![]() |
Dobra panowie. Trzeba trozke popracowac nad soba, dlatego chcialbym na poczatek pare pytan odnosnie silowni zadac. Mianowicie ile trzeba razy w tygodniu chodzic na silke zeby bylo to w miare efektywne i po jakim czasie mozna spodziewac sie pierwszych widocznych rezultatów (pytam zebym mial do czego dazyc i zebym sie nie zniechecil :P). Nigdy na silownie regularnie nie chodzilem, czasem w ramach w-f w szkole/na studiach. Dlatego wszystkie porady milo widziane
|
kgwiazdak, masz tu mój trening: http://www.mocnyblog.pl/2008/09/04/p...jak-wspinacze/
Napisz mi na priv wagę wzrost i w ogóle najlepiej Twoje maksy to zobaczymy co da się zrobić. Pozdro i częściej zaglądaj na mocnyblog. :D Edit: Serwatkus, łap: www.mocnyblog.pl - skarbnica wiedzy. |
Cytat:
Gdy będziesz się czuł pewniej, zmieniłbym system na tradycyjny split np. Poniedziałek - klata, biceps Środa - barki, plecy Piątek - nogi, triceps, przedramię Split uważam za lepszą formę ćwiczeń, wtedy można bez pośpiechu skupić na wybranych partiach mięśniowych. Moim zdaniem to efektywniejsza forma treningu, na którą trzeba jednak poświęcić te minimum 3 dni w tygodniu. |
Czyli spokojnie można sobie dorzucić na plecy taki drążek?Lepiej podciągać sie nachwytem?
|
Lepiej nachywtyem bo wtedy angażujesz mięśnie ramion, pleców i barków. Podchwytem robisz ruch bicem i siup już jesteś u góry.
Można dorzucić do pleców, proponuje dać w dzień bez niczego innego bo nie wyrobisz. TO jest jednak morderczy trening. :D Pozdro. |
|
Panowie w temacie jakie wspomagacze polecacie jako na drugi raz?
|
a zależy co chcesz osiągnąć ??
|
masa:)
Ostatnio miałem kreatyne+dextroze+6kg gainera |
Cytat:
|
staz 20 miesiecy
|
Ja mam pytanie jakie są efekty po zażywaniu Termo Speeda?
|
Szybko spala tkankę tłuszczową, jeśli robisz aeroby i trzymasz odpowiednią dietę.
|
|
jak to jest z sila i masa po przestaniu brania kreatyny? pozdro
|
Cytat:
|
Masa to indywidualnie, może spaść, zostać, znma przypadek, że gościa pompowało przez 2 tyg. po skończeniu brania. Pozdro.
|
robil ktos plan HST?!!!!!!??
|
ja kilka razy
|
jutro zaczynam cykl na stormie i shock terapy mam pytanie jak powinienem sie do tego odzywiać? czego jesc duzo a czego unikac ?
|
Może troszkę nie na temat ale nie wiem czy wszyscy czytają każdy temat dlatego też pisze tutaj;D
Kupię sztange badz hantle, jeśli ktoś chciał by sprzedać nie za dużą kwotę to prosze o kontakt. pozdro Nieaktualne |
co myślicie o tej rozpisce? jade na niej juz z 1,5 m-ca i nawet fajnie idzie... początkujący jestem, nawet bardzo. Wogole zaczynam z tej rozpiski i biore monohydrat w proszku.
PLECY, BARKI, KLATA............................................. ......3 ćwiczenia BICEPS, TRICEPS, KAPTURY, PRZEDRAMIE..............2 ćwiczenia PoniedziałekBez treningu WtorekTrening ŚrodaBez treningu CzwartekTrening PiątekBez treningu SobotaBez treningu NiedzielaTrening Wtorek – plecy, triceps Czwartek – barki, kaptury, przedramię Niedziela – klata, biceps, przedramię __________________________________________________ _________________________ Plecy: -podciąganie w opadzie do klatki piersiowej (4x8) -na ławce przyciąganie do brzucha (4x12) -martwy ciąg (4x8) -motyl (4x8) Klata: -wyciskanie sztangi szeroko (12-10-8-6) -wyciskanie na wąsko (4x8) -góra klaty na wąsko (ławka łamana) (4x8) -wyciskanie hantlami na płaskiej ławce (4x8) Barki: -wyciskanie sztangi zza głowy (12-10-8-6) -podciąganie na wąsko sztangi do szyi (4x10) Biceps: -uginanie gryfem (12-10-8-6) -hantle na łamanej ławce (tak długo ile dam radę) + dopitka małym hantlem (10 na rękę) -wyizolowane hantle na kolanie (4x8) Kaptury: -podciąganie sztangi tyłem (barkami) (10-10-8-8) -podciąganie sztangi przodem (barkami) (18-16-14-12) Przedramie: -grzechotka (4x40) -uginanie nadgarstka góra-dół w superserii (prosty gryf) (4x40) Triceps: -wyciskanie francuskie (12-10-8-6) -wyciskanie hantlami lub łamanej sztangi za głowę -w opadzie wyrzucanie hantla w górę (4x8) |
OK
dobrze podzielone , mogles zaczac od lajtowszej obiegowki , ale jak juz zaczlaes od tego i fajnie idzie to git! dieta jest ? co jesz oprocz tego mono? jakie masz mono ? kupuj suple raczej tu -> www.mocnysklep.pl |
diety nie mam... nie wyrobilbym raczej\
tylko ta kreatyna(no i b. duze ilosci wody pije) olimpowska ta kreatyna |
Cytat:
|
TSman
lepiej rób triceps z klata a biceps z plecami |
Cytat:
|
Poniedziałek klatka triceps
Wtorek wolne Środa plecy biceps Czwartek wolne Piątek barki kaptury Sobota wolne Niedziela wolne i jaka do tego diete ? chce nabrac mase ? |
pisz na gg
|
Gdzie w Krakowie można spotkać jakieś ławki?Tak żeby jakiś wybór był,bo jak narazie byłem w kilku miejscach i w porywach do 3 ławek.
|
Co polecacie aby sobie dorzucić do animal m stacka jakiś gainer, czyste białko czy cos jeszcze z animala?
|
A tutaj pod rozwagę dla tych co myślą, że przez zimę urosną dwukrotnie: :)
http://zdrowie.onet.pl/1512292,2040,...tyl_zycia.html |
Cytat:
|
głupawy ten artykuł
zreszta sterydy odradzam , naprawde z dorbymi odzywkami dieta i ciezka praca mozna zrobic fajne efekty !! |
No tak czego mozna sie spodziewac po onecie poza tanią sensacją...
|
Cytat:
|
Jakieś opinie o Massacrze Olimpu?
|
kumpel bierze, wpierw brał XPanda i chyba zadowolony jest
|
|
Cytat:
ostatnio kupiłem w Tesco prawie identyczną za 149 złotych.polecam szukać w sklepach typu m1,tesco,carrefour :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl