Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Weźcie się do roboty (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=527)

Serwatkus 06.09.2008 18:19

Dobra panowie. Trzeba trozke popracowac nad soba, dlatego chcialbym na poczatek pare pytan odnosnie silowni zadac. Mianowicie ile trzeba razy w tygodniu chodzic na silke zeby bylo to w miare efektywne i po jakim czasie mozna spodziewac sie pierwszych widocznych rezultatów (pytam zebym mial do czego dazyc i zebym sie nie zniechecil :P). Nigdy na silownie regularnie nie chodzilem, czasem w ramach w-f w szkole/na studiach. Dlatego wszystkie porady milo widziane

pietras1234 06.09.2008 18:24

kgwiazdak, masz tu mój trening: http://www.mocnyblog.pl/2008/09/04/p...jak-wspinacze/

Napisz mi na priv wagę wzrost i w ogóle najlepiej Twoje maksy to zobaczymy co da się zrobić.

Pozdro i częściej zaglądaj na mocnyblog. :D

Edit: Serwatkus, łap: www.mocnyblog.pl - skarbnica wiedzy.

Lysy 06.09.2008 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Serwatkus (Post 599364)
Dobra panowie. Trzeba trozke popracowac nad soba, dlatego chcialbym na poczatek pare pytan odnosnie silowni zadac. Mianowicie ile trzeba razy w tygodniu chodzic na silke zeby bylo to w miare efektywne i po jakim czasie mozna spodziewac sie pierwszych widocznych rezultatów (pytam zebym mial do czego dazyc i zebym sie nie zniechecil :P). Nigdy na silownie regularnie nie chodzilem, czasem w ramach w-f w szkole/na studiach. Dlatego wszystkie porady milo widziane

Ja bym Ci proponował na początek 2 razy w tygodniu, w systemie (FBW) http://www.mocnyblog.pl/2008/01/17/trening-fbw/


Gdy będziesz się czuł pewniej, zmieniłbym system na tradycyjny split np.

Poniedziałek - klata, biceps
Środa - barki, plecy
Piątek - nogi, triceps, przedramię


Split uważam za lepszą formę ćwiczeń, wtedy można bez pośpiechu skupić na wybranych partiach mięśniowych. Moim zdaniem to efektywniejsza forma treningu, na którą trzeba jednak poświęcić te minimum 3 dni w tygodniu.

WiślakNH 06.09.2008 19:35

Czyli spokojnie można sobie dorzucić na plecy taki drążek?Lepiej podciągać sie nachwytem?

pietras1234 07.09.2008 12:37

Lepiej nachywtyem bo wtedy angażujesz mięśnie ramion, pleców i barków. Podchwytem robisz ruch bicem i siup już jesteś u góry.

Można dorzucić do pleców, proponuje dać w dzień bez niczego innego bo nie wyrobisz. TO jest jednak morderczy trening. :D
Pozdro.

kaelowiec 08.09.2008 16:55

panowie jesień idzie czas sie wziąść za MASSowanie ;)

http://mocnysklep.pl/gainery,8.html

Bi@ły89 17.09.2008 20:09

Panowie w temacie jakie wspomagacze polecacie jako na drugi raz?

MisIIek 17.09.2008 20:38

a zależy co chcesz osiągnąć ??

Bi@ły89 17.09.2008 20:43

masa:)
Ostatnio miałem kreatyne+dextroze+6kg gainera

Gieerzet 17.09.2008 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 604421)
masa:)
Ostatnio miałem kreatyne+dextroze+6kg gainera

Ja bym jeszcze raz taki cykl zrobił. Gainera jedz cały czas jako uzupełnienie diety. Możesz spróbować jakiegoś No Bustera, ale nie wiem czy nie za wcześnie. Zależy jaki masz staż treningowy ;]

Bi@ły89 17.09.2008 21:16

staz 20 miesiecy

rafiABG 17.09.2008 21:29

Ja mam pytanie jakie są efekty po zażywaniu Termo Speeda?

mb_1906 17.09.2008 22:28

Szybko spala tkankę tłuszczową, jeśli robisz aeroby i trzymasz odpowiednią dietę.

kaelowiec 18.09.2008 17:30

zajebista promocja :

http://www.mocnyblog.pl/2008/09/18/s...ocja-activlab/

gumi1906 20.09.2008 19:16

jak to jest z sila i masa po przestaniu brania kreatyny? pozdro

Lysy 20.09.2008 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gumi1906 (Post 605836)
jak to jest z sila i masa po przestaniu brania kreatyny? pozdro

U mnie zawsze delikatne spadki, delikatne w sensie ~5% ciężaru. Masa zostaje.

pietras1234 21.09.2008 13:40

Masa to indywidualnie, może spaść, zostać, znma przypadek, że gościa pompowało przez 2 tyg. po skończeniu brania. Pozdro.

gumi1906 22.09.2008 21:34

robil ktos plan HST?!!!!!!??

kaelowiec 25.09.2008 21:12

ja kilka razy

qqbaa 28.09.2008 22:04

jutro zaczynam cykl na stormie i shock terapy mam pytanie jak powinienem sie do tego odzywiać? czego jesc duzo a czego unikac ?

SharkTS 29.09.2008 19:30

Może troszkę nie na temat ale nie wiem czy wszyscy czytają każdy temat dlatego też pisze tutaj;D

Kupię sztange badz hantle, jeśli ktoś chciał by sprzedać nie za dużą kwotę to prosze o kontakt.
pozdro

Nieaktualne

TSman 30.09.2008 19:16

co myślicie o tej rozpisce? jade na niej juz z 1,5 m-ca i nawet fajnie idzie... początkujący jestem, nawet bardzo. Wogole zaczynam z tej rozpiski i biore monohydrat w proszku.




PLECY, BARKI, KLATA............................................. ......3 ćwiczenia

BICEPS, TRICEPS, KAPTURY, PRZEDRAMIE..............2 ćwiczenia

PoniedziałekBez treningu
WtorekTrening
ŚrodaBez treningu
CzwartekTrening
PiątekBez treningu
SobotaBez treningu
NiedzielaTrening

Wtorek – plecy, triceps
Czwartek – barki, kaptury, przedramię
Niedziela – klata, biceps, przedramię

__________________________________________________ _________________________

Plecy: -podciąganie w opadzie do klatki piersiowej (4x8)
-na ławce przyciąganie do brzucha (4x12)
-martwy ciąg (4x8)
-motyl (4x8)


Klata: -wyciskanie sztangi szeroko (12-10-8-6)
-wyciskanie na wąsko (4x8)
-góra klaty na wąsko (ławka łamana) (4x8)
-wyciskanie hantlami na płaskiej ławce (4x8)


Barki: -wyciskanie sztangi zza głowy (12-10-8-6)
-podciąganie na wąsko sztangi do szyi (4x10)


Biceps: -uginanie gryfem (12-10-8-6)
-hantle na łamanej ławce (tak długo ile dam radę) + dopitka małym hantlem (10 na rękę)
-wyizolowane hantle na kolanie (4x8)


Kaptury: -podciąganie sztangi tyłem (barkami) (10-10-8-8)
-podciąganie sztangi przodem (barkami) (18-16-14-12)


Przedramie: -grzechotka (4x40)
-uginanie nadgarstka góra-dół w superserii (prosty gryf) (4x40)


Triceps: -wyciskanie francuskie (12-10-8-6)
-wyciskanie hantlami lub łamanej sztangi za głowę
-w opadzie wyrzucanie hantla w górę (4x8)

kaelowiec 02.10.2008 14:15

OK

dobrze podzielone , mogles zaczac od lajtowszej obiegowki , ale jak juz zaczlaes od tego i fajnie idzie to git!


dieta jest ?

co jesz oprocz tego mono?

jakie masz mono ?

kupuj suple raczej tu -> www.mocnysklep.pl

TSman 02.10.2008 20:53

diety nie mam... nie wyrobilbym raczej\
tylko ta kreatyna(no i b. duze ilosci wody pije)
olimpowska ta kreatyna

KosaPS 02.10.2008 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 610924)
diety nie mam... nie wyrobilbym raczej\
tylko ta kreatyna(no i b. duze ilosci wody pije)
olimpowska ta kreatyna

Dieta nie musi być wcale droga, zależy czy chcesz podczas niej schudnąć czy przytyć

ted 02.10.2008 21:27

TSman

lepiej rób triceps z klata a biceps z plecami

TSman 03.10.2008 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KosaPS (Post 610956)
Dieta nie musi być wcale droga, zależy czy chcesz podczas niej schudnąć czy przytyć

no nie wiem, mam 183cm, waga 83kg, w bicepsie jedyne 33cm

michal_TS 04.10.2008 10:51

Poniedziałek klatka triceps
Wtorek wolne
Środa plecy biceps
Czwartek wolne
Piątek barki kaptury
Sobota wolne
Niedziela wolne

i jaka do tego diete ? chce nabrac mase ?

kaelowiec 04.10.2008 15:15

pisz na gg

WiślakNH 07.10.2008 21:33

Gdzie w Krakowie można spotkać jakieś ławki?Tak żeby jakiś wybór był,bo jak narazie byłem w kilku miejscach i w porywach do 3 ławek.

RZA 16.10.2008 09:20

Co polecacie aby sobie dorzucić do animal m stacka jakiś gainer, czyste białko czy cos jeszcze z animala?

Kocur 16.10.2008 09:49

A tutaj pod rozwagę dla tych co myślą, że przez zimę urosną dwukrotnie: :)

http://zdrowie.onet.pl/1512292,2040,...tyl_zycia.html

RZA 16.10.2008 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 616146)
A tutaj pod rozwagę dla tych co myślą, że przez zimę urosną dwukrotnie: :)

http://zdrowie.onet.pl/1512292,2040,...tyl_zycia.html

Każdy kto decyduje sie na branie koksu jest raczej świadomy jakie moga być konsekwencje, to jest tak samo jak z wódą, papierosami czy narkotykami. Kto chce to bierze.

kaelowiec 25.10.2008 19:31

głupawy ten artykuł

zreszta sterydy odradzam , naprawde z dorbymi odzywkami dieta i ciezka praca mozna zrobic fajne efekty !!

Kolumbus 25.10.2008 23:06

No tak czego mozna sie spodziewac po onecie poza tanią sensacją...

wislaak88 26.10.2008 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ted (Post 610967)
TSman

lepiej rób triceps z klata a biceps z plecami

dokładnie popieram klatka z tricepsem i biceps z plecami

mb_1906 26.10.2008 08:53

Jakieś opinie o Massacrze Olimpu?

ted 27.10.2008 15:22

kumpel bierze, wpierw brał XPanda i chyba zadowolony jest

kaelowiec 04.11.2008 17:07

http://www.mocnyblog.pl/2008/11/03/c...-podsumowanie/

maTyS. 04.11.2008 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 599264)
http://www.allegro.pl/item425168677_..._24m_gwar.html - co o tym myślicie?? Opłaca się w to zainwestowac?
I mam pytanie w sprawie ławek - gdzie mozna w dobrej cenie kupic w Krakowie, albo jaka na allegro byście polecili?? Tak do 250 złotych.

http://allegro.pl/item467447307_lawk...alon_wawa.html
ostatnio kupiłem w Tesco prawie identyczną za 149 złotych.polecam szukać w sklepach typu m1,tesco,carrefour :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl