![]() |
Cytat:
ok. 22:30-23:00 polskiego czasu. |
Cytat:
Sportowo z jednej strony Gołota jest większy, silniejszy, masywniejszy i to napewno daje mu to przewagę. Z drugiej stronu Adamek jest sprytniejszy, szybszy, lepszy kondycyjnie raczej. Jeśli Adamek "przeżyje" jakieś 5-6 rund to potem może być już różnie :) Kibicowała będę Adamkowi, bo poprostu go lubię :-) Gołoty nigdy nie lubiłam, nawet za najlepszych czasów - niestety jest dla mnie marną osobą. |
Gołota Gołota Gołota! :D Niestety coś przeczuwam, że wygra na punkty Adamek, a Gołota będzie miał dobrą okazję do zakończenia kariery... Takie walki to jest biznes, obaj zarobią, a Adamkowi otworzy się droga do kariery w wadze ciężkiej. Niemniej jednak uważam, że Gołota to jeden z lepszych pięściarzy w historii, co by o nim nie mówić, a Adamek... No cóż takich jak on jeszcze będzie wielu.
|
Ładneee jaja się dzieja...Szpilka w Areszcie...eh szkoda chłopaka:/ Mam nadzieje ze go wyciagnam do jutra....
|
A szczerze już liczyłem, że Bartnik nauczy młodego pokory... ;]
|
Cytat:
|
A nie wiecie za co go aresztowali ?
EDIT: Spoko już wiem, bójka w Pubie. |
taki mały offtop, czy wie ktoś którego krakowskiego klubu "fanem" jest szpilka?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tutaj cały artykuł o Szpili |
jestem za ADAMKIEM ,ktory wygra tak uważam
ponadto ciekawe starcie przed nimi ok 22 KOSTECKIEGO
|
Cytat:
|
Wczoraj promotorzy Soszyńskiego i Kosteckiego nie doszli do porozumienia! Losy walki będą toczyły się do ostatniej chwili. Artur Szpilka najprawdopodobniej nie pojawi się dziś w ringu. Pięściarza nie udało się do tej chwili wyciągnąć z aresztu. Sprawa przed sądem ma mieć miejsce dopiero we wtorek!
REKLAMAhttp://i.wp.pl/a/i/default/nav/dol.gifCzytaj dalej if(typeof isSrd05=='undefined'){NPB("005");} if (NJB('srodtekst') && typeof isSrd05=='undefined'){document.getElementById('rek Srd05').style.display='block';var isSrd05=true;}Negocjacje w sprawie walki Grzegorz Soszyński vs Dawid Kostecki mają nadal trwać, ale nic nie wskazuje na to, aby promotorzy osiągnęli porozumienie. Pierwotnie planowano walkę na dystansie dwunastu rund, ale Grzegorz zażądał czterech starć mniej. Marian Kmita podjął decyzję, że konflikt zostanie rozstrzygnięty jutro, ale Dawid już zapowiedział, iż nie chce słyszeć o krótszym dystansie. W ringu też najprawdopodobniej nie pojawi się Artur Szpilka. Tuż po zakończeniu ważenia przed sobotnią galą w Łodzi został zatrzymany przez policję! Popularny "Szpila" po zakończeniu konferencji prasowej wraz z kolegami z grupy Bullit Knockout Promotions udał się do jednego z Łódzkich pubów, gdzie został aresztowany na podstawie nakazu sądu w Myślenicach, a nie jak wcześniej przypuszczano za udział bójce. W chwili obecnej nie wiadomo jak zakończy się sprawa, ale pojedynek Artura Szpilki z Wojciechem Bartnikiem jest poważnie zagrożony. Walka ta ma odbyć się tuż przed starciem Gołota vs Adamek. odpisane z :WP.PL / boxingnews.pl / bokser.org / PAP |
Cytat:
|
Typowe polskie realia. Nikt nic nie wiem. Co do walki wieczoru. Będzie remis lub wygra Gołota. Choć 70% dawałbym na remis, wszka takie wydarzenie można dwa razy sprzedać:)
|
Nie było nikogo innego, tylko Krzysiu Ibisz...?
Co do głównej walki wieczoru, ja kibicuje Gołocie :) |
Wiadomo o której mniej więcej będzie główna walka?
|
Cytat:
|
Gdzie mmozna obejrzec ta walke ?
Mam cyfre plus, nie posiadam polsatu. juz mam. ipla.tv :/ na szczescie maja wersje na maca a co do walki Wygra Adamek. |
Cytat:
a wiadomo co z walka Szpili?? |
|
Cytat:
|
walka jest dostępna na SopCast http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale
|
IBISZ ten pedałek pasuje do tej gali jak nikt inny porazka
|
Cytat:
|
Cytat:
Wy też nie macie głosu w transmisji przez sop casta?? |
No nie mogę! Co tam robi Ibisz?
|
Cytat:
a tak na serio to idealny dodatek do tego calego cyrku:) |
Będzie jakiś soundtrack z tej walki z nutami co lecą przed wejściem zawodników na ring czy trzeba będzie każdej z osobna sobie poszukać
PS nie orientuje sie w galach boksu wiec bez jakiś glupich odpowiedzi :) |
Cytat:
|
masakra z tymi reklamami ,normalnie nie idzie ogladac
|
Cytat:
Za ile walka Gołoty i Adamka ? |
podobno o 23:00.
|
leci w tle jakis zrobiony na zamówienie kawałek hiphopowy... "wychodze na ring po to by cie zabic"
no comment |
Cytat:
Firma "Czas na walke" |
ale o co chodzi fajny kawałek ,gość sie tym dopinguje a zauważyliście co zrobił KOSTECKI przy słowie w piosence -FRAJERZY podczas wejścia
|
Dokladnie, wcale nie najgorszy :P
|
Cytat:
|
No Panowie zaraz Endrju da lekcję boksu dla lansowanego przez media "Górala" :P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl