![]() |
Wystarczy Rafałowi namalować niewielki wąsik i będzie podobny do pewnego złego pana który kiedyś żył na zachodzi.
|
A Jaka Jest Cena Na Ps3 ?
|
|
Najzabawniejsze jest to, że dziś będą w Galerii Krakowskiej w Empiku widziałem Fife 10 za 69,90. tylko nie mam pewności czy z płytą w środku :) Więc te 70-80zł mógłbym dać za edycje wiślacką. W przeciwnym razie lepiej kupić normalną.
|
Cytat:
Edit: MatMario ceny podaję z gazety, więc może byc tak że są inne w rzeczywistości... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Wybiera sie ktoś na mistrzostwa w FIFE do Galerii Krakowskiej? :D |
Cytat:
Zobaczymy jak będzie szło on line, jak narazei to mam nadzieje że z rogów nie będzie łatwo gola strzelić bo jak gram w demo to ta piłka tak się wwkręca że może być mały bug z tym. |
Nie wiecie czy trzeba się zapisać wcześniej na ten turniej? Czy wpisuje się na listę na miejscu w Galerii ?
Mam chrapkę na Bravie :) |
Cytat:
Gra ma się charakteryzować jak największym realizmem, więc i komentarz w grze powinien być jak najbardziej realistyczny. Czyli w przypadku Szpakowskiego musi być pełen jego bon motów, pomyłek, przemyśleń. Chociaż na miejscu Rafała i tak bym się wk..wił jezeli to prawda. Ale tam. Wyobraźcie sobie Fifa z mylącym się Szpakiem, dodatkiem w postaci książeczki z wydrukowanym jego podsumowaniem po meczu ze Slowenią, i zamiast "man of the match" analiza najlepszych akcji przy pomocy pisaków przez duet Gmoch/Engel. Poezja. :D |
|
Cóż to za super hiper edycja skoro różni się tylko okładką ? Rozumiem gdybyśmy byli jako jedyna drużyna z ekstraklasy na okładce,ale skoro nawet taki Śląsk jest ? to co to za wyróżnienie ?
|
Wiadomo może czy na tym evencie w M1 jutro będzie można nabyć wiślacką edycję?
|
http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6038&STR=1
Cytat:
|
Jeżeli ktoś już dzisiaj nabył- niech powie, jakie są zmiany w stosunku do "normalnej" wersji, proszę.
|
Cytat:
Kuba http://img156.imageshack.us/img156/7...0354518.th.jpg Diaz http://img84.imageshack.us/img84/112...0391118.th.jpg Ebi http://img136.imageshack.us/img136/6...411304q.th.jpg http://img136.imageshack.us/img136/3...0413370.th.jpg http://img180.imageshack.us/img180/6...0413712.th.jpg http://img84.imageshack.us/img84/570...0413893.th.jpg |
Bo Fifa na PC to totalny syf.Znacznie lepiej wyglądać będzie PES 2010, ale ja zdecydowanie polecam Fife 10 na nextgeny - mmmmm :)
|
Orientuje sie ktos czy bedzie "Wislacka" wersja na PSP ????
|
Kpina. Jop 71? Za co? Marcelo powinien mieć tyle.
Zawyżone staty mają: Cantoro, Jop, Łobodziński. Zdecydowanie za niskie ma: Boguski. Reszta całkiem nieźle odwzorowana. |
Aha, czyli rozumiem, że kupuję tylko Boguskiego w hełmie, Głowackiego z pociętą głową i Małeckiego z pięknym uśmiechem zamiast Lewandowskiego z bananem na twarzy?
HAHAHAHAHA Jop staty 71 Marcelo 69... |
Cytat:
|
Cytat:
|
No to widze, że dużo wynika z tej naszej współpracy z EA...
My ich reklamujemy a oni nam dają okładke na pudełko :D |
Na te Mistrzostwa FIFA 10.Trzeba się gdzieś zapisać??
|
Pawełek 69 - 68 - 68
Marcelo 73 - 75 - 78 Jop 72 - 72 - 71 Małecki 67 - 70 - 73 Głowacki 67 - 67 - 66 (Najbardziej podobna postać z Wiślaków) Alvarez 64 - 64 - 64 Łobodzinski 71 - 71 - 71 Cantoro 71 - 70 - 67 Gargułą 72 - 72 - 72 Kirm 72 - 74 - 75 Brożek 78 - 79 - 79 Takie są staty Wiślaków jak grasz w Menagerze. Diaz jest podobne ze względu na fryzurę, ale twarz ma zdecydowanie inną. Z byłych Wiślaków to najlepszy jest Kuba Błaszczykowski. Najwyższe noty, najlepiej dopracowany. Ponadto Dudek, Smolarek, Fabiański - Te postacie obadałęm. Boruc - tragedia. |
Czyli fifa 10 wersja wiślacka różni się tylko okładką? Kupił ktoś już może wersję PS3?
|
Przyszedłem dzisiaj do Wiślackiego Świata. Proszę panią o pudełko z grą na PS3. I co? Dostaję ZWYKŁĄ fifę w kartonowej opasce z Wiślakami. Zsuwam kartonik, a tu Lewandowski na okładce. Cena: 220 zł. Wróciłem do innego sklepu i kupiłem po promocyjnej cenie za 150 zł. Żenada. Nawet nie płacimy za okładkę, tylko za kartonową opaskę na zafoliowanym pudełku z Lewandowskim.
|
Ja na wersji angielskiej mam zupełnie inne staty piłkarzy. Np. Paweł Brożek ma 78 siły a Marcelo 71
|
Wiślacka FIFA, nie różni sie niczym od normalnej FIFY w polskiej wersji.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Haha no to niezła kpina... Różnica tylko okładki (albo tej kartonowej opaski). Ale różnica jest kolosalna, zmieniono tylko piłkarzy i dodano herb Wisły SA. Takie coś to chyba (tak mi się wydaje przynajmniej) może zrobić człowiek który ma średnio-zaawansowane umiejętności o obsłudze Photoshopa, a taniej wyjdzie.
PS: Czy przypadkiem tego kartonu nie dostawało się dziś w M1 jak przyniosło się oryginalną Fifę? |
To niezłe jaja są z tą "Wiślacką Edycją", płacić za pudełko ;/
Słyszałem, że w Empiku i MM fifa10 jest za 69zł [PC] |
Cytat:
|
Cytat:
|
@Kamikaze- tak, dokładnie taka.
@grzesiek632- Ja nie słyszałem, mam wersje z Empiku. Może na tym polega różnica, ale nie sądzę. @Kamson- do jutra jest promocja i w Empiku kosztuje 69zł na PC i 149zł na PS3 i X360 (i chyba PS2). Ostrzegam, że w CH Zakopianka już nie ma wersji na PS3 (jest na X360 i PC) a w g. Kazimierz kupiłem ostatnią z promocji :D Najlepiej zadzwonić i spytać. Ale jeszcze poszukajcie w pozostałych empikach (Rynek, Krokus, Plaza) a najlepiej zadzwonić. Bo przecena niemała, z 219 na 149. Coś o samej grze: Zdenerwowały mnie pomieszane statystyki piłkarzy. Gra się realistyczniej, animacje są płynniejsze, odnoszę wrażenie że cała gra jest trudniejsza. Nareszcie wszystkie kluby Ekstraklasy. W trybie menedżerskim można wybrać własny stadion (!) i nadać mu nazwę. Sklep EA w którym podobno z czasem będą się pojawiać dodatki (twarze, kostiumy, stadiony) Komentarz meczowy w wykonaniu duetu Szpakowski- Szaranowicz jest dużo lepszy. I chyba tyle... |
|
W Media Markcie też są za 69 zł.
|
No i cóż się dziwić owemu "produktowi" wiślackiemu skoro nawet na oficjalnej stronie szpece twierdzą, że mistrzostwa Polski w FIFA 10 są rozgrywane od sześciu lat.
Komentarz Szpakowskiego od chyba trzech lat zawiera ten sam błąd "Bogucki" i szpenie od wizerunku klubu mają to w dupie, ale łapę po kasę to umieją wyciągnąć - wstyd. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl