Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wielkie granie, temat dla maniakow konsoli. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5561)

hazdrubal 03.10.2009 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stawski (Post 799877)
a xboxa kup jak Ci w domu zimno. Pięknie grzeje.

Yhym, z pewnością. Jakoś mój Xbox nawet po kilku godzinach gry nie jest gorący. Ta konsola z czasem ewoluowała, zmieniła się technologia i zasilacz. Na falconach i jasperach RROD'y to już rzadkość i temperatura jest zdecydowanie niższa. Używany falcon ok 550zł (ja za swojego dałem 600zł, z dyskiem 60GB, gwarancją na dwa lata) i nie żałuję ani złotówki!
A jeżeli ktoś potrafi zadbać o konsolę i nie zamykać jej w ciasnych półeczkach gdzie nie ma dostatecznej wymiany ciepła to będzie się cieszył z gry przez długi czas.

Ivory1906 03.10.2009 11:54

Witam :) moze i ja sie wlacze do tego tematu :P ja osobiscie mam X`a Elite i musze powiedziec ze jest naprawde genialny polecam wszystkim :) gry ktore mam to Star Wars, COD4, Fifa 09, GTAIV, Halo 3, Fight Night Round 4 to chyba tyle :P ale w planie jest FORZA3, DIRT2, Modern Warfare 2 , i najnowsze star warsy :D btw gral juz ktos w Dirt 2 pelna wersje ?? oplaca sie w to zainwestowac i zarwac pare nocek na tym ? :D

stawski 03.10.2009 18:42

@Ivory - jak lubisz ścigałki, to podobno fajne, ale bez rewelacji. Osobiście nie przepadam, mam tylko MotorStorm Pacific Rift - klimatem wymiata, ale to typowy arcade, a nie symulator.

Konrad. 03.10.2009 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 799894)
Witam :) moze i ja sie wlacze do tego tematu :P ja osobiscie mam X`a Elite i musze powiedziec ze jest naprawde genialny polecam wszystkim :) gry ktore mam to Star Wars, COD4, Fifa 09, GTAIV, Halo 3, Fight Night Round 4 to chyba tyle :P ale w planie jest FORZA3, DIRT2, Modern Warfare 2 , i najnowsze star warsy :D

Ściągnij (z półki sklepowej rzecz jasna), sobie UFC 2009 - zdecydowanie najlepsza bijatyka na xboxa... Szczególnie jeśli masz drugiega pada i znajomego, coś pięknego gdy nokautujesz go "flying knee", czy duszeniem :D.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 799894)
btw gral juz ktos w Dirt 2 pelna wersje ?? oplaca sie w to zainwestowac i zarwac pare nocek na tym ? :D

Grałem i gram nadal - jak dla mnie rewelacja. Graficznie najlepsza ścigałka jaką widziałem, fajne wyśrodkowanie między realzmem a arcade (nie jest tak trudna jak symulator, ale też nie można pozwolić sobie na jeżdżenie po bandach jak w NFS, bo zaraz autko się rozsypie..). Flashback, w sumie frajerskie rozwiązanie :p (prawdziwy hardkor nigdy nie skorzysta), ale czasami gdy walniesz w drzewo na ostatnim zakręcie, sie przydają...

Kamson 04.10.2009 22:01

Skusiłem się jednak na kupno FIFY, (bo do dziś była po 150zł w empiku i mm) i nie żałuje. Najlepsza symulacja kopania piłki w historii. Fantastycznie czuć teraz kontrole nad piłkarzem, zapowiadany drybling 360 jest świetny. Poziom AI wydaje sie wyższy, ciężko przedrzeć sie w pole karne przeciwnika. Obrońcy lepiej kryją, często podwajają/potrajają krycie co najczęściej kończy sie stratą. Szkoda tylko, że przy zmianach wciąż są te same oklepane animacje (szczególnie denerwuje mnie to pokazywanie stadionu na początku). Ale ogólnie gra na duży plus i niezdecydowanych zachęcam do nabycia.

edit; Można będzie gdzieś dostać jeszcze tą Wiślacką okładke, tak jak wczoraj w M1 dawali?

Ivory1906 04.10.2009 22:16

Konrad: Gralem w UFC :D zajebista gierka do tego mam 2 pady wiec non stop z kuzynem cisne :D wlasnie gralem w demo Dirt2 i tez mi sie spodbalo ale chodzi mi np o kariere jak to jest rozbudowane itp :)

Kamson: Moim zdaniem FIFA 10 przebija PESA10, kontrola pilki ruchy zawodnikow itd sa naprawde bardzo realistyczne. Jesli sie nie myle to mozna dostac w Wislackim Swiecie chyba ze juz wyprzedali wszystko

Kamson 04.10.2009 22:19

No ale w Wiślackim Świecie to można kupić gre, a ja już kupiłem tylko, że w empiku 70zł taniej :D
Chce dostać samą darmową Wiślacką okładke, wczoraj takie w M1 rozdawali do oryginalnych egzemplarzy.

A FIFA biła PESa już od roku. Na konsolach oczywiście, bo na PC, FIFA to jakiś żart i tam to PES rządzi.

Ivory1906 04.10.2009 22:26

Aha to sory :P moj blad :) wiadomo ze tak FIFA jest najlepsza symulacja od zeszlego roku :) a co myslicie o nowej forzie ?? bedzie sie to oplacalo kupic? :D

Maciejo 05.10.2009 08:30

zepsuć tego co było w Forzie 2 raczej nie zepsują, co więcej na pewno coś ulepszą, także biorę ciemno, bo to chyba najlepsza symulacja jazdy samochodem na konsoli.

dymek_nhs 07.10.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 800493)
Konrad: Gralem w UFC :D zajebista gierka do tego mam 2 pady wiec non stop z kuzynem cisne :D wlasnie gralem w demo Dirt2 i tez mi sie spodbalo ale chodzi mi np o kariere jak to jest rozbudowane itp :)

Kamson: Moim zdaniem FIFA 10 przebija PESA10, kontrola pilki ruchy zawodnikow itd sa naprawde bardzo realistyczne. Jesli sie nie myle to mozna dostac w Wislackim Swiecie chyba ze juz wyprzedali wszystko

Bierz Dirta2 w ciemno prze kot gierka. Nie jest to co prawda symulacja ale pograć można.
Bardzo grywalna jak dla mnie :P i kariera nawet długa

stawski 08.10.2009 13:44

A kto jak ja nie może sięjuż doczekać Modern Warfare 2???? Nie wiem tylko skąd wziąć tyle kasy na tyle fajnych gier... MW2, Uncharted2, MAG, Assasins creed 2 (wiem, wiem 1-ka była wg ogromnej większości nudna, ale mnie się podobała :) )eh... półtora etatu to za mało :)

DevilMayCry 08.10.2009 14:09

ja nie mogę się doczekać Forzy 3 , l4d 2 , no i Assassina. zastanawiam się też nad nową fifą ,ale ją najpierw muszę przetestować u kumpla czy warto :)

PenQ 10.10.2009 14:37

Kupował ktoś ostatnio(ma zamiar) lub orientuje sie ktoś po prostu gdzie najlepiej kupic PS3 na RATY ?

są jakieś inne mozłiwości niż media lub saturn i która z nich lepsza ?

z góry dzieki za pomoc :)

stawski 10.10.2009 21:53

W zasadzie najłatwiej załatwić to w markecie. Zaświadczenie o zarobkach z pracy i tyle. Osobiście jak pisałem kupiłem używkę roczną i nie żałuję. Teraz nowe slimy chodzą po 1200 z grą jak dobrze poszukać. Poczekałbym na Twoim miejscu na jakieś dobrego bundle packa - np z Uncharted 2.

Jachcik 24.10.2009 19:24

Jak przerobić gre na PS2 z systemu NTSC na system PAL?

węgorz2 24.10.2009 19:55

Kupie Jakies Orginalne Gry Na Ps2 Za RozsĄdna Cene Prosze O Priv

stawski 25.10.2009 10:20

@ Jachcik - nie da się. Gry z PS2 miały blokadęregionalną. Potrzeba konsoli w wersji NTSC czyli ze Stanów.

Jachcik 25.10.2009 19:53

Konsole mam z FMCBot. I chodziło mi o sciągniętą gre w NTSC. Ale juz znalazłem na jednym z for jak to zrobić :)
Tutaj link:
http://psiso.org/Temat-PORADNIK-Konw...er-NTSC-na-PAL

marian3a 25.10.2009 22:20

kilka dni temu kupiłem Xbox'a 360, tawrdziela. Znajomi przekonują mnie że warto go przerobić na nielegala abym mógł grać w piraty i nie tracił kasy ale mam co do tego opory i to nie małe gdyż korzystam z X'live i ciekaw jestem jakbym grał w nielegala to czy mogą mnie jakoś zbanować że nie mógł bym grać w gry on-line i czy to tyczy się tylko gry pirackich czy też oryginałów. jestem zielony w tym temacie wiec proszę o informację jak dla początkującego. ogólnie plusy i minusy przerobienia konsoli.

Jip 25.10.2009 22:37

Co do piratów na x'a, na pewno plusem jest to, że nie wydajesz 150zł na grę. Największy minus to jak załapiesz bana. Wtedy masz zbanowaną konsole i już z żadnego konta nie zagrasz na xbl. Chociaż to też można uniknąć, np. nie odpalać gry kilka dni przed premierą. Kolejnym minusem piratów może być np. braki w teksturach gry, bądź wolne wczytywanie tekstur. Ja gram na xbl i polecam oryginały ;)

stawski 25.10.2009 23:13

Trza było Marian kupić PS3 - grasz za darmo, a piracić się nie da, więc problem z głowy. Ja bym na Twoim miejscu nie przerabiał. Możesz nie złapać bana, ale jak dużo pogrywasz w CoD'a4 na przykład, to Cię szybciutko wyłapią najpewniej... Poza tym w empiku pewnie książek nie kradniesz, to czemu chcesz gry kraść?

stawski 25.10.2009 23:16

@ JAchcik wow! to mnie zaskoczyło, jak widać da się, ale nie zawsze działa jak trzeba. Polak potrafi:) Napisz czy Twoja gra dobrze działa po przekonwertowaniu.

marian3a 26.10.2009 04:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stawski (Post 808109)
Trza było Marian kupić PS3 - grasz za darmo, a piracić się nie da, więc problem z głowy. Ja bym na Twoim miejscu nie przerabiał. Możesz nie złapać bana, ale jak dużo pogrywasz w CoD'a4 na przykład, to Cię szybciutko wyłapią najpewniej... Poza tym w empiku pewnie książek nie kradniesz, to czemu chcesz gry kraść?

no to teraz dopiero mam problem;/ masz rację troche już żałuję że ps3 nie kupiłem ;/ a w CoD'4 dużo gram ;/ tzn pare dni temu kupiłem konsole to narazie siedze i ciupie :D chyba będe musiał jednak go sprzedać bo wydaje mi sie że faktycznie PS3 jest bardziej przyszłościowy ... eh;/ muszę przemyśleć sprawę. dzięki za odpowiedź :)

stawski 26.10.2009 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marian3a (Post 808150)
no to teraz dopiero mam problem;/ masz rację troche już żałuję że ps3 nie kupiłem ;/ a w CoD'4 dużo gram ;/ tzn pare dni temu kupiłem konsole to narazie siedze i ciupie :D chyba będe musiał jednak go sprzedać bo wydaje mi sie że faktycznie PS3 jest bardziej przyszłościowy ... eh;/ muszę przemyśleć sprawę. dzięki za odpowiedź :)

Zrób tak jak ja. uparłem się na wersję 60GB, która nowa kosztowała 2500. Przez miesiąc 2-3 razy dziennie sprawdzałem Allegro czy ktośtakiej nie wystawił za mniejsze pieniądze. i trafiłem! Za 1300 roczna ps3 z media markt'u. po gwarancji, ale one były najbardziej bezawaryjne. Zadzwoniłem do gościa, okazało sięże wystawił pół godziny wcześniej. Zapytałem czemu tak tanio - powiedział że dostał nową taką samą. Jeżeli nie zależy Ci na grach z PS2, to spokojnie możesz kupić wersję 40,albo 80 GB. A najlepiej nowego slima. A xboxa na gwarancji sprzedasz za przyzwoite pieniądze. Idzie gwiazdka i Mikołaj, postaraj się o dofinansowanie:)

dymek_nhs 27.10.2009 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marian3a (Post 808150)
no to teraz dopiero mam problem;/ masz rację troche już żałuję że ps3 nie kupiłem ;/ a w CoD'4 dużo gram ;/ tzn pare dni temu kupiłem konsole to narazie siedze i ciupie :D chyba będe musiał jednak go sprzedać bo wydaje mi sie że faktycznie PS3 jest bardziej przyszłościowy ... eh;/ muszę przemyśleć sprawę. dzięki za odpowiedź :)

Nie żałuj nie żałuj a jak chcesz się pozbyć to chętnie 2 kloca przyjmę.
Ja gram już kilka miesięcy na pirackim gowie 2 przez neta i jeszcze mnie nie zbanowali.
Kwestia tylko dobrze spatchowanej gry i nie grania w nią przed oficjalną premierą

DevilMayCry 27.10.2009 15:36

ja mam pytanko. czy ps 3 slim 250 Gb czyta gry z ps 2?

Kamson 27.10.2009 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 808735)
Nie żałuj nie żałuj a jak chcesz się pozbyć to chętnie 2 kloca przyjmę.
Ja gram już kilka miesięcy na pirackim gowie 2 przez neta i jeszcze mnie nie zbanowali.
Kwestia tylko dobrze spatchowanej gry i nie grania w nią przed oficjalną premierą

Patch'ujesz programem abgx360? Jak odpaliłem niedawno Forze Motorsport 3 przed premierą to nie opłaca sie już kupować live'a? :D

stawski 27.10.2009 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 808738)
ja mam pytanko. czy ps 3 slim 250 Gb czyta gry z ps 2?

Tylko i wyłącznie stara wersja 60GB. Taniej Ci będzi kupić PS3 Slim i PS2. W tej starej wersji była emulacja hardware'owa, ponoć jest możliwa emulacja software'owa, ale.... stare dobre PS2 sprzedaje sięnadal znakomicie, więc po co odcinać się od dochodów? Źli panowie z SCE...:evil:

dymek_nhs 27.10.2009 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 808761)
Patch'ujesz programem abgx360? Jak odpaliłem niedawno Forze Motorsport 3 przed premierą to nie opłaca sie już kupować live'a? :D

Tak abgx360 (czekam do dnia premiery i na weryfikację z oryginalną płytą i można już śmielej grać przez neta, o stealth patchach tutaj nie mówię bo takowe ma prawie każda wstawka z neta) Liva opłaca się kupować ;D z tym że nie radze grać przed premierą przez neta bo to grozi niemal natychmiastowym banem. (w singla można śmiało ale tu dla pełnego bezpieczeństwa radzę wypiąć i kabel "strzeżonego pan Bóg strzeże" ale oczywiście nie trzeba)

famul 28.10.2009 22:20

mam pytanko do maniakow xklocka grał juz ktoś w nową forze ? bo nie wiem czy warto kupić czy nie ? poprosze o konkrety za i przeciw :) bo niestety fifa 10 jest totalnym dnem wg mnie i zawiodłem się totalnie dzieki bogu ze nie wpakowałem w nią kasy :)

Maciejo 29.10.2009 16:48

co do Fify, to ja tam nie żałuję wydanych pieniędzy ;)

a co do Forzy, to skoro "dwójka" była tak dobra, to 3 gorsza być nie na pewno nie będzie. osobiście jeszcze nie grałem, tylko demko, ale kupuję ;)

tylko trzeba wziąć pod uwagę, że nie jest to gra w stylu GRID'a czy DIRTa czy PGR.

DeadOrAlive 29.10.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez famul (Post 809327)
mam pytanko do maniakow xklocka grał juz ktoś w nową forze ? bo nie wiem czy warto kupić czy nie ? poprosze o konkrety za i przeciw :) bo niestety fifa 10 jest totalnym dnem wg mnie i zawiodłem się totalnie dzieki bogu ze nie wpakowałem w nią kasy :)

Chyba kpisz z tą fifą. Albo grałeś w tą gre na PC.

Fifa 10 na x360/ps3 jest w tym momencie najlepszą grą piłkarską, jaka kiedykolwiek wyszła !
A co do Forzy 3, nie pożałujecie wydanych pieniędzy :)

famul 29.10.2009 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 809639)
Chyba kpisz z tą fifą. Albo grałeś w tą gre na PC.

Fifa 10 na x360/ps3 jest w tym momencie najlepszą grą piłkarską, jaka kiedykolwiek wyszła !
A co do Forzy 3, nie pożałujecie wydanych pieniędzy :)

nie nie grałem w tą na pc bo po 1 to od tego mam konsole a po drugie chyba prosto się domyślić skoro wypowiadam się w temacie konsol to mam konsole i gram w wersje konsolowe akurat fify posiadam od 2007 r wszystkie (gry jakie posiadam można znaleźć w moim podpisie) grając w demko 10 uderzyła we mnie liniowość podań i wszystko wyglądało to tak sztywno takie mam odczucie , wpakowałem już duże ilości kasy w gry i tym razem nie chce wyrzucić ich w błoto tak jak przy kilku innych tytułach , co do forzy jest inna niz grid itd posiadam forze 2 i wiem co i jak czekam na jakieś konstruktywne opinie czy warto bo jak na razie nie było takiej wypowiedzi pozdrawiam

dymek_nhs 29.10.2009 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez famul (Post 809327)
mam pytanko do maniakow xklocka grał juz ktoś w nową forze ? bo nie wiem czy warto kupić czy nie ? poprosze o konkrety za i przeciw :) bo niestety fifa 10 jest totalnym dnem wg mnie i zawiodłem się totalnie dzieki bogu ze nie wpakowałem w nią kasy :)

Kurde chłopie bierz w ciemnooo gierka kocur

Sensej 02.11.2009 12:24

Panowie gdzie w Krakowie w tygodniu można przerobić Xboxa360? I jaka cena ?

DeadOrAlive 02.11.2009 12:48

Pn - pt 10-18
sobota 10-14


Kraków
Ul.Reymonta 42

koszt w granicach 50-70 zł

szprotson 02.11.2009 13:07

grałem całe życie w Pro, a teraz jestem od jakiegos czasu pod wielkim wrazeniem fify 10

Grafika, i reszta, no miazga

MisIIek 03.11.2009 14:47

Ja czekam na Dragon Age :) rpg prawie taki jak za dawnych czasów Baldurów itd. :) a, że pc nie mam, zostaje mi wersja na X-a. Teraz pytanie, pracuje ktoś w empiku, albo ma tam znajomego? Premiera gry ma być w pt, a że podobno gry wydawane od EA czasami pojawiają się wczesniej w empiku, może tak będzie tym razem:) wdzięczny byłbym za jakies info bo gry doczekać się nie moge.

Pozdrawiam

famul 03.11.2009 18:48

ja niestety odpocznę od mojego exa , z miesiąc nie pogram dziś umarł o godzinie 13 odszedł xbox 360 pro -->3 RROD a grałem może 10 minut :| ,oczywiście nie jest niczym zasłonięty miejsca ma pod dostatkiem po prostu wziął i umarł ,na dodatek wersja z jasperem czy tam falconem niby premium :D ale ze microsoft dorzucił 3 lata gwarancji na rrod to po rozmowie z z panem z infolinii dostane nowiuteńka to jedyny plus teraz muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać na powrót exa

Kamson 04.11.2009 17:18

Ściągnąłem Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City i...

http://img217.imageshack.us/img217/8061/abgx.jpg

Po nagraniu i wrzuceniu płytki do konsoli pojawia się logo xboxa. Bierze chyba płytke za film...
O co kaman?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl