów. |
heh swiadczy to dobitnie o tym, ze wieksza czesc homoseksualistów po prostu nie akceptuje metod i polityki stosowanej przez tzn organizacje gejowskie i zgadza sie z zasada, ze lepiej zyc sobie normalnie w swoim srodowisku tj knajp gejowskich lub w domu niz domagac sie diabli wiedza jakich praw
|
"co Was tak mało pedały co was tak mało?! " Hamas nie masz więcej zdjęć? bo na każdym jest ktos znajomy a mnie jakoś obiektyw nie złapał :D a chce sie dziewczynie pochwalić :D
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl