Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Bytom, niedziela, 20.09.2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6310)

Markus 20.09.2009 16:30

Na rzie bardzo źle to wygląda.

Kilka rzeczy może przerażać w wykonaniu Wisły - przerażająca jest ilość prostych błędów i niedokładności w naszym zespole, złych wyborów, wpadek w asekuracji, rozegraniu...

A najbardziej przeraża zachowanie naszych w rejonie szesnastki rywali. Czyżby chcieli pobić jakieś rekordy nieporadności?

SĘDZIA ZGRED 20.09.2009 16:40

Nie chce się biegać im, nie umieją przyjmować piłki, strzelać, za dużo myślą, grają starsznie niedokładnie, wogóle wszystko jest do kitu u nich.... czy naprawdę nieda się nic już znich wycisnąć ...??!!!Panie MAcieju gramy coraz gorzej z koljki na kolejkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MMTS 20.09.2009 16:41

Kirm do zmiany, Łobo do zmiany, Diaz do zmiany....
znowu bez pomysłu, bez stylu, be zgrania...

Lechista69 20.09.2009 16:41

jak patrze na twarz lobodzinskiego to wszystko mi sie odechciewa, nie biega i robi mine takiego smutnego psa bo musi sie meczyc, zmien go Maciek!

vaazon 20.09.2009 16:42

Wpuścić Jirsaka na drugą połowę, zeby było jakieś rozegranie i pomysł w przodzie...

skeba 20.09.2009 16:43

Diaz oprócz bramki nieuznanej nic nie robi.
Brożek - nie chce mu się grać.
Lobodzinski - Koleś wygląda na zmęczonego, nic nie robi, bez polotu. Brak zwodu, wszystko himeryczne.

wislak1986 20.09.2009 16:44

To jest dramat... po co nam te rzuty wolne jak podchodzi Głowa i nawet nad murem nie potrafi podkręcić...i to któryś raz z kolei.

mercury 20.09.2009 16:44

Łobodziński? Jeden z niewielu którym się coś chce. Świetnie zagrał prostopadle do Kirma, przynajmniej widać, że się stara tam na skrzydle coś robić, ale sam nic nie zdziała. Ogółem najgorzej dla mnie wypada Mały. Za dużo strat, niecelnych podań i zbyt dużo nieporadności.

jaszczur90 20.09.2009 16:45

Pewnie nasze chłopaki się zestresowały, że Cupiał na trybunie pierwszy raz się pojawił i grają nerwowo :-p Będzie 2-1 dla nas :-)

Hives4 20.09.2009 16:45

Ślepi jesteście? Łobodziński zagrał piękną piłkę do Kirma, który zmarnował setkę. I po kim jedziecie? Po Łobodzińskim... Kirm gra beznadziejnie.

wislacki 20.09.2009 16:46

Kirm nawet nieźle, stara się rozgrywać, tyle co setkę zmarnował.
Ogólnie gra nie najgorsza, brakuje takiego Boguskiego, czy Graguły, który wiedziałby co zrobić tuż przed polem karnym Polonii, gdy w szesnastce 3 Wiślaków. Duet Mały-Brozio nie będzie działał wiecznie.

Jeśli chodzi o Diaza to był spalony, ale z kamery wyglądało to czysto.

wislak1986 20.09.2009 16:48

Miejmy nadzieję, że ta stracona bramka podziała motywująco. Już się niektóre gwiazdy zbyt pewnie poczuły. Niestety spotkania do tej pory wypisz wymaluj rewanż z Levadią. Obym był złym prorokiem.

Markus 20.09.2009 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 794869)
Diaz oprócz bramki nieuznanej nic nie robi.
Brożek - nie chce mu się grać.
Lobodzinski - Koleś wygląda na zmęczonego, nic nie robi, bez polotu. Brak zwodu, wszystko himeryczne.

Na razie Łobodziński, choć gra źle, wcale nie jest najgorszy w naszej drużynie - jeszcze gorzej prezentują sie środkowi pomocnicy (kompletnie nie potrafią rozprowadzić piłki, nie licząc jednego podania Sobolewskiego), Kirm, także tragicznie składający się do strzałów Małecki.

Nie ma skrzydeł, środka pola, gry bez piłki, nasi stoją i pasywnie czekają - tak się nie da wygrać, coś musi ulec zmianie.

Nie można opierać się tylko na sporadycznych próbach presingu i zgarnianiu "drugich piłek" w grze ofensywnej. I nie można być tak rozkojarzonym pod bramką rywala, jak np: Małecki.

Eustachy 20.09.2009 16:49

Jesli chodzi o nasza gre pod bramka Polonii, to jest niestety bardzo bardzo zle. Niedokladnosc i nieporadnosc przeraza.

Skorza musi dokonac jakis zmian jezeli chce przynajmniej zremisowac ten mecz. Nie ma wielkiego wyboru, wiec powinien chociaz wymienic najslabsze ogniwo, czyli za totalnie beznadziejnego Lobodzinskiego wpuscic Cwielonga.

JrQ- 20.09.2009 16:51

Kirm gra dzis rzeczywiscie slabo.
Kto krytykuje Lobo to chyba meczu nie oglada...

Wygramy 3-1 :P

wislak1986 20.09.2009 16:52

Wg mnie jest spotkanie pod umiejętności Tomasa, który mógłby bić prostopadłe i długie piłki przez co tu dużo pisać niezbyt pewną obronę Bytomian.

Tylko czy dostanie szansę... Wpuściłbym go na całą drugą połowę...z Pepe bym na razie poczekał.

spinnaker 20.09.2009 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mercury (Post 794872)
Łobodziński? Jeden z niewielu którym się coś chce. Świetnie zagrał prostopadle do Kirma, przynajmniej widać, że się stara tam na skrzydle coś robić, ale sam nic nie zdziała. Ogółem najgorzej dla mnie wypada Mały. Za dużo strat, niecelnych podań i zbyt dużo nieporadności.

Popieram, Małego lubię ale to co pokazuje dzisiaj do tej pory to straszne dno. Gra strasznie samolubnie. W ogóle strasznie się ślamazarnie wszyscy poruszają. Ale i tak jestem dobrej myśli i wiem że wygramy :)

Proud 20.09.2009 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 794878)
Skorza musi dokonac jakis zmian jezeli chce przynajmniej zremisowac ten mecz. Nie ma wielkiego wyboru, wiec powinien chociaz wymienic najslabsze ogniwo, czyli za totalnie beznadziejnego Lobodzinskiego wpuscic Cwielonga.

najsłabsze ogniwo?

to Małecki, Brożek, Kirm ewentualnie Sobolewski.

Łobodziński jest jedynym który coś się stara...a jak go podwajają to cięzko żeby coś zrobił.

Malecki ma z 10% celność podań...

Cwielong za Małeckiego...


jak się ogląda taki mecz, po derbach Menchesteru, to widać gdzie jest nasza piłka. I ja już do naszych nie mam pretensji za Levadie...po prostu to jest poziom ligi estońskiej.

Witoldon 20.09.2009 16:54

Widzę, że niektórzy oglądają inny mecz, bo dla mnie Łobo nie gra tak tragicznie. Kirm mało widoczny (zepsuł sytuację), a Małecki i te jego podania oraz strzały...

Kamson 20.09.2009 16:54

Wszystko pięknie, tylko nie ma wykończenia... strzały 7:1, do tego nieuznana bramka Diaza.
Miejmy nadzieje, że w 2 połowie to nam sie poszczęści.

kk23 20.09.2009 16:56

Środek nie istnieje, niech Skorża da szansę Jirsakowi. Łobodziński nie najgorzej, stara się i centruje całkiem nieżle dzisiaj. Trochę mało zaangażowania po stronie naszych graczy. Mam nadzieję, że skończy się 2-1:)

Eustachy 20.09.2009 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 794885)
najsłabsze ogniwo?

to Małecki, Brożek, Kirm ewentualnie Sobolewski.

Łobodziński jest jedynym który coś się stara...a jak go podwajają to cięzko żeby coś zrobił.

Malecki ma z 10% celność podań...

Cwielong za Małeckiego...


jak się ogląda taki mecz, po derbach Menchesteru, to widać gdzie jest nasza piłka. I ja już do naszych nie mam pretensji za Levadie...po prostu to jest poziom ligi estońskiej.

Lobodzinski byl wg mnie nie tylko najslabszy, ale i zdecydowanie najwolniejszy na placu. Wiekszego zolwia trudno sobie wyobrazic. Poza jedna pilka, ktora przeszla do Kirma dzieki ostrej nieporadnosci obroncow Bytomia, absolutnie nic nie ugral i zanotowal przy tym kupe strat.

Na cale szczescie Skorza juz go sciagnal.

Musze jednak przyznac, ze wymienione przez Ciebie nazwiska rowniez nadawaly sie do zmiany i to jeszcze w pierwszej polowie, tyle ze ich juz nie ma kim po prostu zastapic...

JrQ- 20.09.2009 16:59

Wszedl Pepe, zobaczymy ^^

Markus 20.09.2009 17:04

Przed chwilą Brożek powinien wyrównać - niepojęte, dlaczego nawet nei probował wślizgiem sięgnąć piłki. "Olewactwo" na maksa.

lodecki 20.09.2009 17:05

Brożek jest DRAMATYCZNIE słaby w tym meczu. Dramatycznie gra. Podobnie Małecki ktory sie stara walczy, biega cos probuje ale z mizernym skutkiem.

Wszedl Cwielong, zobaczymy moze cos szarpnie, sama gra nie wyglada tragicznie bo powinnismy ten mecz wygrywac, jesi nie poprawimy skutecznosci to Polonia ten mecz wygra to gra tam kilku doswiadczonych gosci zeby sie przestraszyli wygranej.

Kolumbus 20.09.2009 17:07

ale padaczka, tu nie chodzi nawet o umiejetnosci, dajcie nam trenera z jajami...

Markus 20.09.2009 17:08

Teraz Sobolewski - kolejny bardzo prosty, wręcz kompromitujący bład w zwykłym prowadzeniu piłki...

To co wyprawia Małecki przy oddawaniu strzału sprawia, że robi mi się słabo - on dziś nie umie dobrze kopnąć piłki!

vaazon 20.09.2009 17:08

BRAWO PAWEŁEK! W końcu coś nam wybraniasz ale gdzie było krycie??

Maciuś 20.09.2009 17:09

Kisi sie Brozek u nas oj kisi.

Tylko_Wisła! 20.09.2009 17:09

Zaraz rozwale monitor. To jest tragedia !

Ps. Brawo MArio


Edit : Zaraz mnie krew zaleje !!!!! Co to ma być ? Mistrz Polski ? Niepotrafią 10 podań wymienić ;/

Walczyć Wisła Walczyć !!

superbeam 20.09.2009 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 794874)
Ślepi jesteście? Łobodziński zagrał piękną piłkę do Kirma, który zmarnował setkę. I po kim jedziecie? Po Łobodzińskim... Kirm gra beznadziejnie.

Krim poza zmarnowaną setką gra bardzo dobrze. Stara się walczy, podaje! Obyśmy mieli 10 takich Kirmów to o wynik byłbym spokojny.

qchar90 20.09.2009 17:13

Małecki nie wiem co on jeszcze robi na boisku ;/ On nigdy nie bedzie skrzydlowym, gdyz nie potrafi dosrodkowac pilki, mnostwo strat, Brozek to samo ;/
przykro sie patrzy na ten mecz :(

Jak myslicie wpusci Cantor czy Jirsaka?
juz powinien Tomka wpuscic.

Markus 20.09.2009 17:14

Skroża też przegrywa ten mecz - brak dobrej zmiany, zła taktyka, nie wiem, czemu trzyma na ławce Jirsaka, skoro nie ma środka pola? Diaz i Sobolewski są do zmiany.

vaazon 20.09.2009 17:15

Najgorsi: Sobol, Brożek, Małecki.

qchar90 20.09.2009 17:16

Pewnie Tomka wpusci po 70 minucie, bo jak wpusci Cantoro to juz bedzie smiech na sali:(
brak determinacji u co nie ktorych ;/

Markus 20.09.2009 17:17

Narzekaliście na Łobodzińskiego (i poniekąd słusznie), ale co wniosła zmiana go na Ćwielonga? Nic.

To nie Łobodziński był i jest dziś największym problemem Wisły.

martiness 20.09.2009 17:18

Przyda się taki zimny prysznic..
A Głowacki dziś w Gazecie opowiadał jak to nie odbije im sodówka mimo kilkupunktowej przewagi..

qchar90 20.09.2009 17:19

Kirm to ma pecha ;/ kolejny slupek?poprzeczka :(

Markus 20.09.2009 17:20

Ależ centra Piotra Brożka! W aut! To już coś wiecej niż skandal...

Tylko_Wisła! 20.09.2009 17:21

Nie wiem czy sie śmiać czy płakać ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl