![]() |
Dobrze, że w Piaście nie zagra (na pewno?) Kowalski, ich obrona na pewno nie bedzie tak zgrana jak z innymi zespolami, brak Bojarskiego to rowniez wielkie oslabienie
Chcac zdobyc mistrza Wisla nie moze sie obawiac wszystkich rywali, trzeba kazdemu pokazac kto tu gra najlepszy futbol, z taka forma Sobola jestem spokojny o wynik naszego zespolu, jak dla mnie to jest kluczowy gracz Wisełki, Marcelo z Glowa sa juz dobrze zgrani, caly blok defensywy musi uwazac przez cale 95 minut gry. Przez 1 glupi blad mozemy zniweczyc nasze starania. Mocno wierze w Pawelka, ze w takim waznym meczu (poprzedzajacym najwazniejszy mecz sezonu) utrzyma ta pewnosc siebie do konca rundy i kilka miesiecy/lat dluzej :) |
Ale prawda taka, że chłopaki Skorży wygrać muszą.
Każdy punkt się liczy, gdyż może być ciekawie. Typuje, że Brozio strzeli 2 bramki, Boguski dołoży jedną a tamci strzelą pod koniec i będzie 3-1. |
Cytat:
Ogladałem Piasta w meczu z Amiką i Legią i wcale gorsi nie byli. Zadzam sie ze musimy zagrac twardo,oni napewno bedą sie starali walką nadrobic inne braki ,ale my musimy grac na max , niewobrazam tez sobie zeby do konca rundy jakis nasz pilkarz przeszedl obok meczu,odrazu out z pierwszego skladu,to im Maciej pownien uswiadomic juz dzisiaj. |
Chciałem dodać że trzeba uważać na gościa o nazwisku Smektała, dla mnie to ciche odkrycie tej rundy. Szybki, zdecydowany, potrafi podać i strzelić, do tego młody. Zobaczymy co pokaże przeciwko nam. I można byłoby w zasadzie wypuścić newsa o naszym zainteresowaniu jego osobą bo to zawsze trochę paraliżuje. Choć nie zapomnijmy że może to pójść w drugą stronę.
|
Dobre jest to że Piast ma już dużo punktów a nie na styk bo bylo by ciezej.
|
praktycznie wszystko w naszych rękach - Piast i Łks mają mały nadbagaż punktowy, co oznacza, że nie mają noża na gardle po jednej przegranej. U siebie Śląsk i Legia - mecze, które musimy wygrać. No i najważniejsze Lech i Legia olśniewająco nie grają, do tej pory mieli dużo farta, a Wisła nawet jak wygrywała 1:0 to miała możność strzelenia dalszych bramek. Powrót Brożka - w najlepszym momencie. Jeżeli chłopaki spieprzą takie okoliczności, to można się tylko załamać.
|
Gliwice
Witam Wiślaków
czytam tak co jakis czas wasze forum i jestem mile zaskoczony ze tak rozsądnie wypowiadacie się o meczu z nami :) Legia i Lech sie spinały i niewiele brakowały zeby nie wywiozły kompletu punktów. Co do naszego składu to najwiekszym osłabieniem jest brak Muszalika :/ nie mamy dla niego wartosciowego zmiennika. Co do Bojarskiego to Smektała już udowodnił ze jest w stanie go zastapic ( nasz jedyny zawodnik ktory strzelil wiecej niz 1 bramke;p - ale swoja droga w ktorej druzynie ligowej jest az 13 zawodnikow ktorzy zdobyli po 1 bramce;) . Jeżeli Kowalski ma w kontrakcie zakaz gry przeciwko Wisle to tez bym sie nie martwil bo w koncu po kontuzji do gry wraca Pawel Gamla - jeden z naszych najlepszych zawodnikow. I trener albo wrzuci go za Muszalika ( niestety bedzie to oznaczac defensywne ustawienie bo Gamla jest stoperem/ defensywnym pomocnikiem ) a jeśli zagra za Kowalskeigo to w srodku pola bedzie ostra wyrwa :/ Legia zagrała z nami lepiej niż Lech bo przejeła totalnie gre w srodku pola , podejrzewam ze w piatek z Wisła bedzie podobnie, dlatego co najwzyej mozemy liczyc na jakis remis :) Ja w kazdym razie zycze Wislakom jak najlepiej :) ale nie obraze się jeśli potracicie punkty ( odbijecie sobie meczem z Legią ;) Co do kibicow to mozecie smiało wpadac :) za płotem jest przygotowany "sektor" dla przyjezdnych - był tam Gornik , Lech i Legia . Widok fajny a dodatkowo macie tam grila postawionego :P no i nie trzeba placic za bilet ;) pozdrowienia i zapraszam do Gliwic |
Cytat:
|
Cytat:
Ciężki mecz będzie...ale powinno być dobrze. |
Prawda jest taka, że Lech cudem wygral w Gliwicach, Legia nie wiele lepiej się pokazała piekny gol Chinyamy i nic więcej.
Legia w między czasie gra z ŁKSem tez może sie potknąć ale sie piekielnie boje tego meczu z Piastem. Oni sa w gazie byli blisko dwoch niespodzianke teraz moga chciec w koncu taka sprawic... |
Cytat:
Na pewno latwo tam nie bedzie, Legia i Lech strasznie sie tam meczyly i tylko kupa szczescia pozwolia im wywiesc z tamtat komplet pkt. Ale Wisla tez jest w gazie i chlopaki wiedza o co graja a i wierze ze Skorza nie pozwoli chlopakom na zlekcewazenie przeciwnika. Mysle ze bedzie nerwowo w pierwszej polowie ale wywieziemy z tamtad 3 pkt i Brozio bedzie prowadzil w klasyfikacji strzelcow. |
Cytat:
pozdrawiam |
Powiedzmy sobie szczerze - od niedzieli - pierwszy raz w tym sezonie to my rozdajemy karty.
Piast i Legia to absolutnie priorytetowe mecze, które w przypadku wygranych ułożą tabele zdecydowanie pod nas. Jak drżałem przy każdym wyjeździe i słusznie jak się okazało bo nadal bilans mamy bardzo nieciekawy , to w piątek nie ma bata. Ja nawet po części mógłbym zrozumieć zrezygnowanie chłopaków , gdzie Lech zaczął świetnie i wydawać się mogło że jest już posprzątane, ale teraz , gdzie wszystko jest w naszych rękach a i forma wydaje się być najwyższą w tym sezonie...Nic tylko wybiegać te 3 punkty i spokojnie czekać na rozwój wypadków. |
Ale czemu obawiacie sie Piasta bo wygral dwa mecze, nie ma sie czego bac. Zawsze sobie powtarzam ze jezeli WISLA ma zdobyc te mistrzostwo to z PIastem sobie poradzi my wygralismy 3 mecze i co? Zreszta widac ze chlopaki wiedza czego chca i wiedza jak to zrobic, poprawe gry widac jedynie czego mozna sie bac to braku skutecznosci, bo np. bramkarz z Gliwic zagra mecz zycia. Jezeli Wisla zagra slabo i straci punty to da odpowiedz na to ze to sezon nie dla Nas ale mysle ze jest coraz lepiej wiec czemu ma byc tak zle?
|
W kontekscie mistrza Polski
http://pilkanozna.pl/index.php?optio...asa&Itemid=106 Widze, ze Mila zrozumial na czym polega prawdziwa przyjazn;) |
Cytat:
|
A jest na końcu
Sebastian będą ludzie ! :) |
"Ale mistrzem nie będzie ani Lech, ani Legia, tylko Wisła Kraków. My wygramy oba te spotkania, czym pomożemy Wiśle w zdobyciu tytułu" :)
|
Hehe słusznie piszecie ze teraz TO MY tu rozdajemy karty.
Amika jest w dołku ,gdyby nie ich szczescie w koncówkach wiekszosci meczów to byli by za nami na kilka punktów.Niewykorzystali szansy zeby kiedys odjechac na kilka punktów i sie zemsciło.Siadli psychicznie .... Legia tradycyjnie -bez stylu ale punkty ciuła.Przypomina mi sie od razu sezon z Okuka ,Svitlica itd gdzie zdobyli majstra grajac identyczna toporną brzydką pilke.To wlasnie ich obstawiam jako najgrozniejszego rywala o tytuł. No i teraz My-,doswiadczenie ,forma ktora jest w tej chwil wysoka ,widac zgranie i wielką AMBICJE i SERCE do gry naszych chłopaków.Jakos niewidze zeby z taką agresją biegali ci z Wronek albo z Warszawy. Widzac to mecz w Gliwicach wydaje sie byc mega wazny,zwlaszacza ze i Amika i Legia mogly tam pounkty zostawic. Cytat:
Byle wygrac!!! |
Wydaje się to dziwne, ale Wisła może sobie w Gliwicach pozwolić na remis...
Przy samych zwycięstwach Wisły w 4 ostatnich meczach i zgubieniu 2 punktów przez Lecha (wystarczy jakikolwiek remis) tytuł mistrzowski zostaje przy Reymonta! |
Wydaje sie to dziwne, że mozemy myślec w takich kategoriach. Wisła musi wygrać w Gliwicach, żaden inny wynik nie wchodzi w gre. W dupie powinnismy miec to, ze prawie zremisowali z Lechem, że moze grali przyzwoicie z Legia. My jestesmy Wisla i to my powinnismy w kazdym meczu rozdawać karty. Kogo mamy sie bac? Piasta Gliwice? Z calym szacunkiem, ale brzmi to komicznie.. JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA!
|
Cytat:
|
krutko i na temat ...strzelamy w tym sezonie jeszcze 5 bramek i nie tracimy zadnej . Mi to odpowiada.
|
strzelamy w Gliwicach 5 i do końca remisujemy 0-0. Mi nie odpowiada.
|
obawiam sie ze większośc zrozumiala oco chodzilo
|
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...inowac,1298466
Cytat:
|
Jeśli chodzi o Tomsa to mimo wszystko wyszedłbym z Diazem i Sobolem, oni są jaki piranie w środku pola. Tomasa zostawiłbym na zmianę i jestem zdania, że powinien częściej dostawać szansę i w większym wymiarze czasowym. Uważam, że można go ustawiać także na skrzydle, tak gra między innymi Modrić w Tottenhamie, wtedy ma trochę więcej luzu.
W razie nie korzystnego wyniku tak od 80 minuty dla mnie Marcelo należy wysłać na atak, to jest fenomen w grze w powietrzu. Oczywiście mam nadzieję, że Skorża nie będzie musiał decydować się na taki manewr. |
Jirsak grał juz na skrzydle w PE i wypadł słabiutko, wolny jest i nie ma dobrego zwodu na bok (jak np Małecki).
|
Jak zaczniemy z Jirsakiem na środku, to skończymy jak w meczu z Bytomiem...
Obym się mylił. Jirsak sprawdza się jak jest luz, dużo miejsca, itd. Właśnie idealny był do tego mecz z KSG. |
Panowie badzmy realistami - wygrana w Gliwicach 1-0 kazdego zadowoli
|
ja rozumiem ostrożność w wypowiedziach, ale do ...E&^)_*+*^%$##
to my jesteśmy MP, to my wygraliśmy w Piastem w sparingu przed sezonem 4:0, to my mamy na każdej pozycji lepszego piłkarza. Oczywiście, zawsze może zdarzyć się jakieś nieszczęście jak bramka Górnika z faktycznego spalonego (Zieniu nie brał udziału w grze przecież), ale strata punktow z Piastem przy obecnej dyspozycji Wisły to byloby jakieś horendalne nieporozumienie. A może Piast na Mistrza do ...^*(^(%$##???? |
dobrze ze gramy jako pierwsi z czolowki. Jak wygramy to Amika i Legia beda mieli gule i nerwowke ze musza wygrac. W sumie my tez musimy ale wiadomo, po piatku to my czekamy na to co zrobi reszta, jest w tym jakis komfort.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
2:0 dla nas...a o co chodzi?
|
Cytat:
Jeśli nie będzie żadnego "nieszczęścia" to musimy ten mecz wygrać. Nie ma bata Nie, żebym nie doceniał Piasta. Ale porownanie skladów, umiejętności nie może przedsatwiać żadnych wątpliwości. Każdy inny wynik niz spokojna wygrana będzie nieporozumieniem ps. wszystko, ja wszystko, ale podszywać się pode mnie na Onecie? http://sport.onet.pl/1,16,11,5619306...?TEMAT=1248685 |
Cytat:
jeszcze dodał coś od siebie:) A co do meritum to zgadzam się w 100% |
jak ktos jedzie na wyjazd do gliwic...prosze o kontakt na priv!
|
Cytat:
Gramy w Piatek ,zadko nam sie to zdarza ale jednak :) Raport z Gliwic; Cytat:
|
Buki nasze zwycięstwo wyceniają na około 1,7. To niezbyt dużo, bo w praktyce oznacza, że nasze na wygraną oceniają na jakieś 50%. Oby nie mieli racji :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl