![]() |
Ja bym postawił na taką 11:
Pawełek Baszczu-Głowa-Marcelo-Diaz Boguski-Sobol-Cantoro-Ćwielong Brozek-Beto Trzeba moim zdaniem zobaczyć jak się Cantoro prezentuje po długim siedzeniu na ławie(może wziął sie do roboty:-)Po drugie dac szanse Diazowi na jego nominalnej pozycji...po trzecie ułożyc grę w ataku pod Beto bo przy silnej i solidnej i tracącej najmniej bramek w lidze obronie przytrzymanie piłki w ataku jak to umie zrobić właśnie Beto może okazać się kluczowe...No i oczywiście zaangażowanie na 200% bo bez tego mecz wygrać NAM trudno... |
Cytat:
Ale w sercu zawsze Wisełka :) http://soccerlive.i-fora.net/viewtop...253c6b497ca96f popierać mecz WISŁY ! :) bo inaczej sobie nie obejrzymy |
Cytat:
Boję się tego meczu. Obawiam się, że będzie remis, a po wygranej Lecha będzie już dla nas pozamiatane. Więc ten bój musimy wygrać, jeśli mamy się liczyć w walce o MP. Martwię się, że nasi piłkarze nie wytrzymają presji. Pozdrawiam. |
Wierzę w nas...
Jesteśmy w stanie im nawet trójkę puknąć...liczę na to... |
Nic więcej niż wiara nam nie zostało... Gorący doping, zaangażowanie naszych grajków i zwycięstwo nasze :-D
|
Kolega pyta, a ja nie potrafię mu odpowiedzieć, czy jutro może kupić bilet około 11, czy tak tylko 2h przed rozpoczęciem meczu ??
PS: JAZDA JAZDA JAZDA !!! |
Zeby im sie tylko chcialo grac,bo jak nie to powtorka z osmego miejsca w lidze realna .Stawiam 1-0 po meczarniach dla Nas.
|
Ja mam przeczucie, że będzie wysoko dla nas...
Zawsze jak tu przyjeżdżamy (R22) potrafimy się odbudować... Nie takie kluby tu padały...nie takie cuda się tu działy... |
Cytat:
|
Cytat:
Na miejscu Skorzy wystawilbym w jego miejsce Diaza, bo moze ofensywnie grajacy obroncy to jest sposob na rozruszanie naszej marnej ostatnio gry w ataku. Razem z zawsze ambitnym Baszczem po drugiej stronie, mogliby troche namieszac i wesprzec przednie formacje. Mam tez nadzieje, ze Skorza nie zdezaktywuje naszego prawego skrzydla przy pomocy Lobodzinskiego. Nie w takim meczu. |
ahh pieknie az miekknie :):) juz zaczely sie jeki rozpaczy na forum :):) moze zaoszczedzicie troche kasy i nie przychodzcie na stadion z takim nastawieniem ;)
|
Cytat:
Tak więc Łobo od 1 minuty pewnie nie zobaczymy a czy zobaczymy go w ogóle to w dużej mierze będzie zależało od Małego. ps - licze na wygraną żeby nie było - na dzień dzisiejszy kij ze stylem , wymeczyć ,wygrac po karnym którego nie było,5 metrowym spalonym, niech nawet sędzia strzeli byle by były 3 punkty bo derby zblizaja sie wielkimi krokami a kolejna porazka może być tragiczna w skutkach. |
Mecz nalezy wygrac bezwzglednie. Nie wazne w jakim stylu. Tym bardziej, ze Disco to bezposredni rywal w walce o puchary i przegrana na Wisle moglaby ich nieco ostudzic. I na odwrot. Obawiam sie ze w razie naszej ewentualniej wtopy, badz nawet w razie remisu, mogloby braknac czasu na to by wskoczyc na wlasciwe tory i straty punktowe do druzyn z Warszawy na tak krotkim odcinku meczowym, stalyby sie praktycznie nie do odrobienia.
Wracajac do prawego skrzydla, to przyznaje ze padaka okrutna bywa tam czasem niezaleznie od tego kto gra, bo to ze Maly jest lepszy od Lobo nie ulega watliwosci, ale to niestety nie oznacza, ze skrzydlo funkcjonuje jak nalezy. Tyle ze przynajmniej Maly nie boi sie brac odpowiedzialnosci na siebie i zamiast do tylu, probuje grac do przodu ile wlezie. Bez elementow autokamuflazu jak to inni miewaja w zwyczaju :) |
Można by rzec, że co ma być do będzie, jednak zadowoliłoby mnie nawet skromnie 1:0 dla Wisły
|
Spoko! Wygramy, po meczu walki rozniesiemy ich.
|
stawiam bezbramkowy remis bo nudnym meczu
|
4:1
:D ale szczerze wolałbym 0:0... przewietrzyłby sie stadion z buractwa |
W meczu z Lechem było lepiej niż z Polonią Bytom, chodzi mi o grę. Teraz już zagramy obie połówki i pokażemy lidze, dziennikarzynom i eks ekspertom że Wielka Wisła nie upadła i nigdy nie upadnie.
|
Cytat:
Musze sie zgodzic....strata punktow w dziejszym meczu moze miec pozniej swoje "konsekwencje" glownie przez to ze runda jest szybka i krotka a z forma tez niewiadomo. Ten mecz nalezy bezwzglednie wygrac.To musi byc ta stara Wisla ,która ma przewage fizyczną i psychiczna nad przeciwnkiem.Wierze ze chłopaki zagraja dzis zmobilizowani na 100%.Muszą. |
Prawda jest taka, że już nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów w tej rundzie (co najwyżej można jeszcze zaakceptować remis w Poznaniu). Trzeba ten mecz bezwzględnie wygrać i pokazać szmatławym pismakom, że skreślili Białą Gwiazdę zdecydowanie za szybko.
|
Cytat:
Pawełek-Baszczu,Marcelo,Głowa-Mały,Jirsak,Sobol,Zieniu-Ćwielong,Beto,Pa.Brożek. Kluczowa sprawa - zaskoczyć przeciwnika ustawieniem i zamknąć na jego połowie. W ofensywie opierałbym się na dwóch(choć nie jedynych) schematach rozgrywania akcji, czyli albo dokładne dośrodkowania do Beto, który miałby się zastawić, przytrzymać piłkę i odegrać do partnerów z ataku czy pomocy, albo podanie na dobieg za linię obrony do Pawła Brożka. Lewonożny Ćwielong ustawiony na prawym a prawonożny Brożek -na lewym ataku, gdyż ich główne zadanie to kończenie akcji a nie ich konstruowanie. Na lewej pomocy koniecznie Zieńczuk, który potrafi dobrze dośrodkować zarówno lewą jak i prawą nogą, a w środku Jirsak odpowiedzialny za posyłanie prostopadłych piłek do napastników. Takie ustawienie wymagałoby dobrej gry bez piłki zawodników ofensywnych i zaangażowania całego zespołu w grę obronną(agresywny pressing, próby odbioru piłki natychmiast po stracie itp.) oraz utrzymywania stałych odległości między formacjami. Dodatkową zaletą jest to, że przy wysokim prowadzeniu można płynnie przejść do ustawienia 4-4-2 i wtedy Zieniu przechodzi na lewą obronę, Pepe na lewą pomoc a Pa.Brożek gra cofniętego napastnika. Przy takim ustawieniu wydaje mi się, że możliwe są 2 przebiegi meczu: 1) Wisła zaskakuje przeciwnika powodując chaos w jego szeregach i zanim goście połapią się o co chodzi to jest po meczu; 2) nowe ustawienie powoduje chaos w poczynaniach Wisły, Polonia dominuje na boisku i wygrywa mecz. Główna wada ustawienia - niezależnie od przebiegu spotkania trener Skorża nie zdecyduje się na jego zastosowanie. PS Proszę powyższego posta potraktować z przymrużeniem oka:-p |
Spróbowałym z ustawieniem w linii ataku duetu: Pa Brożek - Beto
Lewa Pomoc - Zieńczuk Srodek: Sobolewski - Jirsak Prawa pomoc: Boguski Obrona: Diaz, Głowacki, Marcelo, Pi Brożek |
ehhh ale sie boje tego meczu :-/ dawno nie szedłem na mecz tak pełen obaw. Mam nadzieje ze nie przejdą koło meczu.
|
wg mnie jesli mamy zagrac Jirsakiem to on nie moze miec zadan defensywnych, czyli 2 defensywnych pomocników + on
|
nasi dzisiaj pokaża klasę i wygrają ; )
|
mam nadzieję że to będzie taki mecz jak ten z Polonią Wdowczyka...jak przyjechali na R22 jako faworyci...a Wisła ich zmiotła 4:0 :D i świetny Olo Moskalewicz...ehh:)
tym meczem Wiślacy mogą znów wrócić na właściwe tory...oby nie zabrakło zaangażowania. |
Trzeba na nich usiąść od początku meczu, nie wypuszać z własnej połowy, ale też uważać na kontry, bo moga one być bardzo groźne. Szybko strzelona bramka, spowoduje, że Polonia zaatakuje i zostawi więcej miejsca na nasze akcje, poźniej strzelić drugą i po sprawie...najlepiej, tak strzelić jak Amica w Poznaniu - 5 i 7 minuta i dziękujemy państwu.
|
Cytat:
|
Wyjsciowy sklad 4-4-1-1
Pawełek Baszczyński Głowacki Marcelo Brożek Piotr Małecki Sobolewski Diaz Zieńczuk Brożek Paweł Boguski |
No to nie zapowiada się ciekawie... już piszą, że kałuże się pojawiają, chociaż do meczu jeszcze sporo czasu.
Co prawda wiadomo, że w ciężkich warunkach będą grały obie drużyny, no ale to nie zwykle ułatwi grę obrońcą Polonii, bo ciężko będzie wykorzystać np. szybkość Brożka, a jeden strzał z daleka albo jakieś zamieszanie w polu karnym może przynieść łatwą bramkę - Polonia sporo bramek w tamtej rundzie zdobyła właśnie wykorzystując takie zamieszania... |
a skład oczywiście ten sam, zadnego zaskoczenia, nowego ustawienia ;//
|
Broziu raz i mamy 1:0 :)
|
ggoooolll
Brożek |
Ziomki ma ktoś linka do strony gdzie jest meczyk??
Pzdr |
GRAJA !!!! k.u.RWA!!! ONI GRAJA DZISIAJ NA MAXA:o Doczekalem sie w koncu walcyacej Wisly!
|
Jak wygladala brameczka? Bo ogladalem Mecz Lechijki, ktora ograła Ruch 2:0 :):)
|
Wygląda to momentami o niebo lepiej. Szkoda, że tylko momentami, ale może w końcu zaskoczy. Wg mnie Boguski do zmiany.
|
Bramka po ładnym dośrodkowaniu Zieńczuka z lewego skrzydła, Brożek uderzył sprytnie i lekko, Przyrowski bez szans.
Oby tak dalej wyglądała GRA (tak, dziś można nazwać grą to, co pokazują nasi piłkarze). Sobol widać w najlepszej dyspozycji, Brożek złapał już trochę świeżości no i Baszczu o klasę lepszy od Singlara na prawej obronie. Tak dalej! |
Fajne to było, że Brożki podbiegli do trenera i razem cieszyli się z bramki :)
Co najważniejsze walka na całego, biega więcej niż zawodnik z piłką, co na naszą ligę wystarcza :D |
Wreszcie doczekaliśmy się ambicji, woli walki i determinacji w grze naszej drużyny. Jedyne zagrożenia Polonii to stałe fragmenty. Piękna asysta Zieńka. Szkoda tej akcji, co Boguski mógł podać na prawo do Zienia a stracił piłkę, ale i tak jest KAPITALNIE! W drugiej polowie wejdzie jeszcze Beto i będę spokojny.
Aż mnie trochę za serce złapało, jak po bramce pobiegli wszyscy do Maćka Skorży i wyściskali....widać, że to media próbują stworzyć złą atmosferę w i wokół Wisły. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl