Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10. kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków 18.10.2009 niedziela godz.17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6430)

Wojtas 04.10.2009 23:12

Lech Poznan??

Ktos zna tak klub???? O ile wiem sami sie odcieli ze nim nie są, dla mnie po ś.p Lech-u Poznan pozostala tylko mogiła.

ogladajac dzis mecz Kuchennych w Gdyni zastanwialem sie kto tu idzie na majstra ,bo Arka grala w sumie lepiej.Amika bez ladu i skladu, i bez kogos z jajami kto moglby wziasc gre na siebie.

We Wronkach bedzie dobrze :)

Jimi222 05.10.2009 02:28

Ja nie rozumiem czemu wszyscy mowia o remisie? Lech jest slaby(przynajmniej jak na razie) wiec nie widze zadnej przeszkody na drodze do WYSOKIEGO zwyciestwa! Czas wziasc rewanz na amice za 1-4 w Krk!
Wisla jest na tyle silna druzynyna, ze w polskiej lidze moze wygraz wyskoko z kazdym!
Pilkarze musza wyjsc tylko na boisko skoncentrowani i glodni strzelania bramek!
Jak sie zmobilizujemy to wygramy! (moze nawet 0-5 :D, oby bede trzymal kciuki)

HazikKrK 05.10.2009 04:40

Jak Lech bedzie w takiej formie jk dzisaj a Wisła zagra skutecznie to będzie pięknie :D

martin_6 05.10.2009 07:26

Panowie, nauczcie się w końcu odmiany nazwy klubu z Wronek, bo mnie irytuje, jak ktoś pisze "Amika" albo "Amici":
Mianownik: Amica [wym. amika]
Dopełniacz: Amiki
Celownik: Amice
Biernik: Amikę
Narzędnik: Amiką
Miejscownik: Amice
Wołacz: "Będziecie oglądać nasze plecy!" :D

Nauczyć się i pisać zgodnie z zasadami j. polskiego :)

arti 05.10.2009 07:43

Trzeba wyjść z pełną koncentracją i walczyć na 100% i wtedy jesteśmy w stanie wygrać.
Mam nadzieję, że w Amice:
1) Arboleda nie wróci do gry na mecz z nami
2) Nie dogadają się i nie przywrócą Rengifo. Zmotywowany Rengifo to jednak dwie półki wyżej niż Chrapek czy Mikołajczak. Praktycznie jeden Lewy w ataku to jednak znacznie mniejsze zagrożenie niż dwóch konkretnych, zgranych ze sobą napastników...

omen69 05.10.2009 07:48

Na papierze wszystko za Wisłą - w rzeczywistości pewnie też...

Drużyna na fali: Wisła [+] Lech [-]
Bezpieczeństwo posady trenera: Wisła [+] Lech [-]
Atmosfera w szatni: Wisła [+] Lech [-]
Atmosfera rezerwowych: Wisła [+] Lech [-]
Stawka: Wisła ma coś do udowodnienia za te 5 nie wygranych meczy z Lechem, Lech nawet jak wygra nie w kroczy na ścieżkę w grze o mistrza tylko umocni się w środkowej części tabeli...

Zatem Wisła wygra :)

KOMINEK 05.10.2009 08:30

Lech nie może przegrać. To jest podstawowe założenie. Wygrana dla nich byłaby krokiem do przodu remis zachowaniem tego, co było porażka to na 90% koniec marzeń o mistrzostwie.
Mając taką wizję wcale nie jestem pewien czy Lech zagra tak super ofensywnie.
Dużo w tym meczu będzie zależało od tego, co się wydarzy w ciągu tych dwóch tygodni. Nie zapomnijcie, że u nas na treningach prawie nikogo nie będzie.
Pytanie, kto wróci z kontuzjami i w jakim stanie psychicznym po spotkaniu z mocą trenerską dr Majewskiego

omen69 05.10.2009 08:48

Dokładnie dwa tygodnie to sporo czasu... ale tu znów może być na plus dla Wisły:
jak nasi obcokrajowcy awansują do mundialu a nasi rodzimi kopacze zagrają dobre mecze (indywidualnie i drużynowo) a młodzi powołani też się dobrze pokażą to powrócą naładowani pozytywną energią :)
co do Lecha to nie jestem pewny czy tak słabo zmotywowana drużyna lepiej zagra przeciwko Wiśle... po co mają wygrywać z Wisła jak zremisują potem z Ruchem czy przegrają z inną słabszą drużyną? przepaść punktowa stawia pod murem trenera Lecha a nie piłkarzy, którzy samo nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi :)

SlawekS 05.10.2009 09:04

Według mnie równie prawdopodobny jest remis jak i nasze zwycięstwo.
Co przemawia za remisem?
- mecz po przerwie na kadrę, co prawda z Lecha też 6 graczy wyjeżdża ale to my po kadrze zawsze mielismy ciężko
- Lech zepnie się na nas. To pewne. Animozje w szatni w takich chwilach nie mają większego znaczenia. No chyba że tamci piłkarze grają na zwolnienie Zielińskiego co nie jest wykluczone
- podejrzewam że dla Zielińskiego to być albo nie być. Co prawda Rutkowski zapowiada, że trenera nie zwolni ale mówił to jeszcze przed meczem z Arką. Remisu w Gdyni i prestiżowej porażki u siebie z nami pewnie by nie przeżył
- zawsz nam się ciężko grało w Poznaniu. Co prawda teraz gramy we Wronkach ale ...
Co przemawia za zwycięstwem?
- nasza forma: jak chcemy to bawimy się z każdym w kotka i myszkę.
- Ćwelong z Jirsakiem nabrali pewności siebie i to jest jeden z największych plusów tej rundy
- wystarczy wyłączyć z gry Peszkę i Lewego i w zasadzie o wynik można być raczej spokojnym
- żaden z ich bramkarzy nie jest pewien czy zagra w meczu a nawet jeśli zagra to nie wie czy zagra w następnym. To istotne bo stres u bramkarza jest bardziej istotny niż u jakiegokolwiek innego gracza
- inaczej niż w ubiegłym sezonie - obecnie szybko strzelamy pierwsze gole. Jesli tak się stanie to wielce prawdopodobna jest powtórka wyniku z Wrocławia
- my zagramy na większym luzie. Dla nas remis we Wronkach jest dobrym wynikiem a dla nich nie
- we Wronkach jest zupełnie inna atmosfera niż w Poznaniu. I nasi i ich piłkarze to czują
Mimo wszystko więcej więcej argumentów przemawia za zwycięstwem :-)

saklak1906 05.10.2009 09:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez omen69 (Post 800548)
co do Lecha to nie jestem pewny czy tak słabo zmotywowana drużyna lepiej zagra przeciwko Wiśle... po co mają wygrywać z Wisła jak zremisują potem z Ruchem

Dla nich wygrac z Wisla czy Legia to jedyne sukcesy i potem rok jarania sie jak glupi zarowka ze sa od nas lepsi i to im sie mistrzostwo nalezy( z tego co pamietam to powiedzial Lewandowski ze znami wygali i sie im nalezy).

Na nas zie zepna to jest pewne ale na Legie tez sie podobno spieli i dostali po dupach wiec jestem spokojny.Jedyny plus dla nich to to ze graja u siebie albo i nie bo ich miejscowi zjedza jak z nami wtopia.

Jazon 05.10.2009 09:36

Gdyby mecz był za tydzień, to liczyłbym na pewne zwycięstwo. My jesteśmy w niezłej formie (co pokazał mecz ze Śląskiem), a Amika na chwilę obecną to ogóry. Ale przez tę przerwę na reprezentację kwestia formy Wisły za 2 tygodnie jest dla mnie lekką niewiadomą. Mam jednak nadzieję, że ten dryg który złapali ostatnio, siedzi im mocno w głowie i że przerwa na reprę go nie posypie.
Na pewno na fali jest Małecki, świetnie się musi czuć Ćwielong grający ostatnio i strzelający gole, także Brożek, który wraca na strzelecką ścieżkę. Wraca dobra atmosfera do zespołu, a to bardzo ważne.

pan_premier 05.10.2009 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 800410)
. Chyba teraz nikt nie uważa, że z jakimkolwiek innym trenerem Wisła po 9 kolejkach miałaby komplet zwycięstw bez jednego remisu. Zmiana trenera to zmiana "myśli", poznawanie piłkarzy, ich możliwości, mentalności itp.

o ile błem przeciwny wywalaniu Skorży, o tyle uważam, ze chyab tylko z Majewskim mielibyśmy widocznie mniej punktów.

Panowie liga w tym sezonie to dno.

co do meczu, remis mnie usatysfakcjonuje.
Moze i nowy Lech ma klątwę wronek, ale Wisła równiez ja posiada :)

jova 05.10.2009 11:21

Szkoda, że Sobol wypadł akurat w takim momencie. Bardzo obawiam się o postawę Jirsaka w meczu z Lechem. Zieliński pewnie ustawi ich w 4-5-1 i zagęści środek, a mi jakoś ciężko wyobrazić sobie Tomasa seryjnie odbierającego piłkę lechitom. Z kolei otwarta gra i wymiana ciosów to byłby dość kiepski pomysł, bo naszym obrońcom ostatnio zdarza się przysypiać, a Peszko i Lewandowski są w dobrej formie.
Oby Diaz zagrał najlepszy mecz w sezonie.

Zwitter 05.10.2009 11:33

Ja mam nadzieje, że Wiślacy będą coś chcieli udowodnić Lechowi i zdeterminowani i skoncentrowani na maxa wyjdą na ten mecz. Lech będzie się chciał za wszelką cenę przełamać, w dodatku jakoś specjalnie ich nikt nie będzie musiał mobilizować na ten mecz, będą chcieli pokazać, że mimo dużego kryzysu formy są w stanie wygrać z Wisłą, która jest na fali.

Kto wie, kiedy wreszcie wrócą Boguski i Garguła? Coś mi tu śmierdzi bo jakiś czas temu mieli wrócić do treningów, lub chociaż jeden z nich. Jak sprawa wygląda?

hunter TSW 05.10.2009 12:25

Jak narazie większość argumentów przed meczem z Lechem jest po naszej stronie. Oby tak zostało bo jak wiadomo przerwy na repre nam raczej nie służą. A Lewndowskiego to tak obiektywnie patrząc ostatnio to bym nie przeceniał.

BRTS39 05.10.2009 13:07

Zaryzykuje teze że Mistrz Polski dla Wisełki , a liga bedzie tak dlugo ciekawa aż w czołowce będzie Ruch Polonia i Lechia i życze im zeby tak bylo jak najdluzej.

!!IRIVER!! 05.10.2009 13:17

Nie ferujcie wyroków, że będziemy mistrzem po 9.kolejce... zostało jeszcze ponad 20 meczów, może się wiele zdarzyć, wystarczą kolejne 2-3 kontuzje i będzie ciężko... jasne, że jesteśmy głównym faworytem, ale nic na razie pewnego nie jest.

saklak1906 05.10.2009 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 800620)
Nie ferujcie wyroków, że będziemy mistrzem po 9.kolejce... zostało jeszcze ponad 20 meczów, może się wiele zdarzyć, wystarczą kolejne 2-3 kontuzje i będzie ciężko... jasne, że jesteśmy głównym faworytem, ale nic na razie pewnego nie jest.

Dokladnie w tamtym sezonie po rundzie jesiennej Amika sie juz koronowala i planowala mistrzowska fete a wiemy jak skonczyla.
Zobaczymy jak sie skonczy runda i co sie bedzie dziac w przerwie zimowej a potem sie zobaczy, na razie wszystko zmierza ku temu ze uda sie obronic tylul, ale droga jeszcze daleka i wyboista.

grogoriogreg 05.10.2009 14:09

powiem krótko, to będzie najtrudniejszy mecz w sezonie, mecz na szczycie, Lech i Wisła na maksa spięci, wygrana Wisły już w 10 kolejce będzie znaczyła to że Lech się nie będzie liczył w walce o majstra.

Jeśli nie zwolnią Zielińskiego, będziemy mieć 10% więcej szans na korzystny wynik.

Wojtas 05.10.2009 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 800621)
Dokladnie w tamtym sezonie po rundzie jesiennej Amika sie juz koronowala i planowala mistrzowska fete a wiemy jak skonczyla.
Zobaczymy jak sie skonczy runda i co sie bedzie dziac w przerwie zimowej a potem sie zobaczy, na razie wszystko zmierza ku temu ze uda sie obronic tylul, ale droga jeszcze daleka i wyboista.



Ja zawsze podkreslam ,ze pamietajac ostatni sezon i przewage Kuchenek ,w tej lidze nic nie wiadomo dlatego na dzis dzien niech nikt sie zabardzo nie jara ta wysoka przewaga ,bo 2-3 mecze i mozna ja latwo roztrwonic.

Ja tak sobie mysle--Amika ma spotkanie z nami i dla nich jest to mecz-klucz.Albo wygraja i sie odbiją ,po czym dostana nowego kopa ,albo to my wygramy i zrobi sie juz 14 pkt co jest bylo nie bylo dosyc duza roznica punktowa.

Zreszta mam dziwne przeczucie ze te Ruchy i Bytomie i tak oslabną Amika chyba tez i naszym najwazniejszym konkurentem jak od kilkunastu lat z przerwą na Grodzisk i Lubin , bedzie (L)

SlawekS 05.10.2009 15:48

Jak pokazuje kilka ostatnich sezonów poza Wisłą i Legią nie było zespołu który w stabilny sposób byłby w czołówce. Bełchatów, Lubin i Polonia Warszawa to wybryki jednego sezonu. Arka w ubiegłym sezonie wytrzymała jedną rundę. Podobnie będzie pewnie i obecnie z Bytomiem i Ruchem. Jedynym przeciwnikiem jaki pozostanie będzie Legia

konrad1991tsw 05.10.2009 15:57

Moim zdaniem to będzie jeden z ważniejszych meczów, ale nie najważniejszy. Bo mimo wszystko to poważniejszym rywalem do MP jest Legia a nie Lech, który już ma dwucyfrową stratę do Nas. Wspominacie że w zeszłym sezonie Lech miał nad nami kilkupunktową przewagę i jak to się skończyło... Ok, ale spójrzcie na to z tej strony że oni wtedy mieli nad nami góra 5pkt. a my w tym momencie jesteśmy 11 pkt. przed nimi. Jakby nie patrzec różnica duża, a dodatkowo jest jeden podstawowy atut po naszej stronie - po prostu jesteśmy w formie, a kuchenki są w kiepskiej dyspozycji, także psychicznej. Tak więc nie ma co się nadmiernie spinac na ten mecz, w tym sezonie na pewno czekają nas ważniejsze mecze. Osobiście liczę że wygramy z nimi, jeśli tylko nie w przerwie na reprezentację nikt z Naszych piłkarzy nie złapie kontuzji.

royalmichael 05.10.2009 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 800448)
Ale trzeba uważać, bo Peszko z Lewandowskim potrafią rozmontować każdą defensywę.

A Brożek z Małeckiem, Kirmem, Ćwielongiem [ostatnio] + prostopadłymi zagraniami Jirsaka rozmontowują każdą obronę.

Ogryzek 05.10.2009 17:30

To jest jeden mecz i o tym trzeba pamiętać. Dyspozycja dnia, trochę szczęścia i Lech spokojnie może nas ograć. Legia też niby łatwo miała mieć w Białymstoku a pierdnąć nie mogli (że tak powiem) :D

Trochę pokory, dla nich to mecz ważniejszy niż dla nas i to może być ważne. Spodziewam się meczu podobnego co w Lubinie o Superpuchar - coś około remisu. Zdecydują niuanse. Oby mecz był zwycięski:)

BTW
Lech nie jest słabszy (wiele słabszy) od Wisły czy Legii, mają tylko problem z wygrywaniem z potencjalnie słabszymi... a my Bełchatowem nie jesteśmy i na nas się sprężą:)

gigant 05.10.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 800636)
powiem krótko, to będzie najtrudniejszy mecz w sezonie, mecz na szczycie, Lech i Wisła na maksa spięci, wygrana Wisły już w 10 kolejce będzie znaczyła to że Lech się nie będzie liczył w walce o majstra.

Coraz bardziej mnie to irytuje. I zapamiajcie jeden z drugim na wieki: o majstra "gra" się w Wielkop(ompowni balonów)olsce.My gramy o mistrza.
Gramy mecz z przeciętną,by nie powiedzieć słabą drużyną i tylko od naszych piłkarzy, lub raczej od ich chciejstwa zależy czy żegnamy Amicę w drodze do celu, czy podajemy im pomocną dłoń.

Markus 05.10.2009 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 800590)
Kto wie, kiedy wreszcie wrócą Boguski i Garguła? Coś mi tu śmierdzi bo jakiś czas temu mieli wrócić do treningów, lub chociaż jeden z nich. Jak sprawa wygląda?

Też mnie to ciekawi. W kontekście zapewnień, które już tyle razy słyszeliśmy, wiadomości podawane przez lekarzy Wisły są jeszcze mniej wiarygodne, poważne i stokroć bardziej kompromitujące, niż sowiecka propaganda sukcesu.

Czy ktoś panuje nad ich rehabilitacją? Wie, co robi? A może dalej nasze medyczne orły nie potrafią prawidłowo zdiagnozować i ocenić problemu?

A jeśli chodzi o Lecha - nie wolno go lekceważyć. To dla Wisły będzie najtrudniejszy przeciwnik w tej rundzie.

mr_kwolf 05.10.2009 20:52

Widzę że chorągiewki znowu swoje. Pamiętam jak po meczach z Levadią na tym forum można było przeczytać apokaliptyczne wizję o braku szans na mistrza, środku tabeli i inne tego typu posty. Pamiętam jak słowa redaktora Kołodziejczyka (czy jakoś tak), który prognozował (jak widać słusznie) że w połowie października Wisła będzie prowadziła z przewagą paru punktów było tutaj przedmiotem żartów, podejrzeniem o ironizowanie sobie z Wisły itp.

Wystarczyło pare meczów by koronować Wisłe, skreślić Lecha itd. Pamiętajcie że teraz jest kadra, długa przerwa a w tamtym roku po takiej przerwie dostaliśmy u siebie srogą lekcję od Lecha a nastroje były podobne (Lech grał w lidze przeciętnie, przegrywając z Arką w Gdyni). Żeby historia się nie powtórzyła bo w prawie takim samym składzie personalnym Lecha nie przegrał z nami od 1.5 roku

mariusz92abg 05.10.2009 21:40

panowie spokojnie z tym optymizmem:),pamietacie jak bylo jakies 4,5 lat temy????,tez w pazdzierniku mielismy nad Legia jakies 11 pkt przewagi,a pozniej to oni zostali Mistrzem Polski,nie zebym krakal i narzekal,ale troszke trzeba ostroznie do tego podchodzic i nie napinac sie:)

cassius31krakow 06.10.2009 07:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariusz92abg (Post 800807)
panowie spokojnie z tym optymizmem:),pamietacie jak bylo jakies 4,5 lat temy????,tez w pazdzierniku mielismy nad Legia jakies 11 pkt przewagi,a pozniej to oni zostali Mistrzem Polski,nie zebym krakal i narzekal,ale troszke trzeba ostroznie do tego podchodzic i nie napinac sie:)

i wówczas do Legii zamiast Jacka Zielińskiego (sic!) trafił Dariusz W. czyli 'trener - mecz kupię". I stał się cud :>

Griszka30KR 06.10.2009 07:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 800789)
Też mnie to ciekawi. W kontekście zapewnień, które już tyle razy słyszeliśmy, wiadomości podawane przez lekarzy Wisły są jeszcze mniej wiarygodne, poważne i stokroć bardziej kompromitujące, niż sowiecka propaganda sukcesu.

.

Przyłaczam się do tego.Mieli juz w październiku grac ,a tu nawet nie słychac o treningach z pełnym obciązeniem.

KOMINEK 06.10.2009 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 800789)
Też mnie to ciekawi. W kontekście zapewnień, które już tyle razy słyszeliśmy, wiadomości podawane przez lekarzy Wisły są jeszcze mniej wiarygodne, poważne i stokroć bardziej kompromitujące, niż sowiecka propaganda sukcesu.

Czy ktoś panuje nad ich rehabilitacją? Wie, co robi? A może dalej nasze medyczne orły nie potrafią prawidłowo zdiagnozować i ocenić problemu?
.

A jacy to są Ci lekarze Wisły bo po zwolnieniu Urbana ja nie słyszałem o tym by ktoś nowy został zatrudniony ??

Markus 06.10.2009 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 800872)
Info z sierpnia.

Nie przypominam sobie żeby ktokolwiek zapewnił w 100% że wrócą w tej rundzie do gry (chyba że coś przegapiłem?)
Jedynie do treningów (na których jedynie truchtali i na jednym z nich Boguskiemu bodajże coś się odnowiło).. ale od treningów do gry i to po kontuzji jest daleka droga dlatego pisałem żeby się przedwcześnie nie jarać.

Więc przypomnę, że Boguski miał wrócić najpierw za 2, potem najpóźniej za 4 tygodnie licząc od maja. Przypominam sobie też wiele innych prasowych doniesień, że jeden i drugi lada chwila wznowią treningi z resztą drużyny, że będą już lada dzień ćwiczyć z pełnym obciążeniem (ot, choćby przed odwołanym sparingiem z Liverpoolem). Ciężko zliczyć ilość nietrafionych informacji pojawiających się na ten temat ze strony działaczy i lekarzy Wisły.

Jak rozumiem, sytuacja dalej się nie zmienia i trwa czeski film pt. "Nikt nic nie wie". Może wrócą, może nie. Trwa chaos i ciągłe przekładanie terminu.

Dlatego ponawiam pytanie retoryczne, nawiązując i do wypowiedzi Kominka - czy w tym klubie jest jakiś lekarz, który wie, co to medycyna i ma pojęcie, co się dzieje, jak diagnozować, rehabilitować i leczyć? Czy jak zwykle - pełna prowizorka?

63.5 Kg 06.10.2009 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 800873)
A jacy to są Ci lekarze Wisły bo po zwolnieniu Urbana ja nie słyszałem o tym by ktoś nowy został zatrudniony ??

No wlasnie bo lekarzem zostal gosc z druzyny mllodej ekstraklasy...

Wojtas 06.10.2009 16:53

Ale sie chaos zrobil z powrotami Rafała i Guły.Co chwile podawano ze wroca "za kilka tygodni" ...

Czlowiek czeka i czeka ,zwolniono Urbana i chyba nalezalo by zatrudnic jakiegos fachowca no chyba ze w ramach oszczednosci wskoczy za niego ta jeszce wczesnej zwolniona sprzątaczka.

naprawde to juz sie robi troche kompromitacja ,bo z kontuzjii Garguly i Boguskiego zaczyna sie robic jakas tajemnica.

węgorz2 06.10.2009 17:06

masz racje ,blokada informacji ,nigdzie żadnych info o poprawie,rokowaniach itp

grzesiek632 06.10.2009 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 800991)

naprawde to juz sie robi troche kompromitacja ,bo z kontuzjii Garguly i Boguskiego zaczyna sie robic jakas tajemnica.

Cicho! Musisz ''dziubać'' ta sprawe? Powrot Guły i Boguskiego ma byc elementem zaskoczenia na amice:rotfl:

A tak na serio to wiem że *uja wiem..:-P

masada 06.10.2009 19:11

Swoja drogą to jestem niezwykle ciekawy jak z nimi oboma zdrowymi i w pełni dyspozycji Skorża ustawiłby skład przeciwko takiemu Lechowi. Jezzu, no Paweł w obecnej formie to chyba ława, nie? :o ;D

Grzadq 06.10.2009 19:27

Cytat:

Paweł w obecnej formie to chyba ława, nie? :o ;D
Śmiechem żartem, ale ... tak! Wiadomo że dla Boguskiego musi być miejsce. Kogo zdjąć? Małego? Kirma co niby strzelić nie umie ale asysty ma przednie? Ćwielong który zawsze noge dołoży i robi zamieszanie na skrzydłach? No Paweł byłby (sic!) pierwszy do odstrzelenia.

Ogryzek 06.10.2009 19:30

Wtedy może byłaby rotacja w składzie a nie żelazna 11 i żelaźni 3 rezerwowi:)

Pablo84 06.10.2009 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 800998)
Cicho! Musisz ''dziubać'' ta sprawe? Powrot Guły i Boguskiego ma byc elementem zaskoczenia na amice:rotfl:

A tak na serio to wiem że *uja wiem..:-P

Skoro obaj ćwiczą ze wszystkimi piłkarzami, więc chyba to logiczne, że z ich zdrowiem jest coraz lepiej?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl