Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21. kolejka] Wisła Kraków - Cracovia Kraków 22.03.2009 - niedziela, godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5526)

Nitrox 16.03.2009 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 693721)
Takie fakty, że wszyscy wieszają psy na Beto, a jakby piłka po jednym z kornerów (co Beto takim pół szczupakiem uderzał, ale trafił nieczysto) wpadła do siatki to wszyscy by się roztkliwiali nad tym jaki to świetny grajek i jak potrafi się zastawić. Dajcie mu trochę czasu zanim zaczniecie gościa równać z błotem.


Jedna jaskółka wiosny nie czyni !! !!
Ile tego czasu?? ?? Beto to mialbyć napastnik, który odrazu wniesie duzo do Naszej gry, zacznie strzelać. Został sprowadzony z myślą o odciązeniu Pawła Brożka. I teraz mamy taki finał, że Broziu jest kontuzjowany, a bramki w wykonaniu Beto jak nie było tak nie ma.

MenTos1906 16.03.2009 16:08

z ickami wygramy na 100% stawiam 3-0 :)
Kurst w Totku

1.55 . 3,50 5,50



ja mam prośbę do gniazdowego zeby nie zapodawał juz piosenki "Kraków jest nasz..."
bo jak powrzechnie wiadomo to jest zydowska piosenka a my nie powinnismy sie znizac do ich poziomu i tego spiewac bo i tak wiadomo ze Krk jest nasz ;]

s1mone 16.03.2009 16:16

No, fakt. Beto nie strzelił bramki przez łącznie 90 minut gry w lidze. Toż to niespotykana na skalę europejską niemoc strzelecka. Jak mówiłem - potrzeba więcej czasu, żeby ocenić gracza, a nie skreślać go za 3 ogony.

jarek kazik 16.03.2009 16:20

Tradycyjnie 3-0 i NA KOLANA

lucekj 16.03.2009 16:37

Widze, ze znowu niezla napinka idzie i pewnosc siebie....

zebym nei musial pomeczu cytowac na wyrost pewnego 7 kotow z jego postem i zmieceniem z powierzchni ziemi pejsow...


ogłady ludzie!!

wolfy 16.03.2009 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 693724)
Beto to mialbyć napastnik, który odrazu wniesie duzo do Naszej gry, zacznie strzelać.

Ty to chyba jakieś projekcje masz. Przecież od razu było powiedziane, ze Beto ma zaległości treningowe po kontuzji i trochę potrwa, zanim je nadrobi...
A napastnik, który z miejsca seryjnie zacznie strzelać bramki(a przynajmniej daje takie nadzieje)kosztuje od półtora miliona euro wzwyż.

arth_ur 16.03.2009 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MenTos1906 (Post 693725)
z ickami wygramy na 100% stawiam 3-0 :)
Kurst w Totku

1.55 . 3,50 5,50



ja mam prośbę do gniazdowego zeby nie zapodawał juz piosenki "Kraków jest nasz..."
bo jak powrzechnie wiadomo to jest zydowska piosenka a my nie powinnismy sie znizac do ich poziomu i tego spiewac bo i tak wiadomo ze Krk jest nasz ;]

1. Powiedz mi czemu ta piosenka jest żydowska ? Bo była już dyskusja na ten temat.
2. Lechia śpiewa o Trójmieście i chyba oni nie "zniżają się " jak to ująłeś.


2-1 Dla nas : Boguś i Beto

Maciejj 16.03.2009 18:27

Plancu - a ja na Wtorku juz dałem krzyżyk i nic Wisła z niego nie ebdzie miała

Chciałbym się mylić za np 3 miesiace jak bedzie miał na koncie np 8-10 bramek i publicznie na forum zwrócic mu honor - ale niestety........... marne szane........ jak powiadają żabojady

martinius028 16.03.2009 18:50

http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5447

Nieźle sie niedzielan urwał obrońcom w ME ciekawe czy dałby rade w jej ważniejszym odpowiedniku.

Robek 16.03.2009 19:20

Piotrka B. wysłać do ataku a nasi rywale beda myśleli ze to Paweł i beda go kryli we trzech
to sie zrobi miejsce dla wolnego Beto albo drobnych Bogusia i Małego

MCX 16.03.2009 19:28

Trzeba dać szansę Niedzielanowi.
Ćwielong konkuruje na prawym skrzydle z Małeckim i Łobo.
Atak... Boguski wyraźnie nie trafił z formą na początek sezonu, nie zmienia tego obrazu bramka w Bytomiu, z Dykopolo zagrał średnio, a w Bełchatowie słabo. Beto? Dobry do rozegrania akcji, podania piłki, ale na snajpera wyborowego się nie zapowiada, musi mieć w parze w ataku szybkiego partnera - kogoś takiego jak Niedzielan właśnie.
Z drugiej strony ciężko się spodziewać, żeby Skorża nie wziął Wtorka nawet na ławkę z Bytomiem, Warszawą i Bełchatowem, a teraz nagle wystawił go na co najmniej 45 min w jednym z najważniejszych meczów sezonu.

NHwiernyTS 16.03.2009 19:37

Ćwielong powinien grać od pierwszego gwizdka. Boguski i Łobo na derbach muszą gryźć trawę..może Beto coś strzeli bo szanse z pewnością dostanie.

palikot 16.03.2009 19:39

Ja bym na ten mecz po obserwacjach ustalił taki skład Mario- Baszczu- Głowa-Marcelo-Brozio czyli obrona standartowa teraz tak: pomoc: Łobodziński(mimo wszystko) Mauro/Jirsak (chodzi o to zeby grać szybciej piłką w środku) -Sobol- Diaz(sciągąć gościa ze środka bo spowalnia kazdą akcje 0 piłek prostopadłych tylko ciągle na boki, boki boki, a Bełchatów od srodka boiska czasem do pola karnego miał pusty środek, podobnie Lech który miał dziury w środku a ten uparcie do skrzydłowych) atak: Ćwielong oraz Beto. Tutaj pisać nie musze. Mały wchodzi po przerwie na podmęczonych i rozgrywa mecz życia, od początku bym go nie wpuszczał, bo to jeszcze nie ta para kaloszy. Musi najpierw dojrzeć, bo mu sie we łbie przewróci, pozatym brak doświadczenia w takich meczach moze także wpłynąć na jego postawę.

Jeszcze o Diazie. Fajny gostek, ale niech gra na swojej pozycji, czyli na skrzydle bo środek pola to niezabardzo jego pozycja

3rider 16.03.2009 19:57

Bez Brozinho bedzie ciezka przeprawa, nie chodzi tylko o zdobywane bramki, sama jego obecnosc z przodu absorbowala obroncow. Atak osierocony. Wspolczuje Skorzy i oby sie nie okazalo, ze bez Bro nasza sila ofensywna spada o 50%.

Kwestia Boguskiego w ataku to jest dla mnie enigma. Z Boguskiego nie bedzie typowego napastnika, bo on po prostu fizycznie i mentalnie nie posiada takich cech. Jest bardzo dobry technicznie, potrafi blysnac na skrzydle, ale nie jest w stanie sie przebic fizycznie przez stoperow, nie potrafi sie zastawic, nie ma strzalu z dystansu, ba w ogole nie szuka takich rozwiazan. Napastnik musi grac lokciami, musi agresywnie isc na pilke. On nie ma snajperskiego instynktu.

Wiekszosc sie rozplywa w zachwytach nad Bogusiem, moim subiektywnym zdaniem moze grac ofensywnego pomocnika, ew. drugiego falszywego atakujacego jak Wisla prowadzi, ale nie klasycznego napastnika. O wiele wiecej cech snajpera ma Niedzielan (musi sie w koncu przelamac) czy Malecki (bezkompromisowo idzie na przeboj, ma drybling, nie ma leku po 2 straconych pilkach, dalej gra swoje).

Numer jeden teraz w ataku to Beto niezaleznie od tego czy jest w 60% formy czy fizycznie wytrzyma 70min. Byc moze nie ma przyspieszenia, nie wiem jak ze strzalem, ale jest zastawka, gra kombinacyjna, pozwala druzynie przesuwac sie do przodu, nie ma respektu dla przeciwnika. Jest jak czolg.

PAWELEK
BASZCZU - GLOWA - MARCELO - BROZEK
BOGUSKI - CANTORO - SOBOL KARTKI? (DIAZ) - DIAZ(ZIENIU)
BETO - NIEDZIELAN (CWIELONG)

FraMat 16.03.2009 20:42

mnie to smieszy jak w czasie transmisji z Bełchatowa komentatorzy z canal+ rzucili haslo, że Beto to tylko zastawiać się umie i ..... na forum stało się to obowiązującą prawdą.
Ja kojarzę jeszcze w meczu z Polonią, jak w końcówce Beto świetnie odgrywał piłkę ze zwodem, jak potrafił poradzic sobie z dwoma obrońcami na karku, jak podawał na czysta pozycję Brożkowi, z meczu z GKS pamiętam jak aktywnie wiązał co najmniej dwóch obrońców rywala umożliwiając w ten sposób rozgrywanie piłki przez nasz atak.
Mniej słuchania panów z Canal dodać, więcej obiektywnego przyglądania się naszym piłkarzom

tommiyacht 16.03.2009 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 693894)
Wspolczuje Skorzy i oby sie nie okazalo, ze bez Bro nasza sila ofensywna spada o 50%.

proponuje zerknąc na statystyki czyli ile goli strzelił Brozek a ile reszta druzyny. Na moje oko 50% to za mało

Dubi 16.03.2009 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 693937)
proponuje zerknąc na statystyki czyli ile goli strzelił Brozek a ile reszta druzyny. Na moje oko 50% to za mało

w tym sezobie Paweł♦ zdobył 40% bramek.

mic 16.03.2009 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 693928)
mnie to smieszy jak w czasie transmisji z Bełchatowa komentatorzy z canal+ rzucili haslo, że Beto to tylko zastawiać się umie i ..... na forum stało się to obowiązującą prawdą.

Bo tak to juz jest, to tylko jeden przyklad. Byla tez forumowa nagonka na Kazimierskiego, bo uznano ze to jego wina ze Pawelek lubi puscic babola. A artykul pojawil sie na ... weszlo. Wczesniej (pare sezonow temu) w prasie zjechano Zienczuka - na forum znowu wrzalo bo "Zienczuk to, Zienczuk tamto"

Niedawno w prawie pojawilo sie ze Skorza nie potrafi motywowac zawodnikow. Od razu czesc osob zaczelo pisac na forum, pomimo ze pol sezonu wczesniej wszyscy piali z zachwytu jak to Skorza zmotywowal zespol i zdobyl MP
Nic nowego.

Co do meczu, kluczowy bedzie poczatek spotkania (jak zwykle). Jak stracimy pierwsi bramke to bedziemy w glebokiej dupie. Icki wejda cala 11 w pole karne, a my bedziemy bic glowa w mur.
Sklad wyjsciowy taki jak z GKSem, tyle ze za Brozka - Beto.
Licze na jakies 3-0.

Albo 1-0 bo samoboju Cabaja w 93min

Janusz13 16.03.2009 21:02

Cytat:

mnie to smieszy jak w czasie transmisji z Bełchatowa komentatorzy z canal+ rzucili haslo, że Beto to tylko zastawiać się umie i ..... na forum stało się to obowiązującą prawdą.
A zauważyłeś w nim coś jeszcze ? Albo masz wszystko albo nic, albo jesteś dobry albo nie. Beto nie ma dynamiki,zwrotności, szybkości. Można mieć te parametry ograniczone jak to zwykle jest w przypadku środkowego napastnika ale Beto ma je naprawdę za bardzo zredukowane. Znajdź mi w choćby średniaku europejskim zawodnika z taką charakterystyką.

Co do tego jak ma wyglądać nasz atak to tak jak już pisałem trzeba próbować odbudować Niedzielana, nie widzę innej osoby z naszej kadry na to miejsce.

FraMat 16.03.2009 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janusz13 (Post 693945)
A zauważyłeś w nim coś jeszcze ?

a nie napisałem tego?

Robek 16.03.2009 22:09

Może na odbudowanie Niedzielana troche za późno?
Chyba że CUD!!!

Arkas 16.03.2009 22:21

Szkoda Brozia ale to juz napsiało kilkadziesiąt ludzi nade mną.
Ja bym spróbował dac Małego na skrzydło, a Ćwielonga na atak obok Boguskiego. Mały dobrze rozumie się z Piotrkiem, w sparingach z tego co Skorża mówił dobrze współpracowali więc może się uda.
I jedynie co cieszy, że w Bełchatowie żaden obrońca kartki nie złapał.

Robek 16.03.2009 23:07

tak tylko że nasi obrońcy strzelają bramki raz na sto lat
tak jak Sobol,ale za to jaką!!!!!!!!!!!!

palikot 16.03.2009 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janusz13 (Post 693945)
Znajdź mi w choćby średniaku europejskim zawodnika z taką charakterystyką.

Peter Crouch, Portsmouth

P.s To nie jest gosc na rozgrywanie akcji. To silny potrafiący przytrzymac piłke zastawić sie, i strzelić głową zawodnik i w takim celu on tu był sprowadzony, zeby wygrywać pojedynki z obrońcami typu King z Tottenhamu a nie przewracać się jak Boguski w kazdym starciu. Ten gość jest fajnym uzupełnieniem Brożka, tyle ze narazie nie przyszło im grać razem i coś widze ze długo nie przyjdzie.

1q2 16.03.2009 23:52

Jak Beto to Crouch to ze mnie jest wirtuoz harmonijki ustnej.Ciekawe jestem do kogo porównasz
twój kolejny typ, czyli Wojtka Ł.Bo uzasadnienie 'mimo wszystko' merytoryczne jest jak cholera.Powinno być raczej - 'na złość wszystkim':>

Framat- mnie tez wkurzały te 'podśmiechujki' z Beto ale ciężko się z nimi chociaż w części nie zgodzić.Na dziś(a rozmawiamy o najbliższym meczu) ,Beto to 'kloc' , który naszemu zespołowi nie wiem za bardzo w czym może pomóc grając od pierwszej minuty.
Oczywiście wszystko zrewiduje murawa - natomiast ja jak pewnie i trener , spodziewałem się wysokiego napastnika - skocznego , grającego przyzwoicie głową, oraz w miare przynajmniej szybkiego,coś w stylu Chiniamy - nie zadnej rewelacji, bo bez kasy to o tym można tylko pomarzyć , ale kogoś w tą deseń o której przed chwila pisałem.Beto poza wzrostem jest zupełną odwrotnością takiego napastnika, jak choćby wspomnianego tu Croucha.

Tak po prawdzie to widząc jak on na dziś gra, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem było by Marcelo na jego pozycji ustawić - też by się zastawiał, też podał a przynajmniej byłby groźny podczas dośrodkowań(oczywiście po sprzedaniu Clebera wariant nieaktualny).

Pewnie jak by Gołosiowi kazać robić to co Beto, to też by to gorzej nie wyszło.Więc akurat w tej kwestii ,na dzień dzisiejszy mam odwrotny pogląd jak Ty - cienko to widzę tak dziś jak i w przyszłości - gdzie jak juz pisałem nie zamierzam się pastwić nad chłopakiem.
Szczególnie że zagrał w oficjalnych meczach kilkadziesiąt minut narazie.

AYALA 17.03.2009 08:37

Może Skorża w tej trudnej sytuacji powinien sięgnąc po któegoś z ME : Batko lub Leszczak?
Już dawno ( od czasów Grzegorza Patera ) żaden z wychowanków na dłużej nie przebił sie do pierwszej jedenastki.Najwyższa pora to zmienic.
Większe pojęcie o grze w ataku od Beto ma myśle Piotrek Brożek.Ja bym właśnie Pietie wystawił na szpicy.

el Nuero 17.03.2009 09:39

Warianty rezerwowe.
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 694009)
Może na odbudowanie Niedzielana troche za późno? Chyba że CUD!!!

Pewne przysłowie mówi: Jak się nie ma, co się lubi -
to się lubi, co się ma.:-/

A do rzeczy. Skoro zabrakło najskuteczniejszej strzelby, trzeba szukać wersji awaryjnych. Pierwsza - kiedy Wisełka grała z SV Mattersburgiem w PUEFA, wtedy w ataku, w miejsce kontuzjowanego Pawła, Petrescu posłał do boju jego brata Piotrka. I Brożek dwa wypadł bardzo dobrze - w rewanżu w Krakowie zdobył zwycięską bramkę. Potem, na wyjeździe w Salonikach, też dołożył swoją cegiełkę do zdobycia drugiego gola (Cantoro w dogrywce). Może zatem warto wypróbować Piotra Brożka w ataku na Cracovię (oczywiście w zależności od dyspozycji dnia)?

Wariant dwa. Niedzielan wreszcie coś strzelił. Oczywiście, to "tylko" w ME, ale zawsze. Wtorkowi urodziła się córka, strzelił gola w ekipie młodzieżowej, doświadczenie ma, kontuzja była już dawno. Wcześniej mógł nie być brany do składu, bo grał Paweł, ale teraz może być podbudowany swymi małymi sukcesami. Kto wie? Zresztą, Skorża ma niewielkie pole do manewru. Czy atak Niedzielan - Boguski ze zmianą na Brożka dwa miałby sens? Oczywiście wszystko znowu zależy od FORMY.

Crusi 17.03.2009 09:58

Jak dla mnie rozwiazanie jest tylko jedno. Brozka w ataku musi zastapic Niedzielan. Przy bardziej defensywnym zestawieniu pomocy w jakim gramy, potrzebujemy szybkiego, wybieganego napastnika ala Brozek, a Niedzielan jest jedynym o takiej charakterystyce. Zreszta cos tak czuje ze Andrzej tym razem wykorzysta szanse i wreszcie zaskoczy :)

lucekj 17.03.2009 11:29

Nie wiem dlaczego napalacie sie na tego Niedzielana, nie widzielismy go w zadym oficjalnym meczu pierwszej druzyny w tym sezonie!!

Gdyby nie Brozek to pewnei nie byloby go pewnei w 18.

7 kotów 17.03.2009 11:35

Moze dlatego, ze wreszcie ma gosc wzgledny komfort pracy.
Dziecko juz urodzone, kontuzja zaleczona, wolne miejsce w 1. druzynie bo Brozek paskudna kontuzja, w perspektywie najwazniejszy i najbardziej prestizowy dla Wisly mecz w rundzie.
Czego chciec wiecej ?
Nic tylko wyjsc i strzelac bramki.
A to umie.

el Nuero 17.03.2009 12:22

lucekj - oczywiście gdyby grał Brożek, skład do ataku byłby jasny. Niestety, on nie zagra, a my nie wiemy nawet, przez jak długi czas. Skąd wszyscy kombinują warianty rezerwowe.

Może i napalamy się na Niedzielana, ale kogo ma posłać do ataku Skorża? Naprawdę mu nie zazdroszczę. 7 kotów napisał, że "tylko wyjść i strzelać bramki". Od siebie dodałbym, że to jest chyba dla Andrzeja czas "albo-albo". Jeśli wreszcie się przełamie, będzie to dla nas wszystkich wielki pozytyw. Jeśli nie, będzie biednie. Poza Brożkiem strzelali dotychczas: Boguski (8), Diaz (2), Małecki (2). Cleber już nic nie strzeli. A nasi skrzydłowi? A dysponujący potężnym strzałem z dystansu Sobolewski?

lucekj 17.03.2009 12:24

no tak tak, ale skoro nie bylo go do tej pory w kadrze i przegrywal rywalizajce z Beto, MAłym i Ćwielongiem tzn że jest od nich słabszy lub mniej przydatny-tak chyba trener uważał

w każdym razie jak już bedzie grać to życze strzelenia zwycięskiej bramki


Sobol ma uderzenie bardzo dobre,ale cięzko jest mu się wstrzelić w bramke, nawet jak juz odda ten strzal z dystansu to najczesciej jest blokowany

17.03.2009 12:25

Kiedy ja właśnie nie jestem przekonany czy Niedzielan umie strzelać. Jak go lubię, tak bardziej jawi mi się jako gość od robienia zamieszania i wystawiania piłek Pawłowi. Szczerze, to wszyscy- pozostali nam obecnie napastnicy tak mi się jawią...
Cholera, może Piotra dać do ataku? Przecież musiało coś w genach przejść i na niego.

MCX 17.03.2009 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez (Post 694150)
Kiedy ja właśnie nie jestem przekonany czy Niedzielan umie strzelać. Jak go lubię, tak bardziej jawi mi się jako gość od robienia zamieszania i wystawiania piłek Pawłowi. Szczerze, to wszyscy- pozostali nam obecnie napastnicy tak mi się jawią...
Cholera, może Piotra dać do ataku? Przecież musiało coś w genach przejść i na niego.

:D

Kiedyś grał w ataku i coś tam nawet strzelił, np. bramka w meczu z SV Mattersburg w Krakowie na 1:0 dała nam awans do następnej rundy. Mimo wszystko uważam, że aż tak zdesperowani to nie jesteśmy żeby go z obrony do ataku pchać. Nabrał już nawyków typowych dla lewego obrońcy, przede wszystkim zgrał się z resztą obrońców, nie mieszajmy chłopakowi w głowie. Jest Boguski, Niedzielan oraz mogący grać w przodzie Małecki i Ćwielong. Damy radę, nie ma wyjścia.

kristos 17.03.2009 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez (Post 694150)
Kiedy ja właśnie nie jestem przekonany czy Niedzielan umie strzelać. Jak go lubię, tak bardziej jawi mi się jako gość od robienia zamieszania i wystawiania piłek Pawłowi. Szczerze, to wszyscy- pozostali nam obecnie napastnicy tak mi się jawią...

Coś w tym jest ,ja też nie widzę jakiegoś snajpera co by potrafił porządnie "przyłożyć".
Mam jednak nadzieję ,że do niedzieli nauczą się strzelać ........

17.03.2009 12:40

Pewne przypadki losowe należy wykorzystywać. Rozpuścić wici po Krakowie, że uraz Pawła okazał się błahostką. Postarać się, by napisała o tym GW i krakowski Dziennik. Ubrać Piotra w koszulkę brata i już cała obrona pewnego klubu sportowego ma kłopoty z bieganiem (dodatkowy balast w spodenkach).

A na poważnie- mecz Cracovii z ŁKSem udowodnił, że formacja obronna nie jest ich najmocniejszą stroną. Skorża nie zdecyduje się na takie zagranie w meczu derbowym, ale mnie osobiście korci pomysł z trzema napastnikami. Niestety, jak lubię Pawełka, tak nie mam do niego zaufania i byłbym za tym, by przez całe spotkanie trzymać przeciwnika bliżej Cabajowej bramki.

Samoth 17.03.2009 15:20

[quote=Qń;694156]Pewne przypadki losowe należy wykorzystywać. Rozpuścić wici po Krakowie, że uraz Pawła okazał się błahostką. Postarać się, by napisała o tym GW i krakowski Dziennik. Ubrać Piotra w koszulkę brata i już cała obrona pewnego klubu sportowego ma kłopoty z bieganiem (dodatkowy balast w spodenkach).

:D :D

Moim skromnym zdaniem w ataku od pierwszej minuty powinien zagrać duecik Wtorek i Pepe. Kiedy Andrzej ma zacząć strzelać, wchodząc jako zmieniik na ostatnie 4 minuty meczu ?!

HEDu 17.03.2009 15:49

Niedzielan powinien zagrac z Beto, moze byc ciekawie, a moze do tego Jirsak ?
ale no nasz trener boi sie ryzykowac i eksperymentowac ...

MenTos1906 17.03.2009 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 693824)
1. Powiedz mi czemu ta piosenka jest żydowska ? Bo była już dyskusja na ten temat.
2. Lechia śpiewa o Trójmieście i chyba oni nie "zniżają się " jak to ująłeś.


2-1 Dla nas : Boguś i Beto

No własnie Lechia śpiewa o Trójmieście to od razu my też musimy to śpiewać ?!

Czachaa 17.03.2009 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 694221)
Niedzielan powinien zagrac z Beto, moze byc ciekawie, a moze do tego Jirsak ?
ale no nasz trener boi sie ryzykowac i eksperymentowac ...

W obecnej sytuacji naszej kochanej drużyny którą jest oczywiście Wisełka to trener Skorża nie może zrobić nic innego niż podjąć ryzyko .
Nie musi być ono duże ale musi to koniecznie wprowadzić bo zostawiająć "składową" monotonię może popełnić duży błąd . Miejmy nadzieję że trener postawi na Jirsaka i to on odmieni Wisełkę !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl