Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [1. KOLEJKA] WISŁA Kraków - RUCH Chorzów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6080)

tofik 01.08.2009 15:29

Wg mnie gramy przeciętnie. Mało ruchu do piłki. Chorzowianie na szczeście nie stawiają wygórowanych warunków.
Co do nowych zawodników, to Kirm jeszcze nie za bardzo rozumie się z partnerami. A Alvarez wygląda jakby nie był do końca fizycznie gotowy. On chyba prosto z wakacji gra, bez okresu przygotowawczego.

bebeto 01.08.2009 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 772109)
Heh, nigdy bym się nie spodziwał że bramki strzeli Głowacki i Łobo, Brożek jeszcze lekko nie w sosie, Ruch gra jak na sparingu...

Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale Kirm dostaje strasznie mało piłek,właściwie sytuacja przypomina gre Bednarza w Legii(jego też często olewali).

Może Paweł już myślami w Fulham...:-/

Kamson 01.08.2009 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 772114)
Może Paweł już myślami w Fulham...:-/

Zwłaszcza, że nie ma ofert :lol:
Puknijcie sie w łeb z tym teoriami spiskowymi, każdy może mieć słabszą forme a dzis Brozio jak narazie zaliczył asyste...

Nerve-ana 01.08.2009 15:45

Kto jest tym spikierem na tym stadionie? Wkurza mnie.

skeba 01.08.2009 15:45

Pawełek to klasę pokazał teraz, nawet jeśli mu przeszkadzał, to później załozył mu taką siatkę.
Parodia, że musimy mieć takiego bramkarza. To nie jest przypadek, że on takie kiksy popełnia.

bebeto 01.08.2009 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 772117)
Zwłaszcza, że nie ma ofert :lol:
Puknijcie sie w łeb z tym teoriami spiskowymi, każdy może mieć słabszą forme a dzis Brozio jak narazie zaliczył asyste...

Czy ja napisałem że ma ofertę???:shock: (sam się puknij w web:D)

vaazon 01.08.2009 15:48

Piłka się ledwo toczyła, ale i tak ją przepiścił między nogami xD Mieliśmy szczęscie, że anulował bramkę, bo nie każdy sędzia by postąpił w ten sam sposób.

aNouc 01.08.2009 15:51

Bez podniety płaczki bo to był zwyczajny faul piłkarza Ruchu który podłozył nogę podczas wybijania piłki przez Pawełka.

bebeto 01.08.2009 15:53

A po faulu był strzał, i "obrona" Pawełka...

tommiyacht 01.08.2009 15:56

Szarańcza, krótkie wybicie, cokolwiek - panie Macku, czy my mamy jakis inny wariant rzutów roznych niz tylko pół godzinny balon do Marcelo ??

Jesli Pawełek nie odpuścił tego strzału co bramka nie zostałą uznana to mamy fajnego bramkarza

Diaz bardzo obniżył loty.

Lysy 01.08.2009 15:59

Wygrywamy 2:0, gdyby Łobodziński dokładniej podawał prowadzilibyśmy wyżej. Nie rozumiem skąd te ataki na Pawełka, poza ta jedną akcją gdzie był faulowany robi co do niego należy.

sqallpl 01.08.2009 16:00

Komentarze z trubun słyszalne niczym na piątej lidze :D

"Sędzia, ręka była"

pawel 9015 01.08.2009 16:02

Oglądam ten mecz i komentatorzy zgodnie twierdzą że Kirm jest dzisaj bardzo słaby na boisku... ale ważne że wygrywamy 2-0 ;)

vaazon 01.08.2009 16:09

Lysy akurat Łobo zagrał fajny mecz, lepszy niż Diaz, Kirm.
Prowadzimy 2:0 to niech Maciek da w końcu zagrać młodym z ławki :/

Hives4 01.08.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 772135)
Prowadzimy 2:0 to niech Maciek da w końcu zagrać młodym z ławki :/

Dał... wpuścił Cantoro. :shock:

skeba 01.08.2009 16:26

W tym sezonei młodzi sobie nie pograją, nie ma Pucharu Ekstraklasy, Puchar Polski raczej też.
Według Skorży musi być 3-0, 4-0, a w tym sezonei nie zanosi się na takie rezultaty.
A drugim ważnym powodem jest to, że my nie mamy zdolnej młodzieży :P, w Pucharze Ekstraklasy rok, dwa lata temu nie pokazali nic, przegrywając 5-0 ze Slaskiem

ktulu 01.08.2009 16:29

Mimo wyniku gra moim zdaniem bardzo słaba. Bezradny Ruch, dobrze że graliśmy dziś z tak przeciętnym rywalem.

IncognitoTSW 01.08.2009 16:29

Ja bym uznał tą bramkę Ruchu. Niech się uczy Pawełek

Kamson 01.08.2009 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 772123)
Czy ja napisałem że ma ofertę???:shock: (sam się puknij w web:D)

No więc właśnie. Czemu do ch**a ma być myślami w Fulham?! :shock:

Pierwsza połowa bardzo dobra, druga słaba. Dobry mecz Łobo, Kirm dziś troche niewidoczny.

WioReXXX 01.08.2009 16:30

Nie ma co narzekać. Są 3 punkty, bardzo ważne na przełamanie.
Nie wiem czemu wszyscy tak się przyczepili tego Kirma, będzie z niego pożytek, zgra się z drużyna, poczuje taktyke i będzie ok. Policzcie ile w sezonie meczy bezbarwnych miał zawsze Zieńczuk. Może lepiej policzcie te lepsze będzie łatwiej.

tofik 01.08.2009 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 772142)
Nie ma co narzekać. Są 3 punkty, bardzo ważne na przełamanie.
Nie wiem czemu wszyscy tak się przyczepili tego Kirma, będzie z niego pożytek, zgra się z drużyna, poczuje taktyke i będzie ok. Policzcie ile w sezonie meczy bezbarwnych miał zawsze Zieńczuk. Może lepiej policzcie te lepsze będzie łatwiej.

Mało grają lewą stroną, bo przyzwyczajeni, że Zieniu się tam zawsze chował :) Ja Kirma uważam za klasowego gracza, nie powinniśmy żałować tego transferu. Widac, że lubi grac szybko i kombinacyjnie. A my lubimy pchać piłkę do przodu tempem lokomotywy.

Aha, Brożek faktycznie gra słabo. Coś od czasu tej kontuzji jakiś niewyraźny. Wcześniej grał z większym zebem i miał lepsze opanowanie piłki przede wszystkim.

vaazon 01.08.2009 16:33

Według mnie Skorża to taki Strachan. Trzyma się kurczowo żelaznej 11, zmiany przeprowadza późno i gra zespołu dość mierna i przewidywalna.

AS82 01.08.2009 16:34

Co do samego meczu to najważniejsze trzy punkty i nie ma co płakać ,ale nie wiem na co naprawde liczono w tym roku ,jeśli chodzi o awans do LM . Kirm słaby mecz, on mi bardziej pasuje do środka pola ,podwieszony pod Brożka bo widać ze lubi grać z klepy. Głowacki,Marcelo i Łobodziński najlepsi ,reszta bez rewelacji

JAR0 01.08.2009 16:34

Pierwsza połowa niezła w Naszym wykonaniu. Dobry mecz Łobo, może wreszcie będzie grał na miare możliwośći. Najważniejsze są 3 punkty :-D Pierwszy krok w obronie mistrzostwa wykonany :-)

igortsw 01.08.2009 16:34

2-0, 3 pkt ,ale sam mecz, tak naprawdę nic nie pokazał, dalej nie można stwierdzić czy zespół jest gotowy do sezonu i walki o mistrzostwo, pisałem że Ruch w pierwszej połowie zagrał jak na sparingu, tylko że Wisła w drugiej zagrała tak samo.


Nic nie mam do Pawełka, ale nie stety pokazał po raz kolejny w tym meczu, że jest bramkarzem bardzo chimerycznym, potrafi popisać się niezłą paradą, czy wybronić akacje 1 na 1, ale potrafi tak jak dzisiaj zrobić bramkę z niczego( jak dla mnie Siejewicz na początku podjął dobrą decyzje i bramka powinna zostać zaliczona.)

_ukoL 01.08.2009 16:35

Bardzo fajnie, że się w końcu przełamali i wygrali. Na polskim podwórku Wisła jest najsilniejszym lub jednym z dwóch, trzech najsilniejszych zespołów i taka satysfakcja musi kibicom póki co wystarczyć. :-)

DominoForza 01.08.2009 16:35

haha wygrywamy a tu i tak krytyka
Was tez wku*wiaja Ci dziennikarze,te aluzje po meczu w rozmowie z naszymi zawodnikami odnosnie Estoni

qchar90 01.08.2009 16:35

mecz nie był jakiś wspaniały liczą sie 3 pkt.
Ja czekam na powrót Garguły i Boguskiego.
Łobodziński dobrze zagral. I dobrze zagrali Marcelo i Głowa.
teraz kolejny mecz nas czeka.

mr_kwolf 01.08.2009 16:36

Brożek totalnie bez formy. Niby mu zależy i chce ale nie idzie w ogóle. Kirm też słabiutko, dopiero pod koniec zaczął "coś grać". Za to Łobodziński dzisiaj bardzo fajnie zagrał i parę razy wypracował przewagę na skrzydle.

piter116 01.08.2009 16:36

Dobra pierwsza połowa, ważne 3 punkty. Mam nadzieję, że Paweł sie obudzi w końcu.
PS: Mam nadzieję, że ten skur*ysyn z c+ dzis pio raz ostatni stanął przed kamerą.

Krissu 01.08.2009 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 772144)
Według mnie Skorża to taki Strachan. Trzyma się kurczowo żelaznej 11, zmiany przeprowadza późno i gra zespołu dość mierna i przewidywalna.

A kogo niby ma wprowadzać na boisko jak w dzisiejszym meczu miał na ławce 3 sensownych graczy?

Borinho 01.08.2009 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 772122)
Pawełek to klasę pokazał teraz, nawet jeśli mu przeszkadzał, to później załozył mu taką siatkę.
Parodia, że musimy mieć takiego bramkarza. To nie jest przypadek, że on takie kiksy popełnia.

Tak ale my możemy mówić i czekać może za rok Pawełek wybroni nam puchary i dam nam awans do Ligi Europejskiej lub Ligi Mistrzów . Włodarze , trenerzy wszyscy w niego wierzą bo to wielki golkiper !!!.
Ja się nie znam na piłce widocznie bo mam podobne zdanie jak ty. Gdbym był właścielem Wisły odał bym sprzedał go jak najtaniej jak to możliwe i kupił porządnego goal keepera .
Ogólnie mecz taki sobie ładna akcja przy 2 bramce ... oby tak dalej .

AYALA 01.08.2009 16:39

klasowe zespoły poznaje sie po tym jak nie są w najwyższej formie to wygrywają i tak było dziś.

PotiWisla 01.08.2009 16:45

Przyzwoity mecz Wisły strzeliliśmy szybko 2 gole i pozamiatane,Ruch stracił motywacje do gry i mamy pierwsze 3 pkt :).Trzeba zwrócić uwagę na bardzo dobrą gre Łobo,mam nadzieje że to będzie stały obrazek.A swoja droga to w typerze trafiłem idealnie pierwsze 3 mecze sezonu z wynikami i zwycięscami.

Awe 01.08.2009 16:45

Wynik pozytywny, ale jak na mecz po kompromitacji z Levadią i przegrany Superpuchar z Amicą to liczyłem na większe zaangażowanie. Na stojąco to się nie da grać panie Junior Diaz. Martwi też, że chwalony za waleczność w sparingach Kirm i na prawdę walczący w poprzednich meczach dziś już przespał prawie całe spotkanie. Mam nadzieję, że to tylko ten jeden raz :) Alvareza trudno ocenić. Ruch nie grał jego stroną, do ataku się raczej nie zapędzał.
Nie chcę tu wyjść na jednego z tych wiecznych narzekaczy ale na prawdę jestem zawiedzony taki przejściem koło meczu, w sytuacji gdzie drużyna musi odbudowywać zaufanie i morale. Trzeba było pobiegać te drugie 45 minut, wygrać 4-0 czy 5-0, bo Ruch był już chyba przemęczony sezonem i nawet za bardzo nie biegał, i by było inaczej. Ale nasi piłkarze woleli się nie przemęczać, albo nie mieli sił.

sqallpl 01.08.2009 16:49

Cytat:

PS: Mam nadzieję, że ten skur*ysyn z c+ dzis pio raz ostatni stanął przed kamerą.
W sensie ze kto ?

Borinho 01.08.2009 16:49

Awe nie narzekaj lepsze to niż nic ważne że wreszcie po 3 meczach zainkasowal wreszcie pełną pulę w jakiś rozgrywkach . Dla mnie w tym momencie liczy się punkty a nie jakość o nią łątwo nie będzie .... ale ta akcja przy 2 bramce była extra i z tego meczu to zapamiętam oby to w tym kierunku szło.
Ogólnie odczucia mam tylko takie że brakuje nam snajpera drugiego ... o ile w lidze da się rozłożyć strzelanie goli na wielu zawodników to już w pucharach bez porządnych napastników nasze szanę maleją ... szczególnie jak ten jedyny jest jeszcze w słabej formie jak Brożek obecnie !!!

piter116 01.08.2009 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 772162)
W sensie ze kto ?

Ten dziennikarz, który przeprowadzał wywiad ze Skorża, Niedzielanem i wyśmiewał sie z Alvareza.

royalmichael 01.08.2009 16:55

Wolę taką Wisłę która gra średnio i wygrywa niż tą z Estonii która ciśnie 90min, ma 6setek, 2 słupki a mimo to przegrywa.
W ogóle ta murawa w Sosnowcu jest beznadziejna i nie rozumiem kto ustalił taką godzinę na grę :/

Eustachy 01.08.2009 16:56

Wynik cieszy, ale trzeba uczciwie stwierdzic, ze gra z obu stron bardzo slaba.

Natomiast najbardziej martwi postawa Pawla Brozka. Wszyscy liczyli, ze z kazdym kolejnym meczem bedzie gral coraz lepiej, tymczasem predzej zaryzykowalbym stwierdzenie, ze jest coraz gorzej. Brozek tak katastrofalnie nie gral chyba nawet w okresie gdy zwalniano Petrescu. Wspolczuje mu, bo zdaje sobie sprawe z ogromu jego frustracji. To z pewnoscia nic przyjemnego, gdy pilka w momencie przyjecia odskakuje na kilka metrow, a sedzia raz po raz odgwizduje spalonego, zagranie reka czy tez faul.
Niejeden na jego miejscu blagalby o zmiane juz po 30 minut gry.
Oby jak najszybciej zaczal cos grac, bo inaczej grajac bez napastnikow z lepszymi przeciwnikami, o zwyciestow bedzie ciezko.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl