Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23. kolejka] WISŁA Kraków - JAGIELLONIA Białystok, sobota 11.04.2009 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5614)

blackhand 07.04.2009 20:52

Wisełka wygra.. kolejny krok po mistrzostwo :)

kucharz_77 07.04.2009 20:54

Mam nadzieje, że Franek jako 'prawdziwy wiślak" i "legenda klubu" rozchoruje się przed samym meczem i z nami nie zagra...:):):)

IncognitoTSW 07.04.2009 21:04

Kucharz, zaczynasz temat który jest już zakończony.

kaśka16 07.04.2009 21:09

A Paweł Brożek wróci na następną kolejkę, wie ktoś dokładnie?

Robert_wislak 07.04.2009 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 704911)
Junior zagra w sobote, gdyż są to jego pierwsza i druga żółta kartka dopiero :)

Przecież jeśli ma czerwoną to chyba musi pauzować jeden mecz tak? Niech mnie ktoś oświeci jak sie mylę.

Tylko_Wisła! 07.04.2009 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 705045)
Przecież jeśli ma czerwoną to chyba musi pauzować jeden mecz tak? Niech mnie ktoś oświeci jak sie mylę.

Jeżeli ma czerwoną kartke za 2 złóte to może grać w następnym meczu.

kaśka16 07.04.2009 21:28

Nie może grać.

63.5 Kg 07.04.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaśka16 (Post 705048)
Nie może grać.

A zalozymy sie??

radekogi 07.04.2009 22:05

Wasza kompetencja, a raczej jej brak mnie poraża. DIAZ MOŻE GRAĆ w meczu z Jagiellonią! Dostał 2 żółte a nie czerwoną kartke, a to jest kolosalna różnica. Poczytajcie przepisy a pozniej wprowadzajcie ludzi w błąd

mic 07.04.2009 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaśka16 (Post 705048)
Nie może grać.

Kasiu, nie moze grac wg Ciebie bo ?

dusza 08.04.2009 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 704909)
Aniby czemu ma byc trudno? a coz takiego gra ta Jagielonia zeby przed nimi srac w pory. Przypilnowac Franka i Grosickiego i po meczu dla Jagieloni.

Witam Kolegę,taka mała pomylka Jagiellonii

BRTS39 08.04.2009 16:34

Przerwa Mariusza Pawełka potrwa kilka tygodni...

No to panowie teraz zobaczymy i poznamy naszego bramkarza Ilie Cebanu zobaczymy może wygrywie Mariusza . heh

martinius028 08.04.2009 16:48

Skąd masz infotrmacje o kontuzji Pawełka podaj link chętnie lukne
Z góry dzięki

BRTS39 08.04.2009 16:51

Na relacjach na głownej o tym pisali i na TWSD . Podobno ma naciagniete wiezadla i kilka tygodni bedzie pauzował . Wczoraj doznał urazu.

3rider 08.04.2009 22:08

Fatalne info, bo trzecim keeperem nie jest juz Juszczyk tylko mlodzian Kurto. Ilie nie wygladal na specjalnie stremowanego w Poznaniu, bardzo spokojny i pewny. Ale fajnie by bylo jakby mu obrona pomogla, bo te bramki z Bytomiem, KSC, Lechem (2x) to wszystko obciaza konto defensywy.

gigant 08.04.2009 22:13

W sobotę możemy być świadkami przełomu wsród naszych bramkarzy. Cebanu albo wykorzysta szansę jaka się przed nim otwarła, albo w lecie pa. Franek zapewne bezlitośnie ukąsi, jesli tylko Ilie popełni błąd. Sam nie wiem czy kontuzję Pawełka traktowac jako osłabienie, czy jako znak niebios.

As 08.04.2009 22:36

To jak sie ilie minal z pilka po rzucie wolnym z boku biska nie napawa mnie optymizmem. No ale zobaczymy, innej opcji i tak nie ma.

WislaFan123 08.04.2009 22:57

Po dziejszym meczu sklad widze taki: Ilie - Singlar, Baszczu, Marcelo, Pietia - Mały, Sobol, Mauro, Cwielong - Jirsak - Boguski... Diaz, Lobo, Zieniu i Beto z taka forma nie maja prawa sie pojawic w 11, no ale Skorza wrecz kocha Diaza wiec ten pewnie zagra..

Gucio25 08.04.2009 23:44

w 2006 roku podczas kontuzji Mario, zaczął grać Dolha i jak później grał wszyscy wiemy - szansę wykorzystał.
mam nadzieję, że Ilie ją podobnie wykorzysta i stanie się pewnym punktem naszej bramki.

Wojtas 08.04.2009 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 705751)
w 2006 roku podczas kontuzji Mario, zaczął grać Dolha i jak później grał wszyscy wiemy - szansę wykorzystał.
mam nadzieję, że Ilie ją podobnie wykorzysta i stanie się pewnym punktem naszej bramki.





W koncu uznango Ilie na tyle dobrego zeby zaprzestac magicznych poszukiwań ,bo te trwały by pewnie do dziś i Bog jeden wie kogo bysmy jeszce testowali...

Wiec pora zeby z Jaga sie wykazał,pomozemy mu :)

BRTS39 09.04.2009 08:05

Słuchajcie ja was troche nie rozumiem raz piszecie że Diaz słabo gra a raz że jest zajeb...... . Pewnie to rózni uzytkownicy ale jak mozna widziec taką róznice. Szacunku troche dla nich bpo nie kazdy potrafil by wyjksc przed 10 15 tysiacami kibicow i dobrze kopać pilke.

Wiślak z Podkarpacia 09.04.2009 08:26

Zgadzam się. Mam nadzieje, że Wisełka bedzie sie chciała pokazac po meczach z Lechem. Licze na dobra gre i bramki!.

WISŁAZWE 09.04.2009 08:37

No w meczu z Jagiellonią zobaczymy jak zagra Ilie Cebanu ma ogromną szansę udowodnić , że jest w stanie zastąpić jak na razie Mariusza Pawełka, musi wykorzystać swoją szansę. Wiadomo wiele zależy też od gry z obrońcami zrozumienie z nimi będzie w tym meczu bardzo ważne, nie zagra Głowacki który tą całą obrone trzyma, wraca Brożek Piotrek i Marcelo więc powinno byc dobrze , co do Diaza wydaje mi się, że zagra na swojej pozycji... czyli na na środku pomocy z Sobolem tam gra najlepiej, Beto chyba już powoli traci zaufanie trenera Skorży.

Zobaczmy jak to będzie w sobotę, tylko żeby nie było tak że skupią sie na odcinaniu od podań Frankowskiego i Grosickiego i zniwelują zagrożenie w 100 % bo trzeba pamietać o innych zawodnikach Jagii np. Zawistowski, Hermes i Bruno oni też potrafią stworzyć zagrożenie pod bramką rywali. :)

E: Aha no to nie wiedziałem , sorry :)

BRTS39 09.04.2009 08:54

O ile sie nie myle Bruno nie zagra.

e: Hermes nie zagra ,Król i Bruno . Sprawdzone z oficjalnej Jagi

loozak84 09.04.2009 09:57

kto robi w Wielka Sobote mecz o 17:30... dlaczego w c+ pracuja bezmozdzy ignoranci...

banasik 09.04.2009 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 705788)
Słuchajcie ja was troche nie rozumiem raz piszecie że Diaz słabo gra a raz że jest zajeb...... . Pewnie to rózni uzytkownicy ale jak mozna widziec taką róznice. Szacunku troche dla nich bpo nie kazdy potrafil by wyjksc przed 10 15 tysiacami kibicow i dobrze kopać pilke.

Sluchaj - jak mamy pisać, że jeste zajebisty jak po prostu naprawde SŁABO GRA? Może to chwilowa bessa formy, ale fakt jest faktem.

A co do drugiej czesci twojej wypowiedzi - on MUSI wyjść przed tymi tysiącami ludzi i kopać dobrze piłkę bo dostaje za to zajebistą kwotę na konto.

I bardziej on powinien mieć szacunek do nas, kibiców, niż my do niego

PS - co do meczów w Wielką Sobotę - tak było zawsze i już nei zgrywaj świętoszka, nie robią meczów w piątek i niedziele, to jaki termin ma jeszcze wypasć?

loozak84 09.04.2009 10:09

nie chodzi o sam dzien, tylko godzine. jedyna liturgia u mnie jest o 18 wiec meczu nie obejrze.

banasik 09.04.2009 10:15

ożesz w cara... na mocnym zadupiu pewnie mieszkasz

Wracając do meczu: Tylko zwycięstwo, nieważne ile, wazne 3 pkt

saklak1906 09.04.2009 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez loozak84 (Post 705839)
nie chodzi o sam dzien, tylko godzine. jedyna liturgia u mnie jest o 18 wiec meczu nie obejrze.

To pogadaj z ksiedzem zeby zrobil wczesniej i po problemie:rotfl:

jerry.lii.lewis 09.04.2009 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez loozak84 (Post 705839)
nie chodzi o sam dzien, tylko godzine. jedyna liturgia u mnie jest o 18 wiec meczu nie obejrze.

Rzeczywiście bida -> Muzułmanów Muzein wtedy do modlitwy nawołuje, a Buddyści zwykle maja popołudniową medytację, że o Szintoistach i ich rytuałach sobotnich nie wspomnę. Adwentyści dnia siódmego właśnie zaczynają czytać Biblię, a wyznawcy Boga-Słońca oddają mu właśnie pożegnalne pokłony.
A podobno nie żyjemy w państwie wyznaniowym.

A co do meczyku -> to nam Illie ratuje Pawełka od egzaminu u Franka, a sam jak go zda ??
Pierwszy gol w PP pokazał (niestety) wpływ Pawełka na styl gry Cebanu, co w spotkaniu z Frankiem może okazać się bolesne. Pozostaje mieć nadzieję, że Illie uczy się na błędach równie szybko jak języków :-)

Wizard 09.04.2009 10:35

Podstawa to szybko odskoczyć Jagielloni - niezapominajmy, że w ich zespole gra Franek - może wystarczyć jedna sytuacji Jagi, a Tomek to wykorzysta.

Podbijam, mogliby ustalić inną godzinę meczu niż 17.30 w Wielką Sobotę :-P

AS82 09.04.2009 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 705853)
Podbijam, mogliby ustalić inną godzinę meczu niż 17.30 w Wielką Sobotę :-P

Ciesz sie ze gramy z Jaga ,bo jakby to byl mecz z Legia to zapewne w Wielka Niedziele bys sie musial spowiadac z tego co krzyczales na meczu w Wielka Sobote

BRTS39 09.04.2009 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 705845)
ożesz w cara... na mocnym zadupiu pewnie mieszkasz

Wracając do meczu: Tylko zwycięstwo, nieważne ile, wazne 3 pkt


Prosze cie nie obrażaj innych. On moze mieszkać na wsi i ma swój problem. Tak samo jakbym napisał Tobie że jesteś niezłym ćpunem patrząc na twój profil.

Kibic_1906 09.04.2009 11:22

Idioci w C+ pracują , już drugi rok z rzędu gramy ok. 18 w Wielką Sobotę. U mnie też Liturgia jest tylko o 18 i też na meczu niestety nie będę drugi rok z rzędu!!Niech zrobią mecz o 15 i już a nie 18.. Żenada panowie z C+!!

MCX 09.04.2009 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 705875)
Idioci w C+ pracują , już drugi rok z rzędu gramy ok. 18 w Wielką Sobotę. U mnie też Liturgia jest tylko o 18 i też na meczu niestety nie będę drugi rok z rzędu!!Niech zrobią mecz o 15 i już a nie 18.. Żenada panowie z C+!!

Nie chcę robić offtopu ale pamiętaj, że w Polsce mieszkają nie tylko katolicy, są też ateiści :)
Ja jestem za tym żeby większość meczów grać o godzinie 20, bo wtedy jest po prostu najlepsza atmosfera, na dworze już ciemno, jupitery... :D

Co do meczu z Jagą to nawet z Cebanu w bramce powinniśmy dać radę jeśli chcemy być dalej w grze o mistrza. Jagiellonia nie wygrała ani jednego meczu na wyjeździe w tym sezonie. Więc z kim mamy wygrać, jak nie z nimi?

buczo1985 09.04.2009 11:54

odnośnie wypowiedzi wyżej, specyfika Wielkiej Soboty polega na tym, że liturgia jest tylko wieczorem, bez znaczenia czy to wieś czy miasto:)
co do samej pory, widac w c+ są sami pazerni na kasę ateiści:D

banasik 09.04.2009 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 705869)
Prosze cie nie obrażaj innych. On moze mieszkać na wsi i ma swój problem. Tak samo jakbym napisał Tobie że jesteś niezłym ćpunem patrząc na twój profil.

Szefuniu - nie obraziłem kolegi pisząc "zadupie", ponieważ nie jest to hasło obraźliwe dla wsi z jedną liturgią o 18.

Zresztą, ****a, O CZYM MY PISZEMY W PIŁKARSKIM?!?!

do aksacji mój post jak i reszty towarzystwa

*19focus06* 09.04.2009 12:02

dla nas liturgia jest na R22 o godz. 17:30... Tyle na ten temat.

Proximus 09.04.2009 12:10

Dobrze by było gdyby się Sobol wykartkował na mecz z Arką tak jak Marquez wczoraj żeby nie było jakichś psikusów przed meczem np. z Legią. A co do Ilie, wszyscy pamiętamy jak Dolha wskoczył do składu. Trzeba mu pomóc okrzykami z trybun to mu doda(mam nadzieję pewności siebie) i będzie grał tak jak rumun.

saklak1906 09.04.2009 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *19focus06* (Post 705905)
dla nas liturgia jest na R22 o godz. 17:30... Tyle na ten temat.


Dokladnie to chcialem napisac, dla mnie kosciol jest na R22.

Mysle ze Cebanu da rade w tym i w nastepnych meczach, to jest Jego szansa a takie szanse z regoly sie wykozystuje.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl