Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [11.koleka] WISŁA KRAKÓW - PIAST GLIWICE..24.x.2009 GODZINA17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6475)

skeba 24.10.2009 17:32

Tak to jest jak zmienników nie mamy. Małecki może psuć sytuacje, ale tak ma zagwarantowane miejsce w pierwszej 11

Kluvi 24.10.2009 17:32

jak zawsze z przodu mamy gwiazdeczki 100 sytuacji 1 gol ;/;/
0 zaciętości nawet nie przycisnęliśmy..


i znów Małecki żenada.... a mówiliście o Pepe ;]

ps.
naszym się w ogóle nie chce grac!! kwa obciąć im pensje o połowę do końca sezonu!!

tofik 24.10.2009 17:32

A ja bym wpuścił Leszczaka za Brożka. :) W ogóle się Paweł nie stara.

vaazon 24.10.2009 17:33

Mały....może pokrzyczysz sobie na kogoś z zespołu..

For_FuN_ 24.10.2009 17:33

Piast gra tragicznie, a jest remis :D... Poraz kolejny Malecki marnuje 3 sytuacje, malo gry bez pilki, znowu bezproduktywny Kirm...

4fan_player 24.10.2009 17:34

Czarno to widzę. Jeśli nie wygramy tego mecze to dwa następne mogą być dla nas tragiczne w skutkach.

qchar90 24.10.2009 17:34

zas Patryczek ma pretensje...

skeba 24.10.2009 17:36

Brożka nie zmieni, kogo ma wpuścic ?
17 letniego zawodnika, który ani minuty nie spędził w ekstraklasie.
Nie mamy szerokiej ławki.

masterlag 24.10.2009 17:36

Małecki ostatnio się z tymi strzalami zablokował :| wku*wia mnie to....
Leszczaka za Brożka! . . .

znów Marcelo nam ratuje tyłki :) I <3 Marcelo! x) (*przynajmniej jak narazie*)

vaazon 24.10.2009 17:37

skeba takim tokiem myslenia, Leszczak nigdy nie zagra.

dawidex44 24.10.2009 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 807308)
Legia z 0;1 wyskoczyła na 5-0, my nie możemy. Tak to jest jak się ma 10 sytuacji, jedną wykorzystujemy. Piast miał 1 - to samo.
Małecki niech się więcej modli.

Jak można wyskoczyć z 0-1 na 5-0?

Kluvi 24.10.2009 17:37

skeba Lech wpuścił 18 latka który rzucał Diazem na lewo i prawo da się?

kto nie ryzykuje ten nie ma!! proste

skeba 24.10.2009 17:38

Marcelo ratuje dupę :P

For_FuN_ 24.10.2009 17:38

Lobodzinski zostal zmieniony? Boze, jedyny, ktoremu sie chcialo w pierwszej polowie i w dodatku jakos to wychodzilo.

IncognitoTSW 24.10.2009 17:39

Marcelo i bramka ;]

Wizard 24.10.2009 17:39

Brawo Marcelo :)

klubus 24.10.2009 17:39

no ulga ale teraz dalej ciśnąć!!

raztaman 24.10.2009 17:39

ufffffffff marcelo!

Syn Kangura z 1984 24.10.2009 17:41

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale wydaje mi sie ze Wisła gra kompletnie bez ambicji? Rozumiem ze nasza liga nie jest zbyt mocna, ale jak nasi pilkarze na kazdy mecz musza znalezc gdzies motywacje, bo jak w kazdym kolejnym meczu beda spacerowac to nawet jak zdobeda MP to w europie nic nie pokaza...

skeba 24.10.2009 17:41

Cytat:

Jak można wyskoczyć z 0-1 na 5-0?
2 nie wiem czemu nie wstawiłem.

No tak, ale Leszczaka to należy wpuszczać jak się wygrywa z Zagłębiem 3-0, a nie wpuszcza Cantoro, który już postępu nie zrobi.
Skorża boi dupę, nie wstawia młodych.
Jeśli chodzi o Małego to zaczał go wstawiać, kiedy Mały na Under 20 coś grał.

Devonisch 24.10.2009 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klubus (Post 807336)
no ulga ale teraz dalej ciśnąć!!

dalej?? trzeba wogóle zacząć cisnąć bo do tej pory wygląda to tak jak przyjacielski mecz kolegów z osiedla, po którem będzie grill i wódeczka.

buczo1985 24.10.2009 17:43

Żeby teraz tylko dowieźli do końca ten wynik!!! A najlepiej dobili jeszcze Piasta!!! Brawo Marcelo:D

Kluvi 24.10.2009 17:44

czemu nasz trener nie ma jaj?? ;/
Brożka z przodu nie ma!! czemu Leszczaka nie wpuści? :(

ps

bez przesady to są właśnie mecze gdzie można a wręcz należy dawać szanse młodym! Tym bardziej że nasze "gwiazdy" graja piach ;/

ps2

acha skeba widziałeś mecz Lyonu w LM?? tam wszedł < w sumie za kontuzjowanego> młody 20 latek który w TYM sezonie został dołączony do składu, nie dość że koleś strzelił brame na 1:1 to jeszcze grał nie na swojej pozycji! Jak wcześniej napisałem kto nie ryzykuje ten nie ma.

Mam nadzieje że padnie jeszcze 1 bramka dla nas!!

klubus 24.10.2009 17:44

Leszczaka za Brożka bo Brozio nic nie gra ani razu go w drugiej połowie przy piłce nie widziałem

sito 24.10.2009 17:47

dawać łeszczaka, nazwiska Brożka ani razu nie słyszałem w 2 połowie

alexion 24.10.2009 17:50

Na to się nie da patrzeć....

PeO 24.10.2009 17:51

Alvarez zmienił imię?

klubus 24.10.2009 17:51

oj Mały....

Hives4 24.10.2009 17:53

Leszczak lub Burliga wejdzie na 1 minutę... brawo Skorża...

sito 24.10.2009 17:53

Skorża po co ten Cantoro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

masterlag 24.10.2009 17:54

zamiast wpuścić Leszczaka w ok. 70min. to ten wpuszcza Burlige w 90... x|
To jest jedyne moje "ale" jakie mam do pana Skorży... Boi się stawiac na młodych...

skeba 24.10.2009 17:55

Skorża nie wpuszcza młodych. Nie wiem jak trzeba grać słabo, by kogoś zdjąc
1. Kirm - Nic nie gra od paru spotkań.
2. Brożek - 1,2 sytuacja na mecz, później nie widać go
3. Małecki - Cwaniak, nie potrafi wykorzystać setek, a ma pretensje do ch.j wie kogo

Niech Boguski wróci, Garguła też przyda się, bo narazie to na Piast wystarczy, a przyjdzie Lech, Legia i jak zwykle, remis albo porażka. Dobrze, ze z tymi gorszymi potrafimy grać

Brawo Maciek, 2 minuty sobie pobiega Burliga, będzie progress.

Konrad. 24.10.2009 17:55

Diaz musi nauczyć sie mysleć na boisku...

A dlaczego Skorża czeka ze zmianami do doliczonego czasu gry? Czy naprawdę jak Leszczak czy inny młody zawodnik wejdzie na boisko to świat sie zawali? Przecież to parodia drugi raz wpuszczać zawodnika na 20 sekund gry...

Hives4 24.10.2009 17:56

Burliga już drugi mecz, co prawda łącznie zagrał jakieś 30 sekund, ale Skorża wie lepiej...

IncognitoTSW 24.10.2009 17:56

A to Paweł grał w drugiej połowie?

Konrad. 24.10.2009 17:57

Żal mi Burligi... Szkoda koszulke brudzić...

vaazon 24.10.2009 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 807357)
Czy naprawdę jak Leszczak czy inny młody zawodnik wejdzie na boisko to świat sie zawali? Przecież to parodia drugi raz wpuszczać zawodnika na 20 sekund gry...

Polska myśl szkoleniowa wita :)

dawidex44 24.10.2009 17:58

Można odetchnąć z Ulgą:)

JrQ- 24.10.2009 17:58

nie wiem czemu Skorża Brożka trzymał...

Jazon 24.10.2009 17:58

Są 3 punkty, ale to nie tak miało wyglądać. Mogliśmy strzelić spokojnie 3-4 bramki nie musząc drżeć do końca o wynik.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl