![]() |
Przejdą,przejdą bo w końcu będą wysoko rozstawione w następnej rundzie dzięki tym wszystkim zwycięstwom. :) Mecz niesamowicie emocjonujący,w większości czasu wyrównany ale jak to się mówi ładnie: Wygrała drużyna lepsza. :)
|
PLAKATY do następnych meczy wstawiajcie :D !
|
Mecz świetny, takiego bilansu chyba nawet najwięksi optymiści się nie spodziewali:)
Dla chętnych troche fotek z wczorajszego meczu: Galeria |
A którą grupę mamy po rundzie zasadniczej w Play off?
|
Cytat:
|
Cytat:
Po RS tworzy się wspólną tabele wszystkich 16 zespołów, które awansowały dalej i na jej podstawie tworzy się pary 1 z 16, 2 z 15 itd. |
Cytat:
|
Wiślackie mikołajki w Prokocimiu
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków oraz koszykarki Wisły Can-Pack Kraków zorganizowali wiślackie mikołajki w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym Kraków-Prokocim. Kibice oraz zawodniczki odwiedzili tym razem oddział rehabiltacji. Drużynę Wisły Can-Pack Kraków reprezentowały Liron Cohen, Katka Zohnova, Agnieszka Majewska, Ewelina Kobryn i Ania Wielebnowska. Dzieci otrzymaly zarówno wiślackie gadżety jak również różnorakie artykuly biurowe (kredki,flamastry, długopisy, zeszyt itp) oraz maskotki. Podczas odwiedzin panowała miła i sympatyczna atmosfera,a dzieci z uśmiechem na twarzy rozmawiały z naszymi zawodniczkami na różne interesujące tematy. Oprócz wiślackich paczek dla każdego pacjenta przekazano szpitalowi pozostałą część artykułów biurowych, które znajdą się w szpitalnej świetlicy gdzie młodzi pacjenci będą mogli z nich korzystać. Na koniec Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków pragnie gorąco podziękować drużynie Wisły Can-Pack Kraków za przyłączenie się do naszej akcji. Dziękujemy zawodniczkom, które razem z nami udały się z mikołajkowymi paczkami do szpitala: KATKA ZOHNOVA, ANIA WIELEBNOWSKA, LIRON COHEN, EWELINA KOBRYN, AGNIESZKA MAJEWSKA - DZIĘKUJEMY! Galeria na stronie SKWK |
Jakie są najbliższe mecze Wisły Can Pack w Krakowie w tym roku ?? Bo w Kalendarzu Wiślaka jest co innego, a na stronie wislacanpack.pl jest co innego ??
|
Cytat:
http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...ndID_7049.html |
|
http://sport.tvp.pl/koszykowka/eurol...s-wisla-krakow
a ja tam słyszę porządny doping Wiślacki "hej Wisła gooooll la la la lalalala... " |
kosz nie gol
|
I połowa dla nas oby tak dalej. Marta gra świetnie!
|
60 - 70 osób z Krakowa autokarem i małym busem !!
a na czele młody kibic Bartek, który trafiał do kosza w przerwie i zaczarował kosz w taki sposób, że Wisła wygra. :) |
TAAAAAAAK!!!!
hahahaha ależ nerwy do samego końca! |
jest jest jest kolejne zwycięstwo. Wspaniała Marta, która w końcówce musiała odpoczywać. Bardzo słabe rzuty za 3 (tylko 1 na 12). Nadal niepokonane nasze Wiślaczki kochane!
|
BRAWO DZiewczyny 7 Zwycięstwo z Rzędu.
Za tydzień wszyscy na HALE !!! |
Pięknie!!!Mamy świetną drużyne w tym sezonie!!!WIELKA WISŁA!NIEPOKONANE NASZE WIŚLACZKI KOCHANE!!!
|
za tydzień ostatni mecz Euroligi w Krakowie w tym roku, przydało by sie żeby doping i może oprawa były wyjątkowe!
wiec WSZYSCY NA HALE ! :p |
Pieknie:) ok raduje sie serce:)takie małe pytanko bo jeszcze nigdy nie bylem na koszu, jak kupuje się bilety na Eurolige? jakaś przedsprzedaż, sprzedaż internetowa czy coś?? i ile bilet kosztuje??
|
|
5 zł bilet do młyna dla osób zajawionych na doping! Stolik przed wejściem na halę.
|
Cytat:
|
dzieki. na ulgowy trzeba legitke czy coś wiecej??
|
Cytat:
sorry za post pod postem, przez przypadek mi się wysłało |
Cytat:
|
Cytat:
|
Na mecz z Salamanca byłem z kolegami spóźniony dobre 10 minut, a bilety dostaliśmy spokojnie :)
|
Ostatni mecz w tym roku, i tworząca się właśnie historia to okazja żeby zrobić na hali piekło! 1 z dwóch drużyn w koszykarskiej Lidze Mistrzów która nie zanotowała porażki to Wisła Kraków!!
Myśle, że zawodniczki zasługują aby na ostatni mecz w tym roku przeprowadzić doping jakiego jeszcze nigdy w hali Wisły nie słyszano.Wszystko w rękach decyzyjnych, musimy się zmobilizować, wysyłać privy na gg, mailu, forum, smsy! Liczba ludzi w młynie to średnio 2% samego sektora D? Gdzie są wszyscy fanatycy Wisły? Jeśli nie wiecie, to takich wrażeń i chwil za jedyne pięć złotych(w przeliczeniu paczka czipsów i snickers) nie ma nigdzie!! |
koledzy - jesli chcecie byc spokojni to bądźcie godzinę-pół przed meczem, bilety dostaniecie na 100 % albo te po 5zl albo w kasie, nie ma żadnych sektorów oddzielnych biletów na młyn ani nic - kupujesz wchodzisz, a gdyby zabraklo...co jest wrecz nie mozliwe to po drugiej kwarcie juz biletów nie sprawdzaja ;)
|
No to nasze koszykarki jada równo swoje przeciwniczki. Oby tak do konca ;)
|
|
Dziewczyny pobawiły się racami:) Katia była tak zaaferowana, że prawie autobus z koszykarkami pojechał bez niej:)
|
Będzie można liczyć na jakieś foto wiślackiego sektora? ; - )
|
Cytat:
|
|
Zorganizujcie/zorganizujmy wyjazd na Chorwację na mecz Euroligi bodajże 20 stycznia :) taki na 6 dni jak ten do Włoch ale na niego raczej nie pojade. W ferie będzie pasowało :D
|
|
ja .......e to jakaś masakra, nie miały prawa dzisiaj przegrać.
CCC Polkowice - Wisła 69-57 rozwaliły nas trójkami. masakra. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl