Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6300)

Cetnik 02.12.2009 22:32

Przejdą,przejdą bo w końcu będą wysoko rozstawione w następnej rundzie dzięki tym wszystkim zwycięstwom. :) Mecz niesamowicie emocjonujący,w większości czasu wyrównany ale jak to się mówi ładnie: Wygrała drużyna lepsza. :)

kosaTS 02.12.2009 23:05

PLAKATY do następnych meczy wstawiajcie :D !

Roger_biezanow 03.12.2009 10:29

Mecz świetny, takiego bilansu chyba nawet najwięksi optymiści się nie spodziewali:)
Dla chętnych troche fotek z wczorajszego meczu: Galeria

Marszałek 03.12.2009 10:51

A którą grupę mamy po rundzie zasadniczej w Play off?

jaitylkoja 03.12.2009 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 804285)
Pytanie brzmi - co my w Eurolidze zdziałamy, skoro mamy najsłabszy skład od paru lat?

Tak chciałem zacytować post, z czasu gdy dowiedzieliśmy się, że gramy w eurolidze. Do osobistego zastanowienia :p

Ałgaja 03.12.2009 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 825066)
A którą grupę mamy po rundzie zasadniczej w Play off?

Żadną czyli wszystkie ;)
Po RS tworzy się wspólną tabele wszystkich 16 zespołów, które awansowały dalej i na jej podstawie tworzy się pary 1 z 16, 2 z 15 itd.

Marszałek 03.12.2009 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ałgaja (Post 825070)
Żadną czyli wszystkie ;)
Po RS tworzy się wspólną tabele wszystkich 16 zespołów, które awansowały dalej i na jej podstawie tworzy się pary 1 z 16, 2 z 15 itd.

A no to nie ma się co napalać tylko de facto trzeba czekać do końca rozgrywek.

PvD 06.12.2009 20:19

Wiślackie mikołajki w Prokocimiu

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków oraz koszykarki Wisły Can-Pack Kraków zorganizowali wiślackie mikołajki w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym Kraków-Prokocim.

Kibice oraz zawodniczki odwiedzili tym razem oddział rehabiltacji. Drużynę Wisły Can-Pack Kraków reprezentowały Liron Cohen, Katka Zohnova, Agnieszka Majewska, Ewelina Kobryn i Ania Wielebnowska. Dzieci otrzymaly zarówno wiślackie gadżety jak również różnorakie artykuly biurowe (kredki,flamastry, długopisy, zeszyt itp) oraz maskotki.



Podczas odwiedzin panowała miła i sympatyczna atmosfera,a dzieci z uśmiechem na twarzy rozmawiały z naszymi zawodniczkami na różne interesujące tematy.

Oprócz wiślackich paczek dla każdego pacjenta przekazano szpitalowi pozostałą część artykułów biurowych, które znajdą się w szpitalnej świetlicy gdzie młodzi pacjenci będą mogli z nich korzystać.

Na koniec Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków pragnie gorąco podziękować drużynie Wisły Can-Pack Kraków za przyłączenie się do naszej akcji. Dziękujemy zawodniczkom, które razem z nami udały się z mikołajkowymi paczkami do szpitala: KATKA ZOHNOVA, ANIA WIELEBNOWSKA, LIRON COHEN, EWELINA KOBRYN, AGNIESZKA MAJEWSKA - DZIĘKUJEMY!

Galeria na stronie SKWK

kosaTS 07.12.2009 10:55

Jakie są najbliższe mecze Wisły Can Pack w Krakowie w tym roku ?? Bo w Kalendarzu Wiślaka jest co innego, a na stronie wislacanpack.pl jest co innego ??

madenn 07.12.2009 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 826725)
Jakie są najbliższe mecze Wisły Can Pack w Krakowie w tym roku ?? Bo w Kalendarzu Wiślaka jest co innego, a na stronie wislacanpack.pl jest co innego ??

http://www.plkk.pl/index.php?p=clubs&id=9&s=schedule

http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...ndID_7049.html

mlody_ale_wierny 08.12.2009 19:22

http://wislacanpack.pl/home/?akcja=news&id=2001

massoud 10.12.2009 18:07

http://sport.tvp.pl/koszykowka/eurol...s-wisla-krakow

a ja tam słyszę porządny doping Wiślacki

"hej Wisła gooooll la la la lalalala... "

alterego 10.12.2009 18:18

kosz nie gol

zimka 10.12.2009 18:44

I połowa dla nas oby tak dalej. Marta gra świetnie!

massoud 10.12.2009 18:53

60 - 70 osób z Krakowa autokarem i małym busem !!

a na czele młody kibic Bartek, który trafiał do kosza w przerwie i zaczarował kosz w taki sposób, że Wisła wygra. :)

Robert_wislak 10.12.2009 19:37

TAAAAAAAK!!!!

hahahaha ależ nerwy do samego końca!

Zibizib 10.12.2009 19:37

jest jest jest kolejne zwycięstwo. Wspaniała Marta, która w końcówce musiała odpoczywać. Bardzo słabe rzuty za 3 (tylko 1 na 12). Nadal niepokonane nasze Wiślaczki kochane!

KRIS22 10.12.2009 19:38

BRAWO DZiewczyny 7 Zwycięstwo z Rzędu.
Za tydzień wszyscy na HALE !!!

bartek89TS 10.12.2009 19:39

Pięknie!!!Mamy świetną drużyne w tym sezonie!!!WIELKA WISŁA!NIEPOKONANE NASZE WIŚLACZKI KOCHANE!!!

yogul 10.12.2009 19:40

za tydzień ostatni mecz Euroligi w Krakowie w tym roku, przydało by sie żeby doping i może oprawa były wyjątkowe!
wiec WSZYSCY NA HALE ! :p

wiertar 10.12.2009 20:03

Pieknie:) ok raduje sie serce:)takie małe pytanko bo jeszcze nigdy nie bylem na koszu, jak kupuje się bilety na Eurolige? jakaś przedsprzedaż, sprzedaż internetowa czy coś?? i ile bilet kosztuje??

element 10.12.2009 20:09

Przez internet http://www.eventim.pl/portal/pl/spor...rformance.html

http://wislacanpack.pl/home/?akcja=news&id=1955

LeszekABG 10.12.2009 20:11

5 zł bilet do młyna dla osób zajawionych na doping! Stolik przed wejściem na halę.

Wiślak-1990 10.12.2009 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LeszekABG (Post 828322)
5 zł bilet do młyna dla osób zajawionych na doping! Stolik przed wejściem na halę.

Tylko szkoda że 1/4 dopinguje:-/

wiertar 10.12.2009 20:14

dzieki. na ulgowy trzeba legitke czy coś wiecej??

wiertar 10.12.2009 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LeszekABG (Post 828322)
5 zł bilet do młyna dla osób zajawionych na doping! Stolik przed wejściem na halę.

jasne że bym do młyna się wybrał, czyli jak kupie przez eventim bilet normalny to do młynu nei wejde?? mam 120 km do krk i niechciał bym jechać na chybił trafił bez biletu:)

sorry za post pod postem, przez przypadek mi się wysłało

sebi 10.12.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 828328)
jasne że bym do młyna się wybrał, czyli jak kupie przez eventim bilet normalny to do młynu nei wejde?? mam 120 km do krk i niechciał bym jechać na chybił trafił bez biletu:)

rowniez mam ten sam problem. lepiej kupic przez neta czy ten za 5zl pod hala?

Kamil 10.12.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 828328)
jasne że bym do młyna się wybrał, czyli jak kupie przez eventim bilet normalny to do młynu nei wejde?? mam 120 km do krk i niechciał bym jechać na chybił trafił bez biletu:)

sorry za post pod postem, przez przypadek mi się wysłało

wejdziesz, ale tak naprawde to nie pamietam kiedy ostatnio zabraklo biletow nawet tych zwyklych z kasy, na kosza ;)

Pawlolek 10.12.2009 20:38

Na mecz z Salamanca byłem z kolegami spóźniony dobre 10 minut, a bilety dostaliśmy spokojnie :)

Robert_wislak 10.12.2009 21:23

Ostatni mecz w tym roku, i tworząca się właśnie historia to okazja żeby zrobić na hali piekło! 1 z dwóch drużyn w koszykarskiej Lidze Mistrzów która nie zanotowała porażki to Wisła Kraków!!

Myśle, że zawodniczki zasługują aby na ostatni mecz w tym roku przeprowadzić doping jakiego jeszcze nigdy w hali Wisły nie słyszano.Wszystko w rękach decyzyjnych, musimy się zmobilizować, wysyłać privy na gg, mailu, forum, smsy!

Liczba ludzi w młynie to średnio 2% samego sektora D? Gdzie są wszyscy fanatycy Wisły? Jeśli nie wiecie, to takich wrażeń i chwil za jedyne pięć złotych(w przeliczeniu paczka czipsów i snickers) nie ma nigdzie!!

mlody_ale_wierny 10.12.2009 21:44

koledzy - jesli chcecie byc spokojni to bądźcie godzinę-pół przed meczem, bilety dostaniecie na 100 % albo te po 5zl albo w kasie, nie ma żadnych sektorów oddzielnych biletów na młyn ani nic - kupujesz wchodzisz, a gdyby zabraklo...co jest wrecz nie mozliwe to po drugiej kwarcie juz biletów nie sprawdzaja ;)

mitmichael 10.12.2009 22:29

No to nasze koszykarki jada równo swoje przeciwniczki. Oby tak do konca ;)

bimbam 11.12.2009 08:49

http://img192.imageshack.us/img192/433/89811843.jpg

po meczu :)

pff 11.12.2009 09:35

Dziewczyny pobawiły się racami:) Katia była tak zaaferowana, że prawie autobus z koszykarkami pojechał bez niej:)

Robert_wislak 11.12.2009 13:13

Będzie można liczyć na jakieś foto wiślackiego sektora? ; - )

ann 11.12.2009 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pff (Post 828451)
Dziewczyny pobawiły się racami:) Maja była tak zaaferowana, że prawie autobus z koszykarkami pojechał bez niej:)

Maja bez wątpienia tez była zaaferowana racami, zresztą jak reszta dziewczyn, ale to Katka została prawie odjechana a nie ona:)

mlody_ale_wierny 11.12.2009 19:35

http://www.mizopecsbasketball.hu/

na tej stronce znajduje sie galeria w wczorajszego meczu ;)

kosaTS 12.12.2009 01:38

Zorganizujcie/zorganizujmy wyjazd na Chorwację na mecz Euroligi bodajże 20 stycznia :) taki na 6 dni jak ten do Włoch ale na niego raczej nie pojade. W ferie będzie pasowało :D

Oxydrene 12.12.2009 18:24

Transmisja live z dzisiejszego meczu:

http://sport.tvp.pl/koszykowka/plkk/...e-wisla-krakow

mlody_ale_wierny 12.12.2009 19:50

ja .......e to jakaś masakra, nie miały prawa dzisiaj przegrać.
CCC Polkowice - Wisła

69-57

rozwaliły nas trójkami. masakra.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl