Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Gołota - Adamek (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6481)

Coglin 23.10.2009 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 806930)
na ktora godzinie jest przewidywana ta walka?


ok. 22:30-23:00 polskiego czasu.

Żmijka 23.10.2009 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 806930)
na ktora godzinie jest przewidywana ta walka?

Około 23 ma być.

Sportowo z jednej strony Gołota jest większy, silniejszy, masywniejszy i to napewno daje mu to przewagę.
Z drugiej stronu Adamek jest sprytniejszy, szybszy, lepszy kondycyjnie raczej. Jeśli Adamek "przeżyje" jakieś 5-6 rund to potem może być już różnie :)

Kibicowała będę Adamkowi, bo poprostu go lubię :-) Gołoty nigdy nie lubiłam, nawet za najlepszych czasów - niestety jest dla mnie marną osobą.

Jery 23.10.2009 19:05

Gołota Gołota Gołota! :D Niestety coś przeczuwam, że wygra na punkty Adamek, a Gołota będzie miał dobrą okazję do zakończenia kariery... Takie walki to jest biznes, obaj zarobią, a Adamkowi otworzy się droga do kariery w wadze ciężkiej. Niemniej jednak uważam, że Gołota to jeden z lepszych pięściarzy w historii, co by o nim nie mówić, a Adamek... No cóż takich jak on jeszcze będzie wielu.

walkeroo 23.10.2009 21:37

Ładneee jaja się dzieja...Szpilka w Areszcie...eh szkoda chłopaka:/ Mam nadzieje ze go wyciagnam do jutra....

IncognitoTSW 23.10.2009 21:54

A szczerze już liczyłem, że Bartnik nauczy młodego pokory... ;]

walkeroo 23.10.2009 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 807059)
A szczerze już liczyłem, że Bartnik nauczy młodego pokory... ;]

Powiem Ci że się mylisz...:) ja mysle że za 2-3 lata będzie o Szpilce bardzo głosno bo widac...ze chlopak ma talent do boksowania...

fialo 23.10.2009 22:25

A nie wiecie za co go aresztowali ?

EDIT: Spoko już wiem, bójka w Pubie.

Zarko42 23.10.2009 22:54

taki mały offtop, czy wie ktoś którego krakowskiego klubu "fanem" jest szpilka?

walkeroo 23.10.2009 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zarko42 (Post 807084)
taki mały offtop, czy wie ktoś którego krakowskiego klubu "fanem" jest szpilka?

Oczywiscie ze to nasz człowiek...:)

IncognitoTSW 24.10.2009 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeroo (Post 807061)
Powiem Ci że się mylisz...:) ja mysle że za 2-3 lata będzie o Szpilce bardzo głosno bo widac...ze chlopak ma talent do boksowania...

Ok - może i ma ;] Mimo wszystko Bartnik to Bartnik, technicznie jest świetny, może szybkość już nie ta ale fajnie by było zobaczyć tą walkę. Młody mógłby się nauczyć sporo.

Tuman 24.10.2009 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zarko42 (Post 807084)
taki mały offtop, czy wie ktoś którego krakowskiego klubu "fanem" jest szpilka?

Do boksu Szpilka trafił przypadkowo. Był kibicem piłkarzy Wisły Kraków i podczas tzw. ustawki miał bić się z jednym z fanów lokalnego rywala - Cracovii. Sytuację zauważył jeden z trenerów i zaproponował im konfrontację, ale w kaskach i rękawicach.

Tutaj cały artykuł o Szpili

węgorz2 24.10.2009 12:31

jestem za ADAMKIEM ,ktory wygra tak uważam
ponadto ciekawe starcie przed nimi ok 22 KOSTECKIEGO
  • Gala rozpocznie się o godz. 18.00. Główna walka wieczoru planowana jest około godz. 23.00.
  • waga ciężka (12 rund po 3 minuty): Tomasz Adamek - Andrzej Gołota
  • półciężka (12): Dawid Kostecki - Grzegorz Soszyński
  • junior ciężka (10): Łukasz Janik - Mateusz Masternak
  • lekka (10): Krzysztof Cieślak - Maciej Zegan
  • junior średnia (8): Damian Jonak - Mariusz Cendrowski
  • junior ciężka (8): Artur Szpilka - Wojciech Bartnik
  • junior lekka (6): Krzysztof Szot - Łukasz Maciec
  • ciężka (4): Artur Sieradzki - David Vicena (Czechy

TSWojtas 24.10.2009 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tuman (Post 807191)
Do boksu Szpilka trafił przypadkowo. Był kibicem piłkarzy Wisły Kraków i podczas tzw. ustawki miał bić się z jednym z fanów lokalnego rywala - Cracovii. Sytuację zauważył jeden z trenerów i zaproponował im konfrontację, ale w kaskach i rękawicach.

Tutaj cały artykuł o Szpili

a Wawrzyk ponoć też jest za Wisłą ? prawda to?

węgorz2 24.10.2009 12:45

Wczoraj promotorzy Soszyńskiego i Kosteckiego nie doszli do porozumienia! Losy walki będą toczyły się do ostatniej chwili. Artur Szpilka najprawdopodobniej nie pojawi się dziś w ringu. Pięściarza nie udało się do tej chwili wyciągnąć z aresztu. Sprawa przed sądem ma mieć miejsce dopiero we wtorek!



REKLAMAhttp://i.wp.pl/a/i/default/nav/dol.gifCzytaj dalej
if(typeof isSrd05=='undefined'){NPB("005");}



if (NJB('srodtekst') && typeof isSrd05=='undefined'){document.getElementById('rek Srd05').style.display='block';var isSrd05=true;}Negocjacje w sprawie walki Grzegorz Soszyński vs Dawid Kostecki mają nadal trwać, ale nic nie wskazuje na to, aby promotorzy osiągnęli porozumienie. Pierwotnie planowano walkę na dystansie dwunastu rund, ale Grzegorz zażądał czterech starć mniej. Marian Kmita podjął decyzję, że konflikt zostanie rozstrzygnięty jutro, ale Dawid już zapowiedział, iż nie chce słyszeć o krótszym dystansie.

W ringu też najprawdopodobniej nie pojawi się Artur Szpilka. Tuż po zakończeniu ważenia przed sobotnią galą w Łodzi został zatrzymany przez policję! Popularny "Szpila" po zakończeniu konferencji prasowej wraz z kolegami z grupy Bullit Knockout Promotions udał się do jednego z Łódzkich pubów, gdzie został aresztowany na podstawie nakazu sądu w Myślenicach, a nie jak wcześniej przypuszczano za udział bójce.

W chwili obecnej nie wiadomo jak zakończy się sprawa, ale pojedynek Artura Szpilki z Wojciechem Bartnikiem jest poważnie zagrożony. Walka ta ma odbyć się tuż przed starciem Gołota vs Adamek.

odpisane z :WP.PL / boxingnews.pl / bokser.org / PAP

walkeroo 24.10.2009 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 807201)
Wczoraj promotorzy Soszyńskiego i Kosteckiego nie doszli do porozumienia! Losy walki będą toczyły się do ostatniej chwili. Artur Szpilka najprawdopodobniej nie pojawi się dziś w ringu. Pięściarza nie udało się do tej chwili wyciągnąć z aresztu. Sprawa przed sądem ma mieć miejsce dopiero we wtorek!



REKLAMAhttp://i.wp.pl/a/i/default/nav/dol.gifCzytaj dalej
if(typeof isSrd05=='undefined'){NPB("005");}



if (NJB('srodtekst') && typeof isSrd05=='undefined'){document.getElementById('rek Srd05').style.display='block';var isSrd05=true;}Negocjacje w sprawie walki Grzegorz Soszyński vs Dawid Kostecki mają nadal trwać, ale nic nie wskazuje na to, aby promotorzy osiągnęli porozumienie. Pierwotnie planowano walkę na dystansie dwunastu rund, ale Grzegorz zażądał czterech starć mniej. Marian Kmita podjął decyzję, że konflikt zostanie rozstrzygnięty jutro, ale Dawid już zapowiedział, iż nie chce słyszeć o krótszym dystansie.

W ringu też najprawdopodobniej nie pojawi się Artur Szpilka. Tuż po zakończeniu ważenia przed sobotnią galą w Łodzi został zatrzymany przez policję! Popularny "Szpila" po zakończeniu konferencji prasowej wraz z kolegami z grupy Bullit Knockout Promotions udał się do jednego z Łódzkich pubów, gdzie został aresztowany na podstawie nakazu sądu w Myślenicach, a nie jak wcześniej przypuszczano za udział bójce.

W chwili obecnej nie wiadomo jak zakończy się sprawa, ale pojedynek Artura Szpilki z Wojciechem Bartnikiem jest poważnie zagrożony. Walka ta ma odbyć się tuż przed starciem Gołota vs Adamek.

odpisane z :WP.PL / boxingnews.pl / bokser.org / PAP

Soszynski i Kostecki już doszli do porozumienia zgodzili sie na 10 rund....tylko jedna walka wciąż niepewna Szpilka vs Bartnik...:/

Marszałek 24.10.2009 14:15

Typowe polskie realia. Nikt nic nie wiem. Co do walki wieczoru. Będzie remis lub wygra Gołota. Choć 70% dawałbym na remis, wszka takie wydarzenie można dwa razy sprzedać:)

MisIIek 24.10.2009 17:51

Nie było nikogo innego, tylko Krzysiu Ibisz...?
Co do głównej walki wieczoru, ja kibicuje Gołocie :)

MCX 24.10.2009 18:03

Wiadomo o której mniej więcej będzie główna walka?

kubawislak 24.10.2009 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MisIIek (Post 807349)
Nie było nikogo innego, tylko Krzysiu Ibisz...?
Co do głównej walki wieczoru, ja kibicuje Gołocie :)

Ja jestem Za Adamkiem. Andrzej już się skończył kilka ładnych latek temu, jemu ta walka prócz satysfakcji nie da, a jeżeli Adamek przegra no to bd miał bardzo trudno...

7 kotów 24.10.2009 18:21

Gdzie mmozna obejrzec ta walke ?
Mam cyfre plus, nie posiadam polsatu.

juz mam.
ipla.tv

:/
na szczescie maja wersje na maca


a co do walki
Wygra Adamek.

Mateuusz 24.10.2009 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 807398)
Gdzie mmozna obejrzec ta walke ?
Mam cyfre plus, nie posiadam polsatu.

idz do jakiegos baru:) albo do sasiada ktory posiada polsat:)


a wiadomo co z walka Szpili??

rocco_1906 24.10.2009 18:28

nie bedzie tej walki;/ http://www.eurosport.pl/boks/nie-bed...lashnews.shtml

do boju ANDREW!!!

7 kotów 24.10.2009 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 807402)
idz do jakiegos baru:)

W dublinskich barach puszczaja rugby : )

marian3a 24.10.2009 18:54

walka jest dostępna na SopCast http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale

węgorz2 24.10.2009 19:16

IBISZ ten pedałek pasuje do tej gali jak nikt inny porazka

iiYama 24.10.2009 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 807199)
a Wawrzyk ponoć też jest za Wisłą ? prawda to?

Na Azorach mieszkał swego czasu mi się zdaje, czy też nawet wychował.

pablo92TSW 24.10.2009 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marian3a (Post 807427)


Wy też nie macie głosu w transmisji przez sop casta??

wisl@k_TS 24.10.2009 19:43

No nie mogę! Co tam robi Ibisz?

Mateuusz 24.10.2009 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 807460)
No nie mogę! Co tam robi Ibisz?

prowadzi cala gale:>
a tak na serio to idealny dodatek do tego calego cyrku:)

Schabek 24.10.2009 19:51

Będzie jakiś soundtrack z tej walki z nutami co lecą przed wejściem zawodników na ring czy trzeba będzie każdej z osobna sobie poszukać


PS nie orientuje sie w galach boksu wiec bez jakiś glupich odpowiedzi :)

gigant 24.10.2009 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 807463)
prowadzi cala gale:>
a tak na serio to idealny dodatek do tego calego cyrku:)

Raczej nie do końca. Po jednym dobrym strzale, botoks z jego ryja zalałby pierwsze 4 rzędy w łódzkiej hali, a to chyba nie jest dobrą promocją boksu.

węgorz2 24.10.2009 20:17

masakra z tymi reklamami ,normalnie nie idzie ogladac

mcovalski 24.10.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 807480)
masakra z tymi reklamami ,normalnie nie idzie ogladac

heheh jak zawsze.
Za ile walka Gołoty i Adamka ?

NowaHutaWNH 24.10.2009 20:38

podobno o 23:00.

tommiyacht 24.10.2009 20:51

leci w tle jakis zrobiony na zamówienie kawałek hiphopowy... "wychodze na ring po to by cie zabic"

no comment

matt1906 24.10.2009 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 807496)
leci w tle jakis zrobiony na zamówienie kawałek hiphopowy... "wychodze na ring po to by cie zabic"

no comment


Firma "Czas na walke"

węgorz2 24.10.2009 21:06

ale o co chodzi fajny kawałek ,gość sie tym dopinguje a zauważyliście co zrobił KOSTECKI przy słowie w piosence -FRAJERZY podczas wejścia

MichauSzczu 24.10.2009 21:16

Dokladnie, wcale nie najgorszy :P

wierny 24.10.2009 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 807505)
ale o co chodzi fajny kawałek ,gość sie tym dopinguje a zauważyliście co zrobił KOSTECKI przy słowie w piosence -FRAJERZY podczas wejścia

co takiego zrobił bo musiało mi umknąć?

MichauSzczu 24.10.2009 21:32

No Panowie zaraz Endrju da lekcję boksu dla lansowanego przez media "Górala" :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl