Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wspólpraca Wisły z EA Sports (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6227)

arth_ur 01.10.2009 13:33

Wystarczy Rafałowi namalować niewielki wąsik i będzie podobny do pewnego złego pana który kiedyś żył na zachodzi.

Mike Hart 01.10.2009 13:35

A Jaka Jest Cena Na Ps3 ?

element 01.10.2009 14:11

Premiera już w ten piątek (szczegóły)

PhantomRanger 01.10.2009 14:18

Najzabawniejsze jest to, że dziś będą w Galerii Krakowskiej w Empiku widziałem Fife 10 za 69,90. tylko nie mam pewności czy z płytą w środku :) Więc te 70-80zł mógłbym dać za edycje wiślacką. W przeciwnym razie lepiej kupić normalną.

Arkas 01.10.2009 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mike Hart (Post 799232)
A Jaka Jest Cena Na Ps3 ?

Znacznie więcej bo aż 229 zł...

Edit: MatMario ceny podaję z gazety, więc może byc tak że są inne w rzeczywistości...

medyk 01.10.2009 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 799247)

pisze ze ma być Szpakowski z tej okazji jak ktoś bedzie niech zada temu pseudo komentatorowi pytanie dlaczego BoguCki ?? idiota..

MatMario 01.10.2009 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 799298)
Znacznie więcej bo aż 229 zł...

emipk saturn 149

Kamson 01.10.2009 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 799256)
Najzabawniejsze jest to, że dziś będą w Galerii Krakowskiej w Empiku widziałem Fife 10 za 69,90. tylko nie mam pewności czy z płytą w środku :) Więc te 70-80zł mógłbym dać za edycje wiślacką. W przeciwnym razie lepiej kupić normalną.

A nie była to przypadkiem FIFA 09 (albo i jeszcze wcześniejsza)? :>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 799308)
emipk saturn 149

Na pewno po tyle na konsole? :shock:


Wybiera sie ktoś na mistrzostwa w FIFE do Galerii Krakowskiej? :D

MatMario 01.10.2009 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 799319)

Na pewno po tyle na konsole? :shock:

Wybiera sie ktoś na mistrzostwa w FIFE do Galerii Krakowskiej? :D

Takie info z xboxonline więc raczej pewne. A na mistrzostwa z chęcia się wybiorę.

Zobaczymy jak będzie szło on line, jak narazei to mam nadzieje że z rogów nie będzie łatwo gola strzelić bo jak gram w demo to ta piłka tak się wwkręca że może być mały bug z tym.

damianos 01.10.2009 18:17

Nie wiecie czy trzeba się zapisać wcześniej na ten turniej? Czy wpisuje się na listę na miejscu w Galerii ?
Mam chrapkę na Bravie :)

sandbender 01.10.2009 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 799306)
dlaczego BoguCki ??

Jeżeli to prawda to podejrzewam, że raczej specjalnie sie myli.
Gra ma się charakteryzować jak największym realizmem, więc i komentarz w grze powinien być jak najbardziej realistyczny. Czyli w przypadku Szpakowskiego musi być pełen jego bon motów, pomyłek, przemyśleń.
Chociaż na miejscu Rafała i tak bym się wk..wił jezeli to prawda.

Ale tam. Wyobraźcie sobie Fifa z mylącym się Szpakiem, dodatkiem w postaci książeczki z wydrukowanym jego podsumowaniem po meczu ze Slowenią, i zamiast "man of the match" analiza najlepszych akcji przy pomocy pisaków przez duet Gmoch/Engel.
Poezja. :D

element 02.10.2009 12:49

Już od dzisiaj w sklepie Wiślacki Świat można nabyć przygotowaną specjalnie dla Wisły Kraków grę FIFA 10! >>

WILU TS 02.10.2009 13:12

Cóż to za super hiper edycja skoro różni się tylko okładką ? Rozumiem gdybyśmy byli jako jedyna drużyna z ekstraklasy na okładce,ale skoro nawet taki Śląsk jest ? to co to za wyróżnienie ?

3żyk 02.10.2009 20:07

Wiadomo może czy na tym evencie w M1 jutro będzie można nabyć wiślacką edycję?

Kamson 02.10.2009 20:25

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6038&STR=1

Cytat:

Sympatycznie brzmią za to hasła dotyczące polskich drużyn (np. wiślackie „Jazda jazda, Biała Gwiazda!”), które w rodzimym wydaniu stanowią jedyny w swoim rodzaju smaczek.
:)

elomike 02.10.2009 20:45

Jeżeli ktoś już dzisiaj nabył- niech powie, jakie są zmiany w stosunku do "normalnej" wersji, proszę.

brylant17 02.10.2009 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 799589)
Jeżeli ktoś już dzisiaj nabył- niech powie, jakie są zmiany w stosunku do "normalnej" wersji, proszę.

Szczerze ? żadne fajnie dodali nowy gamelay,drybling 360 stopni,kilka cut scenek nowych.Ale powiem co mnie zaskoczyło to twarze Błaszczykowski wymiata :wow: mowa oczywiście na PC zaraz dam kilka scrennów :P


Kuba

http://img156.imageshack.us/img156/7...0354518.th.jpg


Diaz

http://img84.imageshack.us/img84/112...0391118.th.jpg

Ebi

http://img136.imageshack.us/img136/6...411304q.th.jpg


http://img136.imageshack.us/img136/3...0413370.th.jpg

http://img180.imageshack.us/img180/6...0413712.th.jpg

http://img84.imageshack.us/img84/570...0413893.th.jpg

cinekw 02.10.2009 22:04

Bo Fifa na PC to totalny syf.Znacznie lepiej wyglądać będzie PES 2010, ale ja zdecydowanie polecam Fife 10 na nextgeny - mmmmm :)

Krolik 02.10.2009 22:10

Orientuje sie ktos czy bedzie "Wislacka" wersja na PSP ????

vaazon 02.10.2009 22:13

Kpina. Jop 71? Za co? Marcelo powinien mieć tyle.
Zawyżone staty mają: Cantoro, Jop, Łobodziński.
Zdecydowanie za niskie ma: Boguski.
Reszta całkiem nieźle odwzorowana.

elomike 02.10.2009 23:10

Aha, czyli rozumiem, że kupuję tylko Boguskiego w hełmie, Głowackiego z pociętą głową i Małeckiego z pięknym uśmiechem zamiast Lewandowskiego z bananem na twarzy?

HAHAHAHAHA Jop staty 71 Marcelo 69...

dymek_nhs 02.10.2009 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 799717)
HAHAHAHAHA Jop staty 71 Marcelo 69...

Ja spadłem ze stołka jak to zobaczyłem ;P

MatMario 02.10.2009 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 799737)
Kupując Boguskiego w hełmie, Głowackiego z pociętą głową i Małeckim z pięknym uśmiechem poniekąd dokładasz do kasy Wisły.
Więc wybór jest prosty.

Wybór byłby prosty gdyby cena była mniej więcej równa zbliżona czy cokolwiek a tu jest PRZEPASC niestety...

Kamson 02.10.2009 23:44

No to widze, że dużo wynika z tej naszej współpracy z EA...
My ich reklamujemy a oni nam dają okładke na pudełko :D

SiD1894 03.10.2009 07:55

Na te Mistrzostwa FIFA 10.Trzeba się gdzieś zapisać??

skeba 03.10.2009 10:00

Pawełek 69 - 68 - 68
Marcelo 73 - 75 - 78
Jop 72 - 72 - 71
Małecki 67 - 70 - 73
Głowacki 67 - 67 - 66 (Najbardziej podobna postać z Wiślaków)
Alvarez 64 - 64 - 64
Łobodzinski 71 - 71 - 71
Cantoro 71 - 70 - 67
Gargułą 72 - 72 - 72
Kirm 72 - 74 - 75
Brożek 78 - 79 - 79

Takie są staty Wiślaków jak grasz w Menagerze.
Diaz jest podobne ze względu na fryzurę, ale twarz ma zdecydowanie inną. Z byłych Wiślaków to najlepszy jest Kuba Błaszczykowski. Najwyższe noty, najlepiej dopracowany. Ponadto Dudek, Smolarek, Fabiański - Te postacie obadałęm. Boruc - tragedia.

kamikaze 03.10.2009 10:17

Czyli fifa 10 wersja wiślacka różni się tylko okładką? Kupił ktoś już może wersję PS3?

elomike 03.10.2009 14:28

Przyszedłem dzisiaj do Wiślackiego Świata. Proszę panią o pudełko z grą na PS3. I co? Dostaję ZWYKŁĄ fifę w kartonowej opasce z Wiślakami. Zsuwam kartonik, a tu Lewandowski na okładce. Cena: 220 zł. Wróciłem do innego sklepu i kupiłem po promocyjnej cenie za 150 zł. Żenada. Nawet nie płacimy za okładkę, tylko za kartonową opaskę na zafoliowanym pudełku z Lewandowskim.

Mario Nh 03.10.2009 14:34

Ja na wersji angielskiej mam zupełnie inne staty piłkarzy. Np. Paweł Brożek ma 78 siły a Marcelo 71

Kamson 03.10.2009 15:21

Wiślacka FIFA, nie różni sie niczym od normalnej FIFY w polskiej wersji.

grzesiek632 03.10.2009 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 799965)
Wiślacka FIFA, nie różni sie niczym od normalnej FIFY w polskiej wersji.

A kibicowskie: ''Jazda Jazda Jazda Biala Gwiazda'' tez by było w zwykłej polskiej wersji?

kamikaze 03.10.2009 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 799946)
Przyszedłem dzisiaj do Wiślackiego Świata. Proszę panią o pudełko z grą na PS3. I co? Dostaję ZWYKŁĄ fifę w kartonowej opasce z Wiślakami. Zsuwam kartonik, a tu Lewandowski na okładce. Cena: 220 zł. Wróciłem do innego sklepu i kupiłem po promocyjnej cenie za 150 zł. Żenada. Nawet nie płacimy za okładkę, tylko za kartonową opaskę na zafoliowanym pudełku z Lewandowskim.

Kartonowa opaska czyli tak jaka była np. Bioshocku? http://www.allegro.pl/item757783587_...cm_okazja.html

R33 03.10.2009 16:47

Haha no to niezła kpina... Różnica tylko okładki (albo tej kartonowej opaski). Ale różnica jest kolosalna, zmieniono tylko piłkarzy i dodano herb Wisły SA. Takie coś to chyba (tak mi się wydaje przynajmniej) może zrobić człowiek który ma średnio-zaawansowane umiejętności o obsłudze Photoshopa, a taniej wyjdzie.

PS: Czy przypadkiem tego kartonu nie dostawało się dziś w M1 jak przyniosło się oryginalną Fifę?

royalmichael 03.10.2009 17:05

To niezłe jaja są z tą "Wiślacką Edycją", płacić za pudełko ;/
Słyszałem, że w Empiku i MM fifa10 jest za 69zł [PC]

MCX 03.10.2009 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 799999)
Słyszałem, że w Empiku i MM fifa10 jest za 69zł [PC]

Dokładnie, wczoraj byłem w Empiku w swoim mieście, z ciekawości spojrzałem na FIFE10 i... 69 zł. Wróciłem do domu, sprawdziłem na oficjalnej stronie Empiku - 109,90 zł. Popatrzyłem na Allegro - najniższa cena to 78 zł, a generalnie średnia to 90-100. Nie kupiłem, bo pomyślałem, że zamówię Wiślacką edycję, ale skoro piszecie, że taka lipna to nie ma sensu bym przepłacał.

Kamson 03.10.2009 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 800001)
Dokładnie, wczoraj byłem w Empiku w swoim mieście, z ciekawości spojrzałem na FIFE10 i... 69 zł. Wróciłem do domu, sprawdziłem na oficjalnej stronie Empiku - 109,90 zł. Popatrzyłem na Allegro - najniższa cena to 78 zł, a generalnie średnia to 90-100. Nie kupiłem, bo pomyślałem, że zamówię Wiślacką edycję, ale skoro piszecie, że taka lipna to nie ma sensu bym przepłacał.

A nie wiecie po ile na konsole?

elomike 03.10.2009 18:16

@Kamikaze- tak, dokładnie taka.
@grzesiek632- Ja nie słyszałem, mam wersje z Empiku. Może na tym polega różnica, ale nie sądzę.
@Kamson- do jutra jest promocja i w Empiku kosztuje 69zł na PC i 149zł na PS3 i X360 (i chyba PS2). Ostrzegam, że w CH Zakopianka już nie ma wersji na PS3 (jest na X360 i PC) a w g. Kazimierz kupiłem ostatnią z promocji :D Najlepiej zadzwonić i spytać. Ale jeszcze poszukajcie w pozostałych empikach (Rynek, Krokus, Plaza) a najlepiej zadzwonić. Bo przecena niemała, z 219 na 149.

Coś o samej grze: Zdenerwowały mnie pomieszane statystyki piłkarzy. Gra się realistyczniej, animacje są płynniejsze, odnoszę wrażenie że cała gra jest trudniejsza.
Nareszcie wszystkie kluby Ekstraklasy.
W trybie menedżerskim można wybrać własny stadion (!) i nadać mu nazwę.
Sklep EA w którym podobno z czasem będą się pojawiać dodatki (twarze, kostiumy, stadiony)
Komentarz meczowy w wykonaniu duetu Szpakowski- Szaranowicz jest dużo lepszy.

I chyba tyle...

element 03.10.2009 18:24

Wiślacy vs Kibice ! >>>

wisl@k_TS 03.10.2009 18:40

W Media Markcie też są za 69 zł.

Romy S. 04.10.2009 11:53

No i cóż się dziwić owemu "produktowi" wiślackiemu skoro nawet na oficjalnej stronie szpece twierdzą, że mistrzostwa Polski w FIFA 10 są rozgrywane od sześciu lat.
Komentarz Szpakowskiego od chyba trzech lat zawiera ten sam błąd "Bogucki" i szpenie od wizerunku klubu mają to w dupie, ale łapę po kasę to umieją wyciągnąć - wstyd.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl