Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   UFC, MMA, K-1 i inne (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6486)

wisl@k_TS 05.12.2009 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba_El_ToRo (Post 825796)
może w Anglii bedzie Walka z Popkiem::rotfl:

No to taka walka może być dopiero miesiąc przed grudniem...

:lol:

Wisslak 05.12.2009 12:11

Pudzian ostro trenował, widać że się do tego przyłożył. Nie ośmiesza się i mam do niego szacunek za te wygrane w mistrzostwach w strong-manie. Mam nadzieje, że najmana rozłoży :)

For_FuN_ 05.12.2009 13:09

Ja mam nadzieje, ze nie stanie sie zadna tragedia w ringu, bo jesli Pudzianowski chwyci dobrze Najmana, to moze byc kiepsko. To w koncu najsilniejszy czlowiek swiata...oby Marcinowi kregoslup nie gruchnal, jak zapalka.

Kuba_El_ToRo 05.12.2009 18:57

Jedynym minusem Pudzianowskiego jest jego kondycja widzac zdj z treningów i nagrania bardzo szybko sie męczy ale to może byĆ tez jakas forma taktyki...ogolnie w polsce mamy uzdolnionych ludzi w tej dziedzinie...ale co tu dużo mówic ta walka to kasa kasa i jeszcze raz kasa:)

węgorz2 05.12.2009 22:16

tez mysle że to taktyka ,nie wieże żeby gość (PUDZIAN) nie mial kondycji ,panowie i panie niezależnie od wyniku ja uważam ze to bedzie ciekawy dla kibiców pojedynek ...no chyba że NAJMAN dostanie okres i sie wycofa he he tak pisza na forum sztuk walki

Bronex 06.12.2009 00:41

Nazywanie Marcina Najmana bokserem to grube nadużycie. Chłopak jest mocny w gębie i tyle. Swego czasu dostawał po ryju nawet od "ochroniarzy" na wiejskich dyskotekach w remizach byłego województwa częstochowskiego. Niby tam jakieś sukcesy sportowe miał (wicemistrz Polski w kick-boxingu 1998 juniorów czy coś takiego) ale to było wieki temu. Teraz to jest bardziej taki celebryta , bawidamek , podrywacz gustujący w starszych niewyżytych mężatkach, bardzo rozgadany i egocentryczny,ostatnio chyba po udziale w programie Wielkiego Brata mu zaczęło odbijać zupełnie. Już sam fakt ,że bierze udział w jakiś festynach z udziałem Pudziana daje nam pełnie możliwości bokserskich tego pana. Przypuszczam ,że jakby wszedł do ringu z Adamkiem to by Tomek nawet nie musiał go lać bo by go śmiechem zabił. Taaaa... cały Najman. Moim zdaniem Pudzian go załatwi. Szczerze mówiąc nawet gdyby w szranki z Najmanem stanęła jakaś schorowana emerytka to i tak nie byłaby bez szans.

PS. Ciekawe czy jakaś stacja TV wykupi prawa transmisyjne. Pewnie Polsat się wykpi i ten badziew kupi. Hehehe Borek znowu będzie miał okazję ,żeby wręczyć pas polsatu.

Kuba_El_ToRo 06.12.2009 11:45

Polsat wykupił a kto inny mogł by takie wielkie show zrobiĆ poza sylwestrem w polsacie to bedzie najbardziej ogladana gala mysle ze nawet wiecej osob ogladnie to niz Walke Tomka Adamka z Andriem....kolega przedemną bardzo ładnie streścił sylwetke "El Testosteron" Przytocze tu tekst pewnej znanej krakowskiej grupy śpiewającej...pręży sie szmata kawał cwaniaka...
bez odbioru

Grzadq 06.12.2009 11:51

Cytat:

Jedynym minusem Pudzianowskiego jest jego kondycja widzac zdj z treningów i nagrania bardzo szybko sie męczy ale to może byĆ tez jakas forma taktyki...
Podobno (piszę podobno bo tak naprawdę nikt nie ma o tym pojęcia) ten trening bokserski co się pojawił na necie z udziałem Pudziana był kręcony tuż na początku przygotowań, kiedy pudzian ważył jeszcze te 140 kg. Teraz jest dużo szybszy, ma lepsza kondycję, lepiej pracuje nogami, przy czym siła ciosu nadal potężna. Podejrzewam że jeśli chodzi tylko o samą siłę ciosu, to żaden bokser wagi ciężkiej, czy to Kliczki, Tysony, czy inne, nie są w stanie mu dorównać. Jak Najman się odsłoni i dostanie takiego sierpa, może dojść do tragedii ...

Jedyna szansa Najmana to czas i szybkość, bo mimo wszystko będzie szybszy od pudziana. Osobiście uważam że to dużo jednak nie da, bo nawet przez garde czy w tułów uderzenia takiego tura natychmiast odczuje.

Kuba_El_ToRo 06.12.2009 12:01

Wiesz to są nasze tylko Domniemania prognozy itp co za kulisami jest oni tylko wiedza...a Szybkosc Pudzianowskiego to jest inna kwestia bo on w swoich zawodach tez nie robi na drutach tylko niektore konkurecje wymagaja szybkosci ...co do Pudzianowskiego w innej kwestii ,nie potrzebnie sie też tak napina powinien wyjśĆ na ring zrobic swoje i sie dopiero smiac...ale wiadomo wszystko pod publike

Grzadq 06.12.2009 12:29

No kiedy jego bawi że musi z taką panienką się bić ;) Czy słusznie, prawda, zobaczymy. Podziwiam Najmana że taki pewny siebie, dostaje w....... od byle Wawrzyka a potem kozaczy do Pudziana. Mowie, Pudzian nie musi mieć wybitnej taktyki ani umiejętności, on nawet jak będzie dostawał oklep to wystarczy jego jeden sierp celny i jest po walce.

Ach, nie mogę się doczekać tej walki :> A raczej tego co pokaże Pudzian :>

Kuba_El_ToRo 06.12.2009 12:39

co do Wawrzyka to nie jest byle kto:)

ToTylkoJa 06.12.2009 12:40

Trzymam kciuki za Pudzianowskiego. Mimo wielkich sukcesów na arenie międzynarodowej to nadal normalny gość. Potrafi żartować również z siebie, co się ceni. Poza tym podziwiam go, że tyle lat utrzymuje się na topie w siłaczach. Bez woli walki i ciężkiej pracy by tego nie osiągnął.

tofik 06.12.2009 12:41

Mam nadzieję, że Pudzian nie będzie kompromitacją na ringach taką jak Bob Sapp.
I tylko tyle. Bo wiadomo, że bierze udział w tym cyrku dla kasy.

http://www.youtube.com/watch?v=S4bhx3uiEFM Tutaj przykład, jak nie powinien Pudzian się zachowywać :) Chociaż podejrzewam, że będzie miał podobny styl.

7 kotów 10.12.2009 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 825754)
Widziałeś jakąkolwiek z jego z jego dotychczasowych walk, bo z tego co piszesz można wywnioskować, że raczej nie.

A widziales jakas walke "pudziana" ?
tez nie.

AYALA 10.12.2009 12:44

Pudzian jak go chwyci to jest chyba po sprawie

szprotson 10.12.2009 12:54

mam nadzieje ze pudzian go po prostu roz.......i na kawałki.

Kaszalot 10.12.2009 13:02

Bob wazyl w okresie swoich startow od 150 do 170 kg . Pudzian jest troche lzejszy, ale i tak mysle ze kondycyjnie i pod wzgledem dynamiki bedzie wygladal beznadziejnie. W koncu to tragarz nie fighter.
Natomiast Najman to pajac a nie bokser.
Pomimo demonizowania Mariusza mysle ze Najman ma duza szanse sprawic sensacje.
Ogolnie walka przeplacona i przereklamowana.

7 kotów 10.12.2009 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 828125)
Pudzian jak go chwyci to jest chyba po sprawie

Skoro sobie jeszce wacka nie urwal, to moze tak nie mitologizujmy jego nadludzkiego chwytu.
Na 99% walke wygra tucznik, ale ja jednak licze, ze bravogirl sprawi "niespodzianke".

Wyjdzie mu przypadkowy prosty spotkaniowy i "pudzianowi" sie przewina przed oczami wszystkie postacie z muppetow.

A zreszta jebal ich obu pies.

szark 10.12.2009 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 828139)
Skoro sobie jeszce wacka nie urwal, to moze tak nie mitologizujmy jego nadludzkiego chwytu.
Na 99% walke wygra tucznik, ale ja jednak licze, ze bravogirl sprawi "niespodzianke".

Wyjdzie mu przypadkowy prosty spotkaniowy i "pudzianowi" sie przewina przed oczami wszystkie postacie z muppetow.

A zreszta jebal ich obu pies.

jak byś spotkał tego tucznika w ciemnej alejce to byś inaczej śpiewał

7 kotów 10.12.2009 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szark (Post 828148)
jak byś spotkał tego tucznika w ciemnej alejce to byś inaczej śpiewał

Ale co to ma chlopcze do tematu ?

TSman 10.12.2009 13:41

A ja bym chciał zobaczyć walkę która będzie dynamiczna i zacięta. Chce zobaczyć taki finał walki że Pudzianowski siedzi na Najmanie i mu napier*ala młoty na twarz.

Czy waszym zdaniem ta walka może być wprowadzeniem do częstszego pojawiania sie MMA w TV?

Grzadq 10.12.2009 13:46

Cytat:

A zreszta jebal ich obu pies.
Musze przyznać że to wnosi bardzo dużo do tematu, jest niewątpliwie na poziomie i przystoi moderatorowi na tym forum.

Cytat:

Skoro sobie jeszce wacka nie urwal, to moze tak nie mitologizujmy jego nadludzkiego chwytu.
Malucha ciągnie pod góre, taki ma trening przed zawodami, albo te, te kamienie po 300 kg podnosi na podesty, ale nie, ni cholery, uchwytu nie ma -_-

Co do samej walki - też mam nadzieje że Pudzian rozniesie tego pajaca. Pare low-kickow, jakies sierpy i Najman nie przetrwa minuty.

Osobiście ciekaw jestem na ile jest odporny na ciosy, bo jeśli się okaże że Najmanowi wejdzie kilka przez gardę Pudziana, a na nim nie zrobi to wrażenia, to naprawdę może się otworzyć przed nim świetlana przyszłość. Mało który zawodnik w MMA jest super-mega bokserem, żeby kombinacje przeprowadzać. Większość walk to taka "napierdalanka". Więc jeśli Pudzian ma mocną głowę, cios to wiadomo, to naprawdę, może daleko zajść :)

QBAS 10.12.2009 14:03

Ta walka to w zasadzie show, a nie prawdziwa walka. Ale mimo to ją obejrzę, z czystej ciekawości. Cieszcie się organizatorzy :)

Wydaje mi się, że Pudzian z bokserem nie miałby szans, ale z Najmanem raczej wygra. Choć oglądałem dzisiaj trening Pudziana bokserski i powiem Wam, że nie wygląda jak bokser.. Sztywno na nogach, mało ruchu, szybko zadyszki dostaje..

Grzadq 10.12.2009 14:14

Ktos tu cos pisal apropos Boba Sapa - można się z niego śmiać, że nie poradny, że rusza się jak niedźwiedź, że chwieje sie po każdym ciosie - ale jak zacznie cepy walić, żadna garda nie jest w stanie uchronić.

http://www.youtube.com/watch?v=60JcBLgfKXw

Mam nadzieję, że Pudzian będzie szybszy, będzie więcej kopał, no i ogólnie liczę na to, że okaże się że rzeczywiście "ma talent" do MMA i rzuci już strongmenów, gdzie osiągnął wszystko.

Darson 10.12.2009 14:26

pudzian jak sie juz połozy na najmana i koniec ... Pudzianowski to w 100% wygra !

7 kotów 10.12.2009 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 828155)
Musze przyznać że to wnosi bardzo dużo do tematu, jest niewątpliwie na poziomie i przystoi moderatorowi na tym forum.

To co pies z nimi powinien zrobic to moja opinia na temat "walki" Pana Silnego z gosciem, ktory jest najbardziej z nany z tego, ze 4 tyg siedzial w programie telewizyjnym.
Takie "walki" w ogole nie powinny miec miejsca, bo rownie dobrze moznaby zakontraktowac walke Durczoka z Lisem czy Pochanke z Rusin.
Czy Bralczyka z Miodkiem.

Jednak ta szmirowata "walka roku" ma to do siebie, ze Pudzianowski wyglada jak rzezba grecka i wielu chlopcow po nocach sni aby kiedys sie znalezc w Pudzianteam.

Pudzianowski jest czlowiekiem sukcesu - nie dyskredytuje jego osiagniec, Najman to dla mnie anonim kompletny i z tego co zobaczylem w YT-ych urywkach i innych pudelkach turbodebil i oderwana od rzeczywistosci lajza, ale ta walka miedzy nimi jest co najmniej smieszna. I w kontekscie walki - jebal ich pies.


A Pudzianowski jest wg mnie za szeroki na skuteczne trzymanie gardy.


****
Aha,
i wypuszczane w eter wiadomosci jak to Pudzianowski lamie nogi i zebra na treningach to moze byc zagrywka psychologiczna. A skoro oboz faceta od przesuwania studni wypuszcza takie newsy to moze znaczyc ze cos z Pudziana warsztatem jako fajtera nie gra.

Ale rownie dobrze moze byc tak faktycznie, ze Najman po zainkasowaniu petardy w dziob zostanie zestrzelony nad Bialorusia za przekroczenie granicy powietrznej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 825757)
A co do walki z Wawrzykiem - pierwszy raz widziałem, żeby jeden bokser śmiał się z drugiego na ringu:)

hamed wciaz sie smial z przeciwnikow :(

wisl@k_TS 10.12.2009 14:40

Boję się tylko jednego....że znowu Krzysiu Ibisz będzie zapowiadał walkę :-/

Above 10.12.2009 16:02

O której tak mniej więcej jutro będzie ich walka?
Bo transmisja od 21.45 na Polsacie a walka o której?

Kaszalot 10.12.2009 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 828155)
Co do samej walki - też mam nadzieje że Pudzian rozniesie tego pajaca. Pare low-kickow, jakies sierpy i Najman nie przetrwa minuty.

Osobiście ciekaw jestem na ile jest odporny na ciosy, bo jeśli się okaże że Najmanowi wejdzie kilka przez gardę Pudziana, a na nim nie zrobi to wrażenia, to naprawdę może się otworzyć przed nim świetlana przyszłość. Mało który zawodnik w MMA jest super-mega bokserem, żeby kombinacje przeprowadzać. Większość walk to taka "napierdalanka". Więc jeśli Pudzian ma mocną głowę, cios to wiadomo, to naprawdę, może daleko zajść :)


Pudzian nigdy w zyciu nie mial stycznosci z lowkickiem , pozatym kopnac dobrego lowa jest ciezko z jego waga, balbym sie o kolana.Zreszta chyba on jest w gorszej pozycji jesli kilka takich kopow otrzyma poniewaz i tak ma co dzwigac a nozki czasem potrafia ladnie bolec.

A Mirko Crocop? Shogun Rua? Anderson Silva?
Wszyscy z nich sa swietnymi bokserami , walczacymi w stojce nie lepiej niz nie jeden "zawodowiec"

Pozatym mysle ze jeslii bez echa przeszly dwie gale UFC w Europie (99 i 105) a reklamuje sie takie gowno to droga to rozreklamowania MMA w Polsce jeszcze daleka.


Polsat Sport zaczyna transmisje od 20.40 wiec pewnie wtedy zacznie sie gala.

węgorz2 10.12.2009 16:58

media podgrzewaja atmosfere
- Marcin nie ma uderzenia na wagę ciężką i on Pudzianowskiego nie znokautuje, nawet jak mu wyjdzie cios - uważa Dawid Kostecki.
- Jeżeli chodzi o Marcina Najmana, dla mnie Pudzianowski powinien go zjeść i wypluć tylko buty, żeby sobie nie zaśmiecać żołądka za bardzo. I to bez względu na to, czy Pudzianowski trenował boks czy nie. - powiedział w TokSporcie Dawid Kostecki.
- To jest człowiek, który waży 130 kilo i żeby z nim wygrać, trzeba mieć uderzenie. Marcin nie ma uderzenia na wagę ciężką i on Pudzianowskiego nie znokautuje, nawet jak mu wyjdzie cios - dodał "Cygan".
Faworytem pojedynku wydaje się być Mariusz Pudzianowski, jednak Marcin Najman zrobi wszystko, by udowodnić swoją wyższość.
Najman uważa, że jego przeciwnik nie ma kondycji i w tym widzi swoją szansę. Jeśli przetrwa pierwszą minutę walki, "wówczas bezlitośnie obije Pudzianowskiego" - twierdzi w wywiadzie z "Super Expressem". Co na to "Pudzian"?
- Jutro po prostu zrobię swoje i skończy się to ujadanie - zapewnia. - Jak nadarzy się okazja, to porzucam nim trochę w ringu. To będzie jak zderzenie malucha z lokomotywą - dodaje strongman.

Grzadq 10.12.2009 17:28

Cytat:

Pudzian nigdy w zyciu nie mial stycznosci z lowkickiem , pozatym kopnac dobrego lowa jest ciezko z jego waga, balbym sie o kolana.Zreszta chyba on jest w gorszej pozycji jesli kilka takich kopow otrzyma poniewaz i tak ma co dzwigac a nozki czasem potrafia ladnie bolec.
Ja myślę że nie ma co przeceniać low-kicków jeśli chodzi o tą walkę. Najman to bokser więc primo nie będzie kopał za często secundo gówno mu to da. Idealny przykład to właśnie Bob Sapp, facet posturą podobny do Pudziana. Obejrzałem kilka jego walk (yt) i w każdej z nich przeciwnicy napierdzielali go low-kickami, żadnej z nich z tego powodu nie przegrał. Zachwiał się parę razy i tyle. Tak samo może być z pudzianem, przewrócić go lowem może być piekielnie ciężko. A sam? Nie musi być to mega super technicznie low-kick, facet po prostu kopnie Najmana a tamten poleci pare metrów do tyłu. Jedyna szansa Najmana to imho nokaut w postaci jakiegoś strzała. Inaczej z pudzianem nie wygra.

Z resztą, wszystko się jutro okaże :)

wolfy 10.12.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 828167)
hamed wciaz sie smial z przeciwnikow :(

Ty widziałeś, bo zgred jesteś. Ja mogę sobie obejrzeć co najwyżej na ESPN Classic.

A na tę "walkę" też nie będę marnował czasu.

DominoForza 10.12.2009 19:18

ej bez przesady ze Pudzian jest podobny do Boba Sappo ,on rusza sie jak woz z weglem a zobacz Mariusza na zawodach jak smiga z ciezarami po schodach czy spacer farmera

Grzadq 10.12.2009 23:17

Mówiłem o budowie ciała (wzrost, masa), nie o dynamice :)

DominoForza 10.12.2009 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 828394)
Mówiłem o budowie ciała (wzrost, masa), nie o dynamice :)

to co to za porowanie,sama masa i wzrostem walki nie wygra

Grzadq 10.12.2009 23:31

Masą nie wygra? Myślisz że jakby ważył 100 kg to miałby takie same szanse z Najmanem czy mniejsze?

Masa tu gra dużą rolę, bo chodzi i o parter, i o siłę ciosu.

*Uderzenie w korpus faceta 100 kg a 125 kg robi różnicę, naprawdę.

Konrad. 11.12.2009 01:11

A ja mam pytanie, odnośnie tego całego Najmana (pierwszy raz o gościu słysze, własnie w kontekscie tej walki), czy to prawda że był dwukrotnie vice mistrzem polski w kickboxingu? Tak wikipedia twierdzi, ale może sam Najman to napisał :D.

Bo wszyscy tak po nim jadą, że niby tylko bokser i to na dodatek słaby (rzeczywiście piękne te jego walki), a co by nie mówić wychodziło by na to, że nogami machać też umie...

1q2 11.12.2009 01:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 828167)



hamed wciaz sie smial z przeciwnikow :(

Tyle że Hamed to był kozak przez duże K;)

miki2006 11.12.2009 08:15

ale to nie jest walka tylko w stójce jak w K1 (filmik z sappem) tylko w parterze też ? ten większy zatłucze tego mnijeszego !

pff 11.12.2009 16:13

Orientuje się ktoś czy jest transmisja w internecie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl