Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24. kolejka] ARKA Gdynia - WISŁA Kraków, niedziela 19.04.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5645)

Kibic_1906 19.04.2009 09:39

Nie no bez jaj żebyśmy się bali jechać na Arkę która jest dodatkowo w fatalnej formie...:-P
Ludzie , MY o Mistrzostwo walczymy!Dobrze powiedział Paweł Brożek - TYLKO ZWYCIĘSTWO!
Amica pewnie dostanie baty za tydzień na Legii i wtedy będzie trzeba na R22 wygrać z legionistami!

WioReXXX 19.04.2009 09:43

W meczu Legia - Lech najlepiej dla nas gdyby padł remis. Wtedy w przypadku naszego zwycięstwa w następnej kolejce (z Górnikiem Zabrze) mamy tyle samo punktów co Legia i wyprzedzamy Lecha o 1 punkt. Zakładając, że dzisiaj również wygramy :)

sayek89 19.04.2009 10:06

Dziś mecz musimy wygrać i zdobyć 3 pkt, każdy inny wynik będzie porażką jak wiecie. Musimy pokazać że mistrza zdobywa się walką i determinacją, a nie fartem w doliczonym czasie gry.

prober 19.04.2009 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 710950)
Zakładając zwycięstwo Wisły jutro z Arką i w następnej kolejce remis w meczu Legia-Lech jest szansa na dogonienie lidera.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 711067)
W meczu Legia - Lech najlepiej dla nas gdyby padł remis. Wtedy w przypadku naszego zwycięstwa w następnej kolejce (z Górnikiem Zabrze) mamy tyle samo punktów co Legia i wyprzedzamy Lecha o 1 punkt. Zakładając, że dzisiaj również wygramy :)

:shock:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 711076)
Dziś mecz musimy wygrać i zdobyć 3 pkt, każdy inny wynik będzie porażką jak wiecie. Musimy pokazać że mistrza zdobywa się walką i determinacją, a nie fartem w doliczonym czasie gry.

Zauważ, że bramki w ostatnich minutach są najczęściej efektem właśnie walki i determinacji.

rafalek 19.04.2009 10:37

Co by nie mówić, o bramce Lecha z ŁKS nie można mówić, że to nie był fart. Rzut rożny, zamieszanie i ktoś wepchnął piłkę do bramki. Gdyby to była jakaś piękna akcja, albo strzał z dystansu to tak.

Co do naszego meczu - na szczeblu 1 ligi nie wygraliśmy tam od 28 lat, ale znowu tak często nie graliśmy. Trzeba tą passę przerwać, tak jak to zrobiliśmy w Wodzisławiu. Jeżeli wygramy, to na prawdę, droga do mistrzostwa staje przed nami otworem

namiotnik 19.04.2009 10:44

Przestańcie już kalkulować, że jeśli w meczu Legia - Lech będzie remis to Wisła musi wygrać i będzie kontakt z czołówką ble ble ble. Wisła nie może patrzeć na wyniki innych meczy. W każdy, ale to w każdym meczu powinna wygrywać, albo przynajmniej grać od pierwszej do ostatniej minuty. Gadacie że Wisła jeszcze nigdy nie wygrała w Gdyni i że źle im tam się gra. A w Wodzisławiu to co? Ponoć też tam się słabo im gra a jakoś dali radę wygrać. A Lech W Krakowie? Nie wygrał z Wisła od parunastu lat, a wszyscy wiedzą jak to się skończyło... Także nie ma co gdybać, tylko grać na całego, walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć.

ultr4 19.04.2009 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 711039)
Tak wiem, wiem, że nawet jeśli wygramy to mamy punkt straty, ale popaytrzmy obiektywnie na grę Lecha. Aż z 5(!) meczów w tej rundzie wywozili punkty tylko dzięki golom w końcówkach. Ten fart MUSI się już skończyć.

Czlowieku daj spokoj z tym fartem, bo Lech powinien prowadzic po pierwszej polowie z LKS-em i byloby pewnie po meczu. Podobnie bylo w meczu z Arka, gdzie Stilic trafil w poprzeczke majac pusta bramke. Dlaczego wtedy nie pisales, ze Lech ma pecha? Szczescie moze i ma znaczenie w przypadku jednego meczu, ale w dluzszym okresie czasu (np. sezon) nie ma wplywu na rywalizacje.

Co do dzisiejszego meczu to jesli Wisla wygra to dla mnie bedzie faworytem do zdobycia mistrzostwa Polski ze wzgledu na korzystny kalendarz (potrzebne jest zwyciestwo z Legia).

Wiesiek 19.04.2009 11:07

Jak Wisła ma nie patrzeć się na innych. Jestem pewien, że nasi piłkarze oglądają każdy mecz rywala na żywo i emocjonują się nimi nie mniej niż my. Musimy się patrzeć na innych, piłkarze muszą się patrzeć...

Jedno jest pewne. Za tydzień w meczu Legia - Lech, co najmniej jedna z drużyn straci punkty... jakoś trudno jest mi nie brać tego pod uwagę.

Wisełko, gramy swoje !

4fan_player 19.04.2009 11:12

Tylko żeby Pawłowi nic się nie stało. Tak się pali do gry że to może się źle skończyć a niewiadomo co z tym kolanem dokładnie jest.

Maciuś 19.04.2009 11:28

Na moje oko Brozek wejdzie w drugiej polowie do gry gdyby wynik byl niekorzystny.

3rider 19.04.2009 11:41

Brozek na podmeczone sledzie, 20-25min

martin_6 19.04.2009 11:59

Ludzie! Arka w tym roku zdobyła 2 punkty! Słownie - dwa punkty! Mniej niż Cracovia, Górnik, Lechia, Ruch. Z kim mamy wygrać, jak nie z nimi?

tommiyacht 19.04.2009 12:06

mowie to jak najbardziej powaznie, bez zwyciestwa w tym meczu nie mamy praktycznie szans na mistrza. do tej rundy przystępowalismy z 3pkt straty do lidera i do tej pory tego nie odrobilismy

hunter TSW 19.04.2009 12:08

O Broźka nie ma obawy. Wszyscy w klubie doskonale zdają sobie sprawe jak waźny to zawodnik. Jeśli istniałaby możliwość odnowienia sie kontuzji to niepowąchałby trawy nawet minute. Co nie znaczy żeby rzucać go do walki na cały macz.

FraMat 19.04.2009 12:22

kiedy ostatnio mój ukochany klub wygrał na wyjeździe?

w meczu z Odrą w listopadzie, ( i to tak jak Kolejorz - praktycznie w doliczonym czasie gry) potem porażki: Śląsk, Ruch, remisy...

AgresywnyChomik 19.04.2009 12:44

Moze w koncu zagramy 2 prawdziwych napsatnikow a nie skrzydlowymi markujacymi gre z przodu...

namiotnik 19.04.2009 13:25

Nie chodzi mi o to, że piłkarze mają nie oglądąć meczy Lecha czy tam Legi. Po prostu mają ciągle grać przez te 90 pare minut, a nie że jest taka sytuacja 'Legia i Lech stracili punkty, aha, czyli jak my stracimy to nic się nie stanie' albo, że jest 30 kolejka, mistrza ma Lech i w szatni piłkarze mówią 'Lech ma majstra, my jesteśmy drudzy, czyli jak wygramy bądź przegramy to dalej będziemy drudzy więc możemy odpuścić'. Nieważne czy Lech wygrywa czy przegrywa, czy Wisła jest liderem i ma 14pkt przewagi, piłkarze ciągle mają grać i walczyć. Osobiście jestem spokojny o wynik dzisiejszego meczu i wierze że oglądnę Wisłe jaką chciałbym oglądać.

wienek 19.04.2009 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 711171)
kiedy ostatnio mój ukochany klub wygrał na wyjeździe?

w meczu z Odrą w listopadzie, ( i to tak jak Kolejorz - praktycznie w doliczonym czasie gry) potem porażki: Śląsk, Ruch, remisy...

najwyższy czas przełamać tą passę! nam pozostaje wiara, a w nich cała nadzieja!

sayek89 19.04.2009 14:46

Pamiętajcie każda passa kiedyś się kończy... Dziś zaczyna się ta lepsza dla nas ;)

WioReXXX 19.04.2009 14:54

Jestem dziwnie spokojny przed tym meczem. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Oby był to dobry prognostyk!

Arka- Wisła 0-3!

egonskoczow 19.04.2009 15:20

O.a Beto gdzie? :p

Maciuś 19.04.2009 15:28

Czyzby wynalazek Bednarza juz sie nie miescil nawet na lawce rezerwowych?

WioReXXX 19.04.2009 15:34

Niestety tak...

A szkoda, myślałem, gdy podpisał kontrakt, że może okazać się przydatnym zawodnikiem.

prober 19.04.2009 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez namiotnik (Post 711090)
Wisła nie może patrzeć na wyniki innych meczy. W każdy, ale to w każdym meczu powinna wygrywać, albo przynajmniej grać od pierwszej do ostatniej minuty.

Mylisz się.
Jak mamy nie patrzeć na wyniki innych klubów, jeżeli rundowy system rozgrywek każdy-z-każdym z założenia polega na tym, że porównuje się swój wynik z innymi rywalami i na tej podstawie tworzona jest tabela?

Nie patrzeć na rywala można sobie w systemie pucharowym, tam trzeba wygrywać dwumecze (na kalkulację można sobie pozwalać tylko w rewanżach, jak np. FCB przy Reymonta pół roku temu).

Romek.TS 19.04.2009 16:09

sa jacys kibice wyjazdowi? czy jeszcze mamy zakaz

4fan_player 19.04.2009 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Romek.TS (Post 711322)
sa jacys kibice wyjazdowi? czy jeszcze mamy zakaz

Arka nie wpuszcza kibiców gości.

AS82 19.04.2009 16:18

Z Cwielongiem sprzodu slabo to widze...

Romek.TS 19.04.2009 16:20

a jest wogole Pawel na lawce?

grzesiek632 19.04.2009 16:24

jest jest.. wogole nasza ławka ciekawie wyglada z nazwisk

kpn 19.04.2009 16:32

Marcelo! Brawo!!!!!!

sergio 19.04.2009 16:32

Marceloooooooooooooooooooooooooooooooooo!


Teraz spokojnie zeby jeszcze cos strzelili i bedzie po meczu!

wislacki 19.04.2009 16:32

BRAMKA!!!

Marcelo głową, przepięknie :D

Dżołkmen 19.04.2009 16:32

Przepiękny gol!

iiYama 19.04.2009 16:32

Panowie oby tak dalej, ładna główka :)

AS82 19.04.2009 16:32

Marcelo Stadiony Swiata !

Elendil 19.04.2009 16:33

Marcelo :)

felipe 19.04.2009 16:33

Świetna brameczka ! Super, gol wisiał w powietrzu. Wracamy do gry !

ultr4 19.04.2009 16:34

No to juz mozna sie zegnac z Marcelo ...

wislacki 19.04.2009 16:34

Właśnie miałem skomentować bluzgi kibiców Arki, ale chyba na razie się powstrzymam :)

pirat.z.karaibow 19.04.2009 16:35

Piękna bramka.

Prorokuję że Moskalemicz skończy mecz troche wcześniej z powodu drugiego żółtka. Nie zdziwie się jeśli jeszcze w tej połowie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl