Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] ZAGŁĘBIE Lubin - WISŁA Kraków, piątek 07.08.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6115)

zenobiusz27 07.08.2009 19:09

JEEEEEEESSSSTTTT!!!!!!!!! Marcelo!!

skeba 07.08.2009 19:09

Początek marzenie haha, ale gol ze spalonego, ale co nas to obchodzi haha

sessegnon 07.08.2009 19:10

Sprytnie zagrali tego wolnego.Szkoda, ze byl minimalny spalony, ale wazne, ze bramka zaliczona.

AS82 07.08.2009 19:10

Hahahahah Skorża Jest Bogiem

iiYama 07.08.2009 19:11

Fajnie że prowadzimy, szkoda że w takich okolicznościach.

zidanemarcin 07.08.2009 19:11

Trzeba przyznac, ze przez TV atmosfera wydaje sie byc swietna !

Piekny poczatek dla nas, choc ze spalonego.

pirat.z.karaibow 07.08.2009 19:12

To jest WISŁA!

LAB 07.08.2009 19:12

gol ze spalonego,ale ten komentator zlapal takiego bulwersa ze myslalem ze wbiegnie na murawe Oo

airborne4009 07.08.2009 19:14

Piekna brameczka, jedziemy!!

sqallpl 07.08.2009 19:14

Nie szkodzi ze byl spalony, wazne jest to, ze rozegranie bylo przygotowane.

StelmiOriginal 07.08.2009 19:14

Aż 6 Wiślaków na spalonym? Cholera.... widocznie blask białej gwiazdy oślepił sędziego bocznego :)

AS82 07.08.2009 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 775401)
Aż 6 Wiślaków na spalonym? Cholera.... widocznie blask białej gwiazdy oślepił sędziego bocznego :)

Skorza rozjebal wszystkich tym wolnym :D 6 spalonych to chyba rekord

aNouc 07.08.2009 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 775400)
Nie szkodzi ze byl spalony, wazne jest to, ze rozegranie bylo przygotowane.


ot, co.


a czy spalony czy nie to **** mnie obchodzi, gol jest i to się liczy, aczkolwiek przyznam że sytuacja komiczna, pół składu Wisły na spalonym :lol: , brawo Maciek!


do końca daleko, ale trzeba wierzyć..

koyoot 07.08.2009 19:18

Mam pytanie. Czy my naprawde ogladamy mecz Wisly? czy to Zaglebie jest tak slabe czy to Wisla tak tnie obrone Zaglebia?

zidanemarcin 07.08.2009 19:19

No to teraz nie bylo spalonego Brozka . . .

Szkoda niecelnego strzalu Brozia.

ALe trzeba przyzna ze gramy ladnie. Choc lepiej nie zapeszam.

wislacki 07.08.2009 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 775403)
Skorza rozjebal wszystkich tym wolnym :D 6 spalonych to chyba rekord


:shock::shock::shock:
Nie widziałem gola, ale po takim komentarzu dam sobie rękę uciąć, by go obejrzeć:D

Sami 07.08.2009 19:20

Raz po raz słychać Wiślackie śpiewy :D Brawo! Armia Białej Gwiazdy! :D

iiYama 07.08.2009 19:20

Wielce prawdopodobne że Zagłębie tak szaleje. Jeśli pamiętać ich wyczyny na Łazienkowskiej...

p e t e r 07.08.2009 19:22

Cotygodniowe niechlujstwo i lekkomyślność Diaza powinny już dawno zostać wpisane do xięgi rekordów Guinnessa.

koyoot 07.08.2009 19:25

Lobo poki co jest w naprawde fenomenalnej formie...

AS82 07.08.2009 19:25

Fajny ten doping Zaglebia od 15 minuty,fajna nuta nie slsyze dobrze slow

bebeto 07.08.2009 19:27

Fajny ten stadion mają...

4fan_player 07.08.2009 19:27

Przydałby się gol Pawła i Kirma. Na pewno poczuli by się pewniej. Chociaż 1-0 może zostać.

bebeto 07.08.2009 19:30

Czuje że Brozio dzisiaj pyknie !!!!

IncognitoTSW 07.08.2009 19:32

Póki co udało mi się przewidzieć cały skład i strzelca bramki ;] W konkursie. Co do meczu - Łobo na razie nie radzi sobie,

StelmiOriginal 07.08.2009 19:32

Sciagac, ogladac i smiac sie z sędziów:

http://rapidshare.com/files/26483257...-1_Marcelo.avi

sqallpl 07.08.2009 19:34

2:0 !!!! Elegancja

Styk83 07.08.2009 19:34

Teraz powinno sie posypac :P pieknie :)

bebeto 07.08.2009 19:34

Małyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

AS82 07.08.2009 19:35

Mały 2-0 ! :D

Luissss81 07.08.2009 19:35

Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iiYama 07.08.2009 19:36

Nie było spalonego przypadkiem? :)

Tu muszą być 3 punkty, Lubin słabiutko gra.

P.S. Wpiernicza mnie że grają tak niechlujnie, jakaś ta gra szarpana, niepotrzebne faule

wislacki 07.08.2009 19:36

Szkoda mi Pawła, mógł lepiej przyjąć i to on by miał gola, no nic jeszcze będą okazje


Jakby tak przymrużyć oczy to momentami Barcelona :D

skeba 07.08.2009 19:36

Czemu dopiero teraz ?
Czemu nie grailismy tak z Levadią, czy Polska liga jest taka słaba ?
Swietnie, 2-0, cisniemy do przodu

AS82 07.08.2009 19:38

Kirm poki co malo widoczny

Z taka gra LEvadie bysmy powiezli 5-0

bebeto 07.08.2009 19:40

Ale asysta Brozia.... LuuuuuuX...!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

bebeto 07.08.2009 19:43

tu sie nie wiesza
http://polstacja.pl/viewpage.php?page_id=1

bebeto 07.08.2009 19:45

Na Legii se siedli przy 2:0,myślę że z nami przy 3-ójce se klapną.

Luissss81 07.08.2009 19:46

Gdyby nie te górne piłki bite co chwile zupełnie bez sensu to gra wygląda całkiem dobrze

devios 07.08.2009 19:47

Bardzo ładnie grają, ale szkoda, że Brożkowi nie idzie. Przy drugiej bramce źle sobie przyjął, jakby nie to, sam by strzelił.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl