![]() |
zagra ktos sparing?
|
Cytat:
|
juz wysłałem ..::ELITE::.. zaroszenie
|
Cytat:
Przyjęte gramy w środe o 17:D Które mecze są już 'dograne' oprócz tych dwóch Nancatsu - Ninjownia Squad TS Slask Wrocław - ..::ELITE::.. |
Panowie bardzo proszę o wyrozumiałość. Czy możemy przełożyć nasz pierwszo kolejkowy mecz? Nie da sie odwolac sparingu a , ten Turek nie odpowiada .
|
Cytat:
Że to jest 1 kjolejka nie beziemy tego uznawać za walkowera zagracie w innym ustalonym przez siebie terminie:D |
Ok , dzięki wielkie:D
|
Cytat:
|
Zaangażowanie ustaw na 50% i nic piłkarza świeżości nie zabierze. Sparingi opłaca sie grac bo zawodnicy zyskują doświadczenie czyli może im sie podnieść Q.
Sparingi odbywają sie co środę chyba ze akurat w środę jest liga ( chyba 2 razy podczas sezonu tak jest ze 2 mecze w tygodniu ligowe sa). Nie można zapraszać zawodników którzy grają w Pucharze Polski, bo mecze wtedy też odbywają sie w środę. Jak ktoś coś będzie potrzebować to niech pisze na GU, postaram sie pomóc. |
Cytat:
|
Cytat:
Zagracie w sobotę bo juz nie bedzie ligii więc się nie przejmujcie:P |
Wy tez wymieniliscie cały skład? czy tylko jakieś drobne zmiany?
|
Aktualnie zakupiłem 3 graczy a sprzedałem 5, nieźle trzeba kombinować przy licytacjach żeby je wygrać.
|
Cytat:
za 10 minut debiut, zobaczymy co zrobi mój skład wzmocniony 5 zawodnikami edit: i Viktoria 3-0 moje transfery się sprawdziły nad wyraz dobrze:) |
też się z nudów zarejestrowałem wczoraj, dziś pierwszy mecz i niestety przegrałem z liderem ligi u siebie, 1-4. na pierwszy rzut oka troszke skomplikowany interfejs, wydaje się być gorszy, niż ten z hattricka.
sezon zakończyłem na ostatnim miejscu, z 6 punktami i zerem wygranych. :) |
Ja właśnie tym ostatnim zwycieswtem z "wysocy" wyprzedziłem ich z ostatniego miejsca na przed ostatnie z taką samą liczbą pkt. czyli 12.
z ciekawości zobaczyłem czy mam jeszcze drużyne w managerzone i ku mojemu zdumieniu okazało się ze jeszcze jest i to w 6 lidze, niestety na pewno spadne do 7 bo skład już stary(po 35 lat) i połowa ludzi odeszła na emeryture. a drużyna znajduje sie na ostatnim miejscu, nie przez to że slaba tylko że kolesie grali w 7... porobiłem juz pare transferów i zobaczymy na co stac moja ekipe. kiedys w tym samym managerozne tylko ze w hokeyu udało mi sie awansowac do 3 ligi:D nie robiąc praktycznie żadnych tranferów ot grajac cały czas tym samym składem. wyjechałem na wakacje na poonad miesia, kiedy wróciłem drużyny już nie było. wkurzyłem sie i przestałem grac przez dwa lata do dziś. |
Ligowy debiut udany 3:0 i to na wyjeździe. To chyba ostatnia kolejka. Czekam na wyzwanie od przeciwnika z "naszej" ligi.
|
Ostatnią kolejke grałem z wiceliderem ligi. Do 60 minuty remis 1:1 , ładna gra moich , w 60 ładują mi drugiego gola, a w 70 i 73 kolejne dwa.
Ligowy debiut taki sobie. |
Wojtek 1906 czekam na zaproszenie.
ja proponuję, że wyzywać można np do Wtorku wieczorem do 20stej na przykład. Jeśli 2 drużyny zostaną bez wyzwania a chcą grać to będą mogły od razu rozegrać mecz. PS. No ja niestety zawaliłam 2 mecze 15 i 16 kolejki i awans mi uciekł. Zostałam na 4 miejscu 8 ligi. Zabrakło punkta. PS2. MAm problem z plagą kontuzjii - intensywnośćtreningu mam na ok 50% więc nie wiem gdzie jest problem ;/ |
Cytat:
a tych co sa na dlugo kontuzjowani spredaj i kup w ich miejsce zdrowych |
Cytat:
Za wygranie 1 meczu ligowego podkreślam ligowego |
Scaliano -znalazł ktoś tą drużynę?
|
Cytat:
|
APELUJE DO WSZYSTKICH !!!! SPRAWDŹCIE NA DRUGIEJ STRONIE TEGO TEMATU CZY W TERMINARZU WPISANE SĄ POPRAWNIE NAZWY WASZYCH DRUŻYN. |
Panowie może napiszecie termianarz z datami i godzinami spotkań wtedy bedzie lepiej to szlo bo ja sie w tym nie lapie
|
FC Schabek dałem ci wyzwanie w grze. Możecie mi napisać obok tego terminarza co jest dni w ktorych rozgrywane sa mecze ?
|
Jak zaprosisz kogoś to silnik gry automatycznie ustali godzinę i datę spotkania.
Napisz jeszcze raz tutaj swoją POPRAWNĄ NAZWĘ. |
O widzę, że powstał temat o (moim przynajmniej zdaniem) najlepszym menagerze piłkarskim online. W marcu stuknie dwa lata odkąd pogrywam sobie w tą grę, drużyna Black Panthers. W obecnie zakończonym sezonie grałem w V lidze ale mam nadzieje że play-off potoczy się po mojej myśli i od nowego sezonu będzie liga IV:) Gdyby ktoś miał jakieś pytania, wątpliwości co do gry, służe pomocą:)
|
Ustaliłem daty rozgrywania meczów będą się one odbywać co środę ale jak emcz np. jakiejś drużyny będzie się odbywał w czwartek to sie nic nie stanie byle zagrać ten mecz w tygodniu danej kolejki:P:)
Przypominam kto nie wysłał jescze wyzwania neich to zrobi:P Gospodarz ma obowiązek wysłać wyzwanie:P |
Cytat:
|
Panie i Panowie, ktoś tu nas robi w konia. Moim zdaniem nie można zacząć ligi , dopóki nie zweryfikujemy , czy wszystkich można znaleźć , nawet kosztem pomniejszenia ligi.
Nie może być sytuacji ,że mecz nie został rozegrany z powodu tego , że kogoś nie da się znaleźć. |
Szanujmy się
|
Wystarczy podać ligę w jakiej się występuje i pozycje i nie widzę problemu ze znalezieniem.
|
To znajdz Zimka , Scaliano.
|
Jak mnie nie możecie znaleźć ? W nazwie klubu mam takie coś : 1396870 Nie wiem dlaczego nie ma nazwy którą podawałem przy rejestraci i weryfikacji. Gram w lidze 9.665 PL jestem na 10 miejscu. Może ktoś mi napisze jak zmienic nazwe druzyny bo zamiast nazwy mam ten numerek dopiero teraz to zobaczylem.
Ok zmiana kosztowała mnie 25 patyków musiałem sprzedać bramkarza teraz nie powinno byc problemow z wyszukaniem mnie w wyszukiwarce pod nazwa klubu ,,Scaliano'' |
Pierwszy mecz gram z Wisła Krk. i zaproszenia jeszcze nie otrzymałem (wyjazd). Drużyna jest bo sprawdzałem nawet jak dobrze pamiętam w 4 lidze. Kolego wyżej wcześniej pisałem co zrobiłem gdy byłem w takiej sytuacji i podziałało.
|
Cytat:
edit: tym sparingpartnerem jest drużyna Wisła NH, a grać on powinien z "Victoria84". Także może zmienimy trochę terminarz tak iż w 1 kolejce zagrają Wisła Krk. - Wisła NH (mecz XV kolejki) , oraz WISŁAA KRRAKÓW - Victoria84 (lub odwrotnie jeśli chodzi o kwestię gospodarza; kolejka VI lub XVII w zależności od gospodarza). Przepraszam za całe zamieszanie, jeśli jest to problem to niech zostanie po staremu z dwoma walkowerami (przynajmniej) w kolejce. |
Cytat:
Jestes juz widoczny... |
Cytat:
|
jak dla mnie to tak, proponuję założyć najlepiej stronę na darmowym serwerze np. tnb.pl (moge się tym zająć, mam tam moją strone ultrastudio i w kilka minut założe strone. administratorem strony będzie jedna osoba (zimka najlepiej bo on to ogarnia wszystko) i poprostu tam będzie terminarz, tabela, wyniki itd. tam możemy sobie założyć nawet forum i będziemy rozmawiać na nim a tutaj to co najwyzej tylko takie ogólne pytania w sprawie gry.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl