Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, piątek 01.05.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5700)

grogoriogreg 27.04.2009 20:09

Dobrze, że w Piaście nie zagra (na pewno?) Kowalski, ich obrona na pewno nie bedzie tak zgrana jak z innymi zespolami, brak Bojarskiego to rowniez wielkie oslabienie

Chcac zdobyc mistrza Wisla nie moze sie obawiac wszystkich rywali, trzeba kazdemu pokazac kto tu gra najlepszy futbol, z taka forma Sobola jestem spokojny o wynik naszego zespolu, jak dla mnie to jest kluczowy gracz Wisełki, Marcelo z Glowa sa juz dobrze zgrani, caly blok defensywy musi uwazac przez cale 95 minut gry. Przez 1 glupi blad mozemy zniweczyc nasze starania. Mocno wierze w Pawelka, ze w takim waznym meczu (poprzedzajacym najwazniejszy mecz sezonu) utrzyma ta pewnosc siebie do konca rundy i kilka miesiecy/lat dluzej :)

Guniss 27.04.2009 20:14

Ale prawda taka, że chłopaki Skorży wygrać muszą.
Każdy punkt się liczy, gdyż może być ciekawie.

Typuje, że Brozio strzeli 2 bramki, Boguski dołoży jedną a tamci strzelą pod koniec i będzie 3-1.

Wojtas 27.04.2009 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 716231)
Tu nie ma co kalkulować/oszczędzać się ,liczyć tylko na Brożka itp.
Trza zagrać bardzo twardo - pocieszające jest to że Piast nie ma noża na gardle ale 3 punktów to oni nam ot tak nie oddadzą.




Ogladałem Piasta w meczu z Amiką i Legią i wcale gorsi nie byli.

Zadzam sie ze musimy zagrac twardo,oni napewno bedą sie starali walką nadrobic inne braki ,ale my musimy grac na max ,

niewobrazam tez sobie zeby do konca rundy jakis nasz pilkarz przeszedl obok meczu,odrazu out z pierwszego skladu,to im Maciej pownien uswiadomic juz dzisiaj.

westersyl 28.04.2009 05:57

Chciałem dodać że trzeba uważać na gościa o nazwisku Smektała, dla mnie to ciche odkrycie tej rundy. Szybki, zdecydowany, potrafi podać i strzelić, do tego młody. Zobaczymy co pokaże przeciwko nam. I można byłoby w zasadzie wypuścić newsa o naszym zainteresowaniu jego osobą bo to zawsze trochę paraliżuje. Choć nie zapomnijmy że może to pójść w drugą stronę.

BRTS39 28.04.2009 17:08

Dobre jest to że Piast ma już dużo punktów a nie na styk bo bylo by ciezej.

funkykoval 29.04.2009 08:24

praktycznie wszystko w naszych rękach - Piast i Łks mają mały nadbagaż punktowy, co oznacza, że nie mają noża na gardle po jednej przegranej. U siebie Śląsk i Legia - mecze, które musimy wygrać. No i najważniejsze Lech i Legia olśniewająco nie grają, do tej pory mieli dużo farta, a Wisła nawet jak wygrywała 1:0 to miała możność strzelenia dalszych bramek. Powrót Brożka - w najlepszym momencie. Jeżeli chłopaki spieprzą takie okoliczności, to można się tylko załamać.

derelor 29.04.2009 09:30

Gliwice
 
Witam Wiślaków

czytam tak co jakis czas wasze forum i jestem mile zaskoczony ze tak rozsądnie wypowiadacie się o meczu z nami :) Legia i Lech sie spinały i niewiele brakowały zeby nie wywiozły kompletu punktów.

Co do naszego składu to najwiekszym osłabieniem jest brak Muszalika :/ nie mamy dla niego wartosciowego zmiennika. Co do Bojarskiego to Smektała już udowodnił ze jest w stanie go zastapic ( nasz jedyny zawodnik ktory strzelil wiecej niz 1 bramke;p - ale swoja droga w ktorej druzynie ligowej jest az 13 zawodnikow ktorzy zdobyli po 1 bramce;) . Jeżeli Kowalski ma w kontrakcie zakaz gry przeciwko Wisle to tez bym sie nie martwil bo w koncu po kontuzji do gry wraca Pawel Gamla - jeden z naszych najlepszych zawodnikow. I trener albo wrzuci go za Muszalika ( niestety bedzie to oznaczac defensywne ustawienie bo Gamla jest stoperem/ defensywnym pomocnikiem ) a jeśli zagra za Kowalskeigo to w srodku pola bedzie ostra wyrwa :/

Legia zagrała z nami lepiej niż Lech bo przejeła totalnie gre w srodku pola , podejrzewam ze w piatek z Wisła bedzie podobnie, dlatego co najwzyej mozemy liczyc na jakis remis :) Ja w kazdym razie zycze Wislakom jak najlepiej :) ale nie obraze się jeśli potracicie punkty ( odbijecie sobie meczem z Legią ;)

Co do kibicow to mozecie smiało wpadac :) za płotem jest przygotowany "sektor" dla przyjezdnych - był tam Gornik , Lech i Legia . Widok fajny a dodatkowo macie tam grila postawionego :P no i nie trzeba placic za bilet ;)

pozdrowienia i zapraszam do Gliwic

zim zum 29.04.2009 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez derelor (Post 716864)
Witam Wiślaków

czytam tak co jakis czas wasze forum i jestem mile zaskoczony ze tak rozsądnie wypowiadacie się o meczu z nami :) Legia i Lech sie spinały i niewiele brakowały zeby nie wywiozły kompletu punktów.

Co do naszego składu to najwiekszym osłabieniem jest brak Muszalika :/ nie mamy dla niego wartosciowego zmiennika. Co do Bojarskiego to Smektała już udowodnił ze jest w stanie go zastapic ( nasz jedyny zawodnik ktory strzelil wiecej niz 1 bramke;p - ale swoja droga w ktorej druzynie ligowej jest az 13 zawodnikow ktorzy zdobyli po 1 bramce;) . Jeżeli Kowalski ma w kontrakcie zakaz gry przeciwko Wisle to tez bym sie nie martwil bo w koncu po kontuzji do gry wraca Pawel Gamla - jeden z naszych najlepszych zawodnikow. I trener albo wrzuci go za Muszalika ( niestety bedzie to oznaczac defensywne ustawienie bo Gamla jest stoperem/ defensywnym pomocnikiem ) a jeśli zagra za Kowalskeigo to w srodku pola bedzie ostra wyrwa :/

Legia zagrała z nami lepiej niż Lech bo przejeła totalnie gre w srodku pola , podejrzewam ze w piatek z Wisła bedzie podobnie, dlatego co najwzyej mozemy liczyc na jakis remis :) Ja w kazdym razie zycze Wislakom jak najlepiej :) ale nie obraze się jeśli potracicie punkty ( odbijecie sobie meczem z Legią ;)

Co do kibicow to mozecie smiało wpadac :) za płotem jest przygotowany "sektor" dla przyjezdnych - był tam Gornik , Lech i Legia . Widok fajny a dodatkowo macie tam grila postawionego :P no i nie trzeba placic za bilet ;)

pozdrowienia i zapraszam do Gliwic

takie wpisy to rozumiem :)

JrQ- 29.04.2009 13:12

Cytat:

( odbijecie sobie meczem z Legią ;)
Niestety nie możemy u Was przegrać, bo wtedy Lech może uciec, o ile wygra oczywiście wygra ;)

Ciężki mecz będzie...ale powinno być dobrze.

Bo ogladać już mi mało 29.04.2009 13:15

Prawda jest taka, że Lech cudem wygral w Gliwicach, Legia nie wiele lepiej się pokazała piekny gol Chinyamy i nic więcej.

Legia w między czasie gra z ŁKSem tez może sie potknąć ale sie piekielnie boje tego meczu z Piastem. Oni sa w gazie byli blisko dwoch niespodzianke teraz moga chciec w koncu taka sprawic...

saklak1906 29.04.2009 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bo ogladać już mi mało (Post 716953)
Prawda jest taka, że Lech cudem wygral w Gliwicach, Legia nie wiele lepiej się pokazała piekny gol Chinyamy i nic więcej.

Legia w między czasie gra z ŁKSem tez może sie potknąć ale sie piekielnie boje tego meczu z Piastem. Oni sa w gazie byli blisko dwoch niespodzianke teraz moga chciec w koncu taka sprawic...


Na pewno latwo tam nie bedzie, Legia i Lech strasznie sie tam meczyly i tylko kupa szczescia pozwolia im wywiesc z tamtat komplet pkt.
Ale Wisla tez jest w gazie i chlopaki wiedza o co graja a i wierze ze Skorza nie pozwoli chlopakom na zlekcewazenie przeciwnika.
Mysle ze bedzie nerwowo w pierwszej polowie ale wywieziemy z tamtad 3 pkt i Brozio bedzie prowadzil w klasyfikacji strzelcow.

funkykoval 29.04.2009 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 716962)
Na pewno latwo tam nie bedzie, Legia i Lech strasznie sie tam meczyly i tylko kupa szczescia pozwolia im wywiesc z tamtat komplet pkt.
Ale Wisla tez jest w gazie i chlopaki wiedza o co graja a i wierze ze Skorza nie pozwoli chlopakom na zlekcewazenie przeciwnika.
Mysle ze bedzie nerwowo w pierwszej polowie ale wywieziemy z tamtad 3 pkt i Brozio bedzie prowadzil w klasyfikacji strzelcow.

No własnie zacznijm od tego, że i Legia i Lech nic wielkiego nie grają, Legia ma lepszą obronę od Lecha, więc udaje im się wygrywać, a Lech remisował. nasze chłopaki są w gazie a powrót Pawła jeszcze bardziej ich zmotywował, więc pomimo tego, że Piastunki pogroziły palcem kolejorzom i wojskowym to dla naszych chłopaków, przy odpowiednim zaangażowaniu (o to się Radek postara) raczej bułka z bananem. Wygramy, a wynik końcowy jest nieważny - ważne żeby po stronie gości widniała większa cyfra.....
pozdrawiam

1q2 29.04.2009 14:21

Powiedzmy sobie szczerze - od niedzieli - pierwszy raz w tym sezonie to my rozdajemy karty.
Piast i Legia to absolutnie priorytetowe mecze, które w przypadku wygranych ułożą tabele zdecydowanie pod nas.
Jak drżałem przy każdym wyjeździe i słusznie jak się okazało bo nadal bilans mamy bardzo nieciekawy , to w piątek nie ma bata.
Ja nawet po części mógłbym zrozumieć zrezygnowanie chłopaków , gdzie Lech zaczął świetnie i wydawać się mogło że jest już posprzątane, ale teraz , gdzie wszystko jest w naszych rękach a i forma wydaje się być najwyższą w tym sezonie...Nic tylko wybiegać te 3 punkty i spokojnie czekać na rozwój wypadków.

ŁukaszTS 29.04.2009 14:22

Ale czemu obawiacie sie Piasta bo wygral dwa mecze, nie ma sie czego bac. Zawsze sobie powtarzam ze jezeli WISLA ma zdobyc te mistrzostwo to z PIastem sobie poradzi my wygralismy 3 mecze i co? Zreszta widac ze chlopaki wiedza czego chca i wiedza jak to zrobic, poprawe gry widac jedynie czego mozna sie bac to braku skutecznosci, bo np. bramkarz z Gliwic zagra mecz zycia. Jezeli Wisla zagra slabo i straci punty to da odpowiedz na to ze to sezon nie dla Nas ale mysle ze jest coraz lepiej wiec czemu ma byc tak zle?

Damian_TS_NH 29.04.2009 15:14

W kontekscie mistrza Polski

http://pilkanozna.pl/index.php?optio...asa&Itemid=106

Widze, ze Mila zrozumial na czym polega prawdziwa przyjazn;)

Czopens 29.04.2009 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Damian_TS_NH (Post 717005)
W kontekscie mistrza Polski

http://pilkanozna.pl/index.php?optio...asa&Itemid=106

Widze, ze Mila zrozumial na czym polega prawdziwa przyjazn;)

"Chcemy pomóc Wiśle w mistrzostwie Polski" - a to gdzie?? :-P

Czopens 29.04.2009 15:19

A jest na końcu
Sebastian będą ludzie ! :)

Damian_TS_NH 29.04.2009 15:20

"Ale mistrzem nie będzie ani Lech, ani Legia, tylko Wisła Kraków. My wygramy oba te spotkania, czym pomożemy Wiśle w zdobyciu tytułu" :)

Wojtas 29.04.2009 15:44

Hehe słusznie piszecie ze teraz TO MY tu rozdajemy karty.



Amika jest w dołku ,gdyby nie ich szczescie w koncówkach wiekszosci meczów to byli by za nami na kilka punktów.Niewykorzystali szansy zeby kiedys odjechac na kilka punktów i sie zemsciło.Siadli psychicznie ....


Legia tradycyjnie -bez stylu ale punkty ciuła.Przypomina mi sie od razu sezon z Okuka ,Svitlica itd gdzie zdobyli majstra grajac identyczna toporną brzydką pilke.To wlasnie ich obstawiam jako najgrozniejszego rywala o tytuł.



No i teraz My-,doswiadczenie ,forma ktora jest w tej chwil wysoka ,widac zgranie i wielką AMBICJE i SERCE do gry naszych chłopaków.Jakos niewidze zeby z taką agresją biegali ci z Wronek albo z Warszawy.

Widzac to mecz w Gliwicach wydaje sie byc mega wazny,zwlaszacza ze i Amika i Legia mogly tam pounkty zostawic.



Cytat:

Pierwotnie napisane przez Funkykoval
Wygramy, a wynik końcowy jest nieważny - ważne żeby po stronie gości widniała większa cyfra.....

Swiete słowa :)

Byle wygrac!!!

prober 29.04.2009 15:50

Wydaje się to dziwne, ale Wisła może sobie w Gliwicach pozwolić na remis...
Przy samych zwycięstwach Wisły w 4 ostatnich meczach i zgubieniu 2 punktów przez Lecha (wystarczy jakikolwiek remis) tytuł mistrzowski zostaje przy Reymonta!

Damian_TS_NH 29.04.2009 15:52

Wydaje sie to dziwne, że mozemy myślec w takich kategoriach. Wisła musi wygrać w Gliwicach, żaden inny wynik nie wchodzi w gre. W dupie powinnismy miec to, ze prawie zremisowali z Lechem, że moze grali przyzwoicie z Legia. My jestesmy Wisla i to my powinnismy w kazdym meczu rozdawać karty. Kogo mamy sie bac? Piasta Gliwice? Z calym szacunkiem, ale brzmi to komicznie.. JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA!

7 kotów 29.04.2009 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 717030)
Wydaje się to dziwne, ale Wisła może sobie w Gliwicach pozwolić na remis...
Przy samych zwycięstwach Wisły w 4 ostatnich meczach i zgubieniu 2 punktów przez Lecha (wystarczy jakikolwiek remis) tytuł mistrzowski zostaje przy Reymonta!

To lepiej zremisujmy w Gdansku, a nie juz tak od razu.

goly78 29.04.2009 16:07

krutko i na temat ...strzelamy w tym sezonie jeszcze 5 bramek i nie tracimy zadnej . Mi to odpowiada.

magowski 29.04.2009 16:09

strzelamy w Gliwicach 5 i do końca remisujemy 0-0. Mi nie odpowiada.

goly78 29.04.2009 16:14

obawiam sie ze większośc zrozumiala oco chodzilo

HEDu 29.04.2009 18:40

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...inowac,1298466

Cytat:

Rosną szanse na występ od pierwszych minut czeskiego pomocnika, Tomasa Jiraska. - Tomek dał naprawdę dobrą zmianę w meczu z Górnikiem Zabrze, wniósł dużo spokoju, bardzo mądrze rozgrywał piłkę. Pokazuje, że jest w wysokiej formie i nie ukrywam, że jest coraz bliżej pierwszej jedenastki - przyznał Skorża.

westersyl 29.04.2009 18:44

Jeśli chodzi o Tomsa to mimo wszystko wyszedłbym z Diazem i Sobolem, oni są jaki piranie w środku pola. Tomasa zostawiłbym na zmianę i jestem zdania, że powinien częściej dostawać szansę i w większym wymiarze czasowym. Uważam, że można go ustawiać także na skrzydle, tak gra między innymi Modrić w Tottenhamie, wtedy ma trochę więcej luzu.

W razie nie korzystnego wyniku tak od 80 minuty dla mnie Marcelo należy wysłać na atak, to jest fenomen w grze w powietrzu. Oczywiście mam nadzieję, że Skorża nie będzie musiał decydować się na taki manewr.

HEDu 29.04.2009 19:34

Jirsak grał juz na skrzydle w PE i wypadł słabiutko, wolny jest i nie ma dobrego zwodu na bok (jak np Małecki).

JrQ- 29.04.2009 22:12

Jak zaczniemy z Jirsakiem na środku, to skończymy jak w meczu z Bytomiem...
Obym się mylił.

Jirsak sprawdza się jak jest luz, dużo miejsca, itd.
Właśnie idealny był do tego mecz z KSG.

Maciejj 29.04.2009 22:16

Panowie badzmy realistami - wygrana w Gliwicach 1-0 kazdego zadowoli

FraMat 30.04.2009 02:06

ja rozumiem ostrożność w wypowiedziach, ale do ...E&^)_*+*^%$##
to my jesteśmy MP, to my wygraliśmy w Piastem w sparingu przed sezonem 4:0, to my mamy na każdej pozycji lepszego piłkarza.
Oczywiście, zawsze może zdarzyć się jakieś nieszczęście jak bramka Górnika z faktycznego spalonego (Zieniu nie brał udziału w grze przecież), ale strata punktow z Piastem przy obecnej dyspozycji Wisły to byloby jakieś horendalne nieporozumienie.
A może Piast na Mistrza do ...^*(^(%$##????

tommiyacht 30.04.2009 05:39

dobrze ze gramy jako pierwsi z czolowki. Jak wygramy to Amika i Legia beda mieli gule i nerwowke ze musza wygrac. W sumie my tez musimy ale wiadomo, po piatku to my czekamy na to co zrobi reszta, jest w tym jakis komfort.

JrQ- 30.04.2009 08:51

Cytat:

Oczywiście, zawsze może zdarzyć się jakieś nieszczęście jak bramka Górnika z faktycznego spalonego (Zieniu nie brał udziału w grze przecież), ale strata punktow z Piastem przy obecnej dyspozycji Wisły to byloby jakieś horendalne nieporozumienie.
A może Piast na Mistrza do ...^*(^(%$##????
Ale był na placu gry, zawodnik nie może tak sobie zejść z boiska. Pamiętacie chyba sytuację na Euro, mecz Holandia - Włochy, jeden z zawodników z Italii leżał poszkodowany za linią boczną i to on wyznaczał linię spalonego.

dynek.pl 30.04.2009 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 717398)
ja rozumiem ostrożność w wypowiedziach, ale do ...E&^)_*+*^%$##
to my jesteśmy MP, to my wygraliśmy w Piastem w sparingu przed sezonem 4:0, to my mamy na każdej

a ile bylo na jesieni przypomnij ?

rafalek 30.04.2009 10:08

2:0 dla nas...a o co chodzi?

FraMat 30.04.2009 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 717432)
Ale był na placu gry, zawodnik nie może tak sobie zejść z boiska. Pamiętacie chyba sytuację na Euro, mecz Holandia - Włochy, jeden z zawodników z Italii leżał poszkodowany za linią boczną i to on wyznaczał linię spalonego.

Dlatego napisalem o nieszczęściu.
Jeśli nie będzie żadnego "nieszczęścia" to musimy ten mecz wygrać. Nie ma bata
Nie, żebym nie doceniał Piasta. Ale porownanie skladów, umiejętności nie może przedsatwiać żadnych wątpliwości.
Każdy inny wynik niz spokojna wygrana będzie nieporozumieniem

ps. wszystko, ja wszystko, ale podszywać się pode mnie na Onecie?
http://sport.onet.pl/1,16,11,5619306...?TEMAT=1248685

1q2 30.04.2009 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 717478)

ps. wszystko, ja wszystko, ale podszywać się pode mnie na Onecie?
http://sport.onet.pl/1,16,11,5619306...?TEMAT=1248685

:D
jeszcze dodał coś od siebie:)

A co do meritum to zgadzam się w 100%

wilis 30.04.2009 13:07

jak ktos jedzie na wyjazd do gliwic...prosze o kontakt na priv!

Wojtas 30.04.2009 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 717403)
dobrze ze gramy jako pierwsi z czolowki. Jak wygramy to Amika i Legia beda mieli gule i nerwowke ze musza wygrac. W sumie my tez musimy ale wiadomo, po piatku to my czekamy na to co zrobi reszta, jest w tym jakis komfort.


Gramy w Piatek ,zadko nam sie to zdarza ale jednak :)

Raport z Gliwic;

Cytat:


Sezon wkracza właśnie w decydującą fazę. Przed Piastem pięć ligowych spotkań, każdy zdobyty w nich punkt będzie na wagę złota. Już w piątek przed niebiesko-czerwonymi niezwykle trudne zadanie i zarazem prawdziwy szlagier dla kibiców w Gliwicach. Na boisku przy ulicy Okrzei zawita bowiem walcząca o tytuł Mistrza Polski Wisła Kraków.

Wisła, podobnie jak Piast, potrzebuje punktów, zapowiada się zatem bardzo emocjonujące widowisko.

Ekipa Macieja Skorży zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli i ma tyle samo punktów co prowadząca Legia Warszawa. Tuż za plecami Wiślaków czai się Lech Poznań, z zaledwie jednym oczkiem straty. Sytuacja jest zatem gorąca i żaden kandydat nie może sobie pozwolić na odpuszczenie i stratę punktów. Wisła w ostatniej kolejce pokonała pewnie czerwoną latarnię ligi, Górnika Zabrze, kompletnie dominując przebieg spotkania. Chwila zawahania w poczynaniach Radosława Sobolewskiego i spółki była widoczna jedynie po tym, jak w kontrowersyjnych okolicznościach bramkę strzelił Banaś. Na ripostę Białej Gwiazdy nie trzeba było długo czekać i szybko odpowiedział golem walczący o tytuł króla strzelców Paweł Brożek. Po przerwie wyższość krakowian nie ulegała dyskusji, potwierdziły to kolejne bramki reprezentantów Polski: Boguskiego i Brożka. Właśnie na tych dwóch graczy obrońcy i pomocnicy Piasta będą musieli mieć szczególne baczenie. Obaj strzelili w lidze już 25 goli. Wiosenne mecze pokazały, że Wisła to nie tylko Boguski i Paweł Brożek, bo w ostatnich meczach obrońcy i pomocnicy również udowadniali, że są groźni, nie można zatem skupiać się na poszczególnych graczach.

Trener Wisły Kraków, Maciej Skorża zapewnił ostatnio na łamach mediów, że w głowach Wiślaków jest tylko Piast, a nie przyszłotygodniowe hitowe spotkanie z Legią Warszawa. Do Gliwic przyjedzie zatem najmocniejszy skład Białej Gwiazdy i wystąpią najlepsi gracze naszej ekstraklasy z Brożkiem, Boguskim, Sobolewskim i Baszczyńskim na czele. Wszyscy pamiętamy jak zakończyło się wrześniowe spotkanie Piasta z gośćmi z Krakowa, którzy na mecz w Pucharze Ekstraklasy również przygotowali bardzo mocną jedenastkę, oby historia powtórzyła się i tym razem.

Niestety najmocniejszej jedenastki nie będzie mógł wystawić trener Dariusz Fornalak. W Łodzi czwarta żółtą kartkę obejrzał Mariusz Muszalik, czeka go zatem odpoczynek. Ze względu na zapisy w kontrakcie nie zobaczymy na boisku Mateusza Kowalskiego, oczywiście z powodu kontuzji zabraknie też Marcina Bojarskiego. To poważne osłabienia każdej pozycji. O ile Kowalskiego z powodzeniem zastąpić może wracający po kontuzji Paweł Gamla, to Mariusz Muszalik nie ma typowego zmiennika o zbliżonej klasie. W kadrze znaleźli się dzięki temu Daniel Iwan oraz Łukasz Krzycki. W pojedynku z Łódzkim Klubem Sportowym świetnie na pozycji Marcina Bojarskiego sprawdził się Jakub Smektała, którego ataki z głębi pola i prostopadłe piłki do kolegów siały sporo zamieszania w szykach obronnych przeciwnika.

W ekipie Wisły zabraknie prawdopodobnie Andrzeja Niedzielana, który nie trenował ostatnio z zespołem i jego znalezienie się w kadrze meczowej będzie decyzją ostatniej chwili. Z powodu choroby nie trenował również Peter Singlar i jego przyjazd do Gliwic również stoi pod znakiem zapytania.

Zapowiada się dobre widowisko, a marka Wisły Kraków sprawia, że nie trzeba nikogo specjalnie zachęcać do obejrzenia spotkania z trybun stadionu. Piłkarze liczą na doping równie głośny jak w spotkaniach z Lechem i Legią, doping, który pomoże im wykonać kolejny krok w kierunku utrzymania się w Ekstraklasie.

martin_6 30.04.2009 18:31

Buki nasze zwycięstwo wyceniają na około 1,7. To niezbyt dużo, bo w praktyce oznacza, że nasze na wygraną oceniają na jakieś 50%. Oby nie mieli racji :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl