![]() |
Cytat:
|
Paliłem coś około 7 lat... wiele razy starałęm się rzuciić, ale nigdy mi nie wychodziło. W końcu zapisałem się na Kicka... i przestałem palić. Teraz już nie ćwiczę, że względu kłopotów zdrowotnych, ale nie palę już 3 lata :) Także najlepszym sposobem według mnie jest znalezienie motywacjii - Palę i zdycham na treningu, albo "buduję formę" itp. I tak da się, lecz czasami sama silna wola nie wystarcza.
|
Tak dla tych, którzy nie mają motywacji: http://www.youtube.com/watch?v=7RDOSONXAhI
|
Obudziłem się i stwierdziłem, że palić nie będę... Raz, że szkoda zdrowia, a dwa że kasy na to w **** za przeproszeniem idzie. Trzeba samemu sobie odpowiedzieć na pytanie "czy chce sie dalej truć". Żadne plastry, tabletki, tylko postanowienie... Ale takie mocne... Nie jakieś .......enie, tylko szczere i pewne NIE! Raz a porządnie... Powodzenia rzucającym! NO i za mnie trzymajta kciuki;) Pozdrawiam
|
Cytat:
|
nie;D tak miałem w niedziele:D hehe
|
Wkrótce w całym kraju pojawi się około 1200 billboardów, m.in. w dużych miastach. Będzie na nich urna z prochami palacza i przekaz "Nie pogrzeb swojej szansy". -
http://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/1007192.html http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...2_1_d_6121.jpg |
Cytat:
Chodziło o przeczytanie tej książki. Jakimś cudem udało mi to udało. Bardzo opornie się ją czytało, owszem. Ale obiecałem sobie, że muszę te 40 stron 'zmęczyć', bo miałem ogromną nadzieję, że w końcu wy*ebie fajki z mojego 'menu', bo nic mi nie pomagało. Zawsze wracałem do nałogu z powrotem. I wiecie co? Odkąd przeczytałem tę książkę, czyli od 17 lutego bieżącego roku, nie zapaliłem ani jednego papierosa. Co więcej, nawet mnie do nich nie ciągnie. Tylko wk*urwia mnie jak ktoś przy mnie pali, ale mniejsza z tym. Fakt jest taki, że nie palę i że jest zajebiście! :) Dzięki wielkie dla forumowiczów WzT za napisanie informacji o istnieniu tej książki i Kamyka za wrzucenie jej do sieci. Pozdro! |
od 1 Listopada ( Wszystkich Świętych) wchodzi zakaz palenia w lokalach gastronomicznych.Ciekawe czy będzie przestrzegany ?
http://biznes.interia.pl/news/zakaz-...larnia,1530775 |
Cytat:
w wakacje bylem w sosnowcu u rodzinki i skoczylismy na frytki z dzieciakami do Sosnowiec Plaza i jakie bylo moje zdziwienie jak panie przy sasiednim stoliku wyciagnely fajki i zaczely palic w srodku centrum handlowego - kelner im przyniosl popielniczki i wszystko ok - a obok dzieci wdychaly ten syf. Zaraz sie zmylismy a frytki poszly do kosza bo i tak byly do dupy - smakowaly jak robione na starym przypalonym oleju. UK taki zakaz jest od dluzszego czasu - nie wolno nawet w pubach palic i wszyscy tego przestrzegaja. Ciekawe czy w Polsce im to wypali. Ja nie pale od 2005 roku. Palilem 15 lat - ostatnie kilka lat wiecej niz paczke dziennie. Rzucilem i sie z tego ciesze :) I powiem szczerze ze w miejscach publicznych (przystanki , dworce kolejowe i autobusowe ,wszystkie miejsca gdzie jest micha do kupienia) powinien byc zakaz palenia. Najbardziej mnie wkur*** ja ktos wsiada do autobusu i jeszcze przed samymi drzwiami faje w zebach trzyma a wszyscy musza to wachac. |
Za niedługo palacze będą musieli chodzić z naklejką na czole Jestem palaczem. Jak wchodzisz do lokalu to widzisz naklejki czy pytasz sie obsługi czy można palić czy nie. Ja jak idę na piwko z kolegami to wybieram taki lokal aby można było palić a jak idę coś zjeść to wybieram lokal gdzie nie można palić bo nie lubię smrodu przy jedzeniu. Nie można dyskryminować(jakie piękne słowo) osób palących i nie można nakazywać właścicielom lokali gastronomicznych czy dyskotek aby przestrzegali tego nakazu bo na tym nie polega kapitalizm. Zakaz palenia w miejscach publicznych np. dworce,parki itp to popieram ale w prywatnych lokalach sprzeciwiam się.
A państwo niech się tak o palaczy nie troszczy bo to dzięki akcyzie zarabia. Niech zaczną refundować koszty leczenia rzucania palenia (plastry antynikotynowe, terapeuta, foldery) a nie zakazywać czegoś co jawnie mi się należy. |
Wrzuć ktoś jeszcze raz tę książkę od Uhera.
Pozdro. Edycja. Podziękował. :) |
Cytat:
http://hotfile.com/dl/74697882/0ee6b2d/ksizka.pdf.html łatwy sposób na rzucenie palenia proszę bardzo |
|
Witam! Powyższe linki nie działają. Mógłby ktoś wrzucić jeszcze raz lub chociaż podać autora i tytuł? Z góry dzięki.
|
Cytat:
http://www.speedyshare.com/files/280...rzeklej.pl.pdf http://www.filesonic.com/file/723863...rzeklej.pl.pdf powodzenia :-) |
U mnie 2,5 miesiąca bez papierosa. polecam biorezonans na al.Pokoju.
|
Powiedzcie, kiedy w tej książce zaczyna się "Akcja" ? A może cała książka jest terapią?
|
Cytat:
Pozdro! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dokladnie
jestem zdania ze kto chce rzucic to rzuci palenie potrzeba tylko motywacjii i konsekwencjii . |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl