![]() |
Nie no bez jaj żebyśmy się bali jechać na Arkę która jest dodatkowo w fatalnej formie...:-P
Ludzie , MY o Mistrzostwo walczymy!Dobrze powiedział Paweł Brożek - TYLKO ZWYCIĘSTWO! Amica pewnie dostanie baty za tydzień na Legii i wtedy będzie trzeba na R22 wygrać z legionistami! |
W meczu Legia - Lech najlepiej dla nas gdyby padł remis. Wtedy w przypadku naszego zwycięstwa w następnej kolejce (z Górnikiem Zabrze) mamy tyle samo punktów co Legia i wyprzedzamy Lecha o 1 punkt. Zakładając, że dzisiaj również wygramy :)
|
Dziś mecz musimy wygrać i zdobyć 3 pkt, każdy inny wynik będzie porażką jak wiecie. Musimy pokazać że mistrza zdobywa się walką i determinacją, a nie fartem w doliczonym czasie gry.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Co by nie mówić, o bramce Lecha z ŁKS nie można mówić, że to nie był fart. Rzut rożny, zamieszanie i ktoś wepchnął piłkę do bramki. Gdyby to była jakaś piękna akcja, albo strzał z dystansu to tak.
Co do naszego meczu - na szczeblu 1 ligi nie wygraliśmy tam od 28 lat, ale znowu tak często nie graliśmy. Trzeba tą passę przerwać, tak jak to zrobiliśmy w Wodzisławiu. Jeżeli wygramy, to na prawdę, droga do mistrzostwa staje przed nami otworem |
Przestańcie już kalkulować, że jeśli w meczu Legia - Lech będzie remis to Wisła musi wygrać i będzie kontakt z czołówką ble ble ble. Wisła nie może patrzeć na wyniki innych meczy. W każdy, ale to w każdym meczu powinna wygrywać, albo przynajmniej grać od pierwszej do ostatniej minuty. Gadacie że Wisła jeszcze nigdy nie wygrała w Gdyni i że źle im tam się gra. A w Wodzisławiu to co? Ponoć też tam się słabo im gra a jakoś dali radę wygrać. A Lech W Krakowie? Nie wygrał z Wisła od parunastu lat, a wszyscy wiedzą jak to się skończyło... Także nie ma co gdybać, tylko grać na całego, walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć.
|
Cytat:
Co do dzisiejszego meczu to jesli Wisla wygra to dla mnie bedzie faworytem do zdobycia mistrzostwa Polski ze wzgledu na korzystny kalendarz (potrzebne jest zwyciestwo z Legia). |
Jak Wisła ma nie patrzeć się na innych. Jestem pewien, że nasi piłkarze oglądają każdy mecz rywala na żywo i emocjonują się nimi nie mniej niż my. Musimy się patrzeć na innych, piłkarze muszą się patrzeć...
Jedno jest pewne. Za tydzień w meczu Legia - Lech, co najmniej jedna z drużyn straci punkty... jakoś trudno jest mi nie brać tego pod uwagę. Wisełko, gramy swoje ! |
Tylko żeby Pawłowi nic się nie stało. Tak się pali do gry że to może się źle skończyć a niewiadomo co z tym kolanem dokładnie jest.
|
Na moje oko Brozek wejdzie w drugiej polowie do gry gdyby wynik byl niekorzystny.
|
Brozek na podmeczone sledzie, 20-25min
|
Ludzie! Arka w tym roku zdobyła 2 punkty! Słownie - dwa punkty! Mniej niż Cracovia, Górnik, Lechia, Ruch. Z kim mamy wygrać, jak nie z nimi?
|
mowie to jak najbardziej powaznie, bez zwyciestwa w tym meczu nie mamy praktycznie szans na mistrza. do tej rundy przystępowalismy z 3pkt straty do lidera i do tej pory tego nie odrobilismy
|
O Broźka nie ma obawy. Wszyscy w klubie doskonale zdają sobie sprawe jak waźny to zawodnik. Jeśli istniałaby możliwość odnowienia sie kontuzji to niepowąchałby trawy nawet minute. Co nie znaczy żeby rzucać go do walki na cały macz.
|
kiedy ostatnio mój ukochany klub wygrał na wyjeździe?
w meczu z Odrą w listopadzie, ( i to tak jak Kolejorz - praktycznie w doliczonym czasie gry) potem porażki: Śląsk, Ruch, remisy... |
Moze w koncu zagramy 2 prawdziwych napsatnikow a nie skrzydlowymi markujacymi gre z przodu...
|
Nie chodzi mi o to, że piłkarze mają nie oglądąć meczy Lecha czy tam Legi. Po prostu mają ciągle grać przez te 90 pare minut, a nie że jest taka sytuacja 'Legia i Lech stracili punkty, aha, czyli jak my stracimy to nic się nie stanie' albo, że jest 30 kolejka, mistrza ma Lech i w szatni piłkarze mówią 'Lech ma majstra, my jesteśmy drudzy, czyli jak wygramy bądź przegramy to dalej będziemy drudzy więc możemy odpuścić'. Nieważne czy Lech wygrywa czy przegrywa, czy Wisła jest liderem i ma 14pkt przewagi, piłkarze ciągle mają grać i walczyć. Osobiście jestem spokojny o wynik dzisiejszego meczu i wierze że oglądnę Wisłe jaką chciałbym oglądać.
|
Cytat:
|
Pamiętajcie każda passa kiedyś się kończy... Dziś zaczyna się ta lepsza dla nas ;)
|
Jestem dziwnie spokojny przed tym meczem. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Oby był to dobry prognostyk!
Arka- Wisła 0-3! |
O.a Beto gdzie? :p
|
Czyzby wynalazek Bednarza juz sie nie miescil nawet na lawce rezerwowych?
|
Niestety tak...
A szkoda, myślałem, gdy podpisał kontrakt, że może okazać się przydatnym zawodnikiem. |
Cytat:
Jak mamy nie patrzeć na wyniki innych klubów, jeżeli rundowy system rozgrywek każdy-z-każdym z założenia polega na tym, że porównuje się swój wynik z innymi rywalami i na tej podstawie tworzona jest tabela? Nie patrzeć na rywala można sobie w systemie pucharowym, tam trzeba wygrywać dwumecze (na kalkulację można sobie pozwalać tylko w rewanżach, jak np. FCB przy Reymonta pół roku temu). |
sa jacys kibice wyjazdowi? czy jeszcze mamy zakaz
|
Cytat:
|
Z Cwielongiem sprzodu slabo to widze...
|
a jest wogole Pawel na lawce?
|
jest jest.. wogole nasza ławka ciekawie wyglada z nazwisk
|
Marcelo! Brawo!!!!!!
|
Marceloooooooooooooooooooooooooooooooooo!
Teraz spokojnie zeby jeszcze cos strzelili i bedzie po meczu! |
BRAMKA!!!
Marcelo głową, przepięknie :D |
Przepiękny gol!
|
Panowie oby tak dalej, ładna główka :)
|
Marcelo Stadiony Swiata !
|
Marcelo :)
|
Świetna brameczka ! Super, gol wisiał w powietrzu. Wracamy do gry !
|
No to juz mozna sie zegnac z Marcelo ...
|
Właśnie miałem skomentować bluzgi kibiców Arki, ale chyba na razie się powstrzymam :)
|
Piękna bramka.
Prorokuję że Moskalemicz skończy mecz troche wcześniej z powodu drugiego żółtka. Nie zdziwie się jeśli jeszcze w tej połowie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl