Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wszystko o sztukach walki..i nie tylko. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5470)

węgorz2 22.02.2011 19:57

po prostu TAEKWON-DO jest fajne na poczatku ,potem zaczyna czlowiekowi brakować kontaktu ,i sparingów ,to masz na boksie i zaawansowanym kick-boxe, nic tak czlowieka nie nauczy jak systematyczne sparingi ,zadne machanie nogami w rzędach

Opętany 23.02.2011 00:16

Cytat:

po prostu TAEKWON-DO jest fajne na poczatku ,potem zaczyna czlowiekowi brakować kontaktu ,i sparingów ,to masz na boksie i zaawansowanym kick-boxe, nic tak czlowieka nie nauczy jak systematyczne sparingi ,zadne machanie nogami w rzędach
Na początku to są nudy. Fajne to jest jak się rozciągniesz i już coś umiesz ciekawego pokazać. Jak to nie ma sparingów? :shock: Ktoś Cię wprowadził w błąd.

Cytat:

taekwon-do jest ok mozesz potrenowac rozciągnąć sie ,pomachać nogami a potem przejdz na kick boxing ,nauczysz sie technik bokserskich i przede wszystkim są tam sparingi
Na TKD ITF też nauczysz się technik bokserskich o czym świadczą medale zawodników TKD na zawodach kickboxingu. Odmiana olimpijska czyli WTF to przede wszystkim nogi.

Cytat:

Jak już mowa o Taekwondo to trenował ktoś tutaj: http://www.taekwondo.org.pl/
Dobra szkoła. Polecam też: http://www.kct.pl/

Cytat:

Jaką sztukę polecanie dla osoby, która dopiero ma zamiar "bawić się w te klocki" ? ;)
To Ty masz ją wybrać. Zazwyczaj 1 treningi masz za free więc idziesz na różne SW i zostajesz tam gdzie Ci się podoba i najbardziej odpowiada. Jak lubisz się na leżąco macać z chłopakami to zapasy, jak lubisz tańczyć to capoeira, jak masz długie nogi to kickboxing lub TKD, jak lubisz bruca lee to kung fu, a na Kraków to i tak najlepsze będzie Iaido.

Pzdr!

Rond 02.03.2011 15:55

Mam pytanie - czy ktoś z Was trenuje gdzieś w okolicach Ruczaju? Albo ma znajomego, który może polecić jakiś ośrodek? Najbardziej interesuje mnie Muay Thai oraz Kickboxing, ale nie wykluczam innych dyscyplin. Szukam i szukam w Internecie, ale większość ośrodków jest po drugiej stronie Wisły.

węgorz2 02.03.2011 19:01

chodzilem kiedys prawie dwa lata i nigdy nie wrócilem z rozwalona geba ,jakies kopanki na punkty mnie nie interesowały ,a na kick b po kazdym sparingu mialem czerwona gebe
bez napink pozrawiam

sefarsefar 02.03.2011 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 1058776)
Mam pytanie - czy ktoś z Was trenuje gdzieś w okolicach Ruczaju? Albo ma znajomego, który może polecić jakiś ośrodek? Najbardziej interesuje mnie Muay Thai oraz Kickboxing, ale nie wykluczam innych dyscyplin. Szukam i szukam w Internecie, ale większość ośrodków jest po drugiej stronie Wisły.

Jedyne, co mi przychodzi do głowy to GRAPPLING na Woli Duchackiej: Boks, KB i MMA + jakieś wygibasy w piżamach ;)

http://www.grappling.pl/

_bzyku_ 03.03.2011 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 1058776)
Mam pytanie - czy ktoś z Was trenuje gdzieś w okolicach Ruczaju? Albo ma znajomego, który może polecić jakiś ośrodek? Najbardziej interesuje mnie Muay Thai oraz Kickboxing, ale nie wykluczam innych dyscyplin. Szukam i szukam w Internecie, ale większość ośrodków jest po drugiej stronie Wisły.

JJ CENTER w Skotnikach - z Ruczaju 5 minut drogi autem.
http://www.sportywalki.krakow.pl/

PS: Chcesz wiedzieć coś więcej to pisz na PW

Opętany 04.03.2011 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 1058856)
chodzilem kiedys prawie dwa lata i nigdy nie wrócilem z rozwalona geba ,jakies kopanki na punkty mnie nie interesowały ,a na kick b po kazdym sparingu mialem czerwona gebe
bez napink pozrawiam

Możliwe. Wiele zależy od trenera - na ile pozwala. Z jednym będziesz się tylko rozciągał i możesz pomarzyć o sparingu, a z innym rękawice na łapy, szczęki i jazda (z zasadami oczywiście). Widocznie miałeś pecha :>

Pzdr!

joker_wislak 05.03.2011 14:35

Wie ktoś gdzie można obejrzeć dzisiejszą walkę Matthew Hattona z Saulem Alvarezem ??

danpe_ 05.03.2011 15:00

Od wtorku 8 marca zaczynają się treningi Aikido na hali przy R22 dla nowych osób.
Warto przyjść i się zapisać.

siekierski 05.03.2011 15:03

danpe_ jestes w stanie udzielic wiecej informacji na PW ?

Jachcik 05.04.2011 20:48

Trenuje z was ktoś KB, lub wie gdzie są treningi w soboty ?

wieczor 11.06.2011 14:50

Gdzie w Krakowie jest dobra szkółka Kicboxingu ?

dawidTS 02.11.2011 16:21

mam 4 treningi w tygodniu SW.
Mozecie mi polecić jakies suplementy na wytrzymałość i szybszą regeneracje ?
Jeszcze takie pytanie,czy da sie zwiększyć mase majac tyle treningów?

Arapaho 02.11.2011 16:35

Na regenerację kup sobie aminokwasy, dodatkowo czystą glutaminę.
Na wytrzymałość i siłe na mnie najlepiej działała kreatyna (stack kreatynowy).Mimo ze polecaja ją właściwie do treningów silowych a nie wytrzymałościowych u mnie dawala dobre rezultaty kondycyjne - a do tego oczywiście rewelacja na siłę a przy tym pompuje ci mięśnie. A bralem tylko połowę zalecanej dawki. j

PAWEL NEWB 02.11.2011 17:14

Niektórzy stosują stałą suplemenatcie kreatyna, na poziomie około 2-3 gram dziennie. Dla lepszej regeneracji można również dorzucić ZMA

wisl@k_TS 02.11.2011 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidTS (Post 1185213)
mam 4 treningi w tygodniu SW.
Mozecie mi polecić jakies suplementy na wytrzymałość i szybszą regeneracje ?
Jeszcze takie pytanie,czy da sie zwiększyć mase majac tyle treningów?

BCAA (10znaków)

dawidTS 08.11.2011 18:11

Joe Frazier nie żyje -R.I.P

"Smokin' Joe - jak go nazywano - był pierwszym bokserem, który pokonał "Największego", czyli Muhammada Aliego.

Było to w słynnej "walce stulecia" 40 lat temu w nowojorskiej hali Madison Square Garden "

AntyDrozd 08.11.2011 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidTS (Post 1185213)
mam 4 treningi w tygodniu SW.
Mozecie mi polecić jakies suplementy na wytrzymałość i szybszą regeneracje ?
Jeszcze takie pytanie,czy da sie zwiększyć mase majac tyle treningów?

Da sie zwiększyć mase ..ja trenowalem5 razy w tygodniu tylko zjadałem tez 12 000 kcal

Rano na czczo i po treningu jedz BCAA a miedzy posiłkami zwykłe AMINO całodzienne


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl